Jaxx - це криптовалютний гаманець некастодіального типу для комп'ютерів і мобільних пристроїв.

Усі користувачі, які працюють із криптовалютами, бажають безпечно зберігати й ефективно розпоряджатися власними капіталами. За сучасного розвитку блокчейн-технологій і ринку криптовалют, що активно розширюється, не складає труднощів підшукати зручний, функціональний, простий варіант зберігання цифрових монет. Існують варті уваги гаманці для криптовалют, і чудовим прикладом тому є Jaxx wallet.

Офіційний сайт - jaxx.io.

Проект Jaxx являє собою сучасне, популярне, мультивалютне сховище, яке завоювало чудову репутацію за багатьма базовими напрямками. Його універсальність легко дозволяє оплачувати послуги придбання, зберігати криптокапітали, а також вигідно конвертувати цифрові гроші.Jaxx

Чим цікавий гаманець для криптовалюти Jaxx? Якими якостями це сховище володіє? Чому ним зручно і вигідно користуватися? Редакція BiznesCat.com детально розглянула всю масу подібних запитань, ґрунтовно проаналізувала всі аспекти, що стосуються гаманця для криптомонет Jaxx.

Загальна інформація

Назва Jaxx Wallet
Офіційний сайт jaxx.io
Послуги, що надаються Гаманець, обмінник, покупки з картки, блокчейн-оглядач
Рік заснування 2014
Компанія Decentral Inc (Торонто, Канада)
Токен JXX
Підтримувані криптовалюти Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, понад 80 інших монет і токенів
Комісія на депозит та виведення Тільки мережеві збори
Робота з фіатом Можна купити криптовалюту з картки Visa/Mastercard через провайдера Simplex, якщо спосіб підтримується у вашій країні
Верифікація Не потрібна
Безпека Зберігання ключів у користувача, секретна фраза для відновлення, додатковий пароль безпеки
Платформи Android, iOS, Linux, Windows, розширення для Chrome
Контакти

https://support.decentral.ca/hc/en-us

https://twitter.com/Jaxx_Support

Соціальні мережі

https://www.facebook.com/JaxxWallet

https://twitter.com/jaxx_io

https://www.instagram.com/jaxx_io/

https://www.reddit.com/r/jaxx/

Короткий огляд гаманця Jaxx

Гаманець Jaxx являє собою мультивалютне універсальне сховище для криптографічних грошей. Створено його канадською фірмою Decentral Inc у 2014. Приблизно 2 роки фахівці розробляли продукт, вносили доповнення, тестували зміни та оптимізували його функціонал. Бета-версія вийшла взимку 2016. З цього часу мультивалютний кросплатформний криптогаманець здобув популярність і почав набувати популярності та затребуваності.

Працювати з Jaxx можна на різних пристроях, оскільки версій гаманця сьогодні на офіційному веб-сайті компанії представлено 3:

 • Мобільна
 • Десктопна
 • Браузерна (розширення)

Гаманець підтримує понад 80 криптовалют.Jaxx

Особливості гаманця Jaxx

Гаманець для криптовалют Jaxx популярний завдяки комплексу цікавих якостей:

 • Великий список криптовалют, підтримуваний системою. Це, зрозуміло, біткоїн, і різні альткоїни. Досить велику частину списку займають рідкісні маловідомі токени, наприклад, Creditbit, Matchpool, Musiconomi, Melon тощо. Але всі топові криптовалюти теж є в наявності.

Криптогаманець Jaxx не призначений для операцій з фіатними валютами, проте в налаштуваннях можна виставити відображення балансу в комфортному вигляді, починаючи від пакистанської рупії і закінчуючи американським доларом.

 • Кросплатформеність Jaxx wallet. Можна користуватися сховищем з різних пристроїв, що мають відповідну версію криптовалютного гаманця: десктопна програма (найзручніший варіант для ПК на системах Linux/Windows), браузерне розширення для Chrome, мобільний додаток для систем iOS/Android.

Нюанс: використання Jaxx не передбачає створення різних акаунтів під окремі девайси. Гаманець легко синхронізується. Доступ виявляється єдиним з усіх пристроїв, з інстальованою програмою!

 • Інтегрований обмінник ShapeShift. Здійснювати конвертації цифрових монет можна відразу зі сховища, не переходячи окремо на криптовалютні біржі або спеціалізовані онлайн-сервіси.
 • Висока надійність і досконала безпека. Користувацькі дані захищені найкращими криптографічними рішеннями. Приватні ключі знаходяться виключно у власника криптогаманця. Є захист за допомогою додаткового коду і опція копіювання ключів для їх збереження в офлайн-місцях (бекап).

Тепер перейдемо до того, що розглянемо принципи роботи сервісу.

Встановлення Jaxx та отримання seed

Щоб використовувати можливості гаманця для криптомонет Jaxx, необхідно провести його інсталяцію. Потрібно виконати просту послідовність дій:

 • На базовій сторінці офіційного сайту проекту jaxx.io вибрати в розділі "Downloads" ("Завантаження") необхідну версію (десктопні версії відображаються після натискання відповідної кнопки).Jaxx - вибір версії
 • Завантажити файл на пристрій. Запустити автоматичне встановлення, користуючись програмними рекомендаціями. Операційна система або антивірус можуть заборонити файл - потрібно проігнорувати їхні рекомендації.
 • Вибрати варіант створення нового гаманця.
 • Вибрати бажану мову інтерфейсу. Раніше в Jaxx була доступна тільки англійська мова, але на сьогодні - 8 варіантів.
 • Вивчити поради з безпеки та галочкою підтвердити, що зробили це.
 • Далі підтвердити так само галочками інші інформаційні повідомлення. Зокрема, про призначення та важливість seed фрази. Фразу не можна нікому передавати і потрібно зберігати в офлайні, максимально надійним чином.

Усе готово - гаманець створено. Однак не поспішайте починати ним користуватися. Спочатку потрібно витягти та зберегти сід-фразу.

Перейдіть до налаштувань (три смужки в правому верхньому кутку), а потім до розділу "Безпека".

Натисніть "Подивитися резервну фразу". Підтвердіть галочкою, що в цей момент ніхто, крім вас, не дивиться на екран, і натисніть "Отримати резервну фразу".

Вона негайно з'явиться перед вами разом із QR-кодом, який можна використовувати для прив'язки інших пристроїв (наприклад, якщо хочете користуватися одним і тим самим гаманцем з ПК і телефону).

Отриману фразу запишіть на папір і зберігайте в надійному місці. Не завантажуйте її нікуди в інтернет. Нікому й ніколи не передавайте. Той, хто просить у вас seed - шахрай. Розробникам бірж, гаманців, інших сервісів, вона не потрібна.

Сід-фраза є виключно єдиною можливістю повного відновлення криптовалютного гаманця Jaxx. Без неї криптогроші і саме сховище безповоротно втратяться.

Тут же в розділі безпеки можна відновити гаманець із резервної фрази, якщо доступ до нього було втрачено.

Інтерфейс гаманця Jaxx

Розберемо ключові елементи інтерфейсу Jaxx. Нижче у списку перераховані розділи нижнього меню - більшість із них представлені також блоками на головній сторінці:

 • "Гаманці". Якщо перейти в нього і натиснути "Редагувати", то можна додати потрібні коїни з доступних або видалити зі списку ті, які не цікавлять. По кожній монеті відображається актуальний баланс, зокрема у фіатній валюті.
 • "Позиції". Інформація про повну вартість вашого криптопортфеля та її зміни.
 • "Розцінки". Тут міститься інформація про ринкову ситуацію.
 • "Купити/Торгувати". Купити - купівля криптовалюти з картки через Simplex. Доступно не для всіх валют. Торгувати - вбудований обмінник однієї криптовалюти на іншу.
 • "Новини". Стрічка свіжих новин криптосвіту англійською мовою.
 • "Нагороди". Тут, імовірно, у майбутньому розподілятимуться нагороди користувачам у токенах JXX, про які ми ще поговоримо. Але зараз звідси можна тільки створити акаунт, використовуючи електронну пошту.
 • "Дослідник". Це оглядач для всіх підтримуваних блокчейнів. Працює як і будь-який інший оглядач - вводите адресу гаманця або ідентифікатор транзакції, переглядайте інформацію щодо них.

Налаштування Jaxx Wallet

Після натискання трьох смужок на головному екрані, у правому верхньому куті, ви отримаєте доступ до налаштувань. З їхньою допомогою можна:

 • Встановити пароль безпеки, який посилить шифрування резервної фрази. Цей пароль у разі втрати відновити не можна, потрібно відновлювати гаманець за допомогою seed.
 • Прив'язати або відновити наявний гаманець, зокрема імпортувати з паперового.
 • Подивитися свої приватні ключі.
 • Переглянути адреси, пов'язані з цим гаманцем.
 • Встановити мову інтерфейсу і фіатну валюту, в якій за замовчуванням буде розраховуватися вартість криптовалют.
 • Налаштувати комісії: низькі, середні або підвищені. Комісії йдуть майнерам, розробники нічого не отримують з них.
 • Подивитися інформацію про гаманець і його версію, прочитати документацію та умови.
 • Написати в техпідтримку або отримати довідкову інформацію.

Підключення додаткових гаманців в Jaxx

Під час інсталяції додатку Jaxx активовані не всі внутрішні криптогаманці, які знадобляться пізніше. Це виправити нескладно.

Ручний режим увімкнення нових крипторахунків такий:

 • Вибрати розділ "Гаманці".
 • Натиснути на кнопку "Редагувати" у правому верхньому куті.
 • Активувати перемикачі у потрібних монет, а у непотрібних навпаки, відключити.

Зміни зберігаються автоматично.Jaxx - додавання гаманців

Якщо ви відключили якийсь гаманець, це не означає, що кошти на ньому зникнуть. Він просто не відображатиметься, поки ви його знову не ввімкнете.

Поповнення гаманця Jaxx

Будь-який криптовалютний рахунок поповнити в Jaxx неважко. Покрокова інструкція:

 • Перейти на сторінку потрібної криптовалюти з розділу "Гаманець" і натиснути на кнопку "Отримати".
 • Скопіювати адресу гаманця цифрової монети, яку треба внести, або використати QR-код.
 • Під час оформлення транзакції з якогось місця (біржі, іншого гаманця) в Jaxx wallet вказати в спеціальному полі заявки скопійовану адресу криптогаманця.
 • Підтвердити переказ.

Зверніть увагу, що за блокчейн-перекази завжди стягується комісія - вона відводиться майнерам, які підтверджують транзакції.

Приклади варіантів поповнення рахунку:

 • З біржового майданчика - звідси переказуються кошти або монети з торгового балансу (Binance, Bybit, OKX, Huobi, EXMO, MEXC, BitMEX та ін.).
 • З онлайн-обмінників, що виконують конвертації криптовалют (bitcoin24.com.ua, e-money.cc, 24paybank.net, 7money.co тощо).

Рекомендація. Зручно і вигідно перед будь-якою обмінною операцією в гаманці Jaxx переглядати актуальні курси, запропоновані спеціальними сервісами. Для цього добре використовувати моніторинг BestChange.

Обмін в гаманці Jaxx

Якщо виникає потреба, то швидкий обмін криптовалюти можливий безпосередньо в будь-якій версії сховища Jaxx. Порядок дій простий:

 • Переміститися в розділ "Торгувати".
 • Вибрати необхідні віртуальні валюти.
 • Вказати кількість монет у полі для валюти, що відправляється або ж отримується.
 • Надіслати заявку кліком по кнопці "Почати".

Ордер швидко буде оброблено, а криптогроші одразу надійдуть на відповідний рахунок. Якщо заздалегідь внутрішній гаманець для монети не створено, то система спершу нагадає про таку проблему і конвертацію здійснювати не буде.

Виведення монет з Jaxx wallet

Фіатна валюта не представлена в лістингу гаманця Jaxx, виводити можна наявні криптографічні монети. Покрокова схема дій:

 • Перейти на сторінку потрібної криптовалюти з розділу "Гаманець" і натиснути на кнопку "Відправити".
 • Ввести адресу одержувача.
 • Указати кількість криптомонет, що перераховуються.
 • Підтвердити відправлення. Можна просто скористатися на мобільній версії гаманця скануванням QR-коду.

Не забувайте про комісії. Їхній рівень можна встановити в налаштуваннях. Не рекомендуємо занижувати їх, так транзакція може застрягти надовго.

Фіатних грошей у гаманці криптовалют Jaxx немає, тому їх отримання передбачає обхідний варіант виведення за допомогою обмінників або криптобірж.

Відновлення доступу до Jaxx

Трапляється всяке, і втрата доступу до створеного гаманця з різних причин - не рідкість. Якщо віртуальне сховище створювалося грамотно, то записана мнемофраза допоможе повернути криптогроші і сам гаманець.

Тут такий порядок дій:

 • Завантажити додаток знову. Інсталювати Jaxx wallet.
 • Обрати шлях - відновлення старого сховища.
 • Вибрати варіант "Відновити/Дублювати гаманець".
 • Внести seed-фразу в поле, що розкрилося.
 • Натиснути "Продовжити".

Тепер гаманець для криптовалюти відновлений і синхронізований.

Токен JXX

У лістингу гаманця є актив JXX, який позиціонується як нативний токен лояльності. Продукт був запущений у 2018 році разом із запуском Jaxx Liberty, який прийшов на зміну раннім версіям Jaxx.

Токен лояльності Decentral Unity (JXX) заявлений як система винагород, що заохочує людей використовувати Jaxx Liberty і взаємодіяти з партнерами компанії. На поточний момент, однак, функціональності не має. На біржах не присутня. Можна зареєструватися в Jaxx, вказавши електронну пошту, щоб отримувати розсилку з новинами.Jaxx винагороди

Відгуки користувачів

Рейтинг на Trust Pilot: 1,8 з 5

Рейтинг у Google Play: 3,8 з 5

Низькі рейтинги зумовлені поодинокими випадками, коли у користувачів з якоїсь причини зникали кошти з гаманця або вони не могли їх вивести. Важко сказати, у чому причина таких ситуацій, адже гаманець некастодіальний і має відкритий вихідний код.

Зустрічаються негативні відгуки про рівень безпеки сервісу - не можна встановити пароль на вхід, як в Atomic Wallet.

Також є технічні проблеми, наприклад, відображення балансу із затримкою.

Переваги та недоліки Jaxx

Переваги:

 • Простий, сучасний, неперевантажений сміттям інтерфейс. Усі розділи і вкладки організовано зручно, найважливіші опції одразу на увазі, а другорядні, рідко використовувані, приховані.
 • Створення бекапів (резервних копій), що дають змогу відновити криптовалютний гаманець.
 • Неважке відновлення доступу. У Jaxx є seed-фраза, введення якої за форс-мажорних випадків дає змогу знову використовувати функціонал налаштованого акаунту й оперувати криптомонетами, що зберігаються. Фраза, що генерується під час створення гаманця, містить 12 незв'язаних слів.
 • Повна синхронізація пристроїв, що дає змогу працювати з власним криптосховищем з різних місць, приміром, з мобільника, десктопа або планшета.
 • Техпідтримка вбудована безпосередньо в додаток. Раніше співробітники відповідали в соцмережах, але з часом стало надто багато випадків, коли шахраї видавали себе за офіційний саппорт.
 • Відкритий код, доступний користувачам для вивчення.
 • Багатомовний інтерфейс.
 • Присутня можливість купівлі з картки, але фактично це залежить від країни і використовуваної фіатної валюти. Також у такий спосіб можна купити не будь-яку монету.

Недоліки:

 • У відгуках зустрічаються вельми непоодинокі повідомлення клієнтів про втрати коштів.
 • Немає точного налаштування комісії блокчейна - тільки низька, середня і висока, і не для кожної транзакції, а для всіх одразу.
 • Періодичні затримки і зависання за деякими криптовалютами. З біткоїном і топовими альткоїнами робота оптимізована добре, проте менш популярні монети доставляють іноді труднощі під час конвертацій або транзакцій.
 • Суттєві комісійні відсотки в інтегрованому біткоїн-обміннику ShapeShift. Перед конвертаціями слід завжди аналізувати пропозиції криптобірж, щоб втрат коштів не відбувалося.

FAQ

Jaxx - безпечний гаманець?

Це некастодіальний сервіс, який не зберігає у себе ключі користувачів. Має відкритий вихідний код. Проте, згідно з відгуками, були випадки втрати грошей користувачами.

Де базується команда?

Торонто, Канада.

Коли з'явився Jaxx?

У 2014, але оновлена версія Jaxx Liberty побачила світ у 2018 році.

Скільки криптовалют підтримується?

Понад 80. У лістингу багато невідомих токенів, можна сказати - шиткоінів.

Jaxx підтримує апаратні гаманці?

Ні. Можливе відновлення з паперового гаманця.

Для яких платформ доступна програма?

Windows, Linux, iOS, Android

Чи можна купувати криптовалюту з картки?

Так, через Simplex.

Висновок + відео

Гаманець Jaxx Wallet - це кросплатформне, повнофункціональне і просте сховище для криптомонет. Представлені всі необхідні опції - отримання криптогрошей, зберігання цифрової валюти, її конвертація та переказ.

Сервіс характеризується достатньою надійністю, стабільністю, а також зручністю використання. Наявні вади планомірно усуваються або мінімізуються. Загалом криптогаманець Jaxx підходить будь-якому власнику криптокапіталу. Але через негативні відгуки, пов'язані з втратою коштів, ми б не стали радити тримати там великі заощадження. Як і в будь-якому іншому "гарячому гаманці". Для великих інвестицій єдиний актуальний варіант - це холодний апаратний гаманець.

Читайте також - Гаманець Exodus: огляд, відгуки


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити