Вітаємо читачів журналу "BiznesCat.com"! Сьогодні поговоримо про те, як виграти в лотерею велику суму грошей, і чи можливо це зробити. Скажемо чесно, про таку подію хоча б раз у житті мріяв кожен.

Ця стаття буде корисна як тим, хто вже грає в лотереї і хотів би досягти більшого, так і тим, хто ще жодного разу не купував лотерейний квиток. Кажуть, що Фортуна може посміхнутися кожному. Але чи так це? Відповіді на цей і багато інших питань ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю від початку і до кінця.

Як виграти в лотерею

Чи реально виграти в лотерею і що потрібно для цього знати

За статистикою у кожної людини на планеті за все життя є шанс виграти в лотерею?. Для цього не потрібно бути генієм і мати кілька вищих освіт або ще чогось.

Цілком можливо, що ви виграєте в лотерею з першого ж квитка, а може трапитися так, що тільки через кілька років, адже насправді жодна ваша спроба не проходить даремно, а збільшує ймовірність перемоги в майбутньому (так стверджує математика).

Лотерея не може бути без виграшу, адже тоді б люди не грали в неї. Кожен здатний отримати шматок від загального торта. Коли він його отримає - питання лише часу і старанності, прикладеного до справи.

 • Одні не вірять в лотереї і стверджують, що виграють тут тільки організатори лотерей.
 • У той час як інші більш оптимістичні і вірять, що більшість популярних лотерей – це ключ від дверей до їх кращого життя.

Дійсно, адже розбагатіти в один момент - це мрія кожного, а сума виграшу деяких лотерей може забезпечити вам безтурботне існування до кінця життя.

Важливо! Статистика і теорія ймовірності гарантують, що джек-пот може зрубати кожна людина в будь-якому місці, часу і з будь-яким квитком.

Незважаючи на все це, в ігровій теорії є поняття, зване дистанцією. Воно має на увазі в собі час від початку очікування виграшу в лотерею і до самої перемоги.

Містичний аспект

Дана стаття не має мети детально розкривати такий аспект гри, як"містичний". Однак коротко розповісти про те, що він з себе представляє, все ж варто.

Полягає він у тому, що деякі гравці з надією на перемогу проводять різноманітні містичні ритуали або змови, мають щасливі речі або дні, за допомогою яких вони розраховують перемогти, вимовляють різні афірмації (наприклад, "хочу виграти в лотерею").


Важливими якостями для гравця в лотерею є віра в свої сили і оптимістичність. Як би там не було, краще завжди вірити в удачу і сподіватися на краще, ніж бути песимістом. Пам'ятайте, що в житті всяко більше хорошого, ніж поганого. Головне, помічати це.

Лотереї в які реально виграти (українські та зарубіжні)

У наш час на зміну звичайним паперовим і телевізійним лотереям приходять онлайн-сервіси, які нічим не відстають від своїх попередників.

Цікавий сайт TheLotter.tv, що пропонує можливість пробувати лотереї по всьому світу. В іншій країні може бути розподільний тираж, в якому накопичилася пристойна сума грошей і з цим сервісом у вас буде шанс виграти її.

 • У найпопулярніших українських лотереях (наприклад, "Лото Забава" або "Супер Лото" ) траплялися виграші більше 1 мільйона грн і безліч дуже цінних призів.
 • В європейських же лотереях накопичуються божевільні виграші в розподільних тиражах. Наприклад, іспанська лотерея має джек-пот в 80 мільйонів євро, що є запаморочливою сумою.

Щоб грати в зарубіжні лотереї не потрібно нікуди їздити і просити знайомих з інших країн купити вам квиток, досить скористатися сервісом онлайн-лотереї EuroMillions, в якій найбільший виграш за всю історію склав 115 мільйонів євро, а максимальний джек-пот на даний момент дорівнює 183 мільйони євро.

Читайте також наш повний огляд про заробіток в Інтернеті.

Від чого залежить виграш в лотерею - пошуки секрету перемоги

Вчені-математики давно задаються питанням про можливість виграшу в лотерею. У зв'язку з цим проводилося безліч досліджень на тему того, чи можна виробити будь-яку стратегію для підвищення↑ ймовірності виграшу, чи можливо, маючи достатньо коштів на покупку лотерейних квитків, виходити в плюс, а не в мінус, і також багато інших питань по цій темі.

Результати проведених досліджень:

 • Всі номери випадають з однаковою ймовірністю, у якогось певного номера немає переваг;
 • Немає особливо великої різниці між осмисленим вгадуванням номерів і випадковим вибором;
 • Стовідсотково переможних стратегій немає.

У підсумку висновок з досліджень виявився досить простий. Потрібно просто ставити, не замислюючись і чекати перемоги, це як в рулетці. Однак цю ідею спростували.

Слідом за математиками досліджувати цю тему взялися психологи. Вони пояснили розмір виграшу поведінкою людей і їх вибором, адже чим більше ↑ людей виберуть виграшну комбінацію, тим менше ↓ грошей вони всі отримають.

Тому мета гравця полягає у виборі того номера, який з найменшою⇓ ймовірністю виберуть інші.

Психологи розробили тактику, за якою потрібно грати проти інших гравців, а не проти лотереї. Необхідно вивчити поведінку інших гравців, то, які комбінації вони вибирають, і правильно висловити з усього цього певні закономірності.

Головним фактором гри з цієї тактики є необхідність уникати щасливих чисел. Потрібно вивчити психологію людей, їх звички і звички, виявити найпопулярніші числа і не ставити на них, щоб ваш виграш був більш великий і більш ймовірний.

У лотереї вирішують 2 речі:

 1. кількість куплених квитків;
 2. якість вашої роботи, тобто дотримання всіх рекомендацій, які будуть перераховані в даній статті трохи нижче.

Види (різновиди) лотерей

Асортимент лотерей майже нескінченно великий, тому ще "зелений" гравець в лотерею заплутається у всіх різновидах.

Зазвичай новачкам у відповідь на питання, в яку лотерею реально виграти, рекомендують найпопулярніші лотереї, бажано вітчизняні. У них досить великий джек-пот і умови участі гранично прості.

Вид 1. Моментальні

Найпростіший різновид. Потрібно купити квиток, стерти захисний шар з певної зони. Виграш ви побачите прямо під скретч-зоною.

Є ще один варіант квитка моментальної лотереї, в ньому досить просто відірвати певну частину і розкрити.

 • Якщо виграш невеликий, Ви можете забрати прямо на місці покупки квитка.
 • Якщо ви зрубали джек-пот, то потрібно звертатися до організатора лотереї.

Вид 2. Тиражні

Є найпопулярнішим видом лотереї.

Діляться на 2 різновиди:

 1. можливість вибрати певні числа самостійно.
 2. квиток з уже готовим набором чисел.

Найбільш ходовим варіантом є перший, так як в ньому можна задіяти свою стратегію.

Вид 3. Місцевий

Даний вид лотереї є не найчастішою подією, що проводиться в якості реклами. У місцевих лотереях зазвичай виграшем є не гроші, а різноманітні товари, знижки, купони та інша дрібниця.

Від даного виду лотереї краще не відмовлятися, так як в зв'язку з невеликою кількістю гравців у вас буде досить високий↑ шанс на перемогу і, звичайно ж, жоден з призів не буде зайвим.

Як виграти в лотерею велику суму грошей - ТОП-5 дієвих методів виграшу

Існує безмежна кількість способів для перемоги, і у кожного гравця він свій:

 • Одні вибирають щасливі числа або пам'ятні дати. Однак даний спосіб є найменш дієвим і краще його не використовувати.
 • Інші довіряються великій Фортуні і беруть все навмання.
 • Треті вірять математиці і теорії ймовірності, виробляючи розрахунки для перемоги.

Незважаючи на все це вже давно виведені способи гри, які помітно підвищать вашу ймовірність на перемогу і допоможуть вам заробити більше грошей. Нижче наведені найдієвіші з них.

Рекомендуємо також прочитати статтю - "Як заробити гроші - більше 45 способів"

Метод 1. Вибираємо правильні номери

Цей метод заснований чисто на психології. Підхід, що позиціонується даним методом, запевняє, що потрібно брати ті номери, які явно не візьме більшість інших.

За статистикою потрібно брати числа, які йдуть після 31, адже люди дивляться на знайомі числа, які асоціюються з пам'ятними датами.

Даний спосіб допоможе вам підняти великий куш, адже перемігших з цими числами в квитку буде значно менше.

Метод 2. Групова лотерея

Цей спосіб полягає в тому, що потрібно збільшити↑ число комбінацій за допомогою залучення більшого↑ числа учасників. Вони скидають гроші в загальні кошти, збільшуючи ставку, і тим самим мають більше шансів на перемогу. Виграні гроші діляться між ними в тій пропорції, в який вони і складалися.

Наприклад, дієвість даного способу підтверджує випадок, коли виграш більш ніж в 300 000 доларів отримала група з 7 осіб.

Метод 3. Купівля різних квитків

Вам потрібно скласти список комбінацій, на які ви розраховуєте, і після цього купити багато квитків.

У підсумку вам залишається лише чекати того, що одна з комбінацій виявиться виграшною. Як бачите, особливих зусиль тут докладати не потрібно.

Метод 4. Розподільні тиражі

За статистикою найбільше грошей виграють люди, які перемагали саме в таких лотереях.

Метод 5. Квитки з розгорнутою ставкою

Дані квитки коштують більше звичайних, але гравець сам вибирає номери і квиток містить більше однієї комбінації на кожне поле чисел.


Можливо вас також зацікавить наша стаття про те, як грати на біржі і вигравати.

Кілька порад, щоб постаратися виграти в лотерею

Якщо вас все-таки не зупиняє той маленький (майже відсутній) шанс на виграш, і ви все одно хочете спробувати, то скористайтеся нашими порадами:

 • Спробуйте ставити на ті числа, які випадають найчастіше. Аналітик Су Кім після довгих спостережень прийшов до висновку, що найбільш часто з лототрона випадає куля під номером 20. А після йдуть: 37, 2, 31 і 35.
 • Вкладайтеся в покупку квитків компанією людей, яким ви довіряєте. І після, якщо комусь із вас пощастить, ви зможете розділити виграш між усіма.
 • Постарайтеся уникати чисел, які люди використовують найчастіше – особливо це відноситься до пам'ятних дат і днів народження, тому радимо вибирати числа після 3.
 • Не бійтеся брати участь в лотереях з великою кількістю учасників. Часто в них навпаки розігрують більше призів, а максимальна сума виграшу – досить значна, в порівнянні з тією, що пропонують в лотереях з меншою кількістю учасників.
 • Як це не дивно, але деякі люди купують квиток і забувають про нього. Одного разу чоловік з Америки виграв 24 мільйони доларів і навіть не здогадувався про це. Щоб такого не траплялося-перевірте лотерейний квиток обов'язково, навіть якщо він потрапив до вас випадково, або ви придбали його на здачу в магазині.
 • При виграші не викладайте свій квиток в соцмережі, тому що хтось може, наприклад, вважати ваш штрих-код. Також не просіть касирів (якщо купуєте в магазині) перевірити номер, тому що пізніше, після «перевірки» вони можуть підсунути вам інший Квиток, а ваш, виграшний, забрати собі.

Історії успіху

Лотереї створені для того, щоб хто-небудь вигравав. Отже, існують і переможці, як же без цього. За допомогою джек-поту можна стати багатим в одну мить.

 • В Україні найбільший виграш склав 17 мільйонів 750 тис. грн, його володарем став гравець в лотерею в смт Іванівка (Черкаська область) на точці продажу лотерейних квитків в магазині "Канцтовари", виграш був зроблений в 2018 році.
 • Найбільший виграш у світі був зроблений лотерейним синдикатом з США, що складався з 3 осіб, які за один раз змогли урвати джек-пот на 390 мільйонів доларів, які вони поділили порівну.
 • Прикладом можливості перемоги в європейській онлайн-лотереї не так давно став житель. За розповідями щасливчика він грав буквально пару місяців, і фортуна посміхнулася йому, забезпечивши виграш в австрійській лотереї. Він виграв близько 400 тисяч євро, що зробило його багатим.

Сподіваємося, що наведені історії успіху відповіли своїм прикладом на питання, як виграти в лотерею і чи реально це зробити у нас в країні.

Головне, пройти шлях від першого квитка до перемоги і не зупинитися при перших невдачах.

Погодьтеся, ці результати просто вражають своєю неймовірністю. Всі ці люди розбагатіли, використовуючи різноманітні техніки гри. А це означає, що повторити їх успіх здатний кожен. До речі, про те як стати успішною людиною в житті і досягти багатства, читайте в нашій статті.

Бонус: людина, яка виграла в лотерею 14 разів

У 1960-х роках Румунський економіст Стефані Манделл розробив алгоритм, який дозволив йому правильно передбачити п'ять з шести чисел виграшного лотерейного квитка. Тисячі квитків, що містять п'ять цих чисел і одне випадкове число, придбали його друзі і сім'я. Він виграв 78 783 леїв (19 300 доларів). Після він робив різні махінації з лотереями Австралії і США, поки одного разу він не виграв джекпот в 27 036 142 доларів і другорядні призи на суму понад 900 000 доларів. У Virginia Lottery (лотерея, в якій він брав участь) відмовилися виплачувати виграш і почали розслідування, в якому брали участь 14 різних агентств, включаючи ЦРУ, ФБР і австралійську комісію з цінних паперів. Пізніше всі вони визначили, що він не зробив нічого поганого. Але сьогодні в декількох штатах США є закони, що забороняють людям копіювати виграшну тактику Манделя.

Прикмети, доведені на практиці

Практичним шляхом доведено, більшість людей ставлять на симетричні числа. Відповідно при виграші таких комбінацій сума ділиться між великою кількістю осіб.

Також доведено, що якщо гравець заповнює лотерейний квиток вручну, більшість відмічених чисел потрапляють на верхню частину квитка. Це пов'язано з тим, що майже всі гравці заповнюють квитки зверху вниз, а також через те, що багато хто відзначає будь-які пам'ятні дати, дні народження.

Крім цього, більшість людей уникають вибирати числа, що знаходяться поруч один з одним (як по горизонталі, так і по вертикалі). Водночас є категорія гравців, які ставлять на комбінацію, яка графічно вигладить на «сітці» квитка, як хрест, або літера «М». Таких комбінацій також треба уникати, щоб не ділити можливий виграш.

Отже, вигідніше вибирати номери у другій половині діапазону, а також відзначати сусідні номери.

Висновок + відео

Тільки уявіть, ви купили квиток від нічого робити і Вам казково пощастило - грошей, які ви змогли урвати з джек-поту, вистачить на все життя, а якщо їх грамотно використовувати, то суму можна і примножити.

Якщо ж у вас не вийшло виграти з першого разу, то не варто впадати у відчай. Шанс перемоги у всіх однаковий, тому потрібно пробувати далі і далі. Не вийшло один раз-значить вийде в інший, потрібно бути оптимістом.

Бути може, одного разу і ви станете тим щасливчиком, хто зірве куш. Ми ж бажаємо вам удачі на цьому шляху!

Команда сайту "БізнесКіт.com" бажаємо вам успіхів у виграші лотереї! Діліться статтею в соцмережах, а також своїми думками або зауваженнями по темі публікації в коментарях нижче.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити