Біткоїн-крани - це сайти, які надають можливість отримати біткоїни безкоштовно. Заробити при цьому зможе кожен охочий незалежно від віку, країни та початкових навичок роботи.

У статті редакція BiznesCat.com склала рейтинг біткоїн-кранів, до списку увійшли тільки найкращі сервіси збору криптовалюти. Критерії потрапляння в рейтинг дуже прості: вони всі платять і виводять гроші з рахунку на момент написання. До списку не потрапили сервіси, перехід на які блокується антивірусом або які не виводять зароблене.

Біткоїн-крани

Найкращі 6 біткоїн-кранів у 2024 році, які платять:

 1. Freebitcoin.
 2. Satoshi Hero.
 3. Satoshi Monster.
 4. AdBTC (букс).
 5. Cointiply.
 6. Firefaucet.

Перед початком роботи з кранами рекомендуємо створити гаманець для виплат на сервісі FaucetPay і прив'язати до нього адресу свого криптовалютного гаманця. Річ у тім, що більшість кранів виводить тільки на адресу, прив'язану до FaucetPay (натисніть, щоб створити акаунт).

Отримати криптовалютну адресу або обміняти отримані на кранах біткоїни (сатоші) можна на криптобіржах (наприклад, Binance, Bybit, OKX, Huobi, MEXC); вивести у фіат через обмінники, p2p-обмінники, телеграм-боти.

Список найкращих біткоїн-кранів у 2024 році

Список біткоїн-кранів, які виводять гроші:

Назва Інтервал

Мінімальний "виграш"

за клейм

Мінімальна сума

на виведення

Спосіб виплати
Freebitcoin 60 хвилин 0,0000001 BTC 0,0003 BTC Bitcoin Wallet
Satoshi Hero Випадковий інтервал після 3 запитів від 1 сатоші 30 000 сатоші Bitcoin Wallet
Satoshi Monster 30 хвилин від 3 сатоші 30 000 сатоші Bitcoin Wallet
AdBTC Без таймінгу

Від 3 сатоші.

Платить за відвідування сайтів і

перегляд реклами (букс)

50 000 на Bitcoin Wallet
1000 на FaucetPay або ExpressCrypto
Комбінований
Сointiply 12 годин від 10 монет (10 000 монет = 1 USD) від 30 000 coins

Doge Wallet, Bitcoin Wallet,

Litecoin Wallet, Dash Wallet

Fire Faucet Від 1 хвилини (клейми автоматичні) 1 сатоші Еквівалент $5 на FaucetPay

FaucetPay,

особисті гаманці для криптовалют

Fautsy 10 хвилин від 1 сатоші Немає FaucetPay
DailyFreeBits 60 хвилин від 1 сатоші 15 сатоші (автовиплати) FaucetPay
Faucetcrypto 30 хвилин від 1 сатоші 0.00000010 BTC FaucetPay
Claimbits 15 хвилин від 1 сатоші Немає FaucetPay
Гобітс 15 хвилин від 1 до 200 сатоші Немає FaucetPay

Додатковий список біткоїн-кранів із виведенням

Додатковий список біткоїн-кранів, які платять:

 • starbits.io. Можна отримати 5 сатоші раз на 10 хвилин. Миттєві виплати на Faucetpay.
 • Bitcoinsfor - це мультикран, який створює постійну кількість криптовалюти за кожен запит (10 сатоші) раз на 5 хвилин. Виведення доступне на біткоїн-адресу, ФаусетХаб або Coinbase. В останніх випадках мінімалка 500 сатоши, комісія не стягується. При прямому виведенні є комісія - 10 тисяч сатоши.
 • coinpayu.com. Накопичувальний мультивалютний кран із прямими виплатами на біткоїн-гаманець. Мінімальна сума 11000 сатоші. Час між запитами - 1 година.
 • cryptowin.io. Платформа для отримання винагороди в біткоїнах за виконання різноманітних завдань. Клейми - 6 сатоші кожні 15 хвилин. Мінімальна виплата - 200 сатоші. Під час реєстрації потрібно вказати адресу, прив'язану до Faucetpay.
 • aruble.net/page/BTC. Платить 1 сатоші кожні 5 хвилин на Faucetpay.
 • autoclaim.in. Підтримує 27 криптовалют, включно з біткоїном. Щоб скористатися краном, потрібно мати токен FCT. Отримати його можна виконуючи завдання. За кожні 60 FCT кран виплачує 1 сатоши.
 • autofaucet.dutchycorp.space. Мультивалютний кран з можливістю на 6-му рівні автоматично отримувати виплати в 73 криптовалютах. На початковому етапі доступні 5 криптовалют на вибір. Є й інші способи заробітку, оскільки сайт є буксом: OfferWalls, Shortlinks Wall, PTC Wall, SurfAds, ігри. Екосистема базується на токенах DUTCHY.
 • coindiversity.io. Кран мультивалютний (BTC, DOGE, BNB, ETH та інші). Доступні запити щохвилини, але не більше 5 шт на день. Миттєві виплати на Faucetpay.
 • stockenz.com. Запит кожні 15 хвилин, сума - від 2 сатоші, виведення на біткоїн-гаманець від 0,0003 BTC. Є вітальний бонус у розмірі 0.000001 BTC.
 • claim.ourcoincash.xyz. Видає 0.00000002 BTC з перервою від 15 секунд.
 • mix-crypto.com. Видає 12 сатоші щохвилини, платить на FaucetPay.
 • earnbitmoon.club. Пропонує клейми кожні 5 хвилин, багато офферів та інших способів заробітку, включно з доказово справедливою грою-мультиплікатором.
 • btcadspace.com. Безкоштовні сатоші кожні 15 хвилин, оффери, оплачуваний перегляд реклами.
 • bitssurf.com. Велика система нагород і миттєві виплати.
 • get-bitcoin.net. Кран з безліччю бонусів, який платить сатоші кожні 5 хвилин.

Зверніть увагу, що більшість кранів вимагають відключення блокувальника реклами в браузері. Що не дивно, адже такі сайти живуть за рахунок реклами. Детальніше про принципи роботи кранів розповімо нижче.

Деякі з перерахованих кранів працюють тільки через VPN.

Ми не несемо відповідальності за зміст зазначених веб-сайтів. Не вкладайте гроші в будь-який сайт, який гарантує примножити ваші гроші або дати вам певний відсоток прибутку щодня.

Що таке біткоїн-крани: огляд, основна інформація, принцип роботи

Чому сайти з кранами дають змогу заробити біткоїни або іншу криптовалюту без вкладень? Відповідь у тому, що такі сервіси самі заробляють на рекламі. Досить звернути увагу, скільки банерної реклами на будь-якому Bitcoin-крані. Щоб залучити більше відвідувачів на сайт, власники діляться з ними грошима, які надходять від рекламодавців.

Тому біткоїн-кран - це не шахрайство і обман, а цілком реальний спосіб заробити трохи криптовалюти. Якщо зареєструватися й отримувати виплати на кількох сайтах, що роздають криптовалюту, то вийде непоганий щоденний заробіток.

Криптовалютні крани - це чудова можливість вивчити тему криптовалют зсередини, без вкладень і не ризикуючи реальними грошима.

Принцип роботи на всіх кранах схожий: нарахування відбувається через певний час. Користувачеві потрібно натиснути на кнопку або виконати інше завдання і обов'язково пройти капчу (антибот). На більшості біткоїн-кранів нарахування відбувається в сатошах: 1 SATOSHI = 0,00000001 BTC (стомільйонна частина). Мінімальні суми на виплати у кожного сервісу встановлені свої. Багато з кранів роблять миттєві виплати на збирачі мікроплатежів, такі як FaucetPay.

Рекомендації під час роботи з біткоїн-кранами

Основна рекомендація під час роботи з біткоїн-кранами: не варто обмежуватися одним сервісом, а краще використовувати максимальну їхню кількість. Так можна заробити більше. Крани здебільшого англійською мовою, тому якщо щось незрозуміло, потрібно скористатися перекладом сторінки. У браузері Chrome необхідно натиснути праву кнопку миші та вибрати пункт "Перекласти українською мовою".

Також краще створити окрему поштову скриньку для реєстрацій, не використовуючи свою основну. Email радимо реєструвати на сервісі від Google - Gmail. Не слід використовувати однакові та прості паролі - для генерації реально надійних паролів існують онлайн-сервіси або програми для ПК. Рекомендуємо програму KeePass.

Обов'язково встановіть антивірус на комп'ютер, створіть гаманець і отримайте адресу біткоїна, на яку нараховуватимуться виплати з кранів. Варто ознайомитися зі списком гаманців для криптовалют. Багато сервісів виплачують на FaucetPay, тому краще пройти реєстрацію і там. Детальніше - нижче в огляді.

На більшості кранів діє правило: не можна використовувати проксі-сервер або VPN, створювати боти і кілька акаунтів на одному сервісі. Інакше обліковий запис може бути заблоковано.

Заробивши на кранах свої перші біткоїни, користувач цікавиться: а де їх обміняти? Міняють найчастіше в онлайн-обмінниках.

Також є можливість робити це на біржах криптовалют. Лайфхак: після реєстрації акаунта на криптобіржі буде надано гаманець для криптовалют. На адресу біткойн-гаманця якраз і можна перевести біткоїни з крана. Тільки обов'язково потрібно подивитися мінімальні суми для отримання Bitcoin.

Приклади криптовалютних бірж:

 • Binance
 • ОКХ
 • Bybit
 • ЕХМО
 • Huobi
 • МЕХС
 • Gate.io
 • KuCoin
 • Payeer Exchange

Які бувають біткоїн-крани

Перший параметр - це кількість одержуваної безкоштовної криптовалюти:

 1. Постійна кількість.
 2. Рандомне.

За часом між запитами:

 1. Без таймера відліку.
 2. Постійний проміжок часу: 5, 10 хвилин тощо.
 3. Рандомний час.

За способом виведення з крана:

 1. Пряме виведення на адресу біткоїн-гаманця.
 2. На сервіси-збирачі мікроплатежів із крана. Найпопулярніший: FaucetPay.
 3. На інші онлайн-гаманці (Atomic Wallet, MathWallet, TrustWallet тощо).

За часом виведення:

 1. Миттєві виплати (Instant) без мінімальної суми.
 2. За запитом.

Крани розрізняють також за кількістю доступних криптовалют (мультикрани), мінімальною сумою на виведення, ступенем захисту даних на сайті (з https і без).

Виведення з біткоїн-крана на FaucetPay

FaucetPay - це збирач мікроплатежів, на нього будуть надходити монети, які зароблені. Більшість кранів робить виводи саме на нього. Тому насамперед до початку роботи потрібно пройти реєстрацію акаунта на сайті https://faucetpay.io/, вказати електронну пошту, пароль, логін і прив'язати адресу біткойн-гаманця.

Щоб переглянути баланс, статистику, змінити або додати адресу для криптовалюти, поповнити або вивести зароблені на кранах монети, потрібно перейти в розділ Dashboard -> User Dashboard. У налаштуваннях акаунта варто увімкнути двофакторну авторизацію 2FA для захисту облікового запису від несанкціонованого входу. Також у налаштуваннях можна змінити email, пароль та інші параметри.Розділ Dashboard

Для виведення зароблених біткоїнів потрібно натиснути Withdraw, вибрати монету. Переказ буде здійснено на прив'язану до акаунту адресу.

Комісія залежить від суми, що виводиться, і від обраного варіанта надсилання коштів: пріоритетний (гроші прийдуть через 5 хвилин, комісія вища) або звичайний (виведення займе 4 години, комісія нижча). Нижче розташовується історія виведень. Для обміну біткоїна на інші криптовалюти потрібно перейти в розділ Trade -> Coin Swap.Faucet Pay - обмін монет

90 % біткоїн-кранів здійснюють виплати на сервіс FaucetPay і вимагають вказати під час реєстрації адресу, яку прив'язано до його акаунту. Прив'язати можна не тільки адресу біткоїна, а й інших криптовалют Ethereum, Monero, Litecoin, Dogecoin тощо.

Щоб дізнатися, які ще є крани, необхідно натиснути Faucet List у розділі Earn:Розділ Earn

Можна використовувати FaucetPay і просто як онлайн-гаманець. Для цього в розділі Deposit потрібно згенерувати адреси для отримання криптовалюти.

Приклади найкращих біткоїн-кранів із виплатами

Топовий кран Freebitco.in

Freebitcoin - гарний біткоїн-кран із погодинною роздачею криптовалюти. Можна отримати від 4 сатоші за один раз. Для роботи з краном потрібно пройти реєстрацію, вказавши свій email, пароль і вирішивши капчу. Потім зайти на сайт у розділ Profile і активувати двофакторну авторизацію для безпеки акаунта.Freebitcoin

Інтерфейс сайту простий і без надмірної реклами. Для отримання безкоштовних біткоїнів потрібно перейти в розділ Free BTC і натиснути синю кнопку внизу сторінки Roll. Залежно від числа, що випало, користувач отримає певну кількість Bitcoin: від 1 сатоші до 0.00971676 BTC.Заробіток на крані Freebitcoin

Біткоїн-кран Freebitcoin є одночасно і гаманцем для криптовалюти з можливістю пасивного заробітку. Потрібно натиснути вгорі сторінки "Deposit", там буде згенерована адреса біткоїн-гаманця. При балансі від 0,0003 BTC щодня виплачується бонус на депозит, що дорівнює 4,08 % річних.

Для виведення достатньо натиснути Withdraw і вибрати варіант переказу:

 • Auto. Автоматичні виплати при досягненні балансу 0,0003 BTC. Щоб увімкнути його, потрібно поставити галочку навпроти "AUTO WITHDRAW", не забувши в розділі "Profile" поміняти адресу Bitcoin для виплат. За замовчуванням використовується адреса гаманця у Freebitcoin.
 • Slow. Виведення біткоїнів з крана протягом дня через нижчу комісію. Мінімальна сума - 0,0003 Bitcoin.
 • Fast. Моментальне виведення монет у термін до 15 хвилин. Комісія вища, ніж при виборі Slow. Проте вона дуже мала, тому рекомендуємо використовувати цей варіант переказу криптовалюти з крана. Мінімалка така ж, як в інших способах.

Кран Cointiply

Кран Cointiply. Виплати щогодини у своїй внутрішній валюті Coins (1 Coin=0,0001 $), яку можна обміняти на біткоїн. Для реєстрації потрібно перейти на сайт крана cointiply.com, заповнити форму, вказавши email, пароль, логін, підтвердити електронну пошту.

Щоб отримати безкоштовну валюту, потрібно перейти в розділ Faucet і під написом Your Cointiply Faucet натиснути Roll@Win. Залежно від числа, що випало, користувач отримає Coins згідно з таблицею праворуч.

Цю операцію можна здійснювати 1 раз на 12 годин. Додаткові монети можна отримати за перегляд відео (Videos) або гри (Games).Кран Cointiply

Мінімальна сума для виведення з крана на біткойн-гаманець - 100 000 Coins.Cointiply - виведення коштів

Кран Fautsy з моментальними виплатами

Ще один кран, який платить сатоші і при тому моментально - Fautsy. Отримати безкоштовні криптомонети можна кожні 5 хвилин, сума нарахування - 6 сатоші. Для реєстрації достатньо вказати свою біткоїн-адресу, яка прив'язана до FaucetPay. Спустившись вниз сторінки сайту, потрібно натиснути Claim Reward. На сторінці сайту багато банерів, і може статися випадковий перехід за ними.Кран Fautsy

Далі, слід пройти капчу. Якщо все зроблено правильно, то з'явиться повідомлення, що сатоші автоматично відправлені на Faucethub.io. Виведення біткоїнів із крана відбувається моментально, протягом 2-5 хвилин.Повідомлення

Satoshihero

Для реєстрації потрібно вказати email, пароль. Потім підтвердити пошту, перейшовши за посиланням у листі. Виведення пряме на адресу біткойн-гаманця, мінімальний ліміт - 30 000 satoshi. Надається 3 спроби отримати сатоші. Після чого вмикається таймер на рандомний час.

AdBTC Top

Щоб заробити сатоші, потрібно серфити сайти рекламодавців. Тимчасової перерви немає. Для початку роботи достатньо натиснути Серфінг сайтів у розділі Заробити. Сайти, на які доведеться перейти, в основному хайпи і піраміди. Вивести сатоші можна на FaucetPay (мінімальна сума на виведення - 1000 сатоші, умови - біткоїн-адреса має бути прив'язана до акаунту FaucetPay); на адресу гаманця біткоїн.

Відгуки про крани

Основна маса користувачів сприймає біткойн-крани як спосіб невеликого додаткового заробітку без особливих зусиль і знань. Метод затребуваний новачками через свою простоту, але істотного доходу він не принесе.

У відгуках серед недоліків часто відзначають високу мінімалку на виведення - це не стосується тих кранів, які виплачують зароблене на FaucetPay або аналогічні гаманці. Набираючи високу мінімальну суму, користувач, по суті, не знає, чи отримає свою нагороду, адже кран може виявитися і скамом, причому такі ситуації не рідкість. Або з невідомої причини заблокувати акаунт (наприклад, вважаючи його підозрілим).

Ось чому інстант-виплати на гаманець із мікротранзакціями - це більш безпечне рішення.

Переваги та недоліки біткоїн-кранів

Переваги:

 • Легкий спосіб входу у світ криптовалют для новачків.
 • Простота реєстрації, використання, виведення прибутку.
 • Не потрібно ніяких вкладень, крім часу.
 • Великий вибір кранів для заробітку.
 • У більшості кранів можна налаштувати миттєві автовиплати на гаманець для мікротранзакцій FaucetPay, що зручніше, ніж збирати доволі велику мінімалку і виводити на звичайний криптогаманець.
 • Можливість познайомитися з принципами роботи біткойна, блокчейна, криптогаманців, транзакцій і всього іншого, що згодом стане в пригоді для більш серйозних завдань.

Недоліки:

 • Трудомісткість. За одне завдання дають малу кількість сатоши, тому щоб отримати відчутний заробіток, потрібно активно використовувати одразу кілька кранів.
 • Велика кількість реклами. Для біткоїн-крана це спосіб заробітку. Зазвичай на сайті розміщено до 20 банерів одночасно, і відключити їх блокувальниками реклами не можна. Хоча трапляються й такі крани, де реклами небагато або вона не впадає в очі.
 • Якщо в проекті немає можливості автоматичних виплат, то мінімальна сума на виведення зазвичай досить висока.
 • Шахрайські проекти. В інтернеті доступні тисячі біткоїн-кранів, але тільки деякі працюють чесно і виплачують користувачам гроші.

FAQ

Що таке біткоїн-кран?

Це сайт, що забезпечує користувачам невеликі винагороди в сатоші за виконання мікрозадач.

Скільки можна заробити на біткойн-крані у 2024 році?

За один клейм (завдання) кран може видавати від 1 до кількох тисяч сатоши, це залежить, зокрема, від перерви між клеймами.

Як ще дають змогу заробляти крани?

Більшість популярних BTC-кранів дозволяють виконувати оффери - завдання від партнерів. Це більш трудомісткі завдання, ніж розв'язання капчі, тому й платять за них відчутніше. Інший варіант - поширення партнерського посилання для заробітку на рефералах. Також можливе примноження прибутку за допомогою ігор і лотерей.

За рахунок чого кран роздає гроші?

Ці сайти заробляють на рекламі - ви можете побачити на них безліч банерів від партнерів.

Що потрібно, щоб почати заробляти?

Необхідно створити гаманець. Деякі крани працюють у зв'язці з гаманцем для мікротранзакцій - таким як FaucetPay. Зароблені кошти миттєво виводяться на такий гаманець, а звідти вже за необхідності можуть бути переведені на інший гаманець. Деякі крани не підтримують автоматичне виведення, адресу потрібно вказувати вручну. Ви можете вказати будь-який гаманець, яким користуєтеся.

З якого віку дозволена реєстрація на кранах?

Обмежень немає.

Верифікація на кранах потрібна?

Ні.

На криптокранах можна створити кілька акаунтів і заробляти більше?

Ні, мультиакаунти заборонені правилами. За порушення цієї вимоги можливе блокування акаунта.

Які найкращі біткоїн-крани?

FreeBitcoin, Satoshi Hero, Fire Faucet, Cointiply

Чи існують крани з моментальним виведенням Bitcoin?

Так, вони моментально виводять коїни на гаманці для мікротранзакцій FaucetPay. Про працюючі крани з миттєвою виплатою на гаманець розказано в статті.

Чи можна заробити на біткоїн кранах?

Крани слід розглядати як спосіб познайомитися з криптовалютами. Реально заробляти на них можна було в 2016-2017 рр.

Чи є біткойн-крани від 10 000 сатоши на годину?

Ні, такі сервіси не знайти вже з 2016 року. Відтоді як біткоїн сильно виріс у ціні, роздавати такі суми власникам кранів просто нерозумно.

Як створити біткоїн кран і заробити на ньому?

Купити домен і хостинг, закачати на нього скрипт BTC-крана, вони є в інтернеті. Створити базу даних і налаштувати конфігурацію. Налаштувати адміністрування, поповнити баланс, після чого переходити до просування свого сервісу і додавання його на різні моніторинги.

Де дивитися відгуки про біткоїн крани?

На різних тематичних форумах, там же люди викладають і підтвердження виплат. Здавалося б, можна просто спробувати будь-який кран, який не вимагає вкладень, і особисто перевірити його працездатність. Однак деякі крани мають високу мінімалку на виведення. Тому виникає питання, чи є сенс її збирати, якщо сервіс не платить.

Які найкращі гаманці для біткоїн кранів?

Зручний FaucetPay, а також будь-які децентралізовані гаманці, починаючи від Bitcoin Core і закінчуючи Trust Wallet. Також часто з кранів виводять прямо на біржу, щоб використовувати зароблені сатоші для торгівлі.

Висновок + відео

Деякі біткоїн-крани з перерахованих у цьому матеріалі успішно працюють уже декілька років. На них і варто звертати увагу насамперед. Серед нових теж трапляються якісні сервіси, але неможливо заздалегідь передбачити, скільки пропрацює свіжоспечений кран і чи виплатить він зароблене. Орієнтуйтеся на незалежні відгуки та рейтинги, наприклад, на сайті FaucetPay є розділ із кранами, який щодня оновлюється, тож там можна завжди знайти актуальні сервіси, що працюють.

Читайте також - Найкращі P2P біржі криптовалют.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити