Зміст[Сховати]

Вітаю вас, шановні читачі "BiznesCat.com"! Сьогодні я приведу рейтинг бірж криптовалют, а також детально розповім, що таке кріптовалютна біржа, які кріптобіржі бувають, як з ними працювати і яку біржу криптовалют краще вибрати новачкові.

Зі статті ви також дізнаєтеся:

 • як і коли з'явилася перша біржа криптовалют;
 • які біржі криптовалют зрозумілою мовою і з виводом грошей існують;
 • як правильно вибрати кріптовалютну біржу.

В кінці публікації ви знайдете відповіді на популярні питання по даній темі.

Отже, почнемо!

Біржі криптовалют

Що таке біржа криптовалют (кріптобіржа) - огляд поняття

Криптовалютна біржа - це торгова платформа, яка виконує велику кількість функцій і дозволяє користувачам продавати, зберігати, обмінювати і купувати цифрові грошові одиниці, тобто вести торгівлю різними криптовалютами.

Такі проекти функціонують подібно бірж фіатних валют, товарів і цінних паперів. Для кожної криптовалюти курс визначається ринком за допомогою знаходження рівноваги між попитом і пропозицією.

Таким чином, будь-яка біржа криптовалют, онлайн торги на якій проводяться в реальному часі, є ефективним майданчиком для отримання прибутку від торгівлі цифровими монетами.

⚡ Рейтинг ТОП-5 кращих бірж криптовалют поточного року:

 1. Binance;
 2. Exmo;
 3. Livecoin;
 4. Yobit;
 5. Poloniex.

Зверніть увагу! Торгувати цифровими валютами можна також через брокерів криптовалют.

До особливостей криптовалютних бірж відносяться:

 • робота з парами, які складаються з цифрових грошових одиниць або являють собою їх поєднання з фіатними валютами;
 • для подібних проектів характерний простий початок спекуляцій. Це пояснюється тим, що для роботи з криптовалютними біржами не потрібно шукати брокерську компанію або отримувати акредитацію в якості трейдера;
 • для початку роботи немає необхідності отримувати серйозний багаж знань. Навіть новачки можуть практично відразу почати отримувати прибуток, адже волатильність цифрових монет знаходиться на дуже високому рівні. Вона може досягати десятків відсотків на добу.

Але не слід забувати: високий↑ рівень мінливості курсу тягне не тільки можливість багато заробляти, але і пов'язаний з підвищеним↑ ризиком. Без аналізу ринкової ситуації і використання принципів мані-менеджменту можна дуже швидко втратити вкладені кошти. Тому так важливо для роботи на криптовалютних біржах враховувати різні види ризиків.

Криптовалютні біржі дозволяють користувачам не тільки здійснювати операції з цифровими грошовими одиницями. Вони надають також можливість здійснювати їх зберігання. Однак фахівці попереджають: заощадження тут грошей не є безпечним. Тому краще вибирати інші варіанти для зберігання.

Коли і як з'явилися криптовалютні біржі

Далеко не всі знають, що початковий імпульс для розвитку криптовалют був покладений зовсім не біткоіном. Проте, саме ця цифрова грошова одиниця в зв'язку з її масовістю і величезною затребуваністю стала початком створення найпопулярніших інтернет-проектів, які безпосередньо пов'язані з криптовалютами.

На початку 2010 року Джед МакКалеб представив користувачам Інтернету першу біржу криптовалют, яка називалася "MtGox". Вона представляла собою спеціалізований проект, створений на базі платформи біткоін. Транзакції проводилися тільки з тими валютними парами, в яких була присутня ця цифрова грошова одиниця. В результаті до 2013 року майже половина всіх транзакцій з біткоіном припадала саме на цю біржу.

Незважаючи на успішний старт досить швидко проект збанкрутував. Причиною цьому послужило шахрайство генерального директора Марка Карпелеса. У будь-якому випадку заповзятливі професіонали швидко зрозуміли, що подібні проекти є досить перспективними. Вони приступили до створення кріптобірж, аналогічних класичним фондовим, Форексу і опціонним.

Поступово з удосконаленням технологій можливості криптовалютних бірж розширювалися. При цьому вони ставали більш зручними для роботи, підвищувалися рівень надійності і функціональність. Досі в світі періодично відкриваються нові майданчики торгівлі цифровими грошовими одиницями.

Згідно зі статистичними даними з інтернет-ресурсу CoinMarketCap станом на лютий 2020 року в світі офіційно діє більше 220 онлайн-проектів, де користувачі отримують можливість застосовувати торгові стратегії, щоб отримувати прибуток від різних криптовалют. (До речі, про торгові стратегії Форекс ми говорили в цій статті). Крім того, подібні проекти можна застосовувати для конвертацій, а також в якості електронних гаманців.

Основні види криптовалютних бірж

З урахуванням основних особливостей криптовалютних бірж їх поділяють на 4 головні групи.

1) Сервіси, які застосовують системне регулювання курсів

До цієї групи можна віднести більшість майданчиків. Вони являють собою мережу, яка об'єднує компанії з метою торгівлі криптовалютами. При цьому курс цифрових монет визначається попитом і пропозицією, що склалися на основних біржах.

2) Майданчики з прямою торгівлею

Сьогодні подібні майданчики можна зустріти досить рідко. За своїм функціоналом вони подібні онлайн обмінникам. Фіксовані курси криптовалют на таких майданчиках не встановлюються. При цьому транзакції здійснюються відповідно до індивідуальних пропозицій учасників проекту.

За своєю суттю такі майданчики надають лише послуги посередників. Вони зводять продавця і покупця, які згодні зробити угоду за конкретною ціною.

3) Брокери

Такий тип кріптовалютних бірж подібний попередньому. Основна відмінність полягає в тому, що транзакції здійснюються за курсами, які розміщені на сайті компанії. Кожен брокер формує власні котирування.

4) Криптовалютні фонди

Криптовалютні фонди являють собою пули, для яких характерний професійний менеджмент. Клієнти використовують такі проекти для проведення угод з криптовалют, а також їх зберігання.


Крім представлених вище груп виділяють 2 типи кріптобірж:

 1. Централізовані діють аналогічно будь-яким Форекс-брокерам. У їхньому штаті є Керуючі і фахівці. Зберігання грошових коштів клієнтів таких проектів здійснюється на гаманцях, які належать самій криптобіржі і знаходяться повністю в розпорядженні проекту. Тому в разі присутності в штаті майданчика шахраїв існує ризик втратити вкладені кошти. На сьогоднішній день до цього типу відносяться більшість кріптобірж, в тому числі, Exmo, Bitfinex.
 2. Децентралізовані біржі працюють на принципах блокчейна. Тому вони є практично незалежними торговими проектами. Робота таких бірж здійснюється без впливу людського фактора. Тут відсутні керуючі, а грошові кошти клієнтів знаходяться повністю в їх розпорядженні. Тому відсутня можливість заволодіти належним користувачеві капіталом. Поступово кількість децентралізованих бірж зростає. Однак сьогодні їх ще дуже мало. Яскравими прикладами подібних проектів є DEX і Etherdelta.

Всім, хто планує співпрацювати з криптовалютними біржами, важливо знати особливості представлених вище груп і типів. Це допоможе зробити правильний вибір партнера.

Головні особливості криптобірж

Сфера фінансів та економіки в людському суспільстві існує величезну кількість часу. З його плином здійснюється їх розвиток, яке не має ніяких кордонів. Незважаючи на те, що криптовалюта стала унікальним і інноваційним проектом, вони повністю підкоряються принципам фінансово-економічної сфери.

З одного боку, всі види бірж функціонують на схожих принципах. З іншого боку, кожен з них має свої особливості.

Найбільш важливими характеристиками криптовалютних бірж є наступні:

 1. Всі транзакції здійснюються із залученням в них криптовалют;
 2. Перелік торгових інструментів може істотно відрізнятися. Деякі майданчики дозволяють працювати виключно з цифровими грошовими одиницями. Однак набагато більш поширеними є проекти, для яких характерна одночасна участь у транзакціях і фіатних грошових одиниць;
 3. Більшість кріптобірж пропонують для роботи величезну кількість різноманітних цифрових валют. Проте, деякі проекти дозволяють здійснювати операції з досить вузьким переліком криптовалют;
 4. Криптобіржі дозволяють здійснювати операції конвертації. Вивести гроші можна в будь-якій грошовій одиниці, передбаченої правилами біржі;
 5. Можливість зареєструвати аккаунт і торговий рахунок виключно з метою здійснення зберігання цифрових грошових одиниць. Таке зберігання криптовалюта відносять до гарячого типу онлайн заощаджень;
 6. Різноманітні варіанти стягування плати за послуги криптовалютної біржі. Для деяких проектів передбачено стягування комісій практично за всі основні дії, в тому числі введення і зняття коштів, здійснення операцій. Також вони передбачають своп і спред;
 7. Частина криптовалютних бірж не вимагає надати особисту інформацію з метою проведення верифікації клієнта;
 8. Зняття прибутку або виведення внесених коштів проводиться на криптовалютні гаманці. Деякі біржі дозволяють знімати фіатні гроші на електронні гаманці, банківські рахунки і карти. У цьому випадку використовується операція конвертації;
 9. Останнім часом популярність набирають проекти, які пропонують користувачам маржинальну торгівлю. У цьому випадку користувачі для проведення операцій можуть отримувати в борг криптовалюту у інших трейдерів;
 10. Частина бірж пропонує користувачам брати участь у розвитку реферальних мереж. При цьому винагорода за залучення нових користувачів виплачується в цифрових грошових одиницях;
 11. Нерідко криптовалютні біржі дають можливість клієнтам отримати додатковий дохід, беручи участь в акціях, лотереях та інших подібних заходах;
 12. Ліміти грошових сум, які можуть бути використані в процесі проведення транзакцій на майданчиках зазвичай є жорстко обмеженими. Найчастіше вони визначаються необхідністю проходження процедури верифікації.

Розглядаючи особливості кріптовалютних бірж, можна відзначити: більшість з них є досить специфічними. Проте велика частина функціоналу, в тому числі типи ордерів, вид графіків, індикатори та інші умови терміналів взяті від традиційних бірж, де здійснюється робота з іншими активами.

Як працювати на біржі криптовалют - 4 простих кроки

Незалежно від виду і функціоналу криптовалютної біржі, вони діють за приблизно однаковим алгоритмом. При цьому функціонування здійснюється відповідно до кроків, опис яких наведено в таблиці нижче.

Таблиця: "Принципи дії криптовалютних бірж на кожному з етапів роботи з ними"

№ Крок Короткий опис
✅ 1. Реєстрація Перш ніж почати працювати на криптовалютній біржі, доведеться створити власний аккаунт. На початковому етапі реєстрації досить буде ввести логін і придумати пароль. Згодом може знадобитися пройти процедуру верифікації, що включає надання певних документів і особистих даних, на підставі яких проводиться ідентифікація клієнта.
✅ 2. Поповнення рахунку Щоб почати здійснювати транзакції, доведеться поповнити рахунок шляхом внесення на нього будь-якої цифрової або фіатной валюти. Більшість криптовалютних бірж за введення грошей на депозит комісію не стягує. На противагу цьому за зняття коштів доведеться заплатити. Розмір комісії при цьому визначається обраним способом виведення, а також платіжною системою. В середньому він встановлюється на рівні 1-7% від суми виведення.
✅ 3. Оформлення заявки на проведення операції Придбати або продати криптовалюта користувач може, як за поточним ринковим курсом, так і запропонувавши власну ціну, яка його влаштує. В останньому випадку доведеться почекати виконання Угоди. Деякі кріптобіржі передбачають вбудовані сервіси, що дозволяють швидко конвертувати криптовалюта або здійснювати обмін на фіатние грошові одиниці.
✅ 4. Виведення грошей Зняття прибутку і вкладених коштів може здійснюватися в криптовалюті на спеціальний гаманець, в фіатній валюті через електронні платіжні системи, на банківські рахунки або карти. В принципі, не забороняється залишати кошти на внутрішньому рахунку біржі. Однак фахівці не рекомендують використовувати такий спосіб зберігання тривалий час. Справа в тому, що в цьому випадку кошти залишаються в розпорядженні власників проекту. Історії відомі випадки, коли рахунки на біржах заморожувалися або проекти просто припиняли своє існування. У підсумку користувачі бірж втрачали свої кошти.

Криптовалютні біржі забезпечують всім учасникам процесу комфорт діяльності. Користувачі в цьому випадку можуть без проблем обмінювати цифрові грошові одиниці і торгувати ними з метою отримання прибутку. Власники бірж отримують дохід у вигляді комісії від проведених клієнтами операцій.

 Читайте також статтю по темі — «Торгівля на біржі».

Кращі біржі криптовалют: список і рейтинг ТОП-5 криптовалютних бірж по надійності ⚡

Отже, яку біржу криптовалют вибрати новачкові?

При виборі криптовалютної біржі доведеться орієнтуватися на величезну кількість критеріїв. Важливо вибрати перевірений проект, для якого характерні високий рівень надійності і безпеки, великий щоденний оборот і інші не менш важливі характеристики.

Самостійно проаналізувати кріптобіржі на відповідність різним вимогам непросто. Це вимагає серйозного обсягу знань, великих витрат часу і сил. Набагато простіше скористатися рейтингом, який складений професіоналами. Нижче представлений один з них, який містить ТОП-5 криптовалютних бірж.

Список бірж криптовалют за рейтингом:

 1. Binance;
 2. Exmo;
 3. Livecoin;
 4. Yobit;
 5. Poloniex.

№1. Binance

Binance створена в 2017 році. Головний офіс біржі знаходиться в Гонконзі. Проект є досить комфортним, він дозволяє користувачам вибрати українськомовний інтерфейс. Сервіс пропонує для роботи велику кількість валютних пар. При цьому комісія за поповнення рахунку і зняття коштів знаходиться на досить низькому рівні.

Сьогодні технології, використовувані в роботі біржі, надають можливість щомиті обробляти приблизно 1,5 мільйона операцій.

Основні особливості Binance.com наступні:

 • плата за проведення угод встановлена на низькому рівні (0,1%);
 • проект є лідером за обсягом торгів;
 • біржа підтримує більшість популярних криптовалют;
 • проект пропонує використовувати для роботи спеціальний додаток для мобільних пристроїв;
 • за внесення криптовалюти комісія не стягується.

№2. Exmo

Exmo є кріптовалютной біржею, якою із задоволенням користується величезна кількість користувачів з країн СНД. Проект працює з 2013 року. Тривалий термін діяльності ще раз доводить високий↑ рівень надійності сервісу.

Розглянута біржа пред'являє високі вимоги до забезпечення безпеки. Тут передбачена низька плата за проведення транзакцій, великий вибір способів для внесення коштів і зняття їх з рахунку. Переказ грошей всередині системи проходить практично моментально. Проведення операцій з виведення коштів на гаманці в електронних платіжних системах, а також банківські картки займає близько 30 хвилин.

№3. Livecoin

Livecoin являє собою досить великий біржовий проект, який є дуже популярним серед користувачів, які проживають в країнах СНД.

Відмінні риси цього сервісу наступні:

 • комфортний інтерфейс;
 • можливість зняття коштів з рахунку на біржі в американських доларах ( $ );
 • широкий вибір валютних пар (приблизно 200);
 • високий↑ рівень захисту даних користувача та грошей;
 • плата за проведення транзакцій становить 0,1-0,2%.

№4. Yobit

Yobit являє собою комфортний біржовий проект, який надає можливість роботи з величезною кількістю валютних пар (на сьогоднішній день їх більше тисячі). Компанія пропонує користувачам велику кількість функцій, необхідних для роботи з криптовалютою.

Дана біржа дає можливість здійснювати транзакції з цифровими грошовими одиницями вже на етапі первинного розміщення.

Серед інших особливостей можна виділити наступні:

 • практично моментальне проведення введення і виведення коштів;
 • можливість працювати з рідкісними криптовалютами;
 • низький↓ рівень комісій;
 • наявність двофакторного захисту;
 • надання трейдерам можливості отримувати бонуси.

№5. Poloniex

Poloniex діє на ринку з 2014 року. Виходить, що ця криптовалютна біржа перевірена часом. Творці проекту прикладали максимум зусиль для його розвитку. У поєднанні з високим рівнем надійності такі дії допомогли вивести його в лідери. Сьогодні це одна з найпопулярніших кріптобірж. Кількість користувачів тут перевищує 45 тисяч. Добовий оборот проекту становить понад 350 мільйонів доларів.

Кількість валютних пар, з якими можна працювати на цій біржі, перевищує 100. Для торгівлі користувачам пропонується дуже широкий перелік комфортних інструментів.

Звичайно, в світі діють набагато більше криптовалютних бірж, ніж описано вище. Однак представлені сервіси довели високий рівень своєї надійності, тому новачки можуть сміливо використовувати їх до тих пір, поки не знайдуть достатньо досвіду для самостійного аналізу проектів.

На що звернути увагу при виборі криптовалютної біржі ☝

Від грамотного вибору криптовалютної біржі багато в чому залежить те, як буде в майбутньому протікати робота з цифровими грошовими одиницями. Щоб співпраця виявилася максимально ефективною, важливо розбиратися не тільки у визначеннях і принципах роботи проектів, а й розуміти, в чому полягають відмінності і особливості кожного з них.

Щоб бути впевненим, що вибір зроблений дійсно правильний, фахівці радять звертати увагу на наступні фактори:

 1. Величина комісійних платежів. Чим вони менші, тим більш вигідна робота з такою криптовалютною біржею. Однак слід мати на увазі, що деякі проекти роблять мінімальної комісію за проведення операцій або зовсім прибирає її, підвищуючи при цьому платіж за зняття грошей. Важливо провести сукупний аналіз передбачуваних витрат, беручи до уваги операції і валюти, з якими планується робота.
 2. Число пропонованих для роботи валютних пар. Кращі біржі дозволяють оперувати величезною кількістю інструментів. Це надає користувачам додаткові можливості для транзакцій з обміну, а також для підвищення розміру прибутку.
 3. Рівень надійності. Для оцінки цього параметра є сенс проаналізувати відгуки про біржі криптовалют, вивчити досвід її роботи на ринку, а також кількість і місце розташування відділень.
 4. Різноманітність способів, які можуть бути використані для поповнення депозиту і зняття коштів з нього. Чим більше↑ кількість варіантів, тим краще для користувача. Найчастіше на вибір клієнтам пропонується застосовувати поповнення депозиту і виведення коштів з нього за допомогою використання банківських рахунків і карт, а також гаманців в електронних платіжних системах. Не зайвим також буде уточнити на цьому етапі розмір комісії за проведення операцій для кожного способу.
 5. Наявність обмежень на проведення фінансових операцій. Деякі проекти фіксують мінімальний і максимальний розмір поповнення рахунку, а також виведення коштів в криптовалюті і фіатних грошових одиницях.
 6. Верифікація. Ряд кріптобірж обмежує для клієнтів використання функціоналу сервісу до тих пір, поки не будуть підтверджені особисті дані. Ця процедура носить назву верифікація. Користувач повинен не тільки вказати свої дані, але і підтвердити їх за допомогою надання якісних фотографій документів. Найчастіше верифікація не є обов'язковою при здійсненні операцій на невелику суму.
 7. Інтерфейс. Далеко не всі проекти дозволяють працювати з інтерфейсом рідною мовою. При цьому багато користувачів з країн СНД недостатньо добре знають англійську, що може ускладнити роботу на криптовалютній біржі. Також величезне значення має інтуїтивність інтерфейсу, комфорт його використання і наочність представлення інформації.
 8. Рівень безпеки. Серйозною перевагою криптовалютної біржі є наявність двофакторної аутентифікації. Вибір слід зробити на користь тих сервісів, які пропонують додаткові варіанти захисту капіталу користувачів.

Важливо також при виборі криптовалютної біржі враховувати цілі і потреби. З цієї точки зору для користувача можуть бути важливі:

 • Професіонали пред'являють високі вимоги до наявності великої кількості валютних пар та інших додаткових фінансових інструментів. Вони вимагають від кріптобірж високого рівня безпеки, комфорту аналізу графіків.
 • Для початківців трейдерів може бути достатньо однієї цікавлять їх пари. При цьому принципове значення вони можуть приділяти високій швидкості виведення коштів з рахунку, відсутності обмежень на виведення коштів, низьким вимогам щодо верифікації.

Слід розуміти: при виборі проекту для роботи з криптовалютами слід підходити до їх аналізу комплексно. Не можна оцінювати кріптобіржі тільки по одному або декільком критеріям.

Відповіді на поширені запитання

Тематика криптовалютних бірж є великою і досить складною. У процесі її вивчення може виникати велика кількість питань. Сьогодні ми відповідаємо на найпопулярніші з них.

Питання 1. Чи існує офіційна біржа криптовалют?

Одним з найважливіших критеріїв вибору кріптовалютної біржі є надійність. У новачків нерідко виникає питання: Чи існує яка-небудь офіційна або державна кріптобіржа, яка має максимальний рівень безпеки. Фахівці дають однозначну відповідь: такого проекту просто немає.

Насправді абсолютно всі існуючі на сьогоднішній день криптовалютні біржі є приватними компаніями.

Важливо розуміти: у більшості світових держав, у тому числі в Україні, слабо розвинене законодавче регулювання криптовалют. Багато країн взагалі відмовляються визнавати цифрові грошові одиниці. Тому створення державної біржі є неможливим з точки зору законодавства.

Виходить, що всі діючі в світі біржі криптовалют є приватними організаціями, які створені окремою людиною або групою осіб. При наявності певного капіталу і знань будь-хто може зайнятися створенням власного проекту такого типу.

Новачки нерідко замислюються: якщо всі криптовалютні біржі - лише приватні компанії, як можна міркувати про будь-яку їх надійності? Насправді все відносно.

Припустимо, що діє 2 приватні фірми. Одна-відома на весь світ, має філії в багатьох країнах. Інша-зареєстрована в офшорній зоні, власники її невідомі. Не потрібно проводити серйозний аналіз діяльності, щоб зрозуміти, що саме перша компанія є досить надійною, саме їй варто віддати перевагу.

По суті саме так визначається рівень надійності кріптобірж. Для цього вони порівнюються за наступними критеріями:

 • місце реєстрації;
 • власник компанії;
 • рівень популярності;
 • обсяг торгівлі;
 • відгуки діючих клієнтів.

Напевно всім зрозуміло, що найнадійнішими є великі біржі, які зареєстровані в країнах, що не мають відношення до офшору. Якщо при цьому власники не приховують свою особистість і є відомими людьми, рівень надійності ще вище↑.

З одного боку, в світі існує велика кількість криптовалютних бірж, які мають високий↑ рівень надійності. Але з іншого боку, на світі немає нічого ідеального. Біржі створені людьми, які періодично припускаються помилок. Тому неможливо на 100% гарантувати, що кошти користувачів знаходяться під надійним захистом.

Сьогодні в світі величезна кількість хакерів намагаються зламати різні сервіси і вкрасти гроші клієнтів компаній. Частина з них домагається успіху. Але не варто забувати: біржі також пред'являють серйозні вимоги і вкладають чималі гроші, щоб забезпечити безпеку вкладень користувачів. Фахівці докладають максимум зусиль, щоб запобігти злом і несанкціонований доступ.

Так як гарантувати збереження коштів на будь-якій біржі на 100% неможливо, фахівці не рекомендують зберігати у них великі капітали. Якщо все-таки є бажання працювати з серйозними сумами, є сенс розподілити їх між декількома надійними сервісами. Якщо навіть один з них впаде, вдасться зберегти більшу частину коштів, яка зберігається на інших.

Питання 2. Які існують біржі криптовалюта з виведенням в гривнях рідною мовою?

Буквально кілька років тому криптовалютні біржі були розвинені досить слабо. Багато з них пропонували клієнтам вузький набір валютних пар і обмежену кількість функцій. Більш того, переважна більшість таких проектів були зареєстровані за кордоном і не мали українськомовного інтерфейсу.

Популярність криптовалюти росла швидкими темпами, ринок розширювався. Поступово стали з'являтися проекти, які набагато краще були налаштовані на роботу з українським користувачами. Сьогодні велика кількість кріптобірж мають український інтерфейс і дозволяють виводити з рахунку гривні.

Найпопулярнішими серед кріптовалютних бірж є:

 • EXMO;
 • Kuna.

Питання 3. Які китайські криптовалютні біржі є кращими і мають хороші відгуки?

Одними з найбільших обсягів торгів криптовалютами можуть похвалитися китайські біржі. Тому рівень їх популярності постійно зростає, адже тут обертаються серйозні капітали.

Однак перш ніж приступити до реєстрації на китайських кріптобіржах, слід дізнатися: вони ретельно перевіряють особистості своїх клієнтів. Тому, цілком можливо, для допуску до торгів доведеться надати цілий ряд документів. Зате такий підхід істотно підвищує↑ рівень захисту грошових коштів.

Нижче представлений рейтинг ТОП - 4 кращих китайських бірж, які заслужили визнання користувачів у всьому світі.

№1. BitFinex

BitFinex була створена в 2012 році. Сьогодні ця біржа має найбільші обсяги торгів не тільки на китайському ринку, але і в усьому світі. Перш ніж клієнта допустять до роботи, йому доведеться пройти досить складну верифікацію в зареєстрованому акаунті.

Крім самого популярного біткоіна тут можна здійснювати операції з Litecoin і іншими криптовалютами. Користувачі можуть працювати як з маржею, так і без неї, в режимі брокера.

№2. BTCChina

BTC працює на ринку з 2011 року. Вона має досить серйозні щоденні обороти і пропонує професіоналам всі найважливіші інструменти трейдингу. Для торгівлі на біржі потрібно надати документ, що засвідчує особу, і номер телефону.

Однак слід знати: робота проекту здійснюється тільки англійською та китайською мовами.

№3. OKCoin

OKCoin - криптовалютна біржа, яка діє на ринку досить давно. Проект тривалий час стабільно є одним з лідерів за обсягом торгів. Біржа пропонує для роботи кілька найпопулярніших пар криптовалют.

З одного боку, також як інші китайські сервіси, проект вимагає пройти підтвердження особистості. Однак при бажанні торгувати тільки цифровими валютами пройти його досить просто. Клієнту навіть не доведеться надавати жодних документів.

№4. Huobi

Відмінною особливістю біржі Huobi є те, що всі криптовалюти тут торгуються тільки в парі з китайським юанем. Тому проект припаде до душі не всім користувачам.

Більш того, інтерфейс працює тільки на китайській та англійській мовах. Перш ніж користувач зможе приступити до торгівлі, він повинен пройти процедуру ідентифікації.

Висновок + відео

В останні роки криптовалюта придбали колосальну популярність. Більш того, її рівень з плином часу продовжує зростати.

У такій ситуації величезна кількість людей приймають рішення працювати з цифровими грошовими одиницями. Для цього буде потрібно скористатися послугами криптовалютних бірж. Для вибору кращого проекту необхідно проаналізувати різні сервіси відповідно до цілого ряду критеріїв.

На цьому у нас все. Бажаємо всім читачам "БізнесКіт.com" успіху на фінансових ринках! Нехай робота з кріптовалютнимі біржами приносить максимальний прибуток.

Якщо вам сподобався даний матеріал, то не забудьте поділитися ним в соц мережах зі своїми друзями. До нових зустрічей!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити