Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Cex.io - біржа криптовалют, зареєстрована у Великобританії і заснована в 2013 році як сервіс хмарного Майнінг. Компанія володіла одним з найбільших пулів Майнінг "GHash.io". У 2015 році даний напрямок діяльності було припинено, і компанія зробила упор на розвиток торгової платформи для роботи з криптовалютами. Згодом компанія Cex.io стала популярним онлайн-сервісом з можливістю купити, продати криптовалюту. У 2016 році отримано сертифікат PCI DSS рівня 2, що дозволяє працювати з банками безпосередньо і самостійно приймати і обробляти дані банківських карт. Біржа Cex надає можливість маржинальної торгівлі з плечем 1:2 і 1:3 на торгових парах: BTC/USD, BTC/EUR, ETH/BTC, ETH/USD.

FTX - криптобіржа для торгівлі спот, деривативами з кредитним плечем до 110х. Відрізняється глибокою ліквідністю і вузькими спредами. Спеціалізована система ліквідації значно знижує ймовірність розподілу збитків. Розрахунки за операціями здійснюються в стейблкоінах. Доступно миттєве відкриття без маржі позиції з кредитним плечем до 3Х (токени з плечем). FT (біржовий токен FTX) дає власникам переваги у вигляді знижок на комісійні збори і більш вузьких спредів на OTC-торгівлю.

Bybit - це біржа, відкрита в березні 2018 року і дозволяє користувачам торгувати безстроковими деривативними контрактами на криптовалюти з маржинальним плечем до x100. Штаб-квартира компанії розташована в Сінгапурі, а зареєстрована компанія на Британських Віргінських Островах. Доступні інверсні безстрокові контракти BTCUSD, ETHUSD, XRPUSD, EOSUSD і лінійний BTCUSDT. Bybit входить в топ-5 платформ за обсягом торгів ф'ючерсами.

Біржа криптовалют Kucoin зареєстрована в Гонконзі. Офіційно торговий майданчик почав працювати у вересні 2017 року. Надає можливість торгувати, купувати, продавати криптовалюти, токени, стейблкоіни. Має свій біржовий токен Kucoin Shares (KCS), що дозволяє проводити операції на біржі з меншими комісіями, і отримувати дохід від зростання вартості активу. Редакція BiznesCat.com зробить огляд криптовалютної біржі і розгляне торгові умови на платформі.

Yobit - біржа, на онлайн-майданчику якої відбувається покупка, продаж і обмін криптовалют. Верифікація необов'язкова, присутні фіатні способи поповнення рахунку. Українською мовою кріптобіржу називають Ебіт, Юбіт або Йобіт. Особливістю її є величезна кількість представлених цифрових активів: від найвідоміших до тих, що з'явилися буквально сьогодні. Yobit можна використовувати і як онлайн-гаманець, а з недавніх пір біржа представляє можливість інвестувати і отримувати фіксований щоденний дохід в рамках програми "InvestBox". C 2020 року запущений віртуальний Майнінг Mining. Редакція сайту BiznesCat.com підготувала докладний огляд даної кріптобіржі.