Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Майнінг на ноутбуці у 2023 році істотно відрізняється від того, який мав місце у 2009, але він все ще можливий. У користувачів, які хочуть отримати деяку вигоду з криптовалют, але не хочуть інвестувати велику кількість коштів, є можливість заробляти за допомогою наявного обладнання. Важливо враховувати низку нюансів - контролювати витрати електроенергії, вибрати правильну криптовалюту для майнінгу, не нехтувати помірним розгоном, встановити відповідне ПЗ і багато іншого.

Минуло вже 14 років з моменту появи біткоїна, і навіть ті, хто спочатку ставився до нього як до несерйозного проекту, змушені визнати: криптовалюта поступово дедалі щільніше входить у наше життя. Редакція BiznesCat.com вирішила скласти невеликий гайд по роботі з криптою для тих, хто тільки прийшов у цю сферу.

Ethereum-крани - це простий, швидкий спосіб отримати свою першу криптовалюту абсолютно безкоштовно. У цьому огляді редакція сайту BiznesCat.com розглянула ключові особливості, різновиди, актуальний список надійних сайтів для отримання безкоштовної криптовалюти ефіріум, які дійсно платять і виводять кошти.

Ринок криптовалют постійно змінюється, і на прибуток від майнінгу можуть впливати одночасно десятки факторів. Калькулятори майнінгу дають змогу найлегше і найшвидше оцінити перспективність видобутку криптовалюти з наявним обладнанням, за поточного курсу і складності монети.

Біткоїн-ігри - один зі способів заробітку криптовалюти. Є декілька різних варіантів отримати Bitcoin без вкладень власних коштів, такі як крани. Вони доступні кожному, хто готовий витратити час на роботу з ними. Проблема полягає в тому, що заробити багато не вийде.