Стрімке зростання популярності різних криптовалют, насамперед біткоїна, призвело до появи нових механізмів їх отримання. Один з них називається біткоїн крани, більша частина яких являє собою рекламні інтернет-ресурси. За вхід на подібні сайти і перебування на них протягом певного часу відвідувач отримує сатоші - маленьку частину біткоїна, яка є своєрідним аналогом центів або копійок найвідомішої криптовалюти. Причому в деяких випадках не потрібно навіть проходити процедуру реєстрації на сайті.

Що таке біткоїн крани?

Термін "біткоїн кран" (англійський варіант - bitcoin faucet) з'явився порівняно недавно. Він означає спеціалізований сайт, що заробляє на розміщенні реклами. Очевидно, що дохід подібних інтернет-ресурсів безпосередньо залежить від кількості відвідувачів. З метою збільшення їхньої кількості біткоїн крани надають новим відвідувачам можливість отримати криптовалюту. Мова в даному випадку йде про декілька сатоші, мінімально можливої одиниці віртуальної валюти біткоїн (1 сатоші = 0,00000001 біткоїн).

Нині діє досить велика кількість біткойн-кранів і практично щодня з'являються нові. Звісно, високий рівень конкуренції призводить до того, що подібні інтернет-ресурси змушені пропонувати все більш вигідні умови для того, щоб зацікавити відвідувачів зайти саме на їхній сайт. Тому сьогодні, витративши певний час, цілком реально заробити за допомогою біткойн-кранів досить помітну суму в криптовалюті.

Як працюють крани?

Принцип роботи біткойн-крана досить простий. Власники сайту розміщують на ньому рекламу у вигляді банерів, роликів або інших подібних інструментів. Відвідувачі інтернет-ресурсу переходять за посиланнями або переглядають відеоматеріали, в результаті чого реклама досягає своєї мети. За це і платять власники біткоїн крана. Існують й інші варіанти дій, які можуть виконувати люди, що зайшли на сайт і бажають заробити сатоші:

  • Грати в розміщені на інтернет ресурсі онлайн ігри;
  • Брати участь у лотереях або конкурсах;
  • Відкривати спеціальні комірки, які називаються капчі;
  • Натискати на рекламні оголошення та банери.

Читайте також про криптовалютні крани.

Як заробляти гроші на кранах?

Для того, щоб заробити на біткойн-крані, необхідно виконати встановлені даним конкретним сайтом умови. Це може бути:

  • кількість переходів за рекламними посиланнями;
  • кількість переглянутих оголошень;
  • певний час перебування на сайті.

Досить часто біткоїн кран вимагає попередньої реєстрації під час першого відвідування сайту. У цьому випадку відвідувачеві необхідно вказати власний e-mail і біткойн гаманець. Однак, останнім часом все частіше використовується система входу без реєстрації. Вона зазвичай доповнюється вимогою перебувати на сайті деякий час, після закінчення якого активізується сервіс, що запитує у відвідувача номер його біткойн гаманця для перерахування встановленого числа сатоші.

Очевидно, що для початку заробітку на розглянутому виді сайтів потрібно спочатку створити власний біткойн гаманець. Крім того, з огляду на невеликий розмір одержуваних сум рекомендується також використовувати спеціалізовані сервіси, що дають змогу здійснювати швидкі та зручні операції з сатоші та накопичувати криптовалюту, так звані мікрогаманці.

Важливо розуміти, що кожен ресурс встановлює певний поріг для виведення отриманих коштів. Тому не варто думати, що криптовалюту вдасться переказувати з біткойн-крана щодня. Це набагато більш трудомісткий і тривалий за часом процес.

Огляд найкращих біткоїн-кранів

Сьогодні в мережі доступна велика кількість різноманітних біткойн-кранів. Більше того, практично постійно з'являються нові подібні ресурси, довгі списки яких без зусиль можна знайти в інтернеті. Тому будь-хто може без зусиль відшукати найбільш підходящі для нього сайти і почати заробляти криптовалюту. Звичайно, для отримання відносно помітної суми потрібно витратити відповідну кількість часу.

Нові біткоїн-крани

Як уже зазначалося, кількість біткоїн кранів, розміщених у мережі, постійно збільшується. Серед відносно нових подібних ресурсів можна виділити:

  • faucet.win. Сайт вирізняється досить великим розміром можливого виграшу, який становить до 160 сатоші. При цьому періодичність отримання криптовалюти становить 1 годину;
  • biciklo.xyz. Оригінальний ресурс, що являє собою біткойн кран, який доповнюється системою ставок. У результаті розмір виграшу впливає на ймовірність його отримання. Цілком логічно, що розмір виплати при цьому коливається від 80 до 400 сатоші, можливість заробити які з'являється кожні 125 хвилин;
  • bfaucet.com. Один із найпопулярніших нових біткойн-кранів. Надає відвідувачам можливість отримати від 25 до 125 сатоші кожні 5 хвилин.

Біткоїн-крани з мінімальним порогом виведення

Для того, щоб вивести отримані сатоші з біткоїн крана, необхідно накопичити певну суму. Величина, достатня для виведення, встановлюється кожним сайтом індивідуально. Тому цілком логічно, що найбільший інтерес викликають інтернет-ресурси з мінімальним порогом виведення.

Нині існує велика кількість біткойн-кранів, що дають змогу перевести накопичену криптовалюту навіть при отриманні відносно невеликої суми. До таких ресурсів належать: boxbit.co.in (мінімальний поріг виведення - 5600 сатоші), moonbit.co.in (6000 сатоші), autofaucet.io (15000 сатоші) і безліч інших подібних сайтів.

Біткоїн-крани з моментальною виплатою

Останнім часом серйозної популярності набули біткойн-крани, які надають відвідувачам можливість виводити зароблені сатоші на мікрогаманець, не чекаючи накопичення певної суми, тобто практично моментально. Звісно, така суттєва перевага компенсується тим, що такі ресурси вирізняються меншою стабільністю і розміром можливого виграшу. До числа найпопулярніших сьогодні біткойн-кранів з моментальною виплатою належать: bit-go, bit-20hk, get-free-bit тощо.

Накопичувальні крани

Відмінною рисою накопичувальних біткойн-кранів виступає можливість виведення коштів тільки після отримання на рахунок певної суми криптовалюти. Вище вже наводилися приклади подібних інтернет-ресурсів із зазначенням мінімальної кількості сатоши, доступної для виведення. Основною перевагою сайтів, що передбачають накопичувальний принцип виведення, є відносно висока ймовірність виграшу і великий розмір одноразових виплат.

Крани з таймером

Принцип роботи біткойн-кранів з таймером передбачає можливість отримання встановленої правилами сайту кількості сатоші після закінчення певного часу перебування на ньому. Такий варіант заробітку криптовалюти користується доволі серйозним попитом, оскільки не вимагає від відвідувача будь-яких надмірних зусиль або виконання складних операцій. Для отримання сатоші достатньо просто перебувати на певному сайті. Найбільш популярними і "жирними", тобто такими, що надають найкращу можливість заробити, серед подібних ресурсів є FreeBitcoin, RenaFauset, FasterCkick тощо.FreeBitcoin

Біткоїн-крани з оплатою за перегляди

Спочатку більша частина біткойн-кранів працювала за таким принципом - відвідувач отримував винагороду за перегляд рекламного оголошення, ролика або перехід за посиланням. Зараз широкого поширення набули інші види інтернет-ресурсів, хоча заробіток сатоші за перегляд рекламних матеріалів, як і раніше, затребуваний. У топі найбільш відомих подібних ресурсів знаходяться: MineBit, Adbtc, Fiload та інші.

Читайте також - Біткоїн комісії: все про комісії за транзакцію в мережі Bitcoin.

Критерії вибору

Кожна людина, яка бажає заробити криптовалюту за допомогою біткойн-кранів, визначає власні пріоритети при виборі відповідних сайтів. Це залежить від кількості вільного часу, інтересів відвідувача, а також можливостей його комп'ютера. Різноманітність представлених у мережі варіантів дасть змогу без будь-яких проблем відшукати найбільш підходящий варіант заробітку.

Нюанси та можливі складнощі + відео

Біткоїн-крани надають гарну можливість заробити біткоїни. Однак, необхідно враховувати, що ринок обігу криптовалюти є значною мірою неформальним і юридично непропрацьованим. Як наслідок, нерідкі випадки шахрайства та елементарного обману, захиститися від яких можливо лише в один спосіб - працювати з перевіреними сайтами та дотримуватися передбачених ними заходів безпеки.

Це цікаво - біткоїн крани.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити