Клієнти бірж можуть зберігати цифрові монети в акаунтах. Торгові платформи вкладають багато коштів у технології захисту, але забезпечити повну безпеку користувачів їм поки що не вдається. Тому трейдери тримають основний капітал у некастодіальних сховищах і відправляють монети на біржі для операцій. Корисно дізнатися, як перевести з Trust Wallet на Binance цифрову валюту. Цей гаманець розробляють програмісти платформи, тому операцію можна виконати в один клік.

Що являє собою гаманець Trust Wallet + відео

Це децентралізоване мультивалютне сховище широкого спектра дій. Сервіс підтримує 64 блокчейни і понад 3 млн токенів. У 2023 році криптогаманець працює на мобільних платформах і в браузері. Користувачі можуть зберігати і відправляти популярні токени.

Вбудований обмінник дозволяє переводити одні монети в інші. Також можна купити криптовалюту з картки (через сайт партнера). Trust Wallet підтримує стейкінг монет і підключається до DeFi-платформ через вбудований браузер.Розробники додали версію для Chrome

Крім віртуальних монет, у гаманці можна зберігати і передавати NFT. Для перегляду доступних артефактів потрібно вибрати відповідну вкладку NFT у меню Wallet.

Якщо таких токенів поки немає, то можна перейти в маркетплейс OpenSea і купити їх за ETH, MATIC, SOL.

Перед здійсненням угоди варто подивитися історичні графіки монет. Досить підключити Trust Wallet до Binance і перевести криптовалюту. Інші переваги та недоліки представлені далі.

Переваги:

 • Простий інтерфейс;
 • Можна вибрати фіатну валюту і мову додатка;
 • Доступне налаштування нової адреси для кожної операції;
 • Можна купити криптовалюту з картки в гривнях;
 • Оперативна робота служби підтримки (форма на офіційному сайті);
 • Рішення про розвиток приймає DAO.

Недоліки:

 • Немає версії для ПК;
 • Немає двофакторної аутентифікації;
 • Не можна налаштувати вхід за допомогою апаратного гаманця.

Безпека

Команда проєкту ставить у пріоритет збереження клієнтських коштів. Комплексний підхід до безпеки включає такі заходи:

 • Додаток має вбудований блок від вірусів.
 • Приватні ключі зберігаються на мобільних телефонах користувачів і не передаються через інтернет.
 • Дані захищені пін-кодом (розблокування пристрою недостатньо).
 • Можна приховати баланс. Для цього потрібно натиснути на суму у верхньому кутку. Замість точного значення відобразяться зірочки.

Для посилення безпеки можна придумати унікальний код доступу до акаунту. Якщо інвестор використовує один пароль для різних сервісів, то його легше зламати. Сід-фразу треба тримати в недоступному для сторонніх місці. Безпечніше використовувати фізичні носії (написати на папері).

Як Binance пов'язаний із гаманцем

Віктор Радченко і Максим Распутін запустили проект у 2017 році. А у 2018-му його купила біржа Binance. Проект став офіційним некастодіальним сховищем платформи.

До 2022 року Віктор Радченко продовжував роботу над гаманцем, після чого прийняв рішення піти з проєкту. Пост генерального директора передали Еовіну Чену. До цього він займався розробкою маркетингової стратегії Binance.

У 2022 році в інтерфейс додали:

 • Нові мережі (Avalanche, Aptos, ETHW).
 • Децентралізовані додатки в Solana.
 • Підключення до DeFi через WalletConnect.

Розробники модернізували криптогаманець. Користувачі отримали нову опцію "Тільки перегляд".

Режим корисний інвесторам, які утримують активи в розрахунку на кратне зростання. Переказувати кошти під час дії цієї опції не можна. Зловмисники не зможуть використовувати гроші, навіть якщо отримають доступ до секретних ключів. Команда Бінанс вважає, що розширення функцій нативного сховища збільшить кількість клієнтів.

Підключення гаманця до біржі

Переказувати цифрові гроші з нативного гаманця на платформу можна в один клік. Для цього на мобільний телефон треба встановити 2 додатки - Trust Wallet і Binance. Буде потрібно пройти верифікацію на платформі та підтвердити адресу проживання.

Щоб підключити сховище до Бінанс через сайт, знадобиться:

 1. Відкрити офіційну сторінку криптобіржі та увійти в акаунт.
 2. Обрати секцію "Гаманці".
 3. Перейти до розділу Fiat and Spot.
 4. Натиснути Wallet direct.
 5. Ввести мнемонічний код гаманця.
 6. Підтвердити транзакцію.

Налаштування

Користувачам мобільного додатка доступні прямі перекази з біржі за замовчуванням. Жодних додаткових дій не потрібно. Клієнтам пропонується налаштувати параметри інтерфейсу для зручності використання. Наприклад, можна ввімкнути темну тему.

Переказ криптовалюти на гаманець

Клієнти торгової платформи можуть поповнити акаунт у сховищі прямим платежем. Ось як з Бінанса перевести на Trust Wallet цифрову валюту:

 1. Перейти в меню Wallet і активувати гаманець (повзунок має бути в положенні On).
 2. Натиснути на тікер монети.
 3. Натиснути "Отримати" і далі вибрати "Прямим переказом з біржі".
 4. Відкриється додаток Бінанс. Треба увійти в профіль за допомогою логіна і пароля.
 5. Адреса криптовалютного гаманця буде вставлена автоматично. Необхідно вказати обсяг угоди.
 6. Підтвердити створення ордера.

Як швидко перевести криптовалюту з Trust Wallet на Binance

Користувачі можуть додати адресу біржового акаунта в білу книгу (придумати ім'я), щоб заповнювати заявку на відправлення активів у декілька кліків. Алгоритм наступний:

 1. Відкрити додаток сховища.
 2. Перейти до "Налаштування".
 3. Відкрити пункт меню "Контактні дані".
 4. Ввести ім'я.
 5. Вибрати монету.
 6. Вставити у відповідне поле адресу криптовалюти або сканувати QR-код.
 7. Зберегти зміни.

При створенні заявки на переказ потрібно вибрати рахунок з адресної книги. Програма визначить мережу автоматично. Потрібно тільки ввести суму переказу і підписати транзакцію.

Виведення грошей на біржу

Для відправки цифрової валюти на власний біржовий рахунок потрібно:

 1. Відкрити додаток Бінанс і авторизуватися.
 2. Перейти в розділ "Гаманці" і натиснути "Введення".
 3. Вибрати актив і мережу. На екрані відобразиться адреса гаманця в текстовому вигляді і як QR-код. Потрібно зробити скріншот екрана.
 4. Відкрити вкладку "Монети" в додатку для зберігання.
 5. Вибрати актив і натиснути "Відправити".
 6. Тапнути на іконку навпроти адреси, щоб відкрити камеру для сканування QR-коду.
 7. Зайти в галерею смартфона і вибрати скріншот QR-коду.
 8. Перевірити мережу.
 9. Ввести об'єм і підписати операцію.

Виведення коштів на картку

У сховищі немає вбудованого сервісу для обміну криптовалюти на фіат. Для виведення коштів на карту потрібно відправити активи на Binance. Операцію можна виконати через P2P-сервіс. Інструкція наступна:

 1. Надіслати монети на Бінанс із гаманця.
 2. Відкрити вкладку "Угоди" і вибрати пункт "Конвертувати".
 3. Вказати активи. Другою монетою потрібно встановити USDT.
 4. Ввести обсяг і підтвердити обмін.
 5. USDT відобразяться в спотовому гаманці. Їх потрібно перевести на баланс "Поповнення".
 6. Відкрити вкладку "Угоди" і вибрати P2P.
 7. Відфільтрувати оголошення. Потрібно ввести суму і вказати метод платежу. Доступні українські банки (ПриватБанк, Монобанк тощо).
 8. Вибрати відповідне за параметрами оголошення і натиснути "Продати".
 9. Ввести обсяг операції та підтвердити створення заявки.

Через кілька хвилин з'явиться повідомлення від покупця про надсилання коштів. Потрібно зайти в банківський додаток і перевірити надходження грошей. Після цього потрібно повернутися на сайт біржі та завершити угоду натисканням на кнопку "Я отримав правильну суму" і ввести цифри з SMS або додатка генератора кодів.

Комісії

У Trust Wallet немає сервісних зборів. Користувачі платять тільки майнерам за підтвердження транзакцій. Мережеві комісії можуть змінюватися з урахуванням ринкових умов.

МОНЕТА КОМІСІЯ ($) МІНІМАЛЬНИЙ ОБСЯГ
Bitcoin 3,71 0,001
Ethereum 2,41 0,0098
BNB 0,03 0,01
AVAX 0,01 0,1
Tron 0,8 20

Для чого переказувати криптовалюту

Для довгострокового зберігання активів інвестори використовують некастодіальні гаманці. Розробники передають закриті ключі користувачам, тому можна не хвилюватися про збереження коштів. За необхідності гаманець дозволено імпортувати в будь-який інтерфейс.

Мультивалютні сховища дають змогу тримати активи в одному місці. Trust Wallet підтримує 64 ланцюжки. Але такий спосіб не підходить для трейдингу. За обмін активів усередині сервісу доведеться заплатити комісію 2-10%. Також не вийде вивести токени у фіат на карту. Тому заощадження спочатку відправляються на біржу.

Binance бере за обмін до 0,2%. Користувачі можуть вивести криптовалюту на карту будь-якого банку або в електронний гаманець через P2P сервіс.

Що робити, якщо кошти не відобразилися на балансі

З метою безпеки біржі зазвичай висувають більш високі вимоги до завершення транзакцій, ніж некастодіальні сервіси. Наприклад, Binance відображає TRX після отримання 30 підтверджень, а для Trust Wallet достатньо 12. Якщо монети не прийшли на баланс, то треба:

 1. Зайти в історію угод і скопіювати TXID.
 2. Відкрити оглядач блоків і перевірити статус транзакції.

Якщо переказ виконано, то потрібно дочекатися необхідної кількості підтверджень мережі. Через 10-20 хвилин можна спробувати перезавантажити додаток біржі. Якщо гроші не відображаються кілька годин, а в блокчейні є запис про виконану транзакцію, то потрібно написати в підтримку.

FAQ

Як створити акаунт в гаманці?

Потрібно завантажити додаток у Google Play або App Store і встановити його. Після запуску потрібно натиснути Create New Wallet і зберегти мнемонічний код.

Як підвищити захист коштів у гаманці?

Можна активувати вхід у застосунок за відбитком пальця (Fingerprint scanner).

Що таке TWT?

Це нативний токен криптогаманця. Він дає перевагу при купівлі NFT і знижку на оплату комісії. Також власники можуть брати участь у голосуванні з управління проєктом.

Як подивитися статус транзакцій?

У сховищі немає вбудованого оглядача. Потрібно скористатися зовнішнім сервісом для конкретного блокчейна (наприклад, для Avalanche C-Chain - Avaxholic).

На головному екрані сховища доступно мало токенів. Як додати інші криптовалюти?

Необхідно натиснути знак + у верхній частині екрана та знайти цифрову валюту через пошук. Для додавання потрібно перевести повзунок вправо. Якщо у списку немає користувацького токена ERC-20, то його можна додати вручну, ввівши тікер і адресу контракту.

Читайте також - Майнінг на відеокарті.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити