Уявімо, ви шукаєте комфортну країну для відкриття бізнесу і зупиняєтеся на Штатах. Але виникає питання - в яких нішах там відкрити бізнес, якщо у вас не ідеальна англійська та обмежений бюджет?

Редакція BiznesCat.com розповість про п'ять найлегших і найдешевших у заснуванні бізнес-ніш у США. У кожної з них є шанс стати великим бізнесом та заробити гроші.

1. Ремонт і перепродаж будинків

У чому суть: ви купуєте " халупу", яку потенційно можна привести до ладу і продати набагато дорожче. Робите ремонт і через кілька місяців виставляєте на продаж.

Так було, наприклад, із будинком, у якому жив один наш знайомий раніше. У ньому було чотири спальні та кабінет. Раніше компанія викупила його за $290 тис. Будинок перепланували, поміняли проводку, зробили ремонт. А через сім місяців продали його великій американській компанії вже за $390 тис. Ті здали будинок в оренду, і там оселився знайомий.

Є багато людей, які шукають таку нерухомість на аукціонах - там її можна купити досить дешево.

З точки зору оформлення - можна відкрити найпростішу компанію, на неї купити будинок. Гроші, витрачені на матеріали і роботи, оформити у витрати по цій компанії. А після продажу і прибутку - заплатити податки.

Важливий момент: на будівельні роботи в багатьох штатах потрібна ліцензія, але тільки коли ви надаєте їх як професійну послугу. І не потрібна - якщо ремонтуєте власний будинок.

2. Обслуговування обладнання та техніки в інших компаніях

Бізнес в Америці існує давно. Для України компанія, якій 30 років - це щось унікальне. Для США - норма в сегменті малого або середнього бізнесу. За цей термін в американських компаніях багато разів змінюється обладнання - печі, датчики, кондиціонери тощо. Більша частина цього обладнання вже не на гарантії.

При цьому американці - не такі "рукасті" як українці. Тому в цих "рукастих" хлопців, особливо з інженерною освітою, є всі шанси зробити хороший бізнес у цій ніші.

Цінник на такого роду послуги починається від $100 на годину і вище. Ще один момент - не потрібно бути генієм в англійській мові, щоб займатися обслуговуванням техніки.

3. Маркетинг

Рекомендуємо звернути увагу на digital-маркетинг: веб-сайти, лендінги, соціальні мережі. Якщо ви досягли успіху в цій ніші в Україні, то і в Америці у вас все буде добре. Такий сервіс у США коштує дорого, купівельна спроможність висока - кількість бізнесів у країні величезна.

При цьому на ринку досить багато старих компаній, які не вміють робити маркетинг або їхні знання про це сильно застаріли - вони тільки дають рекламу в газетах і роздають листівки на вулицях. У сфері цифрового маркетингу такі компанії безпорадні, тому вважають за краще звертатися до фахівців. Відносний мінус ніші - необхідний досить хороший рівень англійської для спілкування з клієнтами.

4. IT-обслуговування

Сюди входить обслуговування комп'ютерів, принтерів, програмного забезпечення, серверів тощо.

Кожне робоче місце і його простій в Америці коштує дорого. Уявімо, у середній компанії працює бухгалтер і отримує $40 на годину. Якщо його комп'ютер "накрився", і фахівець не працював 2-3 години, компанія втрачає пару сотень доларів.

Багато хто вибирає заплатити іншій компанії за сервісну підтримку. При цьому навіть для мікробізнесу в США цінник у кілька сотень доларів за сервісне обслуговування - нормальний.

5. Обслуговування домогосподарств

Цю нішу ми вважаємо найцікавішою і найбільш масштабованою. Сюди входить ремонт побутової техніки, сантехніки, електрики, дахів. У США багатьом потрібно стригти газони, доглядати за рослинами на подвір'ї та інше - а самі американці цього робити не люблять.Обслуговування домогосподарств

Головний плюс - це величезний обсяг ринку. Другий - вам і вашим співробітникам не потрібно досконало володіти англійською мовою. Так будинок нашого знайомого щотижня прибирає команда бразильців. З них усіх тільки бригадир Марія може сказати кілька слів англійською мовою.

Цінник у цій індустрії колосальний. Одного разу в нашого знайомого зламався кухонний шредер - пристрій, який перемелює в раковині залишки їжі. За його ремонт він заплатив $350, при тому що купити новий можна за $120. Часто виклик майстра і діагностика оплачуються окремо - це коштує близько $100.

У цій ніші високий рівень LTV - часу, протягом якого один новий клієнт приносить вам гроші. Якщо ви добре надали йому сервіс, наступного разу він знову звернеться до вас. Це бізнес, який добре масштабується - кордонів для нього немає. Утім, як і для всіх інших.

Читайте також - Бізнес для студентів.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити