Криптовалютна лихоманка опанувала практично всі сфери сучасного Інтернету: починаючи від серйозного заробітку на фінансових біржах, закінчуючи банальними розвагами та онлайн-покупками. Не оминули блокчейн-технології стороною і любителів призових розіграшів, лотерей та різних азартних ігор, подарувавши їм можливість роздобути популярні цифрові монети.

Поряд з криптовалютними кранами, поштовиками і іграми стали планомірно збільшувати популярність Біткоін-лотереї, в яких винагородою є монети Bitcoin (BTC), кілька сатоші або інші віртуальні гроші, альткоіни. Через досить високий рівень конфіденційності криптовалют та практичної складності відстеження переміщень таких грошових сум бажаючим пограти на гроші вдалося знову отримати можливість заробляти, лоскотати нерви або програвати накопичення. У певному середовищі азартних інтернет-користувачів Біткоїн-лотереї впевнено набули затребуваності.

Редакція BiznesCat.com розбере найактуальніші моменти даного виду старого, але одночасно надзвичайно сучасного вигляду захоплюючого, а іноді неймовірно прибуткового захоплення.

Сайти Біткоїн-лотерей з виплатами

Нижче наведено список сайтів, які дозволяють брати участь у Біткоїн-лотереях. На момент написання огляду вони платять та виводять зароблену криптовалюту.

 • FreeBitcoin. Один із найкращих онлайн-сервісів для заробітку без вкладень. Працює з 2013 року, що дозволяє говорити про надійність. Для створення облікового запису потрібна реєстрація із вказівкою email, пароля та Bitcoin-адреси. Крім безкоштовної лотереї, сайт є Біткоін-краном, на якому з періодичністю раз на годину можна заробити від 0.00000032 BTC до 0.03182630 BTC залежно від числа, що випало. Для роботи з краном виберіть вкладку Free BTC і натисніть Roll.FreeBitcoin

Наприклад, випало число 08536, і відповідно до таблиці ви отримали 0.00000032 BTC. Разом з виграшем надається 2 безкоштовні лотерейні квитки (2 free lottery tickets). Від їх кількості залежить успіх у лотереї, яка проводиться щотижня. Збирати призи на крані можна щогодини. Внизу сторінки таймер веде зворотний відлік, якщо поставити галочку в квадраті "Play sound..", то по закінченні часу почуєте звуковий сигнал.FreeBitcoin

Для участі в безкоштовній біткоін-лотереї перейдіть до розділу "Lottery". Побачте призовий фонд, поділений на 10 місць. Цифри періодично змінюються у бік збільшення, за 4 дні остаточно приз за перше місце становить 0,123 BTC.FreeBitcoin

Нижче в таблиці наведено інформацію про кількість ваших квитків (your tickets), загальну їх кількість та ймовірний відсоток виграшу. Також для збільшення можливості отримати приз квитки можна купувати. Вартість одного (Price Per Ticket) - 0.00000001BTC.

FreeBitcoinПід формою покупки розташована інформація про попередні раунди розіграшу Біткоїн-лотереї. Як бачимо, щоб мати шанси потрапити до переможців, квитків має бути кілька тисяч. Але бувають винятки. Переглянувши підсумки решти раундів, можна побачити і користувачів з невеликою кількістю - 54, 137, 214 і т.д. Шанс є завжди. Тому отримуйте безкоштовні квитки щогодини на кранах і перемагайте. Вивести Біткоїни можна на вказану при реєстрації адресу або на будь-яку іншу.FreeBitcoin

 • Lottoland. Біткоїн-лотерея з можливістю виграти суттєві суми. Джек-пот становить понад 10 млн. євро або 2310 BTC. Для участі потрібно зареєструватися на сайті та поповнити баланс. Методи поповнення депозиту: картки Visa/Mastercard, Neteller, Skrill.Lottoland

Сайт Lottoland українською мовою не перекладено, але можна скористатися перекладачами. У браузері Chrome він увімкнеться натисканням правої кнопки миші. Там виберіть пункт "Перекласти українською мовою". Після введення грошей перейдіть до розділу "More Jackpots" та виберіть "Bitcoin Lotto". Вартість однієї лінії (Single Line) - 3,5 євро, всіх - 12-42 євро. У кожній лінії потрібно вказати (відгадати) 6 цифр для отримання головного призу (джек-поту). Для оплати натисніть Submit. Під таблицями - час розіграшу та сума ставки.Lottoland

У розділі "Bitcoin Lotto Results and Numbers" - результати попереднього розіграшу та номери, що випали. Биткоїн-лото проводиться щодня. За 6 вгаданих цифр переможець отримує джек-пот. За 5 правильно вгаданих цифр - 1 BTC; за 4 - 50 євро; за 3 - 5 євро; за 2 - 1,5 євро.

Біткоїн-лотереї - що це?

Дуже незвичайне словосполучення «Біткоін-лотерея» з урахуванням справжніх фінансових процесів, що не втрачають актуальності, означає специфічний тип грошового розіграшу, де винагородою є криптовалюта. Як правило, приз - це Біткоїни або сатоші, хоча зустрічаються розіграші з Ефіріумами, Лайткоїна або іншими цифровими монетами.

Заміна в лотереях фіатних грошей на криптографічні дозволила організаторам азартних ігор вирішити кілька критичних для них проблем:

 1. Обійти законодавство, яке забороняє ігри на гроші поза спеціальними зонами. Оскільки традиційні гроші в лотереї не задіяні, а криптовалюта офіційно не є платіжним засобом, то, відповідно, жодних юридичних проблем із Біткоін-лотереями поки що немає.
 2. Неконтрольований обіг фінансів. Криптовалюта децентралізована, транзакції цифрових монет не простежуються, що унеможливлює будь-який контроль за доходами/витратами організаторів заходів.
 3. Простота діяльності. Створити онлайн-лотерею та проводити розрахунки за допомогою криптовалютних гаманців дуже просто. Все виконується автоматично або задіяні лише кілька операторів-адміністраторів.

У цілому нині система функціонування біткоін-лотерей абсолютно аналогічна звичайним лотереям, лише винагородою тут є певна криптовалюта. Користувач з рахунку криптогаманця перераховує монети та набуває електронного білету, а через певний час здійснюється розіграш. Учасникам за результатами зараховується відповідна сума віртуальних грошей на їхні гаманці для криптовалюти.

Особливості Біткоін-лотерей

Ключових особливостей у криптовалютних лотерей небагато, переважно вони обумовлені виключно присутністю цифрових монет у грі. Найважливіші нюанси такі:

 • Отримання виграшу в цифрових монетах додає біткоін-лотереям деяку особливість і додатковий інтерес, оскільки чимало людей сьогодні прагне отримати Bitcoin. Також деяку частку популярності додає можливість не виплачувати з виграшу податки.
 • Щоб у грі брати участь, потрібна наявність криптовалютного гаманця будь-якого типу і, звичайно, Bitcoin, Ethereum або монети інших валют.
 • Існують звичайні варіанти лотерей, де призовий фонд мінімальний, проте зустрічаються ігри, допуск до яких слід придбати додатково. Платні розіграші характеризуються більшими винагородами та більшою ймовірністю їх отримання.
 • До негативних особливостей, насамперед, належить деяка обмеженість поширення біткоін-лотерей. Це пояснюється недовірою людей до криптографічних грошей, складністю маніпуляцій із цифровими монетами та великою волатильністю котирувань віртуальних валют. Останній фактор особливо актуальний, тому що будь-який великий виграш сьогодні може перетворитися на копійки післязавтра або завтра, якщо криптовалюта, що є, раптово знеціниться.

Незважаючи на негативні аспекти, чимала частина експертів пророкує біткоін-лотереям у майбутньому гарну популярність та поширеність. Позитивні сторони, які мають подібні розіграші, вкрай затребувані та популярні, особливо у постійних гравців.

Питання конфіденційності

Численні онлайн-лотереї в їх класичному, фіатному вигляді практично не влаштовують користувачів необхідністю верифікації особистості та необхідністю надання реальних реквізитів банківських карток або електронних гаманців. Тут біткоін-лотереї повністю нівелюють цю проблему, ефективно вирішуючи хвилювання та побоювання гравців. Вказівка якоїсь персональної інформації не потрібна.

Слід усвідомити у цій ситуації найважливіший момент — діяльність біткоін-лотерей у багатьох країнах законною не є, оскільки самі криптовалюти офіційно грішми не визнані. Жодних даних через це не потрібно надавати. Крім того, не потрібно створювати реальний обліковий запис, що містить особисті дані. Досить просто зробити який-небудь обліковий запис, в якому буде збережено точний номер (біткоін-адреса) криптовалютного гаманця.

Завдяки цим нюансам, гравцям комфортніше брати участь у розіграшах цифрових монет, ніж шукати успіху в лотереях з фіатними грошима. З криптовалютами все конфіденційно та анонімно.

Чи можна довіряти біткоін-лотереям?

Цілком резонним інтересом гравців, які бажають спробувати криптовалютну лотерею, є реальність можливості отримання винагороди: чи вийде забрати чесно виграні монети, чи не вдасться. Багато користувачів спантеличує факт знаходження багатьох біткоін-лотерей у тіньовому секторі Інтернету, тим більше що справжніх даних гравців ніхто обов'язково не вимагає.

Тут треба відразу виділити факт взаємної довіри, яка є між організаторами розіграшів криптовалюти і гравцями. Обидві сторони під час гри не вимагають якихось відомостей, тому біткоін-лотереї вважаються надзвичайно ризикованим заняттям. Ця обставина притягує в сферу криптоигр, що розвивається, багато шахраїв, які намагаються легко отримати монети користувачів. Причому вони намагаються маскуватися вкрай ретельно, скрупульозно опрацьовуючи всі деталі справи, що організується. Гравці, які трапилися таким шахраям, не виграють ніколи або не можуть забрати залишки коштів та отриману винагороду.

Щоб у біткоін-лотереї не нарватися на злодіїв-ошуканців, необхідно детально вивчати відгуки користувача, обговорювати сервіси в спеціалізованих чатах, дивитися доменну інформацію і детально аналізувати роботу самої лотереї. Як правило, шахрайські схеми чи проекти неважко обчислити, якщо переглянути основні факти!

Наскільки правомірні Bitcoin-лотереї

Щодо Біткоін-лотерей діє нехитрий принцип, який стверджує, що відсутність заборони в країні криптовалюти автоматично легалізує будь-яку діяльність, пов'язану з нею. Розіграші Біткоінов, Ефіров, Монеро та інших цифрових грошей або їх «копійок» у разі відсутності законодавчої заборони вважаються дозволеними.

Так як Біткоін-лотереї являють собою практично повний аналог дозволених розіграшів з фіатними винагородами, організаторам необхідне відповідне оформлення заходів, що проводяться. Якщо дотримуються всіх правил, то не порушується закон. Користувачі можуть брати участь та вигравати криптомонети, збільшуючи власний добробут.

Важливо учасникам не зв'язатися з шахрайськими схемами, оскільки в них відбувається втрата вкладених коштів, а також унеможливлюється отримання винагороди. Як правило, легальні Біткоїн-лотереї відповідають таким умовам:

 • Наявність реєстраційних документів, які відповідають актуальним законодавчим актам.
 • Повна, своєчасна та регулярна виплата учасникам усіх виграшів.
 • Адекватний проданим квиткам призовий фонд. Завжди має виникати сумніви реклама колосальних призів, оголошених задовго до тиражу. Так само не рекомендується зв'язуватися з мізерними винагородами. Обидва дані фактора свідчать про якусь «сіру» схему.

Шахраї та біткоін-лотереї

Окремо варто проаналізувати знаходження маси злодіїв, ошуканців та інших кримінальних елементів у скупченнях власників цифрових монет. Біткоїн-лотереї є чудовим полем роботи для них. Тут користувачі азартні, ейфоричні, часто жадібні, з притупленою увагою. Крім того, відвідують вони сервіси з Біткоін-лотереями, маючи певну кількість криптовалют. Усі обставини мінімізують зусилля шахраїв для швидкого спустошення чужих криптогаманців та стрімкого зникнення.

Крім типового обману з підробленими сайтами або нахабною невиплатою виграшів, існують 2 найчастіші прийоми обману азартних власників криптомонет. Причому постраждалі найчастіше самі не є гравцями.

 1. Власникам криптовалюти, що засвітили десь свої криптовалютні гаманці, розсилаються повідомлення про перемогу у проведеному розіграші біткоін-лотереї з призовим фондом, припустимо, у 10 BTC. Людина, переповнена радістю, намагається здобути випадковий виграш, що прийшов до нього без участі в будь-якій лотереї. Організатори пишуть, що потрібно перерахувати 0,5 BTC покриття всіх комісійних і витрат за транзакції. Сильно одурманені уявним щастям користувачі пересилають кошти, а адміністрація розіграшу миттєво зникає.
 2. Дана схема нагадує першу, проте тут під різними відволікаючими маніпуляціями шахраї виманюють дані криптогаманця, включаючи приватний ключ. Суперщаслива жертва викладає дані і рахунок сховища моментально обнулюється.

Таких дій безліч, а втрата цифрових грошей тут повністю скоєна через безтурботність чи недбалість самих користувачів. Необхідно суворо дотримуватися принципів безпеки, працюючи з криптовалютою.

Висновок + відео

Лотереї, де розігруються монети Ripple, Bitcoin, Ethereum Classic або інших віртуальних валют, існують, причому чесних і серйозних таких сервісів чимало. У будь-якому разі кожен такий проект — це не варіант для стабільного, суттєвого заробітку грошей в Інтернеті. Скрізь, де результат визначається випадковістю, впевнено перемогу розраховувати не можна. Біткоїн-лотереї є розвагою та грою, сприймати яку слід поверхово, не забуваючи при цьому про принципи криптобезпеки.

Заробляти на криптовалютах реально, але діяти потрібно при цьому професійними та перевіреними шляхами:

 1. Інвестиції в токени.
 2. Криптобіржі.
 3. Хмарний майнінг.
 4. Обмінні операції у надійних онлайн-обмінниках тощо.

Не рекомендується намагатися реалізувати мету зриву вдалого куша у лотереї, де випадковість вирішує весь результат.

Читайте також - Біткоїн комісії: все про комісії за транзакцію в мережі Bitcoin.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити