TradingView (ТрейдингВ'ю) - набір інструментів для отримання інформації про стан фінансових ринків і соціальна мережа для трейдерів. Головна особливість полягає в обміні думками та ідеями між експертами з технічного аналізу і трейдерами. Функціонал дає змогу відстежувати графіки, що цікавлять, будь-яким зручним способом: у браузері, через мобільний застосунок тощо.

Офіційний сайт: https://www.tradingview.com.

На ТрейдингВ'ю можна на некомерційній основі публікувати свої торгові ідеї, і якщо вони збуватимуться, то це можливість здобути популярність у спільноті трейдерів. Графіки легко створювати й оцінювати за допомогою широкого інструментарію теханалізу.

Основна інформація

Назва TradingView (українською: ТрейдингВ'ю)
Офіційний сайт https://www.tradingview.com
Послуги

Платформа для технічного аналізу,

соціальна мережа для трейдерів.

Рік заснування вересень 2011 року
Засновники Денис Глоба, Стен Боков і Костянтин Іванов
СЕО Денис Глоба
Компанія TradingView Inc.
Штаб-квартира У Лондоні.
Модель бізнесу Freemium
Кількість зареєстрованих трейдерів 7837814
Тарифні плани Basic, Pro, Pro+, Premium.
Варіант оплати Банківські картки, Paypal, Bitcoin.
Мобільні додатки Є.
Соціальні мережі

https://www.facebook.com/tradingview/;

https://www.youtube.com/channel/UCwwK0kCrNsp6TmCf_9bqcPg/;

Підтримка

https://tradingview.com/contacts/

Можливості ресурсу:

 • Великий вибір графіків - графіки спреду, лінійного прориву, Ренко тощо, загалом понад 50.
 • Можливість перегляду одночасно декількох графіків та їх порівняння.
 • Миттєві настроювані повідомлення про зміни на ринку.
 • Відстеження торгових інструментів за заданими критеріями (скрінер).
 • Усі популярні торгові концепції та індикатори, а також можливість створювати власні індикатори на спеціальній мові програмування.
 • Можливість підключення до TradingView рахунків підтримуваних брокерів і проведення через них торгових операцій.
 • Симулятор торгівлі для практики перед початком реального трейдингу.
 • Отримання офіційних даних з великих бірж (понад 50 майданчиків, що надають інформацію).
 • Календар економічних подій.

І багато іншого. Дуже важливий соціальний елемент - сайт ТрейдингВ'ю можна назвати повноцінною соцмережею для трейдерів, де можна спілкуватися, підписуватися один на одного. Також інструменти, які вона надає, активно використовуються на криптобіржах та інших торгових ресурсах.

Редакція BiznesCat.com пропонує найдокладніший огляд усіх можливостей сервісу ТрейдингВ'ю, щоб зробити процес його освоєння зрозумілішим для вас.

Тарифи ТрейдингВ'ю

Варто відразу сказати, що TradingView.com - умовно-безкоштовна платформа. На безкоштовному базовому тарифі є далеко не всі можливості та опції, також на ньому показується реклама. Основні відмінності тарифних планів:

Назва Вартість (на місяць)

Можлива кількість графіків

в одній вкладці

Одночасна робота

з пристроями

Кількість індикаторів

на графіку

Миттєві

сповіщення

Покращені списки

котирувань

BASIC $0 1 1 3 1 1
PRO $14.95 2 1 5 10 без обмежень
PRO+ $29.95 4 2 10 30 без обмежень
PREMIUM $59.95 8 5 25 400 без обмежень

З повним списком відмінностей можна ознайомитися на відповідній сторінці на сайті.

Якщо купувати підписку відразу на рік, буде вигідніше на 16%.

Реєстрація на сайті TradingView і активація підписки

Створення безкоштовного акаунта на сайті TradingView починається з натискання кнопки "Реєстрація" в правому верхньому кутку.

Можна використовувати вже наявні акаунти на інших сайтах і в соцмережах:

 • Google
 • Facebook
 • Twitter
 • Yahoo
 • StockTwits
 • LinkedIn

Або заповнити нижченаведені поля вручну, а потім натиснути "Реєстрація".Реєстрація

На наступному етапі пропонується додати фото (це не обов'язково) і змінити встановлене автоматично ім'я користувача (береться з email адреси).Реєстрація

Будь-який новий користувач може вибрати на сторінці тарифів підписку, яка його цікавить, і абсолютно безкоштовно підключити її на 30 днів.Вибір тарифів підписки

Для цього необхідно підтвердити обліковий запис за допомогою номера телефону.Підтвердження акаунту

Далі потрібно ввести дані про картку.

Будьте уважні: через місяць з картки автоматично спишуть гроші на продовження підписки, тож, якщо згодом вона вам не буде потрібна, то до зазначеного терміну її потрібно скасувати.

У момент оформлення пробної підписки з картки зніметься $1, щоб її верифікувати.

Після заповнення даних і натискання на кнопку "30 днів безкоштовно" з картки автоматично спишуться кошти в розмірі $1 і в ту ж секунду повернуться у валюті рахунку.

Після цього можна приступати до повноцінної роботи з сайтом ТрейдингВ'ю.Оформлення підписки

До речі, оплатити підписку можна і в біткоїнах. Але в цьому випадку не надаються знижки.

Що ще потрібно знати про купівлю підписки

За бажання можна в один клік скасувати пробну підписку - для цього необхідно зайти в налаштування профілю на сайті ТрейдінгВ'ю, відкрити вкладку "Рахунок і оплата" і натиснути "Скасувати автоматичне оновлення". Якщо ви забули це зробити, і після пробного місяця з картки були списані гроші за наступний місяць, то повернути їх не вийде. Це вважається провиною користувача.

Але якщо після закінчення пробної підписки з вас списали гроші за 1 рік, то повернути їх можна протягом 14 днів, оформивши заявку в техпідтримку.

У будь-який момент часу можна оновити підписку, але тільки на платіжний період такої ж тривалості або більше. Усі невикористані дні автоматично перетворюються за еквівалентною вартістю на додаткові дні в новому тарифному плані. Знизити рівень підписки не можна.

Важливий момент: TradingView бере дані не тільки з безкоштовних джерел, а й з бірж, доступ до яких обмежений. Доступ до таких бірж можна придбати окремо в налаштуваннях профілю, ТрейдингВью з цього нічого не заробить. За замовчуванням такі сервіси не входять до платної підписки. Тому навіть в оплаченому тарифі дані можуть відображатися із затримками. На щастя, з криптовалютами такого не трапляється, більше стосується традиційних фінансових інструментів.

Налаштування профілю акаунта

Налаштування профілю акаунта

Щоб зайти в налаштування облікового запису ТрейдінгВ'ю, потрібно натиснути на ім'я облікового запису в шапці сайту і вибрати пункт "Налаштування профілю".

Тут можна вказати публічну та конфіденційну інформацію про себе. До публічної належать нік, аватар, підпис, коротка розповідь про себе, місце проживання, адреса сайту та/або акаунта в Твіттер. До конфіденційної - email, пароль, справжні ім'я та прізвище, номер телефону, поштова адреса, ІПН. Друга категорія відомостей не буде доступна нікому, крім співробітників сайту в тих ситуаціях, коли виникне така необхідність.

У розділі налаштувань "Рахунок і оплата" вказуються платіжні реквізити, активна на поточний момент підписка та історія покупок з рахунку.Розділ налаштувань "Рахунок і оплата"

На вкладці "Повідомлення" можна вибрати, які повідомлення і куди ви хочете отримувати (на сайті або на email), а також увімкнути або вимкнути звукові повідомлення.

На вкладці "Безпека" можна ввімкнути додаткові заходи під час входу в акаунт ТрейдінгВ'ю. Це двофакторна аутентифікація через застосунок або SMS, а також резервні коди, якщо доступ до телефону на даний момент відсутній. Ще на цій сторінці відстежується історія відвідувань та інформація про пристрої та IP адреси входу.Вкладка "Безпека"

Розділи сайту ТрейдингВ'ю

Весь значний функціонал сайту ТрейдингВ'ю розміщується в шести основних розділах.Розділи сайту

Ідеї

Розділи сайту

Підрозділи:

 • Автори, яких читають. Тут можна знайти авторів аналітичних статей (ідей), які вам до душі, і підписатися на них. Чужі ідеї можна коментувати, лайкати, репостити. На основі цих дій формується топ популярних авторів на день, тиждень, місяць.
 • Клас активів. Відкрити інформаційну дошку з будь-якого з таких активів: криптовалюта, фіатна валюта, акції, ф'ючерси, облігації, індекси, CFD. Інформація про актив містить ціни, ідеї, ринкову капіталізацію, загальний огляд.
 • Трендовий аналіз. Галузь технічного аналізу, що працює на основі трендів - загального напрямку руху інструменту. Тренди бувають різними. TradingView підтримує графіки підтримки і опору, Фібоначчі, попиту і пропозиції, ліній тренду, точок розвороту, аналіз таймфреймів або свічок, фрактальний, сезонний і циклічний аналіз.
 • Гармонійні патерни. Це п'ятиточкові розворотні моделі, що містять комбінації заснованих на тренді послідовних Корекцій Фібоначчі і Розширень за Фібоначчі. Підтримувані різновиди: AB=CD, Гартлі, метелик, кажан, акула, краб, патерн трьох рухів, 5-0, Cypher.
 • Графічні патерни. Лежать в основі технічного аналізу графіків ТрейдингВ'ю. Є базовими патернами, які легко помітити на ринку навіть новачкові. Є три основні види таких патернів, які розрізняються поведінкою ціни після завершення - розворотні, моделі продовження і двосторонні моделі.
 • Індикатори. Платформа містить понад 100 стандартних індикаторів для аналізу ринку і понад 5 000 користувацьких. Індикатори TradingView являють собою розрахунки, що відображаються на графіку, виходячи з цін або обсягів. Вони можуть давати сигнали до купівлі та продажу або розглядатися в рамках конкретної стратегії. Приклади підтримуваних індикаторів: осцилятори, індикатори Білла Вільямса, ковзаючі середні.
 • Хвильовий аналіз. Заснований на теоріях про те, що ринок рухається хвилями через особливості масової ринкової психології. Види таких теорій - хвилі Елліотта, хвилі Вульфа, синусоїда, цикли Кондратьєва, NeoWave тощо.
 • Ганн. Методи торгівлі, розроблені Вільямом Ганном - американським трейдером, який працював на початку XX століття. В основі трейдингу за Ганном лежать кути і різні геометричні конструкції. Приклади - коробка Ганна, віяло Ганна, квадрат Ганна.
 • Крім теханалізу. У цьому підрозділі можна знайти допоміжні матеріали та інструменти, що стосуються трейдингу. Серед них фундаментальний аналіз, торгова психологія, управління ризиками тощо.

Ринки

Розділи сайту

Детальна та актуальна інформація про всі типи ринкових активів. Підрозділи:

 • Криптовалюта. Загальний огляд ринку, графіки ринкової капіталізації, графіки за певними обраними криптовалютами.
 • Валюти. Все, що пов'язано з традиційними валютами - огляд, крос-курси, теплова карта, валютні індекси. Підтримуються в тому числі рідкісні та екзотичні валюти Африки, Азії, Тихоокеанського регіону.
 • Акції. Огляд ринків Форекс. Можна вибрати акції з найвищою капіталізацією, лідерів по зростанню або падінню, найбільш волатильні та ін.
 • Індекси. Сюди входять валютні індекси, сектори індексу S&P, індекси США. Основні біржові індекси слідують за біржами розвинених країн, і їхні найменування, як правило, вказують на кількість компаній, що входять до них. Відстеження великих індексів важливе - адже вони часто відображають загалом стан економіки.
 • Ф'ючерси. Дають змогу працювати з контрактами на купівлю або продаж валют, металів, енергетичних ресурсів, валютних індексів, сільськогосподарських товарів і відсоткових ставок.
 • Облігації. Облігації випускаються урядами різних країн для залучення в економіку коштів за допомогою видачі позик з низьким відсотком. На TradingView можна працювати з облігаціями всіх держав, а також вибрати всі доступні облігації з десятирічним терміном погашення.
 • CFD. Являють собою похідні фінансові інструменти, так звані контракти на різницю. Укладаються між двома сторонами і дають змогу обмінюватися різницею між поточною ціною активу і ціною на момент закінчення.

Скрипти

Розділи сайту

Цей розділ містить понад 100 000 стратегій та індикаторів на ТрейдингВ'ю. Більшість із них створено користувачами. Деякі скрипти можна вільно використовувати для торгівлі, а деякі - тільки якщо творець дав на це дозвіл. Створенням скриптів займаються експерти - PineCoders, які пишуть їх мовою програмування Pine.

Індикатори та стратегії розподілені за категоріями:

 • Осцилятори.
 • Центральні осцилятори.
 • Об'єм.
 • Ковзаюче середнє.
 • Індикатори ширини ринку.
 • Волатильність.
 • Трендовий аналіз.
 • Індикатори Білла Вілльямса.

Скрінер

Розділи сайту

Скрінер акцій, криптовалют або Форексу - це інструмент, що дає змогу фільтрувати активи на основі різних критеріїв, інтервалів часу, технічних індикаторів, а також встановлювати сповіщення, зберігати шаблони та багато іншого.

Скрінер TradingView являє собою один з найкорисніших інструментів для трейдера та інвестора, тому що дає змогу визначити гарний час для купівлі або продажу. За замовчуванням у всіх користувачів увімкнено автоматичне оновлення даних у реальному часі.

Графік

Розділи сайту

Основне поле дій користувача - живі графіки TradingView. Вони дають змогу:

 • Порівняти один інструмент з іншим.
 • Додати стандартні або публічні індикатори на графік.
 • Подивитися десятки видів звітності за обраним активом.
 • Зберегти в хмару створений шаблон індикаторів або, навпаки, завантажити готовий.
 • Створити сповіщення про події, що стосуються активу. Водночас обирається вид події, спосіб отримання повідомлення (пошта, застосунок, спливаюче вікно тощо), повідомлення, терміни дії.

Можна запустити симулятор ринку, вибравши початкову точку.

Інструменти, розташовані в правій частині екрана, дають можливість малювати на графіку лінії тренда, писати текст, додавати вила, шаблони, позиції, ставити значки. Усе це використовується для зрозумілого і дохідливого оформлення стратегії, призначеної для публікації або особистого використання.Інструменти

Часто трапляється проблема, коли об'єкти малювання зникають із графіка. Зазвичай це відбувається, якщо одночасно на кількох пристроях або в кількох вкладках браузера використовується один і той самий робочий простір. Між відкритими версіями дані не синхронізуються. Тому варто працювати з графіком завжди лише в одному вікні з одного пристрою.

Після того, як стратегія готова, можна натиснути "Опублікувати" у верхньому правому куті екрана.Опублікувати

Ще

Цей пункт меню містить допоміжні та інформаційні сторінки - інформація про проект, його особливості та ціни; реферальна програма; довідка і правила використання; новини, блог, віджети, можливості для інтеграції, можливість запиту на рекламу.

Слід детальніше сказати про партнерську програму TradingView. Вона працює так: ви поширюєте своє посилання, і якщо хтось переходить за ним і купує платну підписку, то і ви, і запрошений отримуєте $30 у вигляді монет ТрейдінгВью. Витратити ці монети можна тільки на купівлю платної підписки.Розділи сайту

Графіки ТрейдингВ'ю

Графіки ТрейдингВ'ю

Розглянемо докладніше онлайн-графік ТрейдингВ'ю, основний інструмент трейдера. Для того, щоб робота з ним принесла користь, потрібно з'ясувати низку нюансів і зробити відповідні налаштування. Графік містить чотири основних меню, розберемо їхній вміст.

Меню ліворуч

Містить 16 категорій інструментів для графічного аналізу:

 • Вид курсору.
 • Лінії - промені, стріли, горизонтальні та вертикальні лінії, тренди.
 • Фігури Фібоначчі, віяла, вила та інші інструменти графічного аналізу.
 • Геометричні фігури - овали, прямокутники, трикутники. Належать до складніших інструментів, призначених для досвідчених трейдерів.
 • Додавання текстових елементів.
 • Шаблони, патерни, цикли, хвилі.
 • Прогнозування та розрахунок ризику - проекції, короткі та довгі позиції. Інструмент "Прогноз" користується у трейдерів великою популярністю, завдяки своїй простоті. Потрібно лише вказати напрямок руху ціни від свічки.
 • Додаткові значки (стрілки, смайлики, малюнки, спецсимволи).
 • Лінійка для вимірювання ділянок графіка.
 • Лупа для зміни масштабу.
 • Магніт із регульованою силою - цей інструмент допомагає "притягувати" до найближчих цін точки об'єктів.
 • Замок, що дає змогу зафіксувати режим малювання або відключити фіксацію.
 • Замок для одночасної фіксації всіх об'єктів.
 • "Око", за допомогою якого можна приховати або відобразити всі об'єкти малювання.
 • Видалення об'єктів малювання, індикаторів або того й іншого.
 • У самому низу розташоване дерево об'єктів.

Малювання здійснюється легко й інтуїтивно зрозуміло - вказується початкова точка лінії або фігури, затискається мишею і видозмінюється до отримання потрібного результату. Можна змінити товщину або колір лінії, зберегти малюнок як шаблон. Крім того, будь-який інструмент можна додати в обране, щоб він відображався на панелі налаштувань і до нього був швидкий доступ.

Меню зверху

Це меню TradingView містить наступні елементи:

 • Поле для вказівки валютної пари, з якою буде проводитися вся подальша робота. Досить ввести перші літери активу, а потім вибрати потрібний варіант зі списку, що випадає.
 • Таймфрейм - від 1 секунди до зазначеної кількості місяців.
 • Різновид графіка (японські свічки, бари, хейкен аші, порожні свічки, області, лінії, базові лінії, каги, лінійний прорив та ін.)
 • Додавання графіка іншої валютної пари або торгового інструменту з метою порівняння з першим.
 • Індикатори/стратегії. Велика кількість найрізноманітніших вбудованих і користувацьких скриптів, а також тих, що створені особисто вами.Індикатори та стратегії
 • Звітність. По кожній валютній парі є звітність за певні періоди часу (в основному квартал і рік). Її вивчення дасть змогу зрозуміти динаміку розвитку і перспективність вкладень.
 • Шаблони. Управління шаблонами індикаторів - вибір готового або створення і збереження нового. Все зберігається в хмару і може бути доступно в будь-який момент.
 • Сповіщення. Найчастіше оповіщення встановлюють на момент розвороту ціни, цей метод підходить для використання в більшості стратегій.
 • Симулятор ринку. Імітація справжньої торгівлі за допомогою Paper Trading - власної розробки Trading View.
 • Кнопки для скасування і повторення дії.

Це цікаво - Найкращі біткоїн-ігри для заробітку

Меню праворуч

У правій частині сайту Трейдинг В'ю розташована вертикальна допоміжна панель, що містить наступні функції:

 • Котирування, інформація та новини. Відкриває список котирувань та інформацію про обраний інструмент.
 • Сповіщення. Створення нових сповіщень і журнал тих, що вже спрацювали.
 • Вікно даних. Ціна відкриття, закриття, мінімальна і максимальна ціна активу.
 • Лідери ринку. Відкриває список лідерів за обсягами торгів для різних країн світу. Включає інформацію про інструменти та зміни їхніх цін.
 • Календар. Економічний календар подій та прогнози зміни вартості активів у зв'язку з цими подіями.
 • Мої ідеї. Список ідей, створених особисто вами. Кожну з них можна переглянути, змінити або відкрити для публічного перегляду. Ідея являє собою невелику статтю в стилі аналізу або навчання, доповнену графіками, скріншотами і тегами.
 • Чати. Спілкування з живими користувачами TradingView. У верхній частині екрана знаходяться повідомлення, в нижній можна вибрати тематику.
 • Особисті чати. Особисті діалоги з конкретними користувачами.
 • Стрічка ідей. Список свіжих ідей від тих, на кого ви підписалися.
 • Повідомлення. Історія повідомлень від сайту.
 • Панель заявки. Підключення до брокерського рахунку.
 • DOM - стакан заявок. Поточні ордери на купівлю і продаж за обраним активом.

Меню знизу

У нижній частині екрана є можливість вибрати скрінер, що цікавить (форекс, акції, криптовалюти).Меню знизу

Вкладка "Нотатки" містить функціонал зі швидкого створення нотаток.

Редактор Pine - вкладка, яка використовується для написання своїх власних скриптів. Готовий скрипт можна відразу ж додати на графік або опублікувати.Редактор Pine

Тестер стратегій дає змогу швидко застосувати до графіка будь-яку стратегію і випробувати її. Стратегії або пишуться в редакторі Pine, або завантажуються з бази "Індикатори і стратегії".

Торгова панель - тут можна під'єднатися до підтримуваного брокера, увійти в брокерський рахунок і здійснювати торгові операції. TradingView підтримує наступних брокерів:

 • Trade Station;
 • iBroker;
 • Saxo;
 • Tradovate;
 • АМР;
 • CQG FCM;
 • Alpaca;
 • FOREX com;
 • Gemini;
 • Alor.

Після підключення до брокера стануть доступні кнопки "Купівля" і "Продаж" у верхньому правому куті графіка.

Торгівля через брокерів на ТрейдингВ'ю

Торгівля через брокерів на ТрейдингВ'ю

Платформа Трейдинг В'ю підтримує 11 перевірених брокерів, їхні рахунки можна синхронізувати зі своїм акаунтом і отримати доступ до фінансових операцій з активами. Якщо заводити брокерський рахунок ви поки не хочете, то можна скористатися симулятором торгівлі Paper Trading. При цьому всі "угоди" будуть симулюватися на серверах компанії. Є й інший варіант попрактикуватися - це відкрити демо-рахунок у брокера. Таку можливість надають майже всі брокери. Потрібно створити на його сайті демонстраційний рахунок і прив'язати його до TradingView, ввівши облікові дані.

Поступово сервіс додає все нових брокерів, але це не швидкий процес через обмеження технічного та юридичного характеру.

Соціальна мережа TradingView

Соціальна складова - один з головних компонентів цієї платформи ТрейдингВ'ю. Вона включає в себе ідеї, відео, чати, графіки, репутацію. Усі матеріали можна лайкати, репостити, коментувати, застосовувати для себе (з дозволу автора). Деякі користувачі виділяються відмітними знаками:

 • Бейдж MOD означає модератора. До нього можна звернутися по допомогу, якщо виникли запитання.
 • Бейдж TOP закріплюється у найкращих авторів. Щоб його отримати, необхідно взаємодіяти зі спільнотою - спілкуватися, публікувати матеріали, реагувати на чужі матеріали, заробляти репутацію чесними і правдивими прогнозами.
 • Кольоровий бейдж означає, що користувач купив платну підписку. Зелений для PRO, синій для PRO+, помаранчевий для PREMIUM і сірий для безкоштовної пробної підписки.

Навіть якщо у вас кілька бейджів, відображається тільки один. У TOP завжди найвищий пріоритет.

Для спілкування користувачі можуть створювати публічні чати на відповідні теми. Будь-яка людина може створити свій чат, але рекомендується спершу перевірити, чи немає такого, щоб не повторюватися. У чат має щодня вступати мінімум 5 користувачів і писати хоча б одне повідомлення, інакше його буде видалено.

Опублікованими ідеями (своїми і чужими) можна ділитися не тільки в рамках майданчика ТрейдінгВ'ю, а й робити репости на зовнішні ресурси - соцмережі, сайти. На сайти вони вбудовуються за допомогою коду.

Наразі проводиться бета-тестування Live Streams (стрімів). Охочі можуть випробувати функцію вже зараз https://www.tradingview.com/streams/Соціальна мережа TradingView

Переваги та недоліки

Переваги:

 • Величезна кількість графіків найрізноманітніших типів.
 • Підтримка всіх торгових інструментів - від криптовалют до державних облігацій.
 • Можливість створювати і поширювати власні ідеї, зробити собі ім'я в криптоспільноті.
 • Потужні соціальні інструменти для взаємодії користувачів.
 • Спеціальна мова програмування для створення сценаріїв.
 • Інструмент Paper Trading для безкоштовної симуляції торгівлі.
 • Регулярне додавання нових функцій.
 • Відмінна репутація в криптоіндустрії - графіки TradingView можна знайти майже на всіх криптовалютних біржах.

Недоліки:

 • Умовно-безкоштовна платформа.
 • Обмежена кількість підтримуваних брокерів.
 • Складно розібратися непідготовленому користувачеві. На цей сервіс потрібно приходити вже з певним багажем знань.

Запитання та відповіді

Що таке TradingView?

Це платформа, що містить інструменти для побудови графіків, а також обміну торговими ідеями між користувачами. Завдяки гнучким налаштуванням і мультиплатформенності, активно використовується як новачками, так і досвідченими трейдерами.

Які функції надає TradingView?

Це одночасно потужна соціальна мережа для трейдерів та інвесторів, платформа для побудови графіків, а також тут можна дізнатися актуальні новини ринку та свіжі ідеї.

TradingView працює в Україні?

Так, працює.

ТрейдингВ'ю - це платний сервіс?

Можна користуватися Trading View безкоштовно з урізаним функціоналом, а ще є три варіанти платної підписки вартістю від $14.95 до $59.95.

Що дає на Trading View підписка за гроші?

Дуже багато додаткових можливостей - від збільшення кількості індикаторів на графіках до експорту даних. Детальніше можна дізнатися на сторінці тарифів на офіційному сайті.

Як оплатити TradingView?

Банківськими картами (крім підсанкційних банків), з рахунку Coinbase, з рахунку мобільного телефону, прив'язаного до Apple або Google, PayPal, монети TradingView. Монети TradingView - внутрішня валюта сайту. 1 монета дорівнює 0,01 $.

Що таке "ідея" на ТрейдингВ'ю?

Це невеликий створений користувачем матеріал, що містить графіки, скріншоти, відео та містить аналітичні або навчальні відомості, які можуть бути корисними іншим учасникам спільноти.

З якими видами торгових активів працює платформа?

Практично з усіма існуючими. Криптовалюти, фіатні валюти, індекси, акції, облігації, CFD, ф'ючерси. Кожна з цих категорій містить у собі не тільки поширені, а й рідкісні інструменти.

Як писати скрипти на Trading View?

Для цього існує спеціальна мова програмування Pine. Зайдіть у розділ "Графік" і виберіть у нижній частині вкладку "Редактор Pine". Інструкції щодо роботи з мовою знаходяться в розділі довідки.

Що таке індикатори TradingView?

Це функції, які формуються на основі статистики ринку. При створенні враховуються вартість відкриття і закриття угоди за активом, торгові обсяги, мінімальні та максимальні цінові значення та інші дані. Шляхом аналізу коливання цієї функції можна припустити, яким буде рух ринку.

Які типи графіків доступні на TradingView?

У наявності дуже багато видів графіків для різних цілей - наприклад, графіки об'ємів, спредів, лінійного прориву, Кагі, "хрестики-нулики" і маса інших, якими користуються професіонали.

Для чого потрібні графіки обсягів на Trading View?

Вважається, що обсяг активу, який торгується в той чи інший момент, може сигналізувати, чи буде тренд тривати, чи скоріше чекає розворот. Помічено: підвищення обсягу часто передує тренду, а падіння - завершенню тренду.

Як запустити стратегію на ТрейдингВ'ю?

У рамках платформи стратегії являють собою написані мовою Pine скрипти, що дають змогу керувати ордерами на купівлю/продаж, моделюючи на графіку реальну торгівлю. Тестування може проводитися на основі історичних даних або в реальному часі.

Які таймфрейми доступні на TradingView?

Від 1 секунди до 12 місяців, але деякі таймфрейми доступні тільки власникам платної підписки.

Яких брокерів підтримує платформа?

Trade Station, iBroker, Saxo, Tradovate, OANDA, AMP, CQG FCM, Alpaca, FOREX com, Gemini, Alor.

Чи можна створювати свої власні індикатори на TradingView?

Так - для цього тут передбачена своя власна мова програмування PineScript. Навчитися їй легко, навіть не маючи навичок програміста.

Як використовувати технічні індикатори на TradingView?

Щоб заробляти за допомогою ТрейдингВ'ю, потрібно вибрати індикатори, які дають змогу ефективно передбачати рух ринку. Ці індикатори можуть бути різними в різний момент часу. Деякі біржі, як-от Binance і BingX, пропонують функцію інтеграції з TradingView, щоб торгувати в автоматичному режимі з використанням обраних сигналів та індикаторів.

Як використовувати фундаментальний аналіз на TradingView?

У 2019 році розробники додали нові показники на графіки, такі як дані з фінансової звітності, щоб користувачі могли легше оцінювати перспективність тих чи інших активів. Можна також порівняти однакові показники для різних компаній на одному графіку. Показники включають в себе - доходи, витрати, валовий прибуток, витрати на дослідницьку діяльність і т.д.

Чи є мобільні додатки?

Так, можна завантажити TradingView на телефон через AppStore і Play Market.

Які відгуки про Trading View?

Завдяки широкому функціоналу, активному спілкуванню з аудиторією і регулярному впровадженню нових затребуваних опцій, майданчик має здебільшого позитивні відгуки від учасників. У мережі можна знайти багато відгуків на тему того, що представники ТрейдінгВ'ю телефонують людям і пропонують фінансові послуги з вкладеннями. Варто знати, що це шахраї, і насправді з боку сервісу жодних дзвінків надходити не може.

Чи є обмеження на використання TradingView?

Рекомендується прочитати правила https://tradingview.com/policies/, щоб розуміти, чого на платформі робити не можна.

Як зв'язатися з підтримкою TradingView у разі виникнення проблем?

Відповіді на запитання подано в розділі https://tradingview.com/support/, а якщо потрібно залишити відгук або пропозицію, то пропонується написати на Reddit https://www.reddit.com/TradingView/

Висновок + відео

TradingView - один з найважливіших інструментів у сучасному криптосвіті, який активно використовують і компанії, і приватні особи, і в Україні, і за кордоном. Графіки і сигнали з ТрейдингВʼю застосовуються топовими криптобіржами. А соціальний трейдинг - ще одна популярна функція, що дає змогу кожному спробувати свої сили в прогнозуванні або вивчати прогнози інших користувачів, складаючи свою думку. Розібратися в системі рекомендується всім, хто цікавиться трейдингом криптовалютами (і не тільки ними).

Читайте також - Покрокова інструкція щодо роботи з криптовалютою для новачків.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити