Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів "BiznesCat.com"! у цій статті ми розповімо, де можна взяти грошей терміново і як отримати їх, якщо банки не дають кредит і ніде зайняти в борг.

Після прочитання статті від початку і до кінця ви будете знати:

 • Як і де знайти гроші;
 • Де дістати гроші терміново навіть за умови зіпсованої кредитної історії;
 • Як отримати кошти у держави.

В кінці публікації ви знайдете рекомендації про те, як правильно брати гроші в борг і повертати їх, а також відповіді на найпопулярніші питання.

Отже, ми починаємо!

Де взяти гроші

Як і де можна дістати (знайти) гроші?

Терміново знадобитися гроші можуть кожному. У такій ситуації добре, якщо на їх пошук є хоча б кілька днів. Однак часу може і не бути. Якщо при цьому надходжень найближчим часом не планується, люди губляться. Однак існують способи, які дозволяють знайти гроші в максимально короткий термін з мінімумом проблем.

Багато хто говорить, що не варто шукати гроші, краще більше працювати, щоб ні в чому не потребувати. Частково твердження вірне.

Однак чимало таких людей, які працюють практично цілодобово, а грошей все одно не вистачає. Причини у кожного свої. Але ось способи вийти зі складної ситуації можуть бути однаковими.

Гроші розподілені серед людей вкрай нерівномірно. Одним належить велика кількість коштів, іншим їх постійно не вистачає. Тому самим логічним способом дістати гроші буде піти до того, у кого вони є і попросити в борг. Однак в цей момент виникає інша проблема - як переконати власника грошей передати їх вам?

Найлегше "дістати" невелику суму – в межах декількох тисяч грн. При такій необхідності в першу чергу варто звернутися до родичів і знайомих. Але навіть якщо вони відмовлять, можна знайти безліч способів зайняти ненадовго невелику суму. Якщо потрібно більш значна сума, варіантів значно менше ↓.

У представленій публікації не розглядаються незаконні способи отримання коштів. Ми категорично проти шахрайства, крадіжки та інших злочинів. Тому в статті ми розповідаємо про те, як отримати гроші цілком законно і чесно.

Серед основних способів можна виділити наступні:

 • позика у друзів або родичів;
 • мікрокредит в МФО;
 • банківська позика;
 • терміновий продаж особистої речі;
 • закласти в ломбард цінне майно;
 • виконання термінової роботи з моментальною оплатою;
 • повернення грошей, які ви віддали кому-небудь в борг;
 • здача власного житла в оренду і переїзд на час до родичів.

Нижче детально розглянуті найкращі варіанти отримання коштів в борг. Фахівці радять вивчити нюанси процедури заздалегідь, щоб уникнути поширених проблем.

Мікропозики - реальний спосіб взяти багато грошей прямо зараз

Мікропозики на українському ринку з'явилися відносно недавно. Однак кількість клієнтів, які користуються цією послугою, просто величезна. Це не тільки приватні особи, а й організації, в тому числі і бізнесмени-початківці. З появою такої послуги вирішення питання про пошук необхідних грошей стало набагато простіше.

Мікрокредит - це позика невеликого розміру (зазвичай в межах 20 000 грн) на короткий термін.

Щоб оформити мікрокредит, не потрібна велика кількість документів. Як правило, досить паспорта. Процентна ставка за програмами мікропозик зазвичай змінюється в залежності від декількох параметрів: терміну кредиту, а також його розмірів.

Можна назвати кілька переваг отримання грошей з використанням мікропозик:

 1. Висока швидкість оформлення. Для заповнення заявки буде потрібно всього кілька хвилин, збирати різні довідки не доведеться. Рішення МФО приймає також дуже швидко;
 2. Не потрібно забезпечення. На відміну від МФО в банку необхідно надати майно в якості застави або залучити поручителя;
 3. Можливість отримати гроші онлайн. Деякі компанії дозволяють отримати мікрокредит, не залишаючи будинок. Досить мати доступ в інтернет;
 4. Немає необхідності повідомляти кредитору мету отримання позики;
 5. Легкість отримання необхідних коштів - не доведеться шукати, де зайняти. Досить залишити заявку і дочекатися рішення МФО.

Виходить, що мікрокредит виступає максимально зручним і простим в оформленні способом отримати гроші тоді, коли вони потрібні терміново. Цей варіант підійде тим, хто бажає отримати гроші без зайвих питань і розглядів, а також тим, кому з різних причин вже відмовили банки.

Сучасний фінансовий ринок дозволяє отримати мікропозику, не покидаючи дому. Для цього достатньо зробити кілька кроків:

 1. відвідати сайт кредитора, внести необхідні дані в анкету;
 2. зареєструвати особистий кабінет, використовуючи номер телефону;
 3. вибрати програму кредитування, яка включає такі параметри як термін, і сума;
 4. погодитися з умовами позики шляхом введення коду, отриманого через SMS.

У деяких випадках доводиться додатково відправити скан або якісну фотографію документа, що посвідчує особу. Якщо кошти видаються шляхом перерахування на банківську карту, знадобиться надати її реквізити. При цьому для перевірки часто блокується невелика сума грошових коштів на карті.

Отримання грошей через Інтернет має ряд переваг:

 • простота оформлення - досить заповнити невелику заявку і дочекатися рішення;
 • висока швидкість - в більшості випадків з моменту внесення даних в анкету до отримання грошей проходить не більше чверті години;
 • зручність зняття коштів - перерахування здійснюється декількома способами - на карту, електронні гаманці та інші;
 • сума мікрокредиту в більшості випадків до 12 000 грн (при першому зверненні зазвичай не більше 4 000 грн).

Сьогодні на ринку діє величезна кількість МФО, в яких можна зайняти гроші в режимі онлайн. Однак якщо з яких-небудь причин такий варіант не підходить, можна звернутися безпосередньо в офіс мікрофінансової організації.

Незалежно від того, яким способом вирішено оформити мікропозику, важливо вибрати кращого кредитора. Для цього доведеться проаналізувати і порівняти репутацію, умови видачі грошей, прозорість схеми оформлення в різних МФО.

Незважаючи на зручність оформлення мікропозик притаманний і серйозний недолік. Він полягає в першу чергу в підвищеній⇑ переплаті. Вона пов'язана не тільки зі значною ставкою, але і з серйозними штрафами і неустойками.

Щоб співпраця з мікрофінансовими організаціями було максимально вигідним і комфортним, варто дотримуватися кількох правил:

 1. Сума позики не повинна бути більше, ніж необхідно в конкретний момент. Слід пам'ятати, що від розміру кредиту безпосередньо залежить рівень переплати.
 2. Погашати заборгованість потрібно точно в строк, а краще і зовсім достроково. Це дозволить скоротити переплату до мінімуму.
 3. До послуг мікрофінансових організацій слід вдаватися тільки в крайньому випадку, коли без позики не обійтися, а інші варіанти не підходять.

Де взяти гроші в борг або безоплатно терміново - ТОП-9 варіантів отримати кошти навіть з поганою кредитною історією

Для більшості описані нижче варіанти вже знайомі. Однак в стані стресу, який пов'язаний з терміновою потребою в грошах, багато губляться і забувають про подібні способи отримання грошей. Саме тому варто ще раз вивчити їх в подробицях.

Варіант 1. Отримання мікропозик

Цей варіант є найреальнішим при необхідності отримати гроші терміново (протягом декількох годин) на карту і відсутності можливості оформити банківський кредит, а також зайняти у родичів і знайомих.

Мікрофінансових організацій на ринку сьогодні діє величезна кількість. Основним завданням позичальника при цьому стає порівняння різних організацій і вибір найбільш вигідних варіантів. Однак далеко не у всіх є час на подібний аналіз, тому нижче наведені МФО з кращими умовами.

Отже, де можна взяти гроші в борг терміново на карту вже сьогодні, не виходячи з дому?

 1. mycredit.ua
 2. loany.com.ua
 3. moneyveo.ua
 4. e-groshi.com
 5. aff.creditplus.ua
 6. bistrozaim.ua
 7. creditman.club
 8. ccloan.ua
 9. vashagotivochka.ua
 10. creditup.com.ua

Варіант 2. Банківський кредит

Якщо виникає необхідність у великій грошовій сумі, самим логічним рішенням стає звернення за банківським кредитом. Умови за такими договорами зазвичай досить лояльні.

Однак слід мати на увазі, що банки досить серйозно перевіряють кожного потенційного позичальника. Тому скористатися кредитуванням в таких фінансових структурах вдається далеко не кожному.

Щоб мати можливість оформити кредит в банку, громадянин повинен відповідати цілому ряду характеристик:

 1. Хороша кредитна репутація. Ідеальним позичальником для банку буде той, хто неодноразово оформляв кредити і повертав їх в строк без серйозних порушень. При цьому далеко не завжди відсутність кредитної історії для фінансових організацій може стати позитивним фактором;
 2. Наявність стабільного документально підтвердженого доходу. Шансів на схвалення за заявкою більше у тих, хто має офіційне працевлаштування не менше півроку. При цьому заробітна плата повинна бути повністю офіційною і підтверджуватися довідкою;
 3. У деяких випадках необхідно залучити поручителів. В якості таких можуть виступати як надійні громадяни, так і компанії. При цьому важливо розуміти, що в разі відмови позичальником від виконання взятих на себе зобов'язань вимагати оплату будуть саме з поручителя.

Перш ніж видати кредит, фінансова компанія проведе ретельну перевірку платоспроможності клієнта. Банк завжди хоче бути впевненим, що позичальник поверне отримані гроші повністю і в строк.

Для підтвердження платоспроможності знадобляться документи, в тому числі довідка про дохід і копія трудової книжки. Більш того, при запиті великої суми банки нерідко вимагають додатково надати будь-яке майно в заставу. Головне при цьому, щоб воно було досить ліквідним.

Іншими словами, закладається майно повинно без особливих проблем бути реалізовано. Такий підхід дозволяє банкам істотно скоротити ризики, так як в разі відмови позичальника від виконання власних зобов'язань кредитор шляхом продажу його майна поверне свої гроші.

Основною перевагою банківського кредиту виступає можливість отримати велику суму грошей на тривалий термін. При цьому повернення зазвичай здійснюється частинами щомісяця. Психологічно виконувати такі зобов'язання набагато простіше, ніж повертати позику одноразовим платежем.

Серед недоліків кредитування у великих банках в першу чергу можна назвати ретельну перевірку заявок. Перш ніж стати позичальником, доведеться зібрати значний пакет документів. Більш того, розгляд заявки на великі суми зазвичай здійснюється протягом декількох днів.

Сьогодні на ринку діє величезна кількість банків. Самостійно порівняти їх буває непросто. Тому нижче ми наводимо перелік найпопулярніших кредиторів з вигідними умовами.

 1. otpbank.com.ua
 2. monobank.com.ua
 3. privatbank.ua
 4. credit-24.in.ua
 5. alfabank.ua

Для порівняння описаних банківських програм їх основні умови представлені в таблиці нижче.

Таблиця "Кредитні організації з найбільш вигідними умовами за позиками":

Банк Розмір позики Нюанси кредитування
OTP Банк до 50 000 грн (без довідки про доходи) від 10% річних
МОНОБАНК до 100 000 грн 5% від суми кредиту
ПриватБанк до 75 000 грн  3,5% від суми кредиту
Кредит24 до 20 000 грн  0.01%
АльфаБанк до 200 000 грн  26% на рік

* Актуальну інформацію про умови кредитування дивіться на офіційних сайтах фінансових установ.

Варіант 3. Вимагати повернення грошей від своїх боржників

У пошуках варіанту, при якому отримані гроші не доведеться повертати через певний період, багато хто забуває про власних боржників. Як показує практика, скидати цей спосіб з рахунків ніяк не можна.

У товариської людини з великим колом друзів і знайомих нерідко просять в борг. Тим часом повертати борги багато хто не поспішає. Ситуація, коли вам терміново потрібні гроші, – ідеальний привід для нагадування таким боржникам про себе.

Мало хто самостійно повертає зайняті кошти. Тому часто доводиться потрудитися, щоб повернути власні гроші.

Варіант 4. Позика у друзів і знайомих

Попросити в борг у друзів і знайомих – спосіб отримання грошей очевидний. Однак далеко не завжди такий варіант зручний. Причин цьому може бути кілька:

 • не всім подобається, коли у них просять у борг;
 • зайнявши гроші, згодом доведеться їх повернути однією сумою.

Дослідження показують, що в більшості випадків займають у знайомих люди у віці від 40 до 50 років. Молодші громадяни вважають за краще брати в борг у спеціалізованих компаній.

Однак всім без винятку періодично доводиться звертатися за допомогою до знайомих. У більшості випадків це пов'язано з відмовами фінансових організацій через зіпсовану кредитну історію або з інших причин.

Щастить тим, у кого є заможні знайомі, для яких термін повернення принципового значення не має. В іншому випадку доведеться позначити приблизну дату, коли вдасться погасити заборгованість.

З одного боку позика у друзів і знайомих має явну перевагу – при порушенні умов домовленості штрафи ніхто не нарахує. Однак такий терпимістю і лояльністю зловживати не рекомендується.

Варто враховувати! Якщо з якихось причин не вдається повернути борг вчасно, краще повідомити кредитора про це. Це дозволить зберегти дружні стосунки і в майбутньому вам, швидше за все, знову в разі необхідності прийдуть на допомогу.

Досвідчені позичальники рекомендують не позичати у одного знайомого відразу велику суму. Набагато простіше взяти в борг у кількох потроху.

Варіант 5. Взяти в борг у родичів або чоловіка

По суті, це майже те ж, що і взяти в борг у знайомих. Однак різниця в тому, що родичі зазвичай ставляться один до одного більш лояльно. Більш того, нерідко подружжя та інші близькі родичі дають один одному гроші на безоплатній основі. Тому, якщо ви ставите питанням, де взяти грошей на халяву, то даний спосіб - для вас.

Незважаючи на суттєву перевагу, слід розуміти, що і у цього варіанту є недолік. Грошові розбіжності можуть дуже сильно зіпсувати родинні стосунки.

Варіант 6. Знайти підробіток (разову або постійну)

В інтернеті можна знайти чимало вакансій, що пропонують тимчасову роботу. У будь-якому місті існують підробітки з щоденною оплатою.

Найчастіше потрібні наступні види робіт:

 • промоутери для роздачі листівок;
 • кур'єри на доставку;
 • офіціанти (особливо в літні кафе);
 • молоді дівчата можуть звернути увагу на вакансії з пошуку помічниці по дому, а також некваліфікованої няні;
 • постійно можна знайти підробіток через Інтернет, наприклад копірайтером або редактором;
 • міцно складеним хлопцям можна спробувати влаштуватися вантажником, різноробочим на будівництво.

Подібні підробітки цінуються не надто високо. Однак вони дозволяють уникнути непотрібних позик і впоратися з проблемами самостійно. Найлегше знайти підробіток, в тому числі разову, при наявності унікальних навичок.

Варіант 7. Продаж майна зі значною знижкою

Виручити гроші можна також, продавши будь-яке майно. При цьому слід мати на увазі, що чим більше знижка, тим швидше вдасться виручити кошти. Найбільший дохід можна отримати, реалізувавши нерухомість, транспортні засоби, а також різне обладнання.

Про те, як продати автомобіль терміново, швидко і вигідно, на сайті є докладна стаття.

 • Якщо часу немає зовсім, можна звернутися до фахівців, що займаються скупкою.
 • Якщо ж терміни не підтискають, можна спробувати заощадити гроші на оплаті послуг посередників і реалізувати майно самостійно, наприклад через Інтернет.

На сайтах безкоштовних оголошень найбільшою популярністю користуються:

 • брендовий одяг;
 • грампластинка;
 • книга;
 • ювілейні монети, в тому числі сучасні;
 • старовинні монети;
 • антикваріат;
 • марки.

Крім того, швидко отримати гроші можна, продавши власне волосся. Таким чином можна виручити невелику суму грошей, проте довжина зачіски повинна перевищує 25 сантиметрів. Найбільшою цінністю користуються незабарвлені волосся.

Непогано заробити можна, якщо здати непотрібний металобрухт. Напевно при збиранні на дачі або в гаражі знайдеться чимало мотлоху. Тим часом, його з легкістю можна перетворити в реальні гроші.

Детальніше про те, чим зайнятися, щоб заробити грошей, ми писали в одній з наших статей - рекомендуємо уважно її прочитати.

Варіант 8. Закласти цінні речі в ломбард

У багатьох є майно, яке можна на час закласти в ломбард. Такі компанії найчастіше приймають коштовності, мобільні пристрої і техніку, автомобілі.

Співпрацюючи з ломбардами, слід мати на увазі, що отримати позику вдасться в сумі, яка значно нижче реальної вартості майна.

Більш того, якщо річ вам дійсно дорога, доведеться подбати про своєчасне повернення боргу.

Можна виділити кілька особливостей позики в ломбардах:

 • гроші видають тільки повнолітнім громадянам;
 • для оформлення позики потрібно паспорт, деякі організації вимагають наявності постійної реєстрації;
 • майно повернуть тільки після того, як буде повністю погашена заборгованість з урахуванням нарахованих відсотків;
 • за зберігання може додатково стягуватися комісія;
 • у ломбард не приймуть необроблені камені, а також напівфабрикати алмазів.

Ломбард - прекрасний варіант для швидкого отримання грошей. Єдиним недоліком тут будуть високі↑ відсотки, а також низька↓ оціночна вартість.

Варіант 9. На час здати своє житло і переїхати до друзів або знайомих

Для проживання людині досить буквально декількох квадратних метрів. Звичайно, кожен прагне до комфорту. Однак для досягнення важливих цілей можна потерпіти.

Якщо у власності є житлоплоща, можна ненадовго переїхати до рідних і друзів. При цьому власну квартиру можна здати для отримання додаткового доходу.

Зверніть увагу! Власникам великих квартир можна і зовсім нікуди не переїжджати. Досить здати одну кімнату студенту. При цьому можна брати передоплату відразу за кілька місяців.

Здача в оренду нерухомості особливо актуальна в курортних зонах. Найчастіше власники невеликих ділянок відмовляються від городу і будують на цій території невеликі апартаменти.


Варіанти отримання грошових коштів слід вивчити кожному. Тоді при виникненні критичної ситуації можна значно заощадити час на пошуку грошей.

Де взяти грошей, якщо всі банки і мікропозики відмовляють (не дають кредит і ніде зайняти)?

При виникненні термінової необхідності в грошах люди зазвичай замислюються про звернення в спеціалізовані організації. Однак більшість з них пред'являють до майбутніх позичальників досить суворі вимоги. Далеко не всі відповідають висунутим ними умовам.

Тому нерідко виникає питання, де взяти гроші, якщо банки і МФО постійно відмовляють. В першу чергу слід звернути увагу на 2 можливих варіанти: позики у приватних осіб, а також сервіси взаємного кредитування.

Варіант 1. Позики у приватних осіб

Звернувшись до приватної особи, можна розраховувати на досить великі суми. Однак у подібних пропозицій є свої недоліки.

До мінусів (-) подібних позик відносяться:

 • складнощі з пошуком реальних пропозицій;
 • відсотки за позиками у інвестора досить високі, а терміни невеликі.

Коли кредитор буде обраний, починається перевірка позичальника. Тут інвестору доведеться надати різну інформацію, яка допоможе йому переконатися в благонадійності клієнта.

Однак ніхто не буде перевіряти людину як в банку або МФО. Основним критерієм у прийнятті рішення буде максимально повне представлення чесної інформації.

Якщо рішення про видачу грошей буде прийнято, доведеться підписати документи. Це може бути договір між фізичними особами з обов'язковим додатком розписки. Для видачі невеликих сум характерна відсутність першого документа.

Згодом при погашенні позики важливо обов'язково вимагати від кредитора розписку в отриманні грошових коштів і відсутності подальших претензій.

Варіант 2. Сервіси взаємного кредитування

З розвитком Інтернету популярність сервісів взаємного кредитування постійно зростає. Для використання подібних способів отримання грошей доведеться зайти на спеціалізований ресурс, який виступає посередником між позичальником і кредитором.

Щоб отримати гроші на такому сайті, доведеться надати максимум інформації про себе. На підставі введених даних буде складено рейтинг потенційного позичальника.

Після цього кредитори почнуть направляти пропозиції. Передача грошей здійснюється безпосередньо через сайт. Це дозволяє забезпечити додатковий захист контрагентів.

Серед переваг такого варіанту можна виділити:

 • можливість самостійного вибору відповідних умов кредитування;
 • отримання позики навіть при наявності поганої кредитної історії.

Якісне обслуговування позик дозволяє підвищити рейтинг на ресурсі. В результаті гроші можна буде позичати на більш вигідних умовах.


Таким чином, навіть відмова кредитних організацій - не привід опускати руки. Існують реальні способи позичити гроші іншим способом.

Як отримати гроші безкоштовно від держави – ТОП-6 перевірених способів

У пошуках грошей багато хто забуває, що існує можливість отримати кошти безоплатно у держави. Тим часом всі можливості можна і навіть потрібно використовувати.

Найголовніше при цьому самостійно з'ясувати способи отримання грошей, а також алгоритми. Більш того, знадобиться зібрати і надати документи.

У будь-якому випадку спробувати отримати гроші у держави обов'язково варто. Нижче описані найбільш реальні способи отримання грошей від держави.

Спосіб 1. Отримати гроші на створення і розвиток бізнесу

Багато хто хоче відкрити свою справу. Визначившись з бізнес-ідеєю, постає питання, де взяти грошей на бізнес.

Хоча в нашій країні зараз досить нестабільна економічна ситуація, держава все одно прагне різними способами підтримувати малий бізнес. З цією метою було запущено чимало програм, наприклад фінансова допомога, консультаційні послуги, пільги на придбання обладнання.

Важливо знати! Надання грошових коштів законодавчо регулюється на державному рівні. Більш того, в кожному регіоні передбачені власні програми підтримки бізнесу, які відповідають конкретним умовам.

Як отримати гроші на бізнес?

Отримати допомогу від держави для власного бізнесу можна кількома способами:

 1. стати на облік в центрі зайнятості і написати заяву з проханням надати допомогу;
 2. звернутися до департаменту підтримки підприємництва у своєму місті;
 3. оформити кредит на створення компанії при взаємодії з гарантійним фондом.

Приймаючи рішення звернутися за допомогою до держави, слід розуміти, що деякі сфери діяльності вона не фінансує. Це стосується кредитування, страхування, а також грального бізнесу.

Спосіб 2. Отримати майнове податкове вирахування

При придбанні житла платники податків мають право отримати майнове податкове вирахування. Воно полягає в можливості повернення коштів, сплачених у вигляді податку.

При визначенні майнового вирахування можна враховувати наступні види витрат:

 • купівля квартири, житлового будинку, частки в них, в тому числі на стадії незавершеного будівництва;
 • придбання будівельних, а також оздоблювальних матеріалів;
 • витрати на розробку проекту та кошторису;
 • витрати на добудову і обробку приміщення в разі придбання житла на стадії незавершеного будівництва;
 • облаштування необхідних комунікацій.

Як витрати для отримання податкового вирахування не можуть бути враховані витрати:

 • на проведення робіт з перепланування та реконструкції приміщень;
 • на оформлення угоди;
 • на придбання сантехніки та обладнання.

Слід мати на увазі, що податкове вирахування може застосовуватися тільки при розрахунках за нерухомість власними коштами, в тому числі отриманими при оформленні позики.

Спосіб 3. Податкове вирахування за відсотками на іпотеку

Податкове вирахування можна отримати і з відсотків по іпотеці. У цьому випадку обмеження по максимальному відрахуванню встановлюється на рівні 3-х мільйонів. Тобто повернути вдасться 13% від цієї суми (390 000 грн).

Для оформлення відшкодування потрібно надати в податкову інспекцію пакет документів, який буде трохи відрізнятися від попереднього випадку.

Спосіб 4. Соціальні відрахування

Отримати відшкодування сплаченого податку на доходи від держави можна і у випадках, коли громадянин змушений нести витрати в соціальній сфері.

До них відносяться наступні витрати:

 • освіта;
 • лікування (у тому числі придбання ліків);
 • накопичувальна пенсія;
 • добровільне пенсійне страхування;
 • благодійність.

Громадянам слід пам'ятати про можливість отримати допомогу від держави. Не варто нехтувати такою можливістю навіть у випадку з труднощами підготовки документів.

Як правильно брати в борг і повертати гроші-корисні поради та рекомендації

Перш ніж взяти гроші в борг, слід ознайомитися з порадами досвідчених позичальників про те, як правильно позичати і повертати. Нижче представлені найпопулярніші з них.

Рекомендації фахівців, які допоможуть отримати гроші в борг:

 1. уважно вивчіть умови повернення, перш ніж погодитися на отримання грошей;
 2. не варто порушувати умов і термінів повернення, навіть якщо гроші взяті у близьких, адже з плином часу вони знецінюються;
 3. фахівці фен-шуй рекомендують всі грошові операції здійснювати в першій половині дня, так як до вечора у людини накопичується втома, це негативно позначається на будь-яких маніпуляціях з грошима;
 4. перш ніж підписати договір слід оцінити фінансові ризики.

Не забувайте дякувати тим, хто допоміг вам. Багатьом здасться ця рада неактуальним, проте часто позичальники забувають сказати елементарне спасибі. Згодом вони дивуються, чому змінилося ставлення до них.

Існує важливе правило, яке дозволяє більш якісно обслуговувати отримані кредити: брати гроші у кредитних організацій краще на максимальний термін.

 Багато хто боїться цього, адже переплата може виявитися значно вище. Тим часом, збільшення↑ терміну дозволяє значно скоротити↓ щомісячний платіж. Звісно, обслуговувати позику в цьому випадку буде набагато простіше.

Більш того, сучасні кредитори не перешкоджають, як часткового, так і повного погашення кредиту в будь-який час.

Часті питання та відповіді на них

При пошуку грошей виникає велика кількість питань. Найчастіше шукати відповіді на них немає часу. Щоб полегшити ваше життя, ми традиційно відповідаємо на найпопулярніші з них.

Питання 1. Як вилізти з боргової ями, якщо ніде взяти гроші?

Сьогодні оформити позику стало набагато простіше, ніж раніше. Багатьох підкуповує можливість придбати в кредит все, що захочеться. Однак такі спокуси часто призводять до того, що громадяни опиняються в борговій ямі. Вибратися з неї досить складно. Нижче розповімо, як зробити це найбільш безболісно.

Перш ніж розбиратися, як вибратися з боргової кредитної ями, варто зрозуміти, чому там можна опинитися.

Найчастішими причинами є наступні:

 1. Маленький дохід. Найчастіше грошей вистачає тільки на комунальні платежі і продукти харчування. В цьому випадку при виникненні непередбачених ситуацій доводиться оформляти кредити. В результаті витрати ростуть↑, а заробітна плата не збільшується.
 2. Відсутність заощаджень у вигляді вкладів, дорогоцінних металів, цінного майна. Така ситуація також веде до виникнення боргових ям. Якщо людина несподівано втратить роботу, йому нічим буде прикрити пролом в бюджеті.
 3. Низька фінансова грамотність. Відсутність планування бюджету відповідно до наявних доходів і витрат часто призводить до непотрібних витрат. У підсумку надходження грошових коштів вже не можуть покрити навіть найнеобхідніші витрати.
 4. Перекредитованність. Будь-який споживач стикається з бажанням зробити покупку тут і зараз. Якщо не боротися з ним, не збирати гроші на великі витрати, можна потрапити в ситуацію, коли платежі по кредитах стануть непідйомними.
 5. Хвастощі. Деякі прагнуть продемонструвати, що вони більш забезпечені, ніж насправді. З цією метою вони набувають різні статусні речі. Така поведінка неминуче тягне наближення боргової ями.

У нашій країні майже немає громадян, які жодного разу не оформляли кредити. Багато хто намагається обслуговувати по 5-6 позик одночасно. У такій ситуації вони неминуче задаються питанням, як вибратися з затягує боргової ями.

В результаті аналізу фахівці розробили кілька рекомендацій:

 • Якщо виникла складна ситуація, не варто уникати спілкування з кредитором. Це не призведе до вирішення проблеми - борг залишиться, а репутація буде зіпсована. Більш того, лояльне ставлення кредитора буде втрачено. У такій ситуації вирішити проблему буде складніше.
 • Пам'ятайте - навіть відсутність дзвінків з кредитної організації не звільняє від заборгованості. Термін позовної давності за кредитами становить 3 роки. Протягом цього часу кредитор має право подати на позичальника до суду. Звісно, до моменту прийняття судового рішення відсотки і штрафи будуть нараховуватися. В результаті сума може збільшитися↑ в кілька разів.
 • Спробувати оформити рефінансування. Цей процес являє собою оформлення нової позики з метою погашення існуючих. При цьому умови кредитування для позичальника стають більш вигідними, а кілька діючих договорів об'єднується в один. Програму рефінансування можна оформити як у своєму банку, так і в інших кредитних організаціях.
 • Попросити реструктуризацію. Цю послугу зазвичай використовують при неможливості вносити щомісячні платежі протягом тривалого часу. Наприклад, це може бути пов'язано з втратою роботи, тривалою хворобою.

У випадку з реструктуризацією для підтвердження складної ситуації доведеться надати в банк відповідні документи. Після їх розгляду при позитивному рішенні термін договору буде збільшено⇑, а щомісячний платіж – зменшено⇓. Основним недоліком такого методу є збільшення↑ загальної переплати по кредиту.

Окремим різновидом реструктуризації виступають кредитні канікули. Вони являють собою заморожування платежів на тривалий термін (зазвичай від 3-х місяців до року) при збереженні умов кредитування.

При цьому розрізняють 3 види кредитних канікул:

 1. Повне звільнення від платежів на обумовлений термін. Цей варіант найвигідніший, так як розмір загальної переплати за позикою не збільшується.
 2. При частковому звільненні від платежів протягом визначеного кредитором періоду позичальник оплачує тільки відсоток, основний борг не оплачується. Слід мати на увазі, що чим більше кредитні канікули, тим значніше збільшиться переплата.
 3. Індивідуальні умови можуть бути розроблені кредитором в залежності від ситуації, що склалася у позичальника.

Якщо у вас відкрито кілька кредитів одночасно, в першу чергу основні сили слід направити на погашення того, за яким найбільша ставка. Однак про інші позики також не можна забувати.

Важливо розуміти, що конструктивний діалог з кредитором може виявитися вельми корисний. Фінансові організації намагаються йти назустріч клієнтам, які опинилися в складній ситуації. Тоді вибратися з боргової ями буде простіше.

Коли кредитор піде назустріч позичальникові, йому доведеться вирішувати іншу проблему - як вносити платежі, якщо не вистачає грошей.

Можна дати наступні поради тим, кому не вистачає коштів для погашення боргу:

 1. Збільште розмір доходу. Для цього слід знайти другу роботу або на основному місці попросити додаткові обов'язки. Ще один варіант-заробляти на власних захопленнях: шиття, кулінарія, дрібний ремонт. Більш детально читайте в статті - "Як швидко заробити гроші"
 2. Реалізуйте все непотрібне майно. Отримані гроші можна буде направити на погашення кредитів. Комусь може здатися, що розлучитися з речами досить важко. Однак боржники нерідко опиняються в ситуації, коли до них додому приходять судові пристави. У цьому випадку оцінка майна буде набагато нижче реальної вартості.
 3. Проведіть аналіз власного бюджету і впорядкуйте фінанси. Напевно серед витрат є такі, від яких можна відмовитися. Зекономлені кошти при цьому можна буде направити на погашення кредитів.
 4. Візьміть в борг у рідних і близьких. Вони, швидше за все, дадуть кошти без відсотків і допоможуть вибратися з боргової ями.

Ще одна порада-не варто оформляти нових позик з відсотками, а також купувати товари в розстрочку. Від використання кредитної картки варто взагалі відмовитися.

Для багатьох найбільші труднощі представляє правильне ведення сімейного бюджету. Саме тому вибратися з боргової ями буває непросто. Полегшити ситуацію допомагає контроль над усіма доходами і витратами.

Для грамотного планування бюджету варто вести записи всіх надходжень і витрат. Щоб не робити це вручну, можна скористатися онлайн-сервісами або завантажити спеціальні програми.

Такий підхід дозволить буквально за кілька хвилин впорядкувати доходи і витрати. Більш того, можна наочно побачити сімейний бюджет у вигляді графіків і діаграм.

Для правильного планування сімейного бюджету можна дотримуватися також наступних рекомендацій:

 1. Перед походом в магазин обов'язково складайте список необхідних покупок і жорстко дотримуйтеся його;
 2. Не варто розраховуватися карткою, краще покласти в гаманець готівкою суму, яку можна витратити на даний момент;
 3. Намагайтеся економити. Для цього супермаркет з високими цінами краще замінити на невеликий продуктовий магазин. Товари в них зазвичай свіжі і коштують набагато дешевше;
 4. Скористайтеся допомогою держави. Оформіть повернення ПДФО при купівлі житлової нерухомості, оплаті лікування та інших витрат;
 5. Почніть відкладати гроші. Навіть у дуже складній ситуації можна знайти спосіб організувати накопичення. Один з варіантів-відкрити зарплатну карту, яка дозволяє з кожного надходження грошових коштів перераховувати невелику частину на окремий рахунок. Навіть якщо це буде 5%, в майбутньому ця невелика сума може виявитися серйозною підмогою.

Дотримання всіх рекомендацій здатне допомогти вибратися з боргової ями. Потрапити в неї набагато простіше, ніж вирішити всі фінансові проблеми. Однак в будь-якому випадку не можна впадати у відчай, слід проявити наполегливість, щоб розплатитися з боргами.

Питання 2. Якою рукою брати і віддавати гроші, щоб вони водилися?

Існує величезна кількість прикмет щодо грошей. Вірити в них чи ні - особиста справа кожного.

Вважається, що брати гроші слід тільки лівою рукою. Пояснюється це тим, що саме з цього боку знаходиться серце. Виходить, що гроші приймаються з чистим серцем.

Віддавати гроші варто правою рукою. Вони в цьому випадку наповнюються позитивною енергією і не принесуть проблем тим, кому їх віддають.

Питання 3. Де можна взяти гроші на погашення кредиту?

Існує кілька варіантів, де можна взяти гроші, щоб погасити кредити. Детально про них ми розповідали раніше, проте підсумувати ще раз зайвим не буде.

Отже, звідки взяти гроші:

 1. Попросити у родичів і знайомих. Втрачати належне вам майно вкрай неприємно. Краще запобігти проблемам з судовими приставами і звернутися до друзів і знайомих. Зазвичай зайняти гроші на 1-2 платежу неважко. Цей варіант виявляється найпростішим способом вирішити нетривалі проблеми.

   

 2. Пошук додаткового доходу. При наявності доступу в інтернет знайти підробіток буває досить просто. Багато пишуть тексти для сайтів крім основної роботи. Це дозволяє отримати додатковий дохід і скоротити пролом в сімейному бюджеті. Але фахівці попереджають: не варто при пошуку роботи в Інтернеті втручатися в різноманітні сумнівні схеми. Краще використовувати перевірені біржі для заробітку.
 3. Мати заощадження. Проблеми виникають зазвичай раптово. Для завбачливих людей виходом може стати використання фінансової подушки. Створення заощаджень в розмірі до 3-х щомісячних платежів по кредиту дозволяє без особливих проблем пережити складну ситуацію.
 4. Використовуйте податкові відрахування. Багато хто боїться оформляти податкові відрахування в зв'язку з необхідністю збирати чималий пакет документів. Тим часом 13% від відсотків по іпотеці або витрат на придбання житла, освіту, лікування можуть стати серйозною підмогою в непростій ситуації. Звичайно, гроші вдасться отримати не відразу, а лише через 2-3 місяці після подання декларації за попередній звітний рік.

Питання 4. Як і де можна знайти гроші на вулиці?

Знайти на вулиці серйозну грошову суму-велика удача. Природно, це вдається не кожному. Однак збільшити шанси цілком можливо. Для цього потрібно правильно визначити місце, де краще шукати гроші.

Найчастіше серйозні суми лежать там, де їх дістають для розрахунків. В першу чергу варто перевіряти наступні місця:

 • великі магазини, а також торгово-розважальні центри;
 • парки та інші місця для прогулянок;
 • зупинки громадського транспорту;
 • ринок.

Найчастіше гроші втрачають в поспіху, тому найбільша ймовірність їх знайти є у тих, хто прогулюється вранці або ввечері, а також на вихідних. При пошуку грошей найголовніше бути максимально уважним і не соромитися підняти їх, інакше це зробить хто-небудь інший.

Висновок + відео

Варіантів знайти гроші досить багато. Щоб збільшити шанси на вирішення проблем, важливо уважно вивчити всі доступні способи ще до того, як знадобляться гроші. Це допоможе не розгубитися в складній ситуації і вирішити проблему досить швидко.

Це все, що наша команда "BiznesCat.com" хотіла розповісти вам сьогодні, шановні друзі.

Ми бажаємо читачам не потрапляти у фінансові труднощі. Якщо ж вони вже відбулися, вибратися з них в максимально короткі терміни! До нових зустрічей!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-3 # Maguire 13.01.2021, 10:57
Комерційні та приватні позики під 2% відсоткової ставки, оренди та фінансові рішення на середньому ринку, які можуть допомогти приватним особам чи фірмам побудувати сильніше та краще майбутнє. Вас відхиляли фінансові установи чи переглядали борг? Ця фірма забезпечить необхідне фінансове рішення. Схвалення та передача позики займає два робочих дні, щоб отримати додаткову інформацію: () або номер Whats'App: +13013649726
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Mumbia Vistra Mvistr 03.02.2021, 19:26
Вам потрібна особиста чи ділова позика без стресу та швидкого схвалення? Якщо так, будь-ласка, зв’яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики під преміум процентну ставку 3%. Наша позика забезпечена та безпечна. Для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, дайте відповідь на це електронне повідомлення. , whatsapp +917338386140 ім'я та необхідна сума
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Пані Аншика Шрівас 23.03.2021, 18:11
Вам потрібна позика? Ми пропонуємо позику під 3%

Whats-app: +919916071687
Пані Аншика Шрівас
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Миттєве кредитування 14.04.2021, 19:24
Вам потрібне фінансування?
Ви хочете рефінансувати свій бізнес?
Вам потрібна позика для комерційних чи особистих потреб та фінансування проектів?
Ми пропонуємо позику для кожної особи або компанії з відсотком 2% на рік.
Для отримання додаткової інформації звертайтесь нижче.

Номер Whats-App: +918152891093
Електронна адреса:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата