Nicehash (укр. НайсХеш) - ринок, що дає змогу продавцям і покупцям торгувати обчислювальною потужністю для крипто-майнінгу по всьому світу. Продавці можуть заробляти за допомогою програмного забезпечення Nicehash Miner, а покупці - на вигідних умовах купувати потужність для будь-яких популярних алгоритмів майнінгу. Користується популярністю ще один сервіс - калькулятор прибутковості обладнання. З його допомогою можна визначити рентабельність майнінгу.

Офіційний сайт Найсхеш: nicehash.com

Торги здійснюються в режимі реального часу без використання контрактів на довгий термін. Найс Хеш працює і як магістральна мережа, що побічно впливає на генерацію нових цифрових монет і підтвердження транзакцій. Редакція BiznesСat.com підготувала детальний огляд сервісу Nicehash та особливості роботи з ним.Сайт Найсхеш

Сервіс NiceHash (НайсХеш)
Сайт www.nicehash.com
Рік заснування 2014
Країна Словенія
Адреса Obrežna ulica 3, 2312 Orehova vas, Slovenia
Вид діяльності провайдер ринку хеш-потужностей і розробник програмного забезпечення
Номер реєстрації 6633994000
СЕО Marko Cobal; Matjaž Škorjanc
Bitcoin гаманець так
Комісія за купівлю 3%
Мінімальна сума ордера 0,005 BTC
Комісія за продаж 2-5%
Введення Bitcoin (BTC)
Виведення Bitcoin (BTC), Coinbase, Payeer
Верифікація ні
ПЗ (майнер) Nicehash Miner Legacy
Калькулятор Калькулятор прибутковості НайсХеш

Огляд НайсХеш

На сьогоднішній день майнінговий сервіс Nicehash має наступні показники:Огляд НайсХеш

 1. всього виплачено Біткоїнів - 204 тисячі
 2. усього оброблено продажів - 4 700 000
 3. щодня користуються майданчиком - 107 тисяч
 4. активних воркерів - 293 тисячі

Організація зареєстрована в Словенії і має робочі сервери в США, Бразилії, Японії, Індії, Китаї та Нідерландах.

ЦЕ цікаво - Пули для майнінгу криптовалют

Як працює сервіс та його особливості

Найсхеш являє собою брокерський ринок, що працює в онлайн-режимі та об'єднує один з одним покупців і продавців потужності для майнінгу. Потужність - обчислювальний ресурс, показник того, скільки потужності витрачає обладнання, щоб запустити програмне забезпечення і розв'язувати алгоритми, що працюють за схемою Proof-of-Work.

Nice Hash - НЕ хмарний майнінг, компанія не здає обладнання в оренду; це лише майданчик для з'єднання кінцевих користувачів.

Як працює сервіс і його особливості

Два типи користувачів на NiceHash:

 1. Покупці потужності. Обирають криптовалюту, яка їм потрібна, пул для майнінгу, встановлюють ціну, яку можуть заплатити за послугу, і розміщують відповідний ордер. Коли ордер заповниться майнерами (див. далі), покупець отримує видобуту пулом криптовалюту. Це зручно тим, що покупець не виконує самостійно складні дії і може обійтися без інвестування своїх коштів у купівлю обладнання.
 2. Продавці потужності (або майнери). Встановлюють і запускають програмне забезпечення від NiceHash, підключаючи свої обчислювальні потужності (ПК, ферми, ASIC) до ордера покупця і серверів платформи. Потужність спрямована на обраний покупцем пул. Оплата за кожне підтвердження валідності надходить у біткоїнах. Вартість визначена середнім показником на поточний момент і кожні 60 секунд оновлюється. Процес максимально автоматизований.

Офіційний сайт НайсХеш: розділи та сервіси

У верхньому меню сайту Nicehash знаходяться наступні розділи:Верхнє меню сайту Nicehash

 1. HOME. Головна сторінка - загальна інформація про сервіс. Останні новини проекту. Інформація про недавні виплати користувачам і про останні створені ордери.
 2. COMPANY. Коротка розповідь про компанію, статистика, реєстраційні дані.
 3. MINING. Детальний опис процесу роботи, можливість обрати спосіб заробітку відповідно до наявного обладнання.
 4. HASH POWER MARKETPLACE. Інформація про спосіб купівлі потужності та поточні середні ціни на ті чи інші алгоритми.
 5. HELP. Докладний інформаційний розділ, де поширені запитання розсортовані за категоріями.
 6. GET STARTED. Створення або активація акаунта NiceHash.

У нижній частині сторінки сайту НайсХеш розташоване ще одне меню:Нижня сторінка сайту

 1. MINING. Розділ містить усі функції, так чи інакше корисні продавцям потужностей: майнінг за допомогою CPU, GPU, ASIC, ферм; скачування додатка NiceHash Miner; пошук майнера; вибір алгоритму; калькулятор прибутковості; інформація про останні здійснені виплати.
 2. HASH POWER MARKETPLACE. Пункти цього розділу дають змогу перейти в онлайн-ринок, щоб придбати потужності, а також дізнатися про розцінки і вибрати сумісні майнінг-пули.
 3. DEVELOPERS. Розділ надає відомості про API, операторів пулів і розробників програмного забезпечення.
 4. Розділ із докладними даними про проєкт: новини, публікації у ЗМІ, реферальна програма, комісії тощо.
 5. CONNECT WITH US ON. Список соціальних мереж, де сервіс має представництва.

У самому низу сторінки завжди присутня інформація про статус серверів. Зелений кружок означає, що сервер працює у звичайному режимі.

Керівництво з реєстрації

Для реєстрації на криптовалютному сервісі NiceHash необхідно перейти на сторінку nicehash.com і ввести там адресу електронної пошти, а також придумати пароль. Потім підтвердити, що ви прочитали угоду користувача, і завершити реєстрацію.Створити акаунт

На електронну поштову скриньку надійде лист із кодом із букв і цифр - скопіюйте його та вставте в поле підтвердження. Натисніть "Підтвердити зараз", і акаунт створено.

Огляд особистого кабінету

Для входу в особистий кабінет НайсХеш вкажіть email і пароль.

Основна сторінка особистого кабінету містить чотири основні розділи:

 • Активні воркери.
 • Активні ордери (спочатку функція купівлі ордерів відключена, вмикається шляхом підтвердження через e-mail, це зроблено для підвищення рівня безпеки).
 • Історія виведень та депозитів.
 • Поточний баланс. BTC-адреса, яка використовується для депозитів і майнінгу.

Особистий кабінет

Налаштування

Налаштування

Акаунт

Вибір валюти, у якій будуть відображатися основні суми, і вибір мови інтерфейсу. Зміна пароля для входу в акаунт.

Активація двофакторної аутентифікації для окремих функцій - входу на сайт, купівлі, виведення коштів.

Повідомлення

Можна налаштувати отримання повідомлення в системі на певні події:

 • ордер на 95% завершено
 • ордер працює менше ніж на 60% бажаної швидкості
 • термін дії ордера спливає через годину
 • термін дії ордера закінчується через добу
 • ордер анульовано
 • оновлено тікети служби підтримки
 • новини сервісу NiceHash

Купівля

Активація функції купівлі ордерів через підтвердження коду електронною поштою.

Сесії

Інформація про сесії - з якого браузера та IP-адреси здійснювався останній вхід. Налаштування автоматичного виходу із системи (від 5 до 300 хвилин, за замовчуванням 120).

Адреси для виведення

Інформація про адреси, що використовуються для виведення грошей, - їхній тип і останнє застосування.

API-інтерфейс

Отримання ключів для вбудовування API проєкту.

Калькулятор дохідності НайсХеш

Калькулятор здобув популярність не тільки серед користувачів NiceHash, а й серед інших майнерів, завдяки своїй зручності та наочності.

Посилання на нього знаходиться у футері на офіційному сайті nicehash.com/profitability-calculator.Калькулятор дохідності

Виберіть свій пристрій (у списку є GPU, CPU, ASIC). Потім виберіть валюту, в якій відображатиметься потенційний прибуток, і витрати на електроенергію (вартість одного кіловата на годину).Калькулятор прибутковості

Натисніть кнопку "Порахувати", і трохи нижче побачите результати - передбачуваний дохід з NiceHash за день, тиждень або місяць.Калькулятор прибутковості

Якщо вашого обладнання у списку немає, то натисніть "Показати користувацькі налаштування" і вкажіть потужність апаратури вручну.

Читайте також - Сайти хмарного майнінгу.

Інструкція: як купити потужності на сайті NiceHash

Покупець потужностей купує в інших користувачів послуги з майнінгу. Він може орендувати обладнання, замовити потужності або укласти контракт на хмарний майнінг. Щоб почати майнити, потрібно зробити кілька кроків:

 1. Зареєструватися і залогінитися на сервісі Nice Hash.
 2. Поповнити рахунок мінімум на 0,005 BTC. При цьому необхідно враховувати комісійні витрати. Адресу Bitcoin знайдете в розділі "Гаманець" особистого кабінету.
 3. Вибрати алгоритм і валюту для майнінгу, а також відповідний пул.Вибір пулу для майнінгу
 4. Пул зберегти в особистому списку.
 5. Створити новий ордер на ринку, вказавши в ньому обраний алгоритм та інші параметри. Сума оплачується в біткоїнах. Невитрачені Біткоїни залишаються в гаманці, їх усього можна вивести.

Щоб не витратити гроші даремно, потрібно з усією відповідальністю підійти до вибору алгоритму.

Керівництво з розміщення ордерів

Новий ордер можна створити через інтерфейс онлайн-ринку. За розміщення передбачена комісія в розмірі 0,0001 Bitcoin - це зроблено для усунення спаму транзакціями.

Потім потрібно вибрати правильний алгоритм і сервер розміщення ордера. А також різновид ордера - стандартний або фіксований. Ці види відрізняються один від одного гнучкістю цінової політики та обмежень, а також тривалістю.Розміщення ордеру

Усі свої створені ордери можна подивитися на відповідній сторінці налаштувань в особистому кабінеті NiceHash, також вони відображаються в онлайн-ринку.

Як поповнити гаманець НайсХеш

Переконайтеся, що на вихідному гаманці є достатня кількість Біткоїнів (0,005 + комісія). Сервіс приймає депозит строго в BTC. Спроба надіслати кошти в іншій криптовалюті призведе до їхньої безповоротної втрати.Поповнення гаманця НайсХеш

Перейти в гаманець NiceHash і клікнути зелену кнопку "Депозит". З'явиться вікно з QR-кодом і унікальною депозитною адресою. Проведіть за нею транзакцію зі свого Bitcoin-гаманця. Кошти надійдуть на рахунок одразу, щойно буде отримано належну кількість підтверджень від майнерів.

Ціни та алгоритми

На сторінці https://www.nicehash.com/pricing розташовані поточні ціни на потужності для представлених на сервісі алгоритмів і монет.Поточні ціни на потужності

Ціни вказані за 1 день, але ордер можна замовити на довший або коротший термін. Головне, щоб сума купівлі становила щонайменше 0,005 Біткоїна.

Інструкція: як продати потужності

У системі NiceHash продавці називаються майнерами або власниками обладнання. Будь-хто з них може майнити, заробляючи Біткоїни.

Необхідно встановити на свій комп'ютер безкоштовну програму NiceHash Miner і запустити. Дії мінімальні, програма автоматично відстежує ринок. До додатка також можна підключити інше програмне забезпечення, до якого ви звикли.

Найсхеш майнер (NiceHash Miner)

NiceHash Miner - додаток, що дає змогу підключати свій комп'ютер або майнінг-ферму до ринку NiceHash. З його допомогою можна здавати в оренду свої обчислювальні потужності й отримувати за це прибуток.

Нова версія програми - NiceHash Miner Legacy - також містить у собі сторонні майнери, внаслідок чого розробники попереджають про його використання на свій страх і ризик. Крім того, рекомендується додати програму до списку виключень антивіруса.NiceHash Miner

NiceHash Miner підтримує:

 1. Процесори AMD і Intel, відеокарти AMD і NVidia.
 2. Автоматичне перемикання з одного алгоритму на інший.
 3. Можливість виведення коштів як на Bitcoin-гаманець, так і на Payeer або Coinbase.

Комісії на купівлю/продаж

За створення кожного нового ордера на купівлю стягується комісія 0,0001 BTC проти спаму. Плюс 3% від суми, витраченої на ордер. Ці 3% не поширюються на невитрачену суму скасованих заявок.

За продаж потужностей комісії такі (стягуються при виведенні на зовнішні гаманці):

 • якщо баланс менше 0,1 BTC - 5%
 • якщо баланс понад 0,1 BTC - 3%.

А при переказі на інший гаманець NiceHash комісія становить 2%. Мінімальний баланс - 0,0001 BTC.

Виведення коштів з НайсХеш

Є встановлені комісії на виведення грошей з гаманця НайсХеш. Їхні точні розміри залежать від способу і суми виведення:

 • На BTC-адресу 0,001-0,1 BTC - комісія 0,0001 BTC
 • На BTC-адресу від 0,1 BTC - комісія 0,1%
 • На Coinbase від 0,001 BTC - без комісії
 • На Payeer від 0,001 BTC - комісія 0,95%

Відмінність NiceHash від сайтів хмарного майнінгу

З одного боку, концепція роботи на сайті нагадує хмарний майнінг, але є ключові відмінності. Під час традиційного хмарного майнінгу потужності купують у компанії, а на цьому сервісі - в інших людей, при цьому НайсХеш виступає гарантом угоди.

У такого методу є низка переваг:

 • Можна самостійно регулювати співвідношення кількості потужностей і тривалості їхньої дії. У звичайному хмарному майнінгу контракти купують на рік, що дуже ризиковано - ніхто не знає, в якому становищі буде через рік та чи інша валюта.
 • Гнучкі ціни. Це результат економіки, яка формується природним чином, а не встановлюється компанією.
 • Оплата за фактом користування потужностями. У будь-який момент ордер можна анулювати, і гроші, що залишилися, залишаться на балансі.
 • Вільний вибір пулу.
 • Детальна статистика за статусом ордера.
 • Два різних види ордерів - один із них надає можливість конкурентного майнінгу або майнінгу на стандартному рівні швидкості.
 • Робота з ринками США та Європи.

Переваги та недоліки

Переваги:

 • Платформа NiceHash стабільно працює вже кілька років і не замішана в будь-яких скандальних ситуаціях.
 • Легко опанувати новачкам.
 • Вибір алгоритму майнінгу.
 • Мінімальна ступінь ризику.
 • Власний гаманець для криптовалют.
 • Природна економіка ринку.

Недоліки:

 • Платежі лише в біткоїнах.
 • Компанія Найс Хеш являє собою посередника, що відлякує декого з точки зору безпеки.
 • Невисока прибутковість.
 • Не підходить для довгострокового інвестування.

FAQ

Що таке Nicehash?

Ринок обчислювальних потужностей для майнінгу, де власники обладнання можуть продавати потужність, а інші - орендувати її, займаючись по суті хмарним майнінгом.

Найсхеш працює в Україні?

Так, на березень 2024 року.

Як купити потужність на Nicehash?

 1. Зареєструватися на відповідному для вас майнінг-пулі, створити воркера.
 2. Скопіювати налаштування пулу в ОК Nicehash.
 3. Перейти в онлайн-ринок і створити ордер.

Чи потрібно завантажувати Найсхеш майнер?

Так, для початку роботи потрібно завантажити і встановити відповідне програмне забезпечення.

Які криптовалюти можна добувати?

Практично всі PoW-криптовалюти, проте гроші виводяться тільки в біткоїнах.

Як зайти в особистий кабінет Найсхеш?

Після реєстрації та входу в акаунт перейти в розділ "Кабінет", де доступні всі налаштування для управління обліковим записом.

Як вивести гроші з Найсхеш у 2024?

У NiceHash є адреса внутрішнього гаманця, на який зараховуються зароблені кошти. Можна вивести їх у біткоїнах на зовнішній BTC гаманець. Використовуйте кнопку "Виведення" в розділі гаманця і дотримуйтесь інструкцій.

Навіщо потрібен калькулятор Найсхеш?

На сервісі є зручний калькулятор, який дає змогу ще до початку майнінгу приблизно розрахувати, якою буде його прибутковість (звісно, з урахуванням поточної ринкової ситуації). Для розрахунків доступні всі основні види обладнання - ASIC, відеокарти і процесори.

Як вивести з Найсхеш на Бінанс?

Для цього потрібно вказати як адресу виведення ту адресу, яку надає біржа. Отримати її можна, перейшовши в розділ поповнення біткоїна на Binance.

Як вивести гроші з найсхеш на картку?

Найкраще рішення це вивести на криптогаманець, а потім перевести в готівку на карту за допомогою криптообмінника.

Чи можливо керувати ригами з додатка Найсхеш?

Так. Для цього використовується спеціальний інструмент "карта управління ригом", який містить таку інформацію: назва рига, статус, температура, прибутковість, режим енергоспоживання тощо. Тут же можна зупинити або запустити риг.

Яка прибутковість Nicehash?

Не можна назвати конкретні цифри, оскільки вони постійно змінюються залежно від безлічі факторів. Можна скористатися калькулятором на сервісі, щоб дізнатися поточну прибутковість.

Які налаштування Nicehash доступні користувачеві?

Можна налаштувати повідомлення, вибрати бажану валюту для відображення прибутковості, переглянути інформацію про сесії, вказати білі адреси для виведення коштів, а також сформувати API ключі для підключення сторонніх додатків.

Що таке NiceHash OS?

Операційна система на базі Linux, створена NiceHash спеціально для майнінгу. Доступна вже друга її версія, повністю оновлена. Підтримує майнінг на різних пристроях, віддалене управління процесом, автоматичне перемикання алгоритмів та інші функції.

Які відгуки про NiceHash?

Користувачам подобається зручність сервісу і досить висока прибутковість (за вдалих умов). До недоліків відносяться рідкісні блокування акаунтів з незрозумілих причин, періодичне падіння хешрейту, а також можливість виведення тільки BTC.

Висновок + відео

Для продавців NiceHash швидкий спосіб почати заробіток на криптовалютах. Більша частина процесу автоматизована, тож потрібна мінімальна кількість зусиль, при цьому ціни досить справедливі. Варіант підходить для тих, хто не має можливості приділяти багато часу заробітку, але бажає отримувати додатковий дохід.

Для покупців NiceHash як і хмарний майнінг - зручні інструменти, що дають змогу уникнути купівлі дорогого обладнання. Якщо ви знаєте вигідну монету, то робота з NiceHash здатна допомогти в максимізації прибутку з неї.

Читайте - Калькулятори майнінгу криптовалют для розрахунку прибутковості.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити