Зміст[Сховати]

Заробляйте гроші за допомогою підробітку і дізнайтеся, скільки часу знадобиться, щоб побачити додатковий дохід, будь то фріланс в Інтернеті, перевезення пасажирів або продаж своїх речей.

Вам потрібні додаткові гроші, але ви не впевнені, з чого почати? Не хвилюйся, ми тобі допоможемо.

Редакція сайту BiznesCat.com підготувала 22 законних способа отримати додатковий заробіток - вдома або на вулиці - і класифікувала кожен з них залежно від того, як швидко ви можете почати працювати і отримати гроші. Хоча більшість людей віддають перевагу швидкому заробітку, не варто скидати з рахунків і "повільні" роботи, оскільки в довгостроковій перспективі вони можуть приносити більше прибутку.

Чим зайнятися, щоб заробити грошей

Майте на увазі, що ви несете відповідальність за сплату всіх необхідних податків з доходу від ваших підробітків на стороні.

Продайте свій одяг, що був у використанні

Продаж одягу, який ви більше не носите, - це швидкий спосіб заробити трохи грошей. Виставлення речей на таких популярних сайтах, як ОЛХ або Shafa, ймовірно, буде одним з найпростіших способів знайти покупців, особливо якщо у вас специфічні або нішеві смаки. Ви також можете спробувати продати свій одяг на більш універсальних сайтах - соціальніх мережах, таких як Facebook або Instagram. Продаючи онлайн, обов'язково робіть чіткі, добре освітлені фотографії своїх речей і вивчайте схожі предмети, щоб встановити конкурентоспроможні ціни.

Якщо у вас є старий одяг, на який важко знайти покупців, ви можете спробувати продати його оптом через місцеву організацію "гроші за одяг". Це буде не так вигідно, як продавати одяг поштучно, оскільки ви можете отримати небагато грошей, але це може бути варіантом, який варто розглянути, якщо у вас багато непотрібного одягу, який інакше було б важко продати.

Час виконання: швидко

Процес: швидкий

 • Не потрібно багато часу, щоб створити обліковий запис в Інтернеті і почати продавати, або відвідати організацію, яка платить готівкою.

Оплата: швидко / помірно

Як швидко ви отримаєте гроші, буде залежати від того, як швидко продасться ваш товар, а також від умов окремих сайтів.

Вимоги

 • Акуратно поношене взуття, одяг та аксесуари.

Обмінюйте старі телефони, електроніку та інші непотрібні речі на готівку

У вас завалявся старий телефон, iPad або ігрова система? Або полиці з компакт-дисками та DVD, які вам більше не потрібні? Продайте їх. Існує багато сайтів, де можна продати стару техніку, особливо мобільні телефони, тож пошукайте, який з них пропонує найкращу ціну. Ви також можете спробувати продати свої речі на інших онлайн-майданчиках, таких як ОЛХ, Facebook або Instagram, а також можете обміняти старі гаджети на нові в магазинах побутової техніки.

Рекомендуємо також прочитати нашу статтю про те, як заробити гроші.

Час виконання: швидко

Процес: швидкий

 • Продаж онлайн безпосередньо покупцеві (наприклад, на ОЛХ): У більшості випадків ви фотографуєте товар, пишете про нього детальний опис і публікуєте оголошення. Деякі сайти перевіряють і затверджують оголошення, але час, необхідний для цього, мінімальний.
 • Продаж посереднику. Дайте відповідь на кілька запитань онлайн, щоб отримати миттєву пропозицію і дізнатися, скільки ви можете отримати за свій товар.

Оплата: швидко / помірно

 • Продавати напряму: Коли ви отримаєте гроші, залежить від того, як швидко ваш товар продасться. Як тільки він продається, оплата відбувається швидко. Майте на увазі, що деякі сайти (наприклад, ОЛХ) беруть відсоток з кожного продажу.
 • Продаж посереднику: Вам потрібно відправити товар(и) посереднику, який перевірить його перед відправленням платежу. Або, якщо це можливо, ви можете піти в магазин і продати товар.

Вимоги

 • Вживаний телефон, ноутбук, ігрова система тощо.
 • Мобільні телефони: Швидше за все, вам потрібно буде перевірити, чи не викрадений телефон і чи не перебуває він у кредитній заборгованості.

Продавайте непотрібні речі на барахолках

Якщо ви віддаєте перевагу більш старомодному підходу, ви можете продати непотрібні речі на барахолках. Барахолки зазвичай повні людей, які прагнуть отримати вигідну пропозицію, тому вони можуть бути гарною можливістю продати цілий ряд різноманітних речей, які вам більше не потрібні або непотрібні.

Час виконання: швидко

Процес: швидкий

 • Після того, як ви знайдете найближчу барахолку, вам просто потрібно завантажити свій автомобіль товарами, які ви хочете продати, поїхати на місце, а потім встановити свій стенд, щоб привабити клієнтів.

Оплата: швидко

 • Якщо люди купують ваші товари, ви отримуєте гроші на місці. Однак продажі не гарантовані.
 • Ви зможете встановлювати ціни, але будьте готові до того, що клієнти захочуть поторгуватися.

Вимоги

 • Вам знадобляться речі в пристойному стані, які люди захочуть придбати.
 • Вставайте рано, щоб мати час підготуватися і бути готовим до зустрічі з потенційними покупцями.

Водій для Uklon

Приєднуйтесь до Uklon або подібного сервісу і заробляйте гроші, перевозячи пасажирів. Тільки не забудьте врахувати витрати на бензин і технічне обслуговування. Вам потрібен відповідний автомобіль у гарному стані, ліцензія на приватний прокат і дійсна страховка, а також ви повинні погодитися на перевірку вашої біографії та історію водіння. Більшість компаній дозволять вам брати стільки поїздок, скільки ви захочете, тож ви зможете їздити регулярно або лише зрідка вечорами та на вихідних, щоб збільшити свій дохід.

Час виконання: швидко

Процес: повільний

 • Приділіть декілька тижнів на процес подання заявки, отримання ліцензії та проходження необхідних перевірок.

Оплата: швидко

 • Ви будете розраховуватися за кожну здійснену поїздку, і кошти будуть перераховуватися на ваш рахунок щотижня, якщо ви не виберете опцію Flex Pay, яка дозволяє вам знімати готівку за власним бажанням.

Вимоги

 • Ваш автомобіль повинен відповідати певним вимогам, таким як рік випуску та фізичний стан.
 • Повідомте свою страхову компанію про свої плани і переконайтеся, що у вас є необхідна страховка, перш ніж сідати за кермо.
 • Вам потрібна ліцензія на приватний прокат від місцевої влади.

Здійснюйте доставку для Glovo, Delivery, Makeup

Скористайтеся зростаючою тенденцією доставки та підпишіться на такі сервіси, як Glovo, Delivery або Makeup. У більшості випадків вам платять за кожну доставку, і ви навіть можете заробляти чайові. Не завжди потрібен автомобіль; - деякі компанії дозволяють використовувати для доставки велосипед або скутер. Однак майже завжди проводиться перевірка даних.

Час виконання: швидко

Процес: помірний

 • Реєстрація на сайті не займе багато часу, але вам знадобиться час, перш ніж вас остаточно затвердять, оскільки вам потрібно буде надати необхідні документи, що підтверджують ваше право на роботу в Україні, і пройти перевірку компанії.

Оплата: швидко

 • Служби доставки часто платять вам щотижня; якщо ви хочете отримати гроші швидше, ви можете перевести їх у готівку раніше за невелику плату.

Вимоги

 • Вам знадобиться транспортний засіб, щоб доставити товари. Це може бути автомобіль, скутер або велосипед, залежно від сервісу.
 • Смартфон необхідний для прийому та обробки замовлень.
 • Кожна служба доставки встановлює мінімальний вік, але він варіюється від однієї служби до іншої.

Влаштуйтеся нянею

Кожен, від студентів до недавніх пенсіонерів, може заробляти гроші, доглядаючи за чужими дітьми. Рекомендації друзів і родичів з вуст в уста - чудовий спосіб розпочати роботу, але ви також можете безкоштовно створити профіль на таких сайтах, як ОЛХ, щоб розширити свою аудиторію. Відзначте будь-які спеціалізовані навички, такі як сертифікати з серцево-легеневої реанімації або досвід роботи з дітьми з особливими потребами, щоб підвищити свою конкурентоспроможність на ринку.

Детальніше про те, як заробити на OLX, ми писали в минулій публікації.

Час виконання: швидко

Процес: швидкий

 • Ви можете створити профіль на ОЛХ або Kabanchik за лічені хвилини, але це може зайняти кілька днів, перш ніж ваш профіль буде розглянуто і схвалено.

Оплата: швидко

 • Зазвичай вам платять, коли ви закінчуєте роботу.

Вимоги

 • Зазвичай вам має бути щонайменше 18 років, щоб зареєструватися як доглядальниця на Кабанчику.
 • Деякі батьки віддають перевагу няням з досвідом або певною кваліфікацією.

Здайте в оренду своє паркувальне місце

Якщо у вас є паркувальне місце, яке ви не використовуєте, чому б не заробити на ньому трохи грошей? Існує кілька сайтів,  де ви можете розмістити рекламу і здати своє паркувальне місце погодинно, щоденно або навіть на довгостроковій основі. Ви можете встановити час, коли місце доступне, і встановити ціну. Особливо, якщо ви живете в центрі міста з обмеженою кількістю місць для паркування, ваше місце може бути популярним як серед тих, хто приїжджає на роботу, так і серед тих, хто приїжджає на вихідні.

Час виконання: швидко

Процес: швидкий

 • Зазвичай ви можете зареєструвати своє паркувальне місце на онлайн-платформі за лічені хвилини.

Оплата: швидко

 • Як і коли ви отримаєте гроші, залежить від попиту на місце та платформи, яку ви використовуєте. Наприклад, ви можете отримувати свій заробіток одним платежем щомісяця або замовити виведення коштів у зручний для вас час.

Вимоги

 • Ви повинні мати власне паркувальне місце, тобто ви не можете орендувати місце загального користування.
 • Варто переконатися у своїй страховій компанії та орендодавця/кредиторів, що оренда вашого простору не порушить жодної з ваших домовленостей.

Знайдіть роботу для фрілансерів в Інтернеті

Такі сайти, як Upwork, Fiverr та Freelance.ua пропонують можливості для виконання різноманітних фріланс-робот, таких як написання текстів, програмування, дизайн, маркетинг, введення даних та дистанційна робота віртуальним асистентом. Вільно володієте другою мовою? Перевірте такі сайти, як Gengo або One Hour Translation, або створіть власний сайт. Для тих, хто швидко друкує, чому б не взяти на себе роботу з транскрипції на таких сайтах, як Take Note? Незалежно від того, яким видом фрілансу ви займаєтеся, відстежуйте поточні розцінки на надані вами послуги, щоб знати, чи не берете ви забагато або замало.

Час виконання: середній

Процес: швидкий

 • Створення профілю не займе багато часу, але майте на увазі, що може знадобитися час, щоб знайти першу роботу на фрілансі.

Оплата: помірно

 • Розмір виплат варіюється в залежності від сайту. Ви можете стягувати погодинну оплату або за проект, отримуючи гроші, коли робота виконана і клієнт задоволений.

Вимоги

 • Деякі сайти можуть мати свої власні правила та вимоги, наприклад, щодо віку, тому перед реєстрацією перевірте їхні умови.

Більш докладно про роботу в Інтернеті без вкладень і обману ми писали в окремій статті, де також привели сайти, де оплата відбувається щодня.

Отримуйте гроші за написання статей

Якщо ви вмієте писати, є кілька способів заробити гроші. Наприклад, ви можете приєднатися до таких сайтів, як Freelancehunt і Polyglot, де клієнти можуть платити вам за написання різних форм контенту, таких як статті для блогу, описи товарів тощо. Інші сайти також можуть надати можливість подати статтю на обрану вами тему, хоча вони не завжди публікують ваші матеріали і не кожен сайт буде платити.

Ви також можете пошукати в Інтернеті, оскільки багато журналів пропонують читачам гроші за будь-які надіслані листи, в яких вони діляться думками та поглядами на нещодавні телевізійні шоу, наприклад. Однак гроші ви отримаєте лише в тому випадку, якщо ваш лист буде відібрано для публікації.

Час виконання: середній

Процес: середній

 • Реєстрація на сайті може зайняти деякий час, оскільки вам може знадобитися пройти деякі попередні тести та оцінку якості.
 • Це також залежатиме від того, скільки часу ви витратите на написання. Короткий лист або електронний лист буде відносно швидким, тоді як більш об'ємна стаття, що вимагає дослідження, займе більше часу.

Оплата: помірно

 • Час, необхідний для отримання платежу, буде залежати від сайту або видання.
 • Пам'ятайте, що якщо ви подаєте статтю на сайт, ви отримаєте оплату тільки в тому випадку, якщо вона буде схвалена і опублікована, тому оплата не завжди може бути гарантована.

Вимоги

 • Вам потрібно буде вміти писати цікаві та точні листи, статті або інший контент.
 • Щоб приєднатися до деяких сайтів, які підбирають клієнтів для фрілансерів, вам потрібно буде пройти оцінювання, щоб переконатися, що ви можете створювати якісний і точний контент.

Докладніше про те, як заробити в інтернеті гроші, читайте в статті за посиланням.

Тестуйте веб-сайти та додатки

Такі сайти, як UserTesting.com, будуть платити вам за ваші думки про те, наскільки добре - або не дуже добре - працювали певні веб-сайти та додатки. Вам потрібно буде пройти короткий тест, щоб бути прийнятим, а потім вам будуть платити за кожне тестування веб-сайту, яке включає в себе запис і відповіді на деякі подальші письмові запитання. Якщо ви візьмете участь у відео-розмові з клієнтом після тесту, ви можете заробити ще більше.

Час виконання: середній

Процес: середній

 • Зазвичай вам потрібно пройти пробний тест як частину процесу подання заявки.
 • Ви почнете отримувати можливості для тестування після того, як ваша заявка буде схвалена.
 • Терміни затвердження можуть відрізнятися.

Оплата: швидко

 • На UserTesting.com ви отримуєте оплату через сім днів після завершення тестування веб-сайту або додатку.

Вимоги

 • Вам повинно бути не менше 18 років.
 • Вам потрібен комп'ютер, підключення до Інтернету та мікрофон.
 • Тестувальникам мобільних додатків також потрібен мобільний телефон або планшет на базі Android або iOS.

Здайте свою вільну кімнату

Виставляючи свій будинок або вільну спальню на сайтах оренди, ви можете отримати прибутковий додатковий дохід. Але спершу будьте готові витратити трохи грошей на прибирання та підтримання житла в належному стані, щоб переконатися, що воно придатне для гостей та орендарів. Також перед початком роботи слід уважно ознайомитися з договором оренди (якщо це не ваше житло), щоб переконатися, що ви маєте право здавати кімнату в оренду.

Час виконання: середній

Процес: швидкий

 • Ви можете створити оголошення і почати приймати бронювання в той же день, хоча ви повинні переконатися, що житло готове до заселення.

Оплата: швидко або помірно

 • Для довгострокових орендарів ви можете брати орендну плату щотижня або щомісяця.

Вимоги

 • Дотримуйтесь усіх правил, що регулюють короткострокову або святкову оренду житла, включаючи умови ваших договорів оренди, постанов уряду та місцевих рад, стандартів безпеки та податкових зобов'язань.

Здайте свій автомобіль в оренду

Міські жителі часто не користуються своїми автомобілями днями або тижнями. За допомогою майданчиків прокату авто, ви можете перетворити цей час простою на гроші, здавши машину в оренду на годину або добу. Ви отримуєте більшу частину заробітку, а платформа для прокату автомобілів забирає частину коштів за охорону вашого автомобіля під час оренди.

Час виконання: середній

Процес: помірний

 • Ви можете створити оголошення менш ніж за 30 хвилин, але перевірка облікового запису може зайняти до 48 годин.

Оплата: від помірно до повільно

 • Кожна платформа пропонує різні способи оплати. Після кожного прокату ви будете отримувати оплату, яка може з'явитися на вашому рахунку через декілька днів. Деякі платформи можуть дозволити вам платити одноразово щомісяця.

Вимоги

 • Ви повинні бути власником автомобіля. Або, якщо ви орендуєте автомобіль, перевірте умови договору та фінансові документи, щоб переконатися, що вам дозволено ним користуватися.
 • Ваш автомобіль повинен відповідати певним вимогам (марка/модель/рік/пробіг), бути застрахованим і мати актуальний техогляд.
 • Ви повинні мати дійсні водійські права.
 • Ви повинні відповідати віковим вимогам сайту, які зазвичай становлять 18 років.

Проходьте опитування за гроші

Ви можете отримати невеликий додатковий дохід, беручи участь в онлайн-опитуваннях, але не сподівайтеся, що вас відразу завалить грошима. Сайти для опитувань зазвичай не пропонують великих прибутків, і багато сайтів корисніші для заробітку подарункових карток, ніж готівки. 

Час виконання: середній

Процес: швидкий

 • Ви можете зареєструватися на сайті і почати проходити опитування за лічені хвилини.

Оплата: помірно

 • Час, необхідний для отримання грошей, залежить від сайту опитування і від того, скільки часу ви приділяєте проходженню опитувань.
 • Деякі сайти дозволяють виводити кошти лише після того, як ви досягнете мінімального порогу заробітку. 
 • Інші опитувальні сайти видають бали, які можна обміняти на готівку (через PayPal) або подарункові картки.

Вимоги

 • Більшість сайтів для опитувань мають мінімальний вік, який коливається від 13 до 18 років, залежно від сайту.
 • Окремі опитування можуть мати специфічні вимоги. Не дивуйтеся, якщо вас дискваліфікують без особливих пояснень.

Зареєструйтесь на Kabanchik.ua

Якщо вам подобається збирати меблі або стояти в довгих чергах, можливо, ви створені для того, щоб виконувати завдання для інших. Такі сайти, як Kabanchik, можуть зв'язати вас з людьми, які потребують допомоги в різних справах, таких як переїзд, прибирання, доставка, мийка автомобіля, декорування, організація, шопінг, миття вікон, послуги майстра на всі руки і багато іншого. 

Час виконання: середній

Процес: помірний

 • Ви можете створити свій профіль і зареєструватися за лічені години, але не зможете почати приймати завдання, поки ваш профіль не буде схвалений Kabanchik.ua.
 • Зазвичай компанія обробляє реєстрацію протягом 3-5 днів.

Оплата: швидко

 • Ви отримуєте оплату після виконання завдання шляхом прямого переказу коштів. Зазвичай оплата надходить на ваш рахунок через кілька днів.

Вимоги

 • Щоб почати працювати з Кабанчиком, вам має бути щонайменше 18 років.
 • Потенційні замовники також повинні пройти перевірку даних.

Продавайте свої фотографії

Перетворіть свої фотографії на гроші за допомогою таких сайтів, як Fine Art America, який дозволяє завантажувати зображення для продажу у вигляді принтів, футболок, чохлів для телефонів тощо. Серед інших маркетплейсів для фотографів - Alamy, Foap, SmugMug, 500px та PhotoShelter. Дизайнери та фотографи також можуть досягти успіху в магазинах дизайну та сувенірів, таких як Redbubble та Artokingo. Бібліотеки стокових зображень, такі як Alamy, Picfair і Shutterstock, також купують фотографії. Деякі сайти вимагають підписки, але можуть надавати різні можливості - від хмарного сховища до захищених паролем галерей і персоналізованого веб-сайту.

Час виконання: повільний

Процес: швидкий

 • Ви можете створити профіль на таких сайтах, як SmugMug, PhotoShelter або Fine Art America за кілька годин, за умови, що у вас вже є добірка оригінальних робіт.

Оплата: від помірно до повільно

 • Оплата сильно варіюється залежно від сайту.
 • Деякі сайти можуть видавати платіж одразу після кожного продажу, тоді як інші розраховують і надсилають платежі щомісяця.

Вимоги

 • Вимоги залежать від сайту, але ви повинні мати всі необхідні права на зображення, які ви продаєте.
 • Для того, щоб ваші фотографії були прийняті, вони повинні мати правильний розмір і формат. Вони також повинні бути високої якості!

Станьте приватним репетитором

Перетворіть свої знання з математики, природничих наук, іноземних мов або підготовки до тестів на прибутковий підробіток, ставши приватним репетитором. Ви можете навчати людей онлайн або особисто. Скільки ви можете брати, залежить від вашого досвіду, знань і попиту на ваші послуги. Для початку створіть профіль на таких сайтах, як ОЛХ або Кабанчик. Ви також можете рекламувати свої послуги в місцевих школах і громадських центрах.

Час виконання: помірний

Процес: помірний

 • Якщо ви викладаєте особисто, час підготовки залежить від попиту у вашому регіоні. Але навіть якщо ви пропонуєте онлайн-репетиторство, може знадобитися певний час, щоб зареєструватися на сайті, бути прийнятим, а потім отримати першого учня.
 • Якщо ви раніше не займалися репетиторством, вам варто виділити час на підготовку, щоб студенти відчували, що вони отримують максимум користі від спілкування з вами.

Оплата: від швидко до помірно

 • Швидкість отримання грошей залежить від того, чи ви викладаєте через платформу, чи особисто; в будь-якому випадку, це, швидше за все, не займе багато часу.

Вимоги

 • Вам знадобляться глибокі знання у сфері, в якій людям потрібна допомога, наприклад, у математиці, іноземній мові або підготовці до тестів.
 • Щоб зареєструватися на репетиторських сайтах, вам потрібно буде пройти перевірку, мати необхідну кваліфікацію і, можливо, надати рекомендації. Вам також може знадобитися пройти співбесіду та певне навчання, щоб гарантувати, що ви будете викладати на належному рівні.

Заробляйте на своєму блозі як партнер

Якщо ви блогер, який отримує пристойний трафік, ви можете заробляти гроші, приєднавшись до партнерської мережі. Партнери (тобто ви) отримують гроші, коли хтось переходить з вашого сайту на сайт партнера і купує там щось. Деякі блогери заробляють таким чином багато грошей. Медійна реклама, партнерські посилання та спонсорський контент - це лише деякі з способів, якими ви можете заробляти на своєму блозі.

Час виконання: повільний

Процес: повільний

 • По-перше, вам потрібен блог, акаунт у соціальних мережах або інша онлайн-присутність, яка привертає достатню кількість відвідувачів щомісяця.
 • Потім вам потрібно подати заявку та отримати схвалення від партнерської маркетингової мережі.

Оплата: повільно

 • Терміни та розміри виплат залежать від партнерської мережі, але очікуйте, що вам доведеться почекати щонайменше місяць або два, перш ніж ви отримаєте гроші.

Вимоги

 • Блог, акаунт у соціальних мережах або інша онлайн-присутність, яка привертає постійний потік відвідувачів.

Продавайте свої вироби на Etsy

Маєте схильність до деревообробки, ювелірної справи, вишивки чи гончарства? Продавайте свої вироби ручної роботи на Etsy, головному сайті для ремісників, які продають товари для дому, предмети мистецтва та дрібнички. Згідно з даними сайту, Etsy налічує майже 48 мільйонів активних покупців, а в 2023 році виручка від продажу товарів склала 7 мільярдів доларів США.

Час виконання: повільний

Процес: помірний

 • Відкрити магазин на Etsy - це найпростіше. Це можна зробити за кілька годин.
 • Підготовка до відкриття магазину займає більше часу. Вам потрібні товари для продажу, фотографії та описи для розміщення, назва для магазину та бізнес-план, який допоможе вам досягти успіху. Після цього вам все одно доведеться шукати клієнтів. Залежно від того, що ви продаєте, це може зайняти кілька тижнів, тому варто очікувати, що загальний час для цієї роботи буде повільним.

Оплата: середньо

 • Як тільки ви продаєте товар, оплата зараховується на ваш акаунт Etsy Payments.
 • Протягом перших 90 днів роботи продавцем кошти будуть доступні для зарахування довше.
 • Після перших 90 днів кошти стають доступними для депозиту наступного робочого дня.

Вимоги

 • Якщо вам більше 13 років, але менше 18, ви можете продавати на Etsy, але будете вважатися неповнолітнім і повинні мати дозвіл від батьків або опікуна.
 • Ви повинні мати всі необхідні права на товари, що продаються у вашому магазині.

Отримуйте дохід від реклами зі свого блогу або YouTube-каналу

Перетворіть свої відео про котів на відео, що приносять гроші. Якщо ваші відео на YouTube або публікації в блозі привертають увагу великої аудиторії, ви можете заробляти гроші на рекламі. За допомогою Google AdSense ви створюєте рекламні місця у своєму контенті, і компанії можуть платити за розміщення там реклами. Послуга безкоштовна, але є вимоги, яким ви повинні відповідати. Якщо у вас є успішний канал на YouTube, ви можете подати заявку на участь у партнерській програмі YouTube, щоб монетизувати свої відео.

Час виконання: повільний

Процес: швидкий

 • Зареєструватися в Google AdSense досить просто, але активація вашого облікового запису може зайняти від одного дня до декількох тижнів.

Оплата: повільно

 • Зачекайте щонайменше два місяці, поки дохід від реклами почне надходити.
 • Ви зможете отримати свій заробіток лише тоді, коли ваш баланс перевищить мінімальний поріг.

Вимоги

 • Власний веб-сайт, який відповідає вимогам відбору. Найкраще переконатися, що він був активним щонайменше шість місяців.
 • Для YouTube вам потрібно мати понад 1 000 підписників і щонайменше 4 000 годин загального часу перегляду за останні 12 місяців на вашому каналі.
 • Вам повинно бути не менше 18 років.

Станьте інфлюенсером в Instagram

Компанії використовують інфлюенсерів в Instagram - людей з великою кількістю підписників на платформі - для представлення своїх продуктів. Ви можете долучитися до цього процесу, подавши заявку на участь через маркетингову платформу або зв'язавшись із брендами, з якими хочете працювати.

Час виконання: повільний

Процес: повільний

 • Створити обліковий запис в Instagram можна швидко, але для збільшення кількості підписників потрібен час. Виділіть кілька місяців, щоб зібрати достатньо велику кількість підписників для залучення рекламодавців.
 • Після того, як ви отримаєте цифри, вам потрібно буде знайти можливості для отримання винагороди. Це можна зробити через партнерські мережі або шляхом подачі заявки брендам, з якими ви хочете працювати.

Оплата: повільно

 • Час отримання виплати залежить від умов вашої угоди, але партнерські мережі зазвичай виплачують заробіток через місяць після завершення кампанії.

Вимоги

 • Акаунт в Instagram з активними, зацікавленими підписниками.
 • Ви також повинні відповідати вимогам будь-якої партнерської мережі.

Монетизуйте свій канал на Twitch

Ігри можуть стати прибутковим додатковим заробітком, якщо ви створите постійну аудиторію на Twitch - сайті для геймерів, художників, музикантів та інших творчих особистостей. Гравці можуть отримувати пожертви від глядачів і навіть частку доходів від підписки та реклами, якщо досягнуть статусу афілійованої особи або партнера.

Час виконання: повільний

Процес: повільний

 • Ви можете запустити канал Twitch і почати трансляцію за день, але на створення підписників підуть тижні, а то й місяці.

Оплата: повільно 

 • Надходження від благодійних внесків можуть бути виведені досить швидко, в залежності від способу виплати.
 • Дохід від підписки та реклами, отриманий як партнер або афілійована особа Twitch, виплачується через 15 днів після закінчення місяця, і ви повинні мати мінімальний баланс, щоб подати запит на виплату.

Вимоги

 • Усі стрімери можуть заробляти на рефералах, але для того, щоб стати афіліатом або партнером Twitch і отримати право на частку доходу від реклами та підписки, потрібно досягти певних показників глядацької аудиторії та трансляцій.

Зареєструйтеся на роль таємного покупця

Компанії часто хочуть знати, як вони працюють з точки зору клієнтів. Станьте їхніми очима та вухами, відвідуючи певні магазини та звітуючи про свій досвід. Ви можете подати заявку на участь у програмі "Таємний покупець"  на спеціальних сайтах. Тільки остерігайтеся шахрайства і проведіть ретельне дослідження, перш ніж підписатися.

Таємний покупець не обов'язково повинен займати багато часу. Ви також можете заробляти гроші в Інтернеті, виконуючи прості завдання для сайтів маркетингових досліджень. Вони пропонують винагороду за різні завдання, наприклад, відвідування магазинів, перевірку цін, постановку певних запитань, фотографування вітрин, меню або екстер'єрів будівель.

Час виконання: повільний 

Процес: помірний

 • Процес подачі заявки зазвичай швидкий, але потім може знадобитися деякий час для того, щоб ваша заявка була схвалена.
 • Наявність можливостей може відрізнятися в різних організаціях і залежати від вашого місцезнаходження, тому ви можете отримати своє перше завдання не одразу.

Оплата: помірно

 • Терміни виплат залежать від компанії.
 • Розмір заробітної плати буде залежати від компанії та кожного окремого завдання.

Вимоги

 • Більшість служб таємних покупців мають вікові обмеження, як правило, вам має бути 18 років або більше.
 • Залежно від послуги, вам може знадобитися власний транспорт та доступ до Інтернету.
 • Для певних завдань вам потрібно буде подати звіт до встановленого дедлайну.

Остерігайтеся шахраїв

В інтернеті безліч можливостей швидко заробити гроші онлайн або з дому, але багато з них є сумнівними, а то й відвертими шахрайствами. Будьте обережні з будь-якими "можливостями", які вимагають передоплату, хочуть, щоб ви заплатили за сертифікацію або запитують будь-яку фінансову інформацію, наприклад, номер вашої кредитної картки.все ще не впевнені, чи є можливість законною? Шукайте на форумах спільнот нефільтровані відгуки та скарги. Вивчіть компанію та переконайтеся, що вона безпечна і заслуговує на довіру, перш ніж вводити будь-які платіжні дані.

Читайте також - Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід.

Відео


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити