Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Без глибокого розуміння технічного аналізу важко придумати стратегію, здатну приносити прибуток стабільно і надійно. Першою сходинкою до розуміння особливостей і нюансів є вивчення цінових графіків. Це міцний фундамент для поглиблення аналітичних навичок і джерело цінної інформації про поточну ситуацію на ринку.

Крипто-дебетові та кредитні картки пропонують чудовий спосіб витратити свої крипто-активи, насолоджуючись зручністю традиційних платіжних карток. Зі зростанням популярності криптовалюти в усьому світі дедалі більше компаній впроваджують різні варіанти криптовалютних платежів, включно зі спеціалізованими дебетовими та кредитними картками.

Скальпінг - це стиль торгівлі на фінансових ринках, який передбачає відкриття безлічі короткострокових угод всередині дня. Новачки спекулянти можуть помилково вважати, що скальпінг - це торгівельна система, однак це не зовсім так - для скальпінгу існує безліч стратегій, в основі яких лежить швидке відкриття і закриття позицій.

Як правильно підібрати найкращі індикатори для торгівлі криптовалютою? Які бувають індикатори? Для чого вони призначені і чим вони корисні?  У цій статті редакція сайту BiznesCat.com постарається відповісти на всі ці запитання і розбере низку індикаторів, що дають змогу поліпшити торгівлю як усередині дня, так і для інвестицій.

Хоча на ринку криптовалют сьогодні перебувають в обігу тисячі монет і токенів, біткоїн був і залишається найцікавішим активом для інвестицій і трейдингу. Щоб зберігати свої BTC і керувати ними, тобто виконувати перекази, купувати і продавати, необхідний гаманець. Як створити біткойн-гаманець, де це зробити і якому виду віддати перевагу?