Crypto.com – заснована в 2016 році багатофункціональна криптовалютна платформа, що включає біржу (спотова, ф'ючерсна, маржинальна торгівля), платіжний сервіс, NFT-маркетплейс, кредити та депозити, випуск пластикових карток, DeFi-гаманець, службовий токен CRO. Заявлено, що майданчиком користується понад 100 000 000 трейдерів та інвесторів. На Crypto.com представлено понад 140 криптовалют та 250 торгових пар. Доступ до біржі можливий як із браузера, так і через мобільний додаток для Android або iOS.

Офіційний сайт: https://crypto.com/

Редакція BiznesCat.com пропонує огляд біржі Crypto.com, її функціональних особливостей, переваг та недоліків.

Біржа Crypto.com

Загальна інформація

Назва біржі Crypto.com
Офіційний сайт (дзеркало) https://crypto.com/
Послуги Спотова та ф'ючерсна торгівля, маржинальна торгівля, інструменти пасивного доходу, NFT, DeFi, гаманець, карти
Рік запуску 2016
Країна реєстрації Мальта, Великобританія, Ірландія
Компанія Foris DAX MT, Foris MT, Foris GFS UK, Foris DAX Global
Адреса реєстрації У всіх країнах, окрім Британії, Швейцарії та членів ЄЕЗ, обробкою даних займається Foris DAX Global – адреса: 70 Sir John Rogersons Quay, Dublin 2, Ireland
Мобільний додаток Так
Добовий обсяг торгів на 19.12.22 3 180 645 305$
Рейтинг довіри CoinGecko 10 з 10
Робота з фіатом Банківський переказ
Верифікація Обов'язкова
Двофакторна аутентифікація Так
Торгова комісія До 0,4%
Кількість криптовалют/торгових пар 146/250
Кредитне плече До 100х
Біржовий токен CRO
Способи оплати Криптовалюти, покупка з картки
Реферальна програма До 50% від комісії залучених клієнтів + реферальний бонус у токенах CRO
Довідкові матеріали https://help.crypto.com/en/
Підтримка Чат на сайті, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Блог https://blog.crypto.com/
Соціальні мережі

https://twitter.com/cryptocom,

https://www.facebook.com/CryptoComOfficial,

https://www.instagram.com/cryptocomofficial/,

https://hk.linkedin.com/company/cryptocom,

https://www.youtube.com/channel/UCOMprzxakZOqmY23LYIawmg, https://www.reddit.com/r/Crypto_com/

Реєстрація та верифікація

Щоб скористатися послугами біржі Crypto.com, натисніть кнопку «Зареєструвати» у верхньому правому кутку сайту. Введіть дані:

 • Справжні прізвище та ім'я.
 • Дата народження.
 • Національність.
 • Електронна пошта.
 • Пароль (достатньої складності, з великими літерами та спеціальними символами).
 • Реферальний код – якщо є.

Погодьтеся з умовами біржі та натисніть Click to verify. Вирішіть капчу, натисніть Create Account.Реєстрація на Crypto.com

На електронну пошту прийде одноразовий код, введіть його у поле, що з'явиться на екрані. Наступним кроком вкажіть номер телефону, це обов'язково. Введіть код, який надійшов через SMS. На цьому реєстрацію завершено.

Верифікація на платформі є обов'язковою. Без неї немає доступу до жодних функцій біржі.

Тому відразу після реєстрації з'являється сторінка, потрібно ввести інформацію про себе: ім'я, прізвище, по батькові (за бажанням). Наступний крок – ідентифікація документів. Можна вибрати паспорт, посвідчення водія або ID-карту.

Щоб завантажити фото паспорта, необхідно переключитися на мобільний телефон (якщо верифікацію розпочато з ПК-версії) або задіяти веб-камеру. У випадку з телефоном потрібно ввести e-mail, куди прийде посилання. Відкрийте це посилання з мобільного та натисніть Start.Верифікація на Crypto.com з телефону

Увімкнеться камера, наведіть її на документ так, щоб він був у центрі і всі важливі дані були добре видно. Сфотографуйте документ. Після цього потрібно ще зробити селфі, щоб підтвердити, що документ належить вам.

Розгляд заявки на верифікацію може тривати до трьох днів. Якщо після цього часу немає відповіді, зверніться до служби підтримки.Верифікація акаунта

Після успішного завершення перевірки відкривається доступ до зберігання, купівлі, продажу криптовалют та всіх додаткових функцій.

Користувачам, у яких вже пройдено KYC в основному додатку, не потрібно знову проходити перевірку для роботи з біржею.

Поповнення рахунку

Поповнити біржовий рахунок можна у криптовалюті або банківським переказом (конвертація в USDC за курсом 1:1). Для поповнення криптовалютою існують два основні варіанти:

 1. Перемістити кошти з основного гаманця додатку Crypto.com. Через гаманець їх можна заздалегідь купити за допомогою банківської картки.
 2. Внести депозит безпосередньо із зовнішнього гаманця.

У першому випадку увійдіть в гаманець і натисніть Transfer, потім Withdraw, і виберіть переказ на Crypto.com. Вкажіть потрібну криптовалюту та суму. Зарахування миттєве та без комісії.

У другому випадку авторизуйтеся на біржі, перейдіть до розділу "Спот-гаманець" і натисніть кнопку "Баланс". Вкажіть потрібну криптовалюту, натисніть "Переказати" ("Deposit"). Скопіюйте адресу та переведіть на неї криптовалюту із зовнішнього гаманця, або скористайтесь QR-кодом для швидкого переказу за допомогою мобільних пристроїв. Кількість підтверджень мережі різних криптовалют відрізняється; для біткоїну - 6, для USDT ERC20 - 12.Поповнення рахунку

Для поповнення балансу біржі Crypto.com банківським переказом необхідно:

 • Додати банківський рахунок. Вказати банківські реквізити та платіжну адресу.
 • Пройти верифікацію рахунку. Термін – до 3 днів.
 • Переказати гроші на зазначені реквізити криптобіржі та отримати стейблкоїн USDC за курсом 1:1.
 • Мінімум: 500 USDC. Щоденний максимум: 100,000 USDC. Щомісячний максимум: 250,000 USDC.

Торгівля Crypto.comТоргівля Crypto.com

Перейти до торгівлі можна, вибравши потрібний розділ у верхній частині екрану (спот чи деривативи, у меню спорт можна також вибрати маржинальну торгівлю з плечем x10). Інший спосіб потрапити до торгового терміналу – перейти в розділ ринки і відшукати там потрібну валютну пару, а потім натиснути на неї.

Спотовий трейдинг

Біржа підтримує ордери маркет, ліміт, а також розширені – стоп-ліміт, стоп-лосс. Область створення ордерів знаходиться у правій частині сторінки. Виберіть потрібний тип ордера. Ринковий має на увазі швидкий продаж/покупку за ціною, заданою зараз ринком, а лімітний - за власною ціною, якщо знайдеться зустрічна пропозиція. Заповніть поля та натисніть Купити/Продати.

Що потрібно враховувати:

 • При створенні лімітного ордера за замовчанням вказується ціна, за якою було здійснено останню угоду у цій торговій парі.
 • Лімітні ордери підходять для купівлі за вигіднішою ціною, ніж ринкова, але не завжди вони виконуються швидко. Відкритий ордер перебуває у області під графіком. Його можна скасувати, це розумно зробити, якщо ціна пішла зовсім в інший бік і найближчим часом немає надії, що ордер справдиться.
 • Рідкісні торгові пари, які зазвичай торгуються на децентралізованих майданчиках, можуть мати ліміти за об'ємом операції. У цьому випадку під час створення ордера трейдер побачить повідомлення, що розмір ордера перевищує ліміт.Спотовий трейдинг

Ордери стоп-лосс та тейк-профіт дозволяють встановити розширені умови: коли система має створити лімітний ордер. Такі заявки дуже допомагають знизити можливі збитки у разі зниження вартості.

Для створення такого ордера потрібно ввести так звану стоп-ціну (ціну спрацьовування). Як тільки ринкова ціна досягне цього рівня, у книзі ордерів буде розміщено ордер із потрібними параметрами. Біржа автоматично створить стоп-лосс або тейк-профіт, виходячи з того, більше або менше стоп-ціна порівняно з ринковою ціною.Створення ордера стоп-лосс на Crypto.com

Деривативи

На біржі Crypto.com є функціонал для торгівлі безстроковими контрактами (45+ контрактів).

Торгівля ними здійснюється у розділі «Деривативи» та дозволяє застосовувати левередж до 100х.

Трейдинг із похідними інструментами підтримує лімітні, ринкові та розширені ордери. Мінімальна сума ордера має бути еквівалентною 0,0001 BTC.

Читайте також - Огляд Біржа Binance (Бінанс): реєстрація та вхід на офіційний сайт.

Щоб створити ордер:

 • Для створення лімітної заявки введіть ціну – мінімальний тик становить $0,5.
 • У разі з ринковим ордером введіть кількість криптовалюти.
 • Виберіть маржинальне плече та термін дії ордера.
 • Натисніть кнопку Buy/Long, щоб створити довгу позицію або зменшити коротку.
 • Натисніть Sell/Short, щоб створити коротку позицію або зменшити довгу.Деривативи

Специфікації контракту BTCUSD:Специфікації контракту з біткоїном на Crypto.com

Максимально можливий розмір кредитного плеча за конкретним ф'ючерсом залежить від загальної фактичної заборгованості біржі (включаючи відкриті ордери та позиції). Чим більша заборгованість, тим максимальне плече нижче.

 • Мінімальна початкова маржа складає 1%.
 • Підтримуюча маржа – 60% від початкової (у разі левереджу 100х).
 • Фінансування здійснюється щодня через кожні 8 годин.

Виведення коштів

Вивести кошти на Crypto.com можна двома способами:

 1. На основний гаманець додатку Crypto.com.
 2. Пряме виведення на зовнішній гаманець.

У першому випадку достатньо перейти в розділ виводу і як спосіб виводу вибрати Crypto.com App, потім вказати суму та підтвердити виведення. Монети буде переведено миттєво.

У другому випадку потрібно спочатку додати гаманець для виведення. Операція підтверджується за допомогою коду 2FA. Потім надіслати кошти на потрібну адресу, звертаючи увагу на комісію. Виведення займає 2-3 години. Комісії індивідуальні для кожної криптовалюты чи токена.

Також є певні ліміти на виведення та депозит.

Комісії та ліміти

Базова комісія мейкера та тейкера – 0,4% від суми ордера.Базова комісія мейкера/тейкера

Шляхом підвищення обсягу торгівлі за 30 днів або утримання токенів CRO, користувач може знижувати комісійні збори.

На останньому, 9 рівні трейдер платить 0,01%/0,4% від суми. Для цього потрібно мати об'єм торгів понад 200 000 000 USD на місяць.

Якщо при цьому утримувати на рахунку понад 50 000 000 CRO, комісію можна знизити до нуля.

Щоб активувати оплату токенами CRO торгових комісій, зайдіть у профіль і виберіть Stake & Earn (Заробляй на стекінгу), потім увімкніть відповідну опцію. Комісії автоматично будуть списуватися з гаманця, якщо на рахунку достатньо токенів.

Базова комісія по деривативам – 0,05%/0,07%.

Можна знизити до 0%/0,015% за підвищення об'єму торгів та до нуля за допомогою токенів CRO.

Комісія за ліквідацію за маржинальними позиціями – 0,16%.

Примусову ліквідацію можна уникнути, повністю або частково погасивши позику.

Комісії за виведення індивідуальні для кожної криптовалюти. Для BTC – 0,0004. При переказімонет на основний акаунт Crypto.com комісія не стягується.

Депозити не обкладаються комісійними зборами.

Трейдингові комісії на спот-ринок (Стекінг ≥ 0 CRO):Трейдингові комісії

Трейдингові комісії на торгівлю деривативами (Стекінг ≥ 0 CRO):Трейдингові комісії

Переваги і недоліки

Переваги:

 • Багато функцій для торгівлі та пасивного заробітку.
 • Підтримка більш ніж 140 популярних валют та токенів.
 • Лімітні, ринкові ордери, стоп-лосс, тейк-профіт.
 • Спотова торгівля із плечем до 10х.
 • Деривативи із плечем до 100х.
 • Власний токен
 • Європейські ліцензії на діяльність, найвища безпека.
 • Детальна довідка.

Недоліки:

 • Обов'язкова верифікація, без якої не можна навіть авторизуватись на сайті.
 • Достатньо висока базова комісія за торгівлю.

FAQ

Що таке Crypto.com?

Один із продуктів у рамках платформи Crypto.com – криптовалютна біржа з підтримкою спотової, ф'ючерсної, маржинальної торгівлі.

Скільки криптовалют підтримує біржа?

На даний момент 146 монет, 250 торгових пар із ними.

Чи підтримується фіат?

Так, біржа працює із банківським переказами.

Чи потрібна верифікація?

Так, проходження KYC потрібно обов'язково, не тільки для поповнення рахунку чи торгівлі, а й просто для входу до акаунта.

Де зареєстровано компанію?

Має кілька підрозділів. Той, що працює з країнами СНД, зареєстрован в Ірландії.

Види ордерів на біржі?

Ринковий, лімітний, стоп-лосс, тейк-профіт, стоп-ліміт.

Як можна поповнити рахунок або вивести активи?

Тільки в криптовалюті – за допомогою зовнішнього гаманця або підключеного основного акаунта Crypto.com. В останньому випадку переказ миттєвий та без комісії.

Яка торгова комісія?

На спотовому ринку базова комісія 0,4%, на ф'ючерсному 0,05%/0,07% (мейкер/тейкер). Може бути знижена.

У біржі є мобільний додаток?

Так, є додатки для Android та iOS.

Висновок + відео

Біржа Crypto.com залишає враження серйозної платформи, що висуває суворі вимоги до користувачів у рамках світового законодавства. Платформа тісно пов'язана з однойменним додатком, що дуже зручно: переказ валюти між біржею та додатком миттєвий та безкоштовний. У торговому терміналі представлені інформативні графіки TradingView, що забезпечують базову функціональність та знайомі багатьом трейдерам з інших біржових платформ.

Біржа також приділяє багато уваги безпеці. Як заявлено, 100% коштів зберігаються на холодних гаманцях, фіат – у кастодиальних компаній, що регулюються. Усі операції, включаючи введення та виведення активів, захищені та перевіряються. Крім того, користувач може отримати відповідь технічної підтримки у будь-який час дня та ночі.

Читайте - Криптобіржі для України: ТОП-13 найкращих бірж.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити