Редакція сайту BiznesCat.com зібрала добірку сайтів, які дадуть вам змогу ефективніше вкладати гроші. Тут і вибір акцій, і розрахунок прибутковості облігацій, і аналіз портфелів. Неважливо, інвестор ви чи трейдер: щось із нашого списку точно стане вам у пригоді.

Усі згадані ресурси безкоштовні або дають безкоштовний доступ хоча б до частини функцій. Користуйтеся і додавайте до вибраного, щоб не загубити.

Акції

  • Finviz. Популярний ресурс з новинами компаній і скрінером акцій з даними для фундаментального і технічного аналізу. Ще є зручна карта ринку з прибутковістю акцій за різні періоди або різними показниками, наприклад P/E і дивідендною прибутковістю.Finviz
  • Investing. Ще один популярний портал з новинами, аналітикою, інструментами і даними для фундаментального і технічного аналізу.
  • Macrotrends. І ще один ресурс про акції і не тільки. Наприклад, тут є докладні відомості про роботу компаній: виручка, прибуток, зобов'язання, а ще дані щодо індексів, процентних ставок, інфляції та багато іншого.
  • Tradingview. Сайт з великим набором функцій: з графіками, інвестиційними ідеями, відбором акцій компаній з різних країн.

Біржові фонди

  • ETFdb і ETF.com. Це бази даних ETF, зареєстрованих у США. Можна вибрати відповідні фонди, подивитися добірки фондів за темами і отримати дані про прибутковість, витрати на управління ETF. Ще на цих сайтах публікуються статті та новини про американські фонди.
  • Justetf. На відміну від названих вище сервісів, цей присвячений фондам, зареєстрованим у Європі. Можна вибрати ETF з каталогу за потрібними параметрами, порівняти фонди один з одним, дізнатися їхню прибутковість за різні інтервали часу, зокрема за місяцями.

Портфелі

  • Portfolio Charts. Тут можна протестувати свій портфель з іноземних активів або подивитися результати вже готових портфелів - наприклад, permanent portfolio Гаррі Брауна або класичного 60/40. Ще тут є інструменти для тестування withdrawal rates. Корисно для тих, хто будує пенсійний портфель і хоче зрозуміти, скільки грошей можна буде витягувати з нього без ризику швидко все витратити.
  • Portfolio Visualizer. Показує прибутковість, волатильність, коефіцієнти Шарпа і Сортіно різних класів активів за обрані користувачем інтервали часу. Також можна розрахувати минулі результати портфелів з акцій, облігацій і фондів (щоправда, тільки тих, що є на американських біржах). Ще там можна оптимізувати портфелі, експериментувати з маркет-таймінгом за ковзними середніми.

Замість підсумків + відео

З одного боку, чим більше інформації, тим краще для інвестора: підвищуються шанси прийняти правильне рішення. З іншого боку, цю інформацію ще треба знайти й опрацювати, що вимагає багато часу і сил.

За допомогою іноземних сайтів можна швидко отримати потрібні відомості про акції, облігації та біржові фонди, протестувати інвестиційні портфелі. Ми впевнені, що завдяки таким ресурсам інвестувати тепер легше, ніж раніше.

P. S. Про всяк випадок перевіряйте інформацію в кількох джерелах, перш ніж ухвалювати інвестиційні рішення.

Читайте також - Coinmarketcap.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити