Зміст[Сховати]

Вітаємо всіх читачів онлайн-журналу "BiznesCat.com"! Ця стратегія добування грошей дуже популярна останнім часом. Партнерська програма - чудовий спосіб заробітку, який підходить як новачкам, так і людям, у яких за плечима великий досвід роботи в Інтернеті.

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся:

 • що таке партнерська програма;
 • способи заробітку на них;
 • як і скільки можна заробити на партнерських програмах;
 • які переваги і недоліки цього способу заробітку.

Крім того, в кінці статті буде приведена покрокова інструкція про те, як правильно використовувати партнерські програми, а також розібрані відповіді на найпопулярніші питання.

Партнерська програма

Як почати заробляти 💸

Цей спосіб заробітку досить поширений як в Інтернеті, так і в реальному секторі бізнесу. Він є ефективним методом просування і допомагає збільшити↑ прибуток як власника, так і його партнера.

Партнерська програма - це спосіб взаємодії між власником товару або послуги і продавцем, при якому продавець рекламує товар власника і отримує відсоток від його реалізації.

Заробіток на партнерських програмах полягає в тому, що ви будете отримувати певний відсоток прибутку від продажу послуг або товарів в тому випадку, якщо покупці знайшли їх за вашим посиланням.

Прикладом допомоги в реалізації послуг з реального життя є робота тату-майстра. Ви прийшли до нього, і він зробив свою роботу дуже якісно, тому ви порекомендуєте цього майстра людині, яка запитає у вас, де можна зробити якісну татуювання.

Подібних прикладів тисячі, адже насправді це дуже поширена ситуація. Ми щодня комусь щось рекомендуємо. Це можуть бути продукти, послуги професіоналів, різноманітна техніка, фільми, книги і так далі.

Тепер спробуємо уявити: за те, що було продано за нашою рекомендацією, нам би платили 10% від вартості. Погодьтеся, цікава пропозиція, адже так?

Наприклад, підрахуємо скільки можна заробити, якщо вам заплатять 10% за рекомендацію послуг бригади майстрів з ремонту в квартирі. Для початку потрібно домовитися з цією бригадою про те, що ви будете рекомендувати їх всім знайомим, а вони за це будуть давати вам винагороду. Середня сума за ремонт є досить великою, тому займаючись лише рекламою послуг бригади майстрів з ремонту ви зможете заробляти непогані гроші.

1.1. З чого почати

В першу чергу потрібно знайти тих, чиї послуги і товари ви будете продавати. Це можуть бути люди, що займаються інфобізнесом, інтернет-магазини, різні сайти або сервіси, де можна зареєструватися в партнерській програмі.

Найчастіше новачки задаються питанням: як люди, що надають вам партнерську програму, можуть дізнатися про те, що покупка була здійснена саме за їх посиланням.

Це здійснюється дуже просто за допомогою файлів cookie, які допомагають зберігати всі останні дії в Інтернеті. Завдяки їм браузер покупця визначає, за яким посиланням він перейшов на сайт.

Якщо людина, яка перейшла за вашим посиланням, купує на сайті що-небудь, то ви за кожен проданий товар отримуєте винагороду, яка становить відсотки від ціни самого товару.

В середньому, винагорода за партнерською програмою варіюється від 10% до 70% від прибутку власника продукту.

В інфобізнесі дуже часто можна побачити, що відсоток виплати від ціни товару становить від 70% до 100%. Пов'язано це переважно з тим, що інфопродукт не має істотних витрат на його виробництво. Відеокурс можна записати 1 раз, а продавати скільки завгодно, хоч 1 000, хоч 1 000 000 разів, собівартість продажу більшої кількості одиниць товару залишиться незмінною.

1.2. Сервіси

Сайтом, який входить в перевірені партнерські програми, є apishops.ru. Він найбільш популярний на даний момент і є хорошим варіантом для початківців. У цьому сервісі вам нададуть безліч пропозицій для роботи.

Вам потрібно буде скласти лише рекламну кампанію, а всі інші питання з продажу візьме на себе сервіс.

1.3. СРА

CPA-партнерки полягають в тому, що вам платять за те, що по вашій рекламі буде абсолютно певна дія. Наприклад, реєстрація на сайті або в грі, відкриття карти або вкладу і так далі.

Реферальна партнерська програма має величезну популярність у банків. Наприклад, один з найбільших банків "Приват" платить гроші за вклади, відкриття кредитної або звичайної карт.

Скільки можна заробити

Прибутковість партнерських програм у всіх різна. Чийсь заробіток в місяць починається від 40 тисяч грн, хтось заробляє копійки, яких не вистачає на життя. Так виходить, тому що заробіток на партнерських програмах залежить від декількох факторів. Розглянемо кожен з них більш детально.

Фактор 1. Вміння зацікавити

Послуга або товар, які ви будете просувати, повинні бути цікавими кінцевому покупцеві. Для цього потрібно грамотно представити вашу пропозицію в кращому світлі, при цьому встановивши ціну, яка допоможе вашій пропозиції обійти конкурентів у співвідношенні ціна/якість.

Наприклад, якщо ви продаєте будь-який гаджет по партнерці з ціною вище, ніж у інших на 5-10% – ймовірність того, що куплять саме у вас значно зменшується.

Фактор 2. Кількість

Чим більше↑ товарів і послуг ви будете просувати, тим більше↑ у вас шансів заробити. Потрібно брати не тільки якістю, але і кількістю.

Фактор 3. Трафік

Не варто нехтувати можливістю збільшити свій дохід за допомогою реклами. Важливо розуміти: чим більше↑ людей побачать вашу пропозицію, тим більше↑ у вас буде прибутку.

Наприклад, деякі менеджери з продажу керуються таким принципом. Їх спілкування з клієнтом відбувається на найвищому рівні, вони роблять все для продажу. Однак вони розуміють, що кількість продажів залежить дуже сильно і від того, зі скількома клієнтами вони встигнуть поспілкуватися за день.

Фактор 4. Релевантність

Щоб стало більше покупців, необхідно зробити вашу рекламу більш цікавою для цільової аудиторії. Потрібно давати рекламу своїх послуг там, де це може бути затребувано, а не рекламувати насіння огірків на сайті.

Зараз багато сервісів надають можливість таргетингової реклами, що істотно підвищить ваш заробіток.

Фактор 5. Розмір винагороди

Зрозуміло, всім зрозуміло, що в даному випадку потрібно керуватися принципом: чим більше, тим краще. Потрібно дивитися на те, як багато ви отримаєте чистих грошей з середнього чека покупця і вибирати найприбутковіші партнерські програми.


Якщо ви будете враховувати всі перераховані вище критерії, то незабаром станете одним з тих людей, які непогано заробляють на партнерках.

Читайте також: як почати заробляти в Інтернеті без вкладень прямо зараз.

Інструкція для новачка на сервісі

Крок 1. Пошук партнерки

Існує безліч різноманітних сервісів, проте ми розберемо Глопарт.ру, тому що це найпростіша партнерська програма для початківців.

Щоб почати заробляти, потрібно зареєструватися. Далі ви повинні зайти в каталог товарів, перегорнути всі партнерські програми для сайту і вибрати ту, яка вам більше подобається по оплаті і опису.

Найголовніше, це переконатися в тому, що пропозиція, яку ви вибрали, є адекватною і буде затребуваною, інакше ви можете витратити купу часу і грошей.

Щоб це зрозуміти, варто задуматися про те, чи купили б ви самі пропонований продукт. Якщо вас все влаштовує, потрібно натиснути на кнопку "Стати партнером".

Крок 2. Отримання посилання

Якщо пропозиція прийнятна і цікава для вас, і ви готові почати сприяти у продажу даного продукту, то необхідно отримати особисте партнерське посилання.

Ці посилання бувають 2-х видів:

 1. посилання на сторінку товару;
 2. посилання на сторінку оплати.

Кращим варіантом буде вибір посилання на сторінку, що продає, так як навіть якщо людина зайшла випадково по вашому посиланню, то він може прочитати опис і зацікавитися в покупці, а значить, ви отримаєте прибуток.

Крок 3. Реклама

Існує багато різних способів просування обраного товару або послуги. Можна почати з пабликів ВК або ОК, тематичних форумів.

Крім того, можна замовляти контекстну рекламу або рекламу на сайті, а можна створити Landing page і рекламувати його, тим самим збільшуючи трафік на сайті.

Щоб збільшити↑ число продажів і спонукати побачив рекламу людини на покупку, потрібно використовувати смислову підводку. Іншими словами, потрібно написати короткий текст перед посиланням.

Крок 4. Одержання прибутку

Ви отримуєте прибуток в тому випадку, якщо товар купили за вашим посиланням. Однією з переваг сервісу Глопарт є можливість відстеження статистики, скільки товарів і яких конкретно ви продали за місяць.

Це допоможе вам збільшити прибуток, роблячи упор тільки на ті товари, які продаються найкраще.

Крок 5. Виведення грошей

Існує 2 способи виведення грошей:

 1. виведення в автоматичному режимі на Web Money, звідки ви далі зможете вивести гроші на пластикову картку і перевести в готівку їх;
 2. виведення вручну.

Таким чином, чітке дотримання всіх перерахованих вище кроків допоможе вам не зробити помилок і вибрати найбільш вигідну партнерську програму.

Плюси і мінуси партнерок

До плюсів (+) використання партнерських програм відносяться:

 • Простота. Заробіток на партнерських програмах доступний кожному, тут не потрібно володіти якими-небудь спеціальними навичками і вміннями. Досить просто прикладати невеликі старання і приділяти час, щоб швидко почати отримувати гроші.
 • Хороший заробіток. Почавши заробляти на партнерських програмах, незабаром ви зможете домогтися доходу більше 20 тисяч грн.
 • Відсутність необхідності будь-яких вкладень. Ви можете почати заробляти без стартового капіталу, організовуючи рекламу, наприклад, в коментарях соцмереж. Після того як ви заробите перші гроші, ви можете купувати рекламу, тим самим збільшуючи свій дохід.

Однак у партнерських програм є і мінуси (−):

 • Нестабільний дохід. На жаль, не за всі партнерські програми ви зможете отримувати хороші гроші. Наприклад, деякі товари можуть виявитися незатребувані і буде добре, якщо ви заробите на них хоч щось. Також продажі безпосередньо залежать від сезону і актуальності.
 • Високі ризики. Ви можете вкластися в платну рекламу, але при цьому ваші посилання не принесуть майже ніякого доходу, а, отже, ви підете в мінус, при цьому втративши ще й час. Звичайно добре буде отримати досвід, але все ж прикро втратити гроші і час.

Відповіді на запитання 💡

Питання 1. Скільки можна заробити?

Від 100 грн до сотень тисяч. Все залежить від того, скільки у вас буде досвіду і, наскільки добре ви налагодите систему реклами.

Питання 2. Як зрозуміти, що покупка була саме за моїм посиланням?

Як вже говорилося вище, браузер записує всю інформацію про дії користувача в Інтернеті в cookie файли. Завдяки цьому сайт без проблем визначає по вашій чи посиланням була здійснена покупка, і ви отримуєте свої гроші.

Питання 3. Чи можуть мене обдурити?

У теорії - так, якщо оплата була здійснена не через сервіс прийому платежів. Однак багато замовників дуже порядні, тому можна не боятися.

Питання 4. Хто такі агрегатори?

Агрегатори - це сайти, які збирають найпопулярніші партнерські програми

За фактом вони є своєрідним каталогом, який полегшує бажаючим заробити пошук кращих варіантів.

Питання 5. Як більше заробляти: з сайтом або без?

 • Якщо ви маєте сайт з великою аудиторією, то природно, набагато більше ви заробите, роблячи рекламу на своєму сайті.
 • Однак якщо у сайту мало відвідувачів, то заробити багато на партнерках не вийде. Перш слід зайнятися його просуванням, і тільки тоді ви будете мати прибуток більше.

Висновок

Якщо ви хочете почати заробляти гроші в Інтернеті якомога швидше, то заробіток на партнерських програмах явно для вас. Це не вимагає будь - яких умінь, головне, дотримати всі правила і приділяти цьому достатньо часу.

Так, звичайно, тут є ризик, але погодьтеся, що той, хто не ризикує – не п'є шампанське. Тому дерзайте і у вас все вийде!


📌 Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коучер, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Додати коментар


Захисний код
Оновити