Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Exodus – це анонімний мультикриптовалютний HD-гаманець для зберігання та виконання операцій із віртуальними монетами. Десктопна програма призначена для встановлення на пристрої під керуванням операційних систем: Windows, MacOS, Linux. У 2019 році вийшов мобільний додаток (Android, iOS). Редакція BiznesCat.com зробила докладний огляд криптовалютного гаманця та перевірила його у роботі.

Демо-рахунок на біржі криптовалют – це своєрідна симуляція реальних торгів. Робота на ньому відбувається в реальних умовах ринку, проте з використанням віртуальних монет із тестової мережі (testnet). Демо-рахунок не має нічого спільного зі звичайним, вони поділені; не можна вивести з нього гроші, а поповнити в деяких випадках можна теж віртуальними монетами.

Хоча термін «метасвіт» спочатку з'явився без жодного зв'язку з криптографією (у романі «Лавіна» Ніла Стівенсона 1992 року), сьогодні стало ясно, що ці два технологічні поняття не можуть один без одного. Децентралізована анонімна природа криптовалют якнайкраще підходить для роботи з віртуальними всесвітами, а також дає широкий простір для розвитку самих платформ – стимулювання користувачів, прості торгові операції без посередників та багато іншого. Редакція BiznesCat.com  розповіла про ТОП-15 криптовалют метавсесвітів, виходячи з їхньої ринкової капіталізації – основного показника довіри користувачів.

Стейблкоїни (від англ. stablecoins) прийнято називати цифрові активи, вартість яких прагне вартості базового активу. Вони покликані мінімізувати вплив волатильності ринкових цін на крипторинку. Ці активи набагато стійкіші, ніж звичайні криптовалюти. Економічно вони прив'язані до реального долара США, який є резервною світовою валютою, або до інших світових валют – євро, японської ієни.

Coingecko – це один із найбільших агрегаторів інформації, пов'язаної з криптовалютами, токенами, криптобіржами, NFT, DeFi. Має також ряд власних товарів та розробок. Сайт працює з 2014 року; дозволяє дізнатися актуальну інформацію про курс тієї чи іншої криптовалюти, її ринкову капіталізацію, де вона торгується, як змінювалася вартість, скільки монет уже емітовано і який максимальний обсяг, та багато іншого. Про біржі Coingecko збирає такі відомості, як обсяг торгів, кількість відвідувань, підтримувані торгові пари та обороти щодо кожної з них, правову інформацію тощо. Також біржі ранжуються за допомогою спеціального параметра Coingecko Trust Score, що охоплює кілька факторів оцінки. Редакція BiznesCat.com пропонує докладний огляд цього агрегату.