Binance Cloud Mining – платформа для покупки контрактів на хмарний майнінг, запущена біржею Binance восени 2022 року. Знайти цю функцію можна у розділі Binance Pool -> Cloud Mining. На старті продаються контракти лише на видобуток Bitcoin, терміном на 60-91-180 днів, хешрейт від 1 до 80 Th/s.

Хмарний майнінг дає можливість не турбуватися про обладнання, його купівлю та встановлення. Технічне оснащення повністю лягає на плечі компанії. Користувачеві потрібно лише сплатити контракт, який підходить йому за умовами, а потім отримувати пасивний прибуток. Редакція BiznesCat.com докладніше розповість про новий інструмент.

Binance Cloud Mining

Загальний огляд Binance Cloud Mining

Найменування продукту Binance Cloud Mining
Послуги, що надаються Хмарний майнінг криптовалют
Офіційний сайт pool.binance.com/uk-UA/cloud
Рік запуску 2022
Керуюча компанія Binance
Криптовалюти, доступні для майнінгу На початковому етапі лише Bitcoin, надалі, можливо – всі, з якими працює пул Binance Pool
Тарифні плани (тривалість) 60, 91, 180 днів
Мінімальна ціна контракту Від 1,5015 $ за 1 Th/s (91 день)
Способи оплати Криптовалюта – USDT, BUSD
Мобільний додаток Поки що доступно лише у веб-версії
2FA Так
Верифікація Так

Сервіс дозволяє будь-якому верифікованому користувачеві криптобіржі купувати у Binance обчислювальні потужності; це рішення – частина сервісу Binance Pool. Нагороди у розмірі, що відповідає купленому хешрейту, розподіляються на біржовий гаманець для поповнення.

Кожен з контрактів, представлених на ринку, включає наступні критерії, з якими повинен погодитися користувач:

 • Кількість днів хмарного майнінгу.
 • Сумарний хешрейт, або потужність обладнання.
 • Збори за електроенергію та хешрейт.
 • Майнінг-пул із запропонованих на Binance Pool, до якого відноситимуться орендовані потужності.

Згідно з умовами використання, компанія зобов'язана надати клієнту щонайменше 95% хешрейту, проте прагне надати всі 100%. Якщо показник не дійде до 95%, то є два варіанти вирішення проблеми: або Binance надасть хешрейт, що залишився, протягом 30 днів після завершення контракту, або (коли це неможливо), надасть хмарні винагороди протягом 10 днів із закінчення продовженого терміну.

Інструкція з хмарного майнінгу від Binance

Щоб підписатися на продукт Binance Cloud Mining:

 • Зареєструйте акаунт на біржі та пройдіть верифікацію.
 • Перейдіть до розділу Earn -> Binance Pool з верхнього меню.Binance Cloud Mining – перехід з меню
 • Перейдіть на вкладку Cloud Mining.Binance Cloud Mining у розділі майнінг-пулу
 • Ви опинитеся в розділі Market (Ринок), де, власне, і зібрані всі доступні на даний момент пропозиції.Сторінка Binance Cloud Mining
 • Вивчіть усі пропозиції та їх параметри. Біржа готова надати різноманітні продукти, що відрізняються в тому числі за тривалістю дії та платою за електроенергію. Так, у продуктів з високим співвідношенням витрат на електроенергію до продуктивності, прибуток, ймовірно, буде більшим, коли курс криптовалюти зростає (і навпаки). У відповідного продукту натисніть кнопку «Купити».
 • Виберіть хешрейт і ту валюту, в якій оплачуватиметься покупка. Поставити галочку, погодившись із умовами використання (попередньо прочитати їх), та натиснути кнопку підтвердження. Для оплати підтримуються стейблкоіни BUSD та USDT. При цьому вони в даному випадку дорівнюють 1:1, тобто сума буде однакова за будь-якого варіанта.Binance Cloud Mining - купівля контракту
 • Зверніть увагу, що ви не зможете внести зміни після підтвердження. Як тільки ви підтвердите дію, Binance спише відповідний об'єм BUSD або USDT зі спот-гаманця.

У першу неділю після вашої оплати куплена потужність буде додана до відповідного пулу Binance Pool, наприклад, SHA-256. Після цього нагороди починають нараховуватись щодня. Відстежити отримані нарахування можна в меню "Мої ордери" -> "Історія доходів".

Читайте також - Binance Launchpad: огляд лаунчпад-майданчика для токенсейлів криптовалютних проектів.

Переваги і недоліки

Переваги:

 • Продукт від топової екосистеми Бінанс – фактично знак якості.
 • Інтеграція з одним із найбільших у світі пулів Binance Pool.
 • Низький бар'єр входу.
 • Простота використання.
 • Пасивний заробіток.

Недоліки:

 • Передплата відкрита лише у певні дні, і прибуток починає надходити не відразу після покупки.
 • На старті запропоновано контракти лише на біткоін.

FAQ

Що таке Binance Cloud Mining?

Платформа від біржі Binance, де можна купити контракти на оренду обчислювальної потужності для майнінгу та приєднати ці потужності до Binance Pool.

Які вимоги до користувача, чи потрібна верифікація?

Так, потрібна.

Які криптовалюти доступні для хмарного майнінгу?

На початковому етапі лише Bitcoin.

В яких валютах можна сплатити покупку?

Binance USD (BUSD) та Tether USD (USDT).

Коли починає нараховуватись прибуток?

У першу неділю після покупки хешрейт вийде в мережу. Після цього нагороди нараховуватимуться щодня на спот-баланс.

Як розраховується прибуток від хмарного майнінгу на Бінанс?

Заявлено такий метод розрахунку: ставка за одиницю продукту на день * обчислювальна потужність, куплена користувачем (Th/s) * теоретична продуктивність майнінгу на день * (1±2,5% мінус 1,5%). 2,5% - комісія майнінг-пулу, 1,5% - сервісний збір.

Що таке Th/s?

Терахеш за секунду, це одиниця зміни хешрейту. Означає, скільки хешів (спроб відгадати блок) обладнання здатне відправити за секунду.

Коли віднімається плата за електрику?

Тільки один раз на момент покупки договору. З цих грошей Binance платить компанії-хостингу обладнання. Для різних контрактів вартість електроенергії різна через індивідуальні особливості енергоспоживання тих чи інших одиниць обладнання.

Чому хешрейт періодично падає і росте?

При покупці договору вказана приблизна швидкість хешування. Насправді вона може коливатися через багато факторів, але за підсумком має надаватися не менше 95% купленого хешрейту. В іншому випадку Binance компенсує втрати.

Висновок + відео

З урахуванням високої популярності сервісу Binance Pool, а також напряму хмарного майнінгу, загалом очікувано та логічно, що біржа зрештою запустила власне рішення такого плану. Продукт буде мати успіх хоча б тому, що пропонується таким гігантом, який добре зарекомендував себе за надійністю і лояльністю до користувачів.

Звичайно, Binance Cloud Mining - це не безризиковий продукт, можливі збитки, пов'язані, наприклад, зі збоями в електриці. Але в цілому компанія ретельно відстежує стан майнінгового обладнання та зв'язку з користувачами, щоб забезпечити захист від ризиків, яких можна уникнути.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити