Для ведення власного бізнесу необов'язково мати власний офіс. Заробляти можна вдома. Редакція сайту BiznesCat.com розгляне в цій статті топ-10 ідей для домашнього бізнесу.

Як заробити гроші вдома? Можна облаштувати столярну майстерню, вести блог, надавати ночівлю та сніданок, виконувати друк на вимогу або організувати готель для собак. Вдома можна працювати масажистом, фактчекером, кухарем ЗСЖ, віртуальним помічником або майстром з ремонту та пошиття одягу.

Столярна справа

Хоча в сучасному світі робота вдома насамперед асоціюється з роботою через інтернет, у домашніх умовах можна реалізувати й ручну працю. Малий бізнес столяра ідеальний, якщо є пристрасть до деревообробки та інструменти, щоб почати виконувати замовлення.

Оскільки постачання якісного продукту - ключ до задоволення потреб клієнтів, на початковому етапі не варто експериментувати. Рекомендується мати щонайменше один рік досвіду роботи з деревом і хоча б кілька цікавих ескізів. Щоб розпочати деревообробний бізнес, не потрібна спеціальна освіта, проте потрібно виділити приміщення для ведення столярної справи.

Ведення блогу

Ведення блогу

Чим зайнятися вдома, щоб заробити? Згідно з рейтингом світового веб-сайту з працевлаштування Indeed, однією з найприбутковіших робіт на дому стало ведення блогу. Середньостатистичний блогер може заробити близько £19 тис. на рік. Блогери створюють онлайн-контент, у якому діляться з підписниками досвідом або навичками. Робота в цій ролі рідко вимагає спеціальних знань або багаторічного досвіду. У багатьох випадках все, що потрібно для початку - це пристрасть до чогось, наприклад до краси або автомобілів, і кілька годин на тиждень.

Основа заробітку блогера - реклама. Блогер з великою кількістю переглядів отримує гроші шляхом монетизації, адже разом з його контентом глядачі переглядають рекламні ролики. Блогер також може напряму рекламувати компанії чи товари.

Міні-готель та сніданок

Чим зайнятися на пенсії, щоб приносило дохід? Якщо в будинку або квартирі є вільна кімната, переобладнайте її на міні-готель. Такий "хостел" на одне-два місця буде популярним серед приїжджих туристів або відрядних, яким потрібне житло на короткий термін. Домашній сніданок додасть конкурентних переваг.

У цій сфері висока конкуренція. Тому потрібно надати родзинку, наприклад, зробити місце перебування гостя в тематичному стилі або подавати до столу традиційні національні страви. Перед запуском бізнесу вивчіть, чи необхідно реєструвати діяльність або отримувати ліцензію для такого підприємництва в регіоні, де проживаєте.

Масаж

Затребуваний і компактний бізнес - послуги масажиста. Пройдіть необхідне навчання та отримайте сертифікат, придбайте спеціальну кушетку для масажу, створіть у кімнаті для прийому комфортну атмосферу.

Перевага особистого масажиста - домашня обстановка. У ній клієнт розслабиться швидше, ніж у медичному закладі або торговому центрі.

Готель для собак

Готель для собак

Якщо любите тварин і маєте просторий будинок, гарна ідея домашнього бізнесу - створення готелю для собак. Крім послуг із розміщення, догляду та корму тварин, багато готелів отримують дохід, пропонуючи додаткові послуги, як-от дресирування або купання.

Залежно від того, що хочете робити, вивчіть тонкощі справи, пройдіть відповідні курси, отримайте сертифікати. Вони допоможуть отримати необхідні знання та компетенції, які шукають клієнти.

Фактчекінг

Станьте фактчекером. Назва цієї відносно нової професії походить від англійських слів "fact" - 'факт' і "check" - 'перевіряти'. Хоча інтернет - це найважливіший сучасний носій інформації, окрім корисних даних у ньому повно фейків або помилок.

У нинішній час різні види бізнесу в різних галузях потребують дослідників і фахівців з перевірки фактів. Створення ніші допомагає ефективніше просувати свої послуги. Наприклад, можна бути фахівцем із розвінчання медичних міфів, фактчекером у фінансовій галузі або успішно виявляти фейки в новинній стрічці. У цій справі потрібно бути організованими, прискіпливими і вимогливими.

Приготування ПП-страв

ЗСЖ і здорове харчування набувають дедалі більшої популярності. Сьогодні всі люблять поїсти, але мало хто має час або енергію, щоб постійно готувати здорову та смачну їжу. Чудова альтернатива фастфуду - корисна їжа, приготована особистим кухарем.

Рекламуйте послуги місцевим сім'ям і підприємствам. Щоб заощадити на початкових витратах, розгляньте можливість спільного планування певних груп клієнтів, наприклад вегетаріанців, щоб була можливість готувати для всіх однакову страву.

Порадьтеся з дієтологом і складіть набори корисних страв. Клієнти оцінять, якщо кухар зможе виконувати приписи щодо інгредієнтів і грамів від їхніх власних дієтологів або фітнес-тренерів.

Віртуальна допомога

Віртуальна допомога

Організована, комунікабельна людина може стати віддаленим помічником. Усі зайняті керівники досягають точки в кар'єрі, коли вже не можуть самостійно впоратися з усіма дзвінками, електронними листами, зустрічами та дрібними обов'язками. У такій ситуації вони шукатимуть помічника. Віддалений помічник обходиться дешевше, ніж штатний, тому є всі шанси знайти роботу.

Як онлайн-помічник будете використовувати телефон, електронну пошту, навички роботи з комп'ютером, інтерактивні інструменти для роботи з віртуальними календарями. До завдань помічника входить планування зустрічей і нарад, бронювання, купівля квитків, налаштування нагадувань, організація заходів, архівування документів і багато чого іншого.

Друк принтів

Друк принтів на одязі - вигідний бізнес, який можна організувати вдома. Найчастіше друк виконують на футболках, але як "полотно" підійдуть толстовки, жилетки, головні убори та інший одяг.

Обладнання для друку поміститься в просторій квартирі. Можна друкувати все підряд або створити власну нішу. Наприклад, друк вітальних футболок, худі для студентів конкретного університету або кепки з мультиплікаційними персонажами.

Ремонт та пошиття одягу

Ремонт та пошиття одягу

Чим зайнятися в декреті, щоб приносило дохід? Чудовий спосіб заробити в декреті - стати фахівцем з ремонту та пошиття одягу. Навіть з усіма брендами і магазинами одягу у людей завжди будуть моменти, коли їм потрібно підігнати або відремонтувати предмет гардероба. Якщо є навички поводження з голкою або швейною машиною, можна відкрити власну майстерню з пошиття та ремонту одягу вдома.

Кравець виконує примірку, перешивку суконь і костюмів, ремонтує пошкоджений або шиє новий одяг. При цьому свій "цех" можна організувати на лоджії або в коморі. Така робота вдома дає можливість приділяти увагу дитині.

Досвід локдауну продемонстрував, що вдома можна працювати без втрати продуктивності. При цьому свою квартиру можна використовувати для початку невеликого бізнесу. Головна перевага роботи вдома - немає необхідності нести витрати на оренду приміщення.

Читайте також - Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід.

Відео


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити