Бізнес в Інтернеті - кращий варіант заробітку для тих, хто не хоче кожен день ходити на роботу і там проводити все життя. Щоб отримувати прибуток, досить мати доступ в Інтернет і бажання заробляти. Можуть також знадобитися початкові вкладення, але все залежить від різновиду бізнесу. Способів заробити в інтернеті безліч: продаж китайських товарів, власний YouTube-канал або блог в Інстаграме, створення пабликів в соціальних мережах, Фріланс, партнерські програми, Створення сайту, Інфобізнес, інвестиції, Розробка ігор і додатків, стріми, інтернет-магазини і багато іншого.

Бізнес в Інтернеті

Чи реально створити бізнес в Інтернеті?

Багато хто не вірить, що в Інтернеті реально заробити, а даремно.

Ви не тільки здатні підробляти, виконуючи легкі завдання на біржах, але і можете заснувати повноцінний бізнес з мінімальними витратами. Приблизний дохід безмежний і залежить від вашого бажання масштабуватися.

Переваг ведення бізнесу в Інтернеті багато:

 1. Можна займатися чим завгодно, ви обмежені лише своєю фантазією. Вибирайте напрямок, сегмент бізнесу, проводите аналіз ніші, ринку і вперед.
 2. Працюєте на себе, не треба ні перед ким звітувати. Можете найняти команду фахівців собі в допомогу, вибравши їх самостійно. Тоді ви будете оточені приємними і кваліфікованими людьми, а не вимушеним колективом, як на найманій роботі.
 3. Вільний розклад. Якщо ви сова, а звичайна робота йшла тяжко, тому що починалася з ранку, то бізнес в Інтернеті позбавить вас від мук. Працюйте, скільки хочете і коли хочете.
 4. Немає строгих правил, дресскода, штрафів. Більше ніхто не буде вас контролювати, вказувати, що носити і як себе вести. Ви - бос і самі приймаєте рішення.
 5. Дохід не обмежений. На відміну від звичайної роботи, де співробітники отримують оклад і все, ви будете заробляти стільки, скільки самі побажаєте.
 6. Необмежений ріст і постійний розвиток. Бізнес - це завжди ризик і, щоб залишатися конкурентоспроможним, вам доведеться рости, як особистість, як підприємець, як людина. Ви можете масштабувати проект до нескінченності, виходити на світовий рівень і постійно підвищувати прибуток.
 7. Мінімальні витрати. На відміну від звичайного бізнесу в Інтернеті не потрібно багато витрат, вам не доведеться платити за приміщення, ремонт, обладнання та інше.

Якщо зацікавлені у відкритті бізнесу в інтернеті, то нижче представлені найприбутковіші і легкі способи заробити.

Звичайно, докладати зусиль, вкладатися, намагатися, отримувати нові знання і навички доведеться, але це набагато цікавіше рутинної найманої праці.

Як вибрати нішу і ідею для бізнесу в Інтернеті

Сьогодні досить багато актуальних і затребуваних напрямків для онлайн-бізнесу. Але ось як знайти те, яке підійде ідеально саме вам? Для цього потрібно добре проаналізувати всього лише три аспекти:

 • Свої бажання

Добре подумайте над своїми бажаннями. Не варто починати бізнес, Якщо у вас немає інтересу до цієї сфери. Справа буде успішною, якщо ви хочете цього, а не просто намагаєтеся заробити хоч на чомусь.

 • Навички та вміння

Дайте відповідь самі собі на питання, в чому ви добре розбираєтеся? Що завжди виходить у вас з легкістю і часто з першого разу? Пам'ятайте: люди вже готові платити за ваші вміння. І зовсім не обов'язково бути експертом з регаліями, досить добре розбиратися в своїй справі і вміти застосовувати знання на практиці.

 • Попит і потреба

Аналізуйте ринок, відстежуйте тренди і думайте над тим що може бути цікаво людям найближчим часом. Шукайте нові перспективні ніші, аналізуйте бізнес-ідеї з-за кордону. Оцініть ніші з низькою конкуренцією або її відсутністю. Але врахуйте: відсутність конкурентів може означати, що цей напрямок просто не користується попитом.

Ідеальна ніша для вас - та, в якій перетинаються ваші бажання, ваші здібності і попит споживачів. На її пошук може знадобитися багато часу, але результатом стане улюблена і прибуткова справа, а значить він буде того коштувати.

Бізнес на Amazon

Amazon - світовий лідер з продажу товарів у роздріб. Щодня через сервіс здійснюється більше трьох мільйонів продажів по всьому світу, тому стати частиною даного ритейлера і почати продавати товари з націнкою вигідно і результативно.

Amazon пропонує зручні програми співпраці. Якщо хочете спростити життя і делегуватися організацію упаковки і відправки товарів, то сервіс надає таку послугу. За програмою FBA ви замовляєте товар у постачальника, і він відразу потрапляє на склад Amazon.

Співробітники сервісу самі упакують і відправлять товари за потрібними адресами. За цю зручність необхідно заплатити, але економія часу, сил, витрат на персонал і приміщення того варті. Вартість послуги розраховується персонально, виходячи з ваги і габаритів товару.

Реєструйтеся, закуповуйте товар для продажу, користуйтеся зручними програмами для продавців і починайте заробляти на бізнесі в Інтернеті.

YouTube-канал

Ще один спосіб відкрити бізнес, не виходячи з дому — завести канал на YouTube.

YouTube-популярний відеохостинг, де користувачі можуть розміщувати власні відео, дивитися, підписуватися на цікаві канали, лайкати, дизлайкати, коментувати відеоролики.

Щоб монетизувати канал на YouTube, необхідно обзавестися лояльною аудиторією. Для цього знімайте якісні відео, навчитеся монтувати або віддавайте відео на монтаж і обробку фахівця. Регулярно випускайте контент, задавайте глядачам питання, навчитеся викликати емоції і зближуватися з аудиторією.

Для виходу в тренди, необхідно збирати якомога більше лайків і коментарів, тому не просто говорите інформацію, а взаємодійте з аудиторією.

Коли у вас буде кілька тисяч підписників, можете почати продавати рекламні місця. Влаштовуйте взаємний піар з іншими блогерами з аналогічною кількістю підписників, беріть на рекламу інші канали або компанії, що надають товари, послуги.

Щоб швидше просуватися і набрати аудиторію, саме на першому етапі не скупіться на рекламу, але пам'ятайте, що основа успіху – якість контенту, тому вам знадобиться хороша камера, кімната з освітленням і навички монтажу.

Стріми по іграх з донатом

Якщо любите грати, володієте харизмою і не боїтеся публіки, то займайтеся бізнесом в Інтернеті на стрімах.

Стрім - пряма трансляція, особливо популярна в розділі огляду ігор. Ви граєте, знімаєте себе і екран в прямому ефірі, і отримуєте донати - добровільні пожертвування від аудиторії, зацікавленої в подібному контенті.

Не обов'язково професійно грати, тут важливіше викликати емоції і бути харизматичним. Також знадобиться веб-камера з гарною якістю переданої картинки, щоб глядачеві було приємно дивитися.

Популярні стримери отримують 1000-5000 доларів щомісяця. Крім донатів, ви можете робити рекламні інтеграції під час стріму або закликати аудиторію переходити по посиланнях, заробляючи на партнерських програмах, про них ми ще докладніше поговоримо нижче.

Кращі сервіси для ведення трансляцій:

 • Twitch;
 • CyberGame.tv;

Стримерів багато, щоб запам'ятатися, придумайте незвичайний образ. Зверніть увагу на дрібні деталі: костюм, жести, міміка, голос, манера мови, інтер'єр та інші. Виділяйтеся, викликайте у людей емоції, інтригуйте, тоді у вас з'явиться аудиторія, а там і заробіток.

Фріланс

 

Фріланс - різновид діяльності, коли працівник сам вибирає замовників і працює не на постійній основі, а над приватним проектом. Людину, що займається фрілансом, називають фрілансером.

Якщо у вас є певні вміння і навички, то ви швидко зможете їх монетизувати. Для цього необхідно зареєструватися на біржах фрілансу, де щодня з'являються сотні нових замовлень різного плану по:

 • консалтингу;
 • копірайтингу;
 • інтернет-маркетингу;
 • перекладу;
 • бухгалтерії;
 • програмуванню;
 • створенню сайтів;
 • дизайну;
 • розробці додатків;
 • фотографії;
 • графік;
 • менеджменту та ін.

Розглянемо нижче найпопулярніші біржі з великою кількістю замовлень і високими цінами, на яких можна побудувати успішний бізнес в Інтернеті.

freelance.ua

freelance.ua - популярна біржа фрілансу, що працює вже 14 років. Щодня сайт допомагає виконавцям знаходити роботу, а замовникам отримувати якісно виконані проекти. На біржі працює більше 1 мільйона виконавців, конкуренція висока, але замовлень вистачає для всіх. Щодня з'являються сотні різних проектів за різними категоріями.

Щоб почати заробляти, пройдіть реєстрацію, заповніть інформацію про себе і оформіть портфоліо, тобто посилання на минулі роботи, приклади вдалих кейсів і т.д. якщо ви новачок і виконаних робіт немає, то беріться за будь-які проекти, навіть за дешеві. Це дозволить отримати досвід, позитивний відгук і посилання в портфоліо.

Швидше просуватися допоможе платний PRO-аккаунт. Завдяки йому, ваші заявки на проекти будуть відображатися у замовника першими, рейтинг рости на 20% швидше, місце в рейтингу значно підніметься.

freelancehunt.com

freelancehunt.com - біржа фрілансу. Сплативши підписку і пройшовши легкий вступний тест, ви отримаєте доступ до замовлень наступних категорій:

 • реклама та соціальні мережі;
 • тексти;
 • дизайн;
 • проста допомога;
 • допомога по сайту;
 • інше.

Подавайте заявки на завдання і чекайте відповіді. Головне, виконати перші кілька завдань, щоб заробити рейтинг. Потім отримати завдання буде легше.

Партнерські програми

Вести бізнес в інтернеті можна, не створюючи власних товарів, послуг, а просуваючи чужі. Ви допомагаєте брендам залучати трафік, вони вам платять. Щоб почати подібне вигідне співробітництво, необхідно зареєструватися на агрегаторах партнерських програм і вибрати бренд. Оплата буде проводитися за здійснення користувачами цільової дії:

 • покупка;
 • клік;
 • заповнення форми;
 • дзвінок;
 • реєстрація та ін.

Заходьте на платформі, де зібрані різні партнерські програми. Читайте умови співпраці та оплати, вибираєте оптимальний варіант, залучаєте трафік, отримуєте партнерські відрахування, виводите прибуток і насолоджуєтеся.

Залучати трафік можна різними способами: через власний сайт, канал або блог, а також за допомогою Інтернет-реклами.

salesdoubler.pro

salesdoubler.pro - агрегатор партнерських програм, де зібрані сотні офферів і брендів. Зареєструвавшися на даній платформі, Ви можете стати частиною світових брендів і допомогти розвиватися початківцям виробникам.

Перед тим як почати співпрацю, перевірте компанію через Інтернет, почитайте історію створення, відгуки клієнтів, зайдіть на сайт. Рекламуйте тільки перевірені і надійні бренди, щоб не обманювати людей і не допомагати шахраям.

На майданчику зібрано безліч партнерських програм за різними категоріями:

 • освіта;
 • подорож;
 • гіпермаркети;
 • послуги та сервіс;
 • товари для тварин;
 • одяг та взуття;
 • аксесуари;
 • аптеки;
 • зоомагазини та ін.

Вам доведеться витратитися на залучення трафіку, так як за рекламу будете платити самостійно. Але все швидко окупиться, якщо реклама виявиться ефективною. Побудувати успішний бізнес в Інтернеті на партнерських програмах нескладно, в середньому можна отримувати по 120-200 тисяч грн на місяць без особливих зусиль.

Блог в Інстаграмі

Блог в Інстаграмі може приносити мільйони, якщо знати, як його монетизувати. Все, що від вас вимагається:

 • мати доступ в інтернет;
 • регулярно публікувати фотографії та пости;
 • знімати цікаві сторіз.

Щоб набрати аудиторію, необхідно постійно рекламуватися. Це можна зробити через таргетовану рекламу, налаштовану через Фейсбук, або за допомогою реклами у блогерів зі схожою цільовою аудиторією.

Але реклама не допоможе, якщо контент в блозі буде нудним і рідкісним. Запорука успіху-якість картинки і постів. Ведіть блог в єдиному стилі, не обов'язково застосовувати один ефект на всі фотографії, просто дотримуйтеся обраної колірної грами і публікуйте тільки якісні знімки.

Пишіть пости, щоб зацікавити і утримати аудиторію. Складіть контент-план для бізнесу в Інтернеті, виходячи з обраної тематики блогу. Це може бути не одна, а дві або три теми. Припустимо, ви займаєтеся інтернет-маркетингом, а на дозвіллі ходите в тренажерний зал. Не варто себе обмежувати, якщо хочете викладати про дві теми, пишіть, навіть якщо здається, що вони несумісні. Це буде ваша особливість. Згодом напрямки блогу можна змінювати або додавати нові.

Якщо ви оформили профіль, шапку, налаштували рекламну кампанію і набрали перші 5 тисяч підписників, то можна приступити до монетизації. Чим більше кількість підписників, тим вище ціна реклами. Монетизувати блог в Інстаграмі можна декількома способами:

 • реклама особистих блогів;
 • реклама комерції;
 • продаж власних послуг та консультацій;
 • продаж товарів;
 • інфобізнес;
 • партнерські програми;
 • організація марафонів і гивов.

На початковому етапі доведеться вкластися в рекламу, середня ціна за підписника в Інстаграмі на 2020 рік – 1 грн. Якщо хочете 5 тисяч підписників, то доведеться витратити мінімум 4 тисяч грн. Це швидко окупиться, коли самі почнете продавати рекламу або свої продукти.

Таргетовану рекламу ви зможете налаштувати, коли прив'яжіть аккаунт до Фейсбуку і перейдете в Особистий кабінет. А рекламу у блогерів можете купувати на їх піар-сторінках в Інстаграмі.

Створення і просування паблік

Вести бізнес в інтернеті можна через створення пабликів. Якщо ви сидите у Вконтакті, то підписані на різні публічні сторінки і групи. Створивши подібний паблік, можна його монетизувати і не погано заробляти на цьому.

Щоб набрати аудиторію, заповніть групу контентом: картинками, музикою, відео, статтями. Влаштовуйте лайк-тайми, задавайте питання, спілкуйтеся з аудиторією, так підніміть рівень залученості.

Запустіть таргетовану рекламу і закупіть рекламу у пабліків зі схожою тематикою і цільовою аудиторією. Коли у вас буде кілька тисяч читачів, то можете, як і з блогом, продавати рекламу, свої послуги, товари, допомогу.

Створення сайту

Ще один спосіб відкрити бізнес в Інтернеті-створити сайт. Виберіть тематику: про що буде сайт і для кого. Заповніть його статтями, фотографіями, розділами. Оформіть дизайн, щоб користувачеві було приємно дивитися і користуватися.

Зробити поодинці дизайн, верстку і контент буде складно, тому зайдіть на біржу фрілансу і створіть замовлення, щоб знайти веб-дизайнера і програміста. Після заповнення сайту, можна приступати до його монетизації, тут є кілька варіантів отримання прибутку:

 1. Продаж рекламного простору.
 2. Партнерські програми.
 3. Рекламні мережі (Adsense).
 4. Продаж товарів і послуг.

Створити сайт можна самостійно на платформі 1С-Бітрікс, WordPress, Joomla, Drupal.

Інфобізнес

Відмінний спосіб заробити, причому не тисячі, а цілі мільйони – Інфобізнес. Даний вид бізнесу в інтернеті відрізняється мінімальними витратами, легким просуванням і високим заробітком.

До інформаційного бізнесу відносяться:

 • навчальні курси;
 • вебінари;
 • чек-листи;
 • гайди;
 • тренінг;
 • семінар;
 • лекції та ін.

Інформація та досвід завжди актуальні і коштують дорого, тому Інфобізнес досі прибутковий і популярний. Щоб створити інфопродукт, необхідно розібратися: в чому ви експерт, яку корисну інформацію можете дати людям.

Припустимо, ви копірайтер, дизайнер, програміст або будь-який інший фахівець. У вас багато років досвіду, багато задоволених замовників, ви вмієте продавати свою працю і готові навчити інших. Щоб передати знання людям і зробити на цьому бізнес в інтернеті, необхідно вибрати один з форматів, написаних вище, і приступити до створення.

Коли ви створите інфопродукт, необхідно розрекламувати його, щоб отримати прибуток. Це можна зробити за допомогою контекстної, таргетованої реклами або купити рекомендацію у блогера.

Продаж товарів з Китаю через односторінники

Досить поширений і все ще актуальний спосіб створити бізнес в Інтернеті - продавати товари з Китаю через одностранічнікі.

Лендінг - продає односторінковий сайт, його легко створити самостійно за допомогою таких конструкторів, як Tilda, або звернутися за допомогою до фахівців на біржу фрілансу.

Закупіть товар оптом з Китаю, створіть лендінг, заповніть його продає текстом і барвистими фотографіями товару, в кінці обов'язково повинен бути заклик до покупки.

Налаштуйте контекстну і таргетовану рекламу, щоб люди дізналися про Ваш товар і перейшли на лендінг для покупки.

Створення ігор і додатків

Якщо є ідеї для цікавих ігор або додатків, ви готові їх втілити і створити бізнес на цьому, то займіться розробкою.

За допомогою спеціальних програм Construct 2 або GameMaker створіть додаток (ігрове або звичайне). Дайте випробувати друзями, рідним і знайомим, щоб дізнатися їх думку і вдосконалити його.

Зареєструйтеся в GooglePlay і AppStore, щоб розмістити свою розробку. Підготуйте логотип і барвисте опис, користувач повинен зрозуміти принцип роботи програми, ігри, зацікавитися і завантажити.

Заробляти на подібному бізнесі в інтернеті можна двома способами:

 1. Зробити додаток платним;
 2. Розміщувати рекламу Google Adsense і отримувати дохід.

Для новачка найкраще вибрати другий варіант, тому що не всі готові платити за гру або додаток, особливо від невідомого розробника. Оптимальним варіантом буде зробити базову версію безкоштовною, а всередині програми надати функцію відключення реклами при покупці платного аккаунта.

Купівля акцій

Інший варіант бізнесу в Інтернеті - покупка акцій. Тут два варіанти розвитку події:

 1. Отримання дивідендів як пасивного доходу;
 2. Продаж акцій і заробіток на різниці.

Якщо націлені на швидкий заробіток і готові ризикувати, то другий спосіб вам підійде. Якщо ж хочете заробити в довгостроковій перспективі і не ризикувати, то оптимальніше вибрати перший варіант.

Щоб купувати і продавати акції, необхідно звернутися до брокера-посередника, який укладає угоди на біржі за певну комісію.

Консалтинг

І останній спосіб заробити на бізнесі в Інтернеті-консалтинг, тобто продаж експертних консультацій. Ви можете надавати консультації в якості одиночного фахівця або заснувати консалтингову фірму, запросивши інших професіоналів з різних областей.

Консалтинг буває декількох різновидів:

 • управлінський;
 • кадровий;
 • бізнес;
 • менеджмент;
 • аудит;
 • інвестиційний;
 • фінансовий;
 • юридичний;
 • IT;
 • маркетинговий
 • стратегічний та ін.

Щоб просуватися в Інтернеті, створіть сайт компанії, заповніть його інформацією про кожного експерта, успішними кейсами і відгуками, коли вони з'являться.

Постійно рекламуйтеся через контекстну і таргетовану рекламу, щоб залучати клієнтів і підвищувати впізнаваність бренду.

Поради

Щоб бізнес в Інтернеті процвітав і приносив прибуток, прислухайтеся до наступних порад:

 1. Перед відкриттям бізнесу проведіть аналіз ринку і ніші;
 2. Слідкуйте за новинами, трендами і новинками;
 3. Оцініть конкурентів і зробіть те, чого у них немає, навчитеся виділятися;
 4. Не скупіться на рекламу, вона-двигун будь-якого бізнесу;
 5. Читайте книги з маркетингу та менеджменту, проходьте навчальні курси, постійно розвивайтеся, щоб бізнес розвивався разом з вами;
 6. Вивчайте історії успіху бізнесменів і підприємців, щоб переймати цікаві ідеї і вчитися у кращих;
 7. Робіть упор на якості, не халтурьте, ведення бізнесу – теж робота, і вона вимагає зусиль.Робіть упор на якості, не халтурьте, ведення бізнесу – теж робота, і вона вимагає зусиль.

Які складнощі можуть буди при відкритті бізнесу в інтернеті

Інтернет - це чудова платформа для розвитку бізнесу, однак, при його відкритті можуть виникнути деякі складності, серед яких:

 1. Конкуренція: в Інтернеті конкуренція є дуже високою, тому необхідно розробити конкурентоспроможну стратегію та диференціювати свій бізнес, щоб виділитися на тлі інших.
 2. Низька лояльність клієнтів: у Інтернеті клієнти можуть швидко переходити з одного бренду на інший, тому необхідно створювати та зберігати позитивне враження про ваш бізнес.
 3. Безпека: з популярністю онлайн-транзакцій збільшується ймовірність кібератак та шахрайства. Важливо використовувати надійні засоби платежів та забезпечити безпеку веб-сайту.
 4. Проблеми зі знайомством з технологіями: для відкриття та успішного ведення бізнесу в Інтернеті потрібні деякі технічні знання, тому необхідно бути готовим до вивчення нових технологій та інструментів.
 5. Потрібен час та зусилля: відкриття бізнесу в Інтернеті не є легкою справою, і вимагає часу та зусиль для створення веб-сайту, встановлення системи платежів та просування вашого бізнесу.
 6. Необхідність постійного розвитку: бізнес в Інтернеті постійно змінюється та розвивається, тому вам потрібно вести з постійним аналізом та оновленням вашої стратегії, щоб залишатися конкурентоспроможним.

Висновок + відео

На бізнесі в інтернеті можна заробити десятки тисяч і навіть мільйони, все залежить від вашого вибору і бажання постійно рости. Ви можете створити щось своє: гру, додаток, сайт, блог, інфопродукт, канал, або продавати готові товари через одностранічнікі або на Amazone. Пробуйте, експериментуйте, вкладайтеся в рекламу і намагайтеся постійно покращувати якість сервісу, контент, концепцію, щоб залишатися конкурентоспроможним.

А ви пробували вести бізнес в Інтернеті? Діліться досвідом в коментарях і не забудьте оцінити статтю.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити