Біржа Coinbase є авторитетним торговим майданчиком з солідним обсягом торгів і високою капіталізацією. Криптобіржа дозволяє верифікованим користувачам отримувати заробіток від проведення обмінних чи торгових операцій. Крім того, для всіх доступний онлайн-гаманець Коінбейс, використовуючи який можна безпечно зберігати криптовалюти, дотримуючись усіх правил та умов сервісу.

Редакція BiznesCat.com склала актуальний огляд криптобіржі Coinbase та її функцій.

Coinbase

Офіційний сайт coinbase.com. Біржа pro.coinbase.com (колишня GDAX) – інтерфейс для професійної торгівлі з використанням терміналу з розширеним функціоналом.

Загальна інформація

Біржа Coinbase
Офіційний сайт coinbase.com
Компанія CB Payments, Ltd
Адреса реєстрації 5 Fleet Place, London EC4M 7RD, UK, реєстр. номер 09708629
Графік роботи 24/7
Безкоштовний демо-рахунок Не має
Год основания 2012
СЕО Brian Armstrong
Способи введення/виводу Криптовалюта, покупка з картки
Добовий об'єм торгів 1 787 991 865 $
Біржовий токен Не має
Фінансові інструменти Спотовий ринок
Торгова комісія На Coinbase Pro: Від 0 до 0,06%. На Coinbase: від $0,99 за транзакцію
Види ордерів Ринковий, лімітний, стоп-ліміт
Мобільний додаток Так
Підтримка https://help.coinbase.com/en/contact-us?
Двофакторна аутентифікація Так
Соціальні мережі

https://twitter.com/coinbase

https://www.facebook.com/Coinbase

Юридичні аспекти. Заборонені країни

Coinbase - регульована компанія офісами у Великій Британії (CB Payments, Ltd) та Кенії (Coinbase Ascending Markets Kenya Limited). Їй належить безліч криптовалютних сервісів. Початок роботи – 2012 рік. У більшості штатів США Коінбейс має необхідні ліцензії на діяльність.

У 2018 році Coinbase Payments отримав ліцензію британського регулятора FCA та можливість здійснювати операції з електронними грошима (E-money Licence) у країнах EC. У планах компанії отримати банківську та брокерську ліцензію.Coinbase - ліцензії

Коінбейс є міжнародною платформою, але є регіони, клієнти з яких не можуть скористатися купівлею/продажем криптовалюти. До списку таких країн належить Україна. Пройти реєстрацію та зайти в особистий кабінет вийде, але операції купівлі, продажу без верифікації будуть недоступні. З'явиться повідомлення про те, що біржа Коінбейс не підтримується у вашій країні.

Список країн, де торгові операції не заборонені, за посиланням: https://www.coinbase.com/places. Користуватися криптовалютним гаманцем Coinbase можна зі всіх країн.

Coinbase активно набуває різних криптостартапів. Була куплена децентралізована біржа Paradex; стартапи Earn та Cipher Browse; Брокер Keystone Capital. У 2018 році компанія почала просування на японський ринок, відкривши там першу філію.

Про біржу Coinbase

Для трейдерів та криптовалютних спекулянтів біржа Coinbase дуже зручна через багато особливостей. Грамотно оптимізований інтерфейс порадує простотою та очевидністю професійних інвесторів, а також здивує логічною структурованістю кожного новачка. Розробники максимально раціоналізували процес торгівлі та процедуру конвертацій, зробивши його зрозумілим та комфортним.Coinbase

Криптотрейдери, незалежно від первинного рівня технічних умінь та практичних знань, швидко адаптуються до інтерфейсу біржової платформи. Опцій, можливостей та додаткових функцій у Coinbase достатньо. Наприклад, вона пов'язана функціоналом з біржею криптовалют Coinbase Pro (GDAX), яка для досвідчених трейдерів надає допоміжні, складні інструменти, необхідні професійній торгівлі цифровими активами.

Заснували платформу Coinbase у 2012 році два американці — Ф. Ешрам та Б. Армстронг. На платформі зареєстровано близько 98 млн активних користувачів. Функціонування та розвиток компанії Коінбейс підтримується рядом великих інвестиційних організацій – IDG Ventures, Andreessen Horowitz, DFJ Growth та ін.

Основною запорукою перспективності та успішності криптовалютної біржі Coinbase є абсолютна легітимність, наявність необхідних ліцензій, а також активна взаємодія з державними структурами США.

Спочатку Coinbase була вузькоспеціалізованим сервісом, де користувачі працювали виключно з біткоіном, проте сьогодні зберігати в онлайн-гаманці, конвертувати і задіяти в торгівлі можна 200+ криптовалют.

Реєстрація на сайті Coinbase

Процес створення облікового запису на криптобіржі Коінбейс простий і швидкий. Рекомендується використовувати адресу пошти на gmail.com.

Покрокова інструкція з реєстрації наступна:

 • Перейти до офіційної сторінки сайту coinbase.com.
 • Зверху праворуч натиснути на синю кнопку "Почати".
 • Внести дані на латиниці: ім'я, прізвище, робочий email, а також пароль.

Coinbase - реєстрація

 • Підтвердити, що вам є 18 і ви згодні з користувальницькою угодою.
 • Натиснути «Безкоштовна реєстрація»
 • Дочекатись повідомлення на email. Здійснити перехід за вказаним у листі посиланням.

Залишиться увійти в системний акаунт Coinbase, ввівши пароль та адресу пошти.

Процедура верифікації на Коінбейс

Створення користувача кабінету на Coinbase дозволяє лише користуватися онлайн криптогаманцем. Щоб здійснювати конвертації та займатися трейдингом, заробляючи на ціновій різниці біржових активів, необхідно верифікувати акаунт у системі. Іншими словами, потрібне внесення контактних даних із їх документальним підтвердженням. Не для всіх країн ця можливість доступна.

Інструкція з верифікації:

 • Увійти в акаунт Coinbase.
 • У меню, що розкривається, вибрати вкладку «Налаштування».
 • Перейти на вкладку «Ліміти облікового запису» та завантажити всі необхідні дані.

Coinbase - KYC

Ця функція доступна лише для певного кола країн.

Додатково система Coinbase часто запитує детальне розкриття особистих даних з документальним підтвердженням (скановані копії). Можуть утворитися труднощі, оскільки необхідно вказати кінцеві 4 цифри SSN (номер соціального страхування). Це актуально лише для американців. Іншим користувачам знадобиться врегулювання цієї частини верифікації через техпідтримку. Вони шукають альтернативні шляхи завершення процедури.

Як поповнити баланс гаманця

На криптовалютній біржі Coinbase, щоб конвертувати або здійснювати торгові маніпуляції з цифровими монетами, необхідно внести на рахунок кошти. Це нескладна процедура, якщо слідувати інструкції:

 • Перебуваючи в особистому кабінеті, зайдіть у вкладку «Платежі».
 • За замовчуванням відкривається поповнення біткоіном, але натиснувши назву криптовалюти, можна вибрати іншу монету з широкого списку підтримуваних.
 • Для поповнення потрібний переказ з іншого, зовнішнього сховища монет. Виберіть вкладку "Отримати".
 • Використовувати згенеровану адресу криптовалюти або скористатися QR-кодом за допомогою сканера на смартфоні.
 • Перевести на адресу потрібну кількість монет. Для їх покупки можна використовувати онлайн-обмінники.

Поповнити гаманець Coinbase можна і фіатом. Для кожного регіону свої умови та платіжні рішення. У гаманці з'явиться фіатний рахунок лише після підтвердження країни проживання із завантаженням документа.

Обмінні операції та торгівля на Coinbase

Coinbase Pro

Як зазначалося, розробники майданчика організували злиття біржі Coinbase із проектом GDAX (нині Coinbase PRO). Оптимальна дана платформа для професіоналів, які використовують у роботі детальний аналіз цінових графіків за допомогою різних індикаторів та допоміжних елементів (лінії Фібоначчі, рівні підтримки, трендові вектори тощо).

Усі облікові дані акаунту Coinbase автоматично переносяться на сервіс GDAX. Тобто одразу можна користуватися цим проектом після поповнення онлайн-гаманця Коінбейс.

Коли криптовалюта переведена на біржу pro.coinbase.com, дії для обміну будуть такими:

 • Клацніть в особистому кабінеті на вкладку «Купити/продати» (Buy/sell).
 • Вибрати над торговим терміналом криптовалютну пару для запланованої операції. Наприклад, ETH/BTC. Цей випадок передбачає наявність якоїсь кількості Ethereum, оскільки за Ефіріум купуватимемо за актуальним курсом Bitcoin.
 • Проаналізувати ціновий графік, переглянути склянку цін, історію торгів, книгу ордерів.

Coinbase Pro

 • Якщо котирування прийнятне, слід оформити угоду.
 • Вказати тип ордера. Щоб заявка миттєво виконалася, треба вибрати варіант «Ринковий» (Market).
 • Прописати суму у блоці оформлення угоди. Для конкретного прикладу потрібно вписати кількість BTC, оскільки на них купуються ETH.
 • Активувати кнопку "Купити" (Buy).

Обмін криптовалюти

Якщо ведуться трейдингові спекуляції, то на первинній стадії здійснення продажу чи купівлі необов'язково вибирати ринковий тип ордера «Market». Є інші варіанти. «Лімітований» (Limit) – відкладений ордер, що вказує системі конкретну ціну, коли він має спрацювати. Зазвичай використовується для покупок. Інша модифікація – це Stop Order. Він застосовується для автоматичного закриття позиції при досягненні кордону наперед зазначеної вартості. Зазвичай, так обмежують можливі ризики.

Advanced Trading

Крім Coinbase Pro, можна торгувати на простішій та урізанішій версії торгового майданчика. Для цього перейдіть в розділ Advanced Trading з меню, що розкривається.Coinbase – перехід до advanced trading

Виберіть торгову пару, що цікавить.

Ви побачите графік, історію торгів та склянку ордерів, а праворуч можна створювати власні ордери у тих країнах, з якими працює біржа.

Як ми вже неодноразово згадували, всі торгові операції недоступні в Україні.

Виведення коштів з coinbase.com

З криптовалютної біржі Coinbase вивести зароблені або криптомонети, що залишилися, легко.

Черговість дій наступна:

 • Перейти до розділу «Платежі».
 • Вибрати криптовалютний рахунок, коіни з якого потрібно вивести.
 • Заповнити поля суми та адреси цільового гаманця. Якщо переказуєте користувачеві Coinbase, то можна просто вказати його email або номер телефону. За бажанням можливе додавання коментаря до платежу.
 • Натиснути "Продовжити".
 • Вказати код перевірки двофакторної ідентифікації.
 • Натиснути на кнопці «Надіслати» (Send).

Як тільки заявка обробиться блокчейном, монети переводяться на вказаний рахунок криптовалютного гаманця.

Інші функції криптобіржі

Крім торгівлі на спотовому ринку, верифіковані користувачі майданчика мають доступ до таких можливостей:

 • Дебетова карта Visa для США (всі штати, крім Гаваїв).
 • Позики із забезпеченням у біткоінах та річною ставкою до 8%.
 • NFT-платформа.

Coinbase NFT

Розробниками запущено також два гаманці — мобільний (централізований, кастодіальний, пов'язаний з обліковим записом біржі) та децентралізований гаманець-розширення для браузера Coinbase Wallet, з якого зручно підключатися до DeFi додатків.

Відгуки про Койнбейс

Рейтинг на Trust Pilot: 1,6 із 5

Рейтинг у Google Play: 4,1 з 5

Рейтинг в App Store: 4,7 із 5

Біржа Coinbase пропонує прості у виконанні та практичні способи купівлі, обміну чи продажу криптовалют. Характеризується деякими недоліками, що покриваються численними плюсами. Проект популярний у спекулянтів, інвесторів та трейдерів будь-якого професійного рівня — від абсолютних новачків до досвідчених професіоналів, які здійснюють великі операції. Використання деяких сервісів, таких як купівля криптовалюти або продаж з деяких країн недоступне. Але завжди можна використовувати Coinbase як гаманець для зберігання криптомонет.

Заробляти на Коінбейс, зберігати коїни і міняти за потрібними напрямками криптоактиви можна, але не варто забувати про можливу вразливість онлайн-гаманців і суворих правил блокування акаунту. Остання небезпека вмить здатна залишити неуважного користувача без усіх зарахованих на торговий баланс (біржові гаманці) криптографічних грошей. Рекомендуємо вибирати інший майданчик або використовувати біткоін-обмінники.

Переваги і недоліки

Переваги:

 • Солідний об'єм торгів.
 • Підтримка великої кількості валют та фіату.
 • Два види торгових терміналів для новачків та досвідчених трейдерів.
 • NFT-маркетплейс.
 • Криптозайми.
 • Непоганий децентралізований криптогаманець, яким користуються мільйони людей.
 • Можливість випуску дебетової картки для мешканців США.
 • Висока надійність та безпека.
 • Страхування депозитів.

Недоліки:

 • Торгівля недоступна в Україні. Можна тільки використовувати Coinbase в якості гаманця.
 • Обов'язкова верифікація.
 • Мають місце часті скарги на блокування акаунтів.
 • Досить високі комісії з деяких видів угод (хоча на Coinbase Pro, навпаки, комісії нижчі за середні по ринку).
 • Багато скарг на погану роботу техпідтримки.

FAQ

Які можливості пропонує біржа Coinbase?

Спотова торгівля криптовалютами, криптогаманець, NFT-майданчик, криптозайми, криптокарти.

Чи працює Койнбейс в Україні?

Ні. Список доступних країн є на сайті. Здебільшого біржа орієнтована на США. Ряд функцій доступні виключно там.

Чи потрібна верифікація?

Так, це регульована ліцензована біржа, яка не дає змоги торгувати анонімно.

Скільки криптовалют та торгових пар присутні у лістингу?

201 криптовалюта, понад 500 торгових пар.

Що таке Coinbase Pro?

Професійний торговий майданчик для спекуляцій на криптовалюті; не вимагає створення окремого облікового запису.

Що таке Coinbase Wallet?

Web3-гаманець у вигляді браузерного розширення, з можливістю роботи з децентралізованими додатками.

Які є способи поповнення та виведення?

У криптовалюті, а для США та країн Європи також банківські картки та рахунки.

Висновок + відео

Сама по собі Coinbase - якісна криптобіржа, вона має безліч переваг, професійні торгові інструменти, зручний інтерфейс, велику базу знань з інструкціями. На жаль, основний функціонал, тобто купівля та продаж криптовалюти, недоступний в Україні. Слід вибрати для цієї мети іншу криптовалютну біржу, благо їх вибір дуже великий, багато хто ні в чому не поступається Coinbase за функціоналом, діапазоном криптовалют та безпеки.

Читайте також - Біржі криптовалют без верифікації: список кращих криптобірж без перевірки та підтвердження особи (без AML/KYC)


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити