Біткоін-міксер (Bitcoin mixer) – це сервіс, призначений для анонімізації, за допомогою якого можна заборонити відстеження своїх транзакцій у біткоін-мережі. Є додатком або сайтом, що приймають монети користувача і змішує їх з чужими. Відбувається це так: монети дробляться на безліч дрібних частин, потім ці частки довільно перемішуються з частками, що прийшли від інших користувачів (mix - змішувати (англ.).


Біткоін-міксери

Перевірені редакцією BiznesCat.com міксери для біткоіну:

Міксер Сайт TOR Криптовалюта Мінімальна сума Комісія
Coinomize Coinomize.biz TOR Link Bitcoin від 0,003 BTC від 1% до 5%
Unijoin Unijoin.io TOR Link Bitcoin варіюється від 1 до 3%
CryptoMixer CryptoMixer.io TOR Link Bitcoin від 0,001 BTC 0.5% + 0.0005BTC
ChipMixer ChipMixer.com TOR Link Bitcoin від 0,001 BTC На розсуд користувача
Blindmixer Blindmixer - Bitcoin від 100 sat 100 sat для сум менше ніж 0,01 BTC. Інші безкоштовно
MixTum MixTum.io TOR Link Bitcoin от 0,005 BTC від 4 до 5% + 0,0007 BTC
Anonymixer Anonymixer.com TOR Link Bitcoin 1 sat від 1% до 2%
Mixer.money Mixer.money TOR Link Bitcoin від 0,003 BTC до 4-5% + 0,0007 BTC
Mixtura Mixtura.money TOR Link Bitcoin від 0,003 BTC до 5% + 0,0007 BTC

Суть роботи біткоін-міксерів

Процес мікшування відбувається відповідно до заданого алгоритму. В результаті до адресата приходить саме стільки грошей, скільки потрібно, але складатиметься ця сума з безлічі шматочків, які раніше належали невідомим учасникам.Як працює біткоін-міксер

Протягом кількох років біткоін-міксери використовувалися активно та повсюдно, щоб замітати сліди (наприклад, при виконанні незаконних операцій). Але зараз із ними організована боротьба – доведено, що таким чином дуже легко відмивати гроші. Однак далеко не завжди програми потрібні для нелегальних цілей: часто ними користуються ті, хто хоче убезпечити себе або приховати факт володіння криптовалютою від зловмисників.

Зрозуміло, що всі сервіси беруть комісію за свої послуги. Її розмір залежить як від суми, що відправляється, так і від числа вироблених змішувань (що більше, тим надійніше). В ідеалі жодна частка суми монет, що вийшла, не пов'язана з початковим користувачем.

Міксери у 2024 році: правове поле та санкції

У травні 2022 року в США введено санкції проти популярного криптоміксера Blender.io, у серпні – проти ETH-міксера Tornado Cash. Раніше у 2020 та 2021 роках по удару потрапили Helix, Coin Ninja, Bitcoin Fog.

Причина в тому, що мікшери очікувано стали чудовим інструментом для злочинців. Незважаючи на те, що вже існують технології для демікшування транзакцій, використання сервісів все ще дуже поширене.

При цьому мікшери в більшості юрисдикцій не вважаються незаконними. Наприклад, в США вони класифікуються як «сервіси передачі грошей», і кожен із них зобов'язаний:

 • Зареєструватися в FinCEN (Мережа боротьби з фінансовими злочинами).
 • Розробити та впровадити заходи KYC/AML.
 • Вести звітність та відповідати вимогам регулятора.

Само собою, мало користі від таких мікшерів, де потрібно проходити верифікацію особистості. Тому на даний момент не відомий жоден біткоін-міксер, який би дотримувався цих правил.

Починаючи з 2020 року використання міксерів суттєво зросло, і хоча бурхливе зростання дещо заспокоїлося, воно залишається близьким до рекордних максимумів. Збільшення відбувається за рахунок підвищення обсягів із централізованих криптобірж, DeFi протоколів та адрес, пов'язаних з незаконною діяльністю. На незаконні адреси припадає 23% всіх коштів.

Bitcoin-мікшери – складна дилема для регуляторів та членів криптосуспільства. Неможливо заперечувати, що фінансова конфіденційність є правом кожної людини. Але дані показують, що кіберзлочинці користуються найбільшим вигодою від таких сервісів.

Які бувають біткоін-міксери

Bitcoin-міксери поділяються на такі типи:

 • Централізовані ресурси. До таких належить перше покоління міксерів, зараз вони дещо вийшли з ужитку, хоча кілька сервісів досі залишилося. Тут клієнт відправляє біткоїни, платить комісію, і на вказану адресу надходять монети від іншого користувача на аналогічну суму. Чим більше в системі користувачів та грошей, тим вищий рівень анонімності. Зниження популярності подібних ресурсів частково пов'язане з тим, що при доступі до логів анонімність сильно падає.
 • Пірингові майданчики. Дозволяють обмінюватися біткоінами без посередників, безпосередньо контактуючи з іншими користувачами. Імовірність шахрайства при цьому дуже мала. Існує ряд протоколів (CoinSwap, SharedCoin, CoinJoin), які дають можливість кільком клієнтам об'єднатися та створити одну загальну транзакцію, яка здійснюється поетапно, в міру набору необхідної кількості учасників. Ніхто з користувачів не зберігає адреси одержувачів або відправників, цим займається сервер, що перемішує. Ускладнення операції здійснюється шляхом збільшення кількості перемішування поспіль.
 • Мікшери на смарт-контрактах. Як і попередні, є некастодіальними. Проте працюють не так, як попередні – не отримують та не відправляють кошти користувачів за одну транзакцію. Натомість, як тільки користувач надсилає кошти на мікшер, він отримує криптографічний запис, що доводить, що саме він вніс депозит. Потім з нової адреси клієнт може відправити транзакцію мікшеру, яка використовує цей запис для виведення коштів на нову адресу. Клієнт може почекати скільки завгодно перед тим, як виводити гроші.

Останній варіант мікшерів також працює спільно з ретрансляторами, які можуть надавати криптовалюту для оплати комісій за транзакцію виведення, гарантуючи, що користувач зможе здійснити виведення без історії транзакцій або підключень до сторонніх сервісів.

Топ біткоін-міксерів у 2024 році

Перерахуємо найкращі, на думку користувачів та редакції BiznesCat.com, біткоін-міксери у 2024 році.

Зверніть увагу: якщо Tor-посилання не відкривається через браузер Тор (з'являється помилка 0xF6), можливо, формат посилання застарів. Єдиний варіант це знайти нове посилання для потрібного сайту, яке має бути присутнім на основному сайті в «білому» інтернеті.

1. CoinomizeМіксер Coinomize

Сайт: coinomize.biz.

Також є два резервні домени: coinomize.co та coinomize.is. Непоганий працюючий міксер, який не зберігає логи, IP-адреси, інші дані та забезпечує користувачам повну анонімність. Дозволяє відправити змішані монети на кілька адрес (до п'яти).

Особливості:

 • Один із найдешевших сервісів серед аналогів: комісія від 1% до 5% + 0.0003 BTC.
 • Мінімальна сума змішування 0,003 BTC.
 • При надсиланні коштів потрібне одне підтвердження.
 • Можна встановити час затримки змішування, щоб підвищити конфіденційність.
 • Є версія для мережі Tor. Адреса – coino2q64k4fg3lkjsnhjeydzwykw22a56u5nf2rdfzkjuy3jbwvypqd.onion

Якщо вибрано кілька адрес отримання, то буде використана випадкова тимчасова затримка для кожного з них, інакше легко буде відстежити використання мікшера. Сервіс має дуже хороші відгуки в мережі за якісну роботу, зручний інтерфейс та швидкі транзакції.

Це цікаво - Найкращі ігри з метавсесвітами: ТОП-10 проектів

2. UniJoinUniJoin

Сайт: https://unijoin.io

Сервіс використовує для мікшування технологію CoinJoin. Підтримує зараз лише біткоїн, але в планах додати ще ефіріум, лайткоїн, USDT. Не зберігає жодних логів операцій.

Особливості:

 • Комісія від 1 до 3% + комісія мережі.
 • Мінімальна кількість варіюється.
 • Tor посилання – unijoinxaogdzmk3bonngoxxoaezkmsfdyrtfyximisungh2dnc2azad.onion

Створювати обліковий запис для роботи з мікшером не потрібно.

3. BlindmixerМіксер Blindmixer

Сайт: blindmixer.com.

Биткоин-гаманець, основна функція якого полягає у змішуванні транзакцій. Повна конфіденційність досягається за допомогою такого технічного рішення як схема Шнорра. Заявлено, що це найзакритіша з усіх послуг мікшування на ринку. Однак скористатися ним можна лише створивши гаманець на платформі.

Особливості:

 • Можна обмінюватися активами з іншими користувачами миттєво, не чекаючи на підтвердження мережі.
 • Гаманець кастодіальний. Тобто для зберігання коштів потрібно довірити їх Blindmixer. Система зберігає криптовалюту користувачів в автономному режимі.
 • У будь-який момент користувач може отримати свою seed-фразу.
 • Мінімальна сума 100 сатоші.
 • Комісії відсутні при сумі змішування 0,01 BTC. Для більш дрібних сум комісія 100 сатоші.
 • Гілка на Bitcointalk.
 • Немає версії для Tor.

Blindmixer має істотний недолік: є ймовірність, що ви отримаєте назад частину своїх монет. Це відбувається тому, що в процесі змішування всі монети "осліплюються" і неможливо визначити, які з них комусь належали. Якщо такий механізм вас не влаштовує, розгляньте інші послуги.

4. CryptoMixerМіксер CryptoMixer

Сайт: cryptomixer.io.

Біткоїн-міксер CryptoMixer позиціонує себе як найбільш адаптований до запитів спільноти і ставить за мету завоювання довіри великої кількості користувачів.

Особливості:

 • Унікальні змішуючі алгоритми.
 • Немає проблем з перемішуванням великих сум завдяки наявному резерву у2000 BTC.
 • Невисокі комісії, система знижок.
 • Цілодобова техпідтримка.
 • Можливість налаштування відсотка розподілу коштів та затримок виконання.
 • Партнерська програма.
 • Тиражування вхідних та вихідних біткоін-адрес.
 • Гілка на Bitcointalk.
 • Комісія: 0,5% + 0,0005 BTC.
 • Мінімальна сума: 0,001 BTC.

CryptoMixer працює і на мобільних пристроях. Tor-адреса crypmix4m5iunofa25mpmiihdb56oaqg57tvrebqatc6otn3w65qhlid.onion.

5. ChipMixerМіксер ChipMixer

Сайт: chipmixer.com.

Міксер для змішування біткоїнів ChipMixer.com не вимагає створення акаунта та не створює жодних зв'язків між окремо взятими відвідуваннями сервісу. Система влаштована так, що "виходи" працюють швидше, ніж "входи", тобто з точки зору блокчейна власник витрачає свої монети перед тим, як відправити їх у міксер. Після операції користувач одержує від сайту квитанцію про отримання коштів.

Особливості:

 • 7-денне очікування депозиту. За потреби можна продовжити час. Протягом 7 днів сесії логи зберігаються, але після автоматичного або ручного завершення видаляються.
 • Сторінки максимально полегшені, працюють без JavaScript.
 • Розмір комісії, що настроюється: стратегія «Плати скільки хочеш».
 • Для транзакцій сумою менше 20 BTC потрібно одне підтвердження, для решти 6 підтверджень.
 • Гілка на Bitcointalk.
 • Мінімальна сума становить 0,001 BTC із кроком 0,001 BTC.

Оскільки мінімальна сума для змішування – 0,001 BTC, то, якщо відправити суму меншу від цього значення, це буде розцінюватися як пожертвування на користь сервісу. Принцип роботи міксера ґрунтується на chips - біткоін-адресах, що фінансуються певними сумами (0,001 BTC, 0,002 BTC, 0,004 BTC і так до 4,096 BTC).

Коли користувач вносить свої BTC, то отримує внесену суму в chips. Наприклад, якщо внести 0,112 BTC, то вийде 0,064+0,032+0,016. Чіпи спочатку анонімні і не пов'язані з належними засобами на блокчейні. Витрачати їх можна, коли завгодно, але за допомогою секретного ключа.

Також чіпи можна розділяти, об'єднувати, ставити на удачу (шанс 47% - отримати подвоєну суму, 53% - не отримати нічого), використовувати для пожертвувань, імпортувати в свій біткоін-гаманець.

6. MixTumМіксер MixTum

MixTum.io - біткоін-міксер, запущений в 2018 році, особливість якого полягає у використанні платформи Jambler.io. Суть у тому, що при мікшуванні BTC сервіс не тасує між собою вільні кошти на своїх рахунках, а застосовує монети, куплені на криптобіржах. При цьому завдяки величезним оборотам бірж транзакції гарантовано будуть чистими. Чистота монет, що входять, перевіряється вбудованими алгоритмами.

Особливості:

 • Гроші змішуються в одному або кількох пулах без використання кодів мікшера.
 • Сервіс не відстежує ID замовлень та їх атрибути.
 • Клієнт не може сам встановлювати часові рамки змішування.
 • Монети купуються на біржах Binance, OKX, DigiFinex, Cryptonex та ін.
 • Унікальні параметри кожного запиту. Міксер випадково встановлює значення тимчасових затримок (від 1 до 6 годин), вибирає проміжні гаманці, визначає кількість вихідних транзакцій, встановлює комісійний збір (від 4 до 5 % + 0,0007 BTC) і вибирає, в якому відсотковому відношенні кошти повертатимуться на вказані користувачем гаманці.
 • Мінімальна сума 0,005 BTC.
 • Гілка на Bitcointalk.
 • Тор-версія: mixtum5lbuslyow2.onion

При створенні замовлень за замовчуванням можна встановити дві адреси пересилання, хоча при необхідності доступні й індивідуальні налаштування. При поверненні чистих монет система шукає оптимальний варіант посередницького гаманця, з якого можна перерахувати від 10 до 90% загальної суми. Чисті монети вирушають шляхом проведення двох чи більше транзакцій; через кожен часовий інтервал надходять випадкові суми. Ця схема розроблена, щоб ускладнити кластерний аналіз.

Читайте також - Пули для майнінгу криптовалют.

7. AnonymixerМіксер Anonymixer

Сайт: anonymixer.com.

Творці заявляють, що при використанні їхнього сервісу ніхто не зможе визначити, що ви застосовували біткоін-міксер.

Особливості:

 • Мінімальна сума змішування – лише 1 сатоші.
 • Комісія від 1% до 2% + мережева.
 • Логи не зберігаються.
 • До 10 адрес депозиту та до 20 адрес виходу.
 • Гілка на Bitcointalk.

Сервіс надає гарантійний лист у PDF та текстовому форматі. Працювати з ресурсом можна як застосуванням JavaScript, так і без нього. Другий варіант вважається безпечнішим. З сайтом зручно працювати з мобільних пристроїв.

8. Mixer.moneyMixer money

Сайт: https://mixer.money

Мікшер з кількома режимами. Один із них – «Повна анонімність». Знеособлені монети розбиваються на частини і йдуть клієнтам стандартного режиму «міксер», а ті, що залишилися, йдуть на біржі і надходять до приватних трейдерів. Сумарний оборот задіяних бірж понад 1000000 BTC на добу.

Особливості:

 • Мінімальна сума платежу 0,003 BTC.
 • Комісійний збір 4-5% + 0,0007 BTC (у режимі "Повна анонімність").
 • Є версія Tor: mixermo4pgkgep3k3qr4fz7dhijavxnh6lwgu7gf5qeltpy4unjed2yd.onion
 • Є власний телеграм бот.

Транзакція триває від 0 до 6 годин, залежно від рівня змішування та інших критеріїв.

9. MixturaMixtura

Сайт: https://mixtura.money/

Mixtura гарантує отримання на виході криптовалюти із позитивною історією від криптовалютних бірж Європи, Азії та Північної Америки. Монети надходять частинами з випадковими часовими інтервалами різних географічних точок на кілька гаманців. Використовується алгоритм Bitcoin Mixer 2.0 із новим алгоритмом шифрування.

Особливості:

 • Комісія: до 5% + 0,0007 BTC.
 • Мінімальна сума змішування 0,003 BTC.
 • Процес анонімізації займає до 8 годин після отримання першого підтвердження про вхідну транзакцію клієнта.
 • Логи не зберігаються.
 • Tor посилання: 2ftqicu6s65mqccp.onion

Як і деяких інших сервісах, тут практикується система гарантійних листів. Mixtura надає гарантійні листи з цифровим підписом, які підтверджують 100% відповідальність сервісу.

Міксери в криптогаманцях

Існують биткоин-гаманці з підвищеною анонімністю, які використовують технологію CoinJoin. Це метод мікшування, при якому транзакції від кількох відправників об'єднуються в один платіж, який знову розбивається випадковим чином. Таким чином, буде невідомо, хто конкретно відправив ті чи інші монети.

10. Wasabi WalletWasabi Wallet

Сайт: https://wasabiwallet.io/.

Wasabi Wallet являє собою десктопний гаманець з відкритим вихідним кодом і підвищеним рівнем конфіденційності. Розроблений компанією zkSNACKs, є версії для Windows, OSX чи Linux. Wasabi Wallet використовує схему виведення BIP84 та генерує лише власні адреси bech32.

Особливості:

 • Інтеграція з анонімною мережею Tor.
 • Реалізація технології BIP157-158, що забезпечує легку, безпечну та швидку роботу без збоїв та хакерських атак.
 • Відповідає системі гаманців ZeroLink, яка використовує Chaumian CoinJoin, методику змішування BTC, у якій провайдер міксера не може вкрасти монети.

Все це дозволяє гаманцю послідовно забезпечувати 100-кратну анонімність: це означає, що для проведення транзакції користувачеві необхідно почекати, доки не об'єднаються біткоїни 100 користувачів, які потім будуть зібрані в пакет і передані.

Комісії на даний момент становлять 0,003% від обраного ступеня анонімності. Наприклад, якщо анонімність дорівнює 50, користувач платить 0,003 % * 50 (=0,15 %). В окремих випадках комісія буде меншою або більшою.

11. SamouraiSamourai

Сайт: https://samouraiwallet.com/whirlpool.

У цьому мобільному гаманці для розриву зв'язків між відправником та його монетами використовується технологія Whirlpool ("вир"). Монети різних користувачів потрапляють до загального пулу ліквідності, звідки розподіляються на безліч нових виходів. При цьому процес відбувається швидко протягом декількох хвилин.

Комісія за використання Whirlpool не залежить від суми. Адреси ніколи не використовуються повторно, а будь-які детерменовані зв'язки між входами та виходами відсутні. Виключено повернення коштів користувача йому.

Хоча гаманець Samourai орієнтований на мобільні пристрої, Whirlpool може використовуватися і на ПК як окремий додаток, що скачується.

Переваги та недоліки біткоін-міксерів

Теоретично такі ресурси працюють просто чудово. Однак не кожен сайт функціонує на 100% ефективно, традиційні механізми змішування схильні до низки проблем. Наприклад, вже доведено, що є 95 % ймовірності, що улюблений міксер можуть розшифрувати – допомагає цьому так званий аналіз кластеризації.

Компанії Bitfury та Chainalysis створили спеціальні алгоритми, які вміють ідентифікувати пов'язані один з одним адреси, показуючи при цьому досить високу точність. Це наражає користувачів на деяку небезпеку, адже ці алгоритми здатні не тільки ідентифікувати будь-якого клієнта, але й продемонструвати всім бажаючим, хто користується міксером для біткоїну.

Ще одна актуальна проблема полягає у величезній кількості скам-проектів на просторах мережі. При цьому шахраї нічого не бояться, адже людина, яку вони обманюють, навряд чи піде в поліцію чи суд, знаючи, що й сама при цьому порушує законодавство тією чи іншою мірою. Тому будь-яке регулювання у цій сфері відсутнє, робота будується лише з довірі.

Нарешті є ризик того, що клієнт (або його адресат) отримає «брудні» гроші. В результаті, коли державні структури розбиратимуться з відмиванням грошей, то можуть вийти на людину, яка, по суті, невинна. Це гарантує багато неприємних хвилин.

Отже:

Плюси Мінуси
Забезпечення конфіденційності. Не всі мікшери забезпечують 100% анонімності.
Можливість «відмити» криптовалюту із сумнівним походженням. Є ризик отримання брудних грошей та подальших проблем через це.
  Багато шахрайських проектів.

Як вибрати найкращий міксер для змішування біткоїнів

Як ми вже переконалися, біткоін-міксери не ідеальні. Якщо розглядати конкретні послуги, то в кожному також можна знайти недоліки. Наприклад, один не дозволяє використовувати розсилку з різних адрес, інший - не дає налаштувати відкладену транзакцію ...

На що потрібно в першу чергу звертати увагу:

 • Репутація Щоб не втратити свої кровно зароблені монети, потрібно постаратися краще дізнатися про міксер, з яким вирішено взаємодіяти, почитати відгуки на форумах у даркнеті (наприклад, The Hub).
 • Блокчейн-аналіз для ідентифікації. Деякі з ресурсів для змішування біткоїнів особливим чином позначені, в результаті чого аналітики можуть пов'язати з ними Bitcoin-гаманціклієнтів. Зрозуміло, що в результаті клієнт може бути відстежений. Щоб перевірити, чи позначено ресурс, можна скористатися сайтом walletexplorer.com.
 • Розмір резерву. Він має бути великим. У разі, якщо транзакція більше, ніж пул монет сервісу, після здійснення мікшування свіжі монети нараховуватимуться частинами.

Нюанси, особливості

Швидкість мікшування залежить від обраної криптовалюти та загальної суми транзакції. Після залишення заявки монета пересилається в пул і чекає на підтвердження від майнерів, а потім переміщається на різні гаманці. Скільки гаманців, стільки і транзакцій – отже, розраховувати потрібно щонайменше на 5–6 біткоін-перекладів за часом. Щоб зв'язок між адресами ще менше відстежувався, застосовується технологія відкладених транзакцій.

Більшість міксерів з метою підтримки конфіденційності не зберігають інформацію довго – максимум 3 діб. Адреса, яка генерується в самому міксері, діє лише добу та підходить виключно для переказів усередині сервісу. Як правило, забороняється приймати інші кошти на ту саму адресу.

Зрозуміло, послуги не вимагають підтвердження особистості і не проводять жодних типів KYC-процедур. Під час операції сервіс видає різні важливі відомості: гарантійний лист, код для підтвердження власності грошей, адресу криптовалютного гаманця – важливо випадково не закрити вкладки з цією інформацією, оскільки вона згодом стане в нагоді для повернення пересланих коштів.

Багато біткоін-міксери встановлюють мінімальну суму переказу. Потрібно бути уважними – якщо спробувати відправити суму меншу за нижній поріг, то гроші підуть як пожертвування в рахунок розробників.

Думки експертів та користувачів

Якщо ви не отримуєте криптовалюту з даркнета, а торгуєте на біржах, що регулюються, то найімовірніше, вам не варто користуватися біткоін-міксерами. Справа в тому, що після перемішування є ризик отримати "брудні" BTC - такі, що були задіяні у злочинних справах або вкрадені. Біткоїни, позначені як "брудні", можуть принести проблеми: блокування акаунта на біржі і т.д.

Регулятори різних країн зараз приділяють дуже багато уваги роботі біткоін-міксерів у рамках боротьби з відмиванням грошей, фінансуванням тероризму та кібер-злочинністю. Це одна з причин того, що сайти періодично закриваються, не витримуючи тиску, блокуються провайдерами та антивірусами.

FAQ

Що таке біткоін-міксер?

Сервіс для анонімізації криптовалютних транзакцій.

Як працює міксер?

Нюанси можуть відрізнятися, але в основному це працює так: кошти, які відправляє користувач, змішуються із коштами інших користувачів та самого сервісу, внаслідок транзакції неможливо відстежити в блокчейні.

Якими можуть бути сервіси мікшування?

Централізованими та децентралізованими; деякі з них інтегровані в криптогаманці.

Чи є недоліки таких сервісів?

Так, по-перше, можна отримати замість своїх монет "брудні" біткоїни. По-друге, у деяких мікшерах можна отримати свої ж монети хоча б частково, що вбиває весь сенс операції.

Міксери стягують комісію?

Так, зазвичай, від 1 до 5% + комісія мережі. Її можна регулювати - чим вищі збори, тим сильнішим буде змішування.

У яких ситуаціях рекомендується використовувати міксери для біткоїну?

Преимущественно если средства получены из даркнета, от частного лица или с нерегулируемых бирж.

Висновок + відео

Біткоїн міксери - важливий напрямок криптоіндустрії. Адже вже давно стало зрозуміло, що біткоїн не забезпечує достатньої анонімності, скоріше він псевдоанонімен, і правоохоронні органи вже навчилися способам пов'язати певні транзакції та гаманці з реальними особами.

Якщо ви – за стовідсоткову конфіденційність чи сумніваєтеся у походженні отриманих монет, то можете скористатися сервісами, про які розказано у статті – міксери ретельно перемішують цифрові активи різних користувачів, забезпечуючи гідний рівень анонімності. Свої ризики тут теж є, тому не забудьте зважити всі плюси та мінуси перед застосуванням. Також у мережі є сотні шахрайських сервісів або клонів відомих сайтів, цього теж треба остерігатися.

Стаття - Скрінери (сканери) зв'язок та спредів для арбітражу криптовалют на біржах.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити