Зміст[Сховати]

Добрий день, шановні читачі фінансового журналу "BiznesCat.com"! У цій статті поговоримо про позики експрес: як і де можна отримати швидку позику на карту, банківський рахунок або готівкою онлайн практично без відмов миттєво і цілодобово (24 години на добу).

Прочитавши представлену статтю, ви дізнаєтеся:

 • Що таке експрес-позика;
 • Які переваги та недоліки швидких онлайн-позик;
 • Як швидко отримати позику на карту, рахунок або готівкою, не виходячи з дому;
 • Де вигідно оформити експрес-позику в online режимі / через Інтернет.

В кінці статті традиційно наведені відповіді на поширені запитання. Крім того, в публікації можна знайти поради експертів з оформлення експрес-позик.

Представлена стаття буде корисна абсолютно всім-тим, хто вже зважився на отримання швидкої експрес-позики. Іншим же корисно знати про представлений тип кредитування, адже від необхідності отримати гроші в борг не застрахований ніхто. Тому не варто втрачати ні хвилини, краще приступити до читання прямо зараз!

експрес позика

Що таке позика експрес - огляд поняття ?

Ситуації, коли терміново потрібні гроші, — не рідкість. При цьому часто немає часу шукати знайомих, які можуть дати в борг або чекати розгляду заявки банком. Саме в подібних ситуаціях може допомогти позика експрес.

Експрес позика являє собою послугу фінансового ринку, яка дозволяє отримати гроші в борг швидко - протягом 15-30 хвилин після подачі заявки.

Основними особливостями позик експрес є:

 • відсутність необхідності надавати кредитору великий перелік документів;
 • нецільове використання коштів, тобто позичальник має право витрачати отримані гроші на свій розсуд;
 • найчастіше не потрібні поручителі;
 • позика оформляється без надання застави.

Серед інших переваг експрес позик зазвичай називають наступні:

 1. практично моментальне / швидке прийняття рішення кредитором (протягом декількох хвилин);
 2. широкий діапазон термінів погашення - від декількох днів до року і більше;
 3. можливість отримати грошові кошти віддалено в режимі онлайн, не відвідуючи офіс кредитора;
 4. при неможливості своєчасно повернути борг можна скористатися послугою пролонгації;
 5. велика кількість способів погашення позики.

Таким чином, експрес позика може допомогти впоратися з дуже складною ситуацією. Але варто пам'ятати, що таке кредитування здійснюється на невелику суму – зазвичай не більше 4 000 грн.

Переваги та недоліки швидкої експрес позики онлайн - нюанси кредитування ?

Однією з найважливіших особливостей експрес-позики онлайн є дуже висока швидкість оформлення. Найчастіше з моменту початку подачі заявки через Інтернет до отримання грошей проходить не більше 30 хвилин. Цілком природно, що за цей час ретельно перевірити позичальника не вдасться. Тому експрес позики видаються з мінімальною ймовірністю відмови.

Ще однією особливістю оформлення моментальних кредитів є відсутність вимог про надання забезпечення у вигляді поруки або застави. Однак деякі кредитори не відмовляються від обов'язкової страховки громадянина. Така послуга є добровільною, але в разі відмови від оформлення поліса може бути збільшена ставка за позикою.

Таким чином, основними перевагами експрес позик є:

 • швидке рішення по заявці;
 • лояльне ставлення до позичальників;
 • відсутність необхідності надавати забезпечення.

Однак подібні плюси швидких позик ведуть до прояву основного їх недоліку – високої процентної ставки. Справа в тому, що кредитор завжди дуже сильно ризикує, видаючи гроші позичальникам без грунтовної перевірки. Такий підхід до кредитування веде до того, що ставка може перевищувати 500% на рік.

Висока процентна ставка складається з декількох складових:

 1. безпосередньо ставка по позиці;
 2. плата за переведення в готівку або перерахування позикових коштів;
 3. комісія за видачу позики;
 4. платежі за обслуговування кредиту;
 5. страхування.

Ще одним недоліком експрес позик є жорсткий віковий ценз. Найчастіше таке кредитування Доступне людям свідомого віку. Тому отримати моментальний позику практично неможливо особам до 21 років.

Як отримати швидку позику на карту, банківський рахунок або готівкою онлайн - інструкція з 5 простих кроків ?

Щоб отримати необхідну грошову суму швидко і без зайвих проблем, важливо зробити все максимально правильно. Тому нижче наведено покроковий алгоритм дій, який допоможе тим, хто оформляє швидку позику вперше.

Крок 1. Вибір кредитора

Експрес позику можна отримати як в банку, так і в мікрофінансової організації. Роблячи вибір на користь однієї з цих категорій, важливо мати на увазі, що кожна з них має свої особливості:

 1. Банки розглядають заявки на позику досить довго. Вони ретельно аналізують потенційних позичальників. Однак перевагою банківських організацій є набагато вигідніші умови кредитування. Ми також писали про те, в якому банку краще взяти кредит під маленький відсоток — радимо прочитати цю статтю.
 2. Мікрофінансові організації по відношенню до своїх клієнтів більш лояльні. Тому вони приймають рішення за заявками вже через кілька хвилин - зазвичай не більше десяти. Імовірність схвалення при зверненні в такі компанії також набагато вище - вона перевищує 90%. Однак тим, хто вибрав МФО варто бути готовими до підвищення процентних ставок, якими такі організації захищаються від неповернення виданих коштів.

Крок 2. Вибір кредитної програми

У більшості випадків кожен кредитор пропонує кілька програм з різними умовами. Варто проаналізувати їх всі і вибрати ту, яка для позичальника більш прийнятна.

При цьому слід звертати увагу на можливу суму позики, а також на термін, протягом якого потрібно буде повернути отримані кошти. На додаток до цього важливо з'ясувати, які санкції застосовуються в тих випадках, коли внесення платежу прострочено.

Крок 3. Оформлення онлайн заявки на експрес позику

Сьогодні отримати позику можна, не виходячи з дому. Зробити це допомагають інтернет заявки. Досить зайти на сайт обраного кредитора і внести дані у відповідну форму.

Заповнюючи заявку, важливо бути гранично уважним. Будь-які помилки або невідповідність даних можуть призвести до негативного рішення. Найчастіше потрібно заповнити особисті дані, інформацію про дохід і місце роботи. Крім того, в більшості випадків потрібно вказати параметри необхідної позики – суму і термін.

Як тільки всі поля заявки будуть заповнені, вона попрямує кредитним фахівцям для розгляду.

Крок 4. Очікування рішення

Зазвичай рішення за заявкою кредитором приймається досить швидко - максимум протягом 10 хвилин. Звісно, що перевірити кредитну історію позичальника за такий нетривалий час не вдається. Тому репутація позичальника на відповідь кредитора не впливає.

Рішення за заявкою може бути передано заявнику кількома способами:

 1. смс-повідомленням;
 2. телефонним дзвінком;
 3. на сайті кредитора в особистому кабінеті позичальника;
 4. у листі на електронну пошту.

Крок 5. Отримання грошей

Якщо за результатами розгляду заявки буде прийнято позитивне рішення, залишиться отримати гроші. Це можна зробити, відправившись у відділення кредитора, отримавши кошти готівкою.

Однак найзручніше в якості способу отримання позики вибирати банківську карту або електронний гаманець. В цьому випадку не доведеться навіть відходити від комп'ютера. У минулій статті ми детально розповідали, де можна взяти кредит без відмови, без довідок і поручителів - рекомендуємо уважно прочитати їх.

Таким чином, оформлення експрес-позики - процедура дуже проста. Досить слідувати описаним крокам, щоб отримати гроші швидко і без проблем.

Швидкі експрес-позики онлайн - ТОП-7 компаній, що видають позики готівкою, на карту або розрахунковий рахунок миттєво цілодобово і без відмови ?

Отримати експрес позику можна, звернувшись в банківську або мікрофінансову організацію, що надає швидкі позики в онлайн режимі цілодобово (24 години на добу) миттєво і без відмов.

Кожен кредитор встановлює свої умови - суму, ставку, термін. Також і вимоги до потенційних позичальників в компаніях різні.

Найчастіше буває непросто самостійно проаналізувати величезну кількість кредитних організацій і вибрати з них кращу. Тому ми радимо звертати увагу на рейтинги кредиторів, що складаються професіоналами.

Нижче як приклад представлений ТОП-7 компаній з найвигіднішими умовами кредитування.

1) Monobank

Monobank-перший в Україні Мобільний банк без відділень.

У мобільному додатку безліч банківських послуг-безкоштовні перекази і комунальні платежі, зручні і функціональні виписки.

Особливості:

 • доставка карти в бажане місце і зручний для користувача час;
 • кредитний ліміт - до 100 000 грн;
 • пільговий період (не нараховуються відсотки за кредитом) - до 62 днів;
 • ставка по кредиту - всього 3,2%, найнижча в Україні.

Офіційний сайт тут Monobank.

2) ForwardBank

ForwardBank - комерційний банк, основний фокус діяльності якого протягом більше 10 років спрямований на обслуговування приватних клієнтів.

Особливості:

 • рішення про кредит в режимі онлайн;
 • видача грошей здійснюється в день звернення, як правило протягом 1-2 годин;
 • сума кредиту від 2 000 до 50 000 грн

Офіційний сайт тут ForwardBank.

3) OTPbank

OTPbank - один з найбільших банків, визнаний лідер фінансового сектора України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

Особливості:

 • до 50 000 грн без ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ;
 • термін отримання рішення - 1 година;
 • процентна ставка - від 10% річних

Офіційний сайт OTPbank.

4) Moneyveo

Moneyveo - сервіс, що дозволяє дуже просто отримати позику на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні, всього за кілька хвилин. Сервіс працює повністю онлайн 24/7, тому клієнти завжди можуть покластися на нас, якщо терміново необхідні гроші! Moneyveo.ua надає позики до 17000 грн (до 4000 при першому зверненні) строком до 30 днів. Все що вам потрібно, для того, щоб отримати кредит – це банківська карта і доступ до мережі Інтернет.

Особливості:

 • всі оформляється онлайн без особистої присутності;
 • сума позики від 100 до 17000 грн;
 • миттєве рішення про видачу кредиту (протягом 1 хвилини).

Офіційний сайт Moneyveo.

5) Creditkasa

СreditKasa - це українська мікрокредитна компанія, яка пропонує позичальникам позики до 10000 гривень. Кредит оформляється протягом 8 хвилин і переводиться на банківську карту будь-якого банку України. Кредити видаються без довідки про доходи і без оформлення застави та поручителів.

Особливості:

 • зручний онлайн-калькулятор кредиту;
 • оформлення кредиту протягом 8 хвилин;
 • 100% онлайн-процес;
 • перший кредит на суму до 10 000 грн.

Офіційний сайт Creditkasa.

6) E-groshi

Особливості:

 • найвигідніші умови - перший кредит до 3 000 грн зі ставкою - 0,33% на перші 11 днів, терміном до 31 дня;
 • завжди і повністю онлайн - сервіс працює 24/7 без перерв, вихідних і святкових днів;
 • рішення приймається до 5 хвилин і зарахування коштів на банківську карту протягом 5 хвилин

Офіційний сайт E-groshi.

7) Kachay

КАЧАЙ ГРОШІ - сучасний і простий онлайн-сервіс, за допомогою якого можна отримати кредити на банківські картки 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Особливості:

 • перший кредит-до 10000 грн під 0,01%;
 • заповнення заявки займе не більше 10-ти хвилин;
 • повторний кредит-до 15000 грн.

Офіційний сайт Kachay.

Як оплатити Експрес позику - 5 популярних способів закриття швидкої позики ?

Існує досить велика кількість варіантів погашення кредиту. Кожен позичальник має право вибрати той спосіб, який він вважає для себе найбільш прийнятним.

Нижче описані способи погашення, що користуються найбільшою популярністю.

Спосіб 1. Готівкою в офісі кредитора

Цей спосіб оплати має цілу низку переваг:

 • відсутність комісії за внесення коштів;
 • гроші надходять безпосередньо кредитору, тому не доведеться відстежувати їх шлях.

Однак незважаючи на безсумнівні плюси погашення в офісі компанії має і недолік – доведеться витратити особистий час, щоб дістатися до відділення, і, можливо, простояти в черзі.

Спосіб 2. Банківською картою

Для проведення платежу підійде карта будь-якого банку. Але є обов'язкова умова - відповідно до параметрів карти вона повинна дозволяти здійснювати інтернет платежі.

Такий варіант зручний тим, що вся процедура здійснюється за допомогою комп'ютера, підключеного до мережі. Виходити з дому не знадобиться. Але варто мати на увазі, що дуже часто за перерахування коштів стягується комісія.

Спосіб 3. Електронними грошима

Власники електронних гаманців можуть проводити оплату з їх допомогою. Природно, при цьому в гаманці повинні бути кошти в сумі, достатній для проведення операції.

Якщо грошей в платіжній системі немає, гаманець доведеться поповнити, що не зовсім зручно.

Спосіб 4. За допомогою платіжних терміналів

Сьогодні платіжні термінали можна зустріти всюди. Вони встановлюються в багатьох громадських місцях - в магазинах, метро, торгових центрах.

Для здійснення платежу можуть знадобитися реквізити кредитної компанії, а також номер договору. При введенні їх на екран важливо бути максимально уважним, помилки приведуть до того, що гроші доведеться довго шукати.


Таким чином, існує досить багато способів погасити позику. Але варто враховувати термін переказу коштів і наявність комісії. Не можна забувати, що несвоєчасне або неповне погашення позики призведе до нарахування пені та штрафів.

Практичні поради при оформленні швидкої експрес позики для новачків ?

Перш ніж оформляти моментальний позику, потрібно добре подумати. Рішення про прийняття на себе подібних зобов'язань має бути ретельно виваженим. Якщо позичальник неправильно оцінить свої фінансові можливості, він може зіткнутися з серйозними труднощами і проблемами.

Нижче наведені поради експертів, які допоможуть людям, які зважилися на оформлення Експрес позики.

Порада 1. Користуватися миттєвими кредитами варто тільки в крайніх випадках

Величезні відсотки повинні змушувати майбутніх позичальників ретельно оцінювати, наскільки їм необхідна позика. Якщо є можливість зайняти гроші у близьких або почекати з вирішенням проблеми до заробітної плати, не варто укладати кредитні договори.

Важливо розуміти, не можна купувати на позикові кошти товари, які не є життєвою необхідністю. Ейфорія від покупки скоро пройде, а борг з необхідністю погасити відсотки залишиться.

Порада 2. Вибирати кредитора варто максимально уважно

У процесі вибору низькі відсотки не повинні бути єдиним критерієм. Занадто сильно відрізняються від конкурентів умови кредитування можуть свідчити про нечесну діяльність компанії. Таким способом можуть залучатися клієнти, в той час як дохід буде збільшуватися за рахунок прихованих комісій і невказаних в програмі позики платежів.

Ідеальний спосіб пошуку компанії партнера - провести аналіз порад фахівців, після чого вивчити відгуки про кредитора в Інтернеті.

Порада 3. Важливо ретельно вивчити умови договору

До підписання договору позики (в тому числі за допомогою смс) слід уважно вивчити його. Абсолютно всі пункти, наявні в документі, після його підписання матимуть законну силу.

Особливо ретельно слід вивчити пункти, що стосуються умов надання позики. Незайвим буде також відразу ознайомитися з пунктами, що стосуються наслідків, які наступають при неповному або несвоєчасному виконанні зобов'язань.

Порада 4. Не можна завищувати суму позики

Оформляючи позику, не можна брати більше, ніж необхідно, про всяк випадок, про запас. Слід пам'ятати, що відсотки будуть нараховуватися на всю суму боргу.

Зайві гроші, швидше за все, будуть витрачені нерозумно. Але повертати їх доведеться в будь-якому випадку, причому з відсотками.

Порада 5. Важливо правильно оцінити можливості повернення позики

До того, як подавати заявку слід ретельно проаналізувати свої фінансові можливості, продумати, яким чином повертати борг.

Якщо немає впевненості, що вдасться вчасно погасити позику, краще його і не оформляти. Інакше можна погіршити і без того незавидну фінансову ситуацію.

Порада 6. Витрати по позиці слід оцінити до його отримання

Важливо відразу розуміти, чи готовий позичальник понести конкретну суму витрат заради можливості скористатися грошима тут і зараз.

Більшість кредиторів прямо на основній сторінці свого сайту вказують розмір переплат. Однак для розрахунку можна скористатися і звичайним кредитним калькулятором.

Дотримуючись наведених порад, можна бути впевненим в тому, що оформлення позики пройде без проблем, а отримані гроші допоможуть, а не вженуть в ще більшу кабалу.

Часті питання (FAQ) за експрес позиками ?

Ми незмінно дбаємо про наших читачів, тому традиційно в кінці публікації наводимо відповіді на питання, які найчастіше виникають з даної теми. Сподіваємося, сьогоднішній блок корисної інформації допоможе оформити експрес-позику ще ефективніше.

Питання 1. Чи можна безвідмовно оформити швидку позику на карту Приватбанку в онлайн режимі без паспорта?

Важливо розуміти, що без паспорта отримати позику в офісі кредитної організації не вдасться ні за яких обставин. Тільки цей документ може підтвердити особу позичальника.

Однак при оформленні позики в режимі онлайн через МФО пред'являти паспорт не буде потрібно, в більшості випадків навіть немає необхідності завантажувати його скан. Найголовніше точно і без помилок ввести дані документа у відповідні поля заявки.

В обов'язковому порядку кредитор, використовуючи спеціальні бази даних, переконається, що паспорт дійсний. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на позитивне рішення по заявці.

Тепер про те, що стосується отримання швидкого позики на карту Приватбанку. Сама кредитна організація подібну фінансову послугу не надає.

Проте, оформити позику на карту цього банку цілком реально. Це можна зробити, звернувшись в одну з безлічі мікрофінансових організацій, які охоче видають подібні кредити швидко і практично без відмови.

Експрес позика на карту Приватбанку має істотну кількість плюсів:

 • не потрібно збирати довідки і надавати цілий пакет документів кредитору, досить в анкеті вказати паспортні дані;
 • відсутність необхідності надавати забезпечення у вигляді застави або поручителів;
 • практично моментальний розгляд заявки та отримання грошей;
 • оформити позику можна навіть у разі зіпсованої кредитної історії;
 • для отримання грошей не треба виходити з дому, весь процес здійснюється через Інтернет.

Питання 2. Чи реально отримати швидку позику на карту або готівкою з поганою кредитною історією (без перевірки КІ)?

Багато, хто раніше не завжди вчасно оплачував кредити, зіткнулися з проблемою відмови за поданими в банки заявками.

Однак отримати необхідні гроші все-таки можна. Для цього варто звертатися в мікрофінансові організації. Більшість з них видають позики практично моментально і зі 100% схваленням, тому кредитну історію (Кі) майже ніколи не перевіряють. 

Мінімальний термін оформлення призводить і до іншої переваги. Навіть при отриманні негативного рішення завжди можна тут же заповнити анкету на сайті іншої компанії.

Крім того, сьогодні діє досить багато онлайн-сервісів, які при оформленні на них заявки на позику розсилають її в кілька МФО. Позичальникові залишається чекати відповіді, а при отриманні позитивного рішення від декількох кредиторів вибрати одну організацію.

Питання 3. Чи дають швидкі / термінові позики студентам і пенсіонерам на карту онлайн?

Більшість кредитних організацій вважають пенсіонерів і студентів незахищеними у фінансовому плані громадянами. Виняток становлять ті з них, хто працює. Але таких громадян небагато. Тому для більшості пенсіонерів і студентів банківський кредит залишається недоступним. Такі компанії не беруть до уваги неофіційні джерела доходу.

Тим часом, названі категорії громадян дуже часто потребують додаткових грошей, так як на серйозну покупку їм коштів просто не вистачає. Однак вихід зі сформованої фінансової ситуації досить простий-можна спробувати зайняти гроші в мікрофінансової організації на банківську карту через Інтернет.

Умови кредитування в МФО відрізняються лояльністю по відношенню до позичальників. Студентам і пенсіонерам не буде потрібно надання ніякого забезпечення – ні застави, ні поруки. Не звертають уваги мікрофінансові організації і на наявність і якість кредитної історії.

Однак пенсіонерам і студентам, які вирішили подати заявку в МФО, слід мати на увазі, що платою за лояльне ставлення компаній до них служить підвищена процентна ставка. Вона досягає декількох відсотків в день.

Висновок + відео

Таким чином, сьогодні вирішити короткострокову фінансову проблему дуже просто. Досить подати заявку на позику в мікрофінансову організацію. Однак важливо пам'ятати, що мікрокредитування можна використовувати тільки в тих випадках, коли без позикових коштів обійтися не вдасться.

Крім того, повинна бути впевненість в тому, що повернути борг вийде дуже швидко. Не варто забувати про високі відсотки, які при відтягуванні моменту погашення приведуть до величезної переплати.

Ми бажаємо читачам онлайн журналу "BiznesCat.com" фінансового благополуччя, і щоб якомога рідше виникали ситуації, коли доводиться позичати гроші.

Будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми думками і зауваженнями в коментарях нижче. До нових зустрічей на сторінка нашого журналу!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити