Біржі криптовалют з виведенням на карту дозволяють власникам цифрових активів ефективно управляти своїми коштами, користуючись в рівній мірі і фіатом, і крипто-монетами. Такий варіант зняття підтримують сьогодні багато майданчиків, незважаючи на спостерігається тенденцію до децентралізації і віддалення від традиційних банківських систем. Редакція BiznesCat.com пропонує дізнатися про особливості кріптобірж з виведенням на VISA/Mastercard.

Криптовалютні біржі

Список кращих криптобірж, які виводять на карти:

Назва Верифікація Карти
Binance При роботі з Фіатом верифікація потрібна. Картки Visa / Mastercard.
Currency Так Картки Visa / Mastercard.
EXMO Так Картки Visa / Mastercard.
Payeer Ні Картки Visa / Mastercard.
Advcash Ні Картки Visa / Mastercard.
Livecoin Ні Картки Visa / Mastercard.
CEX IO Так Картки Visa / Mastercard.
Yobit Ні Картки Visa / Mastercard.
Coinsbit Так Картки Visa / Mastercard.

Криптовалютні біржі з виведенням на банківські карти

Перерахуємо популярні майданчики, які надають можливість зняття активів на карти VISA, Mastercard або Vise. Крім того, слід враховувати таку можливість: вивід на Perfect Money.

Біржа Binance

Криптобіржа Бінанс підтримує ряд затребуваних світових валют, а саме: EUR, GBP, AUD, BRL, GHS, HKD, IDR, KZT, KES, NOK, NGN, TRY, PEN, UAH, UGX, ZAR. Деякі з них, зокрема і гривні, можна виводити на карту (Visa, MC, MIR). Робити це можуть строго верифіковані користувачі.

Необхідно зайти в особистий кабінет, в розділ «Фіат і спот». Знайти цікаву валюту і натиснути кнопку «вивід». Потім на вкладці «Фіат» вибрати потрібний спосіб виведення. Для гривні встановлені наступні ліміти на зняття:

 • 1 - 30 000 грн одноразово
 • 50 - 150 000 грн/день
 • 50 - 500 000 грн / місяць

Комісія при переказі на карту становить 2% + 15 грн.

Біржа Currency

Біржа токенізованих активів Currency.com надає можливість виведення на банківські картки на наступних умовах:

 • Мінімальна сума - 300 грн
 • Комісія для Mastercard 1.9% + 60 UAH
 • Комісія для VISA 2.4% + 60 UAH

Біржа EXMO

Біржа EXMO дозволяє верифікованим користувачам виводити на картки VISA або Mastercard наступні фіатні валюти: UAH, KZT. Для кожної валюти встановлені певні обмеження і комісії. Так, гривня виводиться на наступних умовах:

 • Максимум 120 000 грн / день.
 • Максимум 600 000 грн/місяць.
 • Максимум за один раз - 40 000 грн.
 • Мінімальна сума до виводу - 50 грн.
 • Комісія - 4,49% + 20 грн.

При оформленні заявки на вивід користувачеві знадобиться ввести номер карти, свої прізвище та ім'я, країну проживання, місто, номер телефону, дату народження.

Біржа Livecoin

Livecoin - біржа, що дозволяє виводити долари на банківську карту навіть без підтвердження особи. Умова:

 • Комісія 3% + 6 USD.
 • Ліміти на вивід не встановлені.

Для виведення коштів тут також буде потрібно ввести досить детальну інформацію про свою особу. Так що перевага відсутності верифікації зводиться нанівець. Але в іншому випадку банк не прийме платіж і може його заблокувати.

Біржа Cex.io

Майданчик Cex.io дозволяє виводити на банківські карти гривні, долари, євро і фунти стерлінгів. Умови, встановлені для гривні:

 • Сервісний збір від 0.5% до 1.8% + 8 грн
 • Комісія від 1.2 до 2.5% + 12 грн

Для нових користувачів (менше трьох місяців з моменту верифікації) застосовуються більш суворі ліміти: сума на вивід в день еквівалентна $1,000 і в місяць - до $3,000

Біржа Yobit

Yobit дає можливість без верифікації виводити Фіат на банківську карту. Максимальна сума зняття становить 40 000 грн (краще знімати більш дрібні суми, за різними джерелами не більше 5-12 тисяч, інакше у банку виникнуть питання). Стягується комісія: 30 грн + 6%. Підтримуються карти Visa і Mastercard. Примітно, що Yobit не вимагає вказівки конфіденційної інформації при виведенні на карту (ім'я, адреса, телефон та ін.).

Вивід через P2P-платформи

Серед бірж криптовалют з виведенням на карту необхідно також згадати пірінгові майданчики. Суть їх полягає в наступному: одні користувачі створюють оголошення про покупку або продаж криптовалюти, вказуючи при цьому свої умови (курс, способи оплати, ліміти). Інші користувачі, вибираючи відповідні для них умови, відгукуються на оголошення. Розрахунки здійснюються безпосередньо між учасниками. Біржа надає послуги ескроу-рахунку, де криптовалюта тимчасово зберігається, поки не отриманий і підтверджений фіатний платіж, а також виступає в ролі арбітражу в спірних ситуаціях.

Приклади p2p-бірж:

 • LocalBitcoins
 • Cryptolocator
 • LocalCryptos
 • Bitzlato
 • Paxful
 • Monabey

Як ще можна вивести криптовалюту на карту Mastercard/Visa

Альтернативні способи отримання Фіата на карту – це обмінники та електронні платіжні системи.

Вивід на карту через криптовалютні обмінники

Обмінні сервіси пропонують найбільшу свободу у виборі платіжних напрямків і, як правило, не вимагають надання ніяких особистих даних. Для роботи з ними необхідно вибрати напрямок обміну, ввести свої реквізити і зробити переклад за тими реквізитами, які пропонує сервіс. Щоб знайти надійний обмінник і не потрапити на шахраїв, можна скористатися агрегатором BestChange або подивитися список перевірених сервісів на нашому сайті, наприклад:

 • 60cek
 • Prostocash
 • Baksman
 • Bitality
 • AbcObmen
 • Nice Change
 • Magnetic Exchange та інші

Вивід на карту через ЕПС

Електронні платіжні системи - це платформи, що дають можливість здійснювати операції з використанням криптовалют і фіатних коштів в рамках одного аккаунта, з можливістю виведення на зовнішні карти і гаманці. Приклади ЕПС, що надають можливість роботи з картами:

 • Advcash. Є вивід на карти Visa / MC по всьому світу в USD, EUR, UAH, KZT, TRY. Комісія 1,5%. Мінімальна сума виведення індивідуальна для кожної валюти, для гривні – 20 грн, для долара – 5 USD.
 • Capitalist. Є переказ на банківські карти  України, Казахстану, РФ з комісією 2,5%. При виведенні на Visa / Mastercard (по всьому світу) 2,5% + 4 USD/EUR ,Visa/ Mastercard (РФ, Україна , Казахстан) 3,5% + 4 USD / EUR.
 • Payeer. Дозволяє виводити гривні на карти Visa і Mastercard з комісією 1,99% + 15 грн. Вивід здійснюється миттєво. Доступний розмір коштів для виведення від 40 до 40 000 UAH.

Особливості бірж з підтримкою карт. Можливі складності

Торгові майданчики, що надають можливість знімати кошти безпосередньо на банківську карту, зручні для повсякденного використання. Однак у них є два великих недоліки. Перший: як правило, для використання фіатних функцій потрібно проходження перевірки KYC / AML, і як наслідок, втрата анонімності. Крім того, часто потрібно верифікувати і карту. Все це забирає досить багато часу.

Другий - можливі перешкоди і заборони з боку банків і державних структур. Наприклад:

 • Великі надходження на карту можуть викликати інтерес з боку податкової служби.
 • Банки розцінюють перекази як підозрілі і блокують їх.
 • Можуть заблокувати і банківську карту без будь-яких попереджень і роз'яснень.
 • Якщо мова йде про p2p-майданчики, то є ризик потрапити на трейдера-шахрая.

Всі ці ситуації неодноразово описані на тематичних форумах, оскільки з ними стикається велика кількість активних користувачів. Питання легальності криптовалют поки стоять в Україні та інших країнах світу дуже гостро.

Якщо ви хочете робити все за законом, то податки на отримані з криптовалюти доходи платяться в стандартному розмірі 18%+1.5% військовий збір для України. Потрібно заповнити форму, подати її в податкову, приклавши роздруківки інформації про виведення коштів, на основі яких можна зробити висновки про походження доходу (останнє не обов'язково, можна вказати просто суму). Терміни стандартні, як для будь-яких інших податкових декларацій.

Фінансисти також відзначають, що хитрість з поділом великих сум на більш дрібні не завжди допомагає, банк все одно може помітити підозрілі транзакції і провести їх перевірку. В кінцевому підсумку випадок може бути переданий в правоохоронні органи. Якщо платити податки, не приховувати джерела доходів і зберігати підтвердження всіх транзакцій, то ймовірність виникнення проблем зводиться до мінімуму.

Криптобіржі призупинили виведення коштів на картки українських банків

Останнім часом стало відомо, що деякі криптобіржі призупинили можливість виведення коштів на картки українських банків. Це може стати негативним сигналом для користувачів криптовалют, які користуються цими біржами. Інформація про причину зупинення виведення коштів на картки українських банків не розголошується, однак можливо, що це пов'язано зі змінами у законодавстві України або з іншими факторами.

Ця ситуація може створити проблеми для користувачів криптобірж, які планують вивести свої гроші на картки українських банків. Таким чином, користувачам рекомендується бути обережними при виборі криптобірж та зв'язку з їхніми представниками для отримання додаткової інформації про стан роботи платформи та можливості виведення коштів.

Загалом, ця ситуація показує, що в криптовалютному світі можуть виникати несподівані труднощі, і важливо бути готовим до них та мати резервний план дій.

Висновок + відео

Можливостей для виведення коштів на карту з біржі криптовалют досить багато. Але в процесі слід дотримуватися певної обережності. Як банки, так і держава, на поточний момент показують мінімальну зацікавленість в криптовалюті і нерідко негативно впливають на приватні перекази. Тому захоплюватися не варто, все-таки криптовалюта і Фіат – це два протилежних поняття, не завжди коректно взаємодіють один з одним.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити