Ethereum (ефіріум) - це децентралізована блокчейн-мережа і платформа для створення dApps (застосунків, що управляються смарт-контрактами). Внутрішньою валютою є ETH (ефір). У 2017 році спостерігався пік популярності ICO, які проводилися на платформі. На тлі цього курс криптовалюти зріс у десятки разів. Ранні інвестори заробили на пампі великі гроші.

Станом на 2024 рік мережа здійснила масштабну зміну і перехід з алгоритму Proof-of-Work на Proof-of-Stake, тобто з майнінгу на стейкінг.

У цій статті редакція BiznesCat.com розглянула основні способи отримання ефіріума, зокрема без вкладень, актуальні на сьогоднішній день.

Як можна заробити або отримати Ethereum (ETH)

1. Торгівля на криптобіржах

Торгівля на криптобіржах

Біржі з підтримкою ETH (найбільш популярні):

Назва біржі Посилання на сайт Торгуються з ETH Торгові комісії
Binance binance.com BTC, USDT, BNB і багато інших токени, а також фіат

Спот: до 0,1 %.

Ф'ючерси: до 0,05 %.

Bybit bybit.com USDT, USDC, BTC, DAI

Спот: від 0 до 0,1 %.

Ф'ючерси: від 0 до 0,06 %.

ОКХ okx.cab USDT, USDC, BTC

Спот: від -0,05 до 0,1 %.

Ф'ючерси: від 0,005 до 0,05 %.

Huobi huobi.com USDT, USDC, BTC, USDD

Спот: від 0,0097 до 0,2 %.

Ф'ючерси: від 0,005 до 0,05 %.

МЕХС mexc.com USDT, BUSD, BTC

Спот: від 0 до 0,2 %.

Ф'ючерси: від 0,014 до 0,06 %.

Bynex bynex.by BTC, USD, EUR Спот: 0,25 %.
ЕХМО exmo.me BTC, USDT, і багато інших токенів, а також фіат Спот: до 0,1 %
Cryptorg cryptorg.net BTC, USDT, BNB і багато інших.

Спот: до 0,2 %.

Ф'ючерси: до 0,05 %.

Payeer Exchange payeer.com/trade USDT, BTC, XRP, LTC, DASH, BCH, фіат Спот: 0,095 %.
KuCoin kucoin.com USDT, USDC, TUSD, BTC, DAI, BRL

Спот: від -0,005 до 0,1 %.

Ф'ючерси: від 0,014 до 0,06 %.

Gate.io gate.io USDT, USD, BTC, TRY

Спот: від 0 до 0,2 %.

Ф'ючерси: від 0 до 0,05 %.

Currency.com currency.com USDT, BTC, USD, EUR

0,2 % при торгівлі без позикових коштів.

Збір за торгівлю з плечем 0,06 %

Трейдинг вимагає початкових вкладень і максимального контролю ризиків. Отримання прибутку зі щоденних угод істотно ускладнюється волатильністю криптовалюти: складно оцінити, куди піде ринок найближчим часом. Щоб обмежити збитки, придумано стоп-лосс ордери та інші інструменти, якими обов'язково потрібно користуватися.

2. Ethereum-крани

FireFaucet - підтримувані монети

Працюючі крани з підтримкою ефіру:

 • FireFaucet
 • Claim Free ETH
 • Allcoins
 • Autoclaim

Це варіант заробітку без вкладень. На таких сайтах можна отримати монети через певний проміжок часу за виконання нескладних дій. Ризик втратити кошти відсутній. Головне - знайти надійні крани, які платять і виводять зароблені Ethereum.

Більшість онлайн-сервісів платять Gwei, який дорівнює 0,000000001 ETH. Виведення може бути прямим, на вказану адресу гаманця Ethereum або на збирач мікроплатежів FaucetPay. Другий варіант зустрічається найчастіше, тому перед початком роботи з кранами слід пройти реєстрацію і прив'язати адресу ETH до FaucetPay.

3. Стейкінг ETH 2.0

Стейкінг ETH 2.0

Ethereum 2.0 (Eth2) - друга версія протоколу Ethereum. Ethereum було запущено в 2015 році, і він мав величезний успіх, завдяки смарт-контрактам і функціоналу для розробки децентралізованих додатків. Але з часом, коли кількість користувачів істотно зросла, виникли проблеми довгих і дорогих транзакцій.

Стейкінг Eth2 передбачає внесення коштів в обсязі 32 ETH для активації програмного забезпечення валідатора і отримання нагород за роботу з перевірки транзакцій. Валідатор несе відповідальність за обробку платежів, додавання блоків у ланцюжок і зберігання даних. За дії, які допомагають мережі досягти консенсусу, покладаються нагороди в ETH. І навпаки: за шкідливі дії, а також за бездіяльність, передбачені штрафи.

Для участі в стейкінгу потрібно 32 ETH - це велика сума для пересічного інвестора, тому зручно скористатися стейкінг пулами Binance або інших компаній, щоб вкласти комфортну для себе суму.

4. Довгострокове інвестування (HODL)

Для цього потрібно придбати ETH на біржі або в обміннику криптовалют, вивести на гаманець і чекати нового підвищення вартості в найближчі роки. Ринок циклічний, за падінням обов'язково піде зростання.

Інвестувати в Ethereum, щоб істотно заробити, варто терміном на кілька років, до наступного цінового ралі. При цьому завжди потрібно оцінювати ризики, можна як заробити, так і втратити.

Для купівлі та інвестування в ефіріум (HODL) можна використовувати способи:

 • Криптобіржі
 • Обмінники
 • P2P-обмін
 • Боти в Telegram
 • Платіжні системи
 • Криптомати
 • Криптогаманці

При купівлі в обміннику або переказі монет з біржі потрібно вказати свою адресу Ethereum для отримання. Адреса починається з 0x, довжина 40-44 символи.

Отримати адресу легко, використовуючи будь-які криптовалютні гаманці різних типів: десктопні, мобільні, онлайн, апаратні, паперові.

Де зберігати зароблений ефір

Будучи однією з найпопулярніших криптовалют, Ethereum підтримується безліччю криптовалютних гаманців некастодіального типу. Наприклад, заслуговують на увагу:

FAQ

Що таке Ethereum і в чому його переваги?

Це блокчейн-платформа, орієнтована на зручний запуск децентралізованих додатків і смарт-контрактів. Нативна криптовалюта - ETH, друга за ринковою капіталізацією після біткоїна.

Це перспективна криптовалюта?

Так, максимально. З урахуванням переходу на стейкінг і зростаючої популярності DeFi додатків, інвестори покладають на ETH великі надії.

Як заробити ETH на біржі?

Ефіром можна торгувати різними способами, на спотовому або ф'ючерсному ринку, із застосуванням кредитного плеча, торгових ботів. Суть заробітку зводиться до отримання прибутку з короткострокових змін курсу.

Як заробити Ethereum на трейдингу?

Щоб торгівля була успішною, кожному трейдеру потрібна правильна стратегія. Торгівля на емоціях та інтуїції призводить до негативних результатів, навіть якщо іноді й пощастить.

Як заробити на ефірі, інвестуючи на довгий термін?

Зберігати монети тоді необхідно не на біржі, а в апаратному гаманці, наприклад, Ledger. Що стосується перспектив такого роду інвестиції, все залежить від зусиль розробників і того, наскільки корисною буде монета для DeFi сектора.

Як заробити ефіріум на майнінгу?

Уже ніяк. Ефіріум перейшов на стейкінг, тож сенсу закуповувати обладнання зараз уже немає.

Як заробити ефір з телефону Андроїд?

Наприклад, за допомогою трейдингу або кранів криптовалют. Стейкінг також можливий, адже для нього потужність пристрою не важлива, на відміну від майнінгу.

Як можна заробити на ефіріум кранах?

Під час роботи з кранами потрібно вказати адресу гаманця для виведення і виконувати невеликі завдання, наприклад, переглядати рекламу і вирішувати капчу. Винагороди, звісно, будуть невисокими, але зате безкоштовними.

Як заробити на ефірі майнінгом?

Уже ніяк - майнінг змінився на стейкінг у вересні 2022 року.

Як отримати ефіріум за допомогою стейкінгу?

Стейкінг доступний на офіційному сайті проєкту, але мінімальне вкладення валідатора 32 ETH. Як альтернатива, зайти з меншою сумою можна через біржу Binance або інші централізовані майданчики.

Як заробити ефіріум без вкладень і отримати ефір безкоштовно?

Для отримання ETH у невеликій кількості абсолютно безкоштовно використовуються сайти, відомі як крани. Перед тим, як безкоштовно заробити ефіріум таким чином, створіть криптогаманець.

Скільки можна заробити на ефірі?

Це може бути і 10 доларів, і мільйони на місяць - усе залежить від обраного способу заробітку, вашої активності та успішності в ньому.

Висновок + відео

Заробити на Ethereum можна на кранах, торгівлі та стейкінгу. Можливий розгляд варіанту з довгостроковим інвестуванням. Збирати криптовалюту на кранах - трудомістке заняття з мінімальним доходом, але це єдиний гарантований варіант отримати ефіріум без вкладень. Висновок

Читайте також - Кран Cointiply - огляд, реєстрація та вхід на сайт, введення і виведення


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити