Останнім часом криптовалюта стала надзвичайно популярною віртуальною грошовою одиницею. Одним зі способів її примноження є вклад під певні відсотки. Така можливість з'явилася не так давно, але зацікавлені ресурси - біржі, почали проявляти активність у цьому напрямі, тож цілком реально отримувати прибуток від розміщення під відсотки біткоїна чи будь-якої іншої криптовалюти.

Детальніше про вклади в BTC

Заробити на біткоїнах можна, як і на звичних усім банківських депозитах: інвестор робить внесок, водночас дотримується певний термін зберігання криптовалютних коштів або надається можливість розміщення біткоїнів безстроково. При цьому нараховується певний відсоток від суми, яку було вкладено.Детальніше про вклади в BTC

На ринку електронних валют працює величезна кількість бірж, деякі з них почали пропонувати внесок у біткоїни для отримання прибутку.

Особливістю роботи з будь-якою криптовалютою є відсутність регулювання процесів з обігом цих електронних засобів на державному рівні, тому захистити вкладника від шахраїв практично неможливо.

Безліч сайтів, що займаються інвестуванням електронних валют, не платять своїм вкладникам, часто такі проєкти закриваються, ледь почавши роботу. Знайти винного, щоб пред'явити претензії та отримати свої кошти назад, нереально. Потрібно обережно підходити до вибору ресурсу для вкладення біткоїнів, інакше можна стати жертвою шахраїв і втратити всі свої криптовалютні кошти: довіряти лише перевіреним ресурсам, які працюють тривалий час у цьому напрямі діяльності, мають репутацію компаній, що виплачують прибуток і повертають вклади на першу вимогу.

Особливості вкладів у біткоїни

Пропозиції щодо інвестування біткоїнів надходять з хайпів - високоприбуткових інвестпроєктів, що дають змогу отримувати прибутки за відносно короткі терміни. Відсоткові ставки в біткоїнах можуть нараховуватися практично погодинно. Розміщувати вклади ці ресурси пропонують на короткострокові періоди - від кількох днів до 1 року.

Передбачається також можливість заробітку на реферальній системі - залученні за рекомендацією партнерів, за яких нараховується відсоток від сум їхніх вкладів.

Умови

Рахунки з фіксованою відсотковою ставкою пропонують криптовалютні біржі, такі як японська біржа Coincheck. Власники біткоїна можуть скористатися кількома різними програмами на вибір, прибуток у яких залежить від процентної ставки, терміну розміщення депозиту, періодичності виплати доходів та інших нюансів.

Розміщувати вклади в електронній валюті можна на найрізноманітніші строки, наприклад Coincheck пропонує такі програми залежно від терміну і ставки:

  • з розміщенням коштів на 14 днів пропонується ставка 1% на рік;
  • терміном на 1 місяць можна покласти біткоїн під 3% річного прибутку;
  • вклад на 12 місяців дасть змогу заробити 5% річних.

При розміщенні коштів у ВТС на одному з хайпів, мінімальна сума депозиту становить зазвичай від 0,001 біткоїна. Прибутковість від таких вкладень може бути абсолютно різною - від 3 до 15% залежно від способу нарахування відсотків - щогодини, один раз на добу. При погодинному нарахуванні відсотки можуть скласти в межах 0,30-0,40%. Кошти на рахунку можуть реінвестуватися. Як вкладення приймаються різні криптовалюти, не тільки біткоїн. Розрахунки ведуться через ВТС, Ethereum, Payeer тощо.

Виведення Bitcoin можливе як достроково з вирахуванням 5-15%, так і після закінчення терміну вкладу. Мінімальна сума, яку можна вивести, становить від 0,0005 ВТС.

Зазвичай хайпи обіцяють миттєве виведення коштів, але часто виплати затримуються, багато ж ресурсів не платять взагалі або закриваються.

Як відкрити вклад у біткоїнах під відсотки?

Щоб відкрити рахунок на одному з хайпів або на біржі криптовалют, потрібно пройти реєстрацію на обраному ресурсі, ввести всі необхідні дані, запитувані системою, вказати номер свого Bitcoin-гаманця, з якого будуть перераховані ВТС.

Далі знадобиться перерахувати певну кількість біткоїнів на рахунок, зареєстрований у системі. Усі операції відбуваються онлайн.

Скільки можна заробити?

Заробіток на вкладенні біткоїна може бути різним залежно від:

  • кількості розміщених електронних грошей;
  • терміну інвестування;
  • відсоткових ставок.

Варто обережно ставитися до проєктів, які пропонують занадто вигідні умови - це може виявитися звичайною пасткою для недосвідчених власників криптовалюти.

Як розрахувати вигоду?

Якщо вкладник розмістить на біржі 10 ВТС за терміну вкладення 1 рік, він може отримати дохід у розмірі 0,5 ВТС - доволі вигідна пропозиція, що дає змогу примножити Bitcoin на пристойну суму.

При вкладенні мінімальної суми 0.001 біткоїна, щоденний дохід може скласти 0.0001, за місяць сума зросте до 0,003 ВТС.

Розрахунок вигоди виконується, як і в звичайному банку - кількість відсотків множиться на суму вкладу.

Плюси та мінуси таких вкладів + відео

Вигода від Bitcoin вкладів полягає в наступному:

  • можливість отримання доходу від пасивних інвестицій за рахунок курсового зростання. Прибуток отримується на різниці купівлі/продажу. Вкладення Bitcoin під відсотки є гарною можливістю отримання додаткового заробітку;
  • не потрібно витрачати час, приділяти увагу діям із криптовалютою. Розмір доходу залежить від суми вкладених коштів. Різні цілі дають змогу інвестору виводити прибуток, переводити його в готівку, користуватися ним на свій розсуд, реінвестувати, щоб збільшити "тіло" вкладу;
  • розміщення коштів під вигідний відсоток. На криптовалютних біржах пропонуються досить вигідні відсотки. Прибуток у річному вираженні може становити від 60%, якщо вкладається Bitcoin, і практично до 10% на добу за умови вкладу в деяких інших електронних валютах ( наприклад, в альткоїнах).

Має такий вид додаткового заробітку свої недоліки. Одним із найбільших є наявність неторгових ризиків. Біржа може в будь-який момент закритися, вкладник втратить усі вкладені кошти.

Читайте також - покупки і продаж акцій.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити