Загальний ажіотаж, що сформувався навколо криптовалютної сфери і блокчейн-технологій, посприяв появі безлічі способів заробітку віртуальної валюти. Найбільш найпростішою можливістю отримати перші ефіри або сатоши в мережі є відвідування сайту-крана криптовалюта, на якому за винагороду потрібно виконувати елементарні дії. Впорається навіть першокласник.

Розглянемо докладніше суть і різновиди даної методики отримання криптомонет. Проаналізуємо види і особливості кранів криптовалют, а також розберемо найкращі і авторитетні сервіси, на яких можна реально заробляти цифрові гроші (Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, Dogecoin, Ripple, Bitcoin Cash) і виводити їх на рахунок криптогаманця.

Крани криптовалют

Кран криптовалют - що це

Кран криптовалют - це спеціалізований сервіс, на якому зареєстрованим користувачам за виконання неважких завдань виплачують винагороду: ефіри (одиниці ethereum), сатоши («копійки» bitcoin), даштоші (частини монети dash) та ін. Потрібно лише правильно виконувати доручення.

У своїй більшості крани криптовалют - це веб-сайти з якоюсь рекламою. За її перегляд сервіс нараховує заздалегідь зазначену суму. Після накопичення певної кількості монет система дозволяє їх виводити на криптовалютний гаманець.

Щоб заробляти на кранах, необхідно оформити сховище для цифрових грошей і пройти нехитру реєстрацію. Складнощів ніяких немає.

Різновиди криптокранів

Дуже велику різноманітність сайтів, що роздають криптомонети, можна класифікувати на дві групи:

 • Дискретні крани - ці сервіси що виплачують заробіток через деякі часові проміжки.
 • Накопичувальні крани - тут необхідно заробити більше порогової суми і тільки потім оформляти ордер на виведення грошей.

В іншому вони абсолютно однакові. Принцип функціонування ідентичний.

Мультикрани криптовалют з моментальними виплатами в 2024

Розглянемо список кранів криптовалют з моментальними виплатами, в яких можна заробити кілька різних монет. На момент написання огляду вони працювали і виводили гроші.

 • Freebitcoin - кран для криптовалют: Bitcoin, Bitcoin Cash, Das, Bytecoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Ripple, Stellar. Отримувати монети можна щогодини. Виводить на FaucetHub при мінімальній сумі в 1 сатоши.
 • Crex24 - це криптовалютна біржа з можливістю скористатися краном. Для кожної монети встановлена періодичність запиту і розмір виплати. На біржі можна купити або продати криптовалюту за Фіат: долари, євро. Cres24 можна використовувати в якості гаманця для збору Коенів з кранів, так як відсутня Мінімальна сума на введення.Крани криптовалют
 • Satoshi Hero - сервіс для збору Сатоши. Присутній кран, ігри, офферволли. Отримання криптовалюти після проходження капчі. Сума завжди різна: від 5 до 100000 сатоши. Зароблені монети можна вивести прямо на біткоін-адресу, Мінімальна сума — 30000 сатоши.Крани криптовалют
 • BonusBitcoin - криптокран стабільно працює вже кілька років. Платить кожні 15 хвилин, вивід автоматично на гаманець для мікроплатежів CoinPot.Крани криптовалют
 • Moon-крани. Це популярні сайти для збору біткоінів, лайткоінів, Деш, догкоінів. Періодичність між запитами становить 5 хвилин, вивід на гаманець CoinPot.
 • AdBTC. Отримання криптовалюти за перегляд сайтів. За Серфінг одного можна отримати 30-60 сатоши.
 • Getfree — мультикран Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin. Платить автоматично, мінімалка - 50 сатоши (1000 літоши і т.д). Роздача монет-раз в 10 хвилин.
 • Freenem - кран безкоштовно роздає щогодини криптовалюту Nem. Сайт працює з лютого 2018 року. Виплати з криптокрана миттєві при досягненні мінімалки 1 Nem.
 • Allcoins.pw - криптокран здійснює роздачу безкоштовних Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Monero, Zcash та інших коінів. Періодичність - 4 хвилини. Кількість - до 0,00000018 BTC, до 0,21089631 DOGE і т. д. Криптовалютний кран Allcoins платить миттєво (після підтвердження виведення по email) на аккаунт FaucetHub.io або на пряму адресу гаманця.Крани криптовалют
 • Multicoinfaucet - мультивалютний кран: Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Doge, Ethereum, Litecoin, Zcash і т.д. Періодичність — 5 хвилин. Розцінки - 0,001 $. Наприклад, для Litecoin — близько 1800 литоши; Bitcoin — 15 сатоши. Автоматичні виплати на мікрогаманець FaucetHub.Крани криптовалют
 • Faucethubpro - на криптовалютному крані з періодичністю в 10 хвилин можна отримати порцію монет: Bitcoin, Ethereum, Monero, LTC, DOGE, BCH, ZEC, BTX, DGB, BLK, DASH, Peercoin, Primecoin, Potcoin. Суми еквівалентні 0,0012 $. Миттєві виплати на Faucet Hub.
 • Bitcoin-s - мультикриптокран Dashcoin, Bitcore, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum. Періодичність - 5 хвилин, виплата на FaucetHub. Платить автоматично від 8 до 15 сатоши.
 • Firefaucet - непоганий кран для видобутку безкоштовної криптовалюти. В налаштуваннях можна задати параметри, періодичність виплат (від 1 до 10 хвилин). Розцінки наведені на скріншоті. Як і більшість кранів, платить на гаманець FaucetHub.Крани криптовалют
 • Кран O-bitman. Стандартний набір криптовалют: BTC, DOGE, LTC, ETH, BCH та інші. Платить раз в 5 хвилин суму в 0,0012 $. Виводить миттєво на FaucetHub.Крани криптовалют
 • Want2crypto - Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash і т.д. Суму 0,001 $ в криптовалюті можна отримати раз в 5 хвилин.
 • bitcoinclub - для збору доступні: BTC, BCH, BLK, BTX, DASH, DOGE, ETH, LTC, POT, PPC, XPM, DGB, ZEC. Скільки можна отримати? Кількість безкоштовних монет не відрізняється від інших кранів - 0,001 USD за 5 хвилин.
 • 8raa.

Кращі і топові крани криптовалюти Litecoin

Список кращих Litecoin-кранів:

 • Moon Litecoin - кран платить кожні 5 хвилин. Кількість безкоштовної крипти залежить від того, коли зупиниться таймер часу. Одиниці виміру — литоши. Виплати на гаманець CoinPot.Крани криптовалют
 • Кран Instant-ltc - виплати кожні 5 хвилин на пряму адресу Litecoin-гаманця або XAPO. Присутній бонус за реєстрацію, лояльність, Майнінг. Автоматичні виводи при досягненні на балансі суми в 750 тисяч літоши. Можна побачити актуальні розцінки виплат.Крани криптовалют
 • Bitcolife — мультикриптовалютний кран Litecoin, Bitcoin, Dogecoin. Для збору безкоштовної криптовалюти потрібно перейти в розділ "Faucet". Виплати моментальні на збирач мікроплатежів FaucetHub, тобто потрібно спочатку створити там аккаунт (прив'язати адресу криптовалюти).
 • Litecoin-faucet - накопичувальний криптокран з моментальними виводами на FaucetHub. Отримувати безкоштовні лайткоіни можна кожні 240 хвилин.
 • GetFee - платить від 0,00000200 до 0,00000400 LTC кожні 10 хвилин на адресу, прив'язану до FaucetHub.
 • Claimfreeltc - кран з миттєвими виплатами (FaucetHub.io) без мінімалки. Таймер - 4 хвилини. Кількість: в середньому 500-1200 Litoshi.Крани криптовалют
 • Freelitecoin - платить 1700 Litoshi кожні 5 хвилин. Моментальні виплати в будь-який час на складальник мікроплатежів.
 • Crypto-faucets - роздає невелику кількість криптовалюти (0,001 $ або 1728 Litoshi) кожні 7 хвилин.

Крани для криптовалюти Ethereum

Список криптовалютних кранів для безкоштовного збору Ethereum:

 • Speedy ETH — платить миттєво на адресу Ефіріума, прив'язаний до мікрогаманця Faucethub. Сума-0,00000032 ETH (32 GWEI).
 • Faucetcrypto - реєстрація відбувається безпосередньо на сайті, додатково потрібно підтвердити адресу електронної пошти. Кран мультивалютний. Кількість безкоштовних монет - від 161 до 247 GWEI, періодичність запиту — раз в 10 хвилин.
 • Claimethfree - платить Ефіріум (3000 GWEI) та інші криптовалюти з періодичністю в 5 хвилин. Адреса повинна бути прив'язаною до Faucethub.
 • Mixfaucetsbrasil - кран для збору Ethereum і Bitcoin. Платить 19 сатоши або 260 GWEI раз в 10 хвилин.
 • Catchcoin - це мультікран для збору Ефіріума, біткоіна, Лайткоіна і т.д. Періодичність — 5 хвилин.Крани криптовалют
 • Swissadspaysethfaucet - роздача кріптомонет кожні 10 хвилин (18 разів на день), вивід на Faucethub без комісії (мінімалка — 0,002 ETH) або на інший гаманець (0,0026 ETH) з платою 0,0002 ETH за транзакцію. На крані можна отримати суму від 0,00000057 ETH до 0,00030013 ETH. Потрібно перейти в розділ Faucet-Faucet Ethereum, розгадати капчу і потягнути повзунок вправо.

Криптовалютні крани Dogecoin

Кращі криптократи Dogecoin:

 • Moon Dogecoin - кран Dogecoin з таймером. Роздача монет відбувається кожні 5 хвилин. Мінімалка відсутня, моментальна виплата на гаманець мікроплатежів CoinPot.
 • Instant-doge - звернутися за порцією безкоштовної криптовалюти Dogecoin можна кожні 5 хвилин. Як і в першому випадку, це сайт з таймером. Виводить монети кожен день прямо на вказану адресу гаманця. Для реєстрації потрібна адреса Doge-гаманця для отримання виплат.Крани криптовалют
 • Кран FreeDogecoin - роздача щогодини. Виводить монети миттєво в будь-який час на вимогу або автоматично щонеділі прямо на вказану адресу гаманця або онлайн-гаманець Xapo. Для реєстрації потрібен email, пароль та адресу Dogecoin. На сайті є розділ з іграми, граючи в які, можна вигравати 150 $ щогодини.Крани криптовалют

Список криптокранів Ripple, Dash, Bitcoin Cash

 • Кран Moon Dash для видобутку криптовалюти Dash. Для початку роботи потрібно вказати email, прив'язаний до аккаунту CoinPot. На нього і будуть проводитися моментальні виплати. Вимагати порцію безкоштовних криптомонет можна кожні 5 хвилин. Розцінки на момент написання огляду в таблиці: наприклад, якщо зайти через день, то набіжить сума 0,00000196 Dash. Присутні різноманітні бонуси та акції.Крани криптовалют
 • CoinFaucet - криптовалютний кран для збору Ripple (XRP) щогодини. Сайт функціонує з 2017 року. В Налаштуваннях (Setting) потрібно вказати свою адресу Ripple і Destination Tag. Виплати прямо на гаманець, який бажано завести на біржі криптовалют. Це рекомендація, оскільки відсутні вимоги до депонування 20 XRP. Виплати з крана миттєві, мінімалка-1 XRP. Платить раз на годину, суми - від 0,00067950 XRP і більше. Увага: при виведенні потрібно вказати тег призначення (destination tag). Для роботи потрібна реєстрація (email, пароль). Поштову скриньку потрібно ПІДТВЕРДИТИ.Крани криптовалют
 • Moon Bitcoin Cash - кран для збору Bitcoin Cash раз в 5 хвилин. Миттєва виплата на CoinPot будь-якої суми.
 • GetFee - платить кожні 10 хвилин, кількість роздаючих криптомонет Bitcoin Cash еквівалентно 70 Сатоши. Криптокран також роздає лайткоіни і біткоіни.

Переваги криптовалютних кранів

Найістотніші позитивні якості криптовалютних кранів такі:

 • Відсутність фіксованого графіка зайнятості. Працювати дозволено в будь-який день, в зручні часові проміжки.
 • Як правило, від користувачів не потрібна реєстрація на криптовалютних кранах. Така простота зручна для кожного фрілансера.
 • Нескладна робота. Головне - знайти вільний час, щоб заробляти спокійно, усвідомлено і без шаленого поспіху.

Недоліки кранів криптовалют

Негативні якості кранів криптовалют досить істотні. Найбільш важливими вважаються наступні мінуси:

 • Трапляється багато шахрайських проектів. Можна зареєструватися, довго працювати, накопичуючи сатоши, а потім залишитися з відмовою у виплаті або з безпричинно обнуленим балансом. Буде шкода витрачений час.
 • Дуже скромні винагороди. Однозначно, таких грошей не вистачить на істотні покупки, на дрібні витрати компенсувати вийде.

Крани криптовалют: як знайти і зареєструватися

Для заробляння на криптокранах потрібно, перш за все, їх знайти. Справа ця нескладна, тим більше що далі будуть представлені найпривабливіші і відомі проекти. Коли прийнятний ресурс розшуканий, потрібно виконати ряд дій:

 • Створити криптовалютний гаманець, на який буде переводитися заробіток. Інтернет наповнений сьогодні різними ресурсами, що пропонують гаманці для криптовалюти. Для початку бажано відкривати нескладні варіанти криптосховищ: онлайн-версії, десктопні гаманці або спеціальні браузерні додатки.
 • Відвідати сам сайт криптокрану і подивитися його функціонал, умови роботи, тарифи, комісії.
 • Зареєструватися, якщо того вимагають умови допуску до замовлень. Зазвичай реєстрація проста-логін, email і капча. Може бути присутнім підтвердження через лист на email.
 • В налаштуваннях прописати адресу криптогаманця і перевірити його правильність. Якщо на сайті-крані реєстрація не передбачена, то при кожному відвідуванні ресурсу потрібно буде вказувати свій крипторахунок, щоб система перераховувала винагороду відразу на нього.

Тепер потрібно підбирати найщедріші доручення і правильно виконувати умови завдань для них.

У чому суть діяльності

На сайтах кранах криптовалют робота буває різноплановою, але завжди неважкою і швидковиконуваною. Після виконання доручення система моментально перевіряє результат і, якщо все вірно зроблено, відразу виплачує гонорар.

Найбільш часті завдання це:

 • Розгадування капч.
 • Кліки на рекламних банерах.
 • Реєстрація на веб-ресурсі.
 • Участь в яких-небудь безкоштовних акціях.
 • Лайки.
 • Перехід по сторінках певного сайту і т. п.

Можна бачити, що робота дійсно елементарна. При гарній вправності можна встигати виконувати дуже багато завдань за трудову сесію. Вийде заробити перші коіни, щоб зайнятися трейдингом або просто їх витратити. Обміняти отримані монети можна в обміннику.

Як заробити більше криптомонет

На кріптовалютних кранах можна відчутно збільшити заробіток декількома способами. Найбільш популярні схеми:

 • Одночасна робота на декількох різних сервісах. Зазвичай завдання на сайтах-кранах припускають просте знаходження на якійсь сторінці блогу замовника. Потрібний час відраховує спеціальний таймер. Щоб не витрачати цей часовий проміжок даремно, можна на іншому аналогічному проекті теж запустити таке завдання, а потім ще на іншому крані і в результаті зробити роботу циклічної, без простоїв.
 • Діяльність на іноземних криптокранах. За кордоном перегляд реклами фрілансерами коштує дорожче, тому заробляти можна більше. Однак тут є дві труднощі. Перша заковика - це знання мови, щоб безупинно виконувати завдання. Друга складність-використання анонімайзерів і маршрутизаторів, щоб не показувати реальний IP-адресу.

Як підібрати кран криптовалюти з виводом

Дуже значущим етапом є вибір сервісу (або сервісів), на якому буде вестися заробіток криптомонет. Грамотний підбір крана криптовалют буде визначати величину заробітку, кількість доступних завдань, розмір гонорару, швидкість виведення коштів, ліміти і т. п.

У мережі легко відшукати багато привабливих пропозицій, але їх велика частина є неблагонадійною або, принаймні, надто сумнівною. Іноді розробники усвідомлено закривають свій працюючий проект, якщо на ньому накопичилося багато працівників. Простіше відкрити новий кран, ніж виплачувати всім гонорари, адже фрілансерам ніде шукати правди в подібних ситуаціях.

Через все це дуже серйозно слід ставитися до підбору майданчика для прибуткової діяльності. Досвідчені користувачі і фахівці рекомендують дотримуватися таких правил:

 • Загальне враження від структури інтерфейсу, його зручності, зрозумілості всіх елементів і загального оформлення.
 • Перевірка роботи сервісу.
 • Читання відгуків і коментарів на адресу розглянутого сайту-крана.
 • Кількість доступних завдань і обіцяна винагорода.
 • Швидкість виведення коштів і комісійні збори.

Нюанс! Трапляються майданчики, які десь глибоко на вкладених сторінках приховують інформацію про високі відсотки, що стягуються системою при виведенні коштів. При розрахунку виходить, що велика частина зароблених даштоші або сатоши йде сайту в якості комісії на висновок. Так працювати невигідно!

Загалом, необхідний комплексний аналіз всіх важливих моментів. Природно, що на якісному, зручному проекті працювати буде приємніше і вигідніше.

Ротатори криптовалютних кранів

Щоб оптимізувати роботу і встигати отримувати більше якісних замовлень, слід скористатися послугами ротаторів кранів криптовалют. Це спеціалізовані веб-майданчики, що об'єднують всі криптократи в один системний комплекс. Користувач, що працює через такий ротатор кранів, постійно отримує завдання, що з'являються на різних сервісах. Не потрібно перемикатися на окремі вкладки і вручну шукати замовлення. Все буде йти одним потоком в інтерфейсі ротатора.

Деякі такі майданчики пропонують користувачам налаштовувати різні фільтри за певними параметрами - з яких кранів отримувати завдання, мінімальний поріг гонорару, тип замовлень і т. п.

Реєстрація нескладна, налаштування аккаунта типові. Звичайно, потрібен номер криптовалютного гаманця і функціонуюча пошта.

Власники ротаторних платформ отримують прибуток по окремому каналу, ніяк не перетинається із заробітком користувача. Тобто сервіс має профіт від кліка фрілансера на засланні, а сам працівник отримує цифрові монети за дії на сайті-крані.

Позитивних якостей у ротаторів криптокранов чимало, це:

 • Економія часу користувача.
 • Загальний або секторний баланс.
 • Відсутність потреби шукати сайти-крани і перевіряти їх.
 • Непотрібність реєстрації на кожному екрані окремо і ін.

Основний недолік у ротаторів один - вони всі ненадійні. Часто, здавалося б, стабільний, відомий сервіс раптом перестає працювати, і всі накопичення з рахунків сайтів-кранів зникають. Зароблену криптовалюта вже повернути не вийде.

Найбільш якісними ротаторами кріптовалютних кранів вважаються майданчики:

 • Faucethub.io - це іноземний веб-ресурс, де легко і швидко заробляються сатоши. Адміністрація контролює крани, замовлення яких пропонуються користувачам, і моментально виключає непрацюючі або сумнівні сайти. Відмінний ротатор, який має в своєму розпорядженні великим переліком працюючих криптокранів. Завдань завжди багато. Невеликі мінуси-англомовний інтерфейс і немаленький ліміт для виведення грошей (20 000 сатоши).

Кращі криптовалютні крани 2024

Відгуки користувачів і неупереджені коментарі фахівців дозволяють виділити 4 крана, гідних уваги :

 • Xbit - хороший сервіс з англомовним інтерфейсом. За 5-6 хвилин новачки тут заробляють приблизно 15 сатоши. Репутація незаплямована, відгуки в 84 % позитивні.
 • Freebitcoin - неймовірно популярний майданчик у любителів легко заробляти кріптомонети. Середньостатистичний профіт - близько 310 сатоши за годину. На крані постійно працює онлайн близько 8-9 тисяч користувачів.
 • Bitcoinker - вельми віковий проект (почав працювати в 2014), якщо його за таким показником порівнювати з аналогами. Виводити можна понад 20 000 сатоши. Середньостатистичний гонорар за завдання — приблизно 0,0000005 BTC.
 • Qoinpro - досить прийнятний сайт-кран. Тут за заявкою можна виводити будь-яку суму, наявну на балансі. Робота відразу по завершенні реєстраційної процедури. Є мобільна версія.

Висновок + відео

Криптовалютні крани дарують працьовитим користувачам чудову можливість постійно отримувати за найпростіші дії заробіток в цифрових грошах. Так, сума мізерна, але, використовуючи прийоми оптимізації роботи з кранами, можна мати грошики для оплати телефону та інтернету. А сміливі користувачі зуміють накопичити кошти для старту роботи крипто трейдером. На криптовалютних біржах заробітки зовсім інші.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити