Платформа для миттєвого обміну криптовалют 'Atomic Wallet' має у своєму розпорядженні понад 500 криптомонет. Це децентралізована біржа, що забезпечує ефективні заходи безпеки та інтерфейс, який підходить для криптоентузіастів. Atomic пропонує такі послуги, як легкий обмін 60 з лишком криптоактивів, активів Proof-Of-Stake (PoS) і фіатних валют з 18 відомих світових майданчиків. У цьому огляді гаманця Atomic ви можете побачити, що він також пропонує cashback для обміну. Основною метою Atomic є створення надійної, багатогранної сфери, яка може прискорити широке використання криптовалюти.

Вважаючи конфіденційність важливою функцією для створення надійної мережі користувачів, десктопний гаманець не накладає мандат "Знай свого клієнта" (KYC). Рік від року (YoY) платформа апаратного гаманця генерує 23% прибутку на ставках. Трейдерам Atomic дозволено робити ставки своїми рідними активами: Cosmos, Tezos і багато інших монет і токенів.

Назва гаманця Atomic Wallet
Офіційний сайт https://atomicwallet.io/
Тип гаманця Децентралізований гаманець
Монети, що приймаються 500+
Нативний токен Так
Зв'язана біржа Ні
Підтримувані апаратні гаманці Ні
Підтримувані країни Більшість з усіх
Мови Англійська
Комісія Стягується комісія 2% з мінімальною сумою $10 за операцію
Мобільний додаток Так
Хмарне сховище Ні
Холодне зберігання Так
Підтримка клієнтів 24/7 електронною поштою та FAQ

Atomic Wallet

Atomic Wallet

Гаманець Atomic набув широкої популярності в криптовалютній сфері. Його ключові особливості засновані на пропозиції Atomic Swaps, яка являє собою біржу DeFi. Біржу свопів Atomic було запущено 2017 року фінтех-майстром, генеральним директором Changelly Костянтином Гладичем.

Гаманець Atomic підтримує банківські картки користувачів у фіатній валюті для купівлі крипто-токенів, таких як Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) і Litecoin (LTC). Апаратний гаманець підтримує легкий доступ до операційних систем, таких як macOS, Android, Windows та iOS.

Гаманець Atomic Wallet

Завдяки функціональності найкращих криптовалютних гаманців, користувачі можуть підкріплювати свої криптоактиви приватними ключами. Це дає їм повний доступ до своїх активів, і вони отримують автономію від Atomic, оскільки не мають жодного допуску до криптогаманців.

Кошти користувачів об'єднуються в мережі блокчейн для безпечної транзакції. Криптогаманець від Atomic негайно інтегрується з обраними користувачем вузлами блокчейну. Крім того, можна відстежувати всі торгові операції, такі як історія транзакцій у криптовалютних гаманцях користувачів.

Виконання транзакцій на блокчейні може здійснюватися поряд з безліччю інших торгових операцій з криптовалютою, таких як придбання основних криптовалютних бірж за допомогою партнерів Atomic.

Читайте також - Ноди у криптовалюті.

Огляд Atomic Wallet

Круті особливості гаманця Atomic Wallet полягають у наступному:

Прибутковий для трейдерів-початківців

Оскільки Atomic Wallet має унікальну властивість бути безкоштовним, ця платформа є найбільш затребуваною для трейдерів-початківців, які виходять на криптовалютні біржі. Вона дозволяє новим інвесторам купувати криптовалюту, навіть якщо у них немає в наявності активів. Обмінник Atomic wallet допускає практично всі монети і токени, і це вигідно новим користувачам. Більше того, цей гаманець підтримує сумісність з різними операційними системами. Ця чудова відмінна риса доступна через біржу Atomic Swap в інтеграції з апаратним гаманцем.

Забезпечує безпеку біржі Atomic Swap

Користувачам необхідна довіра; щоб створити таку впевненість у відсутності необмеженого ризику, платформа обміну концептуально розроблена з використанням закритих ключів. Міжланцюжкові атомарні свопи авторизуються за допомогою паролів, згенерованих користувачами, і допуску до конкретної транзакції.

Унікальність пароля полягає в тому, що він являє собою фразу з 12 слів, яка може відновити гаманець, якщо цифровий пристрій інвестора буде втрачено. Якщо ви хочете, щоб ваш гаманець був у безпеці, зберігайте 12-слівний резервний пароль.

Atomic Wallet: Плюси та мінуси

Плюси:

  • Atomic Wallet має простий інтерфейс, у якому легко орієнтуватися.
  • На торговій платформі дозволено використовувати 500 монет і токенів через Atomic Swap.
  • Гаманець Atomic надає приватні ключі, які зберігаються на цифровому пристрої користувача в зашифрованому вигляді.

Мінуси:

  • Монетна платформа Atomic wallet не забезпечує підтримку апаратних гаманців.
  • Для купівлі криптовалюти в гаманці доступні тільки обрані підтримувані монети.
  • Стандартні функції підтримки.

Atomic Wallet: виведення та перекази

Atomic Wallet: виведення та перекази

Гаманець Atomic - це децентралізована біржа для кількох основних валют; він підтримує 500 з гаком токенів, що охоплюють усі мережі блокчейн. Гаманець є видатним лідером у галузі створення міжланцюгових Atomic-обмінів. Завдяки інноваційній технології смарт-контрактів Atomic swap користувач може обмінювати одну криптовалюту на іншу без будь-якої централізованої біржі.

Через гаманець Atomic інвестори можуть виконувати такі функції, як купівля криптовалюти для інвестицій, управління обміном криптовалют і ставки. Доступ до коштів можна отримати через додаток або завантажити програмне забезпечення через веб-сайт на пристрій користувача.

Як налаштувати Atomic Wallet?

Для управління обміном через гаманець Atomic першим кроком буде завантаження додатка платформи обміну гаманців через магазин Google Play або використання можливостей з веб-сайту. Якщо користувач йде шляхом веб-сайту, йому необхідно завантажити програмне забезпечення Atomic wallet на свій пристрій.

Після того як користувач увійде в додаток, він знайде дві опції: Створити гаманець і Відновити з резервної копії. Для інвесторів-початківців у гаманець необхідно натиснути на першу опцію Create Wallet. Після цього будуть надані повноваження, і користувач повинен буде встановити пароль.

Допоміжний пароль із 12 слів також має бути наданий і надійно збережений для майбутнього ризику. Після введення пароля користувач може приступити до торгівлі криптовалютою. Процес резервного копіювання допоможе відновити доступ до Atomic Wallet у будь-якому місці та в будь-який час.

Комісії Atomic Wallet

Купівля криптовалюти Atomic Swaps здійснюється через асоційований сервіс гаманця, Simplex. Як відомо, у користувачів є 500 монет, і токени дозволено купувати через Atomic Swap. Комісії, встановлені гаманцем Atomic для отримання криптовалюти через фіатні валюти, засновані на двох елементах. Перший - це коли вбудований обмінний гаманець стягує комісію в розмірі 2% за торговий ордер і $10 за кожну транзакцію відповідно. Другий елемент - це коли сервіс криптогаманця обкладає банківську картку користувача комісією за купівлю, яка базується на відповідному розмірі політики рахунку у фіатній валюті.

Плата за цей елемент з боку Atomic Wallet вирізняється додатковою платою в розмірі 5%, що стягується у зв'язку з тим, що під час купівлі криптовалюти потрібна підвищена безпека виконання для певних монет.

Під час нашого огляду Atomic Wallet, порівняно з багатьма гаманцями, це єдиний гаманець, де всі збори залежать від вартості, оброблюваної в гаманці Atomic. Отримана оцінка витрат містить сукупність усіх стягнутих комісій.

Купівля криптовалют за допомогою Atomic Wallet

Для купівлі криптовалют і токенів на гаманці Atomic користувачеві необхідно відкрити свій гаманець у додатку або на платформі. На навігаційній опції в лівій частині гаманця необхідно натиснути кнопку "Купити криптовалюту". Після цього відкриється цільова сторінка для вибору певної криптовалютної монети, на якій необхідно ввести додаткову інформацію, таку як бажана кількість монет та інші деталі.

Найменше значення, яке можна ввести в розділі "Деталі", становить $50. Передбачувана сума в змінній оцінці буде надана в криптомонетах. Ця оцінка включає в себе також сукупну плату.

Коли інформацію буде перевірено ще раз, слід натиснути кнопку Продовжити. Гаманець Simplex надає форму з додатковою інформацією, такою як білінгова інформація, індивідуальна ідентифікаційна інформація, інформація про банківську картку тощо. Після заповнення обов'язкової інформації необхідно натиснути кнопку Pay Now для переходу до наступного етапу.

Наступним етапом є верифікація через мобільні пристрої або адресу електронної пошти. Після завершення процедури верифікації Simplex і надання всієї інформації, криптовалюта зараховується на гаманець Atomic.

Як я можу отримати гроші зі свого гаманця Atomic?

Щоб зарахувати гроші з гаманця Atomic, користувачеві необхідна необмежена адреса. Щойно вона стає доступною, можна вибрати монету зі списку монет гаманця Atomic і перевірити знання про конкретну монету. Після вивчення монети необхідно натиснути кнопку click, заповнити публічну адресу, і криптоактиви будуть зараховані на рахунок.

Токен гаманця Atomic

Токен гаманця Atomic

Отличный токен кошелька AWC - это ведущий криптовалютный токен, выпускаемый децентрализованной биржей Atomic. Поставщики токенов поддерживают интегрированную валюту инвесторов. По мере того, как лучший кошелек ускоряется в развитии, ожидается, что токены AWC также будут расти в изобилии.

Весь запас токенів AWC становить 100.000.000, при цьому постачальники звертаються із запасом у 10.000.000. У володінні зберігаються певні токени в кількості 90.000.000 штук. Криптовалютні власники підтримуваних AWC монет перевищують 40.000.

Токен надається на біржі IDEX і Binance DEX. Монети AWC можна отримати в рамках асоціативної програми Atomic, відомої як Bounty Campaigns, а також через Airdrop.

Токен приносить прибуток власникам цифрової валюти, наприклад, такі можливості для торгового столу, винагороди за участь у партнерських і баунті-кампаніях, а також допомогу спеціалізованого гаманця.

Криптовалюти Atomic Wallet

Платформа Atomic Wallet підтримує 500 з гаком криптомонет і токенів. Деякі з основних криптовалют, які підтримує Atomic Wallet: Binance Coin, Brave Attention Token, Bitcoin, Bitcoin SV, Bitcoin Cash, Chainlink, Cardano, Cosmos, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin, Monero, NEO, OmiseGo, Ripple, Stellar, Tron, Tether USD, Tezos і VeChain.

Пристрої, що підтримуються Atomic Wallet

Пристрої з такими операційними системами, як Windows, macOS і Linux, підтримують свопи Atomic. Фактично, Atomic Wallet підтримує низку дистрибутивів Linux, включно з Ubuntu, Debian і Fedora. На мобільних пристроях Atomic Wallet можна завантажити з Google Store і App Store для пристроїв Android і iOS відповідно.

Безпека гаманця

Чи безпечний гаманець Atomic? Річ у тім, що платформа цифрового обміну добре захищена. Це безпечний інтерфейс, що надає доступ до мереж blockchain і криптовалютних фондів.

Однак користувачеві необхідно бути пильним під час торгівлі та проводити власні дослідження. Платформа має відкритий вихідний код, що знижує рівень невизначеності у сфері фінтеху та прихованих хакерів, які хочуть отримати дані пароля гаманця пристрою.

Небезпеки криптоторгівлі можуть бути кваліфіковано усунуті завдяки апаратній відмітній ознаці гаманця Atomic, який платформа надає інвесторам. Гаманець Atomic надає приватні ключі, які зберігаються на цифровому пристрої користувача в зашифрованому вигляді.

Резервний пароль фрази сід-фрази, який надається платформі Atomic wallet на початковому етапі, повинен зберігатися в безпеці при втраті доступу. Резервний пароль сід-фрази є входом для отримання доступу до монет у гаманці Atomic користувача. Для збереження резервної фрази необхідно мати її фізичну копію, яка повинна зберігатися в сейфі на фіатних рахунках.

Чи є гаманець Atomic холодним гаманцем?

Так, функціональність гаманця Atomic належить до типу холодних гаманців, де всі дані та паролі зберігаються на цифровому обладнанні користувача. Завдяки цьому обмінна платформа являє собою банківську комірку, оскільки Atomic не має жодного управління цифровими активами, і немає високого ризику в плані втрати коштів.

Підтримка клієнтів

Щоб отримати допомогу в торгівлі криптовалютами, користувачі можуть відвідати atomicwallet.io/support, цільову сторінку Atomic Wallet. Підтримка клієнтів слугує для поліпшення криптовалютних операцій, як-от мобільна підтримка, підтримка ставок, підтримка у вирішенні проблем під час складних операцій, підтримка активів, а також запитання, на які необхідно відповісти під час купівлі криптовалюти.

Наприклад, під час обміну, якщо потрібна підтримка щодо переказу криптовалюти або історії ордерів, надається допомога клієнтам. Тут інвестору необхідно натиснути кнопку "Зв'язатися зі службою підтримки Atomic з приводу цього обміну" на гаманці Atomic. На стороні одержувача цей процес приведе вас на їхню електронну пошту для обміну гаманців Atomic, а відповідь буде отримано протягом години.

Висновок + відео

Плюси переважують мінуси, коли мова заходить про платформу гаманця Atomic. Остаточний вердикт, якщо підбити стислий підсумок, полягає в тому, що ця платформа обміну токенів і гаманців є лідером, коли йдеться про переважаючі обміни в мережі блокчейн, які зберігаються на криптовалютному ринку.

Настільна платформа з гаманцем має понад 500 монет, де також доступна комбінація криптоактивів ERC-20. Оновлення Atomic swap, що забезпечують допуск до кількох монет, є величезною прибутковою пропозицією для деяких блокчейн-мереж. Вона зарекомендувала себе як нове програмне забезпечення, що пропонує обмін цифрових монет, і буде додавати більше оновлень, оскільки є можливості для прискореного вдосконалення.

Читайте також - Що таке GameFi.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити