Atomic Wallet - кроссплатоменний некостидіальний криптовалютний гаманець. З моменту створення в 2018 році користується популярністю у користувачів - додаток завантажено більш ніж мільйон разів. Має оцінку 4.4 bp 5 в Google play серед більш ніж 13000 відгуків. Додаток дозволяє купувати, зберігати, обмінювати та виводити криптовалюту. Гаманець має власний токен, який використовується для стейкінгу та бонусних програм.

Офіційний сайт: atomicwallet.io

В Atomic Wallet заявлено підтримку протоколу атомарних свопів. Атомарні свопи (atomic swap) - це операція миттєвого обміну одного токена на інший без участі третьої сторони. Протокол атомарних свопів потрібна і очікувана користувачами функція. Відсутність третьої сторони від імені біржі чи обмінника вирішує питання з довірою. Угода контролюється виключно сторонами, що беруть участь у ній. З іншого боку, протокол атомарних свопів здійснюється миттєво. У той час, як звичайний обмін токенів через спеціалізовані біржі може займати багато часу, в деяких випадках до 12 годин. І не завжди є в наявності потрібні монети.

Atomic Wallet

Власник криптовалютного гаманця Atomic Wallet Костянтин Гладич, який має більш ніж десятирічний досвід роботи в ІТ-сфері та вчений ступінь. Серед розробників є люди, які беруть участь у створенні криптообмінника Changelly та Bitcoin Foundation. Гаманець належить компанії Atomic Protocol Systems OÜ, зареєстрованій в Естонії.

Встановлення

Криптогаманець доступний як на ПК, так і на мобільному телефоні. Підтримуються найбільш поширені десктопні операційні системи (Windows, Fedora, Ubuntu та MacOs). Мобільну версію гаманця можна встановити на андроїд або айфон. Можна оперувати з різних пристроїв, будь-коли користувач може отримати доступ до криптоактивів. Розглянемо створення програми для Windows на ПК.

1. Для завантаження гаманця переходимо на офіційний сайт atomicwallet.io. Вибираємо Dowland вгорі екрану.Встановлення

2. У вікні, що з'явилося виберемо Windows.Windows

3. Встановіть завантажений файл програми на ПК. Після інсталяції програма запропонує придумати пароль.Dowland

4. Збережіть у безпечному місці сід фазу з 12 слів. У майбутньому вона знадобиться при втраті доступу до гаманця. Жодні дані користувачів не зберігаються на сервері компанії. При втраті сид фази доступ до криптогаманця буде втрачено назавжди.

5. Щоб завершити створення гаманця, натисніть Open Wallet.Open Wallet

Вікна криптовалютного гаманця Atomic Wallet

1. Після створення гаманця відкривається профіль Wallet. У цьому розділі буде інформація про токені, що зберігаються в гаманці. При створенні нового гаманця поля порожні. Після поповнення ви зможете вибирати порядок монет на свій смак.Wallet

Підтримується сортування за сумою чи вартістю активу.
Щоб дізнатися адресу для переказу токенів, натисніть на необхідну валюту і далі кнопку Receive.Wallet

Введіть цю адресу у вікні платформи, звідки збираєтеся переказати криптовалюту. Або можна сканувати QR код за допомогою мобільного додатку платформи. Так ви уникнете помилок або помилок під час введення адреси.

Читайте також - Ноди у криптовалюті.

2. Вікно Exchange містить інтерфейс миттєвого обміну токеном. У нижній частині екрану подано інформацію про комісію мережі. Вона підвищується зі збільшенням навантаження. Якщо потрібно провести термінову операцію при високому навантаженні мережі, можна ввести підвищене значення комісії. Слід зазначити, що з обміну використовується протокол ERC-20. Для USDT доступний протокол ER-20 та TRX (комісія мережі 1 USDT, потрібно 1 підтвердження). Залежно від рівня програми лояльності за обмін виплачується кешбек від комісії у токенах платформи. Після виконання операції слідкуйте за змінами на вкладці Wallet.Wallet

3. У вкладці Buy Crypto представлений інтерфейс для покупки криптовалюти за звичайні гроші з використанням банківської картки. Підтримується понад 10 валют. Однак краще проводити операції з доларами. При покупці стягується комісія 5%. Купити за фіат можна не всі монети, а кілька десятків зі списку топових.Wallet

Через високу комісію та необхідність введення особистих даних при купівлі банківською картою краще не користуватися цим способом. Краще переказати криптовалюту з іншого сервісу або користуватися послугами криптовалютних обмінників.

4. У розділі History відображатиметься історія операцій.History

5. У вкладці Staking представлений список монет доступних для стекінгу із зазначенням відсоткових ставок. Розмістити монети в протоколі стейкінгу можна за ставкою-5-23%. Розрахунок винагороди здійснюється з розрахунку річної ставки.Staking

Перед тим, як розмістити монети у стекінг, необхідно купити або обміняти необхідні токени.
Для того, щоб розмістити токени в стекінгу, необхідно вибрати один з доступних пулів.Staking

З'явиться вікно, в якому можна ознайомитися з інформацією про доступну кількість монет (Available) та кількість монет доступних для стекінгу. Після наведення на кнопку Clam з'явиться спливаюче вікно з інформацією про мінімальну кількість токенів. Слід вказати кількість токенів та натиснути кнопку Choose pool. Вивести криптовалюту зі стекінгу можна будь-якої миті, але дохід за неповний період буде втрачено.

6. По натисканню кнопки Setting ви потрапляєте до розділу налаштувань.Setting

Він має 4 вкладки:

  • Membership – програма лояльності на базі токена гаманця AWC, представлена інформація про поточний рівень.
  • Buy Awc – у цьому розділі можна купити токен AWC. Купівля здійснюється шляхом обміну токена DEX Binance BNB.
  • Security – у цьому розділі можна змінити пароль до гаманця.
  • Private key – перегляд приватних ключів. Доступно після введення пароля.

7. У розділі Support наведено інформацію про способи зв'язку з підтримкою. Відповість жива людина, підтримка працює цілодобово. Підтримка українською мовою відсутня. Але це не проблема, перевівши своє питання через онлайн перекладач, можна отримати швидку відповідь поштою або популярними меседжерами.Support

Виведення криптовалюти

Для виведення криптовалюти слід натиснути на профілі на іконку потрібного токена. У вікні, що з'явилося можна ознайомитися з графіком монети і останніми операціями. Графік вивантажується із сайту CoinMarketCap. Натискаємо кнопку Send.Send

У вікні, що з'явилося слід ввести кількість криптовалюти та адресу криптогаманця, на який ви збираєтеся відправити токени. Нижче наведено розмір комісії мережі.Send

Уважно перевіряєте адресу. Існують шахрайські схеми, в яких замість цієї адреси підставляється фішингова. Також переконайтеся, що відправляєте токени з використанням мережі, що підтримується. Повернути криптовалюту, відправлену на неправильну адресу неможливо.

Токен AWC

Криптовалюта AWC – токен криптогаманця Atomic Wallet. Монету реалізовано на протоколі Binance Chain (Bep-20). Функції токена AWC-отримання кешбеку за трансакції та партнерської винагороди. Також власники токена можуть взяти участь у голосуванні нових лістингів.

Для участі у програмі лояльності необхідно купити AWC та тримати на гаманці. Мінімальна сума – 100 монет. При обміні активів через Atomic Wallet щомісяця частина комісії повертається на баланс AWC/BNB. При обміні протягом першого місяця використання гаманця валюти щонайменше на 50$ виплачується вітальний бонус.

Програма лояльності включає такі рівні:

  • кешбек 0,25% при 100 AWC на балансі;
  • кешбек 0.5% за 300 AWC на балансі;
  • кешбек 0.75% за 600 AWC на балансі;
  • Кешбек 1% при 1000 AWC на балансі.

Переваги та недоліки Atomic Wallet

Криптогаманець Atomic Wallet – один із найбільш безпечних гаманців на ринку. Творці гаманця приділяють багато уваги безпеці користувачів і постійно покращують продукт. Гаманець має захист шифром Advanced Encryption Standart, який застосовується для захисту інформації державного та військового значення. На самій платформі не зберігається даних, Atomic Wallet це лише програма, яка надає клієнту доступ до блокчейну. Там зберігаються криптоактиви клієнта. Приватні ключі зберігаються у клієнтів. Користувачі повністю контролюють свої активи. Збереження коштів залежить від надійності менеджера пароля. Рекомендується паролі і сід фразу тримати оффлайн.

Підтримує понад 300 фінансових інструментів, цей перелік постійно поповнюється. Децентралізований протокол забезпечує збереження коштів. Недоліком криптовалютного гаманця Atomic Wallet є наявність лише англомовної версії програми. Але інтуїтивно зрозумілий простий інтерфейс дозволяє виконувати операції і без знання мови. Безперечною перевагою є протокол атомних свопів, що дозволяє проводити обмін без посередників.

Криптогаманець Atomic Wallet орієнтований переважно на просунутих користувачів, які цінують безпеку і потребують великого вибору токенів. Для початківців зазвичай достатньо функціоналу біржі криптовалют.

Програма Atomic Wallet доступна безкоштовно. Робота з гаманцем анонімна. Під час створення та використання гаманця не доведеться проходити процедуру верифікації. Платформа не вимагатиме жодних особистих даних.

Особливістю гаманця є відсутність браузерної версії для Dapp додатками. Це незручно для багатьох користувачів.

Також серед недоліків можна відзначити закритий програмний код.

Читайте також - Що таке GameFi.

Відео


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити