MEXC (раніше MXC) – це криптовалютна біржа з можливістю спотової, маржинальної та ф'ючерсної торгівлі, власним токеном MX та інструментами для роботи з DeFi. Заснована у 2018 році, досить популярна в Азії. У рамках MEXC користувачі можуть працювати з більш ніж 850 торговими парами з майже 500 активів. Підтримується фіат, у тому числі купівля або продаж криптовалют через p2p-ринок. У запропонованому огляді від редакції BiznesCat.com розглянемо всі аспекти біржі.

Торгувати: mexc.com

біржа MEXC

Загальна інформація

Назва біржі MEXC (з червня 2021 року)
Офіційний сайт (дзеркало) https://www.mexc.com/
Рік запуску 2018
Добовий обʼєм торгів на 20.03.2024 1 146 188 927$
Країна реєстрації Сейшельские острова
Компанія MEXC Global Ltd.
Адреса реєстрації Sertus Chambers, The Quadrant, Manglier Street, Victoria, Mahe, Republic of Seychelles
Тип біржі Централізована
Рынки Спотова торгівля, деривативи, маржинальна торгівля, ETF, DeFi
Додатки iOS, Android, Windows
Работа с фиатом Так
Верификация Обов'язковою для зняття грошей з рахунку
Захист акаунта Підтвердження дій через email або SMS, 2FA через Google Auth
Торгова комісія До 0,2%
Комісія за введення Відсутня
Комісія за виведення Зависит от способа.
Криптовалюти BTC, ETH, USDT, DOT, MX, XRP, SHIB та ще більше 490 активів
Деривативи BTC_USDT, ETH_USDT, LTC_USDT та ін. (всього 117)
ETF з плечем BTC3L, BTC3S, ETH3L, ETH3S, EOS3L, EOS3S і т.д.
Фіат Тільки покупка з картки (будь-яка валюта)
Біржовий токен МХ
Способи поповнення та виведення Криптовалюти, купівля з банківської картки VISA/Mastercard
Види ордерів Лімітний, ринковий, тригер
Маржинальна торгівля Так
Кредитне плече Спот – до 10х, деривативи – до 125х, ETF – до 3х
Реферальна програма 1 рівень, до 50% від комісій за торгівлю рефералів
Довідкові матеріали https://support.mexc.com/hc/en-001
Підтримка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Соціальні мережі

https://twitter.com/MEXC_Global,

https://www.facebook.com/mexcglobal,

https://discord.gg/yAsgjfv,

https://www.reddit.com/r/MXCexchange/,

https://www.linkedin.com/company/mxc-exchange,

Реєстрація та налаштування акаунта

Для створення облікового запису на MEXC натисніть кнопку «Зареєструвати» у верхньому правому кутку сторінки.

У верхній частині відкритого вікна можна вибрати спосіб реєстрації – електронною поштою або телефоном. Алгоритм приблизно однаковий. Заповніть необхідні дані (email-адреса або номер телефону, пароль, капча), погодьтеся з політикою конфіденційності.Реєстрація на MEXC

Зверніть увагу, що краще використовувати гугл-пошту, вона є найбільш безпечною. Підтвердіть пошту або телефон, ввівши надісланий код. Потім авторизуйтесь в акаунті за допомогою логіну та пароля.

Перед вами з'явиться вікно, що підказує, що можна зробити першою справою – активувати 2FA, підтвердити особу, внести депозит. За проходження всіх трьох кроків виплачується бонус – 10 USDT для торгівлі. Поки що це вікно можна закрити.

Вхід до особистого кабінету можна знайти у верхньому меню, якщо навести курсор на зображення користувача.Вхід до кабінету біржі MEXC

Розділи особистого кабінету включають:

 • Зміна пароля для входу до облікового запису.
 • Підключення двофакторної аутентифікації через Google Auth.
 • Верифікація акаунта.
 • Прив'язка телефонного номера.
 • Генерація ключів API.
 • Управління адресами для виведення коштів.
 • Призначення антифішингового коду.
 • Блокування акаунту – якщо ви знайдете в акаунті підозрілі угоди або іншу активність, зайдіть сюди і негайно заморозьте обліковий запис. Після цього трапиться таке: вхід до акаунту буде недоступний, API ключі відключені, всі торгові функції заблоковані. Згодом акаунт можна розморозити, написавши до служби підтримки.Блокування аккаунту

Безпека: аутентифікація, верифікація

Двофакторна автентифікація на MEXC передбачає, що для входу в акаунт вам потрібно підтвердити не один фактор (пароль), а два – додатковий код, надісланий по SMS, email або з програми Google Authenticator. Останній варіант – найнадійніший.

Встановіть на телефон Google Authenticator. У налаштуваннях акаунта MEXC натисніть кнопку «Відкрити» у пункті «Перевірка Google». Ви побачите QR-код. Його потрібно відсканувати за допомогою Google Auth. Далі введіть пароль від облікового запису, а потім – шестизначний ключ із програми. Ключі змінюються кожні кілька секунд, тому, на відміну від пароля, не можуть бути вкрадені. Цим зумовлюється висока безпека такого методу.

На MEXC користувач обов'язково має пройти перевірку. Зробити депозит та торгувати можна без неї, проте вивести активи не вдасться. Також закрито деякі інші функції, такі як маржинальна торгівля. Щоб пройти верифікацію:

 • Зайдіть у власний кабінет, знайдіть пункт «Верифікація».
 • Натисніть кнопку "Почати".
 • Вкажіть країну проживання.
 • Вкажіть ім'я.
 • Виберіть, за допомогою якого документа будете підтверджувати особу (паспорт, права, ID-картка).
 • Введіть номер документа.
 • Сфотографуйте та прикладіть розворот паспорта з вашим фото та ПІБ.
 • Зробіть селфі з відкритим паспортом в одній руці, а в іншій – з листком, на якому від руки написано ім'я, номер телефону, поточна дата та текст: «I understand that there are substantial risks in the investment of virtual currency. I am aware that I am participating of my own free will and at my own risk. I will ensure that information regarding my identity will not be provided to others and I will not use my MXC account for illegal acts. If I violate any of the above, I am willing to bear the legal risks».
 • Натисніть Submit, щоб надіслати дані. Залишилося дочекатися, доки їх перевірять.Верифікація на MEXC

Поповнення та виведення коштів

Депозит на MEXC, як і виведення коштів здійснюється через розділ «Мої активи».Введення активів на біржу

Виберіть вкладку «Депозит», щоб внести кошти.Вибір криптовалюти для введення

Натисніть зелену кнопку «Отримати адресу», і вам буде згенеровано адресу гаманця.

Переведіть на нього криптовалюту з будь-якого зручного для вас зовнішнього гаманця або біржі.

Зверніть увагу, що для деяких активів потрібно вибрати мережу, оскільки вони працюють на більш ніж одному блокчейні.

Виведення коштів здійснюється з однойменної вкладки.Виведення криптовалюти з біржі MEXC

 Вкажіть адресу, на яку ви хочете вивести криптовалюту, а також суму виведення. Для кожної криптовалюти встановлено власну комісію при знятті. Також виведення обмежується певними лімітами. Наприклад, не можна вивести менше 0,001 BTC, а комісія за операцію становить 0,0005 BTC. Ці параметри можуть змінюватися, актуальну інформацію дивіться на офіційному сайті.

Можливе поповнення рахунку за допомогою Loop Alliance (третя вкладка у розділі активів).Поповнення рахунку за допомогою Loop Alliance

MEXC стала однією з перших бірж, які взяли участь у тестуванні цієї функції. Loop Alliance вирішує проблеми перевантаженості блокчейн-мереж, затримок та високої плати за обслуговування шляхом застосування способів врегулювання та ліквідації, прийнятих між традиційними фінансовими інститутами.

В даний час усі члени Alliance можуть депонувати криптовалюти на платформі MEXC з нульовою платою за обслуговування та швидкою швидкістю постачання. Підтримуються BTC, ETH, USDT, CRV та деякі інші активи.

Купівля криптовалют з карти

Щоб поповнити рахунок з картки на MEXC, зайдіть у розділ під назвою «Купити криптовалюту» -> «Кредитна/дебетова картка». Виберіть валюту, що віддається, і одержувану криптовалюту. Вкажіть суму.

Виберіть платіжний сервіс (banxa або mercury, відрізняються доступними способами оплати, але картки доступні в будь-якому з них). Комісію MEXC не стягує, але може стягувати платіжний сервіс. Натисніть «Купити» і створіть заявку безпосередньо на сайті платіжної системи, куди ви будете перенаправлені. Куплені активи зарахуються на спотовий рахунок біржі.

Для покупки у такий спосіб доступні лише чотири монети: BTC, USDT, ETH, TRX.

Спотовий трейдинг

Торгівля на MEXC доступна в меню "Обмін", можна вибрати основний або просунутий термінал. Другий має більше професійних інструментів, включаючи маржинальний трейдинг.

Інтерфейс для спотової торгівлі в цілому стандартний і включає в себе:

 • Графік зміни ціни за обраною валютною парою (у правому кутку графіка можна вибрати його тип – власний від MEXC, від TradingView чи Depth (глибина ринку)).
 • Зліва – всі відкриті лімітні ордери на купівлю та продаж.
 • Справа вгорі – доступні валютні пари.
 • Справа внизу – історія останніх угод.
 • Під графіком – функціонал для створення ордерів.Торговий термінал MEXC

На біржі доступні три основні типи ордера: лімітний, ринковий та тригер.

Перший передбачає, що ви вкажете ціну і кількість валюти, що купується/продається, після чого ордер потрапить в загальний список, де чекатиме, поки не з'явиться зустрічний за такою ж ціною.

Тригер-ордер служить для запланованого створення лімітного ордера на момент досягнення певної ціни активу.

Ринковий ордер (позначений тут як Marktordnung) дозволяє вказати лише кількість, а ціна покупки автоматично встановлюється на ринку. Чекати не потрібно, заявка виконується одразу.

Деривативи на MEXC

Доступ до розподілу контрактів можливий виключно для верифікованих користувачів.

До безстрокових контрактів MEXC входять контракти з маржею в USDT і контракти з маржею в криптовалюті. Користувачі можуть вибирати різні торгові пари для торгівлі відповідно до своїх потреб. Перед початком ф'ючерсної торгівлі трейдер має перевести активи зі спотового рахунку на ф'ючерсний.

При оформленні ордера необхідно ввести кількість, ціну, а також вибрати кредитне плече (до 20х). Потім натиснути Buy (Long) або Sell (Short).Створення ордера на MEXC

ETF з кредитним плечем

Leveraged ETF – дуже популярна фінансова похідна на традиційному ринку. Це продукт, який відстежує прибутковість базових активів (наприклад, BTC) із певним множником (наприклад, 3). Скажімо, BTC виріс на 1%, тоді чиста вартість відповідного триразового продукту ETF зросте на 3%. Те ж саме і з падінням ціни.

ETF – це продукт, де немає розрахункового дня. Теоретично його вартість не наближатиметься до нуля, тому ліквідаційних ризиків немає. Інвестори можуть купити/продати його на вторинному ринку будь-коли без необхідності маржі. Вартість позикового ETF-продукту розраховується у USDT.ETF з кредитним плечем

Сам процес торгівлі схожий на звичайний спотовий трейдинг, тільки не базовим активом, а його виразом у вигляді ETF з плечем. За допомогою такого інструменту трейдер може отримати прибутковість у рази більшу, ніж при торгівлі базовим активом.

MEXC підтримує 3-кратне кредитне плече Long (3L) та 3-кратне кредитне плече Short (3S).

p2p-ринок

Маркетплейс, аналогічний Binance p2p та іншим пірінговим біржам. Дозволяє купувати та продавати криптовалюту за фіат, розраховуючись з іншими користувачами напряму.p2p-ринок MEXC

Зайдіть в розділ меню "Купити криптовалюту" -> "Ринки P2P".

У верхній частині сторінки виберіть криптовалюту, яку хочете придбати/продати і фіатну валюту, яка стане інструментом оплати.

Перегляньте доступні пропозиції та виберіть відповідну з них. Для торгівлі у такий спосіб потрібне проходження хоча б одного рівня KYC. Важливо також мати на увазі, що для оплати або отримання коштів потрібно використовувати виключно свою власну іменну банківську картку, інакше акаунт може бути заблокований.

Читайте також - Біржа Bitget – огляд, відгуки, комісії, торгівля.

Заробіток на DeFi

На MEXC можна отримати пасивний прибуток за допомогою інструментів децентралізованих фінансів. Підтримується DeFi-стейкінг, майнінг ліквідності, фармінг нових токенів через Launchpool.Заробіток на DeFi

Користувач може вибрати будь-який відповідний інструмент для отримання доходу, виходячи з таких параметрів, як очікуваний річний дохід, мінімальний час блокування, обмеження по стейкінгу. Деякі пропозиції також обмежені за часом.DeFI Mining

Токен MX

Біржовий токен MEXC називається MX і дозволяє користувачам отримувати знижки на комісії до 20%, підвищений реферальний відсоток, а також брати участь у голосуванні щодо розвитку проекту. Токен має необмежену емісію. Його показники на 2024 рік:

 • Курс - 0,8 $
 • Ринкова капіталізація -80 552 824 $
 • Поточна емісія – 100,000,000 MX
 • Об'єм торгів за 24 години - 771 934 $

Активувати оплату комісій за допомогою MX можна у розділі "Мої активи".

VIP привілеї

Написавши на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., користувач може домовитися про надання йому статусу VIP на MEXC. Умови – певний щоденний об'єм торгів. Є два види привілейованих статусів з різним набором переваг.

Gold (торговий об'єм понад 200 000 USDT на день):

 • Ексклюзивні ставки комісій.
 • Покращене страхування облікового запису.
 • Ексклюзивний канал для позабіржових угод.
 • Послуги консультанта MEXC з інвестицій.
 • Особистий менеджер.
 • Партнерство у рамках спільноти MEXC.
 • VIP значок користувача.
 • Запрошення на офлайн-заходи.
 • Ексклюзивне обслуговування.
 • Повідомлення про планований функціонал.

Platinum (торговий об'єм понад 500 000 USDT на день):

 • Усі попередні переваги.
 • Поліпшені можливості для API-з'єднання.
 • Доступ до бета-тестування нових опцій.
 • Максимально швидка обробка депозиту та виведення.
 • Триразове збільшення лімітів на виведення.
 • Приватні семінариVIP привілеї

Комісії та ліміти

Базові торговельні збори: 0,2%. Можна зменшити за допомогою оплати в токенах MX (знижка 20%) або шляхом присвоєння VIP-статусу.

Депозитна комісія відсутня.

Актуальні комісії та ліміти з виведення криптовалюту можна переглянути на офіційному сайті біржі: mexc.com

Реферальна програма

Ви можете отримати бонуси на MEXC за запрошення друзів.

Запрошуючий отримує щонайменше 30% з кожного операційного збору рефералу. Відсоток збільшується, виходячи з кількості утримуваних токенів MX на балансі. Якщо токенів менше 10 000, то ставка 30%, якщо до 100 000 – 40%, понад 100 000 – 50%.

Для ф'ючерсної торгівлі відсоткові відрахування такі: менше 10 000 MX – ставка 10%, якщо до 100 000 – 20%, понад 100 000 – 30%.

Переваги і недоліки

Переваги:

 • Багато активів для торгівлі, включаючи рідкісні.
 • Підтримка швидкого поповнення рахунку через Loop Alliance.
 • Є ринок деривативів, також ETF.
 • Можлива торгівля із кредитним плечем.
 • Власний токен MX, що дає переваги.
 • Можливість набуття VIP статусу.

Недоліки:

 • Потрібна обов'язкова верифікація.
 • Не зовсім зручний та логічний інтерфейс. Наприклад, відомості про вашу реферальну активність заховані в розділі «До 50% супер винагород».
 • Немає точної інформації про ліцензії США та Європи, хоча про них згадується на сайті.

FAQ

Як довго працює біржа MEXC?

З 2018 року. Раніше вона була відома як MXC.

Скільки криптовалют підтримує майданчик?

Понад 560 криптовалют у 940 торгових парах.

Чи підтримується фіат?

Так, шляхом покупки криптовалют із картки.

Які торгові комісії MEXC Global?

Базова 0,2% може бути знижена.

Які послуги надає платформа?

Спотова, маржинальна, ф'ючерсна торгівля, ETF із плечем, p2p-трейдинг, децентралізовані фінанси.

Чи потрібна верифікація?

Так, без неї не можна вивести гроші з рахунку.

Максимальное кредитное плечо?

10х при торгівлі за спотом.

Що таке VIP на MEXC Global?

Статус користувача, що дає певні привілеї. Надається виходячи з торгівельного об'єму за місяць.

Висновок + відео

Біржа MEXC вимагає від користувача проходження верифікації, але при цьому сама надає мало офіційних даних про себе. Зустрічаються недоліки інтерфейсу та перекладу. В іншому – це цілком функціональний майданчик із величезними об'ємами торгів та широким вибором фінансових рішень. Вона вкрай популярна в Азії (Китай, В'єтнам) і, зважаючи на все, орієнтована саме на ці ринки. З точки зору кількості функцій до неї немає претензій – пропонуються практично всі сучасні інструменти для керування криптоактивами, що дозволяє MEXC не відставати від інших великих бірж.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити