Криптовалютна біржа BitMEX (скор. від Bitcoin Mercantile Exchange) є лідером за обсягом торгів, який на сьогоднішній день перевищує 300 тис. BTC на добу (понад 2.5 млрд. доларів).

BitMEX

Користувачі отримують можливість вести маржинальну торгівлю з плечем х100, що в кілька разів вище, ніж ті, що пропонуються конкурентами.

Майданчик має дружній до користувача інтерфейс з безліччю функцій. Торгівля можлива за цілою низкою пар, але введення і виведення коштів здійснюються виключно в біткоїнах.

Загальні відомості про BitMEX

Біржа BitMEX не стояла біля витоків торгівлі криптовалютами, її було запущено 2013 року. Вибитися в лідери ринку їй допомогли грамотна організація та умови ведення торгів, API функціонал, потужна підтримка користувачів, доступ до великої кількості навчальних матеріалів, багатомовний інтерфейс з чатом. Біля керівництва компанії стоять люди з більш ніж 40-річним досвідом у фінансовій сфері.

Плюси та мінуси BitMEX

До однозначних переваг платформи можна віднести:

 • спрощену процедуру авторизації без обов'язкової верифікації;
 • одні з найвищих обсягів торгів і, відповідно, рівень ліквідності;
 • можливість маржинальної торгівлі з високим кредитним плечем. Інструмент дає змогу отримувати професійним трейдерам незрівнянно більші доходи;
 • варіанти використання коротких позицій.

Що стосується недоліків BitMEX:

 • зарахування і виведення коштів здійснюється виключно в біткоїнах;
 • у разі невмілого використання високого кредитного плеча можна зазнати дуже суттєвих збитків.

Інтерфейс біржі, особливо для новачків, здається неймовірно складним, однак, враховуючи гнучкість його налаштувань, це, навпаки, перевага, яка стає зрозумілою з часом.

Як зареєструватися на BitMEX

Жодних нюансів із реєстрацією немає - вводимо свій email, вказуємо країну проживання і придумуємо пароль. Ім'я та прізвище, при первинній реєстрації, вказувати не обов'язково. Активація облікового запису відбувається під час переходу за посиланням, що надсилається на вказану адресу емейл.

 1. Реєстрація:Реєстрація
 2. Інтерфейс після реєстрації:Інтерфейс після реєстрації
 3. Веб-гаманецьВеб-гаманець

Поповнення акаунта та виведення коштів

Номер свого внутрішньобіржового гаманця ви можете дізнатися в кабінеті користувача. Незважаючи на те, що обмін підтримується в багатьох напрямках, включно з доларом і японською ієною, зробити депозит, утім, як і вивести кошти, ви можете виключно в біткоїнах. Мінімальна сума до введення становить 10 тис. сатоші.

Поповнення відбувається досить швидко, оскільки для нього потрібно лише одне підтвердження мережі. У кабінеті користувача, на вкладці баланс коштів, ви можете встановити необхідний режим маржинальної торгівлі.

Що стосується виведення коштів, то користувачам надається можливість самостійно встановлювати комісію, впливаючи на швидкість здійснення транзакції - виводити кошти можна один раз на добу в ручному режимі.

Як торгувати криптовалютами?

Торгівля на біржі можлива для цілої низки пар, конкретну з яких ви можете вибирати у верхньому меню сторінки. У відповідних полях вказується кредитне плече і дані про контракт.

Також користувач бачить аналітичну та довідкову інформацію, з графіком зміни динаміки цін і списком ордерів користувача. Усі налаштування досить гнучкі та легко змінюються.

Угоди здійснюються через смарт контракти, коли торгівля здійснюється не самими монетами, а їхніми деривативами.

Як уже йшлося вище, BitMEX підтримує маржинальну торгівлю, проте з використанням кредитних плечей слід дотримуватися обережності.

Порівняльна таблиця з конкурентами:

Біржа Макс. кредитне плече Початкова маржа Підтримуюча маржа
BitMEX 100х 1% 0,50%
Bitfinex 3,33х 30% 15%
OKCoin 20x 5% 1%
BTCC Pro 20x 5% 1%
BitVC 20x 5% 1%
CryptoFacilities 50x (турбо) 2% 1,75%

В арсеналі користувачів є три типи ордерів:

 • Limit. Виконується в той момент, коли досягається бажаний курс;
 • Market. Проведення транзакцій здійснюється за поточним, ринковим курсом;
 • Stop Limit. Виконується не тільки при досягненні певного курсу, а й вартість, за якої відбувається активація.

Справедлива ціна

Біржа пропонує абсолютно унікальний інструмент під назвою "справедлива ціна". У результаті, при проведенні маркування контрактів, остання ціна замінюється справедливою. Це дає змогу уникнути непотрібних ліквідацій за високої волатильності курсу, що не залежить від значення індексу.

Розрахунок справедливої ціни здійснюється таким чином:

 • для безстрокових контрактів це ціна на базовий індекс, до якої додають ставку базису фінансування, що враховує фактор тимчасового розпаду;
 • для ф'ючерсних контрактів це ціна базового індексу зі справедливим базисом.

У разі аномально високої волатильності курсу криптовалюти відбувається переведення контрактів у так званий альтернативний режим, а користувачам надсилають відповідні повідомлення.

Підсумки + відео

Біржа BitMEX котирується дуже високо і її використовують найбільші гравці ринку. Майданчик має високий рівень безпеки і, досі, не був зламаний хакерами. Можлива торгівля більшістю популярних криптовалют на унікальних умовах, які не пропонує жоден з інших майданчиків - наприклад, кредитне плече x100 дасть вам змогу отримати максимально високий рівень прибутку. BitMEX - найпотужніший інструмент у досвідчених руках і гарний тренажер для новачків, у якому ви отримаєте всебічну допомогу і підтримку, як від системи вбудованої допомоги, так і від інших користувачів, з якими можна спілкуватися в чаті.

Читайте також - Біржа WhiteBit: огляд, комісії, відгуки.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити