Для того, щоб почати працювати на Форексі, вам насамперед необхідно розібратися з тим, за якими принципами взагалі працює біржа валют. Крім того, вам неодмінно знадобляться знання про розвиток економіки країн, з валютами яких ви здійснюєте фінансові операції, про фінансові ринки і способи їхнього функціонування, про ризики тощо. Звісно, необхідно також навчитися читати графіки, прогнозувати ситуацію на валютному ринку, вміти прораховувати зміни курсу валют у той чи інший бік. Стартувати працювати на Форексі варто після вибору надійного брокера.

Форекс: що це таке та як працює

Робота на Форексі - не зовсім робота. Це скоріше торгівля на валютному ринку. Якщо говорити простими словами, на Форексі люди купують валюту за певною ставкою (краще - якомога дешевше) для того, щоб згодом її продати за вищим курсом і заробити на різниці валют.

Важливо розуміти, що ніякої хаотичної зміни цін на валютному ринку не відбувається. Котирування Форексу змінюються залежно від цілої низки факторів. Досвідчений трейдер перед входом у торги неодмінно ці фактори враховує. Крім того, він має досить чітке уявлення про те, як, можливо, рухатиметься в ціні та чи інша валютна пара, завдяки дотриманням правил фундаментального і технічного аналізів.

Як працювати на Форексі новачкові

У принципі, абсолютно будь-яка людина може вийти на ринок Форекс і почати торгувати. Обмежувати її в цьому будуть тільки її фінансові можливості. При цьому вести торгівлю будь-яка людина має право самостійно. Щоправда, новачкам все ж радять не стрибати з місця в кар'єр, а вчитися працювати з Форексом без величезних фінансових вкладень. Краще під наглядом професійного трейдера. Можна також брати участь у ПАММ-рахунках як інвестор. Цей спосіб найбільш простий і практичний для тих, хто не має часу і можливості всерйоз вивчати торгівлю на валютних ринках. Досить знайти досвідченого трейдера, інвестувати свої гроші в його торгівлю і отримувати прибуток, віддаючи відсоток від нього трейдеру.

Як почати працювати на Форекс

Насамперед вибирайте собі надійного, професійного брокера, умови торгівлі якого вас би влаштували. Професіоналізм визначається за тим, наскільки успішно і грамотно компанія здійснює управління ризиками. Адже, якщо трейдер вестиме досить успішну торгівлю, брокер повинен буде мати у своєму розпорядженні достатній резерв коштів для здійснення виплат і перекривати позиції великих учасників ринкових відносин. Брокер повинен достатній час пропрацювати на ринку і мати гідну репутацію, тоді можна говорити про те, що ризик-менеджмент цього брокера справляється з поставленими завданнями.

Як навчитися працювати на Форексі + відео

Для того, щоб почати брати участь у торгах на валютному ринку, вам необхідно подбати про встановлення торгового терміналу. Новачкам часто рекомендують почати свою діяльність з демонстраційних версій і віртуальних рахунків, на яких можна потренуватися, не ризикуючи власними реальними грошима. Після того, як ви перевірите отримані під час навчання навички на демо-рахунку, працюючи при цьому в реальних умовах і в режимі реального часу, можна буде перейти на реальні вклади. Єдине, не варто занадто довго " застрягати" на демонстраційних рахунках - тільки реальна торгівля дасть вам змогу нарешті в повну міру познайомитися з Форексом і трейдингом.

Навіть якщо ви раніше працювали на Форексі та маєте певний досвід у трейдингу, при зміні брокера або переході на іншу платформу, завжди починайте роботу з демонстраційних рахунків. Це необхідно для того, щоб звикнути до інтерфейсу, а також зрозуміти, чи підходять вам торгові умови конкретного майданчика.

Більш детально про торгові стратегії Форекс читайте в одній з наших статей.


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

-3 # Володимир 15.06.2021, 16:42
Скажіть а про компанію limefx щось відомо вам...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій Косенков 23.08.2021, 12:55
Доброго дня. Ні, не відомо.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата