Шанси виграти в середньостатистичну лотерею у кожного гравця, прямо скажемо, невеликі. Але існують щасливчики, які виграють великі призи по кілька разів і навіть діляться своїми теоріями гарантованого виграшу. Не всі рівняння можна пояснити з точки зору логіки, але вони тим не менш підтверджуються позитивним досвідом гравців.

Ми в BiznesCat.com вирішили зібрати найцікавіші поради та розповісти, як можна збільшити свої шанси на виграш. А наприкінці ми відкриємо секрет, якою буде ймовірність вашого виграшу, якщо ви все-таки вирішили взяти участь у розіграші.

1. Номери, які найчастіше випадають

Номери, які найчастіше випадають

Спостерігаючи за лотерейними розіграшами, аналітик Су Кім дійшов висновку, що найчастіше з лототрона вилітає куля під номером 20. За нею за частотою появ йдуть кулі з номерами 37, 2, 31 і 35.

При цьому найчастішою кулею, що випадає в бонусному раунді, виявився номер 42. Кім упевнений, що, зробивши ставки саме на ці номери, ви підвищите свої шанси на виграш.

Читайте також наш повний огляд про заробіток в Інтернеті.

2. Збільшити шанси, не збільшуючи витрат

Збільшити шанси, не збільшуючи витрат

Інвестор Стефан Мандел виграв великі лотерейні призи цілих 14 разів. Його стратегія проста: скуповувати стільки квитків, на скільки вистачить коштів. Але Мандел спочатку міг собі дозволити таке вкладення. А ось у звичайного гравця навряд чи є можливість викупити відразу велику кількість квитків.

У такому разі можна зібрати спільноту людей, яким ви довіряєте, і разом періодично вкладати гроші в купівлю квитків.

Цілком можливо, що ви виграєте кілька дрібних призів, які допоможуть вашій команді компенсувати витрати на квитки. А якщо вдасться зірвати куш, доведеться поділитися з товаришами по лотереї.

3. Щоб не ділитися виграшем

Щоб не ділитися виграшем

Але не всі хочуть ділитися виграшем (а така ймовірність є, навіть якщо ви граєте поза спільнотою). Щоб у разі удачі не "пиляти" виграну суму з іншими учасниками лотереї, постарайтеся уникати чисел, які люди вказують найчастіше.

Ці цифри легко можна пов'язати з датами, які для когось щось значать. Тому, щоб не промахнутися, відзначайте числа після 31.

Рекомендуємо також прочитати статтю - "Як заробити гроші - більше 45 способів"

4. Не бійтеся лотерей з великою кількістю учасників

Не бійтеся лотерей з великою кількістю учасників

Гравці-початківці вважають, що не потрібно намагатися виграти в лотереї, в якій бере участь велика кількість квитків (адже чим менше учасників, тим більша ймовірність). Думка ця помилкова, адже ймовірність виграти не змінюється від кількості гравців (якщо мова не про спеціальні розіграші, де з барабана витягують не кулі з номерами квитків).

До речі, лотереї з великою кількістю учасників, навпаки, вирізняються порівняно великою кількістю призів і суттєвішими сумами виграшів.

5. Слідкуйте за квитками

Слідкуйте за квитками

У світі вистачає переможців лотерей, які навіть не знають про свій статус. Наприклад, Джиммі Сміт, літній чоловік зі США, виграв $ 24 млн і не знав про це. Зрозумів, що виграв, Сміт тільки за 2 дні до закінчення терміну, відведеного на отримання грошей. На щастя, весь цей час білет цілим і неушкодженим пролежав у кишені сорочки чоловіка.

Реальність така, що квитки перевіряють далеко не всі. Тому, якщо не хочете позбутися грошей, після купівлі лотерейного квитка не забудьте його перевірити.

6. Не довіряйте касирам

Не довіряйте касирам

Будьте особливо уважні, якщо перевіряєте квиток через касира, інакше можете потрапити в ту саму ситуацію, що й щасливчик Карлос Фігероа. Чоловік купив квиток у супермаркеті та перевірив його через спеціальний автомат. Зрозумівши, що виграв мільйон, Фігероа звернувся до касира, щоб перевірити дані ще раз.

Касир узяв квиток і зник на 20 хвилин, після чого повернувся і заявив, що квиток не виграв. От тільки Карлос уже знав про свій виграш завдяки автомату. До того ж касир узагалі приніс зовсім інший квиток.

Чоловік підняв галас і довів свою правоту. Експерти стверджують, що його випадок не єдиний і багато людей, які перевіряють свої квитки через касирів, і не підозрюють, що їх позбавили заслуженого виграшу.

Можливо вас також зацікавить наша стаття про те, як грати на біржі і вигравати.

7. Забудьте про соцмережі

На жаль, стоячи за один крок від отримання виграшу, ви не можете довіряти навіть друзям у соцмережах. На підтвердження цього сумний досвід дівчини на ім'я Шантель, яка виклала фото щасливого квитка у Facebook.

Один із передплатників дівчини виявився досить нахабним, щоб відсканувати штрих-код за фото і отримати чужі гроші. У результаті, коли Шантель спробувала отримати виграш, їй було відмовлено.

Бонус: які шанси виграти в лотерею?

Перш ніж вирушати в магазин за лотерейним квитком і застосовувати на практиці ці поради, давайте подивимося, які реальні шанси виграти джекпот сьогодні.

Науково доведено, що шанси збігу чисел, що випали з лототрона, і чисел, прописаних у квитку, вкрай малі. А якщо точніше:

  • ймовірність виграти в лотереї, в якій вам перед розіграшем потрібно вгадати 6 чисел, що випадуть із лототрона, становить 1 до 13 983 816;
  • ймовірність виграти в лотереї з квитком, у якому потрібно закреслити поле цифр, становить 1 до майже 175 000 000.

Тому участь у лотереї не повинна стати для вас єдиною надією на вирішення всіх проблем.

Читайте також - Як стати успішним і багатим.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити