Якщо ви віддаєте перевагу Біткоїну і вирішили здійснювати транзакції саме з ним, то ви напевно завели вже Біткоїн-гаманець. Тепер настав час поповнити його.

Як поповнити Bitcoin гаманець

Як поповнити Bitcoin гаманець

Для поповнення балансу вашого гаманця ви маєте вибрати форму поповнення, тобто адресата, і знати його QR-код. Залишається відкрити гаманець, відсканувати адресу і відіслати її адресату.

Зараз ви дізнаєтеся, як переказувати Біткоїни з гаманця на гаманець. Для цієї процедури скануєте адресу і вносите її в зазначену опцію для переказу. Адресу гаманця можна знайти, перейшовши на вкладку "Отримати" (Receive), там буде напис: "Адреса гаманця", а під нею рядок із цифр, знаків і букв. Це і є біткоїн-адреса.

Перш ніж відіслати активи, встановлюєте комісію. Варто пам'ятати, що швидкість транзакції залежить від суми цієї комісії. Чим вона буде вищою, тим швидше майнери підтвердять ваш переказ і відправлені активи опиняться на рахунку.

Якщо ви використовуєте Bitcoin Core, то не варто поспішати з процедурою поповнення, перш за все слід дочекатися завершення синхронізації з мережею. Це може зайняти 3 дні. Синхронізація необхідна, щоб було перевірено всю інформацію про транзакції в самому блокчейні і потім було підтверджено ваші дії.

Поповнення біткоїн гаманця можна здійснити кількома способами:

 • використовувати обмінники криптовалют;
 • скористатися послугами біржі;
 • знайти термінал криптообмінника;
 • купити Біткоїн у посередників;
 • за допомогою коштів на банківській картці;
 • скористатися електронними платіжними системами;
 • реалізувати товари або послуги за Bitcoin.

Поповнення через обмінник

Це найбільш простий і доступний спосіб, тому сьогодні в Мережі з'явилося безліч обмінників. Наосліп іти на ці сервіси ніхто не радить. Краще передусім скористатися послугами сайтів, які моніторять ситуацію в цьому секторі, і надають інформацію про шахраїв і надійні сервіси.

Під час роботи з обмінниками у вас не вимагатимуть особистої ідентифікації, хоча свій акаунт доведеться засвітити. Транзакції тут проходять досить швидко. Для переказу коштів:

 1. Знаходите відповідний сервіс;
 2. Вказуєте спосіб оплати;
 3. Підкреслюєте, що в результаті транзакції хочете отримати Bitcoin;
 4. Вводите суму для придбання BTC або вказуєте кількість монет, які ви готові придбати;
 5. Вказуєте адресу вашого гаманця;
 6. Позначаєте адресу електронної пошти, куди прийде повідомлення про підтвердження транзакції;
 7. Повідомляєте про згоду з умовами користування ресурсом;
 8. Відправляєте кошти.

Тепер, залежно від позначеної вами комісії, доведеться чекати завершення транзакції. Варто розуміти, що комісію ви платите не обміннику, а майнерам, які підтверджують транзакцію. Чим вона вища, тим швидше пройде переказ коштів.

Поповнюючи гаманець через обмінники, ви можете зіткнутися з такими незручностями, як обмеження сум. По-перше, вам не дадуть здійснити процес поповнення, якщо сума буде меншою за встановлену обмінником норму. Часто це 2 000 гривень. По-друге, в обмінниках може виявитися недостатня кількість потрібної вам валюти. Якщо час чекає, то можна дочекатися поповнення запасів в обміннику, в іншому випадку - від його послуг доведеться відмовитися. Потрібна кількість криптовалюти завжди знайдеться на криптобіржі.

Поповнити Bitcoin гаманець через біржу

Багато хто вважає цей спосіб найзручнішим, додамо, що він і найнадійніший. На біржі сума покупки не обмежена. Якщо ви ризикнете заявити ціну трохи вищу за ту, що заявлена на ринку, то отримаєте більше монет і обмін піде швидше. Можна дочекатися і найбільш вигідного для вас курсу, і тоді заплатити менше.

Взагалі, курс на біржі завжди нижчий, ніж в обмінниках. До того ж, швидкість обміну там набагато вища. Але є комісія, яку доведеться сплатити.

Під час реєстрації на біржі доведеться пройти верифікацію, тож обмін і поповнення рахунку не будуть анонімними. Після реєстрації слід ввести адресу своєї електронної пошти. Тепер можна вносити гроші на рахунок виділеного вам біржового гаманця. Це може бути гривня, долар або криптовалюта, призначена для обміну на Біткоїн.

Як вивести Біткоїни з гаманця

Довго зберігати свої кошти, не призначені для обміну на електронному гаманці біржі, не радимо. Краще вивести їх із зони ризику, де можуть діяти хакери. Виведення здійснюється натисканням кнопки у своєму гаманці напису "Виведення" (Withdrawal) навпроти BTC. При цьому варто вказати кількість монет, які будуть виведені, і адресу гаманця. За виведення теж доведеться сплатити комісію, втім, як і за виставлений ордер і обмін.

Як поповнити Біткоїн-гаманець без комісії, буде показано в наступному розділі.

Поповнення через посередників

Людей, які займаються обміном або продажем криптовалют, можна знайти на спеціалізованих форумах та інших майданчиках, присвячених криптовалютам.

Можна провести обмін на одному з таких ресурсів, який за мінімальну комісію гарантує проведення обміну. Купівля Біткоїна на такому майданчику вимагатиме реєстрації, після чого ви виберете бажаний для вас курс обміну або купівлі. Далі вводите кількість монет, які ви маєте намір придбати, і надсилаєте відповідну суму коштів на вказаний номер гаманця або банківської картки. Процедура завершується натисканням кнопки "I have paid" (Я сплатив).

Продавець, перевіривши надходження коштів на рахунок, буде готовий відправити на вашу адресу Біткоїни. Гарантією того, що ви отримаєте свої монети, є їхнє попереднє блокування на депонованому рахунку ресурсу, куди їх переводить під час оформлення заявки продавець. Після переказу вами коштів на рахунок продавця, ця сума розблокується і піде до вас. Ви заходите в розділ "Гаманець", вводите ваші реквізити і підтверджуєте виведення.

Є варіант вийти прямо на продавця і домовитися про угоду самостійно. Тоді ви уникнете комісій і, можливо, виторгуєте нижчий курс. Але ризики при цьому збільшуються в рази.

Розраховуватися при таких угодах можна через банківську карту.

Як поповнити Біткоїн-гаманець через банківську карту

З банківськими картами стали працювати кілька бірж: Coinbase, Coinmama, Bitpanda. При цьому у Coinmama великі ліміти, але й високі комісії - до 6%. Також біржа вимагає верифікації, якщо сума обміну перевищує 150 доларів.

Легко поповнити Біткоїн гаманець карткою Приватбанку. Щоправда, для цього треба скористатися послугами спеціалізованого сервісу. В опціях обмінника слід знайти напис "Віддаєте" і вибрати Приват, а в опції "Отримуєте" - Bitcoin. Наступним пунктом треба вказати номер картки і повністю записати свої ПІБ, адресу електронної пошти та біткоїн гаманець.

Операція обміну починається зі сторінки безпеки. Вводите код і отримуєте СМС-повідомлення. Для перевірки знадобиться хвилин 10. Після чого протягом 15 хвилин монети надійдуть на ваш гаманець.

Bitcoin поповнити можна і через обмінники. Але частіше таке поповнення вимагає додаткової послуги платіжної системи.

Як поповнити Біткоїн-гаманець через платіжні системи

Одразу слід обмовитися, що платіжні системи є посередниками між банками і біржами. У цьому випадку буде більше анонімності, але й заплатити доведеться за послугу тієї ж платіжної системи.

Щоправда, користуватися ними зручно навіть новачкові. Усе просто і зрозуміло.

Нескладний спосіб - поповнення Біткоїн-гаманця через термінал.

Як поповнити біткойн-гаманець через термінал

Головне - відшукати криптотермінал у своїй місцевості. Їх небагато в Україні. Поповнення можна здійснити і через iBox.

Для цього слід обрати певний сервіс:

 1. Ввести номер телефону і чекати коду підтвердження для терміналу.
 2. Внести суму, на яку треба поповнити свій ресурс. Вона не має бути меншою за мінімум, встановлений для цієї операції. Пам'ятайте, що для поповнення вам доведеться заплатити комісію в 1%.
 3. Далі слід роздрукувати чек із кодом, без якого поповнення неможливе.
 4. У самому сервісі треба обрати розділ "Отримати" → "За готівку" і ввести код із чека.
 5. Вас попросять ввести капчу і погодитися на умови обміну. Якщо ви з усім згодні, натисніть "Оплатити". Зарахування відбувається моментально.
 6. Для виведення коштів на свою адресу слід зайти в розділ "Отримати" і знайти там Bitcoin. Знову ввести капчу і чекати на переказ коштів. Після підтвердження транзакції в блокчейні, кошти впадуть на ваш рахунок. Мінімальна комісія за це становить 0.0001 BTC.

Якщо ваші активи зберігаються на апаратному гаманці, то поповнити його можна, завантаживши на сайті виробника, наприклад, Ledger, програму Ledger Manager і Ledger Bitcoin Wallet. З їхньою допомогою ви завантажите дані гаманця на пристрій і оформите транзакцію.

При кожному поповненні слід підключати пристрій і синхронізуватися з Ledger Bitcoin Wallet. Для гаманців Bitcoin дії стандартні:

 • зайти у вкладку Receive і відсканувати QR-код. Можна скопіювати адресу, що з'явилася у вікні.
 • відправити кошти і дочекатися підтвердження транзакції.

Як виводити біткоїни з гаманця, ви вже знаєте.

Відео

Читайте також - Що таке фіатні гроші простими словами.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити