CoinList (на укр. КоінЛіст) – платформа для проведення токенсейлів різних блокчейн-проектів та трейдингу. Ранні послідовники можуть інвестувати тут у цифрові активи і отримувати прибуток. Але в першу чергу CoinList створений для емітентів токенів, даючи можливість отримувати фінансування суворо в рамках закону, з виконанням вимог KYC і AML.

Для зручності та безпеки інвесторів компанія ретельно відбирає проекти, що потрапляють у лістинг. Таким чином клієнт розуміє, що інвестує у платформу, що відповідає умовам законності та безпеки. На майданчику було запущено безліч відомих проектів, таких як Solana, Near, Algorand.

CoinList

Редакція BiznesCat.com пропонує огляд платформи CoinList – як з нею працювати, що потрібно від клієнта та як отримувати прибуток.

Сайт: https://coinlist.co/

Особливості CoinList

Загальна інформація

Назва CoinList (на укр. КоінЛіст)
Офіційний сайт (дзеркало) https://coinlist.co/
Послуги Стартовий майданчик для нових токенів, спотова торгівля, стартовий майданчик, інвестиції (лендінг, стейкінг)
Рік запуску 2017
Страна регистрации США
Компанія Coinlist Markets LLC
Мобільний додаток Так. Android, iOS
Додаток на ПК Не має
Добовий об'єм торгів на 04.01.23 367 774 $
Рейтинг довіри CoinGecko 7 з 10
Робота з фіатом Так
Верифікація Обов'язкова
Двофакторна аутентифікація Так
Торгова комісія 0,5%
Кількість монет / торгових пар 45/89
Демо-рахунок Не має
Субаккаунти Не має
Способи поповнення Криптовалюти, фіатні гроші
Реферальна програма Перша угода рефералу на $100 або більше дає рефереру до $10
Токен платформи Ні, але є «карма», що має схожий функціонал
Довідкові матеріали https://coinlist.co/help
Підтримка

Чат на сайті,

https://support.coinlist.co/support/tickets/new

Блог

https://blog.coinlist.co/

Соціальні мережі

https://twitter.com/coinlist

https://www.facebook.com/CoinListOfficial

https://t.me/coinlistofficialchannel

Опис CoinList

Проектом КоінЛіст керує каліфорнійська компанія Coinlist Markets LLC, яка регулюється SEC (Комісією з цінних паперів та бірж США). Для захисту всіх сторін угод застосовується Закон про банківську таємницю та програму боротьби з відмиванням грошей («Програма BSA/AML»).

Платформа для збору коштів приділяє багато уваги добору якісних проектів. Тим не менш, у короткостроковій перспективі після покупки допускаються деякі нереалізовані втрати. Але в довгостроковій перспективі більшість токенів зазвичай росте в ціні.

Те, за рахунок чого CoinList стала особливо відома:

 • Багато користувачів купують верифікаційні дані, щоб мати декілька акаунтів для роботи і тим самим підвищити дохід. Можна зустріти багато пропозицій щодо покупки.
 • Або верифікаційні дані купуються спеціальних ресурсах, призначених при цьому.
 • Але тоді при реєстрації потрібно використовувати щоразу різний IP (проксі) + антидетект браузер (захист від ідентифікації браузера).
 • У процесі роботи при поповненні балансу не можна використовувати той самий гаманець.

Одним словом, нюансів багато, проте такий спосіб активно застосовується, особливо з урахуванням того, що на майданчику є також реферальна програма.

З системою можна працювати як через веб-сайт, так і через мобільні додатки:

 • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coinlist.trade
 • https://apps.apple.com/us/app/id1522706079

Майданчик пропонує досить широкий вибір функцій для активного та пасивного доходу, хоча токенсейли залишаються ключовим призначенням.

Початок роботи

Для реєстрації на CoinList натисніть Get Started на головній сторінці.

Введіть ім'я та прізвище англійською мовою, адресу електронної пошти, придумайте пароль, а також вирішіть капчу. Вимоги до паролю не менше 10 символів. Натисніть Create Account. Перейдіть за посиланням з листа, підтвердьте електронну пошту.

Верифікація на платформі КоінЛіст є обов'язковою для будь-яких дій. Тому її слід одразу ж пройти.

 • Виберіть, чи підтверджуєте ви особистість, компанію або довірчий фонд.
 • Введіть ім'я та прізвище. Натисніть Save & Continue.
 • Вкажіть країну проживання.
 • Вкажіть точну адресу проживання та номер телефону.
 • Далі потрібно завантажити фотографії документів. Щоб продовжити верифікацію на мобільному пристрої, відскануйте телефоном QR-код.
 • Наведіть камеру на документ – паспорт або посвідчення водія.
 • Відразу після цього розпочнеться процес перевірки. За регламентом він триває до 3 днів.

CoinList – верифікація

Поповнення рахунку та виведення коштів

Поповнити рахунок CoinList можна у доларах США або криптовалюті. Доларовий депозит можливий лише з банківського рахунку. Виберіть відповідний варіант та підтвердіть платіж, підключивши свій банківський рахунок.

Депозит у криптовалюті являє собою стандартну операцію:

 • Перейдіть до гаманця та виберіть актив, який потрібно внести.
 • Скопіюйте адресу або відскануйте QR-код через мобільний гаманець.
 • Надішліть на цю адресу потрібну криптовалюту і дочекайтеся її підтвердження в блокчейні.

Будь-яку валюту, внесену як депозит для торгівлі, необхідно відправити до свого гаманця CoinList Pro, де доступні розширені торгові операції.

Так само (у USD на банківський рахунок або в криптовалюті) здійснюється і виведення активів із майданчика.

Купівля монет нових проектів

Зайдіть до розділу Token Sales, щоб взяти участь у IEO на CoinList.

У підрозділі Active Now знаходяться проекти, продажі за якими йдуть прямо зараз або на стадії розподілу.

CoinList - токенсейли

Натисніть Register Now у токенсейлу, що цікавить.

Вивчіть докладну інформацію про сутність проекту, хто за ним стоїть, хто перебуває у числі партнерів, і звичайно токеноміка – скільки буде випущено токенів, як вони розподілені тощо. На сторінці також вказані мінімальні та максимальні ліміти покупки та за яку криптовалюту можна придбати новий токен.

Ознайомившись із інформацією, натисніть кнопку Register у потрібного варіанта продажу або у всіх доступних.

Вивчаємо вимоги до учасника та вводимо необхідні дані.

CoinList - реєстрація на токенсейл

Користувачі, які успішно зареєструвалися, до початку продажу отримають електронного листа з унікальним посиланням для розміщення у черзі. Користувачі, які надходять у чергу, будуть поміщені до «зали очікування». Не має значення, хто прибув раніше, а хтось пізніше.

Коли стартує продаж, користувачам у "залі очікування" призначається випадкове місце в черзі; вони гарантовано попереду тих, хто прибуває після початку. Інші вишиковуються в порядку черговості за часом реєстрації на токенсейл.

Існують теорії щодо реального розподілу. В якості однієї з них послужило нібито інтерв'ю співробітника, який розповів, що в окремих випадках застосовується псевдовипадковий алгоритм для побудови черги, якщо потрібно, щоб токени купили певні особи. Чи це правда, невідомо.

Коли розпочнеться період продажу, з'явиться платіжна інформація. Платежі здійснюються в криптовалюті, але який саме – залежить від конкретного токена. Найчастіше зустрічаються варіанти:

 • USDT
 • USDC
 • BTC
 • ETH

При цьому платежі в USDT або USDC не оподатковуються комісіями. Також ці монети вважаються за1 долар незалежно від фактичних коливань їх ринкових курсів. Що стосується BTC, ETH та інших криптовалют, то вони конвертуються в USDC у момент покупки. Необхідно сплатити рахунок протягом терміну, який буде вказано системою.

Торгівля

На CoinList можна створювати заявки на купівлю чи продаж криптовалюти, використовуючи, зокрема, професійні торгові можливості. Доступні типи ордерів:

 • Маркет (ринковий). Виконуються за доступною ціною на ринку. Корисно, якщо швидкість виконання у пріоритеті перед ціною.
 • Лімітний. Має на увазі вказівку цінового ліміту, при якому ордер має бути виконаний. Лімітні ордери на купівлю розміщуються нижче за ринок, а лімітні ордери на продаж вище за ринок. Такий тип заявок автоматично виконується після виконання цінових умов.
 • Стоп-маркет чи стоп-ліміт. Стоп-ринкові ордери виконуються за найближчою вигідною ціною, коли призначена тригерна ціна перетинає стоп-ціну. Стоп-лімітні в цьому випадку створюють лімітні ордери із заданими умовами. На відміну від лімітних ордерів, стоп-ринкові не повинні виконуватися за вказаною ціною або вище, тому підвищується можливість прослизання.
 • Трейлінг-стоп. У цьому випадку стоп-ціна прив'язується до усунення тригерної ціни ордера. Коли ціна тригера віддаляється від поточної ціни стопа, ціна стопа також переміщується.
 • Тейк-профіт. Виконуються за найближчою вигідною ціною, коли призначена ціна тригера перетинає ціну стопа.
 • Post-Only. Лімітна заявка, яка гарантує, що ордер буде додано до книги і не співпадатиме з вже існуючим ордером. Якщо заявка збігається з існуючою, вона буде відхилена. Це потрібно, щоб гарантовано отримати знижку мейкера, а не сплачувати комісію тейкера.

CoinList - торгівля

Пасивний дохід

На CoinList для верифікованих клієнтів існує можливість пасивно заробляти двома способами:

 1. Лендінг. Періодично запускаються програми кредитування для різних криптовалютів, з відсотковими ставками до 9% річних і тривалістю зазвичай 180 днів. Тобто чистий дохід у цьому випадку становитиме 4,4%.
 2. Стейкінг. Можливість розміщення та отримання пасивного доходу PoS-криптовалют ALGO, CELO, XTZ, FLOW, ROSE, CSPR, MINA, VEGA. Активи необхідно внести на гаманець CoinList або купити тут. Сервіс бере комісію 8-15% від прибутку.

CoinList - стейкінг

Карма на CoinList

Карма на платформі CoinList є системою балів, що оцінює внесок кожного користувача в розвиток проекту – торгівлю, участь у токенсейлах, стейкінгу, лендингу. Чим більша активність, тим більше заробленої Карми. Основне її призначення – створювати пріоритетну чергу для придбання токенів. Це черга, яка значно коротша за основну чергу і працює паралельно.

Як заробити Карму:

 • Лендінг.
 • Стейкінг.
 • Торгівля.
 • Голосування щодо пропозицій з управління.
 • Участь у експериментальних пропозиціях емітентів.
 • Участь в активних програмах валідаторів чи майнерів.
 • Реферальна програма.
 • Розміщення відгуків.
 • Відправка проектів на хакатони та ін.

Швидкість нарахування Карми залежить від конкретного способу, яким її одержують. Іноді нараховується миттєво, іноді раз на тиждень, іноді наприкінці якоїсь акційної програми.

Відгуки

Рейтинг на сайті Trust Pilot: 1,5 з 5

Рейтинг на Play Market: 1,5 з 5

Користувачам подобається: система «карми», висока надійність захисту коштів, можливості отримання доходу.

Користувачам не подобається: незручний та складний інтерфейс, проблеми з переходом за посиланнями, слабка робота техпідтримки, складності з проходженням KYC, безпідставні блокування.

Переваги і недоліки

Переваги:

 • Тільки якісні проекти, більшість з яких зростає у ціні.
 • Висока безпека та надійність.
 • Можливість трейдингу та пасивного доходу з криптовалюти.
 • Реферальна програма
 • Бонусна система "карми".

Недоліки:

 • Обов'язкова верифікація облікового запису.
 • Платформа кастодіальна.
 • З фіату доступний лише долар.

FAQ

Що таке CoinList?

Криптовалютна платформа, що надає можливість купувати молоді перспективні токени нових проектів, а також торгувати та інвестувати у стейкінг чи кредитування.

Чи можуть українці пройти KYC?

Такі прецеденти є. Але іноземні акаунти  перевіряються швидше.

Як відбувається токенсейл?

Користувач реєструється на участь і цим стає в чергу. У момент початку торгів токени розподіляються між користувачами у черзі. Виставляється рахунок, який потрібно сплатити протягом відведеного часу.

Які криптовалюти можна використовувати для покупки?

У більшості випадків можна використовувати USDT, USDC, BTC, ETH. Але можуть бути доступні інші активи.

Чи можна скористатися сервісом з телефону?

Так, є додатки для Андроїд та Айфон.

Комісія за торгівлю на біржі CoinList?

0,5%

Способи поповнення та виведення коштів?

Криптовалюти, USD (з банківського рахунку).

За що можуть забанити?

Крім стандартних банів за такі порушення, як мультиаккаунти, є також бан за невикуп. Якщо ви не встигнете сплатити рахунок за токени, то акаунт заблокують для токенсейлів. Доступ до облікового запису залишиться, але придбати нові токени на IEO більше не можна буде.

Висновок + відео

CoinList існує вже п'ять років і має гарну репутацію у співпраці з перспективними блокчейн-проектами. Завдяки цьому платформа має такий високий попит серед інвесторів. Великою перевагою називають 100% законність та дотримання майданчиком правил. Водночас, це може створити проблеми з доступом і верифікацією для інших країн, крім США. Але за рахунок надзвичайної корисності та вигідності майданчика, це нікого не відлякує. КоінЛіст поєднує в собі відразу кілька важливих функцій, від торгівлі до токенсейлів, тому основні потреби інвесторів закриваються відразу на одній платформі.

Читайте також - Біржі криптовалют без верифікації.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити