Більшість людей, які бажають відкрити власну справу, цікавить, який на сьогоднішній день найактуальніший бізнес. Варіантів ведення бізнесу досить багато і будь-який бажаючий здатний вибрати напрямок до душі, виходячи зі своїх уподобань, бюджету та освіти. Давайте разом розберемося, які проекти принесуть гарантований прибуток і в чому полягають їх основні переваги.

Який бізнес зараз актуальний

Актуальність

Існує помилкова думка, що бізнес буде актуальним і прибутковим тільки в тому випадку, якщо підприємець має солідний стартовий капітал і чим більше він інвестує, тим більший дохід очікується в перспективі.

Це судження в корені невірно, оскільки ми живемо в епоху інформаційних технологій та Інтернету, тепер можна організувати свою справу з нуля, не вклавши в розвиток ні копійки.

"Біля керма" тепер знаходяться не багаті і впливові, а молоді та амбітні особистості, готові створювати щось нове, постійно розвиватися і просувати власне дітище в маси. Чому б не скористатися цим чудовим часом? Пора забувати про життя від зарплати до зарплати і сфокусувати всю увагу на можливості працювати особисто на себе, без посередників і начальства.

Завдяки всесвітній мережі, бізнес можна організувати навіть в глухому селі з невеликою кількістю жителів. Сучасний бізнес не має кордонів і рамок, він не прив'язаний до конкретної локалізації і строгим рамкам. Бізнес трансформувався, завдяки потребам покупця замовляти товари в мережі, купувати інформаційні продукти для особистісного зростання, а так само зміні орієнтирів і звичок молодого покоління. Що з цього вийшло, ми розглянемо на кращих прикладах актуального бізнесу.

Онлайн-школи

Активні користувачі інтернету, можливо, погодяться з нами, що онлайн-шкіл за останні два роки з'явилися багато. Їх багато, вони мають різну спрямованість і цільову аудиторію. Найголовніше - мережеві школи затребувані, а послуги онлайн-інструкторів високооплачувані.

Реальність така, що сучасні вузи мають класичний підхід до навчання, а потреба учнів у нових знаннях зростає. Звичайно, ніщо не замінить основи та історію економіки, але не менш корисно сходити на бізнес-тренінги під керівництвом успішних і знаменитих вчителів. Онлайн-школи дозволяють отримати додаткові знання і заповнити прогалини.

Майте на увазі, що конкуренція в даній галузі висока, новачкам не так легко пробитися і «урвати» частину аудиторії.

Задайтеся метою створити якісний контент, опрацюйте наявні матеріали, займіться технічними питаннями і просуванням, тоді є всі шанси почати пристойно заробляти.

Відкриття свого магазину одягу

Одяг завжди користується попитом, але ніша має високу конкуренцію, тому пробитися зможуть найталановитіші і наполегливі підприємці. Перш ніж відкрити магазин, необхідно визначитися, який саме товар буде в ньому реалізований. Рекомендуємо зупинити свій вибір на дитячому одязі. Вся справа в тому, що будь-який Батько бажає купити краще своїй дитині, дитячі товари ніколи не залежуються на полицях навіть в період кризи.

Що стосується чоловічого та жіночого одягу, то такі продажі більш специфічні і мають більше параметрів. Можна відкрити магазин з товаром розміру plus-size. Ця ніша не до кінця заповнена, а красивий жіночий одяг великого розміру цілком рентабельний. Крім того, в моді натуральні екологічні тканини, можна зробити на цьому акцент і непогано розкрутитися. Стартовий капітал знадобиться на покупку першої партії товару.

Автосервіс

Зі зростанням чисельності автомобілів зростає попит і на автосервіси. Можна почати з невеликого приміщення на одну-дві машини, облаштувати його згідно з усіма вимогами і найняти штат працівників. Для тих, хто володіє невеликою кількістю коштів, актуальною буде бізнес-ідея гаражного автосервісу.

Врахуйте, що даний бізнес вимагає безліч дозволів від контролюючих органів.

Варто задуматися про деякі "фішках", які дозволять саме вашому автосервісу вигідно виділятися на тлі інших. Задумайтеся про комфорт клієнтів, відокремте в майстерні місце, де відвідувач зможе з комфортом провести час. Можна придбати кавовий апарат, м'які дивани, плазму і журнали для автолюбителів, тоді в ваш салон обов'язково будуть повертатися знову і знову.

Бізнес на Амазоні

Уявіть собі, Амазон визнаний самим рентабельним сайтом в світі, він приносить творцям шалені гонорари і являє собою унікальний майданчик для заробітку. Багато відомих і нині успішних бізнесменів стартували саме там, завдяки продажам через Амазон. Хочете поповнити їх ряди, тоді сміливо реєструйтеся і вибирайте нішу для заробітку!

Ведення бізнесу через Амазон дистанційно - це даність, в системі працює понад 2 млн. резидентів з різних країн світу. Головна особливість продажів через сайт полягає в тому, що він реально працює, перевірений часом і має тисячі позитивних відгуків. Кожен день Амазон робить відправку не менше 3 млн. товарів. Амазон виступає посередником між вами і тим партнером, з яким ви вирішили співпрацювати. Українці головним своїм партнером бачать Китай, завдяки гнучкій системі продажів, невисоким цінам і знижкам для оптових клієнтів.

Створення додатків

Щоб створити з нуля новий додаток, необхідно скористатися спеціальними крос-платформними сервісами, які стануть канвою для майбутнього стартапу. Створити додаток - це лише половина справи, технічна сторона не настільки важлива, як теоретична. Вона полягає в тому, щоб визначитися з призначенням програми, його корисністю і актуальністю. Рекомендуємо звернути увагу на те, що мало існує додатків для пенсіонерів. Багато з них вже освоїли ази використання смартфонів, однак, реально корисних додатків для них немає. Можна задуматися про програму, яка допоможе їм заощадити, розібратися з покупками продуктів через всесвітню мережу. Прибутковий напрямок, що не має аналогів, точно принесе вам популярність і грошову винагороду.

Виробництво напоїв

Сьогодні ми не раз будемо робити упор на створенні екологічних продуктів.

Це цікаво, актуально і практично, а в умовах широкого поширення ЗСЖ, стає справжнім трендом. Чому б не налагодити виробництво натуральних напоїв без хімії, барвників та іншої отрути, якої і так вистачає на полицях супермаркетів.

Для організації такого виробництва знадобиться обладнаний цех і ряд обов'язкових дозволів. Підготуйте природні компоненти, соки і трави для безалкогольних напоїв. Не зайвим буде продумати запам'ятовується рекламну кампанію, із закликами підтримувати здоровий спосіб життя. Витрати на виробництво складуть від 80 000 грн, але вже через роки всі інвестиції окупляться. Виробництво напоїв-актуальний бізнес.

Виробництво чіпсів

На перший погляд може здатися, що чіпсів на полицях магазинів можна знайти предостатньо, і ніша заповнена, але це помилкове судження. Чіпси вважаються найпопулярнішим видом снеків, їх люблять як дорослі, так і діти, тому продукт на 100% актуальний.

Задумайтеся над поліпшенням технології виробництва, відмовтеся від підсилювачів смаку. Вже можна зустріти в супермаркетах чіпси зі смаком чебрецю або бальзамічного оцту. Продукт більш специфічний, ніж класичні чіпси з сиром, але знаходить свого споживача. У продажу сьогодні є безліч машин для виробництва чіпсів, тому налагодити своє невелике виробництво буде легко.

Продавайте їх в спеціальному крафт-папері з обов'язковою позначкою про те, що продукт натуральний і не містить шкідливих добавок.

Написати книгу

Незважаючи на засилля Інтернету в житті людини, книги не виходять з моди і здатні приносити дохід талановитим авторам. Як написати книгу з нуля?

 1. Визначтеся з цілями написання книги, звідси можна виділити мотивацію для подальшої діяльності;
 2. Визначаємося з тематикою майбутньої книги, визначаємо образ потенційного читача;
 3. Готуємо структуру книги, основні її розділи;
 4. Пишемо короткі тези по кожному розділі, формуючи "скелет" твору;
 5. При необхідності залучаємо редактора і копірайтера;
 6. Наповнюємо глави матеріалом, добре вичитуємо отриманий текст.

У роботі над текстом головне дотримуватися послідовність, повністю бути залученим в процес написання твору. Особливим попитом користуються книги з бізнес-тематики.

Інтернет-магазин

Продавати будь-який товар в мережі - найпоширеніший вид бізнесу. Підприємцем може стати як хитрий досвідом бізнесмен, так і жінка, яка перебуває в декретній відпустці. Відразу важливо визначитися з предметом продажів. Як правило, основну частину займають інтернет-магазини одягу, косметики та парфумерії, товарів для дітей.

Далі займаємося розкруткою магазину, всіма доступними методами залучаємо покупців. Можна використовувати платну рекламу, проводити конкурси з цінними призами, підігріваючи інтерес до магазину.

Для створення онлайн-магазину потрібно створити паблік в одній з соцмереж або розробити повноцінний сайт. Наповненням сайту і його розробкою краще нехай займається професіонал, тоді сторінка буде мати солідний вигляд.

Сільгоспбізнес

Бізнесмени, задіяні в сільському господарстві, користуються преференціями з боку держави, вони мають право отримувати пільги, брати участь в гонках за гранти. Можна зайнятися розведенням специфічних тварин, наприклад, страусів. Такі ферми приносять величезний прибуток і не вимагають специфічних вимог в процесі вирощування страусів. Можна займатися розведенням риби і раків, пропонувати товар великим магазинам на реалізацію, створити сайт з продажу домашньої риби і птиці.

Салон краси

Для створення салону потрібно виділити частину коштів на рекламну компанію, а так само робочий інвентар. Список витрат виглядає наступним чином:

 1. Оренда приміщення - від 6 000 грн.;
 2. Закупівля техніки та меблів 60 000 грн.;
 3. Ремонт приміщення 16 000 грн.;
 4. Розкрутка салону і створення сайту 20 000 грн.

Бажання жінки бути красивою здатне приносити власнику салону не менше 20 000 грн.

Франшизи

Придбання франшизи - розумне рішення для тих, хто бажає швидше отримати вкладені кошти назад і не витрачати час і сили на створення унікально проекту. Купівля франшизи робить її майбутнього власника франчайзі, який постійно працює під керівництвом і від імені франчайзера. З якими витратами доведеться зіткнутися?

 1. Паушальний внесок - стартова сума для початку спільної роботи;
 2. Роялті - щомісячні відрахування на рахунок франчайзера;
 3. Поточні витрати (наприклад, на рекламу).

Перукарні

Перукарні орієнтовані на людей із середнім рівнем достатку, відповідно, приплив клієнтів у них більше, ніж у салонів краси. У перукарні не такий широкий спектр пропонованих послуг, але вони славляться своєю оперативністю і демократичними цінами, а також такий бізнес буде завжди актуальний. Які витрати очікують підприємця?

 • Оренда приміщення;
 • Купівля професійної техніки;
 • Косметичний ремонт;
 • Поточні витрати на рекламу, покупку елементів декору та ін.

Приватний дитячий садок

Ідея відкрити приватний дитячий сад не є новою, в Україну дана практика прийшла з Заходу і знайшла позитивний відгук серед батьків. Для того щоб мати свій дитячий сад, необхідно отримати дозвіл від СЕС, пожежної інспекції та податкової. Крім того, діє безліч вимог до передбачуваного приміщення, обладнання та зонування. Батьки готові платити хороші гроші за перебування в саду своїх дітей, але бізнес підходить виключно відповідальним і люблячим дітей підприємцям.

Ремонт квартир

Ремонтні послуги актуальні в будь-який час, тому організувавши свій колектив працівників, можна створити відмінний бізнес з невеликою кількістю грошей. Основні засоби підуть на наступні позиції:

 1. Оренда приміщення (підійде навіть просторий гараж);
 2. Виготовлення листівок і візиток;
 3. Купівля необхідного обладнання та інструментів.

Буріння свердловин

Мати власну свердловину - дійсно актуальний бізнес, здатний "озолотити" бізнесмена. Артезіанська вода, здобута зі свердловин, стане рентабельним продуктом, який вимагає чимало витрат. На облаштування і буріння свердловини необхідно виділити від 80 000 грн. Бізнес ідеально підійде тим, хто має терпіння і не націлений на блискавичний результат. У такому бізнесі важливо вкрай грамотно провести роботи з геодезії. Необхідно досліджувати грунт і місцевість, після чого починати всі роботи з облаштування свердловини.

Будівництво будинків

Маєте навички роботи в будівельній сфері? Саме час створити бригаду кваліфікованих робітників і відправлятися на об'єкти! Будівельний бізнес переживає період розквіту, тому може стати вкрай вигідним для його власника. Величезну роль відіграє реклама і просування будівельної компанії, адже їй належить пробитися крізь щільний заслін з конкурентів.

Створіть сайт організації, подбайте про наявність професійного портфоліо, в якому будуть зібрані приклади робіт майстрів.

Подбайте про наявність знижок для постійних клієнтів, вмійте домовлятися з клієнтом і чути його, тоді все неодмінно вийде.

Доставка продуктів

Самоізоляція привчила людей користуватися доставкою продуктів додому. Магазини відкрилися, обмеження зняті, а шанувальників віддаленого шопінгу все одно залишилося чимало. Це зрозуміло: навіщо самим витрачати час на ходіння по рядах і тягати важкі пакети, якщо можна за 10 хвилин замовити все необхідне, і продукти привезуть до дверей? Популярність такої послуги напевно буде рости і в 2024 році, кажуть експерти. У великих містах ніша поки зайнята великими компаніями на зразок супермаркету, а у віддалених населених пунктах війна за покупця тільки розгорається.

Телемедицина

Оптимізація медицини укупі з підвищеним навантаженням на установи, що залишилися привела до того, що людині не завжди просто потрапити до потрібного фахівця. Запит на віддалені медичні консультації за рік, що минає, зріс. Наприклад, навесні, на піку карантинних заходів, телемедичний сервіс "Доктор поруч" проводив до 2000 консультацій в день. Оскільки ніщо не віщує поліпшення ситуації з доступністю медичної допомоги в 2024 році, дистанційні консультації можуть стати прибутковим бізнесом для приватного лікаря.

Дитячі секції та індивідуальні заняття

У 2024 році зріс попит на послуги репетиторів з шкільних предметів, вчителів музики та спортивних тренерів. Так, охочих займатися музикою стало, за даними аналітиків, більше на 56%, а спортом — на 184%. Це пов'язано з дистанційним навчанням, в якості якого багато батьків сумніваються. І з тим, що дорослих турбує малорухливий спосіб життя дітей, вимушених проводити дні безперервно перед екранами гаджетів. Якщо ваша спеціальність дозволяє займатися з дітьми, розгляньте для себе цю бізнес-можливість.

Готова їжа з доставкою

За даними аналітичного агентства INFOLine, ринок готової їжі з доставкою в цьому році виріс на 70 %. Це не дивно: Ресторани довгий час були закриті, а люди, які не звикли готувати, не стали освоювати премудрості кулінарного мистецтва. Багато точок громадського харчування в терміновому порядку перейшли на режим доставки, але навіть у великих містах не на всі адреси можна замовити бажане. Якщо ви володієте кафе або рестораном, то можете поправити свої справи, розвиваючи доставку. Якщо тільки збираєтеся відкрити-відразу враховуйте цю особливість ринку.

Поради

 • Бізнес стане дійсно прибутковим, якщо ви будете максимально залучені в процес його побудови. Залучайте сторонніх фахівців, це підвищить ваші шанси на успіх;
 • Розвивайте власні навички, цікавтеся трендами, щоб бути в курсі всіх подій галузі;
 • Не хапайтеся відразу за кілька справ одночасно, присвятіть себе одному проекту;
 • Консультуйтеся, проводите соціальні опитування, не соромтеся радитися з близькими людьми, вони здатні побачити деякі недоліки проекту з боку.

Висновок + відео

Бізнес - можливість знайти свій напрямок для роботи і максимально реалізуватися в ньому, отримуючи стабільно високий дохід. Ми розглянули масу прикладів прибуткового бізнесу, вам необхідно визначитися з тією нішею, яку Ви мрієте зайняти. Вірте у власні сили, і у вас все вийде!

«Як ви вважаєте, який з перерахованих видів бізнесу, найбільш актуальний? Поділіться своєю думкою в коментарях, а так само не забувайте ставити оцінки, для нас це дуже важливо!».


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити