З постійно зростаючою популярністю криптовалют у світі дедалі більше і більше людей хочуть приєднатися до криптосвіту. Однак для більшості популярних монет бар'єр для входу часто занадто високий.

Як криптотрейдеру-початківцю або інвестору, вам може знадобитися купити і підтримувати обладнання для майнінгу або придбати криптовалюту на біржі. Хоча для вже досвідчених майнерів і трейдерів це не проблема, для тих, хто вперше стикається з криптою, це може бути серйозною перешкодою. Саме тут у гру вступають криптовалютні крани - у нашому випадку, для ефіру.

Також читайте - Біткоїн-крани список найкращих.

Що таке крани Ethereum?

Крани ETH дозволяють користувачам отримувати невеликі суми Ethereum за виконання різних завдань. Вони пропонують інвесторам-початківцям і трейдерам можливість почати свою криптокар'єру, не витрачаючи багато грошей.

В Інтернеті існує безліч різних типів безкоштовних кранів ETH. Деякі з них вимагають від користувачів заповнення капчі, інші - участі в іграх або виконання інших завдань. Більшість кранів ETH виплачують невелику кількість ETH (зазвичай близько 0,01-0,1 ETH) на день кожному користувачеві

Тепер давайте докладніше розглянемо, як вони працюють, і перерахуємо найкращі крани ETH, представлені на ринку на даний момент.

Як працюють Ethereum-крани?

Як ми вже говорили раніше, крани Ethereum - це один зі способів, що дозволяють користувачам отримувати монети Ethereum по суті безкоштовно. Це веб-сайти або онлайн-додатки, які роздають безкоштовні гроші у вигляді невеликої кількості ETH, зазвичай в обмін на виконання простого завдання, наприклад, перегляду реклами або вирішення капч. Але почекайте, скажете ви, безкоштовних грошей не буває! І... ви будете мати рацію.

Крани існують для багатьох криптовалют, не тільки для Ethereum. Вони також доступні для фіатних валют - ті зазвичай видають гроші у вигляді подарункових карт. Звісно, ці платформи не дають вам гроші безплатно - вони хочуть отримати щось натомість від того, що ви використовуєте їхній застосунок або веб-сайт. У деяких випадках це можуть бути ваші дані користувача, в інших - перегляди реклами, кліки на сайті тощо. Фірми, що займаються маркетинговими дослідженнями, часто розміщують на таких сайтах свої вікторини для збору даних.

Користуватися Ethereum-краном так само просто, як абеткою: все, що вам потрібно зробити, це отримати адресу гаманця Ethereum, створити обліковий запис на одному з безлічі доступних застосунків або сайтів, а потім почати виконувати завдання, які вони вам дають. Найчастіше ви не зможете відразу ж перевести в готівку зароблені кошти. Більшість платформ мають мінімальний ліміт на виведення коштів.

Плюси та мінуси Ethereum кранів

Плюси використання кранів Ethereum назвати досить легко: це відносно простий спосіб заробити по суті безкоштовні гроші. Вони не вимагають великого досвіду і вкладень. Мінуси, однак, набагато менш очевидні.

По-перше, крани Ethereum (ETH) забирають багато часу. Хоча вони можуть працювати у фоновому режимі, це зустрічається досить рідко: багато платформ вимагають від користувачів активної участі у виконанні своїх завдань. Цей час можна витратити на більш корисні та прибуткові справи.

По-друге, безкоштовні крани ETH дають дуже невелику кількість криптовалюти. Тому, хоча це гарний спосіб для новачків отримати невеликий стартовий капітал, він не є життєздатним варіантом для заробітку скільки-небудь значної кількості ETH. Інакше кажучи, крани Ethereum не стануть у пригоді тим, хто шукає великих прибутків, оскільки знадобиться надто багато часу, щоб заробити за їхньою допомогою хоч скільки-небудь значну суму криптовалюти.

Список кранів Ethereum

Хоча на ринку існує безліч законних безкоштовних кранів Ethereum, слід зазначити, що обіцянки безкоштовної криптовалюти є родючим ґрунтом для всіх видів шахрайства. Тому будьте обережні та перевіряйте кожну платформу перш ніж витрачати на неї свій час.

Ось список від редакції BiznesCat.com п'яти найкращих кранів Ethereum, доступних на сьогодні.

Allcoins.pw

Allcoins.pw - це мультикоїновий кран, що підтримує Ethereum. Він з'явився відносно недавно, але вже встиг завоювати хорошу репутацію. Він дає змогу користувачам отримувати криптовалюту, граючи в різні ігри, заповнюючи опитування і використовуючи веб-майнер Multi Coins. У них також є функція автоматичного крана, яка автоматично генерує криптовалюту для вас у фоновому режимі.

 • Таймер крана: 6 хвилин
 • Мінімальний ліміт на виведення коштів: 0,0036 ETH
 • Комісія за зняття: 0,0012 ETH

FreeEthereum.com

FreeEthereum.com - це безкоштовний Ethereum-кран, запущений ще в липні 2020 року. Як і інші подібні платформи, він дає змогу користувачам отримувати безкоштовну крипту, виконуючи різні завдання, наприклад, переходи за посиланнями або участь у вікторинах. Виплати здійснюються в ETH BEP-20, який є токеном ефіру на блокчейні Binance.

 • Таймер крана: 1 година
 • Мінімальний ліміт на виведення коштів: 0,002 ETH
 • Комісія за виведення коштів: Без комісії

Dutchy CORP

Dutchy CORP - це мультикоїновий автокран, який підтримує 70 криптовалют, включно з Ethereum. Крім пасивного заробітку, платформа дає змогу користувачам збільшити свій прибуток, проходячи опитування, роблячи пропозиції, ставки і багато іншого. У них понад 700 тисяч користувачів.

 • Таймер крана: 30 хвилин
 • Мінімальний ліміт на виведення коштів: невідомо
 • Комісія за виведення коштів: Без комісії

Cointiply

Cointiply - це біткоїн-кран і GPT сайт, де ви можете заробити безкоштовні біткоїни та інші криптовалюти, виконуючи онлайн-завдання або переглядаючи рекламу. Ви також можете заробляти відсотки на свій баланс за допомогою функції 'Multiplier'. Назва Cointiply англійською розшифровується як "Монета + Множення".

На жаль, Cointiply не дає змоги користувачам отримувати безкоштовні ETH безпосередньо, але ви можете заробляти і виводити DOGE на свій криптогаманець, а потім обмінювати їх на ефір.

 • Таймер крана: 60 хвилин
 • Мінімальний ліміт на виведення коштів: $3
 • Комісія за виведення коштів: Без комісії

FreeFaucet

FreeFaucet - це Dogecoin-кран, який пропонує своїм користувачам безліч способів заробити криптовалюту: грати в ігри, взаємодіяти з рекламою і короткими посиланнями тощо. У ньому також передбачена програма лояльності у вигляді досягнень, нагород і бонусів.

 • Таймер крана: 0 хвилин
 • Мінімальний ліміт на виведення коштів: 0,0005 DOGE
 • Комісія за виведення коштів: Без комісії

Майбутнє Ethereum-кранів

Не секрет, що крани існують уже давно, і стають дедалі популярнішим способом отримання безкоштовної криптовалюти. Крани Ethereum нічим не відрізняються від інших і пропонують унікальну можливість заробити ETH, виконуючи прості завдання або переглядаючи рекламу.

Однак існує безліч різних думок щодо майбутнього безкоштовних Ethereum-кранів. Чи залишаться вони прибутковими в довгостроковій перспективі? Чи будуть вони в кінцевому підсумку замінені іншими методами заробітку ETH?

Тільки час покаже, але одне можна сказати напевно: крани для ефіру - це чудовий спосіб почати знайомство зі світом криптовалюти і дізнатися більше про Ethereum і його потенціал.

FAQ + відео

Як створити свій кран ETH?

Насправді це не так уже й складно. Усе, що вам потрібно для створення безкоштовного крана Ethereum, - це вебсайт або застосунок, що дає змогу користувачам виконувати завдання або переглядати рекламу в обмін на ETH. Найскладніше - знайти партнерів, які будуть готові платити за кліки і перегляди, і, звісно, просування та реклама вашої платформи.

Чи існують крани Ethereum?

Так, існує досить багато криптовалютних кранів, де користувачі можуть отримати безкоштовний Ethereum.

Чи є Ethereum крани законними?

Загалом, так. Однак є і крани ETH, створені шахраями, тож будьте обережні і переконайтеся, що платформа надійна, перш ніж ділитися з нею своїми даними.

Читайте також: Найкращі біткоїн-ігри для заробітку


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити