Криптовалюта - популярний інструмент як для інвестицій, так і для побутових операцій. "Цифрові гроші" цінуються за можливість заробітку на коливаннях курсу, а звичайні користувачі все частіше вдаються до них для оплати товарів і послуг: це дає змогу уникнути санкційних обмежень. У статті редакція BiznesCat.com розповідає, чи можна купити криптовалюту з картки, які сервіси дають змогу це зробити і як відбувається процес купівлі.

Купівля криптовалюти з банківської картки: переваги та ризики

Купівля криптовалюти з картки - спосіб оплати, для використання якого не потрібно відкривати додаткові рахунки або проходити реєстрацію в платіжних сервісах. Більшість користувачів уже мають банківські картки, що дає змогу швидко купити "цифрові гроші". Це зручно для тих, хто купує криптовалюту для оплати товарів і послуг.

Швидка оплата банківською картою дає інвесторам можливість оперативно реагувати на коливання курсу криптовалюти і купувати цифрову валюту при зниженні ціни. Висока волатильність робить швидкість оплати вирішальним фактором, необхідним для заробітку на криптовалютах.

Хоча купити криптовалюту банківською картою можна швидко і без здійснення додаткових операцій, слід пам'ятати, що цей спосіб оплати пов'язаний із ризиком.

Існує безліч шахрайських платформ, завдання яких - отримання доступу до платіжних даних. Тому під час використання банківської картки для купівлі криптовалют важливо вибирати перевірені сервіси.

Крім того, при виборі майданчика важливо врахувати розмір комісії. Необхідно ознайомитися з умовами купівлі до введення даних банківської карти і переконатися у відсутності прихованих додаткових платежів.

Важливо врахувати, що наразі більшість сервісів для купівлі криптовалюти не підтримують банківські картки України. Проте оплатити криптовалюту карткою, як і раніше, можливо. Розглянемо докладніше основні способи.

Як купити криптовалюту з України?

Як купити криптовалюту з України?

На P2P-платформі

P2P-платформи - популярний спосіб купити криптовалюту онлайн. Такі сервіси дозволяють продавцям і покупцям криптовалют здійснювати транзакції без посередників. Для купівлі криптовалюти потрібно зареєструватися і вибрати продавця, який пропонує відповідні умови. Після оплати криптовалюта надходить на гаманець покупця.

Недолік таких платформ - можливість зіткнутися з недобросовісними продавцями. Перед здійсненням угоди слід ознайомитися з відгуками.

В обміннику

Обмінники також дають змогу купити криптовалюту через карту. Як правило, використання такого сервісу надійніше, ніж здійснення угоди з приватною особою. Покупцеві потрібно тільки зареєструватися на сайті й оплатити потрібну криптовалюту.

Недолік подібних сервісів - комісії за транзакції вищі, ніж у інших платформ. Під час вибору обмінника важливо заздалегідь ознайомитися з умовами та курсом обміну, а також переконатися в надійності сервісу.

На позабіржовій платформі

Позабіржові платформи - це сайти для купівлі криптовалюти, які дають змогу приватним користувачам укладати угоди між собою. Проте, на відміну від P2P-сайтів, такі платформи гарантують безпеку угод, виступаючи в ролі брокера. Це дає змогу користувачам здійснювати навіть великі угоди, не побоюючись шахрайства.

Позабіржові сайти стягують комісію, але, як правило, її розмір нижчий, ніж на обмінниках.

Через криптобанкомат

Криптобанкомати (криптомати) - це пристрої для купівлі криптовалюти офлайн. Вони схожі на звичайні банкомати, у яких користувачі можуть купити криптовалюту кредитною карткою або (у деяких криптобанкоматах) оплатити покупку готівкою.

Недолік таких пристроїв - високі комісії порівняно з онлайн-сервісами. Крім того, в Україні вони не поширені. Знайти, де купити криптовалюту, можна через спеціальні сервіси.

Популярні сервіси для купівлі криптовалюти

CryptoCloud

CryptoCloud

CryptoCloud - платформа купівлі криптовалюти з вбудованим торговим алгоритмом, який моніторить ринок 24/7. Це дає змогу сервісу забезпечити для користувачів максимально вигідний курс криптовалют.

Під час купівлі сервіс пропонує вибір із кількох провайдерів із різними умовами та курсами. Завдяки цьому клієнти платформи можуть вибрати максимально відповідні для них умови. Після підтвердження та оплати кошти миттєво переводяться на гаманець покупця.

MoonPay

MoonPay - сайт, на якому користувачі можуть придбати як криптовалюту (40+ доступних валют), так і NFT. Система підтримує низку популярних гаманців, бірж і маркетплейсів. Оплатити купівлю криптовалюти можна як банківськими картами, так і через електронні гаманці та платіжні системи. Платформа гарантує безпеку платіжних даних, має сертифікацію ISO 27001 і доступна в 160+ країнах.

Utorg

Utorg - європейський сервіс для купівлі криптовалюти за фіатні гроші. Він ліцензований і використовує стандарти безпеки 3D-Secure і Visa Secure, а також сертифікат PCI DSS другого рівня. За заявою сервісу, високий рівень захисту дає змогу запобігти до 90% спроб шахрайства.

Платформа підтримує понад 26 фіатних валют і 10+ способів оплати. Також можлива оплата покупки валютою, яка не підтримується сервісом: у рамках такої транзакції валюта буде автоматично конвертована в євро.

Guardarian

Guardarian

Guardarian - популярна система для купівлі криптовалют онлайн, яка підтримує понад 400 криптовалют і понад 40 фіатних валют. Користувачам доступна низка способів оплати: банківські картки, Apple Pay, Google Pay, Swift тощо.

Система гарантує безпеку даних завдяки сертифікації SSL (Xolphin) і пропонує низку можливостей для бізнесу.

Coinbase

Coinbase - відома біржа, функціонал якої включає купівлю, продаж і зберігання криптовалюти. Серед її переваг - сотні доступних криптовалют, високий рівень безпеки завдяки використанню холодних гаманців для зберігання активів, повна фінансова прозорість, а також широкий набір інструментів як для початківців, так і для просунутих трейдерів.

Binance

Binance - система, що обробляє понад 70 криптовалют. Купувати/продавати криптовалюту і моніторити поточний курс можна як у браузерній версії платформи, так і через мобільний додаток. Функціонал сервісу включає низку можливостей: від отримання позик під заставу криптовалюти до благодійності. Для роботи з Binance необхідно зареєструватися і пройти верифікацію акаунта.

Coingate

CoinGate - ще один відомий сервіс, що обробляє транзакції з використанням 150+ криптовалют. Для купівлі необхідно ввести суму у фіатній валюті ($50-20 000) і дані картки. Реєстрація не потрібна - тільки проходження двофакторної аутентифікації для підтвердження платежу.

Система підтримує оплату картками Visa і MasterCard. Також функціонал платформи дає змогу оплачувати криптовалютою подарункові картки (для приватних користувачів) і приймати криптовалюту як засіб платежу (для бізнесу).

Купівля криптовалют з банківської картки

Розглянемо докладніше, як купити криптовалюту через банківську карту, на прикладі сервісу CryptoCloud:

  1. Вибрати валютну пару: фіатну валюту для оплати покупки, а також криптовалюту, що купується.
  2. Ввести суму покупки. Можна вказати суму як у фіаті, так і в "цифрі".
  3. Вибрати провайдера із запропонованих сервісом варіантів.
  4. Ввести адресу криптогаманця, куди буде перераховано кошти.
  5. Завершити покупку на сайті обраного оператора.

Умови здійснення транзакції залежать від обраного провайдера. Деякі платформи дають змогу завершити оплату відразу. Для роботи з іншими може знадобитися реєстрація та проходження верифікації. Зазвичай виконання цих кроків необхідне тільки для здійснення першої операції через обраного провайдера: під час повторних покупок операція буде виконана миттєво.

Доступні способи оплати також залежать від оператора. Обраний сервіс може підтримувати банківські картки, Apple Pay, Google Pay, електронні гаманці тощо. Одразу після завершення оплати куплена криптовалюта буде перерахована на вказаний гаманець.

Купівля криптовалюти: швидко, зручно, вигідно

Існує низка способів оплатити криптовалюту, але один із найдоступніших і найзручніших - банківська картка. На ринку є платформи і сервіси для купівлі криптовалюти: від бірж і обмінників до P2P-сервісів і позабіржових майданчиків.

Щоб забезпечити безпеку своїх коштів, важливо обирати перевірені сервіси з хорошою репутацією і вигідними умовами. Серед таких майданчиків - CryptoCloud, Coinbase, Binance.

Відео


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити