AMarkets - відомий і перевірений онлайн-брокер із максимальним відсотком успішних клієнтів.

AMarkets: огляд компанії

Міжнародна компанія AMarkets здійснює свою діяльність у сфері фінансових ринків, надаючи доступ до валютного ринку, до сировини, акцій і криптовалют. Кількість клієнтів брокера перевищує 100 000, а кількість агентів по всьому світу сягає майже 3 000. Для трейдингу брокер пропонує великий асортимент торгових інструментів, є також інвестиційні напрямки.

AMarkets один з найнадійніших брокерів, з 2013 року компанія є членом Financial Commission, що займається вирішенням конфліктів між ринковими учасниками. Завдяки цьому клієнти AMarkets захищені страховим фондом у розмірі до 20 000€.

Офіційний сайт amarkets.com

У 2017 році брокер пройшов перевірку у Ernst Young. У релізі аудиторської компанії зазначено, що грошові кошти, які знаходяться на власних рахунках брокера, перевищують розмір зобов'язань перед користувачами. Іншими словами, клієнт може отримати свої гроші в будь-який час.Сертифікат

Одним з найважливіших аспектів для учасників ринку є система виведення ордерів на біржу. Брокер використовує технології ECN і STP, що дають можливість прямо виводити заявки на ринок.

Трейдер може у своєму особистому кабінеті відкрити торговий рахунок і поповнити його, вибрати будь-які інвестиційні інструменти для торгівлі та інше.

Рахунок можна поповнити за допомогою різних платіжних систем, серед яких Visa, MasterCard, можна також ввести гроші на рахунок через Skrill, Neteller і Perfect Money. Крім цього, компанія повністю компенсує комісії на поповнення. Гроші можна виводити практично через усі платіжні системи.

Це цікаво - Форекс брокери - рейтинг кращих.

Які торгові інструменти пропонує AMarkets

Кожен трейдер, ухвалюючи рішення торгувати самостійно, цікавиться тим, які торгові інструменти є у брокерської компанії. Для роботи на біржі AMarkets пропонує своїм клієнтам валютні пари, цінні папери, сировину, метали, індекси, контракти на різницю, а також криптовалюти.

У 2017 році брокер включив 8 цифрових валют до переліку своїх торгових інструментів. У 2021 році компанія запустила торгівлю криптовалютами в цілодобовому режимі. До того ж, компанія знизила комісію в п'ять разів до 0.1% і додала нові CFD на криптовалюти.

Найкращі інструменти

Для роботи трейдер може вибрати з 50 валютних пар, серед них не тільки відомі, а й екзотичні, які складно знайти в інших дилінгових центрів. Також клієнти АМаркетс мають можливість торгувати USD і EUR.

Тим, кому цікава торгівля індексами, АМаркетс пропонує 25 контрактів світових індексів, серед яких Dow Jones, NASDAQ, Nikkei тощо.

Метали представлені як CFD на золото і срібло проти EUR і USD, так само на мідь, алюміній, цинк та інше.

Торгівля сировиною проводиться через CFD на товарні інструменти, такі як нафта, бавовна, кава тощо.

Брокер надає доступ до паперів великих світових компаній.

Трейдери, які працюють у сфері цифрових валют, можуть через брокера AMarkets отримати можливість торгувати криптовалютами. Для цього інструменту, брокер ввів вдосконалені торгові умови, скоротивши розмір мінімального лота угоди і сформувавши новий вид рахунку Bitcoin. На цей рахунок можна вводити BTC. Також тут можна проводити операції, використовуючи валютні інструменти і метали.

Щодо рахунків варто зазначити, що брокер пропонує 4 типи рахунків: Standard, Fixed, ECN і Crypto. Є можливість відкрити навчальний рахунок, за допомогою якого можна вдосконалити свої навички.Типи рахунків

Для торгівлі використовується термінал МТ4 і МТ5, Web-термінал і мобільні додатки. До речі, торговий додаток - це новинка 2021 року. З його допомогою трейдер не тільки може торгувати, а й контролювати свої рахунки, стежити за новинами, отримувати аналітику.

Трейдери-початківці та професійні трейдери можуть використовувати сигнали системи AutoChartist та унікальні індикатори - індикатор настроїв Кайман. В основному меню сайту є гілки "Трейдинг" і "Лабораторія", де трейдери можуть знайти все, що їм потрібно для успішної роботи.

Ні для кого не секрет, що трейдинг вимагає навчання та аналітики. Компанія АМаркетс пропонує своїм клієнтам і те, і інше.

У розділі "Аналітика" можна знайти аналітику, яку фахівці компанії готують щодня, так само в цьому розділі можна знайти новини валютного ринку, календар економічних подій тощо.

Інвестиційні пропозиції AMarkets

Так, торгувати - це добре, але як чинити тим, у кого немає часу для навчання і ведення торгів? У цьому випадку найбільш підходящим стане інвестування. Брокер АМаркетс пропонує найкращі рішення - RAMM-рахунки.

RAMM-рахунок являє собою форму довірчого управління і копіювання сигналів соціального трейдингу. Трейдер сам обирає стратегії на підставі представлених керуючими результатів торгів і вирішує, скільки коштів зі свого депозиту виділити для копіювання.

У цьому випадку не відбувається прямого передання грошей у довірче управління. Депозит залишається на рахунку інвестора, проте доступ до нього буде на деякий час заморожений брокером. Це гарантує RAMM-управителю автоматичне нарахування гонорару залежно від позитивного результату.

Так, на відміну від продажу сигналів за фіксовану вартість підписки, доходи від довірчого управління можна порівняти з моделлю ПАММ-рахунків.

Для кожного RAMM-рахунку представлено детальну інформацію щодо рахунку, угод, графіків та інше. Мінімальний розмір інвестицій в RAMM - рахунок становить 100 доларів, а торговий період - 1 місяць.

RoboX - сервіс розумного інвестування

Сервіс RoboX - це одна з розробок алгоритмічної торгівлі. Цей сервіс аналізує тисячі торгових алгоритмів, відбирає найоптимальніші та формує з них індивідуальні портфелі. Все, що вам залишається, так це вибрати найбільш підходящий портфель та інвестувати в нього.

Для роботи з цим інвестиційним інструментом необхідно:

 • Зареєструвати рахунок RoboX у компанії AMarkets;
 • Поповнити рахунок на суму від 100$;
 • Зв'язати обліковий запис RoboX з торговим рахунком AMarkets;
 • Почати інвестувати.

Під час використання цього сервісу передбачається комісія $15 з лота.

Mirror Trader - платформа для копітрейдингу

Платформа Mirror Trader - це повноцінна реалізація ідеї соціального трейдингу. В основі платформи знаходяться провайдери стратегії, які є професійними трейдерами, що пройшли відбір командою Mirror Trader. Вам залишається тільки вибрати відповідну стратегію або стратегії для копіювання і почати заробляти з цим інструментом.Платформа Mirror Trader

Усе, що вам знадобиться для початку роботи, - це відкрити рахунок і поповнити його мінімум на 100$. Для самої роботи не потрібно встановлювати платформу, оскільки вона працює з браузера.

Інвестиційні портфелі та Криптопортфель AMarkets

Це рішення дозволяє максимізувати прибуток і заощадити час. В інвестиційних портфелях зібрані акції провідних компаній у різних галузях економіки США. Ви зможете заробити на зростанні курсу акцій і дивідендах. Портфель гарний тим, що якщо одна акція в портфелі просіла, інші компенсують її збиток своїм прибутком, але підбирати акції потрібно правильно, за вас це вже зробили професійні аналітики.

Для роботи з інвестиційним портфелем необхідно:

 • Відкрити рахунок в AMarkets
 • Поповнити рахунок мінімум на 1 000$
 • Відкрити позицію в терміналі

Криптопортфель AMarkets - це готове рішення від фінансових експертів компанії, що включає в себе криптовалюти з високою капіталізацією - Bitcoin, Litecoin і Ethereum. Ці криптовалюти збалансовані таким чином, щоб забезпечити максимальний прибуток інвесторам.

Для роботи з криптопортфелем необхідно:

 • Відкрити рахунок в AMarkets
 • Поповнити рахунок мінімум на 500$
 • Відкрити позицію в терміналі

ПАММ-рахунки від AMarkets

Що таке ПАММ-рахунок ви, напевно, і так чудово знаєте, не будемо повторюватися.

На поточний момент, компанія пропонує понад 80 ПАММ-рахунків. Серед цих рахунків є і перспективні рахунки, які придатні для інвестування та диверсифікації свого інвестиційного портфеля.

Усі рахунки зібрані в рейтингу керуючих, де можна подивитися основні параметри діяльності рахунків.

На сторінці кожного ПАММ-рахунку є детальна інформація з деталями рахунку, офертою, графіками тощо. Зауважимо, що розмір мінімальної інвестиції становить 100$, а торговий період один місяць.

Реєстрація, введення/виведення коштів в AMarkets

Інструкція з реєстрації, поповнення та виведення прибутку в AMarkets:

 1. Натисніть на кнопку "Відкрити рахунок" і заповніть дані реєстраційної форми. Після реєстрації вам буде відкрито доступ до торгового терміналу та особистого кабінету.Реєстрація на Amarkets
 2. В особистому кабінеті ви зможете вибрати будь-які інвестиційні інструменти, відкрити торговий рахунок, поповнити рахунок, а також багато і багато іншого. Для поповнення рахунку вам буде запропоновано величезну кількість платіжних засобів, зокрема Visa, MasterCard, WebMoney, Scrill.
 3. Для виведення коштів пропонуються практично всі ті самі платіжні сервіси. Крім того, нещодавно з'явилася можливість безвідсоткового поповнення і зняття коштів. Щоправда, безвідсоткове виведення можливе лише кожної другої середи місяця.

Власний досвід і рекомендації щодо інвестування в AMarkets

Брокер AMarkets є майданчиком, який підійде як для трейдингу, так і для інвестування. Звичайно ж, найповніше враження про брокера можна скласти тільки щільно пропрацювавши з ним деякий час. Але за всіма основними параметрами, які ми розглянули в нашому огляді, майданчик виглядає цілком презентабельно.

Наявність криптовалютного напряму говорить про те, що майданчик слідує основним тенденціям сучасного трейдингу. Чи стане цей брокер одним з найкращих на українському ринку - час покаже. У будь-якому разі вибір завжди залишається за вами, і що вас більше привабить, трейдинг чи інвестиції, залежить тільки від ваших уподобань.

Читайте - Фондовий ринок - що це таке і як почати торгівлю на фондовому ринку


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити