Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів "BiznesCat.com"! Ми починаємо знайомити вас з різними способами отримувати дохід в інтернеті. Сьогодні ви дізнаєтеся, як заробляти гроші на ютубі (Youtube).

Мабуть, з цим мегапопулярним сервісом знайомий кожен користувач. Але мало хто знає, як за допомогою відеороликів можна отримувати дохід. Насправді, це нескладно, в чому ви переконаєтеся, прочитавши статтю.

Як заробляти гроші на Youtube

Чому реально заробляти на переглядах

В наші дні можливості інтернету доступні переважній більшості людей. Комп'ютер, смартфон або планшет з камерою є практично у кожного. А значить, будь-яка людина може знімати і завантажувати відео в мережу.

Захоплення зйомкою відеороликів може стати не просто хобі, а способом заробляння грошей. Бізнес відеоблогера майже не вимагає витрат, а в перспективі може принести чималий дохід.

Заробляти на відео можуть всі, в тому числі:

 • школярі;
 • мами в декреті;
 • літні люди;
 • люди без освіти;
 • люди з інвалідністю.

Скільки я можу заробити

Якщо вас цікавить, скільки грошей заробляють на ютубі, у нас для вас хороша новина – сума не обмежена сервісом і залежить тільки від ваших зусиль.

За статистикою, середній відеоблогер щомісяця отримує 12 000 грн (500 доларів). Заробіток успішного блогера в місяць перевищує 25 000 грн (1 000 доларів) і це не межа.

Але варто розуміти, що подібний дохід отримують тільки професіонали своєї справи. Щоб вийти на даний рівень, потрібно не один місяць вести свій канал і при цьому невпинно вчитися цьому виду бізнесу.

Водночас, не варто думати, що вести свій канал вкрай складно. Багато людей, хто раніше не стикався ні з кіно, ні з журналістикою, «ловлять хвилю», не маючи спеціальних знань, і швидко розкручують свої канали.

Тому наша вам порада - пробуйте, вчіться і будьте впевнені в своїх силах!

скільки грошей заробляють на ютубі

Що таке вірусне відео

Вам напевно знайомий канал "This is добре", або ви чули про приголомшливий успіх кліпу "лабутени", і швидше за все ви дивилися і інші отримали неймовірну популярність ролики. Якщо ви розумієте, про що мова – значить, ви потрапили під вплив вірусного відео.

Вірусне відео – це відеоролики, які за рахунок своєї незвичайності, блискавично поширюються по мережі і збирають гігантська кількість переглядів.

Вірусне відео допомагає своєму автору підвищити дохід від свого каналу за рахунок збільшення підписників.

Як заробити на YouTube з нуля? + відео

Якщо ви тільки починаєте роботу з YouTube, заробити досить складно, оскільки платформа надзвичайно конкурентоспроможна, але все-таки можливо.

Ось дев'ять порад, які допоможуть почати і зрозуміти, як створити і просувати канал:

 1. Будьте послідовним. Створюйте канал по кроках, встановіть відповідний для вас графік виходу нових відео і дотримуйтесь йому.
 2. Не дозволяйте негативним коментарям і хейтерам відбити у вас бажання продовжувати. Вам потрібно навчитися справлятися з негативними коментарями в вашу сторону. Не вступайте у відкриту конфронтацію з хейтерами, так як це зруйнує вашу репутацію. Підійдіть до критики конструктивно, можливо з неї можна взяти корисні поради щодо поліпшення контенту.
 3. Станьте частиною спільноти ютуберів. Залишайте коментарі під відео У інших ютуберів, діліться досвідом і беріть участь в обговоренні інших каналів у вашій ніші. Це приверне аудиторію до вашого каналу.
 4. Взаємодійте з аудиторією. Відповіді на питання і коментарі людей відіграють колосальну роль у збільшенні лояльності аудиторії і встановленні міцного зв'язку між вами і вашими передплатниками.
 5. Зверніть увагу на інші популярні відео у вашій тематиці. Вчіться У інших. Подивіться, що робить топові відео такими популярними, які виверти і методи застосовують автори.
 6. Створіть контент-план. Наявність плану допоможе не відставати від цілей і розуміти, яке відео потрібно зняти раніше, щоб в наступних роликах посилатися на нього. Це дозволить утримувати увагу глядача тільки на вашому каналі, так як людина буде переходити від одного відео до іншого всередині каналу.
 7. Покращуйте якість контенту. Зверніть увагу на якість картинки і зміст вашого каналу з самого початку, так як це важливо для подальших можливостей отримання доходу.
 8. Будь безжальним редактором. Не соромтеся обрізати зайву балаканину.
 9. Продовжуйте і будьте оптимістом. Ваше ставлення та харизма будуть тим, що змусить аудиторію захотіти повернутися до вашого контенту.

Тисячі людей прагнуть стати новими ютуберами-мільйонерами в Україні і освоїти заробіток на YouTube з нуля, тому платформа стала висококонкурентною і вимагає багато часу і зусиль. На жаль, немає ніяких інших способів заробити гроші на YouTube, крім як постійно бути актуальним для своєї аудиторії і покращувати якість свого контенту.

Хороша новина полягає в тому, що YouTube пропонує різні можливості для отримання доходу. Створюйте унікальний і високоякісний контент, комбінуйте методи монетизації, і тоді точно настане момент, коли YouTube-канал буде радувати вас постійним і хорошим доходом.

Що впливає на прибутковість каналу

Якщо ви серйозно маєте намір заробляти на ютубі, уважно прочитайте і запам'ятайте, від чого буде залежати ваш дохід.

Показник 1. Прибутковість ніші

Ви повинні продумати, в якій ніші будете працювати ще до зйомки першого ролика і навіть до створення каналу. Це означає, що ви повинні визначитися з темою, якою буде присвячений ваш блог, і ця тема повинна бути грошовою.

Приклади дохідних тем:

 • як заробити або заощадити гроші;
 • будівництво;
 • здоров'я та краса;
 • гумор.

Ну а якщо ви присвятите ваш блог в'язанню гачком, розведення коропів або вирощування фіалок, то не чекайте великих доходів. У кращому випадку вони будуть символічні і навряд чи навіть покриють ваші кишенькові витрати.

Чому так? Причина криється в тому, як блогери заробляють гроші на ютубі.

Основний дохід формується від реклами, яка демонструється до або під час відео. Чим дорожче↑ реклама, тим вище↑ ваш заробіток. У дорогих темах ціна реклами вище, як і прибуток рекламодавців.

Не варто думати, що якщо ви добре в чомусь розбираєтеся, то і канал Ви повинні вести на цю тему. Це бажання зрозуміле. Можливо, ви любите готувати, колекціонуєте монети, випалюєте по дереву і саме про це хочете розповісти. Це прекрасно, але так ви нічого не заробите.

Реальність така, що ринок вирішує, що зараз актуально, а що ні. А значить, варто записувати контент на дійсно популярні і дорогі теми.

Показник 2. Якість відеороликів

Відверту халтуру ніхто дивитися не буде. Конкуренція на ютубі дуже велика, і глядачі швидко переключать вас на інше відео.

Для того, щоб заробляти, Ви повинні знімати якісні ролики, у всьому повинен бути видно професіоналізм. Тільки так ваші відео довго будуть залишатися затребуваними, а доходи стабільно рости. Це підтверджує статистика.

Краще створювати трохи якісних відео, ніж гори мотлоху. Між кількістю і якістю завжди вибирайте останнє.

Працюйте з душею, якщо потрібно, додайте красиві спецефекти і титри. Ролик повинен бути обдуманим, мати структуру і містити інформацію для тих, на кого він розрахований. Тільки так ви наберете найбільшу кількість переглядів.

Для залучення додаткового трафіку ютуб можна інтегрувати з соціальними мережами.

Показник 3. Грамотний підбір заголовка

Кожен початківець блогер повинен запам'ятати, що заголовок відео повинен відповідати його змісту.

Припустимо, ви залили ролик про морських свинках, а в заголовку написали "Пугачова учудила", сподіваючись отримати більше переглядів. Але в цьому випадку обдурені глядачі відразу ж покинуть ваш канал і навряд чи на нього повернуться.

Тому потрібно придумати такі заманюють слова для заголовка і опису, які привертали б увагу людей, відображаючи при цьому суть відео. Тоді потенційні глядачі швидше зможуть відшукати ваші відео і стануть постійними передплатниками, що і є вашою основною метою.

Показник 4. Регулярність оновлень

Великою помилкою буде залити якомога більше роликів в перший тиждень існування каналу, а потім закинути його на пару місяців. Потрібно викладати відео регулярно.

Правильно для розвитку каналу публікувати відео 1-2 рази на тиждень, але робити це постійно. Привчіть себе до дисципліни і ніколи не закидайте канал.

Тільки регулярні оновлення зможуть забезпечити вас заробітком. Люди завжди вибирають ті канали, де завжди можна побачити нові відео.

Крім того, ваша увага до каналу насправді характеризує ваше ставлення до людей, які на Вас підписані.

Показник 5. Кількість переглядів

Цей параметр дозволяє зробити прогноз про кількість прибутку від реклами на вашому каналі.  Ваш дохід безпосередньо пов'язаний з кількістю переглядів. Більше переглядів - більше грошей.

Ви помітите це, коли ваш канал стане розвиватися в геометричній прогресії при постійній публікації якісних роликів. Разом з популярністю каналу буде збільшуватися і ваш прибуток.

Показник 6. Способи монетизації

Припустимо, ви власник популярного каналу з 40 відеороликами і загальною кількістю переглядів більше 15 000 на добу. Це хороший результат. Але, щоб канал приносив гроші, ви повинні виконати певні дії – монетизувати ваш відеоконтент.

 • Один із способів, як це зробити — це реклама, яку пропонує розміщувати ютуб. Про те, як заробляють гроші на ютубі за перегляди, ми докладніше поговоримо далі.
 • Інша можливість — це просувати свої товари та послуги.

Показник 7. Якість монетизації

Після того як ви вирішите, яким способом ви будете заробляти на своєму контенті, ви повинні будете правильно розмістити інструменти монетизації на своєму каналі.

Наприклад, якщо ви зупинилися на заробітку через партнерські програми, обміркуйте, як вам краще згадувати про партнерські товари. В такому випадку ваша мета-продати якомога більше товару вашим глядачам.

6 варіантів монетизувати канал

Тепер обговоримо, як саме заробляти на своєму каналі, щоб отримати найбільший дохід при поточній відвідуваності. Один і той же канал при однаковій кількості переглядів може приносити як 100$ в місяць, так і 100$ в день. Все залежить від того, який варіант монетизації каналу ви вибрали.

Варіант 1. Пряма реклама у відеороликах

Це згадка товару або послуги рекламодавця: зображення на початку ролика, банер під відео, кілька слів, сказаних провідним і т. д.

Припустимо, ви ведете блог на тему туризму. У цьому випадку на початку кожного ролика ви можете ставити 2-3 секундну рекламу туристичної фірми, яка займається продажем путівок та супутніх послуг.

Плату за цю рекламу можна отримувати як за розміщення в одному відео, так і в серії роликів на якусь тематику.

Варіант 2. Контекстна реклама Google Adsense

Підписники будуть бачити спливаючі вікна, відповідні контенту ваших роликів. Сам відеохостинг підбирає їх відповідно до змісту вашого каналу.

Вам будуть платити за кожен клік на таке оголошення. Цей спосіб заробітку простий і поширений, він забезпечить вам стабільний, але не високий заробіток.

Варіант 3. Просування власних товарів або послуг

Багато досвідчених відеоблогери визнають саме цей варіант найприбутковішим. Контекстна реклама більше вигідна рекламодавцю, ніж вам. Ваш дохід в цьому випадку буде невеликий. Все змінюється, якщо ви просуваєте власні товари або послуги.

Цікаво, що для рекламодавця ситуація виглядає інакше. У його випадку, навпаки, вигідніше розміщувати свою рекламу на чужих каналах і платити невеликі гроші за клік.

Варіант 4. Партнерські програми

Хороший варіант для каналів зі спеціалізованим контентом і великою відвідуваністю. Цей варіант підійде і в тому випадку, якщо ви не збираєтеся продавати власні товари і послуги.

Тоді ви можете розміщувати на каналі рекламу, відповідну контенту вашого каналу, партнерські посилання, згадки у своїх роликах. З кожної партнерської продажу ви будете мати комісійні.

Варіант 5. Заробіток на чужих відео

Цей варіант підходить для тих, хто не хоче створювати свої відео. Вам необхідно знайти потрібний відеоконтент, знятий іншими людьми, і помістити його на своєму каналі. А потім монетизувати його будь-яким способом з описаних вище. Таким чином, ви можете заробляти на ютубі, навіть не маючи своїх відео.

Безумовний плюс (+) цього методу полягає в тому, що ви зможете дуже швидко наповнити канал, не обтяжуючи себе зйомкою власних роликів, – це значно економить час.

Які ж мінуси (−) такого способу:

 • людям нецікаво дивитися не авторський контент. Швидше за все, ви будете поступово втрачати постійних глядачів;
 • ризик судового переслідування за порушення авторських прав;
 • ютуб може видалити ваші ролики і заблокувати канал;
 • у вас не вийде впливати на зміст і теми відеороликів, так як не ви їх знімаєте.

Варіант 6. Змішаний заробіток — свій блог + канал

Подібний тандем зможе підняти трафік і дає додаткові способи доходу. Ви ведете свій блог, і потік з нього направляєте на ваш ютуб канал, і навпаки.

Якщо ви інтегруєте блог і канал з соціальними мережами, то зможете перенаправляти відвідувачів між усіма джерелами трафіку.

Так ви використовуєте більше маркетингових пасток. До того ж, трафік з різних джерел краще конвертується в гроші.

Керівництво для початківців відеоблогерів

Якщо ви жодного разу не створювали свій канал ютуб, то підказати вам , як заробити на переглядах, може ця покрокова інструкція.  Ми рекомендуємо вам додати цю сторінку в закладки і повертатися до неї в міру необхідності.

Крок 1. Зареєструватися

Спочатку вам потрібно створити гугл-аккаунт, тому що сервіс належить компанії Google. Тільки після цього ви зможете зареєструватися на Youtube.

Крок 2. Оформити канал

Увійшовши в свій аккаунт, заповніть профіль і оформіть канал. Обов'язково виберіть шапку, на неї звертають особливу увагу.

Можна просто завантажити картинку на тему, а можна зробити дизайнерське оформлення з логотипом і розробкою власного стилю.

Послуги дизайнера коштують грошей, до того ж , на це потрібен час. Але досвід успішних відеоблогерів показує, що так ви істотно підніміть довіру до свого каналу.

Крок 3. Додайте відео

Нагадаємо, що якщо на своєму каналі використовувати чужі відео, вас можуть заблокувати. Для успішної монетизації і стабільного доходу, регулярно завантажуйте якісні авторські відео.

Крок 4. Монетизація

Це дуже важливий пункт, давайте розглянемо його докладніше:

 1. Зайшовши на ютуб, переходьте на «Мій канал»;
 2. Відкривайте вкладку «Менеджер відео»;
 3. Натискайте «Канал» потім «Статус і функції»;
 4. У спливаючому вікні знайдіть функцію «Монетизація», але поки не клікайте «Подати заявку»;
 5. Знову переходимо в «Канал», і в меню «Країна» клікайте на «США». Це спростить процедуру модерації для схвалення заявки;
 6. Поверніться в «Статус і функції». Навпроти «Монетизація» ви повинні побачити кнопку "Включити".
 7. Клікайте на неї і підтверджуйте включення монетизації свого каналу шляхом виконання всіх подальших інструкцій.

Подана заявка повинна пройти модерацію, після чого вам прийде повідомлення про її підсумки.

Тепер ви можете приступати до заробляння грошей на своєму каналі. Сподіваємося, цей посібник допоможе вам досягти успіхів на цьому терені!

FAQ: відповіді на часті питання ?

Питання 1. Як заробляти на переглядах в ютубі 

Як заробити на YouTube за перегляди: спосіб перший

YouTube містить власну систему монетизації відео-контенту. Підключивши її, ви зможете отримувати гроші за демонстрацію рекламних роликів, що вставляються в публіковані вами відео. Прибутковість даного інструменту прямо скажемо ахова.

Більшість відео-блогерів і стримерів сьогодні вже відмовилися від подібної моделі роботи. Проте, ролики, що набирають мільйони переглядів, цілком можуть принести непогані гроші своєму власникові, навіть через автоматичну рекламу.

Існує пара неприємних обмежень для підключення автоматичної монетизації, практично виключають можливість заробити для новачків:

 1. необхідно подолати планку в 1000 підписників;
 2. набрати більше 4000 годин переглядів протягом року.

Кілька років тому даний спосіб заробітку на YouTube був вкрай ефективним. Тепер же його розглядають тільки в якості додаткового джерела доходу, поряд з основним. Але варто враховувати і негативний вплив надмірної реклами на кількість переглядів і підписок.

Заробіток на Ютубі на переглядах: спосіб другий

Найбільш прибутковим сьогодні стає співпраця з комерційними компаніями, з якими відео-блогери вступають в інфопартнерство.  Після укладення угоди з рекламодавцем ви починаєте просувати його товари за допомогою свого контенту.

Найбільш успішними стають партнерства з тематично відповідними брендами. Це можуть бути виробники комп'ютерної техніки і периферії, розробники додатків, різного софта і т. п.

Якщо у вас музичний канал, пропонуйте співпрацю виробникам інструментів, різних примочок і навчальних сервісів. Реклама виглядає куди більш природною і ненав'язливою, в тих випадках, коли ви просто використовуєте товари певного бренду.

Знайти підходящого рекламодавця, готового купувати у вас регулярні інтеграції, буває вкрай складно. Більшість любителів, самостійно записують відео, недостатньо популярні для великих брендів. Вони не можуть похвалитися мільйонами переглядів і тисячами коментарів.

В якості одного з варіантів - можна скористатися послугами численних рекламних бірж. Завдяки їм Ви отримаєте можливість продемонструвати потенційним замовникам розширену статистику через API.

Вибравши професію відео-блогера, вам доведеться активно спілкуватися як зі своєю аудиторією, так і з потенційними партнерами. Тому Ви повинні вчитися вести переговори, чим раніше, тим краще. Адже якщо ви не в змозі переконати інфопартнера в ефективності співпраці, то ставлення до вас, як до професіонала, можна поставити під сумнів.

Питання 2. Скільки платить ютуб за 1000 переглядів 

Звичайно гроші платить на сам сервіс Ютуб, а рекламодавці, якщо блогер стає популярний, то йому дається можливість монетизації свого каналу, після чого укладається угода, і під час ролика показується реклама, за перегляд або клік по якій сервіс платить гроші.

Сказати точно, досить складно, так ка завжди є розкид, українськомовним блогерам платять менше ніж західним, в середньому за 1000 переглядів можна отримати 1 долар, але є розкид, можна отримати від 0,25 до 4 доларів, все буде залежати від:

 1. Тематики
 2. Самого блогера, його популярності
 3. Цільової аудиторії
 4. Рекламодавця

Відповідно гроші йдуть, тільки за перегляди в яких показується реклама, просто так сервіс нічого не платить.

Як правило, чим авторитетніше канал, чим солідніше аудиторія, тим більше заробляє автор, наприклад, канал з серйозною, платоспроможною бізнес-аудиторією, завжди заробить більше, ніж блогер з дитячою аудиторією.

Скільки платить ютуб за 1000 переглядів

Так само, є ролики для різної мовної аудиторії, якщо його зморять Західні глядачі, то їм буде показуватися реклама на їхній мові, така реклама коштує набагато дорожче.

Можу сказати одні інсайд, в одному з інтерв'ю Юрій Дудь, сказав, що він отримує близько 300 доларів за 1 000 000 переглядів своїх роликів на Ютуб. Якщо це правда, то блогери в СНД, дійсно отримують досить мало на переглядах своїх відеороликів.

Питання 3. Як включити монетизацію на YouTube

Монетизація здійснюється за рахунок реклами в роликах. Банери, вставки перед роликом з можливістю пропуску, невеликі рекламні оголошення, після перегляду яких починається відео. За переходи нараховуються гроші, плата за перегляд залежить від різних факторів: країни відтворення, тривалості перегляду реклами, покупки товарів при переході по рекламному посиланню.

Підключити монетизацію можна 2-ма способами: Google Adsense і партнерська медіамережа.

 1. AdSense
  Головна перевага цієї партнерки в тому, що вона є офіційним сервісом Google. При співпраці з нею велика частина заробітку нараховується вам. Ця партнерська програма теж бере свій відсоток, але в разі підключення, ви будете платити тільки AdSense.
 2. Медіамережа
  Медіамережі пропонують практично однакові умови співпраці власникам каналів. Поділ доходу 70/30%, де 30% вашого заробітку буде забирати партнерська мережа. Якщо ви не знаєте, яку партнерку для себе вибрати, то почитайте відгуки, щоб не прогадати і укласти співпрацю з надійною компанією. Найпоширенішими на сьогоднішній день можна назвати Air, VSP Group, QuizGroup. Але підключити канал до будь-якої з цих партнерок ви зможете тільки якщо він прив'язаний до Adsense.

Для підключення монетизації зв'яжіть канал з Adsense, наберіть не менше 4 000 переглядів за рік, мінімум 1 000 підписників і дотримуйтесь принципів спільноти YouTube. Нижче дамо чітку інструкцію, як підключити монетизацію на YouTube:

Крок 1. Клацніть по вкладці «Канал». У віконці «монетизація» активуйте функцію. Також поруч з кнопкою може з'явитися напис «неможливо», тоді в графі виберіть країну проживання і вдасться залишити заявку на розгляд.

Крок 2. Після того, як ви подали заявку, прийміть правила YouTube.

Крок 3. Щоб зв'язати канал з Adsense, клікніть по цій клавіші.

Крок 4. Потім виберіть обліковий запис, який ви хочете підключити до монетизації.

Крок 5. Після ви опинитеся на сторінці Adsense, там натисніть на синю кнопку «Прийняти зв'язок».

Якщо все було виконано правильно, значить канал підключиться до програми Adsense і при дотриманні інших вимог ваші відео стануть монетизуватися.

Крок 6. Після необхідно налаштувати рекламу.

Перед вами відкриється меню Налаштування, виберіть, чи на всіх роликах буде показуватися реклама. Також поставте галочки на тих типах реклами, яка буде транслюватися на ваших відео.

Ще налаштувати показ реклами можна іншим методом. Перейдіть у вкладку «Канал», а потім в «завантаження відео». Там виберіть тип рекламної компанії. Рекомендуємо поставити галочки на всіх пунктах.

І якщо ви виконали мінімальний набір вимог, то залишається чекати, щоб адміністрація YouTube перевірила ваш канал. Зайшовши в розділ «монетизація», ви побачите інформацію про те, що ваш канал знаходиться на перевірці.

Питання 4. Скільки заробляють ютубери?

Очевидно, що у новачків на YouTube дохід навряд чи досягне навіть десятків тисяч грн з перших днів. Популярні ютубери в середньому отримують від 8 000 до 20 000 грн на місяць від своїх каналів. Дохід топових ютуберів в рази вище. Давайте подивимося деякі приклади.

У топ YouTube входить Саша Спілберг, яка заробляє близько 8 мільйонів грн на рік, при цьому у неї на каналі 6,4 млн підписників.

Інший великий гравець на ринку YouTube - Валентин Пєтухов під ніком Wylsacom. Канал спеціалізується на оглядах техніки і гаджетів. За оцінками РІАБ канал з 7 млн підписників за рік заробляє більше 30 мільйонів грн.

Каналів про подорожі в YouTube багато, але мало хто з них добирається до цифри в мільйон підписників. Тільки каналу Олександра Кондрашова вдалося переступити цю межу - у нього 1,3 млн підписників.

5 кращих способів залучити нових підписників

Якщо ви хочете почати заробляти на YouTube, важливо створити велику базу передплатників. Ось деякі способи, які дозволять залучити перших активних підписників на канал:

 • Попросіть аудиторію про це. Дайте вашій аудиторії стимул підписатися, попросивши натиснути кнопку "Підписатися" і пообіцявши деякі бонуси, такі як безкоштовна електронна книга або прямі трансляції з відповідями на питання, доступні тільки для підписників.
 • Просувайте канал в суміжних онлайн-спільнотах. Але не будьте занадто нав'язливі при цьому. Зробити впізнаваним своє ім'я, надаючи аудиторії цінну і корисну інформацію в своїй ніші.
 • Оптимізуйте свій канал YouTube для пошуку використовуючи розширення VidiQ. Намагайтеся зробити так, щоб ваш канал виходив в топ в результатах пошуку за ключовими запитами.
 • Додайте віджет YouTube на свій сайт і посилання на свій канал в соціальних мережах. Якщо у вас є блог, використовуйте його для залучення нових передплатників на ваш канал.
 • Скористайтеся списком рекомендованих каналів. Попросіть інших блогерів у вашій ніші додати ваш канал до списку обраних каналів і зробіть те ж саме у відповідь. Це допоможе знайти нових передплатників і встановити відносини з колегами по цеху.

Плюси і мінуси заробітку на YouTube

Плюси:

 • вільний графік;
 • спосіб самовираження;
 • можна вийти на пасивний дохід;
 • рівень доходу залежить тільки від вас;
 • доступно кілька способів заробітку;
 • YouTube може стати основним джерелом доходу;
 • на каналі можна розкрутити особистий бренд і стати відомою медійною особистістю або експертом, що допоможе вийти на більш високий рівень доходу.

Мінус:

 • ви граєте "в чужому полі" - YouTube часто змінює правила і не факт, що вони не зачеплять ваш канал;
 • на YouTube постійна проблема з авторством - можна навіть випадково порушити чиїсь авторські права і нарватися на санкції;
 • відсутність стабільності - рівень доходу постійно змінюється;
 • довга окупність - перший час канал не приносить дохід.

Висновок + відео

Youtube дає великі можливості для створення власного бізнесу або отримання додаткового доходу. Але створення і розкрутка прибуткового каналу вимагають часу.

Однак при серйозному підході запис роликів легко може з хобі перетвориться в справу всього життя. Зазвичай від запису перших відео до отримання перших грошей проходить від декількох тижнів до декількох місяців.

Канал може стати додатковим інструментом розкрутки свого автора або сприяти просування власних товарів і послуг.

Нам залишається побажати вам успіху і великих заробітків!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити