Стаття присвячена 5 працюючим способам заробітку через Інтернет за допомогою комп'ютера, що виключають будь-які фінансові вкладення для новачка. Особливо корисною статтю знайдуть для себе ті, кого цікавить віддалена робота без вкладень. Ви знайдете для себе кілька дієвих і випробуваних безліччю людей способів заробітку, дізнаєтеся яку суму можна заробити в мережі, вибравши один з наведених нижче варіантів. Ви дійсно будете в змозі кинути свій нинішній спосіб заробітку і благополучно існувати на гроші, одержуваної від онлайн-роботи. При цьому ваша нова діяльність буде приносити той же, а може навіть і набагато більший дохід.

Як знайти дистанційну роботу в інтернеті

Чи реальний заробіток в мережі

В даний час щодня мільйони людей користуються інтернетом. Всі вони шукають інформацію, займаються онлайн-шопінгом, загалом, витрачають не тільки свій час, але і кошти. Таким чином, якщо є люди, які залишають свої гроші в Інтернеті, відповідно, є і заробляють на цьому.

Давайте поставимо себе на місце того, хто отримує гроші з всесвітньої мережі. Безумовно це цікава ідея, чи не так? Що ж далі?

Що стосується мене, то я не просто вважаю заробіток в Інтернет реальним, - це моя основна робота, що приносить мені прибуток. Нічим іншим, крім своїх Інтернет-проектів, я не займаюся.

Читайте також, робота в інтернеті без вкладень і обману: вакансії + 48 кращих сайтів.

Напевно зараз ви вже ставите питанням, чи дійсно перспективно заробляти віддалено? Чи є ймовірність того, що з часом «лавочка закриється»?

Вартість таких сучасних інтернет-компаній, як Google і Facebook на сьогоднішній день в рази перевищує вартість такого автопідприємства, як ЗАЗ "Деоо". Інвестори по всьому світу віддають перевагу стрімко розвиваючомуся ринку IT-технологій.

Кому підійде онлайн робота

Інтернет є ні чим іншим, як інструментом заробітку, а грошові кошти ви вже отримуєте за допомогою здійснення певних грошових дій, тому можлива віддалена робота на дому з щоденною оплатою.

У разі, якщо ви надаєте людям товар або послугу за допомогою інтернету, вони дійсно готові віддавати за це гроші.

Ви не виконали грошову дію, якщо вклалися у фінансову піраміду, незважаючи на те, що, безсумнівно, існують ті, хто має з цього дохід. Чому? Тому що цінність вашої діяльності нульова, ви всього лише паразитуєте на коштах і вкладеннях інших.

Якщо ви чогось навчаєте людей по Skype або створюєте унікальні дизайнерські малюнки, то ваші дії вже вважаються грошовими, оскільки вони спрямовані на те, щоб інші люди отримували цінність, а отже були готовими платити. Виходить, все так само, як і на звичайній оффлайн-роботі.

Буває так, що ви робите грошову дію, але не отримуєте оплати, так як оголошення подали шахраї. Особливо популярна схема обману - "віддалена робота на дому складач текстів без вкладень". Насправді всі подібні оголошення - обман, так як текст давно і успішно вміють розпізнавати машини.

В інтернеті здатні заробити ті, хто вже володіє певними навичками і знаннями в реальному житті.

Що стосується індивідуальних рис характеру, то віддалений заробіток підходить активним, ініціативним, наполегливим, позитивно налаштованим людям. І звичайно ж, професіоналам своєї справи. Ця не та сфера зайнятості, де роботу можуть знайти ледарі або невдахи. Якщо ви сподіваєтеся вирішити фінансові труднощі в Інтернет від відсутності будь-якого іншого варіанту, то ви неодмінно розчаруєтеся.

Створення прибуткового сайту

Умовно всі тактики заробітку можна розділити на дві категорії:

 • без створення власного сайту;
 • за допомогою власного сайту;

Що стосується переваг заробітку при наявності власного сайту, то тут можна виділити в першу чергу, його стабільність і можливість мати пасивний дохід (кошти, одержувані вами незалежно від того, працюєте ви в Інтернет або ні).

Ні, це не певного роду халява, на зразок того, що ви створюєте свій сайт і щодня збираєте врожай у вигляді грошових пачок. Це скоріше старанна робота, на яку ви витратите місяці, а може, й роки, щоб дійсно почати добре заробляти.

У цьому випадку вас чекає довгоочікувана нагорода за ваші труди – в майбутньому у вас з'явиться можливість ніде і ніколи більше не працювати, окрім як над своїм інтернет-проектом, перебуваючи у себе вдома або подорожуючи по світу.

Всього за пару днів ви можете створити продаючий сайт високої якості на WordPress. Методика Максима Зайцева може допомогти вам зробити це набагато легше і швидше, ніж розбиратися самостійно.

Інші способи

Фріланс

Відмінні новини, - якщо ви маєте якийсь затребуваний навик, то вам підійде дистанційна робота на дому, вакансії ви можете знайти в інтернеті. Якщо ви є програмістом, дизайнером, бухгалтером, юристом або рерайтером, то вже сьогодні ви можете почати заробляти дистанційно на своєму професіоналізмі в конкретній області.

Найвідомішим інтернет-ресурсом для фрілансу є freelancehunt.com. на цьому сайті ви можете підібрати собі завдання, відповідне вашим навичкам, попередньо пройшовши реєстрацію.

Не менш популярним сайтом можна вважати seoware.ua, - саме підходяще місце, де ви можете заробити той самий перший долар. На seoware.ua ви виявите безліч нескладних завдань. В основному, це розробка, обслуговування та просування сайтів. Наприклад, якщо ви володієте навичками верстки сайтів, вмієте програмувати, вмієте малювати в графічних редакторах, даний ресурс – те, що вам потрібно для того, щоб заробити свої перші гроші.

Важливим аспектом заробітку на послугах в мережі є способи пошуку клієнтів. Такі ресурси, як фріланс і seoware.ua, викликають особливий інтерес саме через швидкий пошук потенційного клієнта.

Якщо ви хочете мати якомога більше клієнтів, створення групи в соціальних мережах з рекламою і демонстрацією ваших послуг - те, що безсумнівно може допомогти в цьому. Наявність портфоліо на вашій персональній сторінці або в групі, а також позитивні відгуки замовників теж стануть додатковим бонусом.

Група в соціальній мережі може стати тимчасовою заміною вашого персонального сайту. Як тільки ви заробите достатньо грошей і/або станете більш кваліфікованим фахівцем, створення власного сайту буде не зайвим.

Навчання через Skype

За допомогою Skype ви можете почати навчати людей тому, що вмієте робити самі, почавши заробляти не тільки на виконанні завдань від замовників, але і на своїх професійних навичках.

Вивчаючи англійську мову по Skype вже протягом року, я підрахував, що мій викладач отримує 200 грн за 60 хвилин уроку. Таким чином, провівши кілька уроків в день, ви вже маєте не поганий дохід на навчанні інших людей.

Маючи педагогічну освіту і володіючи певною спеціальністю, ви можете знайти віддалену роботу викладачем або консультантом. Ваша особиста присутність не обов'язково при навчанні кого-небудь корисним навиком.

Дистанційна робота

Напевно вас вже втомили довгі години роботи в офісному приміщенні, виснажливі пробки і нескінченно довгий час, витрачений на дорогу. Тільки уявіть, - робота, яку можна перенести до себе додому і при цьому заробляти не менше, а то й більше!

Так, люди, що володіють професією зі сфери комунікації – оператори call-центрів, менеджери з продажу – можуть працювати з дому. Також є варіант перенесення роботи до себе додому у бухгалтера, перекладача та інших фахівців.

Сподіваюся, ви вже переконалися в тому, що онлайн работа на дому без вложений і обману це реальна перспектива.

Наприклад, один мій знайомий переїхав до Києва і протягом півроку працював менеджером з продажу, потім повернувся до себе на батьківщину – у місто Рахів і переніс свою роботу туди. Зараз у нього є можливість продавати товари компанії, на яку він працює, не виходячи з дому і отримувати гідну оплату за продажі по телефону.

Тисячі людей щодня залишають свої рідні міста, де вони мало заробляють, або не мають можливості знайти роботу і переїздить в такі мегаполіси, як Київ і Харків в пошуках більшого доходу.

Але факт залишається фактом, - маючи віддалену роботу, ви отримуєте московську зарплату, а ваші щоденні витрати залишаються на рівні вашого міста.  Більше немає необхідності віддавати 8 тисяч грн на місяць, щоб орендувати незатишну однокімнатну квартиру, не кажучи вже про інші витрати, які у великих містах «б'ють» навіть по солідному гаманцю.

Постійну віддалену роботу ви можете також знайти на сайтах freelance.ua і freelancehunt.com в розділі «вакансії» або в таких пошукових системах, як Google, ввівши назву інтернет-професії.

Можливо вам буде цікаво: Як заробити гроші - 46 способів

Дохід від партнерських програм

Даний шлях дуже прибутковий, він підходить і новачкам, і досвідченим інтернет-бізнесменам.  На так званих партнерках можна заробляти за допомогою свого сайту, а також і без нього.

Наприклад, є компанія, що надає послуги з написання сайтів і вона сплачує 30 відсотків від вартості замовлення вам, якщо ви приведете "клієнтів". Не складно порахувати: якщо замовник здійснив покупку на 10 тисяч грн у даної компанії, ви заробите 3 тисячі грн.

Як це відбувається в Інтернеті? Вам необхідно всього лише зареєструватися в найбільш цікавій для вас партнерській програмі. Далі ваше завдання - розміщувати її рекламу на різних форумах відповідної тематики,на своїх сторінках в соц. мережах та інших ресурсах за допомогою персональної посилання, яку Ви отримуєте після реєстрації.

Якщо люди проходять по вашому посиланню і щось купують, Ви отримуєте відсоток з продажів. Він становить від 20 до 50% в залежності від конкретної партнерської програми.

Оскільки мова йде про заробіток без наявності свого сайту, давайте розглянемо як можна отримувати дохід на партнерських програмах на прикладі.

Один мій знайомий залив безкоштовний вебінар інтернет-бізнесмена на торрент, грамотно оформив роздачу і написав креативний рекламний текст. Люди скачували цей відеокурс, а хтось із них купував платний тренінг від того ж бізнесмена. Таким чином, мій знайомий отримував свій відсоток від продажів.

З урахуванням того, що ви можете стати партнером різноманітних сайтів з продажу товарів і послуг, ваш заробіток здатний збільшуватися щодня.

Онлайн-продаж товарів

Продаж товарів через Інтернет – найпростіший шлях. Можливо, це навіть самий підходящий варіант для новачків, оскільки в даному випадку вам можливо не знадобляться грошові вкладення, але часу приділити цьому виду заробітку доведеться достатньо.

Що ж можна продавати? Для початку, це можуть бути речі, якими ви самі давно не користуєтеся або втратили для вас актуальність. Можливо, не варто поспішати їх викидати. Спробуйте їх продати!

Зробіть якісні світлі фотографії цих речей під різними кутами, напишіть до них технічні та інші характеристики (а краще ефективний рекламний текст).
Далі розміщуйте свої оголошення на безкоштовних дошках оголошень на кшталт avito, що є одним з найпопулярніших інтернет сервісів цього роду.

Розвинути подібну ідею бізнесу без вкладень можна, продаючи не тільки свої, але і речі родичів, друзів і знайомих. Адже у кожного знайдеться щось, що просто припадати пилом в кутку і вже давно вийшло з використання.

Оплата за ваш товар може бути організована через електронні гаманці, банківськими або поштовими переказами, якщо доставка товару здійснюється через НОВУ пошту.

Розширити бізнес також можна, продаючи товар, закуплений оптом або в роздріб з вашої націнкою і таким чином стати посередником між постачальником і споживачем. Цей виразно працюючий спосіб і також може приносити вам додатковий дохід!

Почніть щось робити! Не сумнівайтеся і нікого не слухайте! Негативний настрій інших людей може зруйнувати всі перші кроки, які ви вже зробили.

Корисна стаття: Заробіток в інтернеті: 50 способів як заробити гроші в інтернеті без вкладень

Інструкція - як знайти віддалену роботу

 1. Використовуйте сайти пошуку роботи
  Шукайте вакансії через пошуковий рядок або Розширений пошук. Для відправки резюме зареєструйтеся і завантажте його за формою сайту.
 2. Задійте агрегатори оголошень
  Для відстеження вакансій з сайтів підійдуть Work.ua і rabota.ua, з соцмереж — Shikari.do.
 3. Підпишіться на канали в Telegram
  Розмістіть резюме там, де є можливість. Відгукуйтеся на запити роботодавців.
 4. Вступіть в групи в соціальних мережах
  Щоб знайти спільноти з роботою, використовуйте ключові запити.
 5. Зареєструйтеся на сайтах фрілансу
  Щоб шукати проекти без обмежень, виберіть відповідний тариф.
 6. Розмістіть оголошення на електронних дошках
  Для публікації резюме потрібно зареєструватися. Контакти роботодавців видно в оголошенні без реєстрації.
 7. Вступайте в діалог з учасниками інтернет-спільнот
  Діліться корисною інформацією на майданчиках за професійними інтересами.
 8. Зверніться в кадрове агентство
  Вибрати агентство можна на сайті HeadHunter.
 9. Шукайте вакансії на професійних форумах
  Виберіть платформу, де більше шансів знайти роботу по вашим навичкам.
 10. Беріть участь у ярмарках вакансій
  Щоб не пропустити ярмарок у своєму місті, відстежуйте інформацію в доступних джерелах.

Висновок + відео

Якщо ви досягнете успіху в пошуку постійного доходу в інтернеті, то безсумнівно зрадієте отриманим переваг віддаленої роботи, як:

 • Ви економите час, який витрачали б на дорогу;
 • Ви економите на представницьких витратах;
 • Зручний робочий графік;
 • Комфортний розпорядок дня;
 • Своєчасне харчування;
 • Здоровий стан розуму.

Тільки подумайте, - можливо, одного разу ви зможете працювати з якогось райського містечка, сидячи в Інтернет, а не в задушливому офісі?


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити