Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів журналу "BiznesCat.com"! Ця стаття буде корисна всім, хто замислюється почати бізнес з Китаєм.

Бізнес через Китай - одне з найперспективніших напрямків на сьогоднішній день, освоїти яке може будь-який новачок. У бізнесі з китайськими постачальниками ще є досить багато вільних ніш, які ви можете зайняти при наявності бажання і працьовитості.

Бізнес з Китаєм

Що таке бізнес з Китаєм і чи реально почати свою справу на перепродажі товарів з КНР

Зараз з КНР ведуть справи дуже багато хто. Бізнес з Китаєм на перепродажу без вкладень (ну або майже без них) нескладний, будь-яка людина, що має хоч якісь базові знання в галузі підприємництва, швидко розбереться в його основи. Тут нічого не треба виробляти, просто потрібно придбати товари у оптовиків і продати їх з надбавкою.

Весь процес зводиться до наступної схеми:

 1. вибрати товар, який ви будете продавати;
 2. знайти, де купити його якомога дешевше;
 3. подбати про доставку в Україну;
 4. продати з максимальною вигодою.

Не переживайте з приводу документів, податкових зборів, митниці. Не треба боятися складнощів через відсутність знань у цій галузі. Всі прогалини можна легко заповнити завдяки мережі Інтернет, де легко знаходиться відповідь на абсолютно будь-яке питання.

Чому вигідно вести бізнес через Китай і які переваги він має

В останні роки ми спостерігаємо зростання інтересу до товарів з Китаю. У цій країні роблять все: технічні пристрої, косметичні засоби, одяг, взуття, гаджети і т. д.

Не так давно якість товарів з КНР було поганим і служило об'єктом насмішок. Але тепер воно помітно зросло, а часто навіть перевершує очікування. Зараз абсолютно в кожному будинку є товари з Китаю.

Наприклад, модні зараз айфони виробляються на заводах цієї країни, тому що економити на оплаті працівникам вигідно для виробника.

Таким чином, якість китайських товарів значно покращилася, проте ціни на них залишаються такими ж прийнятними. Тому витрати у вашому бізнесі будуть мінімальними.

До основних плюсів ( + ) роботи з КНР відносяться:

 1. Низька закупівельна ціна. Якщо ви працюєте з вітчизняними постачальниками, то середня націнка на товар становить 10-20% і лише в особливих випадках вона може досягати 50%. Оскільки в Китаї низька оплата праці, це істотно знижує↓ вартість закупівлі товарів. Ваша націнка може становити 50-1 000%.
 2. Великий асортимент. У КНР можна знайти будь-який товар. Тому є можливість зайняти унікальну нішу на українському ринку з ексклюзивним товаром.
 3. Орієнтація продавців на довгострокове співробітництво. У КНР дуже цінуються взаємини з клієнтами, оскільки там дуже висока конкуренція на ринку. Тому вони готові бути на зв'язку по 24/7 і йти назустріч клієнтам в різних питаннях (замовлення мінімальними партіями, надання знижок, безкоштовних зразків, фото, моделей, описів). Можна домовитися про вигідні умови доставки. Покупець з досвідом знає, як можна торгуватися і зменшити вартість товару до мінімального рівня і, як наслідок, укласти вигідний контракт.

Тоді чому ж українськомовним покупцям потрібні посередники, якщо замовляти дешеві товари з Китаю так просто і вигідно?

Причини затребуваності подібного роду послуг наступні:

 1. Темп життя диктує свої умови. Сьогодні одним з головних ресурсів є час. Тому клієнт не буде витрачати час на замовлення і доставку з КНР безпосередньо. Покупцеві простіше зробити це у вас.
 2. Сайтів, що пропонують товари з Китаю, дуже багато і клієнтам часом складно розібратися в цьому різноманітті. Перед покупцем постає цілий ряд питань: це і функціонал і сумлінність продавця, облік вартості доставки. Покупцеві потрібні певні знання і навички. Тому багато хто з таких клієнтів віддадуть перевагу працювати з українькими посередниками, умови у яких простіше і зрозуміліше.
 3. Людям, які не володіють мовою, простіше вибрати продукт на українському сайті. У клієнтів завжди є можливість задати питання, обговорити доставку і т. д.

Читайте також статтю - "Як заробити гроші".

Бізнес з Китаєм

Як і з чого почати бізнес з Китаєм: повне покрокове керівництво

Розібратися з тим, як почати бізнес з Китаєм з нуля, вам допоможе детальне вивчення представленої нижче покрокової інструкції.

Крок #1. Вибір моделі бізнесу

Існують перевірені і працюючі моделі побудови бізнесу на співпраці з Китаєм. Вибір моделі залежить від кількості наявних у вас коштів. Якщо їх немає або дуже мало, то фахівці радять розглянути дропшиппінг. Цей спосіб знижує ризик грошових втрат, і витрати по такій стратегії мінімальні.

Модель 1. Дропшиппінг

Цей спосіб дозволяє почати свій бізнес з Китаєм на перепродажі з вкладеннями, сума яких мінімальна. Підприємець збирає замовлення і оплату від покупців, передає замовлення постачальнику, який самостійно відправляє товар покупцю.

Підприємець отримує дохід у вигляді процента від продажу. А покупець думає, що купує товар у даного продавця. Прибуток від такої моделі ведення бізнесу може становити 30-500%.

Мета підприємця – це залучення клієнтів шляхом реклами. При цьому відсутній ризик, що замовлений товар не буде проданий і довго пролежить на складі. До того ж, знайти вигідного партнера досить просто, тому що пропозиції з КНР численні.

Модель 2. Спільні покупки

Спільний закуп - об'єднання групи людей з метою покупки цікавлячих виробів за оптовою ціною, щоб заощадити гроші. Підприємець, як посередник, отримує прибуток за рахунок відсотка від продажу.

Витрати з доставки також розподіляються на всіх учасників закупу. Найчастіше, до речі, вартість доставки перевищує вартість замовлених товарів.

Модель 3. Оптові продажі

Дана модель схожа на описану вище, різниця полягає лише в тому, що партія товару продається одному покупцеві.

Модель 4. Інтернет-магазин

Цей спосіб вимагає вкладень, але в підсумку він приносить більш високі↑ доходи. Спочатку досить лендінга або сторінки в соціальних мережах.

Завдання по створенню інтернет-магазину:

 1. Пропозиція – пропонуємо клієнтам низькі ціни на затребуваний товар;
 2. Реклама – в даному питанні можна діяти самостійно або використовувати готові рішення;
 3. Розкрутка - в основі роботи інтернет-магазину лежить 3 елементи: ціна, сервіс і широкий асортимент.

Щоб магазин став популярним, а прибуток вийшов на потрібний рівень, – вам доведеться перепробувати всі наявні можливості для збільшення↑ продажу і знайти найбільш працюючі способи.

Крок #2. Пошук ресурсів

Професіонали рекомендують новачкам почати з соціальних мереж (вконтакте, однокласники та інші), де можна створити групу, співтовариство або сторінку.

Головними умовами для успішного розвитку бізнесу є:

 • грамотний інформативний зміст;
 • просування групи за допомогою фахівців;
 • спілкування з потенційними клієнтами.

Крок #3. Вибір сфери (ніші)

Один з головних питань для новоспеченого підприємця – це вибір товару. Насправді, можна продати все. Але для тих, хто тільки робить перші кроки в цьому бізнесі, краще починати з товарів, які користуються постійним попитом.

Вам допоможуть наступні рекомендації:

 • сервіс за типом Яндекс Вордстат (wordstat.yandex.ua) допоможе визначити попит на категорію товарів;
 • обраний Вами товар не може бути занадто конкурентним;
 • товар повинен відповідати заявленій якості, від цього залежить, чи зробить клієнт повторне замовлення у вас і порекомендує він вас своїм знайомим.

Буде краще, якщо ви будете розбиратися в тому, що ви продаєте, і знати останні новини, тенденції в цій області. Це перевага, яку варто використовувати при виборі ніші.

Подумайте, в якій сфері ви вважаєтеся експертом, згадайте ваші захоплення. Наприклад, якщо ви любитель футболу, то, можливо, добре розбираєтеся в спортивній екіпіровці.

Крок #4. Вибір постачальників

Для оптових продажів краще знайти прямих китайських постачальників або виробників. Якщо все ж ви вибрали дропшіппінг, то варто розглянути варіанти посередництва.

Вам не треба їздити на переговори в КНР. Всі питання можна легко вирішувати через інтернет. Якщо вас цікавить дрібний і середній опт, то важливо знати про такі місця як Aliexpress, Alibaba, Taobao, Dinodirect, Tmart, Focalprice.

На будь-якому сайті необхідно пройти реєстрацію. Якщо проект не українськомовний, то варто користуватися інтернет-перекладачами. Тільки в процесі спілкування можна оцінити професійні якості вашого майбутнього постачальника.

Крок #5. Оцінка ризиків

На початковому етапі роботи з посередником приділіть час вивченню його документів. Не варто працювати з неперевіреним партнером, в КНР можуть і обдурити.

Якщо ви налаштовані на тривалу співпрацю, подбайте про перевірку партнерської організації. Варто окремо проговорити умови на випадок надання недостовірної інформації китайським постачальником. Крім того, домовляйтеся про доставку зразків товарів до угоди.

На цьому етапі можуть виникнути такі проблеми:

 1. Фіктивні організації. Компанія, яка не існує, реєструється на сайті, пропонує вигідні умови акції. Підприємець робить замовлення, оплачує рахунок і фірма зникає.
 2. Продаж товарів низької якості. У КНР все ще дуже багато фірм, які виробляють неякісну продукцію, тому важливо бути впевненим в якості товару, що купується.
 3. Шахрайство. Можливо, ваш комп'ютер зламають і дістануть ваші особисті дані, реквізити і т. д.

Щоб убезпечити себе від неприємностей, потрібно з обережністю вибирати собі партнерів, перевіряти їх репутацію. Ці дії є запорукою вашого спокою в майбутньому.

Наступні заходи допоможуть вам уникнути багатьох проблем у бізнесі:

 • Визначте термін існування домену;
 • Перевірте контакти китайського постачальника, повинен бути вказаний точну адресу, телефони та інші способи зв'язку;
 • Ознайомтеся з сайтом більш детально. Якщо на ньому одночасно торгують абсолютно різними категоріями товарів, це привід засумніватися в наявності;
 • Наявність пошти на безкоштовному сервісі теж має змусити вас насторожитися;
 • Ознайомтеся з умовами оплати, реквізитами. Переконайтеся, що це реквізити не фізичної особи, а саме організації.
 • Є привід засумніватися в якості інформації, якщо сайт не перекладає текст на інші мови;
 • Потрібно перевірити організацію на відсутність в переліку шахраїв, це можна зробити через пошуковик;
 • Подивіться всі відгуки та згадки в інтернеті про дану компанію;
 • Дізнайтеся про можливість офіційного ознайомчого візиту на фабрику. Не потрібно їхати в Китай, просто запитайте, і подивіться на результат.

Крок #6. Умови співпраці

На сайті компанії, як правило, дані всі умови співпраці. Але іноді клієнт може домовитися про більш вигідні індивідуальні умови. Наприклад, при виборі дрібного опту, у вас відпадає питання митного та податкового оформлення. Ретельно опрацюйте цей пункт, що дозволить не понести додаткових фінансових витрат.

Крок #7. Пошук клієнтів

Щоб не витрачати багато на рекламу, можна створювати лендінги або продавати через соціальні мережі. Останній варіант повністю безкоштовний, він не вимагає звітності і не піддається оподаткуванню. Але при цьому існує безліч варіантів розкрутки: репост, лайки та ін.

Багато починаючі підприємці використовують сайт OLX, який щодня відвідує кілька мільйонів людей.

Як заробити на OLX: покрокова інструкція для початківців з прикладами читайте в статті.

За допомогою соціальних мереж і OLX ви можете відкрити бізнес з Китаєм на перепродажі без вкладень.

Крок #8. Розрахунок прибутку

Відривати проект, не прорахувавши його рентабельність, вкрай необачно. Обов'язково варто все ретельно розрахувати, так як бізнес як мінімум вимагає вашого особистого часу.

Такий простий аналіз дасть вам уявлення про те, чи все правильно ви робите:

 • Якщо за попередніми розрахунками ви отримуєте 100-300% прибутку в результаті посередництва, значить, ви рухаєтеся у правильному напрямку і вас чекає хороший результат.
 • Якщо ці цифри значно менше, то варто переглянути проект.

Крок #9. Пробна партія

До реклами товару, його необхідно протестувати. Якщо ви будете продавати клієнтам неякісний продукт, бізнес швидко прогорить. Успіх вашої компанії залежить від задоволеності клієнтів. Тому обов'язково запитайте у партнера тестові зразки.

Крок #10. Відкриття бізнесу

Отже, останній крок – це запуск вашої справи. Важливо відкинути всі страхи і невпевненість. Вони дуже заважають в досягненні цілей. Також для роботи вам потрібно буде вирішити юридичні питання, відкрити ІП або ТОВ.

Для того, щоб ваша діяльність була законною, необхідно дотримуватися певних правил:

 1. Купівля товарів повинна відбуватися з оформленням всіх необхідних документів;
 2. Митні збори та мита обов'язкові до сплати;
 3. Необхідна наявність сертифіката відповідності на кожну одиницю товару;
 4. Неодмінно перевіряйте наявність всіх документів на експорт. Це допоможе уникнути проблем на митниці.

Цінні поради для підприємців-початківців

Для успішного ведення бізнесу з Китаєм підприємцю необхідно володіти:

 1. здатністю знаходити продукцію і оцінювати прибутковість бізнесу;
 2. умінням розрахувати кінцеву ціну товару з урахуванням витрат;
 3. умінням вести переговори і домовлятися з постачальниками за цінами і Умовами, знаходити вигідних і надійних постачальників;
 4. навичками в області продажів і маркетингу.

Перелік частих помилок:

 • Страх провалу і невдачі. Зайва повільність не дозволяє приступити до задуманого, навіть якщо інші ресурси присутні.
 • Зосередженість на початковому капіталі;
 • Відсутність основ і досвіду в підприємництві;
 • Лінь і відторгнення нових знань.

Варто враховувати, що при бажанні сьогодні можна знайти чимало надійних компаній, які займаються тим, що навчають бізнесменів-початківців всім нюансам ведення підприємницької діяльності.

Золоті принципи успішного бізнесу:

 • Проводьте перевірку постачальників;
 • Підписуйте офіційні контракти на поставку;
 • Перевірте тестові зразки;
 • Оптимізуйте схему доставки;
 • Вимагайте правдиві характеристики товарів;
 • Спілкуйтеся безпосередньо з китайськими постачальниками;
 • Прописуйте в договорі умови по заміні дефекту;
 • Постійно контролюйте ситуацію і підбирайте найвигідніші варіанти;
 • Вибирайте товари з хорошим співвідношенням якості і ціни.

3 кроки, щоб знайти оптових постачальників Китаю

Я думаю, що багато людей чули про тривалі терміни доставки, а високі MOQ є основною перешкодою для пошуку оптових закупівель в Китаї. Але, якщо ви дочитаєте до кінця, ви дізнаєтеся, чому імпорт з оптових постачальників з Китаю є простим і надійним варіантом.

Крок 1: Знайдіть і досліджуйте свого постачальника

Варіант №1: Покупка з китайських оптових сайтів

Плюси і мінуси:

 • Оптові сайти часто пропонують нижчий MOQ, ніж фабрики.

Ви можете зрозуміти це, тому що фабрики мають більш високу вартість виробництва. Вони навряд чи приймають замовлення дуже малої кількості.

 • Ви можете купити оптом в будь-якому місці і в будь-який час.

З розвитком індустрії Інтернету та електронної комерції, бізнес може бути зроблений онлайн. Багато китайських веб-сайтів надають такі оптові покупки, як Chinabrands, Alibaba, Chinavasion і Made in China.

 • заощадити час і енергію.

Поки у вас є правильний постачальник, ви можете підтримувати тривалі відносини. Як правило, покупка оптом через Інтернет — це спрощений процес, вам потрібно тільки чекати замовлень. Тому вибрати шановного Постачальника дуже важливо. Краще мати номери для відстеження, щоб перевірити статус замовлення. Більше того, вибирайте надійну логістику, таку як DHL, EMS та інші.

 • Ви не можете перевірити якість товару самостійно.

Ви можете виявити, що коли Ви отримуєте товари, вони не такі красиві, як на веб-сайті.

Варіант №2: Відвідування виставок і фабрик

У Гуанчжоу відкривається найбільша в Китаї торгова ярмарка.

Плюси і мінуси:

 • Ви можете отримати кращу ціну.

Завдяки безпосередньому спілкуванню з виробником у вас буде достатньо місця, щоб заощадити гроші. На виставці представлено багато всіляких фабрик. У вас є більше варіантів, щоб вибрати один відповідний для вас.

 • Це відмінний спосіб знайти нові продукти.

Є сотні виробників, що представляють свою продукцію, ви легко можете дізнатися тенденції майбутнього сезону.

 • Вам потрібно відвідати Китай.

Це забирає багато часу. Вам потрібно хоча б один тиждень, щоб відвідати виставку або фабрику і домовитися з постачальниками. Якщо ви не купуєте великі предмети, це не обов'язково. І на кожній виставці є пара сотень постачальників, ви не зможете відвідати всіх за короткий час.

Примітка: виставки в Китаї в основному представлені в Гонконгу, Шеньчжені, Гуандуні та Чжецзяні.

Варіант №3: Знайти оптові компанії з каталогів сайтів

Один популярний каталог постачальників та оптовиків у Китаї.

Плюси і мінуси:

 • Великий вибір для оптових компаній.

Веб-сайт каталогу спрямований на надання інформації та послуг для людей. Є список оптових компаній за різними флітерами. Для того, щоб знайти хороших постачальників, вам потрібно знайти інформацію у відомих каталогах, таких як Globalsources, Salehoo, оптова Центральна, eSources.

 • Вам необхідно зв'язатися з мануфактурами самостійно.

Довідник надає тільки інформацію про виробників, включаючи їх ціну, місцезнаходження, назву компанії і т.д. Для отримання докладної інформації вам необхідно дізнатися самостійно.

 • мати більш високі замовлення MOQ.

Ви можете зрозуміти, що працюєте з фабриками або мануфактурами, тому кількість замовлень обмежена.

Крок 2: Запишіть ціну, місце розташування, Інші послуги

Хорошого оптовика потрібно вибирати багато разів, навіть якщо вам потрібно співпрацювати кілька разів, ви можете знати, чи добре це для вас. Однак, перш ніж ми визначимо китайського оптовика, нам необхідно вивчити його, а саме записати ціну, місце розташування та інші надані ними дані, щоб вибрати кращий варіант для вас, щоб купити оптом з Китаю.

Чому ми повинні зосередитися на обслуговуванні оптових постачальників?

Незважаючи на те, що всі постачальники з Китаю, вони все ж розрізняються по сервісу або бізнес-моделі. Деякі з них є безкоштовною доставкою, деякі — знижками, але вам все одно потрібно оцінити вартість всіх варіантів. (У наступній частині я оцінив 12 найкращих китайських оптових постачальників)

Крок 3: Оптова мінімальна кількість замовлення (MOQ)

Інвентар не чим більше, тим краще. Для оптових MOQ насправді вигідно знизити ризики в бізнесі.

По-перше, ви повинні налаштувати власний MOQ для управління запасами. Багато виробників просять вас замовляти 500-1000 одиниць товару або навіть більше за раз, хоча їх ціна може здатися нижче, вам слід врахувати, що якщо ваш інвентар може швидко розпродатися. Або навіть якщо це може бути продано швидко, але якщо це гарячий розпродаж весь час. Я вважаю, що ви повинні розуміти переваги мінімальної кількості замовлення для вас. Кожен продавець в магазинах Amazon або eBay прагне знизити ризик і забезпечити ефективну роботу з управління запасами.

По-друге, оптовий продаж мінімальної кількості замовлення для сліду є необхідністю. Ви сумніваєтеся, що купувати в Китаї онлайн небезпечно? Я кажу, що купувати в Китаї безпечно, якщо ви знаєте, де і як. Щоб знизити ризик, вам краще купити мінімальний обсяг замовлення для тестування оптовика. Мінімальне замовлення не коштує багато, але говорить саме за себе. Ви легко дізнаєтеся час його доставки, якість продукції, обслуговування клієнтів та інші деталі.

Кращі 12 оптових постачальників Китаю

Багато міжнародних покупців відправляються в Китай для оптового продажу, а потім перепродують у свої країни. Скажіть, що ви хочете імпортувати електроніку, одяг, іграшки або інше. Ну, там я підібрав 12 авторитетних компаній, щоб купити оптом з Китаю.

Компанія Категорія продукту Тип бізнесу
Chinabrands Генеральна Оптові і dropship сайти
Алібаба Генеральна Оптові і dropship сайти
AliExpress Генеральна Оптові і dropship сайти
Глобальні джерела Генеральна Каталог
Світло у вікні Обмежена категорія Оптові і dropship сайти
dhgate.com Обмежена категорія Оптові і dropship сайти
Зроблено в Китаї Машинобудування, електроніка Каталог
Chinavasion Електроніка, гаджети Оптові і dropship сайти
DealExtreme Електроніка, гаджети Оптові і dropship сайти
BangGood Електронний Оптові і dropship сайти
TOMTOP Електроніка, гаджети Оптові і dropship сайти
Everbuying Електронний Оптові і dropship сайти

Я вибираю 6 кращих китайських оптових сайтів, щоб порівняти їх характеристики. Сподіваюся, вам сподобається.

#1 Chinabrands

За рахунок цього вони видаляють проміжні ланки і безпосередньо відвантажуються від виробників зарубіжним замовникам. Продукти мають цінову перевагу. Вони, швидше за все, нижче, ніж ви знайдете в іншому місці. Коли ви купуєте у Chinabrands, ви купуєте з їх запасів, які зберігаються у їх співпрацюючих виробників.

Функції:

 • Штаб-квартира: Шеньчжень, Китай.
 • їх бекенд може інтегруватися з декількома платформами.
 • З 5000 + виробників і 500 тис. SKU на вибір.
 • У них є політика дисконтних балів, яка може бути зарахована в якості оплати.
 • Працюйте тільки з командою Chinabrands, вони справляються з усім ефективно.

#2 Alibaba

Зайве говорити, що це відомі сайти електронної комерції з Китаю. Це один з найбільших сайтів ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ b2b. При покупці в Alibaba ви здійснюєте покупки в магазині різних виробників на Alibaba. Звичайно, є кілька виробників шахраїв, тому Ви повинні вивчити перед покупкою.

Функції:

 • Штаб-квартира: Ханчжоу, Китай.
 • Він складається з малих підприємств у Китаї.
 • Ви можете знайти будь-який продукт в Alibaba.
 • Як правило, має більш високий MOQ, ніж інші платформи.

#3 AliExpress

AliExpress належав Alibaba Group в якості платформи для продажу китайським компаніям іноземним споживачам. Це сайти електронної комерції b2b та b2c. Подібно до Alibaba, коли ви купуєте від Aliexpress, ви купуєте від різних компаній, що продають на Aliexpress.

Функції:

 • Штаб-квартира: Ханчжоу, Китай.
 • Асортимент постачальників і продуктів дуже широкий.
 • Як правило, існують обмеження MOQ.
 • Товари, доступні на Aliexpress, не належать сайту.

#4 Глобальні джерела

Це відомий каталог для зовнішньої торгівлі. Ви можете знайти всі види категорій та інформації про фабрики на основі флайтерів. Їх регулярні торгові виставки в Гонконзі дуже популярні, що допомагає іноземним діловим партнерам зустрітися з китайськими виробниками.

Функції:

 • Штаб-квартира: Гонконг, Китай.
 • Великий вибір оптових постачальників і товарів з Китаю.
 • Добре відомо, що їх виставка допомагає міжнародним продавцям.

#5 LightIntheBox

Lightinthebox - це інтернет-магазин, який об'єднує B2b і B2C, а також великий продавець з великим вибором товарів. На сайті є сервіс онлайн-чату, щоб задати ваші питання про продукти або послуги там.

Функції:

 • Штаб-квартира: Пекін, Китай.
 • Всі товари відвантажені персоналом Lightinthebox.
 • У них обмежена категорія, їх сукні та мобільні телефони продаються дуже добре.

#6 Dhgate.com

DHgate схожа на AliExpress, це оптова компанія b2b, яка продає продукцію, в основному, дрібних і середніх китайських виробників. У них є близько 40 мільйонів продуктів, перерахованих на веб-сайтах. Багато компаній перерахували власну сторінку Магазину на DHgate. Тому рекомендується зв'язатися з продавцями для запиту, щоб уникнути шахрайства.

Функції:

 • Штаб-квартира: Пекін, Китай.
 • DHgate має 40 мільйонів SKU.
 • Більшу частину часу вам потрібно купити оптом.
 • Ви купуєте у китайських виробників, зареєстрованих на DHgate.

6 кращих китайських оптових сайтів всі дешеві в ціні. Тим не менш, їх бізнес-модель відрізняється, тому ризик також відрізняється. Якщо ви продовжуєте читати, ви знайдете поширені запитання, які вас турбують.

Переваги бізнесу з Китаєм

Бізнес з Китаєм має величезну кількість переваг. Почавши співпрацювати з Піднебесною, підприємець отримує бізнес, який має наступні плюси:

 1. Низькі закупівельні ціни. Купуючи товари безпосередньо в Китаї можна ставити націнку в розмірі 100, 200, а то і 300%. Така накрутка дозволить компенсувати витрати на поїздку в далекосхідну країну і отримати хороший прибуток.
 2. Широкий вибір. Складно сказати чи є така позиція на ринку, яку не можна придбати в Китаї. Ринок цієї країни буквально переповнений найрізноманітнішими виробами, починаючи від ниток, закінчуючи автомобілями. Величезний асортиментний перелік часто ввергає в ступор оптового покупця. На прилавках Піднебесної є такі товари, яких український ринок ніколи не бачив. При цьому щодня винахідливі китайці придумують щось ще.
 3. Якість товарів. Як би це дивно не звучало, але китайські вироби більше не синонім неякісної продукції. Звичайно, вибирати постачальника варто акуратно, не всі з них сумлінно ставляться до виготовлення товарів, але в загальній масі товари стали відповідати вимогам європейського ринку. ЄС і США ставлять досить жорсткі рамки для виробників, що серйозно підвищило якість виробництва.
 4. Робота безпосередньо з постачальником. Можливість видалення посередників з ланцюга продажів серйозно знижує закупівельну вартість продукції і підвищує прибуток. Китайські постачальники працюють не тільки з великими закупівельниками, але і з більш дрібними, які набувають невеликі партії.
 5. Можливість придбання дорогих аналогів. Китай дублює всі відомі бренди. На його просторах можна знайти якісні репліки, які від оригіналу відрізняються лише ціною.

Увага! Китайські постачальники дуже гнучко підходять до налагодження торгових зв'язків. Працюючи з Піднебесною на постійній основі можна користуватися індивідуальними бонусними програмами і знижками.

Топ прибуткових товарів з Китаю

Визначитися з найменуваннями ввезених з Китаю товарів, які користуються найбільшим попитом на території України, допоможе аналіз продажів китайської продукції. За результатами останніх трьох років в ТОП-10 входять:

 1. Електронна техніка - телефони, планшети, флешки, навушники, смарт-годинник, медіаплеєри, фітнес-трекери.
 2. Невелика побутова техніка - електрочайники, блендери, кухонні комбайни, кавоварки, соковижималки та ін.
 3. Жіночий, чоловічий та дитячий одяг та взуття. Різноманітність в даній ніші величезна і дозволяє вибрати свій напрямок. Особливу увагу варто звертати на репліки відомих брендів, які користуються підвищеним попитом.
 4. Товари для дому - предмети декору, штори, тюлі, покривала, постільна білизна, садові приналежності, продукція для хобі та творчості.
 5. Зоотовари - іграшки для тварин, Нашийники, одяг для вихованців, щітки, лежаки, килимки та інше.
 6. Канцелярське приладдя - зошити, ручки, олівці, гумки, скріпки і багато іншого. Все це користується попитом цілий рік, а особливо напередодні початку навчального року.
 7. Продукція для відпочинку та спорту – спортінвентар, мангали, рюкзаки, намети.
 8. Освітлювальні прилади - люстри, бра, садові світильники, вуличні ліхтарі.
 9. Кухонне начиння - каструлі, сковороди, посуд, дошки, столові прилади та інше.
 10. Меблі. Сьогодні Китай виробляє величезну кількість якісних меблів, яка коштує досить дешево. Налагодивши її поставку з Піднебесної можна розгорнути відмінний і прибутковий бізнес.

Увага! Кожна ніша дуже об'ємна. Її можна охоплювати як цілком, так і сегментувати на якісь більш вузькі напрямки.

Часті питання про покупку оптом з Китаю

Де ми можемо знайти китайських оптовиків в Інтернеті?

Відповідь на це питання в пункті статті вище. Давайте підіб'ємо підсумки.

 • Покупка з китайських оптових сайтів.
 • Знайти оптові компанії з каталогу.
 • Знайти виставки і подивитися їх.

Також я даю вам список оптовиків в Китаї. Ви можете перевірити їх по одному.

Чи можу я запустити власну торгову марку для оптових продуктів?

Так. Поки ви працюєте з виробником, ви можете спілкуватися з ним. Як правило, вони можуть зробити відповідно до ваших уподобань. Але, можливо, вам потрібна велика кількість замовлень, або вони можуть відмовити вам. І якщо ви хочете використовувати приватну марку для оптових продуктів, вам потрібно буде заплатити додаткові збори, і терміни доставки також будуть довгими.

Продукція «Зроблено для Китаю» не відповідає вимогам іноземних виробників.

Що стосується цієї проблеми, вам не потрібно надто турбуватися. Я перерахував 6 кращих оптових компаній з Китаю. Всі вони націлені на зарубіжний бізнес електронної комерції. Таким чином, більшість їх продуктів відповідають вимогам іноземного маркування. Особливо в Китаї у них є функція, щоб нагадати продавцям про порушення продукту. Отже, я рекомендував би вам підтвердити точні продукти перед здійсненням платежу.

Висновок + відео

В наші дні бізнес з Китаєм ведуть кілька сотень компаній, які отримують величезні прибутки від цієї діяльності. При цьому схема подібної торгівлі досить проста і доступна кожному.

Так чому ж ви ще не приєдналися до числа людей, які мають стабільний грошовий потік за рахунок свого бізнесу?

Команда сайту "BiznesCat.com" бажаємо вам успіхів у будь-якому починанні! Діліться статтею в соцмережах.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити