Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів "BiznesCat.com"! У цій статті ми розповімо, як взяти гроші в борг під розписку від приватної особи через нотаріуса, де знайти номери телефонів реально перевірених кредиторів і де терміново зайняти грошей під відсотки без передоплати у приватної особи.

Кожна людина хоч раз в житті відчувала фінансові труднощі. В такому випадку хорошим виходом стане взяти гроші в борг у приватної особи (простих людей).

Нерідко в таких ситуаціях виручають друзі, але у них можуть бути фінансові труднощі або інші причини, за якими вони не зможуть допомогти. Необхідно розуміти, що при позиці у приватної особи можна потрапити в неприємності. Про те, як їх уникнути і зайняти гроші в борг у приватної особи терміново, читайте в цій статті.

Де зайняти гроші в борг

Які переваги має позика грошей в борг у приватної особи ?

Якщо вам знадобилася певна сума терміново і на короткий проміжок часу, то сміливо звертайтеся до приватного інвестора. Однак варто враховувати, вони надають необхідну грошову суму під більший↑ відсоток, ніж банки.

Однак звернення до них має свої переваги:

 • всі заявки обробляються в найкоротші терміни;
 • кредитори не перевіряють вашу постійну зайнятість на роботі;
 • приватні інвестори дуже рідко роблять запити в НБКІ (Національне бюро кредитної історії) і самі не подають туди відомості;
 • застава не потрібна.

Як правило, приватна особа дає невеликі суми позик на короткий термін. Максимально можлива сума становить 40 000 грн, а термін не більше, ніж 6 місяців.

Процентна ставка може варіюватися від 1 до 10% в день від всієї суми боргу. Це пояснюється високими↑ ризиками неповернення боргу і відсутністю застави.

Приватний кредитор дуже лояльний до своїх клієнтів. Видаючи грошову суму, він не перевіряє вашу фактичну зайнятість на роботі, кредитну історію і наявність боргових зобов'язань.

Такий вид позики доступний практично всім, в тому числі:

 • особам без постійного місця роботи (наприклад, якщо людина працює по віддаленій роботі на дому через Інтернет);
 • пенсіонер;
 • працівникам, які працюють неофіційно та іншим категоріям громадян.

На що звернути увагу перед тим, як взяти гроші в борг під розписку від приватної особи ?

Отримання грошей в борг у приватної особи, як і будь-яка інша фінансова операція, має цілий ряд підводних каменів. В першу чергу слід прийняти той факт, що Умови такої позики будуть менш вигідними, ніж в банках.

Однак слід звертати увагу на кілька моментів, щоб істотно скоротити ризик і не потрапити в боргову яму:

 1. Як при отриманні будь-якого кредиту, важливо уважно прочитати договір. Якщо якісь його пункти залишаться незрозумілими, важливо в обов'язковому порядку уточнити їх у інвестора. Якщо відповіді отримати так і не вдалося, варто звернутися до юриста або до більш досвідченого позичальника.
 2. Підписувати договір можна тільки після того, як будуть отримані і перераховані гроші. Справа в тому, що підпис позичальника на цьому документі підтверджує факт отримання коштів.
 3. Важливо, щоб в договорі позики з приватним інвестором були прописані дані кредитора.
 4. У документах, що підтверджують отримання грошей в борг (в договорі і розписці) сума повинна бути вказана як цифрами, так і прописом.
 5. Фахівці рекомендують завіряти розписки через нотаріуса. Вартість такої послуги невисока. При цьому в разі проблем це допоможе захистити як кредитора, так і позичальника.
 6. Нерідко інвестори переконують позичальників, що відсотки при приватному кредитуванні необхідно виплатити відразу при оформленні угоди. Не варто цьому вірити, так як така умова зовсім не є обов'язковим. Якщо ви з ним не згодні, варто продовжити пошук відповідного варіанту.
 7. Повернення коштів обов'язково слід оформляти документально. В ідеалі це слід робити складанням нотаріально завіреної розпискою. Варто розуміти, що це стосується в тому числі і кожного платежу.
 8. Перш ніж погодитися з умовами кредитування, варто провести розрахунки. Якщо для самостійного їх проведення недостатньо знань, можна скористатися спеціальним кредитним калькулятором.

Де зайняти грошей в борг у приватної особи - 4 способи взяти гроші в борг терміново під розписку у простих людей ?

Найважливішим етапом отримання позики у приватної особи є вибір кредитора. Це має бути людина з ідеальною репутацією, яка бажає передати наявні у неї гроші в борг під відсотки.

При виборі кредитора, головне не зіткнутися з шахраями, які нерідко залучають довірливих людей, які потребують грошових коштів, через Інтернет.

На даний момент існує кілька способів знайти приватна особа, у якого можна зайняти грошей в борг під відсотки терміново. Нижче представлені найпопулярніші з них.

Спосіб 1. Використання послуг посередників

Багато позичальників не хочуть шукати приватного кредитора самостійно. Причини при цьому можуть бути різні, а вихід один – звернутися за допомогою до посередників. Найчастіше в якості них виступають кредитні брокери.

У завдання посередника входить пошук надійних приватних кредиторів, Порівняння пропонованих ними умов, вибір кращого варіанту. Виходить, що кредитний брокер займається зведенням позичальника з кредитором.

Спосіб 2. Оголошення

Нерідко приватні особи, які надають грошові кошти в борг, для поширення інформації про себе використовують оголошення. Розміщують вони їх на інтернет-сайтах, а також в друкованих виданнях. Для пошуку кредитора вивчення оголошень є найпростішим способом.

Спосіб 3. Асоціація приватних інвесторів

У багатьох мегаполісах діють спеціалізовані об'єднання приватних кредиторів. Саме тут можна знайти інвестора, який надасть гроші в борг під відсотки. В якості підтвердження своїх намірів позичальник при цьому складає розписку.

Спосіб 4. Бізнес форуми

В Інтернеті діє величезна кількість спеціалізованих форумів, які присвячені веденню та розвитку бізнесу. На таких ресурсах можна знайти інвесторів, які хочуть вкласти кошти в чийсь бізнес під відсотки.


Для порівняння різних варіантів пошуку приватних інвесторів основні їх особливості представлені в таблиці нижче.

Варіант Основні особливості
Використання послуг посередників Використовується при відсутності часу і бажання самостійно шукати кредитора
Посереднику доведеться заплатити комісію
Оголошення Пошук на інтернет-дошках оголошень і в друкованих виданнях
Високий ризик зіткнутися з шахраями
Асоціація приватних інвесторів Об'єднання діють в першу чергу в найбільших містах
Бізнес форуми Кошти можна отримати тільки на розвиток і створення бізнесу

Рекомендуємо прочитати також статтю - "Де взяти гроші - 17 варіантів знайти гроші терміново".

Як взяти гроші в борг у приватної особи під розписку - особливості та умови отримання ?

Можна виділити цілий ряд особливостей, характерних для отримання грошових коштів в борг під розписку. Щоб швидко і без праці взяти гроші в борг під розписку від приватної особи, важливо ознайомитися з основними характеристиками процедури.

4.1 Вибір реально перевіреного кредитора

У більшості випадків в якості приватних кредиторів виступають фізичні особи, у яких є накопичення. Щоб нарощувати свій капітал, вони приймають рішення видавати свої гроші в борг під відсотки. Щоб знайти кредитора, важливо використовувати надійні та перевірені джерела.

При виборі приватної особи, у якого будуть отримані гроші в борг, важливо враховувати в першу чергу наступні фактори:

 • репутація, а також рейтинг особи, що надає позики;
 • умови, на яких кредитор видає грошові кошти в борг;
 • як довго приватна особа надає позики на ринку;
 • наявність відгуків позичальників (як позитивних, так і негативних).

4.2 Умови надання позики

Коли кредитор буде обраний, з ним необхідно зв'язатися, щоб уточнити основні умови позики. Для цього можна використовувати телефон, електронну пошту та інші засоби зв'язку. Однак фахівці рекомендують по можливості віддати перевагу особисту зустріч.

В першу чергу позичальників цікавить розмір процентної ставки. Справа в тому, що саме вона багато в чому визначає величину майбутньої переплати.

При отриманні грошей в борг у приватної особи під розписку, ставка зазвичай не є фіксованою. Вона визначається індивідуально в процесі переговорів між позичальником і кредитором і залежить від великої кількості факторів.

Відсоток, а також абсолютно всі інші умови одержуваного позики повинні бути зафіксовані в договорі. Більш того, фахівці рекомендують в розписці відобразити грошовий еквівалент процентної ставки (розмір переплати).

4.3 Розрахунок основних параметрів позики

У більшості випадків при отриманні позики у приватної особи на тривалий термін погашення боргу здійснюється частинами. В цьому випадку необхідно розрахувати розмір кожного платежу.

Найчастіше доводиться повертати однакові суми через рівні проміжки часу. Ці умови теж в обов'язковому порядку вказуються в договорі позики.

Неможливо заздалегідь сказати, яким буде розмір позики у приватної особи. Видаваєма сума визначається кредитором з урахуванням платоспроможності, а також благонадійності позичальника.

Найчастіше у приватного інвестора можна отримати невеликий кредит. У більшості випадків сума знаходиться в межах від 500 (п'ятисот) грн до 10 (десяти) тисяч. Термін позики традиційно не перевищує декількох місяців. При цьому відсотки нараховуються щодня в розмірі 0,3-4%. При отриманні невеликого кредиту сума боргу разом з відсотками повертається після закінчення терміну. В цьому випадку отримання грошей в борг у приватної особи схоже на мікрокредитування.

Позики (у вигляді мікрокредитування) видаються за умови оформлення договору та розписки. Забезпечення у вигляді застави або позичальників не надається.

Якщо позичальникові потрібна велика грошова сума, можна знайти інвесторів, які видають кредити в розмірі 40 000 - 1 000 000 грн. У цьому випадку обов'язково буде потрібно надання майна в заставу. При цьому важливо враховувати, що отримати вдасться не більше 60% ринкової ціни забезпечення.

4.4 Вимоги до позичальників і документів

У більшості випадків приватні інвестори налаштовані до потенційних позичальників більш лояльно, ніж банки. Вони не вимагають підтверджувати працевлаштування, подавати довідку про доходи. Крім того, для приватного кредитора не має значення, яка кредитна історія потенційного позичальника.

При цьому можна виділити ряд вимог, які пред'являють інвестори:

 1. Повноліття. Відповідно до українських законів позичальником може виступати фізична особа, вік якої не менше 18 років. При цьому максимальну планку кожен кредитор встановлює самостійно. Однак більшість інвесторів відмовляється співпрацювати з пенсіонерами.
 2. Громадянство, а також постійна реєстрація на території оформлення позики. У більшості випадків кредитори не видають гроші фізичним особам, які живуть в іншому місті. Справа в тому, що в разі необхідності подати в суд за неповернення боргу можуть виникнути труднощі через віддаленість позичальника і кредитора один від одного.
 3. Наявність у власності високоліквідного дорогого майна. У разі отримання позики на велику суму воно буде виступати заставою, для невеликих кредитів-підтвердженням платоспроможності.

Уважно вивчивши представлені вище дії, можна істотно скоротити час на отримання грошей в борг у приватної особи.

Як позичити гроші в борг у приватної особи під заставу - особливості позики ?

Фахівці рекомендують спочатку спробувати позичити гроші без надання застави. Якщо ж потрібна досить велика грошова сума, кредитори гарантовано зажадають надати забезпечення.

В якості застави можна використовувати наступне майно:

 • нерухомість;
 • транспортний засіб;
 • цінні папери;
 • коштовний метал;
 • бізнес.

Представлений список не є вичерпним. Заставою може стати будь-яке ліквідне дороге майно, якщо, звичайно на це погодиться кредитор.

Щоб отримати гроші в борг із забезпеченням, доведеться оформити договір застави. Найкраще робити це, звертаючись до фахівців. Більш того, такий документ варто завірити через нотаріус.

Позичальник повинен пам'ятати: якщо він не виплатить борг, кредитором буде продано майно, надане в заставу. Після погашення заборгованості залишилася грошова сума буде передана боржнику.

Однак кредитор надійде саме так, якщо даний факт прописаний в пункті договору, що стосується умов реалізації предмета застави.

Приймаючи рішення зайняти гроші в борг під заставу, важливо бути впевненим, що кредитора цікавить не майно боржника, а саме прибуток у розмірі відсотків. Для цього слід звернутися за консультацією до юриста щодо договору, а також вивчити відгуки про інвестора.

Дам гроші в борг під розписку від приватної особи через нотаріуса без передоплати: які гарантії повернення?

Часто можна зустріти на дошках оголошень, в рекламі, в Інтернеті - "дам гроші в борг під розписку від приватної особи без передоплати". Звідси виникає питання, які гарантії вони мають при поверненні грошових коштів? Адже позичальник може не віддавати гроші.

Тому розглянемо список документів за якими оформляється позика.

1) Договір

Всі істотні умови видачі та повернення такої позики прописуються в договорі.

Перед підписанням необхідно уважно ознайомитися з договором і проговорити всі істотні умови. Зверніть увагу на процентну ставку. Вона буде на порядок вище, ніж у банку, але ймовірність отримання такої позики майже 100%-ва.

Процентна ставка за позиками від приватного інвестора безпосередньо залежить від термінів повернення грошової суми. Чим довше↑ термін повернення позики, чим більше↑ доведеться заплатити за користування коштами.

Умови у всіх кредиторів приблизно однакові, але перш ніж взяти кредит у приватної особи під розписку, необхідно уважно ознайомитися з умовами договору, штрафними санкціями і термінами повернення.

Важливо! Уважно читайте способи врегулювання спорів. У разі неповернення грошових коштів кредитор звертається до суду і колекторам для стягнення простроченої заборгованості та сплати всіх штрафів, пені та неустойок.

Після підписання договору обома сторонами позичальник пише розписку про борг грошових коштів.

2) Розписка про отримання грошових коштів

Вона складається в рукописній формі і є невід'ємною частиною договору позики. Розписка виступає заставою або гарантійним листом повернення позикових грошових коштів. Вона володіє юридичною силою і може бути надана в суд як доказ.

Як правильно написати розписку про отримання грошей в борг 

Розписка в отриманні грошей в борг обов'язково повинна містити інформацію:

 • місце складання (місто, населений пункт);
 • дата її складання;
 • паспортні дані;
 • місце реєстрації та фактичного проживання;
 • дата народження;
 • сума кредиту;
 • терміни погашення;
 • процентна ставка;
 • інша інформація на розсуд кредитора;
 • підпис особи, яка склала розписку.

Розписка про отримання грошових коштів в борг завіряється нотаріусом або свідком. Нотаріус, звичайно, дорожче, але надійніше. При оформленні великої суми позики фахівці настійно рекомендують звертатися до нотаріуса за завіренням розписки.


Після того, як всі істотні умови обговорені, договір підписаний, розписка взята, Ви отримуєте позикові кошти.

Візьму гроші в борг під відсотки (розписку) у приватної особи: які ризики можуть виникнути? ?

Перш ніж взяти в борг у приватної особи гроші, важливо вивчити ризики, які можуть виникнути при оформленні угоди:

 1. Не варто віддавати розписку інвестору і підписувати договір до моменту отримання коштів. Такі дії підтверджують, що угода здійснена. Якщо при цьому кредитор виявиться недобросовісним, позичальник придбає зобов'язання з виплати боргу, не отримавши при цьому грошей.
 2. Важливо переконатися, що приватний інвестор не пов'язаний з кримінальним світом. Якщо зв'язатися з таким кредитором, є ризик вибивання боргів незаконними методами.
 3. Важливо розуміти, що приватні інвестори не надають програм реструктуризації. Тому не варто позичати грошові кошти, якщо немає впевненості, що вийде повернути їх.

Де шукати номери телефонів за якими можна взяти гроші в борг у приватної особи? ☎

Контакти людей (приватних осіб), які дають гроші в борг, можна знайти практично скрізь: в друкованих виданнях, в оголошеннях на стовпах і зупинках, в Інтернеті. Сьогодні чимала кількість інвесторів приймають рішення заробляти на видачі позик.

Подібні послуги здатні допомогти в складній ситуації, так як:

 • приватні кредитори не вимагають великого пакету документів;
 • вони зазвичай закривають очі на проблеми в кредитній історії;
 • вибираючи позики через Інтернет, можна отримати гроші і зовсім не виходячи з дому.

Важливо розуміти, що звернення за грошима до приватної особи пов'язано з великими витратами у вигляді відсотків. Більш того, важливо бути надзвичайно уважним при укладанні таких договорів.

Як розпізнати шахраїв, які дають грошові кошти в борг під розписку без передоплати ?

Серед приватних інвесторів можуть зустрічатися і шахраї, особливо багато їх в Інтернеті. Тому найбезпечніший варіант - взяти гроші в борг у реально перевіреного приватної особи.

Щоб знайти такого інвестора, можна звернутися до посередників, в якості яких виступають брокери. Вони за певну винагороду шукають найвигідніші для вас умови кредитування, допомагають оформити договір позики і перевірити його на чесність.

Винагорода брокерів становить від 0,5% до 10% від загальної суми позики. Іноді вони беруть передоплату, яка не повертається в разі відмови від подальшої співпраці або відмови кредитора видати вам позику.

Але серед брокерів теж дуже часто зустрічаються шахраї, яким не важливо, повернете ви позику чи ні, їм важливо тільки отримати свою винагороду.

Слід дотримуватися пильності в наступних ситуаціях:

 1. Приватний кредитор просить у вас повні відомості банківської карти (з терміном її дії і сvс кодом). Цей код ніколи і нікому не варто повідомляти. Знаючи його, шахрай може списати грошові кошти з карти.
 2. потрібно переслати свій відсканований паспорт третім особам. До такої ситуації також слід поставитися з обережністю. Шахраї можуть по ньому оформити позику в будь-якій кредитній організації.
 3. приватний кредитор перед видачею грошових коштів просить внести комісію (за розгляд заявки або за перевірку кредитної історії) – це швидше за все шахрай. Комісію від отримає, а ось ви свою позику - ні.

Намагайтеся вибирати перевіреного кредитора, який вже встиг себе зарекомендувати з позитивного боку. Знайти його можна на різних форумах, дошках оголошень, сайтах і т. д.

Після вибору кредитора ретельно вивчіть умови надання грошових коштів. Зверніть увагу на процентну ставку. Важливо, щоб вона була фіксованою, а не змінною.

 • фіксована - на весь термін кредитування залишається незмінною;
 • змінна може змінюватися, наприклад, залежати від зміни курсу долара або євро і т. д.

Визначившись з процентною ставкою, вивчіть умови повернення позики. Якщо сума велика, то позику можна повертати частинами. Всі ці істотні умови обов'язково повинні бути обговорені і прописані в договорі.

Уважно читайте виноски і пункти, які прописані дрібним шрифтом. Це допоможе не стати жертвою шахрая. Вивчіть терміни повернення позики, можливість дострокового погашення і всі штрафні санкції.

Після повного погашення позики обов'язково вимагайте розписку з відміткою про те, що кредитор не має до вас ніяких претензій і борг погашений повністю.

Скільки грошей можна взяти в борг у приватної особи?

Обмеження по сумі залежить від конкретного приватної особи або кредитної організації, що пропонують гроші в позики. Від суми залежить спосіб отримання коштів і процентна ставка.

Як правило невеликі суми від 5 до 10 тисяч грн можна оформити миттєво на банківську карту, без зайвої витрати часу на перевірки позичальника.

Позика суми до 10 мінімальних розмірів оплати праці оформляється протягом години і як правило, для цього потрібна особиста зустріч і підписання документів. Позику більшої суми необхідно оформляти в присутності нотаріуса.

Від суми кредиту залежить і ставка по відсотку. Невеликі короткострокові позики приватні кредитори оформляють під 10% і вище, в деяких випадках відсоткова ставка може скласти 3-5% на місяць.

Позика готівкою при особистій зустрічі з приватною особою

Позика готівкою від приватної особи при особистій зустрічі — дуже популярна послуга.

Незважаючи на поширеність банківських карт і електронних грошей, особистий контакт залишається важливим аргументом.

Тут можна перевірити безпосередньо паспорт, дати розписку, а головне — отримати готівку з рук в руки, не сплачуючи відсотки посередникам.

Зустріч зазвичай проходить швидко, тому часто все обходиться без перевірки кредитної історії.

Ще важливий момент: особиста зустріч-це можливість поторгуватися, якщо ви вмієте спілкуватися, то зможете скинути пару відсотків, знайшовши відповідні аргументи.

Позики під 0 відсотків - гроші в борг без відсотків від приватних осіб

Чи можлива позика під 0 відсотків? Ні, відсотки з боргів - заробіток кредиторів.

Але, приватний кредитор може наприклад, звільнити вас від відсотків в перші кілька місяців. Це люди-з ними можна говорити. Почитайте умови, виберіть кредитора, напишіть йому, викладіть свою ситуацію, зробіть свою пропозицію.

Багато МФО потребують нових клієнтів. У зв'язку з цим, існує безліч кредитних пропозицій, де комісія на першу позику становить 0 відсотків. Подібні пропозиції будуть цікаві тим, кому терміново знадобилися гроші, а бажання переплачувати немає.

Сума мікропозик під 0 відсотків, як правило, не перевищує 10 000 — 12 000 грн. Максимальний термін повернення-місяць.

При сумлінному ставленні до кредитування, позичальник вирішує короткострокові грошові проблеми і набуває позитивну клієнтську історію. МФО, в свою чергу, отримує надійних партнерів.

На жаль, приватні позичальники рідко дозволяють собі дати гроші в борг під 0%.

Висновок + Відео

Перш ніж взяти гроші в борг у приватної особи, приділіть час на вибір кредитора. Оцініть ступінь його надійності. Уникайте шахраїв і незаконних схем отримання грошових коштів.

Бажаємо читачам журналу "БізнесКіт.ком" фінансової грамотності та незалежності. Якнайшвидшого фінансового відновлення!

Якщо залишилися питання, зауваження або доповнення по цій темі, то пишіть їх в коментарях нижче. Також будемо раді, якщо ви поділитеся статтею в соціальних мережах зі своїми друзями. До нових зустрічей!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 # Юлія 26.11.2020, 19:47
Доброго вечора!
Хто може порадити надійну,провірену
людину,в якоі' можна позичити 70000 грн
на 24 місяці
Буду вдячна за допомогу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Вікторія 20.12.2020, 08:52
Цитую Юлія:
Доброго вечора!
Хто може порадити надійну,провірену
людину,в якоі' можна позичити 70000 грн
на 24 місяці
Буду вдячна за допомогу
вам допомогли?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Руслан 28.04.2021, 08:42
Напишіть на вайбер для отримання більш детальної інформації +380684925023
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Іванна 09.12.2020, 12:18
Добрий день.Дуже потірібні гроші 100000грн на 24 місяці.Буду вдячна за допомогу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Людмила 14.01.2021, 13:01
Потрібно 70000 під відсотки ,на 24 місяцісрочно ,порадьте надійну людину
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Марина 29.12.2020, 05:41
Доброго дня. Потрібні кошти 50000 хто може допомогти. 0979665447
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Лілія 09.01.2021, 14:43
Доброго дня. Можете порадити чесну людину, у якої мої можна позичити 100000 грн. На 24 місяці. Дуже потрібні кошти. Щиро дякую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Ірина 09.01.2021, 22:15
Доброго вечора! Хто може порадити добропорядну людину в якої можна отримати позику 250000грн. на 3 роки. Або людина, яка допоможе отримати кредит у банку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Людмила 10.01.2021, 10:22
Доброго дня потрібно дуже 50000 під відсотки на 24 місяці. Хто може допомогти відгукніться
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Іларія 11.01.2021, 16:23
Доброго дня.Потрібно 100тис.грн на 3 роки.Потрібний надійний кредитор.Можливо хтось порадить.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Цікавить чи знайшли 05.04.2021, 16:12
Цікавить чи знайшли таку людину?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Ніна 11.01.2021, 20:01
Доброго вечора! Дуже потрібно 30000грн, хто може допомогти-підкажіть? Дуже буду вдячна.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Ніка 12.01.2021, 15:21
Доброго дня, хто може порадити чесну людину в якої можна позичити280000грн під розписку на 3 роки?
0669679609
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Михайло Селезньов 12.01.2021, 16:44
Доброго дня будьласка хто може позичити 3.000доларів під рощписку чесно я баиько трох дочок будь ласка напишіть срочно треба
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Maguire 15.01.2021, 09:39
Комерційні та приватні позики під 2% відсоткової ставки, оренди та фінансові рішення на середньому ринку, які можуть допомогти приватним особам чи фірмам побудувати сильніше та краще майбутнє. Вас відхиляли фінансові установи чи переглядали борг? Ця фірма забезпечить необхідне фінансове рішення. Схвалення та передача позики займає два робочих дні, щоб отримати додаткову інформацію: () або номер Whats'App: +13013649726
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Олеся 20.01.2021, 17:20
Добрий день, підкажіть де можна позичити 80000 грн на 12 місяців?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олеся 20.01.2021, 17:22
Добрий день, потрібно 80000 грн на 12 місяців. Буду вдячна за допомогу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій Косенков 23.01.2021, 10:10
Кредит під заставу - ТОП-4 кредитних організацій biznescat.com/finansy/131-yak-vzyati-kredit-pid-zastavu-majna.html#h4-de-vziaty-kredyt-pid-zastavu-top-4-kredytnykh-orhanizatsii
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ольга 22.01.2021, 11:00
Доброго дня! Дуже потрібно 30000грн, хто може допомогти-підкажіть? Дуже буду вдячна!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Любов 22.01.2021, 17:03
Доброго дня.Терміново потрібні гроші 25000 грн,під відсоток на 10 місяців,працю офіційно.Буду дуже вдячна
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій Косенков 23.01.2021, 10:03
Банки, що пропонують найнижчі ставки за кредитами: ТОП-6 найкращих biznescat.com/finansy/129-spozhivchi-krediti.html#h4-banki-shcho-proponuyut-najnizhchi-stavki-za-kreditami-top-6-najkrashchikh
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Валентина 26.01.2021, 06:33
Здравствуйте. Нужны 150 000 гривен на 5 лет Работаю официально. Готова платить равными частями каждый месяц. Проживаю в Днепре.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Maguire 18.02.2021, 11:06
Я являюсь приватним кредитором і можу фінансувати вашу позику. Пропоную всі види позик за вигідною процентною ставкою. Без кредитних перевірок.

Якщо вас зацікавила моя пропозиція , звяжіться зі мною, вкажіть необхідну сумму позики необхідною сумою позики тавкажіть термін на який потрібні гроші.

І будь ласка пишіть лише серйозні запити. Будь ласка, надішліть мені свою електронну пошту у, щоб ми могли продовжувати спілкування Моя пошта:**( Олександр Бурко )
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Maguire 18.02.2021, 11:07
Цитую Валентина:
Здравствуйте. Нужны 150 000 гривен на 5 лет Работаю официально. Готова платить равными частями каждый месяц. Проживаю в Днепре.


Я являюсь приватним кредитором і можу фінансувати вашу позику. Пропоную всі види позик за вигідною процентною ставкою. Без кредитних перевірок.

Якщо вас зацікавила моя пропозиція , звяжіться зі мною, вкажіть необхідну сумму позики необхідною сумою позики тавкажіть термін на який потрібні гроші.

І будь ласка пишіть лише серйозні запити. Будь ласка, надішліть мені свою електронну пошту у, щоб ми могли продовжувати спілкування Моя пошта:**( Олександр Бурко )
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Світлана 13.02.2021, 11:02
Потрібні гроші 50000 грн на 2 роки під віцоток хто може допомогти срочно треба допоможіть будь-ласка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олександр Бурко 18.02.2021, 11:02
Я являюсь приватним кредитором і можу фінансувати вашу позику. Пропоную всі види позик за вигідною процентною ставкою. Без кредитних перевірок.

Якщо вас зацікавила моя пропозиція , звяжіться зі мною, вкажіть необхідну сумму позики необхідною сумою позики тавкажіть термін на який потрібні гроші.

І будь ласка пишіть лише серйозні запити. Будь ласка, надішліть мені свою електронну пошту у, щоб ми могли продовжувати спілкування Моя пошта:**( Олександр Бурко )
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Ірина 12.06.2021, 10:28
Мені потрібна позика на 2 роки 50000.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Аня 14.07.2021, 08:23
Доброго дня допоможіть будь ласка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Оксана 11.03.2023, 08:26
Мені потрібно 4000тисячі гривень, через місяць поверну.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Горай Олег Віталійов 10.08.2023, 12:26
Позика на суму 30.000грн
На термін 6 місяців
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ольга 21.02.2021, 06:46
Доброго дня, терміново потрібно 100000 грн.хто може порадити інвестора під розписку буду дуже вдячна.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Вікторія 21.02.2021, 09:07
Терміново потрібно 40 000 тис грн. На 3 роки порадьте будь ласка порядного кредитора
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Михайло 22.02.2021, 16:22
Потрібно срочно 250 000 грн хто може позичити на 3 роки під розписку, працюю офіційно.
Буду вдячний за допомогу
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Аншика Шрівас 01.03.2021, 15:16
Вам потрібна позика? Кредит для бізнесу? Особиста позика? Ваш кредит поганий? Ми можемо запропонувати вам необхідну позику з відсотковою ставкою 3% ...
Whats-app: +919916071687
З повагою ..
Пане ПОЛЕ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ігор 03.03.2021, 11:31
Потрібно 80000гр на 24 місяців.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Adrian Bayford 06.03.2021, 11:50
Добрий день.

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами зараз ()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Надія 13.04.2021, 18:55
Потрібні гроші 85000гривень на три роки. Допоможіть будь ласка дуже потрібно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олександр 31.03.2021, 17:19
Доброго дня потрібно терміново 80000 грн. Від приватної особи під розписку в Хмельницькому.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 01.04.2021, 05:29
Хто може позичити срочно 70000грн? На 1 рік, під розписку в нотаріуса, Львівська область!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Monica 07.04.2021, 10:55
зверніться до для отримання термінової позики сьогодні з процентною ставкою 2%.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Олена 14.04.2021, 15:03
Добрий вечір шукаю приватну осубу яка надає кошти в борг під відсотки, треба закрити мікрозайми, с просрочками ,25000 на термін більш як один рік, маю земельну ділянку, Херсон україна
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ярослав 16.04.2021, 08:42
Потрібна сума на 50000 гривень на 10 місяців можливо з достроковим погашенням працюю не офіційно зарплата від 10000-30000
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Михайло 28.04.2021, 22:01
Доброго дня. Потрібно гроші. Хто може позичити?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Михайло 28.04.2021, 22:04
Доброго дня. Позичте хто скільки може грошей. Навіть якщо вам не потрібно буде то після того як зароблю то віддам на благодійність
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Тетяна 17.05.2021, 09:01
Доброго дня. Терміново потрібні гроші на карту. 10000 тис. Порадьте надійну людину. Куди вже не зверталася тільки просять оплату а грошей немає
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Вікторія 19.05.2021, 10:10
Доброго дня.терміново потрібен кредит 25000 на 3 роки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Анастасія 04.06.2021, 08:04
Доброго дня, потребую 75000 на 5 років
Працюю, тому всі платежі будуть оплачені
Шукаю чесного та порядочного кредитора
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Андрій 14.06.2021, 01:39
Доброго дня срочно потрібні 50000 хто може допомогти пишіть на емейл
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Дмитро 17.06.2021, 13:36
Доброго дня.Потрібні терміново кошти(70000грн.)на 10 міс. Я військовий за контрактом(ЗП 15600грн). Хто може допомогти? Дякую!()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # J B MORGAN 26.06.2021, 07:33
Особистий кредит від 15 000 грн. До 22 000 000,00 грн. Без перевірки кредитного балу, миттєвого затвердження, електронна пошта:
email:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Proton Loans 27.06.2021, 19:29
Вам потрібна термінова позика? зв’яжіться з нами електронною поштою для отримання інформації про нашу послугу позики. Дзвінки та WhatsApp: +1 (204) 410-2623
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Bridge Finance 06.07.2021, 13:36
Хороший день

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз ()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Любов 07.07.2021, 12:28
Цитую Олександр Бурко:
Я являюсь приватним кредитором і можу фінансувати вашу позику. Пропоную всі види позик за вигідною процентною ставкою. Без кредитних перевірок.

Якщо вас зацікавила моя пропозиція , звяжіться зі мною, вкажіть необхідну сумму позики необхідною сумою позики тавкажіть термін на який потрібні гроші.

І будь ласка пишіть лише серйозні запити. Будь ласка, надішліть мені свою електронну пошту у, щоб ми могли продовжувати спілкування Моя пошта:**( Олександр Бурко )

Здрастуйте , терміново потрібен кредит. Може хтось порадити порядну людину, а то завжди Ппопадаються одні шахраї. Буду вдячна.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Любов 07.07.2021, 12:30
Може хтось порадити порядну людину? Нажаль попадаються тільки шахраї
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Chris Young 08.07.2021, 23:55
Увага !!!

Ramsay Hill Finance Plc пропонує підприємцям можливість легко отримати доступ до позик у швидкому, прозорому та ефективному середовищі. Наш досвід та міжнародні стандарти забезпечують нашим клієнтам якісне обслуговування та доставку. Наша основна послуга - надання міжнародних проектів фінансування компаніям, підприємствам та організаціям для значних проектів землеустрою в галузях відпочинку, туризму, розваг та будівництва, ми також пропонуємо індивідуальний кредит , приватна позика, позика на погашення боргу;

Огляд позик Ramsay Hill Finance Plc:

В даний час позики становлять від 5 000,00 до 4,5 мільйонів доларів; максимальний термін погашення - 18 місяців; для більших розмірів позики відвідайте розділ МСП *

Аудитована фінансова звітність не потрібна *

Гнучкі умови забезпечення залежно від розміру позики (побутові товари, обладнання для бізнесу, товари на складі, транспортні засоби, майно тощо) Гнучкі вимоги до документації *

Довгострокові клієнти з бездоганним показником погашення мають право на зниження процентних ставок та ще швидшу обробку кредиту * Зверніть увагу, що всі заявки проходять безпосередню оцінку одним з наших агентів до рішення комітету.

Контактна інформація Ramsay Hill Finance Plc:

Контактна електронна адреса: або


Дякуємо за ваш час, бажаю вам найкращого ...

Щиро Ваш,
Кріс Янг
Рекламний офіцер
Ramsay Hill Finance Plc
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # J B MORGAN 28.07.2021, 09:38
зв’яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики під найвищу процентну ставку 3%. Наша позика забезпечена та захищена, для отримання додаткової інформації та додатків, електронною поштою. (, whatsapp +917338386140) ім’я та необхідна сума
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Марта Лісова 30.10.2021, 06:32
Доброго дня, шукаю швидко і надійного інвестора, який позичить гроші 50000 тисяч. Дуже срочно потрібно. Строком на 24 місяці +- . Будь ласка. Дуже швидко треба знайти
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Марта Лісова 30.10.2021, 07:24
Доброго дня. Можете порадити чесну людину, у якої мої можна позичити 40000 грн. На 24 місяці. Дуже потрібні кошти. Щиро дякую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Степан 01.11.2021, 14:54
Потрібна позика 60000Ґтис. Гр. Під процент25%. Терміном 8мю місяців. Під росписку. Може хтось порадить таку людину. Тернопіль
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 16.11.2021, 09:34
Добрий день хто може допомогти срочно
потрібні 90000 на 2 рокі розписку і ваш процент
Хочу закрыть всі мікро займи і платить один кредіт
Дуже срочно потрібна допомога
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Іван 03.01.2022, 13:03
Доброго дня підкажіть де можна позичити гроші під розписку 3000 тисячі доларів на 24 місяці
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ingrid 07.01.2023, 13:11
Шановні позичальники.

Маєте фінансові труднощі? Хочете відкрити власну справу? Цю позикову компанію було створено як правозахисну організацію по всьому світу з єдиною метою – допомагати бідним і людям із фінансовими труднощами. Якщо ви хочете подати заявку на кредит, будь ласка, зв’яжіться з ними, використовуючи дані нижче: електронна пошта:

Ім'я:
Необхідна сума кредиту:
Термін позики:
Номер мобільного:

Дякую і благослови Господь
Ingrid
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віктор 10.06.2023, 02:29
Доброго дня,скажіть хто може позичіти під росписку чі відсоток 60000 тис,на 2 3 рокі,але без предоплат,поможіть
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій 13.06.2023, 02:57
Доброго ранку шановні підкажіть будь ласка де можна взяти гроші під розписку 50000на 24місяці буду дуже вдячний
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Назар 18.06.2023, 07:06
Хто може позичити 60000 гривень на рік підскажіть будь ласка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Richard 25.06.2023, 12:20
Вам потрібна термінова позика? Ми надаємо особисті кредити? Бізнес кредит? іпотека? Агрокредит? Позики на навчання? Позики на консолідацію боргу? Кредит на вантажівку? Автокредит? Кредит на готель? Рефінансувати кредити? і більше шкільних позик? Стартовий кредит? .Пропонуємо під 2% відсотків! Зв'яжіться з нами через: ()

Термінова пропозиція кредиту.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Endre 25.06.2023, 12:37
Привіт,

Ми сертифіковані, щоб пропонувати наступні види позик або будь-який тип фінансування: Приватна позика? Позики для бізнесу? Позика на консолідацію боргу? Поліпшити свій будинок? Інвестиційний кредит? Доступні кредити? Особисті кредити? Комерційні кредити? Комбінований кредит? Консолідаційні позики? Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами: ()

Термінова пропозиція кредиту.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Михайло 03.07.2023, 15:22
Доброго дня хто може порадити людину яка може позичити 90000 грн під відсотки звичайно на срок 1-2 роки зависить від процентної ставки яку запропонують, або взяти кредит но віддавати буду я потрібно срочно погасити всі долги та мікрозайми, місто Київ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Михайло 03.07.2023, 15:27
Доброго дня дуже потрібна позика у розмірі 90000 грн для закриття мікрозаймів та долгів, згідний на любі проценти даже з можливістю щоб хтось взяв кредит у банку а я виплачував
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Василина 19.09.2023, 10:16
Доброго дня порадьте добру людину яка з може позичити гроші під розписку . Мені потрібно 90000 тисяч дуже срочно 0971614768 подзвоніть до мене на вайбер я буду дуже вдячна зарання дякую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Іван 27.09.2023, 23:34
добрий день .потрібно 250 тисяч гривень на 5 років.порадьте людину
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Оксана 29.09.2023, 05:38
Доброго дня хто може допомогти з грошима, потрібно 100,000 гривень,на 4роки .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Руслана 09.10.2023, 21:53
Доброго вечора!
Потрібна позика 50000 грн на 6 місяців
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Кароліна 02.11.2023, 20:12
Доброго вечора терміново потрібні гроші
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Dina 10.11.2023, 10:05
Доброго дня,підкажіть людину в якої можна взяти в кредит під відсоткм
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Романна 20.11.2023, 01:07
Доброго вечора! Терміново потрібно 40000грн на термін 9 міс!! Працюю офіційно!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата