Бізнес

У всі часи прагнення до збагачення рухало прогрес вперед. Люди, які ставлять собі завданням особисту вигоду, завжди реалізовували сміливі проекти, будь то експедиція в невивчені моря або відкриття нових торгових шляхів. Недарма першими підприємцями можна назвати купців, мореплавців і місіонерів.

Зараз це називається Бізнес або підприємництво і є найважливішою частиною сучасної економіки, яка пов'язує всі її інститути, рухає вперед прогрес. Метою підприємництва ставиться витяг прибутку за допомогою виробництва та реалізації товарів і послуг.

Бізнес — це насамперед чітка стратегія, розпланована на кілька звітних періодів. Без стратегії настає хаос, і човен вашої справи жбурляє по ділових просторах без керма і вітрил.

Як надати справі чіткість, як організувати систему, стійку до ринкових потрясінь, як зберегти конкурентоспроможність при найменших витратах? Відповіді на ці питання ви знайдете на нашому пабліку в рубриці «Бізнес».

Ми будемо говорити про важливі речі:

  • Малому і середньому бізнесі;
  • Як отримати бізнес по франшизі;
  • Чим відрізняється сімейний бізнес від індивідуального;
  • Ціноутворення;
  • Пільговому оподаткуванні та кредитуванні;
  • Найприбутковіших ідеях інвестування;
  • Маркетингу та менеджменті;
  • Рекламі;
  • Що таке некомерційний бізнес і як його організувати;

і багато іншого.

Інформація буде актуальною як для власників великих підприємств, так і для новачків, які шукають, куди б вкласти вільні 120 000 грн. Найсвіжіші зміни в законодавчій і податковій базах, огляди банків, програми державної підтримки малого і середнього бізнесу, обмін досвідом між підприємцями - не пропустіть свій шанс бути в центрі подій за допомогою пари кліків!


 

Google наводить статистику, що 47% усіх продажів сьогодні відбувається онлайн. Аналітичний сервіс Statista повідомляє, що ринок електронної комерції торік становив 4,28 трильйона доларів, а до 2024 року зросте до 5,4 трильйона.

Уявімо, ви шукаєте комфортну країну для відкриття бізнесу і зупиняєтеся на Штатах. Але виникає питання - в яких нішах там відкрити бізнес, якщо у вас не ідеальна англійська та обмежений бюджет?

Продаж товарів, послуги, посередництво, виробництво - бізнес ідеї на дому для чоловіків можна перераховувати довго. Якщо ви хочете урізноманітнити своє життя і досягти фінансової незалежності, то повинні задуматися про відкриття своєї справи. Наймана робота хоч і приносить стабільний дохід, але не дає повного контролю над ситуацією. Адже в будь-який момент вас можуть звільнити, позбавити частини зарплати або змусити виконувати чужі обов'язки. У цій статті ви знайдете бізнес ідеї для чоловіків з самих різних ніш.

Бізнес для студента є не тільки можливістю заробітку, а й подальшою реалізацією в житті. Студентські роки-унікальний час можливостей, коли хочеться встигнути все і відразу, тому все більше молодих людей не бояться проявити свій талант в бізнесі. Яким видом підприємницької діяльності можна зайнятися студенту, щоб вміло поєднувати навчання і бізнес, ми поговоримо сьогодні.

Стартовий капітал - це вкладення на початковому етапі для розвитку бізнесу. Почати займатися підприємницькою справою без грошей або інших ресурсів важко. Щоб продавати товар, його треба закупити. А якщо ви продаєте свої послуги, то вам буде потрібно розвиток особистого бренду і рекламна кампанія. Для всього цього потрібні вкладення. Отримати стартовий капітал можна багатьма способами: попросити у рідних або знайомих, звернутися за допомогою до інвесторів або державі, взяти кредит в банку. Ми розглянемо всі варіанти, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий.