Крипта

Розділ заснований щоб допомогти початківцям і досвідченим криптоентузіастам краще розбиратися в світі цифрових валют.

Вся інформація представлена безкоштовно, ми не продаємо будь-які навчальні курси і не надаємо платних послуг. Матеріал написаний виходячи з багаторічної практики і досвіду.

У розділі знаходиться велика кількість інформації про криптовалюту, інвестиційних інструментах і способах управління ними. Всі представлені матеріали актуальні, перевірені і дають можливість отримати повне розуміння теми.

Всі статті носять інформаційний характер і не є закликом до дії.


 

Обмінник криптовалют - це онлайн-сайти для купівлі, продажу, обміну Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin, Ripple, Monero, Zcash, Dogecoin, EOS, Stellar, Cardano та інших монет на фіатні валюти: долари, євро, гривні, а також для обміну коінів між собою. Основне завдання - знайти найкращий, надійний і вигідний кріптообменнік, в якому швидко зроблять обмінну операцію в потрібному напрямку без обману і з низькою комісією. У статті редакцією BiznesCat.com наведено список топ - 20 і рейтинг обмінників криптовалюта, що мають надійну репутацію, позитивні відгуки. Вони перевірені і рекомендовані для здійснення фінансових операцій.

Кріптовалютная біржа - один з основних інструментів для роботи з цифровими активами. Спочатку ці майданчики були в своїй масі централізованими (VCS), але з часом стали спливати всі недоліки такого рішення. Головним чином це хакерські атаки. Відомо багато випадків зломів бірж, в результаті чого користувачі безповоротно втрачали гроші.

Згідно з дослідженням від 2019 року, Україна перебувала на дванадцятому місце в світі за кількістю криптотрейдерів, Росія на п'ятому. Це досить високі результати, і в міру зростання популярності криптовалюти кількість цікавлячихся тільки зростає. Сьогодні редакція BiznesCat.com розповість про кращі біржі криптовалют для України, Росії та Білорусі, які підтримують національні валюти і дозволяють працювати зі зручними для цих держав платіжними методами.

Причини продажу криптовалют можуть бути різними - рішення вийти з інвестицій, перебалансування інвестиційного портфеля, потреба в традиційних грошах і багато іншого. Головне в цьому випадку – знати, як продати Монети найбільш безпечним чином, при цьому не прогадавши за вартістю. Представлений на сьогодні вибір механізмів та інструментів дозволяє отримати кошти від продажу практично будь-яким зручним Вам чином, в тому числі на банківську карту. Але, так як це може бути пов'язане з високими комісіями або вимогами до підтвердження особистості, необхідно присвятити деякий час вибору дійсно вдалого методу. Сьогодні редакція BiznesCat.com підготувала докладний матеріал по найактуальнішим способом продажу криптовалют.

В останні місяці найпопулярніша криптовалюта Bitcoin показує приголомшливе зростання. Хоча періодично він і згладжується невеликими зниженнями курсу, всім вже стало ясно, що монета твердо встала на ноги, її визнали великі інвестиційні компанії, і потенціал – величезний. У зв'язку з цим редакція BiznesCat.com розглянула питання про те, як можна добути біткоін, щоб отримати їх на свій гаманець і, можливо, надалі розраховувати на хороший прибуток.