Зміст[Сховати]

Зараз дедалі більше громадян, пропрацювавши довгий час у режимі «8 годин/5 днів на тиждень», починають думати про відкриття своєї справи. Ідеї для бізнесу в США дуже різноманітні, і практично кожен зможе підібрати оптимальний варіант. Далі ви можете ознайомитись із ідеями, для реалізації яких вистачить стартового капіталу розміром 1500 доларів.

ідеї для бізнесу в США

Бухгалтер

Є багато різних курсів та освітніх програм, закінчивши які можна за пару сотень доларів придбати бухгалтерський сертифікат. Для такого бізнесу не потрібно навіть офісу. Потрібен лише ПК.

Ремонт велосипедів

Ви можете відкрити сервіс з ремонту велосипедів. Щоправда, у більшості штатів подібний бізнес вважається сезонним (теплий сезон). Однак, якщо ви організуєте місце, де люди зможуть розміщувати свої велобайки на зиму, або магазин велосипедних деталей, значно підвищить ефективність бізнесу.

Миття плавзасобів

Спочатку ви можете відкрити майстерню з очищення човнів із виїздом до замовника додому. Після цього можна розширити справу, почавши пропонувати власні послуги яхт-клубам.

Створення бізнес-планів

Можна стати приватним консалтером та почати складати бізнес-плани для підприємців. Розробивши шаблони під різні галузі, ви зможете максимально збільшити швидкість написання бізнес-планів.

Очищення димоходів

У багатьох приватних будинків є каміни, печі, твердопаливні котли, які іноді необхідно очищати. Ви можете також надавати послугу діагностування димоходів людям, які не потребують очищення, а бажаючим дізнатися, чи потрібно ремонтувати або модернізувати конструкцію.Очищення димоходів

Клінінгові послуги

Жителі США відвідують офісні приміщення, заклади громадського харчування та відпочивають вдома. Само собою, в будь-якому з перерахованих місць потрібно час від часу забиратися. Надання клінінгових послуг закладу громадського харчування – бізнес в Америці, який вважається одним із найприбутковіших.

Ремонт оргтехніки

Зрозуміло, не кожен може стати комп'ютерним майстром, проте, якщо вас тягне до даного типу діяльності, і ви маєте деякі основні знання, то успіх вашого починання майже гарантований. Ви повинні сформувати за допомогою соцмереж та інших онлайн інструментів репутацію професіонала. У такому разі ви забезпечите собі стабільно високу кількість замовників.

Консультаційні послуги

Подивіться у минуле та оцініть власний досвід у тих галузях, де ви працювали. Можливо, ви керували великим складом ліків, працювали маркетологом у фірмі, що виготовляє взуття або були ресторатором? Ви можете надавати корисні консультації людям, які запускають нові проекти у знайомих вам областях.

Розведення тварин

В Америці дуже люблять домашніх вихованців: собак, кішок, хом'яків. Ринок послуг та виробів для тварин США, ймовірно, набагато більший, ніж нафтовий ринок східноєвропейських держав. Особливо сильно в Америці люблять собак. І якщо ви відчуваєте любов до тварин, а вони люблять вас, то розводити породистих собак – чудова ідея для бізнесу. Це можна робити навіть у себе в будинку. Головне – стежити за правильним юридичним оформленням угод із покупцями тварин.

Редакторські послуги

Якщо ви не маєте проблем із побудовою граматичних конструкцій та писали шкільні твори на «відмінно», ви можете стати редактором книг, статей, а також самостійно писати тексти для замовників. Окрім того, ви можете редагувати контент на інтернет-ресурсах.

Торгівля на eBay

Мабуть, у вас є непотрібна річ, яку можна виставити на продаж? У такому разі вам варто використати eBay. Створіть профіль на даному сайті та приступайте до продажу речей. Ви можете допомагати іншим користувачам здійснювати продаж товарів, стягуючи за це плату. Зараз купівля/продаж речей в Америці вважається досить поширеним явищем.

Ремонт побутових приладів

Цей бізнес схожий з описаним вище ремонтом ПК, тільки в цьому випадку ви лагодите різні електричні прилади. Вам знадобиться зробити мінімальні вкладення рекламування власних послуг, щоб люди з вашого району знали, до кого звернутися для ремонту зламаних пристроїв. Крім того, вам потрібно скуповувати у людей старі електроприлади, запчастини яких можна в майбутньому використовувати для ремонту.Ремонт побутових приладів

Івент-менеджер

Ви можете надавати послуги щодо вибору приміщення та придбання всього, що потрібно для проведення певного заходу. Завітайте до конференц-залів вашого району, заведіть знайомства з маркетологами даних об'єктів, щоб вам дали знижку як агенту.

Послуги експерта

Добре знаючись на будь-якій області, ви можете стати корисним експертом у розглядах суду. Для цього потрібно мати партнерів, що спеціалізуються на юридичній сфері. Вони повинні займатися справами, які відповідають вашим знанням та навичкам.

Консультації у сфері фінансів

Грамотно розподіляти власний бюджет та контролювати фінанси в Америці людям та юрособам допомагають послуги фінансового консалтингу. За таку роботу добре платять, але спочатку необхідно оформити сертифікуючий документ CFP.

Онлайн магазин товарів, що користуються популярністю серед населення

Вивчіть за допомогою «Гугла» та інших засобів, яка продукція користується найбільшою затребуваністю у вашому районі. Зробіть онлайн магазин, каталог якого включатиме лише найпопулярнішу продукцію. Ви можете домовитися з продавцем-оптовиком про знижку 5 відсотків. Крім того, можна співпрацювати з відомими онлайн магазинами (дропшипінг).

Навчання гольфу

Якщо ви відмінний гольфіст і при цьому маєте спокійний характер, то вам можна стати хорошим тренером. Почніть із приватних уроків, навчаючи гольфу простих американців. Після цього можете переходити до корпоративних тренувань. Багато власників фірм зі США вважають, що гра в гольф допомагає співробітникам підвищити ефективність праці, дає можливість розвіятися.

Продаж гарячого харчування людям, що застрягли в пробці

Подібна ідея не може бути реалізована у невеликих містечках, де пробки формуються лише під час ремонту. А ось ті, хто живуть у мегаполісі, розуміють, наскільки неприємно сидіти без їжі годинником в автомобілі, повільно просуваючись маршрутом. Для таких людей продавець снеків і напоїв, що ходить між авто, що стоять у пробці, буде справжнім рятівником.

Готель для рослин та вихованців

Домогосподарки звикли прикрашати свої підвіконня великою кількістю рослин, які потрібно регулярно поливати. Тварини тим більше постійно потребують людської турботи. Готель для рослин та вихованців стане для господарок тим місцем, де вони можуть залишити своїх улюбленців на час довгої поїздки.

Готування піци за ескізом замовника

Ви готуєте піцу за ескізом, запропонованим клієнтом. Попит на подібні страви величезний. Вам знадобиться придбати всі необхідні продукти, кухонне обладнання, а також витратити небагато коштів на рекламування своєї міні-піцерії.

Підписка на каву

Любителів кави дуже багато, а ось знайти конкретні сорти і покуштувати щось нове виходить далеко не у всіх. Відповідно, послуги того, хто щомісяця знаходитиме для любителя кави потрібні йому сорти напою, обов'язково стануть затребуваними. Ви можете скласти своє кавове меню, зробити гарне оформлення наборів та постачати напій не лише звичайним людям, а й маленьким кафе.

Енергоаудитор

Будь-який власник житлового приміщення бажає знизити суму, що фігурують у рахунках за електроенергію та водопостачання. Якщо ви маєте інженерну освіту або тяжієте до енергетичної сфери, то можна зайнятися енергоаудитом. Ви надаватимете власникам будинків поради щодо скорочення витрати електроенергії.

Облаштування інтер'єру

Якщо у вас чудова уява, добре розвинений смак, і ви знаєтеся на феншуе, то можна допомагати в облаштуванні домашнього простору власникам житлових приміщень. Також ви можете надавати клієнтам рекомендації щодо підбору предметів до інтер'єру будинку.

Інспектор об'єктів нерухомого майна

Ви надаєте потенційному покупцеві або ріелторському агентству послуги з виявлення проблем на об'єктах та поради щодо того, як їх усунути. Зрозуміло, досягти успіху у цьому напрямі діяльності можливо лише в тому випадку, якщо у вас є добрі друзі у ріелторській сфері.

Консультаційні послуги експортерам/імпортерам

Якщо ви тривалий час працювали у фірмі, що займається експортом та імпортом товарів, ваш досвід може допомогти іншим людям, які постачають продукцію до Америки або навпаки. Ви можете організовувати навчальні курси, які забезпечать стабільно високий дохід.

Персональний тренер

Багато людей необхідно повернутися в спортивну форму, тому вони готові звертатися до послуг персонального тренера. Зробіть свою рекламу (роздача флаєрів) біля торгових центрів чи гіпермаркетів. Це забезпечить перших клієнтів. Щоб працювати в цьому напрямку, потрібно зробити документ, що сертифікує. Крім того, потрібно стежити, щоб клієнти під час спортивних занять не травмували себе.Персональний тренер

Експерт з податків

Бізнес вузького спрямування, суть якого полягає в тому, що ви допомагаєте готувати податкові звіти фізособам. Якщо врахувати, що НК Сполучених Штатів Америки включає понад 100 тис. сторінок, стає ясно, що без особливих знань тут не обійтися. Потрібно оформляти документ, що сертифікує.

Створення опудал

Чучела використовують у американських музеях, освітніх центрах, школах. Вам необов'язково ловити справжніх птахів та вбивати їх для створення опудал. Якщо пройти навчальні курси та придбати спеціалізацію у відповідній галузі, можна буде створити як живих тварин з різних матеріалів.

Перетяжка меблів

Подібний бізнес можна вести навіть у своєму гаражному приміщенні, якщо є необхідний інструментарій. Зробіть веб-сайт, опублікуйте на ньому варіанти матеріалів, домовтеся з постачальниками, створіть контекстну рекламу для свого району, чекайте на замовників.

Продаж старих книг

Майже у будь-якому будинку США є скринька, в якій складено старі книжки, непотрібні власникам. Ви можете отримати такі книги безкоштовно або за символічну плату. Відкрийте сайт і почніть продавати на ньому старі книги. Якщо ви шукаєте, яким бізнесом зайнятися в Америці, маючи при собі лише 1.5 тис. доларів, то це – один із найкращих варіантів. Нерідко люди купують старі книжки не для того, щоб їх читати, а для прикраси інтер'єру.

Організація весільних урочистостей

Підготувати навіть невелику весільну урочистість дуже складно. Організація весілля включає комплекс завдань, які потрібно вирішити, починаючи від підбору вбрання і закінчуючи плануванням вечірки. Якщо ви хороший організатор і вмієте домовлятися з людьми, то можете почати заробляти гроші на підготовці весіль.

Монтаж огорож

Огородження є практично у будь-якому американському будинку. Іноді необхідно проводити їх ремонт, переміщення, заміну, забарвлення. Крім надання стандартного набору послуг, ви можете встановити ковані вінтажні частини. У цьому бізнесі можна розкрити свої творчі здібності.

Очищення поверхонь від графіті

Цей бізнес може стати успішним у мегаполісах. Хтось виявляє свою індивідуальність, розмальовуючи стінові поверхні будинків, а ви ж можете отримувати з цього дохід, забираючи графіті. Ознайомтеся з власниками нерухомого майна та запропонуйте їм власні послуги. Замовники забудуть про малюнки на стінах, а ви забезпечите собі стабільний дохід.

Догляд за прибудинковою територією

Будь-який власник будинку бажає, щоб газон завжди залишався зеленим, а дерева виглядали розкішно та плідно. Ви можете доглядати траву, насадження, інсталювати системи дренажу і поливу. Це дуже популярний бізнес в Америці.

Стиліст

Навіть якщо у вас немає досвіду в даній галузі, ви можете пройти спеціальні навчальні курси для відкриття бізнесу. Ви можете обслуговувати як жінок, так і чоловіків – сьогодні представники чоловічої статі приділяють своєму вигляду не менше уваги, ніж жінки.

Створення кошиків для подарунків

Ви можете зайнятися створенням спеціальних кошиків для подарунків. Продаж виробів можна здійснювати як через свій сайт, так і в офлайн режимі. Головне тут – максимально виявляти свої творчі здібності, не боятися експериментувати.

У пошуках відповіді на питання, який бізнес вигідно відкрити в США, можна виявити, що, окрім перелічених вище ідей, є й інші варіанти, що вимагають суттєвіших стартових вкладень. Ознайомитись з ними ви можете далі за текстом.

Графічний дизайнер

Ви можете не тільки навчати недосвідчених користувачів основам графічного дизайну, але й отримувати додатковий дохід, створюючи тривимірні об'єкти за допомогою лише комп'ютера та спеціалізованого програмного забезпечення.

Кафе з незвичайними добавками до морозива

Відкрийте кафе, в якому основною стравою вважатиметься морозиво. Від інших закладів воно відрізнятиметься наявністю великої кількості різноманітних добавок, починаючи від сиру з лайма та закінчуючи варенням із гарбуза.

Кафе зі стравами різних країн світу

Вивчіть, які страви подаються у різних країнах світу. Готувати та продавати їх можна, маючи спеціальний фургончик. Люди будуть йти до вас, щоб скуштувати страви національних кухонь, урізноманітнивши звичне меню.Кафе зі стравами різних країн світу

Пересувна фото-будка

Купуйте старий автобус, проведіть його реставрацію та зробіть фотобудку на колесах. Ваші послуги будуть корисні на різних урочистих заходах та вечірках. Люди роблять замовлення фото-будки дуже часто, тому що вона швидко добирається до місця урочистостей, після чого фотограф відразу приступає до роботи.

Магазин товарів для гіків

Відкрийте онлайн-магазин, який спеціалізується на реалізації різних предметів для тих, хто захоплюється сучасними технологіями. Клієнтами вашого магазину стануть співробітники IT-підприємств, які навчаються вишів. Також в інтернет-магазині можна розмістити на продаж сувенірну продукцію, пов'язану з якоюсь відомою IT-компанією, наприклад, фірмою «Майкрософт».

Виготовлення парфумів на замовлення

Ви можете використовувати свої рецепти парфумів, пропонуючи замовникам нові поєднання ароматів. Перед відкриттям цього бізнесу вам знадобиться пройти навчальні курси, де вас навчать основ виготовлення парфуму. Також ви можете організувати за своєю парфумерною майстернею навчання для студентів, які планують працювати в даній галузі.

Прокат автомобілів

Ця ідея дивує своєю простотою. Суть її полягає в тому, що людина, яка приїхала в аеропорт на своїй машині, може отримати додатковий дохід шляхом здачі авто в оренду туристам. Створити такий бізнес із мінімальними вкладеннями дуже легко, при цьому вигоду отримає кожен учасник угоди.

Салон краси на колесах

У звичайному, на перший погляд, фургончику розташовуються всі необхідні перукарські, візажистські, манікюрні речі. Автомобіль їздить по всьому місту, приваблює клієнтів, а ви виконуєте їх замовлення. Перевага пересувного салону краси перед звичайним полягає в тому, що вам не потрібно витрачати кошти на оренду приміщення.

Магазин тапок для дому

Ніщо не заважає вам відкрити вузькоспрямований магазин, де продаватимуться різні домашні капці. Подібні вироби розрізняються на вигляд, матеріалу, тому подбайте про включення в каталог тапочок на будь-який смак. Продавати домашні капці можна навіть через інтернет. Створіть простенький сайт, підключіть платіжну систему і почніть приймати перші замовлення.

Вулична стійка для заряджання мобільного гаджета

Не секрет, що сучасні смартфони досить швидко розряджаються. Тому можливість заряджати телефон прямо на вулиці дуже цінується американськими громадянами. Оплатіть місце для такої стійки та встановіть її. Так ви почнете отримувати хай і невеликий, але стабільний прибуток.

Видання власного журналу в інтернет-просторі

Ви досягнете успіху в даному напрямку, якщо маєте здібності до написання та продажу текстів. Випускаючи електронний журнал із оригінальним контентом, ви зможете почати отримувати пропозиції від рекламодавців. Відповідно, основний ваш дохід надходитиме від розміщуваної в журналі реклами.

Магазин формату «кіт у мішку»

Дуже цікава концепція бізнесу. Ви відкриваєте магазин, де покупці не знають, що вони отримають за власний кошт. Наприклад, клієнт віддає 100 доларів, а у відповідь отримує все, що завгодно, починаючи від електроприладу та закінчуючи діловим костюмом. Людям подобається той момент хвилюючого очікування, який вони можуть зазнати під час здійснення покупки у такому магазині.

Бар, що спеціалізується на пиві

Не думайте, ніби такий бар відрізняється від решти лише тим, що має в асортименті лише один напій – пиво. У подібному закладі можна придбати келихи, обладнання для виготовлення пива, одяг із зображеннями знаменитих пивоварних підприємств.

Магазин товарів для зомбі-апокаліпсису

Відкрийте такий заклад, щоб почати постачати американським громадянам все необхідне для виживання під час зомбі-апокаліпсису. В асортименті товарів має бути зброя, захисні спецзасоби, продукти та багато інших предметів, які матимуть найбільшу цінність у разі страшної події.Магазин товарів для зомбі-апокаліпсису

Послуги доставки

Можна організувати доставку продуктів та інших товарів за допомогою дронів та іншої робототехніки. Це ще не дуже поширена послуга, тому є шанс зайняти вільну нішу.

Кав'ярня для фанатів

У вас є улюблений актор чи співак? Створіть місце, де можуть збиратися усі його фанати. В інтер'єрі такого місця мають бути плакати улюбленого артиста, цікаві факти з його життя, якісь сувеніри з його зображенням.

Розробити мобільний додаток або інтернет-ресурс

Сучасні люди постійно користуються програмами на смартфоні. Можна створити мотиватор для занять спортом, збірку рецептів чи порад та рекомендацій. Ідеї для інтернет-сервісів можуть бути пов'язані із туристами, гурманами; які весь час у пошуку чогось цікавого.

Відкрити готель

Можна організувати місце (готель, хостел, готель), де можуть зупинятися мандрівники, туристи та навіть постояльці. Важливо, щоб дизайн був оригінальним, наприклад, у стилі минулого століття. Тоді буде більше охочих у вас зупинитись.

Виберіть одну з цих ідей, щоб почати займатися своєю справою в Сполучених Штатах Америки. Власний бізнес – це не лише прибутково, а й дуже цікаво.

Цікаве відео


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити