Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Coinmarketcap (CMC, Коінмаркеткап) – сайт, що збирає та надає актуальну інформацію з криптовалют, бірж, NFT та інших блокчейн-проектів. Ресурс запущений у 2013 році, а з 2020 належить компанії Binance.

Маржинальна торгівля - трейдинг з використанням кредитного плеча. Теоретично він дозволяє отримати величезний прибуток, але в разі невдачі можна втратити більше, ніж планувалося. Торгівля з маржею підходить для професіоналів, які хочуть відкрити нові грані біржового трейдингу. Сьогодні більшість криптобірж пропонує послугу такого роду і редакція BiznesCat.com розгляне найпопулярніші і ліквідні з них.

Біржа Kraken (Кракен) - одна з найстаріших і авторитетних майданчиків для торгівлі криптовалютою. Компанія заснована 28 липня 2011 року в Сан-Франциско. У травні 2013 року почалося відкрите бета-тестування, а 10 вересня - сервіс офіційно відкрився. Генеральний директор (CEO) - Jesse Powell. Кракен працює в правових рамках закону з дотриманням правил KYC і AML. На криптобіржі можливе введення / виведення фіатних валют. З 2014 року Kraken співпрацює з німецьким банком Fidor Bank, що дозволило швидко вийти на перше місце за обсягом торгів євро.

Gate.io - стара, але не дуже відома криптовалютна біржа. Вона була запущена в Китаї ще в 2013 році під назвою Better, але зараз належить американській компанії Gate Technology Inc, якій перейшли всі права на неї. Дозволяє торгувати широким спектром криптовалюта також пропонує дуже хороший рівень безпеки. Доступна торгівля з маржинальним позиковим забезпеченням і безстроковими контрактами з плечем до 100x. Крім основного сайту, випущені додатки для Android і iOS.

Зараз бірж криптовалют неймовірно багато, але уваги інвесторів і трейдерів заслуговують лише 10-12 сервісів. До таких топових платформ відноситься Китайська криптовалютна біржа Bitfinex, що розташовується зараз на 2-му рядку рейтингового листа, що враховує величину добового торгового обороту.