Продаж товарів, послуги, посередництво, виробництво - бізнес ідеї на дому для чоловіків можна перераховувати довго. Якщо ви хочете урізноманітнити своє життя і досягти фінансової незалежності, то повинні задуматися про відкриття своєї справи. Наймана робота хоч і приносить стабільний дохід, але не дає повного контролю над ситуацією. Адже в будь-який момент вас можуть звільнити, позбавити частини зарплати або змусити виконувати чужі обов'язки. У цій статті ви знайдете бізнес ідеї для чоловіків з самих різних ніш.

Коли чоловікові варто задуматися про відкриття своєї справи

Якщо чоловік виконавча, відповідальна, обережна людина і готовий задовольнятися зарплатою в 4-8-12 тис. грн. на місяць, то може не забивати голову думками про бізнес. Багато компаній з радістю приймуть його в штат, забезпечать постійним доходом і соціальним пакетом. Не доведеться збирати гроші на відкриття справи і ламати голову в пошуку підходящої ідеї. 

Бізнес ідеї на дому для чоловіків

Однак більшість чоловіків до такої категорії людей не відносяться. Багатьом хочеться реалізувати свої приховані здібності, забезпечити членам сім'ї гідне життя, домогтися визнання в суспільстві. А найшвидший спосіб досягти таких цілей-відкрити свою справу з нуля.

Якщо ж продовжувати працювати "на дядька", є ризик рано чи пізно зіткнутися з професійною деградацією і емоційним вигоранням.

Чим раніше чоловік задумається про відкриття бізнесу, тим краще. У молодому віці (25-40 років) легше реалізовувати оригінальні ідеї, виправляти помилки, заводити корисні знайомства. Є час накопичити гроші на будинок, машину, подорожі і насолоджуватися цим всією сім'єю. Хоча у чоловіків старшого віку теж є свої переваги - життєвий досвід і добре знання людської психології.

ВАЖЛИВО. Вік, освіта і професія не так значимі для бізнесу, як особистісні якості чоловіка.

Доступні сфери бізнесу для чоловіків з мінімальними вкладеннями на дому

Багато хто вважає, що бізнес для чоловіків вимагає великих вкладень. Дійсно, відкриття оффлайн-магазину або цеху з виробництва харчових продуктів влетить в копієчку. Однак якщо проявити кмітливість, то можна відкрити свою справу без вкладень або обійтися маленькою сумою. Нижче в статті будуть перераховані якраз такі ідеї для чоловіків і відповіді на питання – з чого почати бізнес.

Бізнес на послугах

Бізнес на послугах ідеально підходить для початківців чоловіків підприємців, які не хочуть ризикувати великими сумами і спілкуватися з владою: санепідстанцією, пожежною службою, архітектурним відділом місцевої адміністрації та іншими органами. У більшості випадків можна перший час навіть не реєструвати ІП, а працювати тихо і приймати від Клієнтів готівку. А вже коли справи підуть успішно-оформляти діяльність легально і сплачувати податки за ССО.

 Чоловіки можуть надавати послуги в домашніх умовах, гаражі, на дачі і навіть віддалено через Інтернет. Тобто, економити кошти на оренді та облаштуванні приміщення.

Таблиця 1 «Підходящі бізнес ідеї для чоловіків у сфері послуг»

Бізнес ідея Початкове вкладення Важливі нюанси для чоловіків
Ведучий на весілля, випускний, ювілей і т. д. 6-8 тис. грн. на рекламу Дістати клієнтів простіше в тому випадку, якщо співпрацювати в одній команді з хорошими ді-джеєм і звукорежисером.
Майстер на годину-дрібні ремонтні роботи на дому у клієнтів 8-12 тис. грн. на покупку інструментів Шукати клієнтів краще через дошки оголошень на кшталт Avito, You la, You do. У перспективі чоловік може створити свій сайт-візитку.
Барбершоп-перукарня для чоловіків 12-13 тис. грн. - мінімальна вартість набору барбера Спочатку для організації бізнесу підійде звичайна квартира, але в перспективі краще орендувати приміщення (або використовувати гараж) і обставити в оригінальному стилі.
Чоловічий модельний бізнес Без вкладень Для модельного чоловіка важлива не тільки зовнішність, але і витримка (зйомки часто тривають 12-14 годин поспіль), харизма, комунікабельність, вміння працювати в колективі.
Фріланс Без вкладень або 8-15 тис. грн. на професійне навчання Розгляньте наступні цікаві ідеї: Копірайтинг (Написання текстів на замовлення), веб-дизайн, Створення сайтів, налаштування реклами, SEO-просування. Ці послуги зараз найбільш затребувані в Інтернеті.

 ? Хочу докладніше зупинитися на такому напрямку фрілансу, як налаштування реклами. Хороші фахівці зараз дуже затребувані і гідно заробляють. Чому? Через пандемію багато бізнесменів, зосереджених на офлайн-покупцях переходять в онлайн. Відповідно, навичок просування в Інтернеті немає, і вони наймають фахівців. А який найшвидший спосіб заявити про себе світу? Запустити рекламу! Тому що органічно наростити трафік на сайт, сторінку в соцмережі або ще десь-це довго. А щоб реклама гідно себе окупила і потрібен хороший фахівець з реклами – директолог або таргетолог.

Бізнес у сфері продажів

Малий бізнес на дому в сфері продажів відрізняється високою рентабельністю. Але він вже вимагає відчутних вкладень (від 20-25 тис. грн.) і складання бізнес-плану. Зараз чоловікам простіше займатися торгівлею в мережі, ніж офлайні. Наприклад, через Avito, соціальні мережі, сайт-одностранічнік або свій інтернет-магазин.

Речі для перепродажу можна купувати в наступних місцях:

 • самостійно на AliExpress, якщо планується реалізація невеликої партії;
 • через посередників на Alibaba, Taobao та інших китайських торгових майданчиках, як почати бізнес з Китаєм читайте тут;
 • у приватних осіб на OLX і онлайн-аукціонах.

Завдання підприємця-знайти дешевий, цікавий і дуже затребуваний товар, який реально продати з накруткою від 200%. А також через Інтернет можна реалізовувати речі власного виробництва.

Порада. Для вивчення ринкового попиту використовуйте сервіс "Гугл Планер". Якщо люди часто вводять відповідний запит в пошуковик, значить річ добре продається. Але в той же час потрібно постаратися не дублювати пропозиції своїх конкурентів – розкручених інтернет-магазинів.

Бізнес у сфері виробництва

Для чоловіків виробництво - найперспективніший напрямок бізнесу в плані доходів. Але воно ж вважається і найбільш складним. Особливо якщо чоловік вирішить виробляти харчову продукцію. Доведеться знайти відповідне приміщення, облаштувати його відповідно до санітарно-епідеміологічними, архітектурними та пожежними нормами, отримати дозволи (ліцензії) в різних інстанціях.

А також знадобляться чималі інвестиції в бізнес проекти подібного роду. Установка обладнання, закупівля робочих інструментів і сировини зажадає великих вкладень. Багато ідей виробництва окупаються тільки через 1,5-2 роки.

Однак бізнес можна значно спростити, якщо підійти до справи з розумом:

 • вибрати відносно прості у виготовленні речі (наприклад, дерев'яні іграшки, декоративні свічки, металеві стелажі, сітку-рабицю);
 • перший час виробляти невелику партію продукції, щоб оцінити ринковий попит;
 • працювати в приватному будинку або гаражі, тобто не витрачатися на оренду виробничого цеху.

Перед тим як відкривати свою справу в сфері виробництва, потрібно подбати про канали збуту. Переконатися, що продукція буде затребуваною на ринку. Перевірити, чи не пропонують інші підприємці аналогічні товари за низькими цінами, з якими важко конкурувати.

Бізнес на посередництві

Щоб заробляти гроші на посередництві, не потрібні великі вкладення. Такий вид бізнесу підходить чоловікам, які володіють даром переконання і добре розбираються в якійсь ніші. Завдяки розвитку Інтернету можна швидко знаходити клієнтів і вести справи не виходячи з дому.

Пропонуємо наступні цікаві ідеї чоловікові, який вирішив зайнятися посередництвом:

 • послуги ріелтора, а в перспективі – агентство нерухомості, якщо наймати співробітників;
 • агентство з підбору персоналу;
 • розміщення реклами на чужих автомобілях;
 • продаж товарів за партнерськими програмами на своєму сайті, блозі або групі в соціальній мережі.

Якщо серед ваших знайомих є фахівці або ІП (наприклад, будівельники, юристи, майстри в сфері краси), запропонуйте їм угоду про співпрацю. Наприклад, пообіцяйте приводити нових клієнтів і брати за це 10-15% від суми кожної успішно завершеної угоди.

ТОП-25 ідей для додаткового заробітку на дому для чоловіків з нуля

У цьому розділі будуть перераховані актуальні ідеї з мінімальними вкладеннями. Ви зможете вибрати напрямок бізнесу з урахуванням своїх здібностей, інтересів, досвіду і розміру заощаджень.

Бізнес ідеї, які чоловік може реалізувати у себе в квартирі

Ідеї бізнесу в квартирі підходять починаючим підприємцям чоловікам, які не хочуть сильно ризикувати грошима і часом. Працювати можна в комфортних умовах, клієнтів знаходити через Інтернет. Отже, який бізнес відкрити з мінімальними вкладеннями - ось 5 варіантів.

Ідея 1. Агрегатор автосервісів

Автосервіси зацікавлені в залученні нових клієнтів, а власники автомобілів – в пошуку оптимального варіанту по співвідношенню ціна/якість/територіальне розташування. Ви можете задовольнити запити обох сторін ринку, ставши посередником. Вкладення грошей в онлайн-агрегатор автосервісів буде приносити вам прибуток з кожної угоди.

Для реалізації ідеї знадобляться початкові інвестиції в розмірі 30-40 тис. грн. гроші підуть на розробку, технічну підтримку і рекламу нового додатка.

ВАЖЛИВО. Успіх ідеї багато в чому буде залежати від того, з якою кількістю автосервісів чоловік зможе домовитися про співпрацю. Потенційна прибутковість ідеї - 27-30 тис.

Ідея 2. Інфобізнес

Цікаві чоловіки, що володіють харизмою і експертними знаннями в якій-небудь області, можуть спробувати свої сили в інфобізнесі. Тобто, почати навчати інших людей за гроші.

Можна писати електронні книги, знімати освітні відеоролики, проводити вебінари, давати платні консультації. А в перспективі навіть відкрити свою онлайн-школу. Але спочатку доведеться завоювати довіру людей. Для цього чоловікові потрібно буде виконати наступні дії:

 1. Створити свій блог. Можна в соціальній мережі, наприклад, Вконтакті або Instagram.
 2. Почати писати експертні статті по темі.
 3. Вкласти кошти в рекламу. На перший час чоловікові вистачить 4-6 тис.
 4. Зібрати базу відданих передплатників.
 5. Створити інфопродукт. Продавати його можна на своєму блозі, а також вдаватися до допомоги партнерських програм: Glopart, Adinfo та інших.

Щоб успішно стартувати в бізнесі, важливо правильно вибрати нішу. У 2024 році будуть актуальні наступні ідеї: способи економії сімейного бюджету, інвестиції, Інтернет-маркетинг, криптовалюта, здоровий спосіб життя і спорт.

Ідея 3. Виготовлення бінбегів

Бінбегі - це крісла у формі груш з м'яким наповнювачем, який підлаштовується під форму тіла. В останні роки вони набирають популярність в Україні та інших країнах СНД. У звичайних магазинах такі крісла коштують в середньому 2 тис. грн., хоча їх собівартість становить всього 400-600 грн. Якщо продавати товар трохи нижче ринкової вартості – по 1,2-1,5 тис. грн., покупці з'являться швидко.

Інструкції з виготовлення бінбегів і креативні ідеї своїми руками для чоловіків можна легко знайти в Інтернеті. Початкові витрати на покупку швейної машинки, тканин, ниток і наповнювача складуть 4 тис.

Ідея 4. Виробництво шкіряних виробів

Будь-який чоловік може організувати на дому маленький цех з виробництва шкіряних виробів: ременів, гаманців, сумок, чохлів, обкладинок для документів. Мінімальний розмір вкладень в покупку сировини, фурнітури і робочих інструментів (ножів, ножиць, лещат, дироколу) складе 10-12 тис. У фермерів вона коштує 40-80 грн. за 1 кв. метр.

Якщо ви будете виготовляти якісні та стильні речі, то без клієнтів точно не залишитеся. Реалізовувати готову продукцію можна через соціальні мережі, пропонувати магазинам галантереї, а після розкрутки – працювати на замовлення по сарафанному радіо.

Ідея 5. Розведення екзотичних рибок (птахів, комах, тварин)

Розведення екзотичних істот-відмінний бізнес на дому для чоловіків, які хочуть поєднати заробляння грошей з хобі. А ще до такого заняття легко залучити домочадців.

Перед тим, як реалізовувати ідею, потрібно подумати про канали збуту. Покупцями можуть стати такі особи:

 • звичайні люди;
 • зоомагазини;
 • перекупи.

Першим можна продати живих істот вигідно, останнім двом – швидко. Рекламувати свій бізнес краще в соціальних мережах.

ВАЖЛИВО. Для бізнесу не підійдуть живі істоти, яких легко розводити (наприклад, рибки гуппі, мечоносці). В такому випадку ви зіткнетеся з високою конкуренцією на ринку і будете змушені віддавати живих істот за безцінь. Краще купувати найрідкісніших і вибагливих особин.

Малий бізнес в приватному будинку, на дачі або в гаражі

Бізнес в приватному будинку, гаражі або в умовах дачі хороший тим, що у чоловіка в розпорядженні виявляється велика вільна площа. Вона дозволяє розгорнути повноцінне виробництво.

Ідея 6. Фіточай

Виробництво трав'яних чаїв-простий бізнес на селі або на дачі, який зажадає від чоловіка вкладень у розмірі 2-4 тис. грн. (+6-8 тис. грн., якщо додатково купувати фасувальне обладнання). Сировину можна заготовлювати влітку самостійно.

Хорошим попитом у покупців користуються чаї з наступних трав:

 • ромашка;
 • календула;
 • квіток липи;
 • листя малини;
 • м'яти і меліси.

Продавати готову продукцію можна не тільки приватним особам через Інтернет, але і великим виробникам, фармацевтичним комбінатам. Коли бізнес встане на ноги, варто розробити свій логотип.

ВАЖЛИВО. При легальному оформленні бізнесу будьте готові до проходження фітосанітарного контролю. Але в будь-якому випадку збирайте сировину тільки в екологічно чистих районах.

Ідея 7. Виробництво живців з деревини

На дачній ділянці або в гаражі чоловік може відкрити міні-цех з виробництва живців. Бізнес буде високорентабельним в тому випадку, якщо виготовляти широкий асортимент товарів:

 • живці для сільгоспінвентаря: лопат, граблів, сапок і мотиків, віників;
 • топорище.

При цьому важливо дотримуватися гости і нормативи, які регулюють діаметр і довжину виробів. При покупці ручного інструменту можна вкластися в 12-16 тис. грн. Але тоді не вийде розгорнути масштабний бізнес. Якщо ж планується виготовлення живців на верстатах, то чоловікові доведеться вкласти в справу 80-100 тис.

Головний плюс ідеї бізнесу полягає у великій кількості каналів збуту. Живці можна продавати дачним кооперативам, фермерським господарствам, будівельним магазинам, ЖЕК та іншим організаціям. Потенційна прибутковість ідеї - 15-20 тис.

Ідея 8. Ремонт і перепродаж техніки

Чоловічий бізнес в приватному будинку може приносити непоганий прибуток чоловікам з "золотими" руками. Зараз в Інтернеті розміщено багато оголошень, в яких люди пропонують віддати неробочі речі за копійки або взагалі безкоштовно.

Ви можете вивозити таку техніку, ремонтувати, а потім продавати на OLX на 20-50% дорожче. Б/В речі в робочому стані охоче купують сім'ї з невисоким рівнем доходу і дачники.

Ідея 9. Збірка меблів

Для реалізації ідеї чоловікові знадобиться широкий робочий простір (дача, приватний будинок або гараж) і вкладення від 20 тис.грн. на покупку інструментів і матеріалів. Схема бізнесу складається з наступних етапів:

 1. Берете рекламні буклети на фірмах з виробництва модульних меблів.
 2. Зустрічаєтеся з замовником. Обговорюєте деталі проекту: матеріали та фурнітуру, габарити, Конструктивні особливості виробу.
 3. Складаєте ескіз (креслення).
 4. Укладаєте договір і берете передоплату.
 5. Приїжджаєте на заміри і коригуєте проект.
 6. Закуповуєте потрібні матеріали на фабриках і збираєте виріб у себе вдома.
 7. Доставляєте меблі замовнику і при необхідності вбудовуєте.

В місяць на складанні меблів чоловік здатний заробити від 12 тисяч грн – ця сума дозволить окупити бізнес всього за 2 місяці. А в перспективі можна найняти своїх дизайнерів і значно підвищити вартість послуг. Як на мене, відмінний варіант для гаражного бізнесу.

Бізнес ідеї для чоловіків, що живуть в маленькому місті

Ідеї з мінімальними вкладеннями для маленького міста в 2024 році враховують низьку купівельну спроможність населення і попит на товари широкого споживання. У провінціях хороший прибуток чоловікам приносить традиційний бізнес, а інноваційні напрямки погано приживаються.

Ідея 10. Фаст-фуд

В умовах невеликого міста для чоловіків найкращим бізнесом стане відкриття точки з недорогим фаст-фудом. Наприклад, шавермою, млинцями, хот-догами, гарячою кукурудзою. Вкладення - 80-120 тис. грн., щомісячний прибуток - від 15 тис.грн. Точку потрібно розмістити в прохідному місці і бажано так, щоб поблизу не виявилося конкурентів.

Ідея 11. Організація свят

Ця ідея актуальна для маленького міста, тому що і там люди хочуть з розмахом святкувати весілля, шкільні випускні, дні народження, ювілеї. При цьому знайти хорошого організатора важко, на відміну від столиці. Ви можете вчасно зайняти вільну нішу, створивши своє event-агентство.

ВАЖЛИВО. Успіх у бізнесі багато в чому залежить від вдосконалення розважальних програм. Пропонуйте людям креативні і незаяложені ідеї ювілею 50 років, весіль і дитячих свят.

Початкові витрати - 150 тис. грн. гроші знадобляться на покупку оргтехніки (в тому числі акустичної системи, мікрофонів), декорацій і костюмів, створення і розкрутку сайту, наймання співробітників.

Ідея 12. Реставрація ванн

У маленьких містах більшість людей вважають за краще ремонтувати (відновлювати) старі речі, а не витрачатися на покупку нових. Будь-який чоловік може освоїти технологію реставрації ванн акрилом і почати заробляти хороші гроші.

Мінімальне вкладення в покупку інструментів, складів для покриття і допоміжних сумішей – 30-40 тис. грн. якщо працювати самостійно, то при великому потоці замовлень щомісячний прибуток складе 12-14 тис. грн.

Ідея 13. Майстерня з виготовлення ключів

Якщо реалізовувати таку ідею, то мінімальні вкладення для чоловіків в маленькому місті складуть 35-40 тис. грн. Потрібно буде орендувати невелике приміщення (або використовувати свій гараж), закупити матеріали і верстати для різних типів ключів.

Щоб підвищити рентабельність бізнесу, можна пропонувати населенню супутні послуги: ремонт одягу, годин, заточка інструментів, в загальному, заробити 200 грн в день можна швидко. А якщо встигати виконувати в день 15-20 замовлень, то прибуток за місяць складе 12-16 тис.

Ідея 14. Міні-коптильня

Виробництво смачних копчених виробів-прибутковий чоловічий бізнес для малого міста. Продавати готову продукцію можна не тільки приватним особам, але і в місцеві магазини, наприклад, лавки з розливним пивом.

Мінімальна вартість хорошою коптильні сьогодні становить 4-5 тис. грн. ще 1 тис. грн. знадобиться на покупку трісок. Краще брати дуб, березу, вербу або вільху. Хвойні не підходять для копчення. М'ясо можна недорого купити в фермерських господарствах.

ВАЖЛИВО. Навіть дрібний коптильний цех потрібно приводити у відповідність з нормативами. Зокрема, виробнича площа повинна становити не менше 20 кв. метрів. Необхідно спеціально облаштувати приміщення: підвести вентиляцію, електрику і водопровід, обробити стіни кахельною плиткою, організувати пожежний щит.

Нові ідеї бізнесу для чоловіків

Домашній бізнес для чоловіків включає величезну кількість ідей, які в Україні поки не реалізовані або знаходяться в початковій стадії. Тому у кожного починаючого підприємця є шанс швидко завоювати цільову аудиторію і окупити вкладення.

Уваги заслуговують наступні ідеї для чоловіків з нуля:

 • м'ясна лавка з продукцією халяль;
 • розведення міні-пігів;
 • доставка речей в аеропорт;
 • виробництво алкогольних желе, винного морозива;
 • магазин "без упаковки" - продаж продуктів харчування або побутових товарів в розлив і на вагу;
 • Вулична зарядка телефонів;
 • мобільна Охорона здоров'я - віддалені консультації лікарів, дієтологів і розшифровка аналізів;
 • виробництво біокамінів;
 • виготовлення кімнатних фонтанів;
 • магазин православного одягу;
 • чоловічий онлайн-журнал.

Перераховані варіанти більше підходять для великих міст. Там люди краще сприймають нові ідеї і менше економлять.

Поради для чоловіків, які вирішили створити домашній бізнес своїми руками

Напевно, ви раніше чули, що більшість молодих компаній не можуть протриматися на ринку і 2 років. Багато чоловіків, які вирішили відкрити свій бізнес, діють спонтанно і не усвідомлюють всіх ризиків.

Щоб уникнути типових помилок, візьміть до уваги наступні поради:

 1. Реалізуйте ідею, до якої лежить душа. В іншому випадку ви швидко втратите мотивацію, перестанете намагатися, і ваш бізнес скотиться в нуль.
 2. Використовуйте для відкриття справи тільки особисті заощадження. Не беріть гроші в борг у знайомих і тим більше кредити в банку. Якщо вам не вистачає коштів на конкретний бізнес, вивчіть ідеї 2024 з мінімальними вкладеннями.
 3. Пропонуйте те, що реально потрібно ринку. Наприклад, в маленькому місті навряд чи будуть затребувані послуги агентства нерухомості або клінінгу.
 4. Рекламуйте бізнес різними способами. Розповідайте про свою справу друзям і знайомим, роздавати клієнтам візитки, розклеюйте оголошення на під'їздах, розміщуйте рекламу в Інтернеті.
 5. Відстежуйте дії конкурентів. Намагайтеся змагатися з ними не в цінах, а в якості продукції або сервісу.
 6. Співпрацюйте з людьми, у яких є гроші. Якщо клієнт бідний, то з високою ймовірністю буде ухилятися від оплати ваших послуг в повному обсязі.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Якщо ваш бізнес починає приносити стабільний прибуток, наймайте співробітників або вкладайте кошти в розширення виробництва.

Висновок + відео

Таким чином, бізнес для чоловіків - це шанс добре заробляти, займатися улюбленою справою і ні від кого не залежати. Багато ідей можна реалізувати без вкладень або з мінімальним капіталом. Сьогодні завдяки Інтернету знайти клієнтів і покупців простіше, ніж 10-15 років тому. Залишається вибрати цікаве для себе і одночасно затребуване на ринку напрямок, скласти бізнес-план і почати втілювати ідею в життя. Якщо ви комунікабельний, працьовитий і організований, добре розбираєтеся в людях, то обов'язково досягнете успіху.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити