Freebitcoin (Фрібіткоїн) - це сайт для заробітку криптовалюти біткоїн. Заробляти можна безкоштовно, без будь-яких вкладень. Реєстрація акаунта включає в себе вказівку email і пароля. Сервіс працює з 2013 року, має понад 50 млн зареєстрованих користувачів і включає кілька продуктів: біткоїн-кран, лотереї, ігри тощо. Редакція BiznesCat.com підготувала детальний огляд сервісу та інструкцію по роботі з ним.

Офіційний сайт Фрибіткоїн - freebitco.in. Українською мовою він не перекладений, але все доволі просто й інтуїтивно зрозуміло. 

Головна сторінка Freebitcoin

Freebitcoin надає наступні види заробітку:

 1. Отримання безкоштовних біткоїнів на крані (Free BTC).
 2. Отримання % на депозит (Earn BTC).
 3. Участь у біткоїн-лотереї (Lottery).
 4. Гра "Більше-менше" (MultiPly BTC).
 5. Конкурси.
 6. Реферальна програма.

Приклади способів заробітку на Freebitcoin

Загальна інформація

Назва FreeBitcoin
Офіційний сайт freebitco.in
Сервіси Кран, лотереї, ставки, множник
Підтримувана криптовалюта Bitcoin
Часовий інтервал для запиту монет із крана 60 хвилин
Спосіб виведення На Криптовалютний гаманець
Мінімальний виграш за 1 клейм 0,0000001 BTC
Мінімальна сума виведення 30 000 сатоші
Рік заснування 2013
2FA Є
Кількість зареєстрованих клієнтів Понад 50,5 млн
Мобільний додаток Так
Соціальні мережі

https://twitter.com/freebitco;

https://www.facebook.com/theofficialfreebitco.in/;

https://www.instagram.com/freebitcoinofficialaccount/

Реєстрація на офіційному сайті Freebitcoin

Для реєстрації акаунта потрібно перейти на сайт freebitco.in. Форма реєстрації розташована відразу ж на головній сторінці.

Заповнити форму, вказавши:

 • Email. Рекомендуємо створити нову електронну пошту. Краще використовувати пошту від Google. 
 • Пароль. Розумно використовувати для створення і зберігання спеціальні програми, наприклад безкоштовну KeePass.
 • Капчу. Поставити галочку в полі "Я не робот".
 • За необхідності вказати також ідентифікатор людини, яка вас запросила. Якщо ви перейшли за реферальним посиланням, то реферер буде підставлений автоматично.

Також рекомендується прочитати угоду користувача (Term of Service) і політику конфіденційності. На цьому реєстрацію у Фрібіткоїн завершено, після чого можна відразу потрапити до особистого кабінету, в якому зробити першочергові налаштування.

Вхід та налаштування акаунта на freebitco.in

Для входу в обліковий запис Фрібіткоїн потрібно вказати свій логін і пароль. Зміна налаштувань профілю доступна в розділі "Profile" на офіційному сайті Freebitcoin.Перехід до налаштувань профілю Freebitcoin

У налаштуваннях акаунта вказати свою адресу для виведення криптовалюти. Зміну підтвердити введенням пароля.Введення біткоїн-адреси в профілі Freebitcoin

Другий обов'язковий пункт - увімкнення підтвердження входу в акаунт Freebitcoin за допомогою email (2-факторна аутентифікація). При кожній спробі авторизуватися на сайті буде приходити лист на пошту. Але спершу email потрібно підтвердити, натиснувши Send Email і перейшовши за посиланням у листі.

Після завершення процесу з'явиться можливість під'єднати двофакторний захист особистого кабінету Фрібіткоїн, який буде під'єднано через застосунок Google Authenticator.Активація 2FA на Freebitcoin

Решта можливих налаштувань у розділі "Profile", які вмикаються за потребою:

 • Зміна пароля.
 • Введення нової поштової скриньки.
 • Підписка на розсилку.
 • Відключення отримання лотерейних квитків, % на депозит і прибуток з рефералів.

Статистика доступна в розділі Stats -> Personal stats.

Заробіток на крані Free Bitcoin

Великою популярністю користується кран Freebitco.in для збору безкоштовної криптовалюти. Потрапити на нього можна через розділ Free BTC.Розділ з безкоштовним краном Freebitcoin

Кран Фрібіткоїн платить щогодини, для отримання потрібно вирішити капчу і натиснути Roll. Залежно від числа, що випало, можна отримати певну кількість BTC. У таблиці наведено детальну інформацію.

Мінімальна сума - 0,0000001 BTC, якщо число знаходиться в проміжку 0-9885. Максимальна - 0,00982801 BTC, якщо випав номер 10 000. Додатково можна отримати 2 квитки для участі в лотереї та 2 бонусних очки.

Після запиту вмикається таймер зі зворотним відліком часу до наступної роздачі. Можна ввімкнути звуковий сигнал для оповіщення, щоб не пропустити.Заробіток на крані Freebitcoin

Нарахування % на депозит

Наступний варіант заробити у Freebitcoin (пасивно) - це нарахування відсотків на депозит. Мінімальна сума балансу має бути не менше 0,0003 BTC. Річна ставка становить 4,08 %; денна - 0,0109589 %. Періодичність нарахувань - щодня. З докладною статистикою можна ознайомитися в розділі Earn BTC. Будь-яких дій робити не потрібно. Нарахування проводяться автоматично на наявний баланс.

Відключити можливість отримувати процентні платежі можна в налаштуваннях профілю.

Біткоїн-лотерея Freebitcoin

Bitcoin-лотерея на сайті Фрібіткоїн умовно безкоштовна і доказово справедлива. Два квитки можна отримати щогодини, використовуючи біткоїн-кран (Free BTC). Таким чином за день можна назбирати 2*24=48 квитків (tickets). Ще безкоштовні тікети можна отримати в грі MultiPly за кожні 0,000005 BTC обороту.

Для перегляду умов лотерейного розіграшу перейдіть у розділ Lottery офіційного сайту Freebitcoin. Проводиться він щотижня. Уже проведено 380 раундів. Призовий фонд розподіляється між 10 місцями. Сума виграшу непостійна і періодично змінюється. Зараз за перше місце дають 0,03907819 BTC.Лотерея на сайті Freebitcoin

Нижче представлено зведення за наявними у вас квитками, загальну їхню кількість і відсоток імовірності виграшу. Тікети також можна купити: 1 ticket = 0,00000001 BTC. Чим їх більше, тим вища ймовірність отримати приз.Шанс виграшу в лотерею з наявною кількістю квитків

На сторінці також представлена історія всіх раундів. Можна подивитися, скільки квитків мали переможці (User Tickets). Зустрічаються серед призових місць і володарі невеликої їхньої кількості - 50-200.

Гра MultiPly на Freebitcoin

Multiply на Freebitco.in - це класична гра "Більше-Меньше". Потрібно вказати ставку і вгадати, яким буде число, що випало, більшим або меншим за вказані. Гра доказово справедлива.Гра "Більше-менше"

У ручному режимі (Manual Bet) потрібно вказати:

 • Свою ставку (Bet Amount). При виборі Max ставка дорівнює балансу, Min - мінімальна (0,00000001 BTC).
 • Win Profit - сума виграшу (Bet Odds * Bet Amount).
 • Bet Odds - коефіцієнт, встановлюється від 1 до 4750. Win Change - імовірність виграшу в %.

Потім натиснути Bet Hi (число більше 5250) або Bet Lo (число менше 4750).

У прикладі (на скріншоті) - ставка 0,00000001 BTC, коефіцієнт 2. Ми вибрали Bet Hi і виграли, випало число 06607, що більше 5250. В історії можна подивитися всю статистику гри Multiply на Фрібіткоїн.Приклад

У правій частині ігрового інтерфейсу можна брати участь у розіграші джекпоту. Число, що випало, має дорівнювати 8888. Потрібно вибрати пункт відповідно до вартості (Cost). Мінімальна сума - 0,00000002 BTC і приз 0,0001 BTC.

За кожні 0,000005 BTC у грі можна отримати 1 квиток і 1 бонусну винагороду (reward points або RP).

Винагорода

При кожній участі в грі Multiply або заробітку на крані криптовалют отримують Reward Points (RP). За них можна отримати винагороду від Freebitcoin - обміняти на цінний приз або інший бонус.

При переході в розділ Reward можна побачити загальну кількість бонусних очок (Your reward points). За кількості 100 000 доступний обмін на криптовалюту (1 RP=0,00000001 BTC).Розділ Reward

Можна обрати іншу винагороду, серед яких - електроніка, апаратні криптовалютні гаманці та збільшення розмірів інших бонусів.

Ставки (Betting)

У розділі Betting можна робити ставки на різні події проти інших користувачів і отримувати частку призового фонду, якщо результат вгадано правильно. При цьому що раніше зроблено ставку, то більшу вагу вона має.

Введення, виведення криптовалюти з Фрібіткоїн

Поповнити або вивести депозит з Freebitcoin можна з будь-якого розділу сайту. У верхній частині сторінки дві кнопки: Deposit (введення) і Withdraw (виведення).Кнопки поповнення та виведення коштів

Для зарахування криптовалюти BTC на баланс Фрібіткоїн потрібно перевести необхідну кількість монет зі свого біткоїн-гаманця на вказану адресу. Мінімальної суми немає, для зарахування необхідне лише одне підтвердження. Для кожної транзакції можна згенерувати нову адресу (New Deposit Address), але старі залишаються за акаунтом, тому на них теж доступний переказ.Поповнення рахунку на сайті

Щоб вивести біткоїни (BTC) з рахунку Freebitcoin, необхідно натиснути Withdraw і вказати необхідний спосіб і свою адресу для отримання (або змінити її в профілі).

 • Auto - автоматичні виплати щонеділі. Мінімальна сума - 0,00003 BTC. Комісія - 0,00000403 BTC.
 • Slow - виведення кожні 6-24 години. Мінімалка відсутня, комісія - 0,00000403 BTC.
 • Instant - швидкий варіант виплати. Протягом 15 хвилин заявку буде відпрацьовано, але комісія вища - 0,00001716 BTC.

Комісії варіюються залежно від черги транзакцій у блокчейні.Виведення коштів з крана

Перевести криптовалюту для обміну на фіатні (традиційні) валюти можна через біткоїн-обмінники або криптобіржі.

Відгуки

Рейтинг на Trust Pilot: 2,6 з 5

Рейтинг у Google Play: 3,4 з 5

Користувачі Фрібіткоїн відзначають хороший інтерфейс, механіку сайту, різноманіття можливостей для заробітку. Однак багато відгуків про втрату коштів, накопичених на балансі. Зустрічаються також відгуки про видалення акаунтів при спробі вивести накопичену мінімалку. Визначити, у чому там справа, не представляється можливим, тому що адміністратори не реагують на відгуки користувачів.

Переваги та недоліки

Переваги:

 • Сервіс платить.
 • Працює з 2013 року.
 • Пряме виведення на гаманець. Не потрібні посередники у вигляді гаманців для мікроплатежів.
 • Заробляти можуть клієнти з усього світу.
 • Доступна двофакторна ідентифікація 2FA.
 • Є мобільний додаток.
 • Різні варіанти для заробітку.
 • Не потрібні грошові вкладення.

Недоліки:

 • Дуже низька прибутковість, якщо не користуватися додатковими можливостями (лотереєю, мультиплікатором).
 • Інтервал між запитами 1 година.

FAQ

Як зайти на сайт Фрібіткоїн?

Перейти за адресою freebitco.in.

Реєстрація на freebitco.in доступна для всіх країн?

Так, обмежень немає.

FreeBitcoin платить?

На 2023 рік сервіс виплачує зароблене.

Яка мінімальна сума на виведення з Фрібіткоїн?

30 000 сатоші.

Який регламент на виведення коштів?

Переказ при ручному виведенні здійснюється протягом 6 годин; при моментальному - протягом 15 хвилин.

Що таке сатоші?

Дробова частина біткоїна, що дорівнює 0,00000001 BTC.

Як вивести з freebitco.in?

Прямим переказом на адресу біткойн гаманця.

Як отримати адресу для отримання біткоїнів?

Потрібно створити біткоїн гаманець.

Як можна заробити безкоштовно на ФріБіткоїн?

Використовуючи кран. Можна ризикнути і пограти в ігри для множення капіталу.

Як здійснити на FreeBitcoin вхід в особистий кабінет?

Після реєстрації, якщо вхід не відбувся автоматично, натисніть кнопку LOGIN у верхній частині екрана та введіть логін і пароль, задані при створенні акаунта. Згодом можна встановити 2FA в налаштуваннях, тоді під час входу потрібно буде вводити ще додатковий код для підвищення безпеки.

Як часто можна звертатися до крана для отримання безкоштовних монет?

Щогодини.

Скільки можна заробити на FreeBitcoin за один запит?

Від 0.0000001 BTC до 0.00982801 BTC.

Як заробити на Фрібіткоїн іншими способами?

Для збільшення доходу можна використовувати Multiply (помножувач), Betting (ставки), Lottery (лотереї), Ігри

Кран Freebitcoin доступний на Android та iOS?

Так, додатки доступні для скачування.

Сайт freebitco.in реально платить чи це скам і шахрайство?

Поки що виплати здійснюються в регламентні терміни.

Що таке стратегії Freebitcoin?

Під стратегіями розуміють поради, що дають змогу вичавити з крана якомога більше. Зокрема, встановлення певних параметрів у грі Multiply, що дають змогу стабільно вигравати. Потрібно розуміти, що все це не дає 100 % гарантії. Пробувати можна, але на свій страх і ризик. Зустрічаються також автоматичні скрипти на Freebitcoin, які нібито дають змогу отримувати від 10 000 сатоши.

Що таке Freebitcoin Premium?

Це програма преміум-членства на сайті. Вона заснована на внутрішньому токені FunFair (FUN).

Висновок + відео

Freebitcoin - один із надійних сайтів для онлайн-заробітку без вкладень. Він працює майже 10 років і надає масу можливостей заробити, не вкладаючи кошти. Стратегія роботи на Фрібіткоїн - максимальне використання безкоштовного крана та отримання щоденного відсотка на депозит. Це стратегія без ризику і втрат, а також можливість ближче дізнатися, що таке криптовалюта, без грошових витрат.

Збільшити суму винагороди можна, беручи участь у грі Multiply або лотереї. Мільйонером тут не стати, але при щоденній роботі на сервісі на оплату інтернету, телефону та інших послуг цілком вистачить. 

Читайте також - Апаратні гаманці для криптовалют: огляд криптогаманців


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити