Gate.io - стара, але не дуже відома криптовалютна біржа. Вона була запущена в Китаї ще в 2013 році під назвою Better, але зараз належить американській компанії Gate Technology Inc, якій перейшли всі права на неї. Дозволяє торгувати широким спектром криптовалюта також пропонує дуже хороший рівень безпеки. Доступна торгівля з маржинальним позиковим забезпеченням і безстроковими контрактами з плечем до 100x. Крім основного сайту, випущені додатки для Android і iOS.

Офіційний сайт: gate.io

Всі монети торгуються в рамках чотирьох основних ринків: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) і CNYX. Біржа орієнтована в основному на азіатів і англомовних користувачів. Через правові заборони, їй не можуть законно користуватися жителі Японії, Канади, США і декількох дрібних держав.Gate.io

Біржа Gate
Офіційний сайт gate.io
Російська мова так
Колишня назва Bter
Рік заснування 2013
Операційна компанія Gate Technology Inc
Реєстрація Кайманові острови
Адреса PO Box 2804, Grand Cayman KY1-1112
Рейтинг 10
Криптовалютный гаманець так
Робота з Фіатом ні
Введення і виведення криптовалюта
Внутрішній код Gate Code
Комісія на депозит 0%
Комісія на вивід Умови блокчейн-мережі
Верифікація Не є обов'язковою; KYC (2 стадії)
Захист облікового запису Google Authenticator; анти-фішинговий код; торговий пароль; SMS; IP
Торгова комісія 0,2%
Кількість торгових пар 376
Ринок BTC, ETH, USTD, CNYX
Кріптовалюти Ethereum, EOS, Bitcoin, Aeternity, Bitcoin Cash, Litecoin, Cosmos, Ontology, Binance Coin, XRP, Grin, Beam, Basic Attention Token, BitTorrent, Maker, Ethereum Classic, Waves та ін.
Власний токен GateChain (GT)
Капіталізація токена $ 135,765,298
Мобільний додаток Так
Торговий обсяг $4,023,207,197.05
Види ордерів лімітний; цінові та тимчасові умови
Маржинальна торгівля Так
Маржинальне плече 3x
IEO так
Контракти так
Партнерська програма так
Twitter @gate_io
Контакт Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Особливості біржі GateGate.io

Gate.io постаралася внести кілька удосконалень в порівнянні з конкурентами. Щось вийшло краще, щось гірше. У їх числі:

 1. Низькі комісії. Збори, які стягує платформа, знаходяться на рівні нижніх меж інших подібних бірж. До всіх торгових операцій застосовується єдиний встановлений збір 0,2%. Що стосується зняття коштів, то комісія розраховується індивідуально для кожного токена.
 2. Графіки, історія торгівлі та інші корисні функції. При цьому сайт досить зрозумілий і не перевантажений навіть для новачка, хоча інтерфейс не можна назвати ідеальним.
 3. Багатомовність. Підтримується 12 мов інтерфейсу. Російська досить погана, а також часто написи не влазять в призначені для них блоки. Зате Англійська цілком адекватна, і з нього зрозуміло призначення всіх функціональних елементів.
 4. Підтримка клієнтів. Є FAQ і докладний посібник користувача, за допомогою яких можна вирішити потенційні проблеми. Якщо це не допомогло, потрібно скласти тікет на підтримку англійською або китайською мовою. Також доступний зв'язок через Telegram або Twitter. Проте, на зарубіжних ресурсах, що оцінюють якість підтримки, оцінка Gate.io не піднімається вище 3/5. Можна зробити висновок, що далеко не всі питання вдається вирішити легко.
 5. Безпека. Саме цьому аспекту розробники приділяють найбільшу увагу. Клієнтські кошти зберігаються як на гарячих, так і на холодних криптовалютних гаманцях. Кожен клієнт повинен проходити верифікацію відповідно до системи KYC. Акаунти захищені за допомогою двофакторної аутентифікації і комбінації паролів (для входу в систему і для роботи з фінансами). Існує опція bind IP: сайт пам'ятає останній IP, з якого ви входили в систему

Діяльність громадян США на платформі була однією з головних суперечок навколо цієї біржі. Команда проекту дала зрозуміти, що не підтримує американських користувачів, і не планує змінювати це через відсутність ясності з боку SEC, а також через інші фактори. Немає ні згадок, ні доказів того, що Gate.io регулюється або санкціонується національними регуляторами хоч якоїсь країни. Ймовірно, це пов'язано з тим, що вони не обробляють фіатні валюти і банківські перекази. Однак така відсутність нормативного схвалення може служити ознакою ненадійності біржі для більш консервативних користувачів.

У той же час, сильним контраргументом вважається відмінно організована безпека. За весь час існування кріптобіржа змогла уникнути зломів і хакерських втручань, ніхто з користувачів не втратив гроші. У звіті кінця 2019 року, проведеному ICOrating, проаналізовано безпеку 100 кращих кріптобірж. Gate.io посіла 53-е місце. Хоча вона добре зарекомендувала себе з точки зору охорони користувацьких засобів, у неї була слабка веб-безпека. Результат розчарував, однак він все ще краще, ніж у деяких інших відомих майданчиків, таких як Bitfinex, Gemini і Bitstamp.

Офіційний сайт gate.io

Gate.io

На головній (Home) сторінці сайту gate.io бачимо форму авторизації і список найбільш затребуваних на даний момент валютних пар. Про кожну з них зазначено:

 • поточний обмінний курс;
 • добовий обсяг торгів;
 • ринкова капіталізація;
 • зміна курсу за останню добу у відсотках;
 • графік цінової тенденції.

Є можливість додати цікавлять пари в обране, натиснувши на зірочку в кінці рядка.

Розділ

Gate.io

У розділі "Маркет" (Markets) відбувається торгівля. У лівому стовпці вибирається потрібний ринок (по відношенню до якої валюти збираєтеся торгувати). По центру графік цін, що оновлюється в реальному часі. Під ним форми для створення ордерів на купівлю або продаж, а праворуч – статистика за цінами та історія останніх операцій.

Gate.io

Розділ "Маржа" (Margin Trading) призначений для торгівлі з кредитним плечем. Можна виступити як кредитором, так і позичальником. У наступному розділі здійснюється торгівля безстроковими контрактами.

Gate.io

Майданчик Startup служить для проведення IEO – краудфандингу на базі біржі, в процесі якого розпродаються токени нових проектів. IEO можна вважати новим трендом, тому відповідним майданчиком обзавелася вже майже кожна біржа. На Gate.io Startup пройшло вже чотири заходи-продавали токени MovieBloc, FACTS, CNNS і DREP. 7 травня стартує ще одне, від проекту Go with me.

У розділі «гаманці» (Wallets) можна завантажити програми для зберігання своєї криптовалюта. Нарешті, останній пункт у верхньому меню «Допомога» (Help). Включає в себе центр підтримки, сторінку для відправки тікетів, часті питання, новини, а також можливість скачування додатків кріптобіржі Gate на різні пристрої.

Реєстрація

Щоб створити аккаунт на кріптовалютной біржі Gate, натисніть кнопку Sign Up ("зареєструвати") в правому верхньому куті. Заповніть форму, ввівши наступні дані:

Gate.io

 • Країна / Регіон;
 • ім'я, що складається з латиниці, можна з цифрами;
 • пароль, мінімум 6 символів, цифри і букви;
 • електронна пошта;
 • торговий пароль, який знадобиться для виведення коштів і торгівлі.

Торговий пароль обов'язково повинен відрізнятися від звичайного. Підтвердіть адресу електронної пошти, перейшовши за посиланням у листі.

Натисніть "Створити обліковий запис". З'явиться повідомлення про успішну реєстрацію на біржі Gate:

Gate.io

Залишається завершити процес реєстрації. Для цього переходимо в електронну пошту і натискаємо по посиланню:

Gate.io

Після активації можна увійти в аккаунт під реєстраційними даними. Не слід встановлювати функцію "Прив'язати IP", якщо він динамічний.

Gate.io

Після входу спливає інформаційне вікно з попередженням про фішинг і наводиться список офіційних сайтів біржі і сервісів, з нею пов'язаних:

 1. gate.io;
 2. gateio.co;
 3. gateio.news.

  Gate.io

В налаштуваннях можна включити анти-фішинговий код.

Інший спосіб зареєструватися - це завантажити додаток Gate.io. У цьому випадку можна використовувати не e-mail, а номер мобільного телефону. Але після реєстрації все одно бажано прив'язати пошту до аккаунту через налаштування.

Gate.io

Якщо вас запросив інший користувач, введіть його ID у відповідному полі при реєстрації. Ви отримаєте знижку на комісію при торгівлі, а він – бонуси за кожну Вашу операцію.

Верифікація

Якщо ви збираєтеся оперувати великими сумами і вас не влаштовують встановлені ліміти (добові або одноразові), то буде потрібно пройти верифікацію, підтвердивши свою особу. Крім того, наявність верифікованого аккаунта на Gate прискорює поповнення рахунку і виведення коштів і підвищує рівень безпеки облікового запису.

Рекомендувавши:

 • Встановити надійні паролі на вхід і операції.
 • Включити в Налаштуваннях двофакторну аутентифікацію.
 • Прив'язати електронну пошту і мобільний телефон.

  Gate.io

Щоб пройти перевірку KYC, потрібно авторизуватися, потім перейти за адресою гаманець - > KYC, завантажити фотографію і заповнити всі необхідні дані. У більшості випадків очікування підтвердження займає менше 24 годин.

Gate.io

Як поповнити, вивести кошти

Фіатні валюти платформа Gate не підтримує. Щоб внести криптовалюта, наприклад, біткоіни, виконайте наступні дії:

Gate.io

 1. Авторизуйтесь на офіційному сайті gate.io. перейдіть на сторінку свого аккаунта, де вказано статус кожної монети (розділ гаманці), а також є можливість покласти або зняти кошти з балансу.
 2. Знайдіть потрібну монету.
 3. Натисніть на її сторінці кнопку Deposit (Депозит) і отримаєте адресу (унікальний для кожного користувача). Скопіюйте його.
 4. Перейдіть в гаманець, де Зберігайте біткоіни, і переведіть потрібну суму на скопійований раніше Bitcoin адресу. Також можна скористатися QR-кодом (на мобільному телефоні), це швидше.

  Gate.io

Як тільки транзакція в блокчейні підтвердиться двома блоками, гроші надійдуть на рахунок. Тоді на сторінці з'явиться запис про переведення зі статусом Done.

З тієї ж сторінки в профілі, де вказано перелік монет, можна здійснити і висновок криптовалюта. Для цього вводиться сума і адреса, на які слід перерахувати гроші. Вони також надходять на рахунок після підтвердження манерами.

Gate.io

Для передачі крипто активів між трейдерами на майданчики доступний Gate Code. Такі внутрішні Розрахункові коди існують і на інших біржах, наприклад, на EXMO — EX-code.

Торгівля на біржі

Gate.io

Бажану торгову пару можна вибрати на головній сторінці біржі Gate або вибравши в головному меню цікавить ринок. Після цього відкриється екран торгівлі. На перший погляд, він містить занадто багато інформації для сприйняття, якщо у вас немає досвіду в трейдингу. Але насправді розташування всіх блоків досить зрозуміло і логічно.

Ви можете розмістити лімітний ордер з переважною сумою і ціною. Як тільки з'явиться ще ордер з відповідними протилежними Умовами, то ваша пропозиція буде повністю або частково погашено. Частково закритий ордер буде продовжувати заповнюватися до упору. Щоб скасувати будь-який з відкритих ордерів, потрібно знайти його в профілі в розділі Wallets і видалити. Заблокована сума негайно повернеться на баланс.

Наприклад, покупка криптовалюта Cosmos ATOM за Bitcoin (BTC) на Gate:

Gate.io

 1. Вибираємо ринок (наприклад, BTC) і потрібну криптовалюта (ATOM).
 2. Вибираємо торговий ордер. У нашому випадку використовується лімітна заявка. У ній вказується ціна і кількість. Також доступні: ордери з ціновими і тимчасовими Умовами.
 3. Опція " IOC " означає, що ордер здійсниться негайно або буде скасований.
 4. Процентна шкала - % від балансу, який буде задіяний в криптовалютної торгівлі.
 5. Натискаємо "купити (BTC-ATOM)".

Комісії

Gate.io не стягує комісії з депозитів. Торгові комісії спочатку рівні 0,2%, але можна отримати знижку шляхом досягнення нового рівня.

Плата за виведення варіюється для кожної монети, докладніше це описано на сторінці виведення в акаунті користувача. Для більшості монет плата фіксована, а не у відсотках, тому вигідніше оперувати великими сумами, ніж дрібними.

Gate.io

Токен Gatechain Token (GT)

Платформа планує в найближчі кілька місяців запустити децентралізовану біржу, і вже створила токен на власному блокчейне GateChain. Токен потрібен для отримання знижок з торгових комісій, а також залучення інвестицій. Крім цього, доступний Майнінг, на якому можуть заробляти всі бажаючі.

Стартовий обсяг емісії GT - 300 мільйонів, і за розрахунками, через десять років випуск дійде до максимальної межі в мільярд. Продажі пройшли 8 квітня 2019 року, для торгівлі токен став доступний з 21 квітня.

Gate.io

Маржинальна торгівля

Gate.io відноситься до бірж, що пропонують можливості по маржинальній торгівлі. Введено це було порівняно недавно, і доступно не для всіх монет. Максимальне кредитне плече - х3. Таким чином, якщо у вас на маржинальному рахунку 10 BTC, то ще 20 BTC Ви можете позичити, і торгувати з використанням 30 BTC.

Це дуже корисна послуга, хоча кредитне плече значно нижче, ніж на деяких інших біржах, наприклад, Bitmex. Трейдери мають право вибрати для маржі 10, 20 або 30-денні умови. Біржа ліквідує позицію, якщо втрати перевищують певний рівень, і ви вже не зможете оплатити їх. Тоді біржа погасить всі борги з Вашого рахунку і закриє будь-які відкриті позиції. Торгові збори як для маржинальних позицій, так і для спотових однакові.

Перед початком торгівлі прочитайте попередження про ризики використання маржинальної позики:

Gate.io

Інструкція по маржинальному трейду

На біржі Gate використовується p2p кредитування, тобто операції проводяться між користувачами майданчика. Можна як дати кредит іншому трейдеру і отримати за це%, так і взяти певну суму в позику на 10 днів для маржинальної торгівлі.

Розглянемо торгівлю з плечем на прикладі валютної пари BNB / USDT:

 1. Переходимо в розділ "Маржа".
 2. Вибираємо торгову пару.

  Gate.io

 3. Натисніть "Отримати кредит".

  Gate.io

 4. Виберіть "переклад маржі". Переведіть потрібну суму на маржинальний рахунок. Від її величини залежить максимальна сума кредиту.

  Gate.io

 5. Виберіть умови кредиту та суму позики.

  Gate.io

 6. Для угоди "Лонг" потрібно взяти кредит в USDT, для "Шорт" — в BNB (Binance Coin).
 7. Кредит видається на 10 днів, після чого ордер автоматично закриється. Але, при оформленні заявки можна вибрати автопродовження. Процентна ставка вказана за один день користування, тобто за 10 днів вийде 0,02%*10=0,2% (як приклад).

  Gate.io

 8. Повертаємося назад на сторінку торгового терміналу Gate і відкриваємо угоду в потрібному напрямку. Зверніть увагу «передбачувана ціна ліквідації» - це вартість активу, при якому позицію ліквідують і всі кошти буде втрачені.

Торгівля ф'ючерсними (контрактами)

У лютому 2019 року Gate.io впровадила можливість продажу та купівлі безстрокових контрактів. Безстрокові контракти нагадують ф'ючерси і дозволяють створювати позиції на зниження, якщо вміти правильно використовувати кредитне плече. Різниця з ф'ючерсами полягає тільки в тому, що у безстрокових контрактів немає терміну закінчення. Спочатку доступна торгівля контрактами на токени BTT (BitTorrent) з використанням важеля аж до 100-кратного коефіцієнта. Торгувати ними можна в парі з доларом США, а максимальна сума контракту поки обмежена еквівалентно 1 біткоіни.

Gate.io

Переваги та недоліки

Плюси біржі Gate

 • Великий діапазон валют.
 • Низькі комісійні збори.
 • Є мобільний додаток.
 • Продуманий інтерфейс, легко користуватися, приємний дизайн.
 • У лістингу найпопулярніші і перспективні криптовалюта.

Мінуси

 • Мало що відомо про компанію і розробників.
 • Нереґульована.
 • Мало прозорості та спілкування з аудиторією.
 • Не підтримується Фіат.

Висновок + відео

Біржа Gate.io - торговий майданчик з великою кількістю торгових і пар і демократичними комісіями. Сайт функціональний, працює стабільно. Для досвідчених трейдерів може стати проблемою відсутність вільного вибору торгових пар-наприклад, щоб обміняти один альткоін на інший, доведеться спочатку зробити обмін на біткоіни або інший з чотирьох доступних активів.

Майже немає інформації про команду, Що працює над проектом. Крім того, багатьох турбує, що ресурс не регулюється якими-небудь великими фінансовими законодавцями. Тому краще не зберігати свої кошти на біржі занадто довго, це відноситься не тільки до Gate.io, але і до будь-якого іншого торгового майданчику.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити