Зараз бірж криптовалют неймовірно багато, але уваги інвесторів і трейдерів заслуговують лише 10-12 сервісів. До таких топових платформ відноситься Китайська криптовалютна біржа Bitfinex, що розташовується зараз на 2-му рядку рейтингового листа, що враховує величину добового торгового обороту.

Офіційний сайт Бітфайнекс: bitfinex.com.

Читайте також: Біржі криптовалют: список і рейтинг ТОП-5 кращих.

Біржа Bitfinex

Кріптобіржа Bitfinex за свою тривалу історію роботи здобула популярність, популярність і чудову репутацію. Але які нюанси виділяють цей ресурс з маси аналогічних майданчиків? Що тут подобається трейдерам? Чому професіонали прагнуть спекулювати криптовалютами саме тут? Ці питання та інші важливі нюанси, що відносяться до біржі Bitfinex, зараз будуть докладно розкриті і детально проаналізовані редакцією BiznesCat.com.

Альтернативні біржі: Binance, FTX, EXMO, Bybit, Huobi, OKEx, Bitmex.Біржа Bitfinex

Загальна інформація про біржу Bitfinex

Біржа криптовалют Bitfinex знаходиться в Гонконзі. Сервіс надає зареєстрованим клієнтам 2 типи фінансових операцій - трейдинг і обмін, а також інвестиційну діяльність. Варто відразу виділити великі можливості торгівлі, але про це трішки пізніше. Присутній на біржі вся лідируюча група віртуальних валют.

Функціонувати компанія Бітфайнекс почала з осені 2012. Добовий оборот перевищує 45 000 BTC (більше 351 млн доларів). Представлено 96 фінансових інструментів, що становлять 296 торгових пар. Найбільш ліквідні криптопари: XRP / USD, BTC/USD/ ETH/USD, EOS/USD, USDT/USD. За місяць фіксується приблизно 18 млн відвідувань постійних користувачів.Біржа Bitfinex

Так як Торгова площадка зацікавлена у великій кількості клієнтів, інтерфейс переведений на китайську, російську та англійську мову.

Керівництво біржі Bitfinex:Біржа Bitfinex

Особливості Bitfinex

Потрібно визнати професійне ставлення власників і команди розробників до свого творіння. Вони постійно прагнуть поліпшити якість роботи на кріптобіржі, розширити її функціонал, вводити корисні доповнення і вдосконалювати інформаційно-навчальну базу. Найбільш значущими особливостями платформи Bitfinex по праву вважаються:

 • Величезний добовий торговий обсяг.
 • Можливість створювати 3 різних криптовалютних гаманця. Все визначається бажанням і можливостями клієнта.

Пояснення! Якщо користувач планує зайнятися класичним, простим трейдингом або обмінними операціями, то потрібен кріптокошелек «Exchange». Коли передбачається маржинальна торгівля, оформляється криптосховище «Margin». Для інвесторів є спеціальний варіант - "Funding". Звичайним трейдерам підійде перший тип рахунку, але оформляти на Бітфайнекс можна все три гаманця одночасно!

 • Хороші можливості для трейдингу. Спекулянтам надається кілька різновидів ордерів з цікавими Умовами виконання. Є класичні угоди, а також їх специфічні модифікації - наполовину прихований ордер, серія ордерів, лімітована за часом, динамічний стоп-ордер і т. п.
 • Неоднакова комісія у різних трейдерів. Є на біржі мейкери (виставляють ордер) і тейкери (викуповують відкриту угоду). Для перших плаваючий комісійний відсоток дорівнює 0,012-0,2%, а другі платять біржі 0,012-0,1%. Комісія розраховується з урахуванням суми угоди.
 • Багато на біржі bitfinex.com довідкових посібників та інформації для навчання. Є детальні інструкції по всіх функціях сервісу.
 • Значний вхідний депозит. Щоб займатися на Bitfinex трейдингом, слід зарахувати мінімум $10 000. Тому спекулянтів-новачків тут вкрай мало.
 • Затяжна дворівнева верифікація для клієнтів, що використовують фіатні гроші. Така умова породжує деякі труднощі, однак, це хороша демонстрація серйозного настрою адміністрації проекту щодо безпеки користувачів.
 • Настроюється інтерфейс. Можна вибирати тему оформлення, задавати розташування елементів, налаштовувати параметри повідомлень і важливих даних.Біржа Bitfinex

Переваги Bitfinex

У біржі криптовалют Bitfinex позитивних якостей достатньо. Крім зазначених особливостей, потрібно підкреслити такі плюси:

 • Версія інтерфейсу для російськомовних трейдерів та інвесторів. Переклад, звичайно, вельми посередній, але грунтовно розібратися з функціоналом і вести прибуткову торгівлю він дозволяє.
 • Розширені графічні інструменти - зміна властивостей ордера, оповіщення про ціни, візуалізація позицій та ін.
 • Достатня кількість ліквідних торгових пар. Перелік доступних інструментів підійде всім клієнтам біржі Bitfinex. З криптовалют наявні основні активи (ethereum, monero, bitcoin cash, iota, ripple, litecoin, природно bitcoin і ін.), а також не настільки поширені і екзотичні представники світу цифрових грошей (aragon, odem, verge і т. д.). Фіатні валюти - JPY, USD, RUB, GBP і EUR.
 • Для торгівлі криптовалютою використовуються топові цифрові монети і реально існуючі гроші, а для обміну та інвестування всі представлені валюти.
 • Високий ступінь захисту акаунтів. Якщо користувачі стануть при роботі на майданчику Bitfinex орієнтуватися на рекомендації розробників, то кошти будуть в безпеці.
 • Можливість заробітку за допомогою кредитування успішних трейдерів.
 • Якісні мобільні додатки. Звідусіль, де є Інтернет-доступ можна укладати угоди через планшет або смартфон.
 • Доступна торгівля ф'ючерсами.

Недоліки Бітфайнекс

У Bitfinex значний перелік переваг, однак, є і деякі негативні якості. До мінусів потрібно віднести:

 • Складна, тривала верифікація. Щоб мати депозит у фіатних валютах і користуватися додатковими можливостями майданчика Бітфайнекс. Основна складність, яку змушені терпіти клієнти, полягає в наданні нотаріально завіреного перекладу необхідних документів. При цьому юрист повинен мати спеціальний сертифікат.
 • Велика сума для первинного поповнення депозиту.
 • Відносно великі комісійні збори. Наприклад, виводити і зараховувати фіатную валюту можна лише у вигляді доларів. Якщо оперувати невеликими сумами, то біржа за транзакцію буде утримувати близько $20. На Poloniex, Binance, HitBTC і EXMO відсотки істотно нижче.

Нюанс! Такий значний ліміт необхідно подолати один раз. Потім основну частину капіталу можна вивести і залишити на рахунку невелику суму для трейдингу. Кредитування або інвестування!

 • Деякі речення або окремі слова вкрай некоректно перекладені. Для досвідчених трейдерів складнощів це не представляє, оскільки можна в цілому зрозуміти суть інформації.

Реєстрація на Bitfinex

Нові користувачі, які прийшли на сервіс працювати, зобов'язані пройти реєстраційну процедуру і погодитися з умовами біржі Bitfinex. Будь зуміє тут швидко оформити аккаунт. Виконати треба такі дії:

 • На основній сторінці майданчика (bitfinex.com) слід зверху праворуч переключити мову інтерфейсу і клікнути на кнопці "реєстрація".
 • Прочитати правила, умови, а також коротку інформацію про торговому майданчику і підтвердити зрозумілість представлених відомостей.
 • У розкрилася формі внести дані в поля: пароль, email і логін.
 • Розгадати текст капчі і натиснути «Відкрити рахунок».
 • Через хвилину (якщо використовувалася адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) підтвердити бажання зареєструватися на Bitfinex, клікнувши на посиланні в прийшов від системного робота електронному листі.Біржа Bitfinex

Все! Аккаунт створений. Можна тепер відвідати Особистий кабінет на криптобіржі. Для входу на сайт Бітфайнекс потрібно вказати email і пароль. При першому вході потрібно погодитися з умовами обслуговування.

Верифікація

Для здійснення операцій по зарахуванню або виведенню коштів в гривнях і інших фіатних валютах і активації доступу до розширеного функціоналу необхідно на кріптобіржі Bitfinex верифікуватися. Дії при підтвердженні особи такі:

 • В основному меню аккаунта (крайній значок праворуч зверху) вибрати розділ «верифікація». Далі, натиснути "почати верифікацію".Біржа Bitfinex
 • Потрібно відповісти на питання: вибрати тип аккаунта (індивідуальний), країну проживання, причину.Біржа Bitfinex
 • Підтвердити, що готові чекати 6-8 тижнів і для початку процесу необхідно відправити всі документи.
 • Вибрати тип аккаунта: індивідуальний або корпоративний. Ознайомитися з вимогами і порядком процедури підтвердження облікового запису.Біржа Bitfinex
 • Процес верифікації. Ім'я та контактні дані. Потрібно внести дані в поля спеціальної анкети.
 • Надати фотознімки (скан-копію) документів, перекладених англійською та завірених нотаріусом.

Важливо! Не варто використовувати національний паспорт для верифікації. Адміністрація кріптовалютной біржі Bitfinex розглядає тільки заявки, що мають копії міжнародного водійського посвідчення або закордонного паспорта!

 • Фінансовий. Додати копію виписки банківського рахунку, задіяти який передбачається для виведення/введення коштів. Це потрібно, якщо транзакції будуть проводитися через банк.
 • Identity. Надати документ, що засвідчує особу (паспорт, права тощо)
 • Адрес. Можна прикріпити знімок рахунку з ЖЕКу (комунальні послуги) із зазначенням місця проживання. Рахунок з давністю не більше з-х місяців.
 • Знай свого клієнта. Підписати однойменний документ.Біржа Bitfinex

Всі ці документи, що відсилаються в електронному вигляді, неодмінно повинні супроводжуватися перекладеними на англійську і завіреними нотаріусом копіями. Це важливо для верифікації на Bitfinex.

Основні розділи сайту bitfinex.com

У торгового майданчика Bitfinex вельми своєрідний інтерфейс. Новачкам потрібно спочатку хоча б орієнтуватися в розташуванні блоків і локалізації значущих розділів. У статті описувати кожен елемент інтерфейсу безглуздо. Тут важлива практика. Обов'язково потрібно спеціально виділений час, щоб самостійно опрацювати всі нюанси. Тому зараз буде представлена загальна схема структури інтерфейсу криптобіржі.

Верхнє меню - тут важливі кнопки:Біржа Bitfinex

 • "Торгівля" - перехід на торговельну платформу Бітфайнекс.
 • "Фінансування" - відкриває сторінку з пропозиціями для інвестування.
 • "Поповнити рахунок" і "зняття" - тут зараховуються гроші на баланс і звідси виводяться кошти.
 • "Гаманці" - для будь-яких криптовалют, представлених на сервісі, можна створювати онлайн-гаманці.
 • Крайня праворуч кнопка - це вкладене меню з налаштуванням аккаунта, верифікацією, звітами, повідомленнями та іншими допоміжними розділами.

Лівий або правий сайдбар (бічне меню). Його можна закріплювати з будь-якого краю сторінки. У даній колонці розміщена весь основний робочий функціонал-блоки для оформлення угод, перемикання типів ордерів, котирування, зведення і залишок на рахунку.Біржа Bitfinex

Центральна область основної сторінки. В принципі, тут дублюються елементи з бічного сайдбара, але, перш за все, тут важливий ціновий графік з індикаторами.Біржа Bitfinex

Нижнє меню (футер сторінки). Розташовані тут вкладки з організаційно-правовою інформацією, Тематична бібліотека, комісії, зв'язок з техпідтримкою, огляд біржі Bitfinex і т. п.Біржа Bitfinex

Все нескладно, тільки потрібно виділити час і докласти трішки зусиль, щоб повноцінно освоїти кріптобіржу Бітфайнекс.

Як поповнити баланс на Bitfinex

Оскільки біржа Бітфайнекс користувачам пропонує три способи заробітку, автоматично надається після реєстрації 3 окремих рахунки:

 • Кредитний - дозволяє заробляти на інвестуванні інших трейдерів.
 • Маржинальний - щоб спекулювати з плечем.
 • Торговий - для конвертацій і простого трейдингу.

Ці рахунки розділені, тому їх поповнення виконується окремо. Є можливість внутрішніх переказів між даними балансами.

Щоб зарахувати кошти, необхідно відкрити вкладку "поповнити рахунок" і вибрати цифрову або фіатную валюту, яку передбачається заводити на біржу Bitfinex.Біржа Bitfinex

Потім потрібно згенерувати віртуальний гаманець, адреса якого прописується в реквізитах при оформленні транзакції. Потрібно тепер лише операцію підтвердити.

Взяти до уваги! Слід пам'ятати про верифікацію. Фіатні гроші не можна вводити до проходження, затвердженого на сервісі Порядку підтвердження особи. Також не буде працювати функціонал біржі!

Комісія на криптовалютний переказ відсутня, коли заводиться сума, еквівалент якої більше $1000. Для мікродепозитів і переказів стягуються з кожної валюти індивідуальні відсотки. Всі деталі в нижньому меню аккаунта у вкладці "комісії".

Робота на біржі - конвертація, трейдинг, кредитування

Будь-який зареєстрований користувач, який виніс всі тяготи процедури верифікації, може заробляти на Bitfinex трьома основними способами, причому один напрямок є унікальним. Кредитування, розвинене в повній мірі і оптимізоване для зручного використання, є лише у цієї торгової площадки.

Біржа Bitfinex пропонує трейдерам та інвесторам для роботи:

 • 13 високорейтингових криптовалют: биткоин (BTC), лайткоин (LTC), эфириум (ETH), риппл (XRP), монеро (XMR), йота (IOTA), эфириум класик (ETC), биткоин кеш (BCH) та ін.
 • Більше 30 екзотичних або менш відомих криптомонет: голем (GNT), вердже (XVG), лімпо (LYM) арагон (ANT) та інш.
 • 4 фіатні валюти - JPY (Японська ієна), EUR (Євро), GBP (фунт Стерлінгів), і USD (Американський долар).

Для трейдингу доступні топові і фіатние валюти, а для кредитування і конвертації – всі представлені види електронних грошей.

Отже, проаналізуємо загальні принципи роботи.

 • Обмінні операції. Кожен зареєстрований користувач може на біржовому майданчику конвертувати всі доступні валюти в різних комбінаціях. Потрібно, щоб були сформовані відповідні гаманці. Процедура нескладна. Виконується вона в розділі "торгівля". Потрібно ввести купується валюту і вказати суму і вид коштів, які потрібно витратити з торгового балансу. Відзначити адреси потрібних крипто гаманців. Система самостійно розрахує попередній результат угоди. Користувачеві залишиться клікнути на кнопці "купити". Зворотна угода така ж, тільки валюти потрібно поміняти місцями.
 • Криптовалютный трейдинг. Він тут представлений у двох варіантах: звичайні спекулятивні операції – продаж/купівля. Вони оформляються в спеціальних блоках, розміщених під ціновим графіком обраної валюти. Потрібно вказати потрібні дані і натиснути «продати» або «купити»; маржинальна торгівля – можливість укладення угод з використанням кредитного плеча. Дії аналогічні попередньому варіанту кріптотрейдінга, тільки під час оформлення ордера тут потрібно включити опцію «Маржа». Максимальне плече на Bitfinex х3 (1 до 3). До відома, на біржі Bitmex кредитне плече для біткоіни доходить до 1:100.

Примітка! Маржинальна торгівля на розглянутому майданчику дуже своєрідна. Трейдеру кредитне плече забезпечує не біржа, а інвестори, що працюють тут. Прибуток розподіляється пропорційно вкладеним в ордер засобам. Збитки інвесторів покриваються грошима з рахунку трейдера!Біржа Bitfinex

 • Кредитування. Це діяльність, де сам трейдер стає інвестором. Потрібно кредитувати інших спекулянтів, даючи в користування свої кошти. Дана стратегія практично безпрограшна, однак, трейдери рідко задіють таку функцію. Кріптобіржа Bitfinex на 85% складається із заможних професіоналів, яким позикові кошти не потрібні.

Виведення коштів з біржі Bitfinex

Вивести криптовалюту і отримати зароблені на торговому майданчику Bitfinex гроші нескладно. Слід у верхньому меню вибрати вкладку "зняття". Дії прості:

 • Вибрати кріптовалютний рахунок або баланс з фіатной валютою.
 • Прописати суму транзакції з урахуванням стягується комісії. Відсоток для всіх валют різний, тому варто попередньо вивчити тарифи в розділі «комісії».
 • Перевірити точність зазначених даних, особливо номер кріптокошелька.
 • Клікнути на кнопці "Створити заявку".Біржа Bitfinex

Криптомонети з біржі виводяться швидко, як правило, протягом доби. З фіатной валютою трапляються затримки до 12-15 робочих днів.

Увага! Оскільки біржа криптовалют Bitfinex уважно відстежує підозрілі дії і незрозумілу поведінку клієнтів, потрібно завжди намагатися заходити в аккаунт виключно з однієї IP-адреси. Якщо відвідування біржі відбувається з різних місць, адміністрація моментально блокує всі кошти і аккаунт. Розгляди тривають більше 2-х місяців, і користувачі частенько залишаються без грошей, які були в гаманцях на сервісі!

Забезпечення безпеки

Біржа криптовалют Bitfinex працює давно. У неї бували проблеми з хакерами-злодіями, не раз нападали на сервіс. В останні роки розробники переключилися здебільшого саме на вдосконалення захисних механізмів і впровадження нових схем безпеки.

Клієнтам кріптобіржа пропонує наступні варіанти захисту:

 • Двофакторна аутентифікація;
 • Відключення опції "відкритий сеанс";
 • PGP-шифрування даних, що пересилаються по електронних каналах;
 • Блокування аккаунта при частому входженні з нових IP-адрес;
 • seed-фраза для завершення вихідної транзакції і деякі інші можливості.Біржа Bitfinex

Задіяння цих опцій істотно мінімізує ризик проникнення хакерів в аккаунт. Якщо вдасться зловмиснику вкрасти код для аккаунта, то зняти собі гроші з кріптовалютних гаманців він не зуміє.

Висновок + відео

Кріптобіржа Bitfinex успішно функціонує багато років. Майданчик популярний в середовищі майстровитих кріптотрейдеров. Її поважає більшість початківців спекулянтів. В основному це заслужений результат невпинної праці команди розробників і технічних фахівців. Вони поступово вдосконалюють інтерфейс, розширюють функціонал, впроваджують нові крипто активи і покращують умови для трейдерів. Бітфайнекс вхід в рейтинг топових бірж криптовалюта і займає місце в десятці за денним оборотом торгів.

Єдиний неприємний момент-це великий початковий депозит, що відкриває доступ до всіх можливостей торгового майданчика bitfinex.com. але, це політика адміністрації проекту, яка справедливо перешкоджає безконтрольному напливу небажаних особистостей і пройдисвітів, що перевантажують систему.

Читайте також: Децентралізовані біржі (DEX) / Список і огляд топ-10 DEX.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити