Практично кожна сучасна людина з тією чи іншою частотою користується банківськими картами, оскільки це один з найбільш зручних способів здійснення покупок в фіаті. З ростом популярності цифрових активів зростає актуальність питання про те, як купити біткоіни за допомогою банківської карти – швидко, з комфортом, в одну операцію. Редакція BiznesCat.com розповість про доступні способи придбання Bitcoin за допомогою карти: через спеціалізовані обмінні сервіси, біржі, платіжні системи та ін.

Як купити біткоіни з карти

Навіщо купувати біткоіни

Люди купують Bitcoin з різних причин. По-перше, це інноваційна грошова система, яка набагато досконаліша, ніж та, якою все людство користувалося протягом багатьох століть. Вона повністю справедлива, оскільки залежить не від централізованої влади, а тільки закладених у коді математичних формул. У біткоіни-мережі всі рівні, немає користувачів з привілеями.

По-друге, біткоіни як актив – це хороший варіант диверсифікації інвестиційного портфеля. Він волатильний, проте в довгостроковій перспективі показує тенденцію до зростання. На даний момент, в умовах коронакризису, відкрилася його нова сторона - як захисного активу для заощадження капіталу від інфляції і політичної невизначеності. Протягом багатьох років ця роль належала золоту, але тепер йому довелося потіснитися.

З кожним днем BTC все більше приймають в суспільстві, визнають як спосіб оплати. Багато великих інвесторів і компаній вклали тисячі доларів в цей актив в кінці 2020 року, що призвело до небаченого зростання курсу.

Звичайно, через волатильності важко передбачити, скільки біткоіни буде коштувати навіть через місяць. Тому не слід вкладати в нього всі свої заощадження, але як частина портфеля він працює дуже добре. Перед покупкою проведіть аналіз всіх ризиків, а також співвідношення ризику і можливої вигоди.

Основні способи покупки біткоіна з карти

Пропонуємо розглянути найпопулярніші методи, які в силу своїх особливостей підійдуть і новачкам, і досвідченим користувачам. Вибирайте той, що максимально влаштовує за умовами.

Біржі

Купити BTC з карти дозволяють практично всі топові кріптовалютние біржі. Правда, для цього буде потрібно пройти верифікацію особистості. Це-результат суворих вимог Євросоюзу до Політики проти відмивання грошей. Верифікація включає в себе підтвердження паспортних даних, фотографії, адреси проживання, а також в окремих випадках безпосередньо карти, з якої буде проводитися оплата.

Пройшовши верифікацію (перевірка даних може зайняти до декількох діб), необхідно поповнити біржовий рахунок за допомогою карти, а потім купити на ці кошти біткоіни або інші цифрові активи. Враховуйте, що частина біржа стягує комісію за поповнення. Приклади кріптобірж з підтримкою банківських карт:

 • Binance. Комісія при поповненні з VISA / Mastercard - 3,3%.
 • Currency.com. Комісія 3,5%.
 • ЕКСМО. Комісія 2,99%.
 • Cex.io. Комісія 2,99%.

Обмінники

Якщо говорити про обмінні сервіси, то банківські карти – Одне з найпопулярніших напрямків обміну на них. Вибрати відповідний сервіс допоможе агрегатор BestChange. Всі розміщені на ньому обмінники пройшли певні перевірки-наявність резервів, партнерської програми, терміни роботи (не менше шести місяців). В окремих випадках перевіряється навіть особистість власника обмінника. І навіть після додавання BestChange продовжує відстежувати відгуки про діяльність всіх сервісів.

Зайшовши на BestChange, виберіть спосіб оплати (наприклад, Visa / Mastercard RUB) і валюту отримання – Bitcoin. Ви побачите список сервісів, що підтримують даний напрямок, і коротку інформацію про них.

Функціонал всіх обмінників приблизно однаковий. Ви вибираєте потрібний напрямок, оформляєте заявку, вказавши адресу BTC-гаманця, на який хочете отримати криптовалюта. Потім оплачуєте заявку з карти за виданими реквізитами і чекайте зарахування BTC на гаманець, що може зайняти деякий час через завантаженість блокчейна.

Як правило, комісія вже включена в курс, тобто Ви отримуєте рівно стільки, скільки написано при створенні заявки. Однак деякі обмінники можуть стягувати додаткові комісії. Про це пишеться на сайті в процесі оформлення заявки, так що звертайте увагу на всі допоміжні повідомлення.

Приклади перевірених біткоіни обмінників з підтримкою банківських карт:

 • Prostocash
 • 365cash
 • NiceChange
 • MagneticExchange
 • 60cek

p2p біржі

Пірингові криптовалютні майданчики служать для того, щоб користувачі могли обмінюватися активами один з одним на власних умовах, а не на тих, що встановлені централізованим органом. Ці майданчики надають функціонал для створення пропозицій, де учасник може власноруч вказати бажані способи оплати, курс обміну та інші параметри.

Інші користувачі за допомогою пошуку і фільтрів знаходять угоди, що відповідають їх вимогам, і відгукуються на них. При цьому в момент здійснення операції криптовалюта блокується на спеціальному рахунку умовного депонування, а покупець переводить продавцеві Фіат за межами біржі, безпосередньо на видані реквізити карти. Коли продавець підтверджує, що отримав оплату, біткоіни звільняються і переводяться на цільову адресу.

Більшість таких майданчиків стягує комісію по угоді тільки з користувачів, що створюють оголошення. Відгукуючись на вже існуюче оголошення, покупку можна здійснити без будь-якої комісії, що являє собою додатковий плюс.

Приклади p2p-бірж для придбання біткоіна з банківської карти:

 • Paxful
 • LocalBitcoins
 • Cryptolocator
 • HodlHodl

Гаманці

Криптовалютний гаманець, створений для безпечного зберігання біткоіни, може також виступати інструментом для його покупки. Як правило, при цьому задіяний сторонній платіжний провайдер, наприклад, Simplex. Встановлено мінімальні та максимальні ліміти на операцію. Комісійні збори залежать і від гаманця, і від платіжного провайдера. Таким чином комісія може бути досить відчутною. Слідкуйте за тим, щоб покупка була вигідною.

Гаманці з можливістю покупки через карти:

 • Trustee Wallet
 • Trust Wallet
 • Jaxx
 • Blockchain (потрібна верифікація)

Платіжні системи

Електронні платіжні системи відрізняються багатофункціональністю: більшість з них підтримує кілька типів валют, дає можливість швидко обмінювати їх один на одного, а також купувати різними способами, включаючи банківські картки. Комісії при цьому зазвичай невисокі, а отримані активи можна відразу ж використовувати для подальших операцій (обмін, переклад на інший аккаунт, оплата товарів або послуг).

Приклади платіжних систем з можливістю придбання BTC через банківську карту:

 • AdvCash (потрібна верифікація). Комісія 0,0004 BTC.
 • Payeer. Підтримує кілька фіатних і криптовалют. Купивши з карти, наприклад, гривні, можна обміняти їх на біткоіни вбудованим функціоналом. Комісія при поповненні з карти 4,99% від суми.
 • Capitalist. Дозволяє купити з доларової карти USDT (комісія 3.95%), які потім без втрат переводяться в USD, А USD вже можна обміняти на BTC через інтегрований механізм конвертації.

Де купити біткоіни з карти без верифікації (анонімно)

Як бачите, в більшості випадків при покупці з банківської карти потрібно верифікація особистості. З деяких причин такий спосіб може не підходити - наприклад, якщо анонімність принципово важлива, або якщо не хочеться надавати паспортні дані заради здійснення однієї-єдиної операції.

Проте, можна виділити кілька способів, які не вимагають проходження перевірки KYC / AML:

 • Обмінники. Не запитують верифікацію особи, проте можуть запитувати верифікацію картки. Цей процес включає в себе надання імені та прізвища користувача і фотографії карти, таким чином, щоб була видна тримає її рука, а на задньому тлі був відкритий сайт обмінника. Надавати термін дії карти або СМС не потрібно, тільки номер і ім'я власника.
 • Гаманці Trustee Wallet, Jaxx.
 • Платіжна система Payeer.
 • Більшість p2p біржі. Вони вимагають верифікацію або після досягнення певних обсягів торгів, або для розширення вибору доступних оголошень, або для створення оголошень.

Висновок + відео

Спосіб покупки біткоіна за допомогою банківської карти досить зручний і простий. Але основний його мінус полягає в низькому ступені анонімності-більшість сервісів вимагають для цього підтвердження особи або ж карти. Якщо це вас не турбує, то ви цілком можете користуватися перерахованими вище сервісами і платформами. Вибирайте тільки безпечні і перевірені роками майданчики, які мають хорошу репутацію і уважно ставляться до зберігання конфіденційних даних клієнтів. Випадки витоку даних вже неодноразово траплялися, але з роками платформи стають все безпечнішими і застосовують інноваційні механізми захисту.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити