Ethereum-крани - це простий, швидкий спосіб отримати свою першу криптовалюту абсолютно безкоштовно. У цьому огляді редакція сайту BiznesCat.com розглянула ключові особливості, різновиди, актуальний список надійних сайтів для отримання безкоштовної криптовалюти ефіріум, які дійсно платять і виводять кошти.

Для роботи з більшістю кранів потрібен акаунт на FaucetPay. На нього будуть проводиться виплати заробленої криптовалюти.

Суть кранів полягає в роздачі безкоштовної криптовалюти користувачам за те, щоб вони виконують прості завдання на кшталт вирішення капчі. Сам криптокран при цьому заробляє на банерній рекламі.

Також читайте - Біткоїн-крани список найкращих.

Найкращі Ethereum крани у 2023 році

Назва крану Інтервал між запитами Заробіток за 1 клейм Статус Гаманець для виведення
FireFaucet авто (від 1 хвилини) від 1 gwei платить Faucetpay, Ethereum Wallet
Claim Free ETH 1 хвилина до 62 gwei платить Faucetpay
A-crypto від 30 секунд до 10 хвилин від 1 gwei платить Faucetpay
Allcoins 6 хвилин до 0,00000088 ETH платить Faucetpay, Ethereum Wallet
DutchyCorp авто (від 1 до 10 хвилин) від 1 gwei платить Faucetpay, Ethereum Wallet
AutoFaucet від 2 до 10 хвилин 0,00000002 ETH платить Faucetpay, Ethereum Wallet
Autoclaim від 2 до 10 хвилин 0,00000002 ETH платить Faucetpay, Ethereum Wallet

Інші Ethereum крани:

 • https://forumcoin.win/eth/
 • RandonSatoshi
 • Coin Diversity
 • ShoppingPals
 • https://coinpayz.xyz/
 • https://hotcryp.to/
 • https://ethfaucet.top/
 • https://uptocoin.my.id/multifaucet/
 • https://11bit.co.in/fp/

Можна також дивитися актуальні крани на сайті гаманця FaucetPay, у розділі Earn Faucet List

Приклади найкращих кранів c Ефіріум у 2023 році

1. Allcoins

Allcoins

 • Підтримуваних криптовалют: 14
 • Посилання на сайт: allcoins.pw

Кран із підтримкою 14 криптовалют: BTC, ETH, DOGE, LTC, DASH, XMR, BCH, XLM, XRP, TRX, SOL, ATOM, EGLD, GGM. Можна використовувати як ручний, так і автоматичний кран, а також витрачати кілька хвилин щодня на офери та ігри, щоб підвищити заробіток. Є реферальна програма. Можна завантажити спеціальну програму Miner, яка буде заробляти у фоновому режимі.

2. FireFaucet

FireFaucet

 • Підтримуваних криптовалют: 12
 • Посилання на сайт: firefaucet.win

Кран Firefaucet забезпечує гнучкі автоматичні виплати, що налаштовуються - можна заробляти внутрішню валюту на завданнях, а потім витрачати її на автоклейми. Щоб отримувати дохід, досить тримати вкладку з краном відкритою, поки на рахунку є внутрішні монети. Сайт підтримує 12 криптовалют і безліч різних способів заробітку на офферах, конкурси, щоденні рейтинги тощо.

3. DutchyCorp

DutchyCorp

 • Підтримуваних криптовалют: 73
 • Посилання на сайт: autofaucet.dutchycorp.space

Автоматичний кран, оснащений системою рівнів для користувачів і внутрішньою валютою DUTCHY, яку можна отримати, виконуючи побічні завдання, а потім використовувати для заробітку потрібної криптовалюти. Кран вирізняється широким вибором монет: їх тут понад 70, доступна більшість популярних криптовалют і токенів, а також деякі більш рідкісні.

4. Claim Free ETH

Claim Free ETH

 • Підтримуваних криптовалют: 13
 • Посилання на сайт: claimfreecoins.io

Стандартний кран звичного формату, в якому необхідно вручну здійснювати запити кожні 5 хвилин. Крім ефіру, сайт дає змогу добувати Bitcoin, Dogecoin і 10+ інших цифрових монет. Виплати здійснюються на гаманець для мікротранзакцій FaucetPay. Зручно також те, що на сайті є актуальний список кранів і сайтів хмарного майнінгу, який регулярно оновлюється.

5. Autoclaim

Autoclaim

 • Підтримуваних криптовалют: 27
 • Посилання на сайт: autoclaim.in

Кран призначений для безкоштовного отримання близько 30 криптовалют і токенів. Можна також заробляти на іграх і віртуальному майнінгу. Миттєві виплати та можливість збільшення заробітків шляхом підвищення рівнів. Кран працює з 2019 року і станом на 2023 рік має вже понад 200 000 зареєстрованих користувачів.

Актуальність кранів як способу заробітку

Колись популярні, активно використовувані поштовики, що дають змогу новачкам здійснювати в інтернеті заробіток перших грошей, змінюються сьогодні сучасними аналогами, що пропонують винагороду в певній криптовалюті.

Зрозуміло, найбільшого поширення набули сервіси, що виплачують за елементарну роботу найдорожчі та найзатребуваніші цифрові монети - Bitcoin і Ethereum.

Біткоїн, як лідер криптовалютного ринку, відомий більшості людей сьогоднішнього покоління, проте ефіріум поступається йому за ступенем популярності всього на один крок. Монети ETH впевнено розташовуються в загальному крипторейтингу після BTC. Ці цифрові гроші широко задіяні в здійсненні різних онлайн-платежів. Ethereum неважко конвертувати у фіатну валюту, що додатково примножує затребуваність цих альткоїнів.

Такою обставиною обумовлюється популярність Еthereum-кранів, працюючи на яких, вельми просто отримати деяку кількість гвеїв (Gwei) - так званих "копійок" віртуальної валюти ефіріум.

Ethereum-крани - що це

За суттю і базовими характеристиками Ethereum-крани являють собою класичні поштові сервіси/букси, які були популярними кілька років тому, проте існує ключова відмінність - це форма виплачуваної за зроблені завдання винагороди. У цих сервісах користувачі отримують криптовалюту.

Сьогодні популярні три основні шляхи отримання цифрових монет Ethereum:

 • Майнінг у різних його видах.
 • Купівля криптовалюти в онлайн-обмінниках, у приватних торговців або на криптовалютних біржах.
 • Заробіток монет ETH на спеціальних веб-ресурсах - ефіріум-кранах.

Два перші варіанти передбачають початкові капіталовкладення. Добувати криптомонети доцільно на спеціальному, потужному обладнанні, що коштує чималих грошей. Альтернативою є хмарний майнінг. Купівля/обмін альткоїнів в обмінниках також вимагає великого капіталу. Абсолютно інша ситуація з кранами.

Для отримання монет за допомогою Ethereum-кранів не потрібні інвестиції, потужні пристрої та специфічні знання про криптовалютний трейдинг. Тут достатньо смартфона, планшета або ПК. Розібратися з принципом виконання елементарних завдань зможе кожен.

Увага. Практично всі сервіси виводять на мікрогаманець Faucetpay. Потрібно на ньому зареєструватися і прив'язати криптовалютні адреси. Потім вказати їх на сайтах-кранах під час реєстрації. Це обов'язково потрібно зробити.

Особливості Ethereum-кранів

Ключовою відмітною ознакою ефіріум-кранів, які є спеціалізованими сервісами, є виплата винагороди цифровими монетами ETH. Зареєстрованим користувачам оплачують реєстрації на всіляких сайтах, перегляд реклами, переміщення за посиланнями, розгадування капчі тощо. Усі завдання вкрай прості й особливих умінь, професіоналізму або знань не вимагають.Ефіріум-кран

Варіант отримання профіту на криптокранах може стати реально прибутковим, коли є багато вільного часу. Обумовлено це кількістю виконаних завдань, оплата за які мінімальна. Отже, велика кількість виконаних доручень сумарно дасть відчутний прибуток, однак чекати істотного поповнення рахунку криптовалютного гаманця тут не можна.

Потрібно виділити факт реальної можливості заробітку цифрових монет на Ethereum-кранах. Це зовсім не скам, не піраміда, тому зв'язку з фінансовим шахрайством тут немає. Альткоїни використовуються як оплата деякої роботи, за яку сам веб-ресурс отримує великі суми від рекламодавців і замовників. Також прибуток ефіріум-крани отримують безпосередньо за популяризацію криптогаманців, рекламу майнінгових ферм, криптобірж, блокчейн-проектів.

Саме частина цього доходу сучасних сервісів-листодавців надходить користувачам, які виконують конкретні доручення.

Основні різновиди Ethereum-кранів

Ethereum-крани, що функціонують сьогодні і роздають ETH, класифікуються за декількома параметрами.

Метод нарахування винагороди:

 • Накопичувальні ефіріум-крани. На таких сервісах користувачі працюють і накопичують гвеї (Gwei) на рахунку. Після досягнення мінімального порогу, передбаченого регламентом, наявні коїни дозволяється виводити в криптогаманець.
 • Дискретні. Тут крани після кожного виконаного завдання перераховують заробіток практично відразу. Невелика затримка обумовлюється часом перевірки правильності умов доручення.

Ethereum-крани

Термін отримання винагороди. Цей підрозділ, по суті, є поглибленим ранжуванням дискретних Ethereum-кранів. Виділяють тут три великі групи сервісів:

 • З моментальною виплатою заробітку - нарахування гонорару здійснюється після завершення контролю якості виконання завдання.
 • Із середньою затримкою - ці проєкти здійснюють виведення криптовалюти на гаманці через невеликий часовий проміжок. Як правило, користувачі повинні збирати зароблені коїни близько тижня.
 • C тривалим накопиченням - у таких кранів умовою є виведення заробітку максимум раз на 3-4 тижні. Звісно, ці проєкти малопривабливі для нетерплячих людей, однак, гонорари тут більш солідні.

Класифікація за типом завдань:

 • Універсальні крани - виконавці можуть отримувати Gwei за будь-які завдання, починаючи з десятисекундного перегляду реклами і закінчуючи реєстрацією з активністю на конкретному сайті.
 • Спеціалізовані майданчики - тут присутні виключно замовлення однієї, максимум двох категорій. Наприклад, тільки перегляд реклами криптовалютної тематики або реєстрація в майнінг-пулі + оформлення нового гаманця для віртуальної валюти. Варіанти зустрічаються абсолютно різні.

Спосіб виведення зароблених криптомонет:

 • Ручний - необхідно оформляти нову заявку на транзакцію під час кожного виведення коштів.
 • Автоматичний метод - система самостійно в певні дні перераховує накопичену суму (більшу за порогове значення) на вказану адресу криптогаманця.

Нарешті, ще один критерій - це необхідність реєстрації, тобто створення акаунта. на деяких сервісах допускається проста робота без формальностей із зазначенням тільки адреси криптовалюти.

Переваги та недоліки заробітку на кранах

Переваги:

 • Відсутність будь-яких вкладень.
 • Легкість і швидкість освоєння навіть для новачка.
 • Можливість заробітку найпопулярніших криптовалют.
 • Відсутність верифікації особистості.

Недоліки:

 • Заробіток дуже малий, якщо тільки не присвячувати кранам повний робочий день.
 • На деяких сервісах висока мінімалка на виведення, яку потрібно досягати пару тижнів і більше.

FAQ

Що таке Ethereum-кран?

Сайт, який в обмін на виконання простих завдань на кшталт вирішення капчі видає криптовалюту в невеликих кількостях.

Що потрібно для початку роботи з краном?

Обов'язково адреса ETH-гаманця для виведення, найчастіше також реєстрація. Для реєстрації достатньо адреси електронної пошти.

Скільки можна заробити на кранах?

Припустимо, кран платить 0,00000002 ЕТН і дозволяє робити запит раз на 5 хвилин. Звісно, заробіток залежить від того, скільки часу приділяти кранам. Зазвичай це не основний заробіток, тому припустимо не більше 10 натискань на день. Також, як правило, людина користується не одним краном, а кількома - скажімо, 10. Перемножуємо все й отримуємо, що на день можна заробити в такому ненапряжному режимі 0,000002 ЕТН, на місяць - 0,00006 ETH. За поточного курсу ефіру ($1824) це становить $0,109. Це мінімальний показник, який, звичайно, дуже малий. Така ситуація на сьогодні. Але якщо курс ефіру зросте, то збільшиться і потенційний дохід.

Як збільшити дохід з крана Ethereum у 2023 році?

Розгляньте можливість використання реферальної програми. Часто вона дає змогу отримувати пасивний дохід до 50 % від прибутку кожного реферала.

Куди можна виводити гроші з крана і як часто?

Або на звичайний Ethereum-гаманець, або на мікрогаманець FaucetPay. У першому випадку потрібно накопичити певну мінімальну суму і вручну запросити виведення. У другому виплати автоматичні після кожного клейма.

На чому заробляє сам кран?

На рекламі - банери, офери від партнерів.

Що таке Ethereum Goerli кран?

Goerli ETH - це тестовий ефір, який використовується в публічній тестнет Goerli для розробників. Щоб тестувати свої додатки, розробникам потрібні монети, їх і видає спеціальний кран. Можна запитувати з крана тестового ефіру 0,05 ETH кожні 24 години.

Які є Ethereum крани для Андроїд?

Можна знайти велику кількість кранів та ігор із заробітком криптовалюти в магазині Play Market, але потрібно бути акуратнішими з додатками, які вимагають вкладати гроші, це можуть бути шахраї.

Які ще криптовалюти можна добувати в такий спосіб?

Практично всі популярні монети - Bitcoin, Dogecoin, Litecoin тощо. На відміну від майнінгу або стейкінгу, не має значення, який у валюти алгоритм або інші технічні особливості.

Висновок + відео

Будь-який криптовалютний кран - це потенційна можливість реального знайомства з цифровими грошима для малодосвідчених користувачів або новачків. Зараз безліч криптовалют реально затребувані, популярні та зручні для ефективного вирішення завдань, пов'язаних із фінансовими операціями. Заробити криптовалюту, нехай і невелику кількість, можна на Ethereum-кранах.

У мережі є достатня кількість кранів ефіріума, які є надійними, справно переказують монети на вказану адресу. Для оплачуваного криптовалютою виконання завдань вибирати сайт варто акуратно й уважно, інакше можна даремно пропрацювати багато годин, залишившись без заробітку.

Читайте також: Найкращі біткоїн-ігри для заробітку


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити