Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Велику роль криптоіндустрії грають агрегатори інформації про різні біржі, протоколи і сервіси. Саме туди найчастіше йдуть новачки, щоб вибрати платформу за своїми потребами з-поміж найпопулярніших і з гарною репутацією. Два найбільш відомих агрегатори, що надають інформацію про криптовалюти та біржі – це CoinGecko та CoinMarketCap. На CoinGecko біржі за замовчуванням ранжуються на основі рейтингу довіри (trust). Редакція BiznesCat.com пропонує вивчити топ-15 бірж криптовалют за трастом.

Існують різні способи збирання коштів новими блокчейн-проектами. У 2017 році найпопулярнішим з них була ICO (первинна пропозиція монет), але згодом цей механізм розвинувся і вдосконалився. Сьогодні найбільш затребуваний варіант із IEO (первинна біржова пропозиція). IEO-платформи належать великим біржам, і токени нового проекту після завершення продажу одразу ж додаються до лістингу. Крім того, біржа, з метою збереження своєї репутації, ретельно перевіряє проекти, що просуваються, за багатьма параметрами. Це робить IEO ще безпечнішим варіантом для інвестора.

Криптовалютні гаманці – набагато безпечніший варіант зберігання активів, ніж рахунки бірж. Також вони зручні у питаннях управління коштами, оскільки зазвичай не стягують власну комісію. Користувачеві необхідно платити при переказах лише мережеву комісію. Якісний гаманець вимагає створення складного пароля, підключення двофакторної аутентифікації (2FA), і гарантує, що жодна стороння особа не зможе отримати доступ до активів користувача.

Цифрові валюти продовжують свій активний розвиток. І поступово вже пов'язуються з індустрією онлайн-ігор. Тому не лише трейдери, а й дедалі більше звичайних людей починають виявляти інтерес до криптовалютних ігор. Особливо за умови, що на них можна заробити. Даний матеріал допоможе придивитися до кращих із них, розібратися в деталях.

Стейкінг є інноваційною альтернативою традиційному майнінгу. Для формування джерела пасивного доходу користувачеві не потрібно купувати та налаштовувати дороге комп'ютерне обладнання та розраховувати вартість електрики. Достатньо просто утримувати цифровий актив на своєму рахунку. Прибутковість стейкінгу залежить від обраної криптовалюти та терміну її зберігання. Розглянемо найпопулярніші активи.