SafePal S1 Hardware Wallet - апаратний криптогаманець і застосунок, що дають змогу в автономному (холодному) режимі зберігати кілька десятків криптовалют і сотні токенів, а також купувати й обмінювати їх. Гаманець підтримується криптовалютною біржею Binance - нативний токен SFP працює на блокчейні Binance Smart Chain і був розподілений у лютому 2021 року через майданчик Binance Launchpad. У сьогоднішньому огляді редакція BiznesCat.com розповість про те, як під'єднати та налаштувати гаманець SafePal S1, про його технічні особливості та власний мобільний застосунок.

Сайт: https://www.safepal.io/

При купівлі двох гаманців SafePal S1 Hardware Wallet стандартна доставка по всьому світу безкоштовна.

Гаманець SafePal

Загальна інформація

Найменування SafePal S1
Офіційний сайт (дзеркало) https://www.safepal.io/
Послуги Апаратний криптогаманець
Початок продажів 2021
Кількість користувачів 2,5 млн.
Кількість підтримуваних криптовалют і токенів Будь-які монети і токени на 32 блокчейнах
Безпека PIN-код на пристрої; пароль для входу, графічний ключ або відбиток пальця в додатку
Інтерфейси підключення Відсутні
Ємність батареї 400 mAh, зарядка через USB
Розміри 86 мм х 54 мм х 6 мм
Дисплей 1,3''
Комплектація

Апаратний гаманець,

кабель USB-A до Micro-USB,

аркуші для зберігання фрази відновлення (3 шт),

2 стікери, тканина для очищення,

керівництво користувача

Ціна на 20.03.23

$49,99

Довідкові матеріали

https://safepalsupport.zendesk.com/hc/en-us

Блог

https://blog.safepal.io/

Соціальні мережі

https://twitter.com/iSafePal

https://discord.gg/BuKynZqRNj

https://www.youtube.com/channel/UCfqztNiZWV62Eu9kiqKf6WQ

Відгуки

4,2 з 5 (Amazon); 4,1 з 5 (App Store); 3,8 з 5 (Google Play)

Опис гаманця SafePal

SafePal підтримується такими впливовими компаніями криптоіндустрії, як Binance Labs, Trust Wallet, Litecoin Foundation. Це компактний і доступний за ціною варіант для холодного зберігання криптовалют. Є кольоровий екран і навігаційна панель з 5 кнопок під ним. Пристрій оснащений камерою для сканування QR-кодів - це потрібно, щоб підписувати транзакції.

У SafePal немає будь-якого дротового або бездротового підключення, якщо не брати до уваги USB для зарядки і скачування оновлень. Таким чином створюється максимально міцна "повітряна подушка" між засобами користувача і рештою інтернету.

Через відсутність інтерфейсів з'єднання доводиться трохи жертвувати зручністю: процес надсилання та отримання коштів вимагає, щоб до нього звикали. Для цієї мети використовуються QR-коди - для надсилання коштів потрібно відсканувати код цільової адреси криптогаманця, а для отримання - навпаки, відсканувати за допомогою мобільного додатка код, який відобразиться на екрані пристрою. Утім, звикнувши, можна цілком оцінити такий варіант.

Батарея пристрою повністю заряджається з нуля за 2-3 години. У SafePal S1 використовується літієва батарея. Якщо використовувати гаманець 10 хвилин на день, то він пропрацює близько 20 днів з моменту повної зарядки.

Це цікаво - Десктопні (настільні, комп'ютерні) гаманці для криптовалют.

Підтримувані криптовалюти

Підтримувані криптовалюти

SafePal - гаманець, який працює з понад 30 блокчейнами і всіма токенами, розміщеними на них. Підтримка максимального числа активів - один із пріоритетів компанії. Зрозуміло, підтримуються всі топові криптовалюти, такі як:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Binance Coin
 • Solana
 • Cardano
 • XRP
 • Polkadot
 • Dogecoin
 • Avalanche
 • Polygon
 • Litecoin
 • Bitcoin Cash
 • Tron

Програмне забезпечення SafePal S1 забезпечує високу масштабованість для підтримки декількох валют. В інших апаратних гаманцях це влаштовано так. Є блокчейни A, B і C, що використовують один і той самий алгоритм шифрування. Якщо користувач хоче керувати ними всіма, то йому доведеться встановлювати їх по одному в пристрій, і кожен займатиме 1/3 пам'яті пристрою. У SafePal S1 усі блокчейни, що використовують один і той самий алгоритм шифрування, інтегруються як один і тому не займають багато пам'яті.

На поточний момент SafePal підтримує всі найпопулярніші алгоритми: secp256k1, nist256p1, ed25519. І тому може працювати майже з безмежною кількістю криптовалют.

Актуальний список активів див. на офіційному сайті.

Підключення та налаштування

Налаштування апаратного гаманця SafePal S1 - нескладний процес, з яким впорається і новачок, однак, як і скрізь, потрібна уважність при проходженні кожного етапу. Наводимо покрокову інструкцію щодо початку роботи зі сховищем:

 • Під час розпакування пристрою зверніть увагу, чи не розкрита коробка і чи є на ній оригінальні наліпки, а також - чи повна комплектація. До комплекту входять: сам апаратний гаманець, кабель USB-A до Micro-USB, три аркуші для зберігання фрази відновлення, дві наліпки, серветка для очищення, керівництво користувача.
 • Запустіть аутентифікацію. Увімкніть гаманець, виберіть мову і натисніть Next, щоб на екрані з'явився QR-код.
 • Відкрийте браузер на мобільному пристрої, щоб відсканувати цей код. Після цього ви будете перенаправлені на сторінку підтвердження. Натисніть ОК на пристрої, щоб на екрані відобразився випадково згенерований шестизначний код. Введіть його на сторінці підтвердження в браузері. Після цього має з'явитися повідомлення, що пристрій справжній, ніколи не використовувався і безпечний.Аутентифікація SafePal
 • Натисніть Next на пристрої та відскануйте QR-код, що відобразився в браузері. Активація може зайняти кілька хвилин. Після того, як вона завершиться, можна переходити до налаштувань.
 • На пристрої з'явиться вибір між варіантами Create New Wallet або Recover My Wallet (створити новий гаманець або відновити наявний).
 • Для створення нового гаманця виконайте таку послідовність дій: створіть мнемонічну фразу з потрібної кількості слів ( чим більше, тим безпечніше), запишіть усі слова по порядку на листок, потім введіть її для перевірки. Будьте уважні під час записування. Надалі можливості зробити копію резервної фрази не буде. Придумайте PIN-код із 6-12 символів. І нарешті, присвойте гаманцю ім'я на свій розсуд.
 • Для відновлення гаманця: вкажіть кількість слів у seed-фразі та вводьте її. Зачекайте 10-15 секунд. Введіть PIN-код. Присвойте гаманцю ім'я.
 • Завантажте гаманець SafePal для Android або iOS. Налаштуйте параметри безпеки: пароль для входу, графічний ключ або відбиток пальця.
 • Виберіть варіант Hardware Wallet у налаштуваннях, ознайомтеся з інструкцією. Відскануйте пристроєм QR-код на екрані телефона.
 • Підтвердіть за допомогою PIN-коду свою дію, відскануйте телефоном QR-код на пристрої, і тоді гаманець і додаток будуть пов'язані між собою.Підключення SafePal

За бажання можна додати монети і токени в гаманець. Але якщо гаманець було відновлено, то додаток витягне їх автоматично. Кожен новий апаратний гаманець S1 за замовчуванням може підписувати транзакції BTC, ETH, BNB, ERC-20, BEP-2. Якщо у вас є будь-які з таких монет, вам не потрібно вручну додавати їх на пристрій.

Відправлення та отримання криптовалюти

У додатку SafePal виберіть токен, який хочете відправити. Введіть цільову криптографічну адресу і суму. Зверніть увагу, що для надсилання на централізовані біржі може знадобитися також зазначення мітки, інакше кошти можуть бути загублені.

Ініціюйте підписання транзакції. У додатку відобразиться QR-код. Його потрібно відсканувати за допомогою апаратного гаманця і ввести PIN-код. Після того, як транзакцію підписано, потрібно синхронізувати дані назад із застосунком, відсканувавши QR-код за допомогою телефона. Потім натисніть Broadcast у застосунку, і транзакція буде передана в блокчейн.Відправка транзакції SafePal

Для отримання криптовалюти є два варіанти:

 1. Викликати QR-код на пристрої SafePal S1 через меню Asset Management. Тоді інша людина (або ви самі) зможе його відсканувати та надіслати активи.
 2. Скопіювати адресу з додатка. Для цього потрібно натиснути Receive на сторінці потрібної монети.

Якщо вам надіслали криптовалюту, а ви не бачите її в апаратному гаманці, не варто панікувати. Річ у тім, що апаратний гаманець S1 - це автономний пристрій, ізольований від інтернету та блокчейну. Він не може автоматично оновлювати баланс. Тому потрібно виконати з'єднання між додатком і гаманцем, щоб останні відомості були передані на S1.

У додатку SafePal App можна купувати криптовалюту з картки за допомогою платіжних провайдерів iDEAL, Bancontact, EPS, Giropay, Sofortbanking, а також обмінювати одну валюту на іншу через розділ Swap.

Де купити гаманець SafePal

Апаратний гаманець можна замовити в більшість країн світу, включаючи Україну, з офіційного сайту. Доступні способи оплати: кредитні/дебетові картки Mastercard/VISA, PayPal, криптовалюти (через Coinpayments): BTC, BNB (BEP-20), BUSD (BEP-20), DAI (ERC-20, BEP-20), USDC (ERC-20, BEP-20), USDT (ERC-20, BEP-20, TRC-20). Вартість і швидкість доставки залежить від місця призначення і розраховується при замовленні.Замовлення SafePal

Крім того, можна знайти реселлера у своїй країні.

 • Україна - Lwallet

Офіційна вартість на даний момент $49,99. Додатково до гаманця можна придбати табличку для запису seed-фрази і захисний чохол.

Переваги та недоліки

Переваги:

 • Компактний та легкий гаманець.
 • Не потрібно ніякого з'єднання - ні дроту, ні Bluetooth, ні Wi-Fi - це підвищує безпеку.
 • Безліч підтримуваних валют.
 • Є доставка в країни СНД.
 • Відносно недорогий варіант.
 • Підтримка з боку Binance та інших великих гравців.
 • Купівля та обмін криптовалюти.

Недоліки:

 • Може використовуватися виключно з додатком SafePal.
 • Постійне сканування QR-кодів для всіх операцій може бути незручним.

FAQ

Що таке SafePal?

Апаратний гаманець, пристрій для холодного зберігання криптовалюти.

З якими програмними гаманцями можлива інтеграція?

Тільки з офіційним додатком SafePal App.

Скільки криптовалют підтримує гаманець?

30 000+ монет і токенів на 32 блокчейнах.

Скільки коштує SafePal S1?

$49,99.

На скільки вистачає зарядки?

За стандартного часу використання 10 хвилин на день - на 20 днів.

Чи можлива доставка гаманця до України?

Так. Можна замовити з офіційного сайту або через реселерів.

Як забезпечується безпека коштів?

На пристрої встановлюється PIN-код, а в додатку - захисний код і біометричні дані. Крім того, відсутні будь-які бездротові з'єднання, тож дані неможливо перехопити.

Висновок + відео

Завдяки невеликій ціні, підтримці безлічі криптовалют і високій безпеці, апаратний гаманець SafePal S1 став доволі популярним варіантом, навіть незважаючи на свою молодість. Проект підтримується великими компаніями і отримав схвалення вже у безлічі користувачів. Окремо варто відзначити функціональний застосунок, у якому є можливість децентралізованого обміну монет і купівлі з карти. Безпосередньо з програми можна взаємодіяти з dApps. Користувацький інтерфейс дуже зручний і зрозумілий. А особливо зручна можливість створити одночасно і холодний, і гарячий гаманець, користуючись ними через один і той самий додаток.

Читайте також - Децентралізовані криптовалютні гаманці


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити