Як зареєструватися на сайті?

Процес створення власного акаунта на ресурсі нічим не відрізняється від реєстрації на будь-якому іншому ресурсі. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт крана і заповнити реєстраційну форму прямо на головній сторінці. Форма "Create account" передбачає заповнення email-адреси, пароля і реферального коду, якщо він у вас є.

Система надішле лист із посиланням для активації акаунта на вказану вами адресу електронної пошти. Перейдете за посиланням, активуєте акаунт - і можна починати роботу.Freebitcoin

Freebitcoin: як заробити?

Це раніше криптовалютні крани роздавали віртуальні гроші з метою популяризації електронної валюти. Сьогодні такі ресурси є комерційними проектами, мета яких - заробити на рекламі та дозволити заробити крипту багатьом користувачам. Саме тому перед початком збору монет важливо відключити всі блокувальники реклами, які ви використовуєте у своєму браузері. Або ж додати сайт крана у виключення.

Після чого збір монет почнеться автоматично. Найпростіший спосіб накопичення - розгадування капчі. Підтверджуючи, що ви не робот, генератор випадкових чисел визначає число від 0 до 10000, яке стає для вас щасливим. Від того, який показник випаде, залежить, яку кількість сатоші ви отримаєте. Якщо генератор надасть вам значення від 0 до 9885, зберете 22 сатоші. Якщо вам пощастить і лотерея покаже 10000, то зібрати вийде аж понад 2 мільйони сатоші. Але останнє трапляється дуже рідко.Freebitcoin: як заробити?

Збирати гроші, заповнюючи капчу, можна один раз на годину. Сервіс пропонує налаштувати звукове сповіщення, коли час на таймері спливе і можна буде знову клеймити монети.

Freebitcoin: як вивести гроші?

Щоб отримати зароблені гроші, потрібно для початку встановити адресу виведення. Для цього заходимо в особистий кабінет - у правому верхньому кутку вибираємо "Profile". Потім вибираємо "CHANGE WITHDRAWAL ADDRESS". У вікно, що відкрилося, вписуємо адресу гаманця.Freebitcoin: як вивести гроші?

Фаусет пропонує три способи, які дають змогу виводити заробіток - автоматичний, повільний і миттєвий.

Автоматичний варіант передбачає виведення грошей на вказану біткойн-адресу щонеділі. За послуги сервісу доведеться заплатити комісійний збір розміром в 0,00003 сатоші.

Вибираючи повільний варіант, ви заощадите в грошах (комісія 0.00000040 BTC), але втратите в часі. Виведення займає близько 6 годин на добу.

Миттєвий переказ займає всього 15 хвилин і передбачає найбільшу винагороду - 797 сатоші.

Висновок: переваги та недоліки + відео

Freebitcoin - один із найперших криптовалютних кранів, які дали змогу видобувати біткоїн. Сьогодні тут зареєстровано понад 4 млн. осіб з різних країн світу. Велика популярність говорить про довіру до ресурсу. І ця довіра виявляється виправданою. Кран дійсно платить, дотримуйтесь усіх його правил - і ставайте справжніми добувачами криптовалюти.

Також фаусет пропонує різні можливості для додаткового заробітку - ігри, лотереї, бонуси, реферальна програма.

Недоліків у цього ресурсу просто неможливо знайти. Усі відгуки в інтернеті виключно позитивні. 

Читайте також - Апаратні гаманці для криптовалют: огляд криптогаманців


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити