Фінанси

Вони або є, або їх немає - а вже розпорядитися може всякий - так думає кожен другий. Але це далеко не точно. Фінанси, фінансове планування — кровоносна система будь-якої організації, основа благополуччя кожної родини. Тому дуже важливо своєчасно планувати розподіл грошових потоків, знати наперед кон'юнктуру ринків капіталу та інвестицій. Якщо ви володієте інформацією про останні зміни — значить, ви зможете грамотно реагувати на різні форс-мажорні ситуації і завжди залишатися у виграші!

На нашому сайті у розділі «Фінанси» знайдуться актуальні відомості для керівників великих підприємств, власників власної справи, індивідуальних підприємців і просто зацікавлених людей.

Ось деякі теми, які ми торкнемося

  • Ідеї для прибуткового інвестування;
  • Як розплатитися з боргами;
  • Банкрутство фізичних осіб;
  • Як правильно скласти бюджет;
  • Чи можна законно не виплачувати кредит;
  • Як навчитися витрачати менше, ніж заробляєш?
  • Як відзвітувати перед податковою;
  • Що робити, якщо падає дохід;
  • Як запланувати прибуток і вийти на неї;

Це тільки кілька корисних статей з безлічі інших, які будуть цікаві не тільки керуючим корпораціями, але і пересічним громадянам.

Тримайте руку на пульсі, бути в курсі, складайте бюджет, плануйте розподіл профіту, і вам ніколи не доведеться сидіти в боргах; ваша платоспроможність і кредитоспроможність не викличе сумнівів у найприскіпливіших банків; ваші доходи завжди будуть перевищувати витрати.

З нашими «Фінансами» ваш бізнес буде котитися за розкладом, як кур'єрський поїзд. Особистий бюджет ніколи не буде тріщати по швах і вам не доведеться латати в ньому дірки. Навіть в умовах кризи і коливань валютних курсів можна залишитися на плаву і вирулити в баланс. Будьте з нами, і ми розповімо як!


 

Для ведення власного бізнесу необов'язково мати власний офіс. Заробляти можна вдома. Редакція сайту BiznesCat.com розгляне в цій статті топ-10 ідей для домашнього бізнесу.

Електронні платіжні системи є своєрідними аналогами банківських рахунків в Інтернеті, що дозволяють легко зберігати гроші і оплачувати покупки. З кожним днем вони набувають все більшої популярності. Причому якщо раніше до послуг електронних платіжних систем вдавалися переважно фрілансери, то сьогодні ними користуються практично всі, хто так чи інакше робить онлайн-покупки, цінує зручність і свій час.

Вклали гроші в вітчизняні акції та облігації, а тепер захотів купити цінні папери іноземних компаній. Але не знаєте, в які папери варто інвестувати і як це краще зробити. З'ясуємо, що існує особливий фінансовий інструмент - біржовий фонд. Розповімо, що це таке і чи підійде біржовий фонд інвесторам-початківцям.