Bitget – централізована біржа криптовалют, що пропонує функціонал для торгівлі ф'ючерсами COIN-M та USDT-M, демо-торгівлі, трейдингу на спотовому ринку та копітрейдингу.

Крім того, є Launchpad-платформа, на якій правила дещо відрізняються від тих, що застосовуються на Binance або Bybit. Власний токен BGB дає переваги на біржі, розширює можливості для копітрейдингу, незабаром дозволить заробляти пасивний дохід до 40% річних. Bitget – офіційний партнер футбольного клубу "Ювентус". Пропонуємо огляд біржі Bitget від редакції BiznesCat.com.

Біржа Bitget

Сайт: https://www.bitget.com/uk/

Загальна інформація

Назва біржі Bitget
Офіційний сайт (дзеркало) https://www.bitget.com/uk/
Послуги Спотова та ф'ючерсна торгівля, копітрейдинг, стартовий майданчик
Рік запуску 2018
Компанія SINGAPORE BITGET PTE LTD
Країна реєстрації Сінгапур
Адреса реєстрації 60 Paya Lebar Road #08-55 Paya Lebar Square Singapore 409051
Ліцензії Ліцензія MSB США, ліцензія MSB Канади, ліцензія на діяльність як біржа цифрових валют (DCE) Австралії
Мобільний додаток Так. Android, iOS
Додатки на ПК Так. Windows (файл, 48 Мб), macOS (файл, 76 Мб)
Добовий об'єм торгів 516 852 405 $ (спот), 2 773 592 786 $ (деривативи)
Рейтинг довіри CoinGecko 9 з 10
Робота з фіатом Так (купівля з картки)
Верифікація Не обов'язкова, потрібна для розширення лімітів та можливості покупки з картки
Двофакторна аутентифікація Так
Торгова комісія До 0,1% (спот), 0,02% / 0,06% (контракти)
Кількість торгових пар/контрактів 183/81
Кредитне плече До 125х
Демо-рахунок Так
Субаккаунти Не має
Біржовий токен BGB
Способи поповнення Криптовалюти, покупка з картки
Підтримка

Чат на сайті,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Блог

https://blog.bitget.com/wordpress/?lang=en

РеєстраціяBitget - реєстрація

Зареєструватися на біржі Bitget можна на вибір за допомогою телефону або адреси електронної пошти.

Придумайте складний пароль. Для підтвердження на телефон або пошту прийде код, який потрібно ввести, щоб завершити реєстрацію.

Можна відразу ж перейти до розділу "Докладніше" -> "Винагороди", щоб виконати кілька завдань і отримати сумарно до $158 на оплату комісій. Серед завдань – проходження верифікації, внесення депозиту, перша угода, використання копітрейдингу. Перший бонус $5 за реєстрацію дається відразу.

Верифікація на Bitget

Користувач може торгувати без верифікації, але з обмеженнями:

 • Не можна купувати криптовалюту з картки.
 • Є ліміт на виведення – 0,1 BTC на добу.
 • Деякі функції та бонуси недоступні.

Верифікація є стандартною перевіркою KYC, де потрібно відправити на перевірку дані паспорта або іншого посвідчення особи, підтвердити країну проживання.

Щоб розпочати перевірку, наведіть на значок профілю та виберіть пункт меню «Верификація».Bitget - KYC

Натисніть «Пройти верифікацію» та виконайте інструкції:

 • Виберіть країну.
 • Введіть англійською мовою ім'я та прізвище.
 • Виберіть тип документа: права водія, закордонний паспорт або інший документ.
 • Введіть номер документа.
 • Завантажте потрібні фотографії документів. Якщо верифікація відбувається з телефону, можна відразу скористатися камерою прямо із додатку. Максимальний розмір файлу – 2 Мб.
 • Також зробіть селфі, тримаючи в руках документ та листок зі словом Bitget та поточною датою.
 • Надішліть дані та дочекайтеся закінчення перевірки.Bitget – верифікація

Поповнення рахунку

Депозит у криптовалюті на BitGet можна зробити через розділ «Гаманець» - «Поповнення».

Виберіть потрібну монету за допомогою списку, що розкривається. Зверніть увагу на те, щоб був правильно обраний блокчейн (для криптовалют, що працюють у кількох мережах).

Скопіюйте адресу гаманця, згенеровану системою, і переведіть на неї кошти (можна скористатися QR-кодом, переказуючи з мобільного).Bitget – поповнення рахунку

Можливе придбання цифрових активів з картки практично будь-якого банку.

Для цього відкрийте розділ «Купити криптовалюту». Виберіть фіатну валюту для оплати, введіть суму, яку ви готові віддати. Виберіть отримувану криптовалюту і спосіб оплати з доступних (рекомендується використовувати один з чотирьох перших варіантів):

 • Visa
 • Mastercard
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • PayNow
 • FPS
 • PromtPay
 • InstaPay
 • UPI
 • GoJek
 • Viettel Pay
 • DuitNow
 • PayID

Нижче відображаються постачальники платіжних послуг, які забезпечать виконання операції. Користувачеві потрібно вибрати відповідний варіант і оплатити покупку вибраним способом. Куплені монети будуть протягом 5-10 хвилин зараховані на біржовий рахунок.Bitget - покупка з картки

Виведення коштів

Виводити активи з Bitget можна лише у криптовалюті – на зовнішній гаманець або внутрішнім переказом.

Зайдіть у розділ «Гаманець» -> «Зняття». Усередині буде два підрозділи. У першому можна переказати криптовалюту на будь-який сторонній гаманець, вказавши її адресу та суму з урахуванням встановлених лімітів.

Другий розділ дозволяє перевести активи іншому користувачеві біржі – для цього потрібно знати його дані, e-mail, ID користувача або номер телефону. Внутрішній переказ здійснюється без комісії.Bitget - внутрішній переказ

Спотова торгівля

BitGet пропонує такі види ордерів для спотової торгівлі:

 • Лімітний ордер. Можна вказати в заявці бажану ціну активу, при досягненні якої операція відбудеться.
 • Ринковий (вибирається з списку, що розкривається, в блоці створення ордерів, на вкладці «лімітний ордер»). Вказується лише кількість активів, що купуються або продаються, і угода здійснюється в той же момент за ринковою ціною.
 • Тригер ордер. Тип заявки з встановленою ціною ордера та певною умовою виконання. Коли ринкова ціна досягне тригера, буде розміщено ордер за заданою ціною. Тригер ордер дозволяє заздалегідь задати ціну купівлі та продажу, щоб автоматично фіксувати прибуток чи збитки.

Торговий термінал стандартний і зрозумілий - по центру знаходиться графік динаміки ціни, ліворуч можна вибирати потрібну торгову пару, праворуч розташована книга ордерів, де можна за необхідності перейти на відображення історії угод. Під графіком – розділ створення ордерів.

Створюючи лімітний ордер, можна вибрати його додаткові параметри: GTC (діє до скасування), Post Only (гарантує, що лімітний ордер не співпадатиме з вже існуючим ордером), IOC (виконати негайно повністю або частково, або скасувати), FOK (виконати повністю) або скасувати).Bitget – спотова торгівля

Ф'ючерсна торгівля

У березні 2021 року розробники Bitget реалізували функцію відкриття єдиних рахунків USDT для торгівлі похідними інструментами. Трейдер може вибрати USDT як маржу для одночасної торгівлі різними торговими парами, причому всі ці контракти будуть мати спільні параметри:

 • баланс рахунку;
 • збитки та прибуток;
 • ризик;
 • кредитне плече.

Максимальний левередж на платформі – 125 х.

Ще одне інноваційне поняття - контракт кванто своп на Bitget. Має на увазі застосування кількох валют як маржу для різних контрактів. Зазвичай на інших біржах у COIN-M контрактах маржа у певній криптовалюті застосовується лише до відповідних контрактів. Нове рішення дає більше торгових можливостей та потенціалу прибутку. Наприклад, якщо в якості маржі вибрано BTC, можна торгувати ETHUSD, XRPUSD і так далі, але прибуток/збиток будуть розраховуватись у BTC. Хороший варіант для заощадження на обмінах.Bitget – торгівля контрактами

Копітрейдинг на Bitget

Переходимо до однієї з головних функцій Bitget, через що ця біржа стала такою популярною.

Копітрейдинг, або соціальна торгівля, це підписка на успішного трейдера та повторення його торгової стратегії. Функція копіювання угод на Bitget дозволяє вибрати кілька елітних трейдерів та синхронізувати їхні дії для досягнення прибутковості.

Переваги для підписника:

 • Висока безпека та прозорість усіх угод.
 • Автоматична синхронізація дій з рухами трейдера, тому не потрібно постійно спостерігати за процесом.
 • Можливість втручатися у процес, закривати та відкривати угоди на власний розсуд.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, де можна легко відстежувати прибуток.

Переваги для трейдера:

 • Додатковий дохід: трейдери безпосередньо одержують до 10% прибутку від підписників.
 • Bitget надає елітним трейдерам унікальні можливості взаємодії.

У розділі «Копітрейдинг» представлений список усіх елітних трейдерів. Можна підписатися на будь-кого, у якого є вільні місця, звертаючи увагу на такі параметри: кількість підписників, PNL 3Н (співвідношення прибутку та збитків за останні три тижні), прибуткові угоди за останні три тижні. Кількість місць для підписки трейдера залежить від його балансу.

Зверніть увагу, що підписка на трейдера в жодному разі не дає гарантії прибутку. Якщо не контролювати процес, можна і злити депозит.Профіль одного з трейдерів Bitget та його угоди

Демо-торгівля

На Bitget одна з найзручніших систем демо-рахунків серед усіх криптобірж.

Не потрібно реєструвати окремий акаунт або здійснювати інші зайві дії. Достатньо зайти в розділ "Ф'ючерси" -> "USDT-M демо" або "COIN-M демо". І відразу можна розпочинати торгівлю віртуальними активами – на старті дається 3000 SUSDT, аналога реального USDT.

Кожному новачкові рекомендується починати з демо-трейдингу, щоб вивчити функціонал біржі та зрозуміти, як працює ринок.

Bitget Launchpad

Bitget Launchpad – це майданчик для проведення токенсейлів нових проектів. Продаж здійснюється у форматі лотереї. Право на участь є лише у верифікованих користувачів.

Порядок проведення:

 • Учасники заробляють лотерейні квитки двома способами – або зберігаючи активи на своєму рахунку, або виграючи їх у процесі торгівлі на спотовому та ф'ючерсному ринках.
 • Системою автоматично розраховується середня денна сума утримання. Обсяг коштів, що береться до розрахунку, залежить від сумарних коштів на спотових та ф'ючерсних рахунках з дня реєстрації акаунта.
 • Наприкінці біржа оголосить переможців, які матимуть змогу придбати нові токени.
 • Учасники з квитками без виграшу матимуть змогу розділити нагороди за лояльність. Нагороди кожного учасника залежать від кількості його квитків.Bitget Launchpad

Токен BGB

Власний токен біржі Bitget - BGB - має безліч варіантів функціонального використання.

Так, незабаром буде доступний стейкінг BGB з прибутковістю до 40% річних. Можливе використання токена в якості маржі для контрактного рахунку, причому, порівняно з іншими криптовалютами, це буде на 15% вигідніше.

Зрозуміло, власники нативного токена можуть розраховувати на знижки з торгових комісій (спот).

Крім цього, BGB буде застосовуватися як запорука для партнерів, які бажають підвищити партнерську винагороду, як інструмент соціальної взаємодії між копі-трейдерами та їх підписниками та багато іншого.

Bitget Token працює на блокчейні Ethereum і має максимальну емісію 2 000 000 000 одиниць.

Комісії

На BitGet немає комісії за поповнення.

Комісія за виведення індивідуальна для кожної криптовалюти, наприклад:

 • 0,0006 BTC
 • 1 USDT
 • 0,006 ETH
 • 0,001 LTC
 • 0,1 XRP

Комісія по споту:

 • Базова – 0,1%
 • З оплатою у BGB – 0,08%

Комісія по ф'ючерсам:

 • Мейкер – 0.02%
 • Тейкер - 0.06%

Переваги і недоліки

Переваги:

 • Великий вибір торгових пар.
 • Низькі комісії + знижки власникам BGB.
 • Копітрейдинг.
 • Внутрішній переказ іншому користувачеві без комісії.
 • Зручний інтерфейс.
 • Високий рейтинг на CoinGecko.
 • Є пдодатки для мобільних пристроїв та ПК.
 • Ліцензії США, Канади, Австралії.
 • Демо-рахунок.
 • Грошові бонуси на оплату комісій.

Недоліки:

 • Недопрацьовані мобільні додатки (вильоти, реклама).

Відгуки

Додаток для iOS: https://apps.apple.com/ua/app/bitget/id1442778704

Додаток для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitget.exchange

Є більш ніж 1100 відгуків трейдерів, середня оцінка 3,3.

З позитивних моментів виділяють низькі комісії, велику кількість бонусів та зручний інтерфейс, наявність ліцензій.

Негативні відгуки містять переважно скарги на нестабільну роботу самого додатка, неефективний копітрейдинг, складності з проходженням верифікації.

FAQ

У чому особливості біржі BitGet?

Біржа має зручний інтерфейс та дозволяє торгувати на спотовому та контрактному ринках. Основна особливість - копітрейдінг, можливість копіювати стратегії успішних користувачів.

Чи потрібна верифікація?

Не обов'язкова, але якщо ви збираєтеся робити покупки з карти, брати участь у лаунчпадах та інших подіях, хочете розширити ліміти на виведення - то пройти її доведеться.

Торгові комісії на спотовому ринку?

Базова комісія – 0,1%.

Торгові комісії з контрактів?

Мейкер – 0,02%, тейкер – 0,06%.

Чи можна понизити комісію?

Спотові комісії знижуються, якщо оплачувати їхню частину в токенах BGB.

Чи є демо-рахунок?

Так, на контрактному ринку можна торгувати у демо-режимі. Надається 3000 віртуальних USDT.

Чи є додатки на біржі Bitget?

Так, є додатки для мобільних пристроїв та для ПК.

Висновок + відео

Bitget – платформа з можливістю легкого копітрейдингу в два кліки, але ця корисна функція потребує уважного ставлення та не є гарантією отримання прибутку. Концепція контракту кванто своп дозволяє використовувати один криптоактив під час торгівлі з кредитним плечем відразу кількома контрактами. Платформа пропонує трейдерами велику кількість популярних і не дуже торгових пар, можливість придбання монет із банківської картки. Всі ці параметри призвели до того, що платформа стала дуже популярною і щодня на ній здійснюється операції майже на 3 млрд. доларів.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити