Торговий бот для Binance – це спеціальна програма, яка підключається за допомогою API до біржі, стежить за ринковими умовами та автоматично створює ордери на купівлю чи продаж криптовалюти від імені користувача. Подібні системи вже кілька десятиліть застосовуються на традиційних фінансових ринках, а у світі криптовалют стали ще затребуванішими, оскільки через високу волатильність цифрових монет реагувати на зміни ринку потрібно так швидко, як практично неможливо зробити людині.

У статті редакцією BiznesCat.com розглянуто наступні боти для біржі Binance:

 • RevenueBot.
 • Cryptorg.
 • 3Commas
 • Veles Finance
 • Bitsgap та інші.

Торгові боти для криптовалютної біржі Binance

Що таке торгові боти та як вони працюють

Торгові боти для Binance підключаються до облікового запису користувача на криптовалютній біржі та здійснюють угоди від його імені. У процес використовують різні індикатори та сигнали. Основна мета та ідея автоматизації – допомогти користувачеві заробляти, витрачаючи мінімальну кількість особистого часу. Крім того, є думка, що комп'ютери торгують краще за людей, тому що практично весь трейдинг складається з математики та ймовірностей. Програма забезпечує такий рівень швидкості та точності, який неможливий для людини.

Реалізовані ботами стратегії можуть бути простими чи складними, аж до просунутого арбітражу у реальному часі на декількох біржах. Це залежить від того, які алгоритми заклали розробники.

Для роботи користувач повинен надати відкритий і закритий ключі API, які генеруються в особистому кабінеті біржі Binance. Таким чином ви повідомляєте біржі, що бот має від вас дозвіл на доступ до рахунку та здійснення операцій.

API-інтерфейси служать для того, щоб давати зовнішнім додаткам або отримати доступ до даних або функцій усередині біржі. Торгові боти за допомогою API запитують ринкові дані, інформацію про суму коштів на рахунку користувача, здійснюють угоди. У будь-який момент користувач може відкликати доступ, видаливши ключі на біржі.

В ідеалі торгові боти повинні генерувати прибуток з поправкою на ризики, забезпечуючи дохідність більше, ніж якби кошти просто лежали в очікуванні підняття цін. Ринок криптовалют ніколи не закривається, на відміну від класичних фондових бірж, що є дуже стресовим розкладом для інвесторів. Трейдинг-боти набирають популярності у криптоспільноті через підвищену волатильність ринку. На сьогоднішній день в індустрії доступні десятки різних роботів різного формату (платні з ліцензією, платні зі сплатою відсотка від прибутку, безкоштовні з відкритим початковим кодом та ін.).

Тепер розглянемо кілька торгових ботів, які можуть працювати у зв'язці із криптовалютною біржею Binance.

Торгові боти для Бінанс

Бінанс, як найпопулярніша біржа, підтримується більшістю криптоботів. Приклади перевірених сервісів:

1. RevenueBot

RevenueBot

RevenueBot підтримує різні стратегії та дозволяє одночасно торгувати в кількох торгових парах на різних біржах. Надає докладні статистичні дані – за циклами роботи ботів, за ордерами, із заробітку, з рефералів.

Абонентська плата чи приховані комісії відсутні. Як оплату сервіс бере 20% від фактичного прибутку (стягуються безпосередньо з балансу облікового запису на сайті бота). До отримання прибутку використання робота повністю безкоштовне. Після отримання першого прибутку баланс облікового запису піде в мінус, і користувачеві надається три доби, щоб оцінити результати та випробувати бота. Якщо все сподобалося, можна поповнити акаунт і продовжити користуватися сервісом.

 • Сайт: revenuebot.io
 • Оплата: 20% від прибутку
 • Особливості: розумна сітка ордерів, виявлення лише відповідних моментів для торгівлі, бектести, автоматичне перемикання торгової пари.

2. Cryptorg

Cryptorg

Сервіс Cryptorg надає послуги зі створення та конфігурування торгових ботів. Є груповий чат, Telegram-сповіщення та інші функції для підвищення зручності торгівлі.

Користувачам надається тестовий період 14 днів. Після закінчення стягується плата $15 на місяць. Інші тарифи коштують від 30 до 100 доларів на місяць та розширюють ліміти на кількість запущених ботів, ф'ючерсних ботів, доступів до бірж. На найдорожчому тарифі також є персональна техпідтримка.

 • Сайт: cryptorg.net
 • Оплата: від 15 до 100 доларів на місяць
 • Особливості:  інтелектуальні стратегії на основі технічного аналізу самі визначають вдалі моменти для входу на ринок; можна запускати багато торгових ботів (до 500), навіть на всі торгові пари біржі.

3. 3Commas

3Commas

3Commas – один з найбільш функціональних торгових ботів для Бинанс і ще 20+ майданчиків. Надає можливість ручної торгівлі за допомогою Smart Trade, оптимізований продаж та купівля монет в одному вікні. Підтримує графіки та сигнали Trading View.

Використовуються алгоритми Long, Short, є можливість аналізувати та копіювати торгові налаштування інших користувачів.

3Commas не бере комісію з доходу. Є тарифи із фіксованою абонентською платою, а також безкоштовний тариф + пробний період.

 • Сайт: 3commas.io
 • Оплата: від 0 до 49,5 доларів на місяць
 • Особливості: можлива повністю автоматизована торгівля за допомогою Trading Bot; при цьому бот може бути простим або складним (для однієї або кількох торгових пар).

4. Veles Finance

Veles Finance

Платформа Veles Finance надає можливості автоматизації трейдингу на торгових платформах Binance, Bybit, OKX, Binance Futures, Gate.io.

На Veles відсутня фіксована абонентська плата. Натомість користувачі платять 20% від прибутку (але не більше $50 сумарно на місяць). За реєстрацію клієнтам надаються фінансові бонуси.

 • Сайт: veles.finance
 • Оплата: 20% від прибутку
 • Особливості: володіє великим набором функцій та готових стратегій для шортингу та торгівлі в лонг, мартингейл та ін.

5. Apitrade

Apitrade

Apitrade – торгівельний бот для Бінанс без абонентської плати, творці якого гарантують регулярний дохід та мінімальний рівень ризиків. Кожну з тисяч угод можна спостерігати у реальному часі, включаючи її суму, тривалість, прибутковість. Запуск в одну кнопку без тривалого налаштування. Оперативна техпідтримка через Telegram.

Сервіс Apitrade заробляє до 50% від прибутку, отриманого внаслідок автоматичних угод, виконаних роботом. У цьому робот сервіс стягує оплату лише після завершення угоди та отримання прибутку.

 • Сайт: apitrade.info
 • Оплата: від нуля доларів
 • Особливості: термінал та скринер монет, орієнтований на роботу саме з біржею Binance; брокер допомагає розширити біржовий функціонал, використовуючи ширший діапазон ордерів, можливості одночасного створення ордерів тощо.

6. Cryptohopper

Cryptohopper

За допомогою Cryptohopper можна автоматизувати торгівлю на Бінанс та інших майданчиках, використовуючи безкоштовний тарифний план або кілька платних (ціна до 83,25 доларів на місяць). Платформа оснащена маркетплейсом, де можна купувати готові стратегії та сигнали. Користувачам надається пробний 7-денний період.

 • Сайт: cryptohopper.com
 • Оплата: від 19 до 99 доларів на місяць
 • Особливості: інструменти управління інвестиційним портфелем, функціонал для підвищення ефективності торгівлі та контролю ризиків – трейлінг стоп, DCA, арбітраж, конструкторів власних роботів, копітрейдинг.

7. WunderTrading

WunderTrading

За допомогою WunderTrading можна заробляти пасивний прибуток навіть безкоштовно, якщо використовувати мінімальний тариф. Компанія зареєстрована в Естонії, зарекомендувала себе як постачальник функціональних та ефективних платформ торговельних роботів для багатьох криптоплатформ. Є зручний ринок для копітрейдингу.

 • Сайт: wundertrading.com
 • Оплата: до 44,95 доларів на місяць
 • Особливості: опції для налаштування та оптимізації торгових стратегій, у тому числі застосування стратегій, сформованих за допомогою платформи соціального трейдингу TradingView.

8. TradeSanta

TradeSanta

TradeSanta відкриває безліч можливостей для автоматизованої торгівлі на спотовому та ф'ючерсному ринках. Примітно, що можна застосовувати демо-режим для безризикового тренування. Пробний період після реєстрації – 3 дні використання максимального тарифу.

 • Сайт: tradesanta.com
 • Оплата: від 15 до 35 доларів на місяць
 • Особливості: види інструментів: спот і ф'ючерси, позиції лонг і шорт, управління ризиками, шаблони, що налаштовуються, тейк-профіт; наявність демо-рахунку.

9. Bitsgap

Bitsgap

Bitsgap – ще одна якісна платформа, яка надає послуги ботів для криптобірж. Підтримувані майданчики: Binance, Bitfinex, Bittrex, Bybit, Coinbase, Gate, Gemini, HitBTC, Huobi, Kraken, KuCoin, OKX, Poloniex.

На додаток до широкого вибору бірж надається величезна кількість індикаторів та зручних інструментів, що допомагають у роботі. Bitsgap – платний сервіс, хоча є безкоштовний 7-денний період після реєстрації. На вибір подано декілька тарифів.

 • Сайт: bitsgap.com
 • Оплата: від 24 до 123 доларів на місяць
 • Особливості: ефективні інструменти для автоматичного трейдингу, контроль стану портфеля, застосування популярних стратегій GRID і DCA.

10. Stratum Bot

Stratum Bot

Stratum Bot позиціонується розробниками як система, що максимально спрощує навіть найскладніші стратегії. Розпочати торгівлю можна вже протягом двадцяти секунд після першого запуску. Налаштування підбираються в один клік на кнопку «Автопідбір параметрів».

Версія бота, що працює з Binance, коштує $13 на місяць (в той час, як версія для YoBit безкоштовна). Також платна версія розширює кількість одночасних потоків до 20, відкриває можливість використання Trailing Profit, усереднення, різноманітних фільтрів та індикаторів.

 • Сайт: https://btn.plus/
 • Оплата: до 13 доларів на місяць
 • Особливості:  простота використання алгоритмів будь-якої складності; налаштування в один клік; велика кількість торгових інструментів та сигналів.

11. HAASbot

HAASbot

HAASbot/HAASonline – набір інструментів для автоматизованої торгівлі. Пропонує як локальні, так і хмарні рішення, а також скриптову мову, за допомогою якої кожен бажаючий може створювати власні стратегії та алгоритми. Бектести та симулятори торгівлі дозволяють знизити ризики та оптимізувати стратегії.

При покупці відразу на 12 місяців, ліцензія буде дешевшою, ніж за місяць. Найдорожчий тариф знімає всі обмеження щодо кількості запущених ботів, заходів безпеки, торгових функцій, способів страхування.

 • Сайт: haasonline.com
 • Оплата: від 0,011 до 0,033 BTC на місяць
 • Особливості: в рамках бота доступні такі допоміжні можливості, як синтетичні типи ордерів, розширення для ботів, сканер ринку, управління портфелем та ін.

12. HodlBot

HodlBot

HodlBot підтримує лише чотири криптобіржі, серед яких Бінанс, але за функціоналом практично не поступається топовим майданчикам. Можна створювати власну стратегію чи вибирати готову. Доступна функція автоматичного перебалансування портфеля для інвесторів.

 • Сайт: hodlbot.io
 • Оплата: від 3 до 14 доларів на місяць
 • Особливості: підходить для керування в тому числі інституційними портфелями; існують індекси для користувачів, які хочуть диверсифікувати ринок, а не вибирати окремі монети.

13. Trade-mate

Trade-mate

Універсальна платформа для трейдерів різного рівня від новачків до професіоналів. Можна копіювати угоди досвідчених трейдерів, підписавшись на них, можна торгувати самостійно в терміналі смарт-трейд, а можна стати тим, кого копіюють, і монетизувати свої торгові таланти.

 • Сайт: trade-mate.io
 • Оплата: від 0 доларів
 • Особливості: повна інтеграція з Trading View, можливості для усереднення, коригування завдань у процесі роботи, якщо цього вимагає ситуація.

14. AutoNIO

AutoNIO

Торговий робот із застосуванням штучного інтелекту. Платформа об'єднує кілька індикаторів, після чого здійснює на основі угоди за правилами, заданими користувачами. Існує можливість випробувати стратегії, щоб дізнатися, наскільки результативними вони можуть бути.

 • Сайт: auton.io
 • Оплата: $50 на місяць у токенах NIO
 • Особливості: децентралізована платформа, що знаходиться в стадії розробки, тісно зав'язана на застосуванні токена NIO та призначена для роботи у зв'язці з багатьма основними біржами.

15. CLEO.one

CLEO.one

Майданчик призначений для роботи з Binance Futures. 55 технічних індикаторів з періодами, що настроюються, і тимчасовими рамками допомагають створювати гнучкі стратегії для входу і виходу з угод. Торгівельні таймфрейми варіюються від 1 хвилини до 1 дня. Дозволено відкривати одночасно до 4 стоп-лоссів і 4 тейк-профіти ордерів.

 • Сайт: cleo.finance
 • Оплата: -
 • Особливості: дозволяє торгувати безстроковими контрактами USDT-M; додавати спотову чи маржинальну торгівлю не планується; є можливість встановлювати кілька стоп-лоссів та тейк-профітів із гнучкими налаштуваннями.

16. HAL

HAL

Майданчик відрізняється гнучкими умовами ціноутворення. Так, з інвестиціями до 200 доларів можна використовувати бота безкоштовно. Вище – ціни залежать від вкладеної суми. Тому це гарний варіант для новачків. Сервіс працює як на спотовому, так і на ф'ючерсному ринку Бінанс.

 • Сайт: https://www.hal.trading
 • Оплата: від 0 до 500 доларів на місяць
 • Особливості: є докладні посібники з налаштування, глибокого занурення у стратегії та організації їх роботи з певною криптовалютою; ексклюзивний контент, створений експертами, що дозволяє покращити результативність.

17. Quadency

Quadency

Сервіс пропонує підключатися до кількох основних криптовалютних бірж, після чого автоматизувати угоди або торгувати вручну на єдиному терміналі з тонким налаштуванням кожної угоди. Для наочності надаються графіки з широкими можливостями аналізу. Торговий інтерфейс піддається гнучкій персоналізації.

 • Сайт: quadency.com
 • Оплата: -
 • Особливості: торгова платформа, яка уклала партнерство з біржею Binance; розширена аналітика портфеля; корисна інформація на сайті та в соціальних мережах.

18. Autoview

Autoview

Браузерне розширення для Google Chrome, що працює у зв'язці з Trading View і дозволяє торгувати на 30+ платформах не тільки криптовалютами, а й іншими активами, адже суть трейдингу скрізь приблизно однакова, задіє сигнали та індикатори.

 • Сайт: autoview.with.pink
 • Оплата: -
 • Особливості: користувачі можуть створювати власні стратегії, використовуючи мову скриптів Pine, а Autoview забезпечить їх виконання в необхідних ринкових умовах.

19. BitUniverse

BitUniverse

Безкоштовний та простий у використанні торговий бот, сумісний із багатьма криптобіржами. Легкий в управлінні навіть для новачка, але водночас має весь необхідний функціонал для отримання торгового прибутку досвідченими трейдерами. Платформа не зберігає кошти користувачів, а підключається по API до бірж, як і більшість аналогічних сервісів.

 • Сайт: bituniverse.org
 • Оплата: -
 • Особливості: включає комплекс готових до роботи криптоботів, найбільш простий та затребуваний з яких – сітковий; доступна автоматизація різних стратегій.

20. Coinrule

Coinrule

Дає можливість клієнтам ефективно працювати з «правилами», що задаються для торгівлі по конкретних торгових парах і біржах. Створення ботів здійснюється в простому і зрозумілому інтерфейсі користувача, не потрібно ніяких знань програмування, тільки розуміння ринку.

 • Сайт: coinrule.com
 • Оплата: до 449,99 доларів на місяць
 • Особливості: реальні та демо правила; множина шаблонів стратегій; підтримка торгівлі із кредитним плечем; повідомлення у Телеграм; індивідуальні тренінги та виділений сервер для власників максимального тарифу; інтеграція TradingView.

21. Coygo

Coygo

Універсальний сервіс для криптоторгівлі, аналітики, арбітражного трейдингу, торгівлі всередині дня та ін. Надається доступ до заздалегідь розроблених стратегій, включаючи сіткову торгівлю, свінг-трейдинг, трикутний арбітраж, маркет-мейкінг, багато іншого.

 • Сайт: coygo.app
 • Оплата: до 71 цента на день
 • Особливості: варіативність тарифних планів; графіки свічок у реальному часі з MACD, RSI та смугами Боллінджера; інформативні графіки огляду ринку; автоматичні фільтри пошуку за різними параметрами криптовалют.

22. HyperTrader

HyperTrader

Мультиплатформний термінал для торгівлі криптовалютами, що дозволяє об'єднати свої криптопортфелі з різних бірж в єдиному інтерфейсі та ефективно керувати ними. Доступна інтеграція з графіками та сигналами Trading View. У планах розробників додавання великої кількості інших корисних функцій. Окрім того, продукт безкоштовний.

 • Сайт: hypertrader.app
 • Оплата: -
 • Особливості: швидкий додаток, що здійснює миттєві угоди відповідно до заданої стратегії; зручні інструменти для відстеження портфеля та управління ним.

23. Profit Trailer

Profit Trailer

Profit Trailer – один із найпотужніших та багатофункціональних автоматизованих торгових сервісів. Постачається одразу з кількома стратегіями купівлі та продажу, серед яких BB, EMA, SMA, DCA, RSI, STOCH, MACD та ін. Інтуїтивно зрозуміла панель моніторингу, розширені налаштування. Підтримується функція усереднення.

Profit Trailer існує у платних та безкоштовних версіях. Безкоштовні мають дуже обмежений функціонал, але все ж таки працездатні. Платні коштують від 49 євро на місяць (або 799 євро на довічний термін використання) до 69 євро на місяць (999 євро довічно). Керування ботом доступне з будь-яких пристроїв, у тому числі з браузера.

 • Сайт: profittrailer.com
 • Оплата: до 69 євро на місяць
 • Особливості: жива підтримка через Discord, Paper Trading, розширена статистика та повідомлення.

Переваги та недоліки використання ботів

Основні плюси роботи з торговими ботами для Бінанс:

 • Це корисно для ринку загалом. Експерти визнають, що автоматизовані системи роблять ринок більш ефективним, інклюзивним та здоровим. Завдяки масовому використанню ботів, останніми роками значно скоротився ціновий спред на біржі.
 • Бот працює завжди, навіть коли людина спить. Таким чином не втрачається жодної хвилини часу для прибуткової торгівлі.
 • Роботи позбавляють рутини. Жодна людина не зможе витримати монотонне вчинення однотипних дій місяцями.
 • Висока точність входу та виходу з позицій.
 • Відсутність емоцій, які іноді змушують трейдера робити необдумані вчинки.
 • Велика ліквідність, створювана в результаті торгівлі ботами, залучає в індустрію нові обличчя та компанії.

До недоліків можна віднести наступні моменти:

 • Бот не на 100% самостійний, він все одно потребує спостереження та налаштування. Для цього потрібні певні технічні та фінансові знання.
 • Якість торгівлі безпосередньо залежить від якості алгоритмів, тобто професіоналізму команди розробників робота.
 • Потенційні слабкі місця у безпеці. Якщо блокчейн для хакерів практично невразливий, то боти та інше ПЗ можуть бути схильні до зламів. 

Поради щодо використання торгових ботів

Декілька порад для більш безпечного та ефективного використання трейдинг-ботів на Binance:

 • API-ключі потрібно зберігати так само ретельно, як і приватні ключі від криптогаманців, оскільки з їх допомогою можна отримати доступ до вашого біржового балансу та керувати ним.
 • Робот зазвичай запитує дозвіл тільки на торгівлю. Не варто давати дозвіл на виведення коштів. Винятком може бути ситуація, коли ви використовуєте арбітражні боти, які торгують на різних біржах.
 • Поставте двофакторну аутентифікацію та надійні паролі на все, що тільки можна.
 • Використовуйте бектекстинг. Він дозволяє запускати стратегії на історичні цінові дані, щоб перевіряти їх ефективність. Однак треба розуміти, що це лише перевірка, і насправді все може бути інакше.
 • Експериментуйте зі стратегіями. Найчастіше одна стратегія краще працює з однією монетою, а інша - з іншою. Або стратегія, яка добре працює на бичачому ринку, може виявитися неефективною на ведмежому.
 • Налаштуйтеся на деякі втрати. Автоматизація торгівлі це ще гарант прибутку. Використовуйте стоп-лосс, щоб обмежити втрати. І всього починайте з невеликих сум, яких не шкода втратити.
 • У деяких випадках вам доведеться робити угоди вручну. Бот - це скоріше помічник, ніж повна заміна людини.
 • Слідкуйте за комісіями. Коли ви багато торгуєте, то платитимете багато комісій. Потрібно, щоб прибуток покривав ці витрати.
 • Деякі роботи (наприклад, HAAS) підтримують таке поняття, як страхування, захист від ризиків. Суть у цьому, що при дуже різкій зміні ціни робот зупиняє торгівлю. Не нехтуйте цією функцією.

Уважне ставлення до кожної фінансової дії допоможе уникнути багатьох підводних каменів.

FAQ

Чи можна користуватися ботами для торгівлі на Binance, чи не забанять за це?

Можна. Бінанс тільки підтримує такі рішення, у неї є брокерська програма. Те саме стосується й інших бірж.

Чи безпечно використовувати ботів?

Щоб виключити ймовірність втрати грошей, при створенні API ключа на біржі відключайте дозвіл на виведення коштів для стороннього додатку.

Чи потрібно встановлювати якийсь софт?

Зазвичай ні, але є винятки.

Який стартовий капітал для початку торгівлі?

Це залежить від мінімального об'єму угоди на біржі за цікавою для вас торговою парою, якою плануєте торгувати.

Чи бувають безкоштовні боти?

Так. Крім того, платні роботи іноді мають безкоштовні мінімальні тарифні плани.

Найкращі торгові боти для Бінанс?

Можна відзначити RevenueBot, 3Commas, Cryptorg, Veles, Bitsgap. Але ними вибір не обмежується.

Висновок + відео

Торгові боти дозволяють значно підвищити ефективність роботи на біржі Бінанс. Але це справедливо лише в тому випадку, якщо приділити достатньо уваги їх налаштуванню та вивченню. Не варто думати, що достатньо запустити програму однією кнопкою, щоб отримати пасивний дохід. У використанні ботів є свої плюси та мінуси. Плюсів так чи інакше більше.

Читайте також - Binance Cloud Mining – інструкція, особливості сервісу хмарного майнінгу.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити