Binance Earn – це повний набір фінансових інструментів, які дозволяють примножувати наявні активи. Для простоти розуміння можна провести паралель із банківським рахунком, у якого з'являється більше можливостей для заробітку, що поділяються на гарантовані та високоприбуткові.

Binance Earn

Депозити

Депозити – зручний та безпечний спосіб вкладення коштів. Інструменти Binance Savings гарантують виплату кожного продукту в розмірі зазначеної ставки. Саме із цим пов'язані невисокі відсотки при вкладах. Депозити поділяються на два типи:

 • з плаваючою ставкою – відрізняються високою гнучкістю завдяки можливості будь-якої миті вносити депоновані активи;
 • фіксовані.

Депозити з плаваючою ставкою мають дві головні недоліки. Перший – рівень прибутковості нижчий, якщо блокувати кошти на певний термін та порівнювати з фіксованою ставкою. Також не можна завжди передбачити точну суму заробітку у період, так як показник постійно змінюється. Інструкція з вкладення коштів підійде обох методів інвестування. Щоб використати депозити, необхідно зробити наступні кроки.Депозити

 1. Ознайомитись зі списком запропонованих продуктів. Завдяки функції фільтрації можна відсортувати список таким чином, щоб клієнт отримав лише актуальні для нього варіанти.
 2. Вибрати продукт і натиснути «Переказати активи». Для депонування підійдуть лише кошти, які не задіяні у торгових ордерах чи маржинальному акаунті.
 3. Вказати суму та ознайомитися з прибутковістю. Якщо всі умови влаштовують, натиснути «Переказ підтверджено».Депозити

Максимальна розрахункова річна ставка таких депозитів становить близько 5%. Але слід пам'ятати, що цей показник постійно змінюється. Відсоток безпосередньо залежатиме від типу вкладеної монети.

Депозити з фіксованою ставкою – тут користувачеві достатньо вкласти гроші, після чого він точно знатиме, скільки заробить. Вклади оформляються на певний термін (7, 14, 15, 30, 60 та 90 днів), від чого також залежатиме річний відсоток.

На момент написання найприбутковішим проектом є токен FUN із віддачею 45% річних. У вікні ознайомлення з умовами обраного типу депозиту буде перераховано всю основну інформацію про вклад.

Знайти список з усіма досконалими депозитами можна у розділі «Акаунт», Earn, «Фіксований стейкінг». Звідси ними можна керувати.

Фіксований стейкінг

Є одним із способів зберігання коштів, при якому вкладені активи використовуються для проведення операцій у блокчейні, за це і нараховуються винагороди. Вкласти криптовалюту можна на 15, 30, 60 або 90 днів і отримати до 46% річних.Стейкінг

Вивести кошти зі стейкінгу можна будь-якої миті. Достатньо відкрити гаманець Binance, перейти в розділ Earn, "Фіксований стейкінг", вкладка "Заблоковано" і закрити бажаний актив. Але треба знати, що в цьому випадку весь заробіток, отриманий за час блокування криптовалюти, буде віднято. Саме така особливість системи спонукає майданчик виставляти значні відсоткові ставки для привернення уваги з боку користувачів. При цьому усі вкладники захищені. Вони гарантовано отримають повну виплату відсотків під час всіх умов стейка.

Launchpool

Launchpad – платформа для запуску токенів, яка дозволяє кожному бажаючому придбати нові монети. Користувачі стають інвесторами, які через купівлю криптовалют реагують на первинну біржову пропозицію або IEO. Через нього вже пройшло понад 49 проектів.

Щоб взяти участь у Launchpad, необхідно наступне.Launchpool

 1. Дочекатися початку реєстрації. Проекти допускаються до майданчика лише після ретельної перевірки на відсутність слідів шахрайства.
 2. Внести щонайменше зазначеної кількості монет. Як валюта для покупки використовуваний місцевий BNB.
 3. Дочекатися розподілу.Launchpool

Усі монети розподіляються між учасниками відповідно до їх розміру вкладу у виконання поставленої мети. Для участі у таких проектах необхідно уважно стежити за новинами Launchpad, так як нові ICO можуть не з'являтися місяцями.

Launchpool – прибуткове фермерство та майнінг ліквідності. Працює аналогічно до класичного пулу, куди необхідно вкласти свої активи, щоб отримувати винагороди у вигляді нових токенів. Сьогодні понад 2 млрд. USD заблоковано на майданчику.

Щоб взяти участь у Launchpool, необхідно:

 1. Знайти список з працюючих пулів.
 2. Ознайомитись з їхніми умовами.
 3. Для вкладення коштів натиснути «Додати активи» і вказати кількість монет, що блокуються.

Отримання винагород можливе лише в ручному режимі. Потрібно відкрити сторінку з пулом, після чого натискати Claim Rewards. Якщо клієнт захоче вивести гроші, то тут же потрібно натиснути кнопку «Викупити» в блоці My Funds.

Що таке BNB Vault і чому це вигідно

 BNB Vault – це агрегатор прибутковості, який використовує одразу кілька інструментів від Binance для збільшення кількості наявних активів. Завдяки такому змішуванню можливостей APY сягає 20%. Для роботи може використовуватись виключно токен BNB екосистеми Binance.

Агрегатор дозволяє отримувати дохід в один клік, поєднуючи централізовані і децентралізовані фінансові структури. Для початку заробітку достатньо вкласти гроші, після чого система автоматично оформить передплату на проекти для користувача згідно з конфігурацією. При цьому кожному учаснику гарантується нарахування зазначеної доходності.BNB Vault

Щоб вкласти гроші у BNB Vault, необхідно:

 1. Відкрити сторінку продукту.
 2. Натиснути кнопку «Почати стейкінг».
 3. Ознайомитись з умовами надання послуги, ввести розмір вкладення та натиснути «Підтвердити».

Винагороди нараховуються окремо за участь у кожному проекті, які поєднані у форматі BNB Vault. Саме завдяки об'єднанню кількох способів заробітку даний спосіб вкладення коштів стає одним із найприбутковіших і безпечних.

Виведення грошей із проекту може здійснюватися двома способами:

 1. Швидкий - BNB повертаються протягом дня.
 2. Стандартний – BNB повертаються наступного дня, за день оформлення виведення також нараховується відсоток доходу.

Liquid Swap і як на ньому працювати

Binance Liquid Swap – автоматичний маркет-мейкер, що дозволяє кожному бажаючому розміщувати вільні капітали у загальному пулі ліквідності, щоб отримувати винагороди за їхнє подальше застосування системою. Єдиною відмінністю більшості інших АММ-проектів є централізований обмін.

Подані пули ліквідності розбиті на два типи: стабільні та інноваційні. Перші відрізняються тим, що користувач гарантовано отримує постійний відсоток прибутку. Прибутковість рідко перевищує 6%.

Перевага других у можливості отримувати більший дохід завдяки підвищеній ставці, яка постійно змінюється. Прибутковість може сягати 50%.Liquid Swap

Щоб отримати доступ до можливості вкладати кошти в пул, система вимагатиме пройти тест, де потрібно правильно відповісти на всі питання. Це необхідно, щоб людина розуміла, що йде на ризик і знала, як працює система. Для отримання необхідної інформації можна прочитати відповідний розділ Binance Academy або подивитися запропоновані відеоролик від Binance.Liquid Swap

При використанні Liquid Swap необхідно вибрати пару ліквідності та вказати розмір вкладення. Кожна монета має свої обмеження та рамки за розміром інвестування.

DeFi-стейкінг

Під час відвідування розділу «Фіксований стейкінг» можна також помітити вкладку «DeFi-стейкінг». Це та сама передача активів для їх подальшого використання на користь майданчика, але вже націлена на DeFi-проекти, які застосовують смарт-контракти для надання фінансових послуг.

Відмінністю DeFi є збільшена прибутковість. Але водночас підвищується ризик. Незважаючи на те, що Binance намагається відбирати лише довірені проекти, деякі он-чейн контракти недостатньо безпечні, тому з'являється ймовірність крадіжки коштів без її подальшого відновлення. Клієнти, що використовують DeFi-стейкінг, не захищені майданчиком Binance від подібних крадіжок, так як біржа позиціонує себе лише як платформу для демонстрації проектів та надання супутніх послуг.DeFi-стейкінг

Але клієнти готові йти на такі ризики з таких причин.

 1. Простота використання. Достатньо надати криптовалюту, після чого інша особа буде розпоряджатися угодами та виконанням виконанням складних завдань, метою яких є збільшення капіталу.
 2. Висока прибутковість. DeFi-стейкінг звільнено від стягнення високих комісій на торгівлю, а всі користувачі знаходяться на одному рівні ризику, при якому досягається максимально можливий розмір прибутку.

Щоб вкласти кошти в DeFi-стейкінг, необхідно:

 1. відкрити відповідну сторінку;
 2. розгорнути список продуктів;
 3. ознайомитися з умовами кожної із пропозицій;
 4. вибрати "Додати активи";
 5. ознайомитися з прибутковістю та підтвердити угоду.DeFi-стейкінг

Ввести та вивести кошти зі стейку можна у будь-який момент. Жодних комісій при цьому не стягується, а всі винагороди нараховуються моментально без затримок.

Що таке бівалютні інвестиції та як на них заробляти

Це агрегатор доходів від двох активів, завдяки чому клієнт може отримувати заробіток незалежно від того, у якому напрямі змінюється вартість товарів. Бівалютні інвестиції відносяться до групи інструментів із високою прибутковістю.

Спочатку є фіксована, яка визначається за попередніми підрахунками. Але ця сума може збільшитись завдяки зміні ціни виконання та розрахунку.Бівалютні інвестиції

Щоб отримувати прибуток від бівалютних інвестицій, необхідно:

 1. Відкрити сторінку проекту.
 2. Ознайомитись зі списком представлених продуктів. Кожен з них має свою прибутковість, термін виконання та ціну.
 3. Підписатися на проект, перевівши необхідну кількість активів.
 4. Весь отриманий прибуток відправляється в спотовий гаманець.

Бівалютні інвестиції - це інструмент, який дає можливість отримання великого прибутку. Так, річна ставка може перевищувати 90%. Але це досить ризикований інструмент, в якому відсутні функції захисту основного активу користувача. Це свідчить про те, що з негативної дохідності платформа не зможе відшкодувати збитки. Тому при спробі вкласти кошти спочатку потрібно ознайомитися з представленим керівництвом і пройти спеціальний тест на знання основних принципів роботи системи.

Відео


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити