Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

У міру зростання популярності криптовалюти все більше користувачів цікавляться тим, як заробити на криптобіржі – майданчику, призначеному для торгівлі біткоінами і іншими цифровими активами. Сучасні біржі оснащені таким великим функціоналом, що далеко не обмежуються наданням послуг трейдингу, а дають можливість також отримувати пасивний дохід, брати участь в конкурсах і бонусних програмах, брати участь у фармінгу, стейкінгу, майнінгу. Редакція BiznesCat.com пропонує оглядовий гайд за всіма способами заробітку на криптовалютних біржах в 2021 році.

У новачків, які недавно почули про криптовалютну індустрію на хвилі її підйому, може виникнути питання: як і де купувати криптовалюту, чи варто взагалі це робити, і які саме цифрові активи краще вибрати для інвестування. Редакція BiznesCat.com постарається відповісти на всі ці питання, щоб допомогти визначитися і, в разі покупки, зробити це максимально безпечно і комфортно.

Про Біткоін сьогодні не чув хіба що людина, повністю відірваний від цифрового середовища. Особливої популярності він набув на тлі зростання курсу - під кінець 2020 року монеті вдалося оновити історичний максимум. Не дивно, що багато новачків, які ще не стикалися з криптосферою, задумалися про придбання такого перспективного інвестиційного активу. Сьогоднішній гайд від редакції BiznesCat.com допоможе розібратися в тому, як купити біткоін зручно і вигідно.

Біржа EXMO (ЕКСМО) — онлайн-платформа для торгівлі, купівлі, обміну фіатних валют на популярні криптовалюти, заснована в 2013 році. Підтримуються такі фіатні валюти, як долар USD, Євро EUR, Російський рубль RUB, Українська гривня UAH, Польський злотий PLN, Турецька ліра TRY, Казахстанський тенге KZT, фунт стерлінгів GBP. Підтримувані криптовалюти: Bitcoin (BTC), Eos (EOS), Stellar (XML), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Tron (TRX), Cardano (ADA), OmiseGO (OMG), Dogecoin (DOGE), Dash (DASH), Monero (XMR), Tether (USDT), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), bitcoingold (BTG) та інші.

Біржа Binance (Бінанс) є однією з найбільш ліквідних і популярних криптовалютних онлайн-платформ в світі. На ній доступна стільникова, P2P, OTC, ф'ючерсна з плечем до 125X, маржинальна торгівля криптовалют; стекінг, лендінг, фармінг і майнінг-пул . Криптобіржа працює з 2017 року, основна компанія BINANCE Holding Limited зареєстрована на Кайманових островах. CEO і засновник біржі Бінанс — Чангпенг Зао (Changpeng Zhao). Маючи великий досвід роботи, він зібрав команду висококласних фахівців, що дозволило криптобіржі менше ніж за 5 місяців з моменту старту увійти в рейтинг топ-3 за обсягом добових торгів. На 1 серпня 2020 року цей показник становить $10.4 млрд. Біржа Binance показала дуже різкий розвиток і великий приплив нових клієнтів на майданчик, у зв'язку з чим на початку 2018 року на деякий час була закрита реєстрація нових акаунтів. Зараз дана заборона знята, тому зареєструватися і торгувати можна з більшості юрисдикцій.