Зміст[Сховати]

Вітаємо читачів "BiznesCat.com"! У цій статті ми розповімо, як можна заробити гроші, реальний заробіток без вкладень, де можна швидко заробити багато грошей.

Багато хто також шукає способи додаткового заробітку у вільний час і варіантів для цього представлено чимало. У такій ситуації зробити правильний вибір буває непросто. Саме тому ми вирішили детально і предметно розповісти, як і де можна заробити.

Вивчивши подану публікацію від початку і до кінця, ви дізнаєтеся:

 1. Які переваги і недоліки має заробіток на дому;
 2. Які способи заробітку без вкладень існують;
 3. Де швидко заробити грошей новачкові і чи можна заробляти, сидячи вдома;
 4. Які вакансії через Інтернет і поза ним є кращими;
 5. Чи hеально заробити багато грошей швидко.

Представлену публікацію корисно вивчити абсолютно всім. Навіть якщо у вас зараз гідний заробіток, ніколи не знаєш, коли доведеться шукати джерела додаткового доходу. Тому не втрачайте часу – приступайте до читання прямо зараз!

P. S. Так як стаття вийшла досить великою (об'ємної), то рекомендуємо користуватися змістом матеріалу.

Як заробити гроші

Як швидко заробити гроші і стати багатим - основні правила ?

Перш за все слід зрозуміти, що способів, які допоможуть стати багатим швидко, не існує. Якщо, звичайно, брати до уваги виключно легальні варіанти. Так що тим, хто хоче заробити багато грошей, доведеться неабияк попрацювати.

Сьогодні можна знайти чимало оголошень з пропозиціями швидко розбагатіти, вклавшись у прибуткову справу. Тих, хто повірить подібним обіцянкам, очікує, як правило, розчарування і втрата вкладених коштів. Саме тому таким пропозиціям не можна вірити, варто обходити їх стороною. Про надійні способи інвестування ми писали в статті - "Куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід".

✔ Як досягти успіху

Вивчаючи досвід успішних людей, можна зрозуміти, що домогтися відмінних результатів допомагають такі якості:

 • завзяте прагнення до мети;
 • високий рівень професіоналізму;
 • захопленість;
 • затребуваність.

Таким чином, щоб домогтися успіху, важливо любити свою справу і наполегливо йти до своєї мети. Не варто також опускати руки при зіткненні з проблемами.

Величезне значення має і безперервне навчання, розвиток професійних навичок.

Важливо також, щоб обрана справа користувалася попитом на ринку.

✔ Як і де можна заробити гроші

Варіантів заробітку в сучасному суспільстві величезна кількість. Всі їх можна розділити на 2 великі групи:

 1. Традиційна робота по найму. При офіційному працевлаштуванні можна розраховувати не тільки на заробітну плату, але і на премії за якісну роботу, а також оплачувані відпустку та лікарняний.
 2. Власна cправа. У цьому випадку розмір доходу визначається тільки вміннями бізнесмена. Все залежить тільки від знань, рівня професіоналізму і завзятості працівника.

Насправді такий поділ на групи є умовним. Справа в тому, що деякі види заробітку мають свої особливості. Наприклад, фрілансери заробляють, виконуючи різні доручення інших людей. Водночас вони самостійно визначають інтенсивність праці, а також свій графік.

Кожна група має переваги і недоліки. Так, працюючи за наймом, можна бути впевненим в отриманні певної суми доходу щомісяця. Однак в більшості випадків рости, розвиватися і підвищувати власний дохід при такій роботі практично неможливо.

Саме тому останнім часом все більше людей приймає рішення відкрити власну справу. Однак поспішати з цим не слід. Не можна ризикувати і починати власний бізнес, не обміркувавши найдрібніших подробиць.

Важливо! Перш ніж відмовитися від роботи по найму зі стабільною заробітною платою, варто створити фінансову подушку безпеки. Для цього необхідно накопичити суму, рівну величині доходу приблизно за півроку. Це дозволить спокійно розвивати власну справу, не турбуючись за фінансове благополуччя.

Вибирати для власної справи важливо такий напрямок, який дійсно подобається, а також в якому є достатні знання і досвід.

В першу чергу важливо переконатися, що дохід при роботі на себе стане вище. Для цього достатньо розрахувати заробітну плату за годину на діючому робочому місці. Після цього залишиться порівняти отриману суму з доходом, який приносить улюблену справу.

Якщо результат виявиться в вашу користь, можна поміняти роботу за наймом на власний бізнес. Якщо ж улюблена справа менш прибуткова, фахівці радять використовувати його в якості підробітку принаймні до тих пір, поки прибуток не виросте до потрібної Вам суми.

Сьогодні багато хто шукає можливість заробляти в інтернеті, не виходячи з дому. Більш докладно про заробіток в Інтернеті читайте в статті за посиланням. Насправді отримувати дохід можна як в онлайн, так і в оффлайн режимі. Однак незалежно від того, який варіант буде обраний, не варто відразу розраховувати на більший прибуток.

Щоб домогтися серйозного доходу, доведеться спочатку напрацювати собі клієнтську базу, створити собі ім'я, домогтися якісних відгуків. Тільки коли вас почнуть рекомендувати друзям і знайомим, вдасться набити собі ціну і підвищити рівень доходу.

Переваги та недоліки заробітку на дому (порівняльна таблиця) ?

Будь-яка робота вдома має свої ➕переваги та недоліки➖ в якості персоналу. Перш ніж прийняти рішення про перехід на подібний спосіб заробітку, важливо оцінити всі його плюси (+) і недоліки (-) і зрозуміти, наскільки вони прийнятні для конкретної ситуації.

Щоб вам було простіше зрозуміти, чи зможете ви працювати вдома, всі переваги та недоліки такого заробітку ми представили в таблиці нижче.

Плюси (+) заробітку на дому Мінуси (-) заробітку на дому
1. Вільний графік: можна працювати у зручний для Вас час Необхідність самостійно організовувати робочий процес, при відсутності дисципліни продуктивність праці і відповідно рівень доходу
2. Немає необхідності витрачати час на дорогу до офісу, стояти в пробках. Це дозволяє також заощадити істотну грошову суму У деяких випадках при роботі вдома люди забувають доглядати за собою і підтримувати в нормі своєї зовнішній вигляд
3. Немає необхідності купувати додатковий комплект одягу, який підходить під дрес-код компанії. Жінкам не доводиться щодня витрачати величезну кількість часу на макіяж Не всім вдається зберігати нормальний емоційний стан при мінімумі спілкування
4. Відсутність конфліктів з начальством і колегами, в результаті економляться нерви Нестабільність заробітної плати (особливо в самому початку)
5. Можливість самостійно будувати цілі і плани, формувати завдання Відсутність соціальних гарантій, оплачуваних відпустки і лікарняного
6. Успіх стає особистим досягненням. При цьому за промахи і невдачі ніякого покарання не буде, вони стають лише досвідом  
7. Можливість вести домашнє господарство, займатися дітьми  

Таким чином, заробіток на дому ідеально підходить для реалізації творчого потенціалу. Успіх при цьому залежить виключно від самого працівника.

Однак слід мати на увазі, що робота будинку вимагає високого ступеня самоорганізованості. Якщо не вміти грамотно будувати розпорядок дня, заробити не вийде.

✍ Рекомендуємо також прочитати статтю - Як знайти дистанційну роботу в інтернеті без вкладень

Як заробити багато грошей: 5 схем реального заробітку ?

Перш за все незайвим буде ще раз нагадати, що величезна кількість шахраїв сьогодні обіцяють швидко збагатити будь-якого охочого. Звісно, повіривши їм очікують розчарування і втрата коштів.

Щоб уникнути подібних наслідків, слід пам'ятати, що обіцянки швидко розбагатіти завжди є обманом. Почати добре заробляти можна, тільки доклавши серйозних зусиль, вміло вклавши гроші і використавши власний професіоналізм. Про те, як розбагатіти з нуля і стати успішною людиною, ми вже розповіли в одній з попередніх статей.

Не варто витрачати час на пошук чарівного методу збагачення. Краще ретельно вивчити представлені в статті варіанти, вибрати найбільш підходящий з них і приступити до активних дій.

Чим швидше зробити це, тим швидше вдасться отримати перший дохід. Для початку заробітку можна використовувати описані нижче варіанти.

1. Надання платних послуг

Щоб почати заробляти на наданні платних послуг, будуть потрібні певні навички. Саме їх і доведеться продавати. Цей спосіб отримання прибутку користується чималим попитом і поширений повсюдно.

Найчастіше займаються:

 1. приватним візництвом, як пасажирів, так і доставкою вантажів;
 2. ремонтом комп'ютерів і установка програм на дому;
 3. наданням дрібних побутових послуг з сантехніків і електрикою;
 4. ремонтом різної побутової техніки;
 5. веденням бухгалтерії та складанням декларацій;
 6. доглядом і наглядом за дітьми;
 7. перетримкою тварин на час відпустки господарів.

Насправді варіантів для надання платних послуг величезна кількість. Вибирати слід в залежності від наявних здібностей і кількості часу, який планується присвячувати роботі. Чим вище рівень професіоналізму в обраній сфері, тим більш якісно будуть надаватися послуги. Це неминуче призведе до зростання прибутку.

Для пошуку клієнтів можна використовувати друковані видання та інтернет-ресурси. На початковому етапі для збільшення кількості замовлень можна не тільки самостійно розміщувати оголошення, але і переглядати вакансії. Незайвим буде також звернутися до друзів і знайомих. Можливо, їм або їх близьким потрібні послуги подібного роду.

Деякі особливо відчайдушні люди намагаються знайти клієнтів серед колег на основному місці роботи. Однак фахівці так чинити не рекомендують. Подібні дії можуть призвести не тільки до втрати репутації, але і до звільнення. У підсумку можна залишитися без основного джерела доходу.

Тим, хто впевнений в власних можливостях і має достатньо знань і досвіду, можна порадити організувати власну компанію по наданню різних послуг. Однак такий варіант підходить не для всіх сфер. Тому в першу чергу варто оцінити власні можливості.

До речі, якщо не достатньо умінь для самостійного надання послуг, можна стати посередником. В цьому випадку доведеться зводити разом виконавців і клієнтів. За це посередник отримує певний відсоток.

2. Навчання людей

При наявності серйозних знань в певній області можна зайнятися навчанням людей. Заняття можна проводити в групах або індивідуально. Робити це можна у себе вдома, на території клієнта або навіть через інтернет. Останній спосіб підходить не для всіх областей. Зате при використанні інтернету можна значно розширити клієнтську базу, адже не буде територіальної прив'язки.

Напрямок для навчання людей можна вибрати практично будь-який. Свої знання можна передавати як дітям, так і дорослим.

Найбільшою популярністю сьогодні користуються наступні напрямки навчання:

 1. Репетиторство для школярів і студентів. Далеко не всім вдається самостійно справлятися з програмою навчальних закладів. Попит істотно підвищується в період контрольних робіт та іспитів. Сьогодні не всі батьки згодні залишити свою дитину незнайомим людям. Для них можна запропонувати репетиторство по скайпу в режимі онлайн.
 2. Іноземні мови. Останнім часом кількість бажаючих освоїти будь-яку іноземну мову неухильно зростає. Якщо є достатні знання в цій сфері, можна передавати їх іншим. Доступно пояснюючи правила і допомагаючи в освоєнні основ мови, можна не тільки отримати оплату від діючого клієнта, але і напрацювати нових учнів за рахунок відгуків.
 3. Навчання комп'ютерної грамотності. Величезною популярністю сьогодні користуються не тільки курси з освоєння офісних і бухгалтерських програм, але і по роботі з Photoshop і інших програм для редагування (монтажу) фото і відеороликів. Розвиток соціальних мереж призвело до прагнення багатьох створювати красиві фотографії. Проведення навчання за цим напрямком здатне приносити непоганий дохід.

Насправді вчити людей сьогодні можна практично чого завгодно. Головне створити такий курс, який буде корисний багатьом. Також буде потрібно грамотно складене привабливе оголошення. Величезне значення має також думка клієнтів щодо курсу.

3. Продаж особистих і перепродажу чужих речей

Цей варіант ідеально підходить для тих, у кого є різні речі для продажу. У більшості сімей в будинку накопичується чимала кількість непотрібних їм предметів. Саме на їх продажу цілком реально заробити.

Найбільшим попитом користуються наступні категорії речей:

 1. одяг, іграшки та інші предмети для дітей;
 2. побутова техніка, якою ви ніколи не користувалися або перестали її використовувати;
 3. одяг, взуття, інші предмети стилю – окуляри, аксесуари, сумки;
 4. прочитані книги, диски з переглянутими фільмами, іграми набридлими;
 5. непотрібні меблі;
 6. предмети для нереалізованих або занедбаних захоплень;
 7. різні речі, зроблені своїми руками.

Якщо непотрібні особисті речі відсутні або закінчилися, можна зайнятися перепродажем подібних предметів. Для цього доведеться регулярно переглядати оголошення в різних джерелах і прицінюватися. Можна шукати тих, хто терміново змушений переїжджати і не може везти за собою всі речі. З такими людьми цілком реально поторгуватися, щоб збити↓ ціну.

Останнім часом популярність набирає ще один спосіб заробити гроші на продажу речей – реалізація товарів з Китаю. З цією метою доведеться ретельно вивчати інтернет-магазини речей з цієї країни, робити пробні замовлення. Тут можна знайти безліч цікавих і недорогих речей, які цілком реально продати з націнкою. 

Більш того, існує можливість розводити тварин, вирощувати домашні квіти і розсаду на продаж. Цей варіант теж допомагає непогано заробити. Однак займатися подібною справою варто тільки в тому випадку, якщо є достатній досвід. Важливо любити тварин або рослини.

Важливо! Перш ніж заробляти гроші таким способом, варто прорахувати передбачувані витрати і потенційний прибуток.

Реалізовувати товари можна як за допомогою комісійних магазинів, друкованих видань, так і на різних інтернет-сайтах. Це можуть бути міські ресурси або глобальні інтернет-аукціони.

Для заробітку за допомогою продажу товарів знадобиться достатня кількість місця для їх зберігання. Багато хто воліє робити покупки з можливістю доставки. Щоб її організувати, потрібно відповідний транспорт.

Якщо вдасться грамотно організувати продаж товарів, можна домогтися непоганого заробітку. Однак передбачити відразу розмір прибутку складно. Все визначається величиною попиту, рівнем конкуренції, економічною ситуацією в країні і місті.

4. Здача власності в оренду

При наявності будь-якої власності (майна) можна здавати її в оренду. Сюди можна віднести здачу в оренду обладнання, автомобілів, нерухомості і так далі.

Оренда нерухомості – досить прибутковий бізнес, який не вимагає особливих умінь. Однак в такому заробітку присутній цілий ряд підводних каменів. Щоб уникнути серйозних проблем, важливо ретельно вивчити правові аспекти такого заробітку.

Заробляти на нерухомості можуть не тільки ті, у кого є у власності кілька квартир. Цілком реально здавати кімнату в своєму житлі.

Існують і інші не менш популярні способи заробітку на нерухомості:

 1. Здати в оренду гараж. У разі виникнення фінансових труднощів власний автомобіль можна залишати на вулицю. Здаючи гараж в оренду, можна отримувати щомісяця додатковий прибуток.
 2. Організація готелю для тварин. Цей варіант дозволяє замість того, щоб пускати на свою житлоплощу чужих людей, доглядати за тваринами тих, хто знаходиться у від'їзді. Щоб заробляти таким чином, важливо вміти поводитися з тваринами, знати основи догляду за ними. Більш того, для забезпечення можливості утримання декількох тварин одночасно потрібна окрема площа. Тому такий заробіток найкраще підходить власникам приватних будинків або великих квартир.
 3. Розміщення реклами на вашому автомобілі. За таку послугу платять непогані гроші. Щоб знайти рекламодавця, можна самостійно розмістити оголошення відповідного змісту на інтернет ресурсах або зателефонувати за номером, вказаним в оголошенні на інших машинах.
 4. Розміщення рекламних банерів на балконі або під вікном. Подібний дохід є не скрізь – найбільшим попитом такі послуги користуються у великих містах. Банери при цьому зазвичай розміщують тільки на багатоповерхових будинках в жвавих районах. У такого варіанту заробітку чимало особливостей. Доведеться в першу чергу отримати дозвіл на розміщення банера, узгодити цю процедуру з сусідами, знайти рекламодавця, згідного розмістити банер. Згодом доведеться платити податки з одержуваного доходу. Якщо спробувати обійти зазначені вимоги, податкова може вдатися до штрафних санкцій.

5. Інші методи

Існують і інші способи, які дають можливість швидко заробити. Однак більшість з них не зовсім легальні або тимчасові. Тому детально розповідати про них не має ніякого сенсу.

Найчастіше для швидкого збагачення використовуються способи, в основі яких – удача. При використанні подібних варіантів будь-які гарантії отримання доходу відсутні.

До таких способом заробітку відносяться:

 • виграш в лотерею;
 • одруження з розрахунку;
 • несподівана спадщина;
 • деякі навіть знаходять гроші на вулиці.

Ще один варіант швидко заробити - надавати різні послуги і продавати товари до популярних свят. Напередодні Нового року багатьом вдається отримати дохід в десятки разів більше, ніж зазвичай. Подібна ситуація спостерігається також напередодні Восьмого березня, Дня Святого Валентина.

Звичайно, існують ще більш радикальні способи швидко розбагатіти. Однак в більшості випадків вони протизаконні. Ми не рекомендуємо використовувати їх.

Набагато краще отримувати стабільний дохід і поступово розбагатіти, ніж один раз переступивши закон, отримати клеймо на все життя.

Як стабільно заробляти гроші ? - 4 перевірених способу ?

Існує величезна кількість способів заробити. Деякі з них приносять невеликий дохід, інші є разовими. Нижепредставлены найбільш популярні способи, які дозволяють стабільно заробляти.

1. Посередницькі послуги та просування сторонніх товарів і послуг

При відсутності коштів для організації власного бізнесу, в поєднанні з величезним бажанням працювати на себе можна зайнятися посередництвом. В цьому випадку доведеться шукати клієнтів для продажу чужих товарів і послуг. За вчинення подібних дій посередник отримує комісійні.

Найчастіше таким способом реалізують товари і Послуги з розробки дизайну і ремонту. Комісійні посередника залежать від величезної кількості факторів і зазвичай змінюються в діапазоні від десяти до п'ятдесяти відсотків.

2. Власний бізнес

Одним із способів заробити гроші, який багатьом приходить в голову в першу чергу, – створення власного бізнесу. До класичних варіантів підприємництва зазвичай відносять відкриття магазину, кафе, перукарні, вирощування овочів і фруктів.

Основним недоліком отримання доходу таким способом є необхідність досить істотних вкладень. Початковий капітал потрібно, щоб орендувати або придбати необхідну для діяльності нерухомість, а також закупити хоча б на перший час сировину і матеріали.

У більшості випадків власний бізнес починає приносити дохід далеко не відразу. Часом для виходу в прибуток доводиться витратити кілька років. Цей факт слід враховувати в обов'язковому порядку.

Сьогодні існує можливість створити власний бізнес, не маючи достатнього капіталу. Для цього можна використовувати такі способи пошуку грошових коштів:

 1. банківський кредит;
 2. отримання державної допомоги у вигляді субсидії від держави;
 3. залучення інвесторів.

Величезне значення для бізнесмена має також вміння нести відповідальність за підлеглих, грамотно розподіляти обов'язки.

Якщо ніякі труднощі вас не лякають, для початку бізнесу доведеться зробити кілька кроків:

 1. провести аналізи і докладні розрахунки, написати бізнес-план;
 2. зареєструвати підприємництво або організацію;
 3. підібрати персонал.

Коли бізнес буде створений, доведеться працювати максимально наполегливо. Тільки так можна домогтися, щоб компанія стала успішною і почати отримувати хороші гроші.

3. Франшиза

Якщо відсутнє підприємницький досвід або є страх, що самостійно створити бізнес з нуля не вдасться, можна почати працювати по франшизі. У цьому випадку у знаменитої компанії купується право на ведення діяльності під популярним брендом. Найчастіше таким способом відкривають кафе, бари та інші заклади громадського харчування.

У розпорядження покупця франшизи передаються вже відпрацьовані схеми ведення бізнесу. Самостійно придумувати нічого не доведеться. Більш того, розкруткою бізнесу займатися немає необхідності, адже робота почнеться відразу під популярним ім'ям.

Більш того, середній розмір прибутку, а також термін окупності проектів, створених на базі франшизи, відомі заздалегідь. Тому бізнесмен розуміє ще до моменту початку діяльності, на що він може розраховувати.

4. Заробіток без вкладень з виведенням в Інтернеті

Сьогодні існує величезна кількість способів заробити в інтернеті. Вони відрізняються не тільки розміром одержуваного доходу, але і необхідністю здійснити вкладення. Нижче будуть описані найбільш затребувані способи заробітку в Інтернеті.

Популярність всесвітньої мережі призвела до того,що істотно зросла⇑ кількість шахраїв. Вони обіцяють користувачам високооплачувану роботу, але попередньо просять внести гроші. Шахраї стверджують, що слід сплатити перевірку даних майбутнього працівника, пройти реєстрацію в системі або придбати навчальні матеріали.

Важливо! У будь-якому випадку важливо пам'ятати, що роботодавець платить працівникові, а не навпаки. Тому не варто перераховувати гроші, щоб отримати роботу з хорошою заробітною платою. Майже напевно залишитеся і без роботи, і без грошей.

Як заробити гроші, сидячи вдома ? - 24 способи заробітку в домашніх умовах через Інтернет з виведенням грошей ?

Сьогодні в інтернеті можна зустріти величезну кількість способів заробити гроші в домашніх умовах. У такій ситуації вибрати найбільш підходящий варіант буває непросто. Щоб впоратися з цим завданням, слід вивчити всі доступні способи. Нижче представлені найбільш популярні з них.

[Спосіб 1] Підписки, лайки, репости

Популярність соціальних мереж сьогодні величезна. При цьому вона продовжує щодня рости. В таких умовах не дивно, що для бізнесу соцмережі стають майданчиком для проведення рекламних акцій, а також продажу різних товарів і послуг.

Щоб попит на товари і послуги зростав, важливо збільшувати кількість людей, які ознайомляться з представленою інформацією. Для цього в соціальних мережах використовуються лайки, підписки і репости. Таким чином рекламодавці готові оплачувати подібні дії користувачів з метою підвищення популярності.

В результаті власники сторінок в соціальних мережах отримують можливість заробити на них. Для пошуку роботодавців в мережі розроблено кілька майданчиків. Нижче описані найпопулярніші з них.

Socialtools

Socialtools.io дозволяє заробляти невеликі суми, не виходячи з соціальних мереж. Для отримання доходу слід зареєструватися на майданчику і приступити до виконання нескладних завдань. Найчастіше необхідно поставити лайк, додати в друзі конкретного користувача, поділитися записом, переглянути відео, підписатися на спільноту.

Проект працює з великою кількістю різноманітних соцмереж. При цьому не обов'язково безперервно сидіти на сайті. При появі нових завдань проект повідомляє про це за допомогою спливаючих вікон і звукових повідомлень.

Для виведення зароблених грошей на проекті досить набрати 15 грн. Вартість завдань зазвичай змінюється в діапазоні від десяти до п'ятдесяти копійок. Однак існують і дорожчі.

LikesRock

LikesRock - проект, який виплачує винагороду користувачам в євро через платіжні системи Payeer і PayPal.

Вартість завдань тут варіюється в межах від 0,001 до 0,1 євро. При цьому видається чимала кількість завдань, так що заробити вдасться непогану суму.

[Спосіб 2] Заробіток на опитуваннях

Ще один спосіб отримувати дохід в Інтернеті - участь в опитуваннях. Такий заробіток не вимагає ніяких спеціалізованих навичок і чудово підходить для мам в декреті, а також учнів.

Щоб отримувати дохід, доведеться зареєструватися на спеціалізованому ресурсі. Після цього користувачеві роблю опитування від компаній, які проводять маркетингові дослідження з метою вивчити думку споживачів щодо певного товару або послуги.

Деякі вважають, що на опитуваннях заробити неможливо. Насправді, це не так. Звичайно, як і в будь-якій іншій популярній сфері тут трапляються шахраї. Вони беруть від виробників замовлення на проведення маркетингових досліджень. Користувачі проходять опитування, проте гроші за них їм не виплачують. Однак ризик зіткнуться з шахраями вкрай малий.

В середньому за участь в одному опитуванні можна отримати від десяти до тридцяти грн. Регулярність відправки завдання залежить від ресурсу. У більшості випадків вдається виконати не більше одного опитування в 1-2 дня.

Тому, щоб заробити більш-менш відчутні гроші, доведеться зареєструватися в декількох проектах і регулярно відповідати на запитання. Такий підхід дозволяє збільшити дохід до ста грн в день і навіть більше.

Нижче описані найбільш популярні з надійних опитувальників:

 1. vlasnadumka.ua
 2. surveyharbor.com/uk
 3. new.opinion.com.ua
 4. survimo.com/ua/
 5. www.metroopinion.com/ua
 6. tgmpanel.com.ua

Фахівці рекомендують новачкам в заробітку в Інтернеті використовувати саме опитувальники. Вони не вимагають великої кількості часу, але дозволяють отримати невеликий додатковий дохід.

[Спосіб 3] Біржі віддаленої роботи / фрілансу (нескладні завдання)

Наступним способом заробити в інтернеті є виконання різних оплачуваних завдань. Для їх отримання доведеться зареєструватися на спеціалізованому ресурсі – біржі.

У більшості випадків для початку роботи доведеться оформити підписку. Для отримання завдань доведеться заплатити. Зробити це слід один раз. Таким чином користувач підтверджує серйозність своїх намірів. Але важливо знайти дійсно надійний ресурс, щоб кошти не осіли в кишені шахраїв. Такими, наприклад, є проекти - freelancehunt.com, Weblancer.net, upwork.com.

Щоб почати працювати на ресурсі доведеться не тільки сплатити вступний внесок, але і пройти тестування. На перших порах отримувати високооплачувані завдання не вдасться. Доведеться братися за виконання дешевих замовлень, напрацьовувати рейтинг і постійних замовників. Це дозволить підвищити оплату в рази.

Серед типів завдань, які пропонується виконувати на подібних ресурсах найбільш популярні наступні:

 • транскрибація (переклад в текстовий формат відео та аудіо файлів);
 • здійснення дзвінків;
 • пошук різних даних в інтернеті;
 • створення рекламних банерів і логотипів;
 • розміщення відгуків та оголошень на різних сайтах;
 • переклад текстів.

[Спосіб 4] Копірайтинг

Одним із способів заробити в інтернеті, який здатний приносити реальний дохід і навіть стати основним місцем роботи, є копірайтинг. Суть такого заробітку полягає в написанні різноманітних текстів.

Найчастіше набувають:

 • інформаційні статті на популярні теми;
 • тексти, що продають;
 • докладні огляди товарів і послуг.

Для заробітку таким способом необхідно володіти достатнім рівнем грамотності, а також умінням викладати свої думки.

Замовниками текстів в першу чергу є вебмастери, тобто власники інтернет-сайтів. Їм необхідно наповнювати ресурси якісною інформацією.

Ще один тип замовників – власники інтернет-магазинів. Їм необхідні якісні описи товарів і категорій. Якщо знайти замовників не вдається, можна писати тексти на будь-добре зрозумілі теми і продавати їх через спеціалізовані ресурси.

Однак знайти постійних замовників цілком реально. Для цього потрібно в першу чергу напрацювати якісне портфоліо, а також навчитися продавати свої послуги. Якщо досвіду в сфері копірайтингу немає, варто зареєструватися на спеціалізованій біржі. Тут можна знайти неоціненний досвід.

Нижче описані найбільш популярні біржі копірайтингу.

✅ uatxt.com

uatxt.com - ресурс, який дозволяє як писати тексти на замовлення, так і продавати готові статті.

Для пошуку замовників величезне значення тут мають:

 • рейтинг, який напрацьовується при виконанні замовлень і продажу статей;
 • результати проходження тесту на грамотність;
 • рівень кваліфікації, який присвоюється при написанні кваліфікаційної роботи.

Зірки можна отримати для кожної категорії робіт окремо-копірайтинг, рерайтинг, переклад, СЕО-Копірайтинг. При наявності зірок отримати замовлення набагато простіше. Проте, багато авторів досить успішно працюють і без них.

На біржі uatxt.com можна знайти величезну кількість різноманітних замовлень. Розмір доходу при їх виконанні залежить від розміру написаного тексту.

В інших біржах принцип заробітку аналогічний.

✅ text.lviv.ua

text.lviv.ua найкраще використовувати для продажу вже написаних статей. Однак тут є і величезна кількість замовлень. Середня вартість тисячі символів знаходиться на рівні 12-15 грн.

Для отримання дорогих замовлень і вигідного продажу готових текстів потрібно напрацювати хороший рейтинг.

Важливо пам'ятати, що на проекті діє заборона на обмін контактними даними, а також продаж статей, які вже розміщені в інтернеті. За подібні дії незмінно блокується аккаунт.

✅ 2polyglot.com/ua

2polyglot.com/ua являє собою біржу, яка призначена для досвідчених копірайтерів з напрацьованим портфоліо і резюме. Зареєструватися на даному ресурсі складніше, ніж на інших подібних сайтах.

В першу чергу доведеться пройти розгляд кандидатури з боку адміністрації сайту. Якщо на цьому етапі користувача схвалять, йому буде запропоновано пройти тестове завдання. Саме за його результатами буде прийнято рішення про можливість прийняти користувача в штат біржі.

Середня вартість робіт на 2polyglot.com/ua практично не відрізняється від тієї, яку пропонують на інших ресурсах. Але є і перевага-дешевих завдань майже немає, а замовнику здебільшого прямі, а не перекупники.

[Спосіб 5] створення і ведення паблік / спільнот в соціальних мережах

В цьому виді заробітку існують два основних варіанти, які відрізняються рівнем складності.

Робота адміністратором в діючих спільнотах

Більш легкий спосіб - знайти вакансію адміністратора вже розкручених груп в соціальних мережах. По суті, цей варіант є видом віддаленої роботи. Подібні вакансії слід шукати безпосередньо в соціальних мережах. Власники діючих спільнот часто шукають працівників, про що вони пишуть прямо на стінах пабліків.

❗ Адміністратори в процесі своєї роботи шукають відповідний контент, а також зображення, публікують пости, модерують відгуки. Заробіток на подібному місці варіюється від двох до восьми тисяч грн на місяць.

На ведення більшості спільнот йде не більше двох-трьох годин на день. Тому цілком можна впоратися з одночасною роботою в декількох пабліках.

Заробіток на власному пабліку

Більш привабливим напрямком, який дозволяє заробляти значно більше, є створення власної спільноти.

В середньому власники добре розкручених пабліків, на які підписані кілька сотень тисяч осіб, можуть заробити на них по кілька тисяч грн щодня.

Для самостійного створення і розкрутки спільноти на перших порах найпростіше використовувати спеціалізовані майданчики.

[Спосіб 6] Інфобізнес (продаж курсів, тренінгів)

Щоб заробляти таким способом, необхідно продавати різну корисну для аудиторії інформацію. Такий варіант отримання доходу можна назвати універсальним, так як для його реалізації не обов'язково використовувати інтернет.

По своїй суті інфобізнес досить простий. Потрібно всього лише запропонувати покупцям інформацію, яка їм необхідна.

Для цього в першу чергу важливо визначити нішу, в якій буде створюватися продукт. При цьому важливо чудово розбиратися в обраній темі. Величезним плюсом є те, що тематика інформації може бути практично будь-хто.

Фахівці рекомендують на перших порах створити мінімум два продукти на одну тему. Перша версія буде безкоштовною, а другу з максимальною кількістю подробиць можна вже продавати.

 ❕ Щоб заробити, необхідно максимально зацікавити клієнтів саме безкоштовним продуктом. Рекомендується чергувати платний і безкоштовний контент. Це дозволить створити максимальний інтерес у цільової аудиторії. В результаті кількість покупців і відповідно прибуток будуть незмінно рости.

Досвідчені власники інфобізнесу здатні заробляти сотні тисяч і навіть мільйони грн щомісяця. Для успіху в такій діяльності доведеться витрачати не тільки час, але і величезна кількість зусиль.

Але в якості переваги можна назвати те, що бізнесмен працює зі зрозумілою і улюбленою для нього темою. Це може приносити не тільки прибуток, але і чимале задоволення.

[Спосіб 7] Інтернет-трейдинг

Щоб заробляти таким способом, доведеться спочатку вкласти власні гроші. Більш того, слід навчитися проводити аналіз ринку, стати холоднокровним в ситуаціях, коли ринок пішов проти вас.

Трейдингом заробляти можна як на валютному ринку Форекс, так і на фондовій біржі. Вибір залежить виключно від уподобань трейдера. Можна працювати з валютними парами, акціями та облігаціями, ф'ючерсами. Деякі трейдери непогано заробляють на опціонах.

[Спосіб 8] Криптовалюта

Сьогодні існує можливість заробляти гроші в інтернеті на криптовалютах. Останнім часом віртуальні гроші стають неймовірно популярними. Вони починають щільно входити в реальне життя. Кріптовалюти приймають в оплату магазини, ресторани, готелі.

Існує два основних способи заробити на віртуальній валюті:

 1. на зростанні курсів шляхом купівлі та продажу на криптовалютной біржі;
 2. на майнінгу, тобто надання в користування жорсткого диска свого комп'ютера з метою видобутку грошей.

[Спосіб 9] Заробіток на партнерських програмах

Величезну популярність сьогодні заслужили і партнерські програми. Вони є своєрідною компанією, яку організовують з метою збільшити продаж товарів і послуг.

Для заробітку таким способом необхідно рекомендувати друзям і знайомим придбати що-небудь на певному сайті. За це його власник нарахує мінімум 3-10% від витрачених грошей.

Для участі в партнерській програмі необхідно зареєструватися на сайті і отримати спеціальне посилання. Більш того, деякі рекламодавці передають користувачам рекламні інструменти.

При такій роботі дохід залежить виключно від результативності. Деяким користувачам вдається отримувати близько 1-2 тисяч грн щодня. Однак далеко не завжди заробіток на партнерках стабільний. Саме тому фахівці рекомендують використовувати його в якості підробітку.

Нижче описані найбільш популярні способи заробити на партнерських програмах.

 ✅ Заробіток на блозі

Непогано заробити можна, створивши власний блог в інтернеті. Для отримання доходу доведеться писати якісні тексти цікаві власнику теми, викладаючи в них посилання партнерських програм. Важливо, щоб інформація була корисна для користувачів, тоді вдасться заробляти на ній гроші.

 ✅ Інформаційні розсилки

Для заробітку на інформаційних розсилках можна зареєструватися на початковому етапі на спеціалізованих біржах. Щоб отримати дохід таким способом, необхідно в інформаційну розсилку додати рекламну посилання. Дохід буде залежати від кількості листів в розсилці.

 ✅ Публікація реферального посилання в соціальній мережі

Нерідко для роботи з партнерськими програмами використовуються соціальні мережі. В них досить зручно розміщувати посилання для заробітку коштів. Робити це можна як на особистій сторінці в соціальній мережі, так і в різних спільнотах і групах. Для більшого ефекту можна навіть створити власний паблік.

Важливо пам'ятати, що зараховується не тільки перехід по посиланню, але і вчинення активних дій після цього, наприклад покупка чого-небудь. За кожну таку дію буде нараховуватися дохід.

 ✅ Форуми

Ще один спосіб заробити гроші без вкладень – використання форумів для поширення партнерських посилань. В цьому випадку доведеться стати активним користувачем будь-якого форуму, писати на ньому різні статті і коментарі. Розміщуючи цікаву інформацію, а в неї партнерські посилання, можна непогано заробити.

[Спосіб 10] Блогінг (заробіток на своєму блозі або сайті)

Популярним способом заробітку в інтернеті є створення власного сайту. При цьому створити нескладний ресурс нескладно самому. Зовсім не обов'язково для цього залучати програмістів і дизайнерів. Проте слід розуміти, що якісний прибутковий сайт можна зробити, тільки якщо поставитися до цього процесу максимально серйозно.

В першу чергу потрібно вибрати тематику ресурсу. Вона повинна бути не тільки близькою і максимально зрозумілою творцеві сайту, але і популярною. Якщо тематика ресурсу приверне увагу великої кількості користувачів, рекламодавці з великим бажанням будуть розміщувати на ньому свою інформацію. Звісно, це призведе до зростання доходу.

Створюючи власний сайт, варто звернути увагу на ресурси конкурентів. Проаналізувавши їх, важливо вирішити, в чому ваш сайт буде краще, ніж у них. Тільки після цього можна реєструвати домен. В ідеалі його ім'я має бути співзвучно тематиці сайту.

Наступним етапом стає запуск ресурсу. Для цього можна використовувати кілька схем.

Вибір між ними залежить від фінансових можливостей:

 1. простіше і найдешевше відкрити сайт на безкоштовному хостингу, використовуючи неунікальні шаблони;
 2. можна залучити до створення блогу досвідчених програмістів або дизайнерів, послуги яких доведеться оплатити;
 3. самий легкий, але в той же час дорогий варіант – замовити сайт під ключ, звернувшись в спеціалізовану веб-студію.

До речі, слід мати на увазі, що в майбутньому при зростанні кількості відвідувачів сайту до декількох сотень тисяч в день варто задуматися про виділений сервер.

⌨ Важливим етапом створення власного сайту виступає його наповнення контентом. Якщо є досвід написання якісних статей, можна створювати тексти самостійно. В іншому випадку доведеться замовляти їх на біржах копірайтингу.

При цьому фахівці рекомендують знайти постійних авторів, щоб витримати єдину стилістику контенту. Також слід підтримувати регулярність публікації. Немає сенсу придбати сотню статей і розмістити їх відразу. Набагато краще публікувати по парі текстів щодня.

Кінцевим етапом становлення блогінгу є просування готового сайту. Якщо початковий капітал невеликий, з результатом можна почекати, а контент відрізняється високою якістю і затребуваністю, ресурс сам поступово вийде на лідируючі позиції пошукових систем. Однак для більш швидкого просування краще скористатися активною розкруткою.

Найчастіше з цією метою використовуються:

 • придбання контекстної реклами;
 • купівля дорогих посилань на популярних сайтах;
 • створення спільноти для проекту в соціальних мережах;
 • розміщення посилання ресурсу на форумах підходящої тематики, а також в коментарях на різних блогах.

Останнім етапом заробітку на сайті є монетизація. Цей процес являє собою витяг прибутку з проекту.

Існує кілька способів заробити на власному сайті:

 1. Розміщення на ресурсі контекстної реклами від пошукових систем. З цією метою можуть використовуватися банери і текстові оголошення, які якісно вписуються в дизайн сайту.
 2. Розміщення в текстах реклами сторонніх товарів і послуг. З цією метою можна використовувати посилання від прямих рекламодавців або на партнерські програми. Однак не варто зловживати такою рекламою, щоб пошукові системи не відфільтровували ресурс.
 3. Реклама на сайті власних товарів і послуг. Для успіху в цьому випадку важливо, щоб тематика ресурсу збігалася з типом реалізованої продукції.

До речі, важливо враховувати, що дохід від контекстної реклами залежить від місцезнаходження користувачів ресурсу.

Максимальний прибуток власникам веб-ресурсів від інтернет-реклами приносять американські та європейські відвідувачі. Саме тому фахівці рекомендують при наявності якісних знань в англійській створювати ресурс саме на цій мові.

[Спосіб 11] Створення сайтів на замовлення

Цей спосіб заробітку завоював величезну популярність, так як вимагає вкладень тільки на початковому етапі. Гроші будуть потрібні, щоб оплатити процес навчання. Згодом фінансових витрат не буде.

З розвитком Інтернету послуги зі створення сайтів стали дуже затребувані. Навчитися робити елементарні сторінки на спеціальних движках можна буквально за два-три дні.

 На перших порах вдасться створювати прості сайти приблизно за два дні роботи. Плата за них може досягати 2 тисяч грн. Коли буде набрано достатньо досвіду, подібні сторінки вдасться створювати всього за 4-5 годин.

Сьогодні існує чимало безкоштовних движків. Але варто мати на увазі, що створені на них сайти коштують дешевше. По суті робити сторінки можна на замовлення. Однак під час відсутності таких можна самостійно вибирати тематику сайту. Готовий ресурс потім можна продавати. Нижче коротко розказано, як самостійно створювати сайти.

Спочатку слід вибрати тематику (нішу) сайту. Серед найбільш популярних можна виділити:

 • кредитування;
 • бізнес;
 • автомобіль;
 • ремонт і будівництво;
 • нерухомість.

Коли буде обрана тема майбутнього сайту, необхідно вибрати хостинг, а також придбати ім'я домену. Тільки після реєстрації найменування сайту і покупки хостингу можна приступити безпосередньо до створення ресурсу.

❗ Можна зробити сайт на базі готових шаблонів (їх сьогодні величезна кількість). Але найкраще продаються сайти з грамотно розробленим індивідуальним дизайном.

Коли ресурс готовий, можна приступити до його наповнення. Важливо, щоб контент був високої якості. Щоб вигідно продати сайт, слід розмістити на ньому приблизно 20-30 статей. Якщо є досвід, можна написати їх самостійно. Однак це не обов'язково, можна замовити контент і у досвідчених копірайтерів.

Для збільшення вартості ресурсу можна зареєструвати його в каталогах, а також пошукових системах. Для продажу можна використовувати спеціалізовані ресурси – біржі, а також майданчики фрілансерів (freelance.ua та інші).

Щоб заробляти на створенні сайтів пристойні гроші, доведеться постійно вдосконалюватися і вчитися. Висока якість створюваних ресурсів дозволяє знайти постійних клієнти. Вони будуть самостійно замовляти сайти у вас, а також рекомендувати вас знайомим.

[Спосіб 12] Заробіток на рекламі в соціальних мережах (створення і розкрутка спільноти)

Багато хто вважає, що заробляти на спільнотах в соціальних мережах досить просто. Насправді створити групу нескладно. Але розкрутити співтовариство буде непросто. Для швидкого нарощування кількості абонентів і початку отримання прибутку доводиться вкладати чималі гроші.

Активна реклама дозволяє менш ніж за місяць залучити в співтовариства кілька тисяч (мільйонів) підписників. Але якщо немає грошей, доведеться використовувати інші способи накрутки.

Фахівці рекомендують дотримуватися наступних правил:

 1. Наповнювати співтовариство (групу) слід тільки цікавими і максимально якісними статтями.
 2. Важливо грамотно визначити тематику ресурсу. Вона повинна бути максимально цікавою для широкого кола читачів.
 3. В співтовариство варто запросити в першу чергу всіх друзів. Саме вони стануть першими підписниками і цілком можуть допомогти в просуванні спільноти.

Для залучення максимальної кількості учасників в співтовариство можна проводити різні конкурси, які передбачають репости. При цьому призи не обов'язково повинні бути дорогими.

⚠  Важливо, щоб конкурс відповідав правилам соціальної мережі, інакше власнику спільноти загрожує блокування. Тому перед проведенням розіграшу слід обов'язково з ними ознайомитися.

Деякі спільноти пропонують розмістити взаємну реклами. Але для цього спочатку доведеться набрати кілька тисяч підписників. У цьому випадку дві рівнозначних групи на своїй сторінці виставляють посилання один на одного. У підсумку учасники однієї спільноти можуть зацікавитися іншим і вступити в нього.

Багато для швидкої накрутки звертаються в спеціалізовані сервіси. Однак досвідчені адміністратори такий спосіб використовувати не рекомендують.

Імовірність таким способом залучити користувачів, які дійсно зацікавилися б спільнотою, дорівнює практично нулю .

Більш того, адміністратори соцмереж в більшості випадків не підтримують накрутку за допомогою спеціалізованих сервісів. Тому спільнота за подібні дії може бути заблокована.

Важливим питанням при створенні спільноти стає розмір доходу від нього. Власники декількох груп, в які вступили не менше мільйона чоловік, досягають прибутку в розмірі сотень, а особливо успішні – і мільйонів грн.

[Спосіб 13] Канал на YouTube

На сайт YouTube в день заходить більше мільярда людей. На сьогоднішній день тут розміщено кілька мільярдів відео і це число постійно зростає. Рекламодавці не упускають можливості обернути такі значні цифри на свою користь.

YouTube зручно використовувати для просування товарів і послуг. Ресурс регулярно відвідують люди з усього світу. Тому знайти цільову аудиторію тут досить просто.

Досвідченим блогерам вдається заробляти в YouTube кілька сот тисяч і більше в місяць. Особливо успішні професіонали отримують близько трьох мільйонів. Нижче описані основні варіанти отримання грошей на YouTube. Читайте - Як заробляти гроші на Youtube.

Заробіток на власних відео

Цей варіант отримання доходу на YouTube є найцікавішим, складним, але і найбільш прибутковим. По суті обмежень за кількістю одержуваних коштів немає.

Розмір доходу визначається популярністю відео і безпосередньо залежить від кількості кліків глядачів по розміщеній в ролику рекламі.

Біржі рекламодавців

В інтернеті діє кілька спеціальних бірж. Вони дозволяють рекламодавцям поширювати інформацію про свій продукт, а власнику блогу заробляти.

Для отримання доходу достатньо зареєструвати свій блог на біржі. При цьому власник каналу може самостійно визначати, який товар він буде рекламувати.

Продаж реклами

Для отримання доходу можна домовитися з рекламодавцями і розміщувати в своєму блозі відео про їх продукт. При цьому важливо стежити, щоб інформація не була прямою рекламою і не нав'язувалася користувачам.

Найкраще створити якісний огляд товару або послуги, в якому будуть чесно описані всі їх переваги. Це дозволить домогтися максимальної довіри передплатників каналу. Цілком можливо, деякі з них в підсумку зацікавляться представленою рекламою.

Такий варіант заробітку на каналі YouTube найкраще підходить власникам популярних каналів.

Щоб отримувати відчутний прибуток, потрібно мати кілька десятків тисяч передплатників. Чим більше передплатників на каналі, тим більше рекламодавці готові платити гроші за рекламу?.

Використання чужих відеороликів

В першу чергу відзначимо, що використання такого варіанту заробітку ми не підтримуємо. Перш за все за морально-етичними принципами – такий спосіб нечесний.

По-друге, слід розуміти, що при виявленні подібних дій блогеру може загрожувати блокування каналу.

Більш того, не варто забувати і про захист авторських прав. Творець відеоролика має право подати на блогера, незаконно використовує його в суд. Підсумком може стати нарахування штрафу. Сьогодні подібні наслідки наступають нечасто, але все одно не варто ігнорувати їх.

Якщо немає можливості зняти власний ролик, можна провести редагування і монтаж чужих відео. Після цього вже починається розкрутка.

Існує ще один варіант – використовувати відео накладення зображень або фотопідбірку з додаванням музики і різних ефектів. Звичайно, подібні ролики рідко стають популярними, але для їх виготовлення не потрібно багато часу і зусиль.

[Спосіб 14] Мережевий маркетинг (MLM)

Сьогодні величезна кількість проектів займається мережевим маркетингом. Серед них чимало серйозних міжнародних організацій, але є і невеликі компанії.

Багато хто вважає, що MLM-проекти є пірамідою, яка не може принести дохід. Вони стверджують: якщо вступити в подібну програму, можна навіть втратити власні кошти. Така думка пов'язана з поширенням фінансових пірамід, які нерідко маскуються під мережевий маркетинг.

Реальний MLM-проект здатний принести учаснику непоганий прибуток, яка може досягати десятків та сотень тисяч грн на місяць. Результат визначається виключно зусиллями, які докладає учасник проекту для поширення товару.

Сьогодні продавати продукти мережевого маркетингу можна як при реальному спілкуванні, так і через інтернет.

 ❗ Щоб отримувати хороший дохід, доведеться поширювати інформацію про продукт серед знайомих, близьких та інших людей. Це дозволить максимально збільшити продажі.

Прибуток визначається тим, скільки продажів вдасться зробити, а також тим, скільки учасників вдасться залучити до проекту.

[Спосіб 15] Інтернет-магазин

Власники інтернет-магазинів можуть непогано заробляти. Переваги такого способу продажів полягає в істотній економії коштів в порівнянні з традиційними магазинами.

При організації продажів через інтернет відпадає необхідність оренди або придбання торгових залів. Крім того, немає необхідності виплачувати заробітну плату великій кількості продавців.

Створити інтернет-магазин може кожен. При цьому важливо правильно вибрати товарний напрямок і нішу, а також організувати грамотне просування.

Коли вибір буде зроблений, можна приступати до створення сайту. Якщо є необхідні знання та вміння, можна створити веб-ресурс самостійно. Якщо ж таких немає, можна звернутися до фахівців. За їх послуги доведеться заплатити від 10 до 20 тисяч грн.

Сьогодні існує можливість стати власником інтернет-магазину по партнерській програмі. У цьому випадку компанія передає у використання готовий інтернет-магазин. Виходить, що самостійно створювати сайт і наповнювати його товарами немає необхідності. Власнику такого магазину залишається лише просувати його і шукати покупців.

Дохід від продажів буде надходити власнику інтернет-магазину. При цьому витрати в порівнянні з традиційними торговими точками істотно нижче. В середньому прибуток власників інтернет - магазину становить близько 20-30 тисяч грн і більше в місяць.

[Спосіб 16] Арбітраж трафіку

Щоб заробляти таким способом, необхідно в першу чергу вибрати надійну партнерську програму. Після цього слід залучати клієнтів, мотивуючи їх до придбань. Розмір доходу визначається тим, скільки осіб здійснять покупку, зробивши перехід за партнерським посиланням.

Для просування партнерської посилання можна використовувати кілька способів:

В інтернеті діють не тільки програми, які виплачують винагороду при здійсненні покупок. На даний момент досить поширені так звані СРА-партнерки. Тут виплата проводиться при здійсненні різних дій (в залежності від умов Програми).

Це можуть бути:

 • встановлення додатків;
 • завантаження і установка гри;
 • реєстрація;
 • інші дії.

Для просування партнерської посилання, можна користуватися різними сервісами, наприклад Google Adwords. Важливо навчитися складати привабливі оголошення, розробляти власну схему просування.

У міру її реалізації важливо проводити аналіз і коригувати схему відповідно до одержуваного в ході її використання результатом.

[Спосіб 17] Продаж фотографій

Ті, хто цікавиться фотографій і має якісний фотоапарат, можуть на цьому заробляти. Для цього важливо не тільки робити якісні знімки, але і підбирати цікаві сюжети.

❕ При виборі тематики фахівці рекомендують в першу чергу звертати увагу на те, що вам подобається. Важливо також відмовитися від тих тем, які не користуються популярністю і знайти користуючийся найбільшим попитом.

Важливо розуміти, що наявність якісного фотоапарата не гарантує успіху. Для отримання максимального доходу доведеться безперервно навчатися і вдосконалюватися.

Хороші фотографії можна продавати на різноманітних фотостоках. Такі ресурси являють собою посередників між автором фотографій і їх покупцем. Продаж знімків через фотостоки дозволяють забезпечити безпеку угоди.

Нижче представлені найпопулярніші сервіси для продажу фотографій:

 1. Adobe Stock – Adobe Stock платить по 33% від ціни за кожну фотографію та векторне зображення та 35% ціни відео. Виводити гроші можна після того, як сума на балансі користувача сягне 25 доларів. Сток пропонує висновок на PayPal чи Skrill.
 2. Shutterstock – один із найбільших та найстаріших фотобанків у світі. За фотографію сток платить 25 центів, але ціни на роботи зростають разом із зростанням популярності фотографа на цьому ресурсі. Ексклюзивні зображення, які не розміщені більше на жодному стоку, продаються дорожче. Заробляти можна до 28 доларів за фото.
 3. Deposit Photos - На Deposit Photos можна продавати фотографії, відео, ілюстрації та фони. Як і у випадку з Shutterstock, розпочати роботу на Deposit Photos можна лише після проходження іспиту.

[Спосіб 18] Заробіток на буксах

Такий спосіб заробляти гроші можна назвати найпростішим. Для його реалізації не знадобиться абсолютно ніяких умінь, впорається з ним абсолютно будь – який-від школяра до мами в декреті.

Досить зареєструватися на спеціальному майданчику і виконувати різні оплачувані дії.

Найчастіше зустрічаються такі типи завдань:

 • перехід за посиланнями;
 • читання листів;
 • перегляд реклами.

Незважаючи на те, що за кожну дію нараховується дуже маленька сума, багатьом вдається заробляти таким способом по кілька тисяч на місяць. Фахівці рекомендують не довіряти сервісам, які обіцяють за цей період заробіток у розмірі декількох сот доларів. З високою часткою ймовірності це звичайні шахраї.

Існує спосіб, який дозволяє в рази збільшити дохід. Досить після реєстрації на сервісі почати поширювати реферальне посилання. За кожного активного користувача система буде додатково перераховувати гроші.

[Спосіб 19] Заробіток в Інстаграмі

Багато хто досі не знає, але існує можливість заробляти і на профілі в Instagram. Для отримання доходу доведеться не просто завести особисту сторінку, але і грамотно її розкрутити. Тільки після цього вийде якісно монетизувати свій профіль.

Існує кілька способів істотно збільшити кількість підписників:

 • регулярно наповнювати профіль цікавими знімками;
 • поставитися серйозно до ведення сторінки, робити це з креативом і творчістю;
 • створювати контент, який дійсно буде цікавий великій кількості користувачів.

Існує чимало напрямків і тематик профілів в Instagram. Правильний вибір допоможе збільшити кількість передплатників. Для розкрутки можна також додатково використовувати різні види реклами, яка не заборонена в цій мережі, хештеги, масовий лайкінг, фоловінг.

Розмір одержуваного доходу визначається рівнем популярності профілю, активності і обраним способом монетизації.

Багато власники популярних акаунтів заробляють на них не менше декількох тисяч грн на місяць. Найчастіше прибуток досягає декількох сотень тисяч.

Для монетизації можна використовувати кілька способів:

 • розміщення реклами;
 • розміщення партнерських посилань;
 • участь у різних офферах.

[Спосіб 20] Веб-дизайн

Всупереч розхожій думці для отримання доходу від веб-дизайну не обов'язково мати профільну освіту або серйозний художній талант. Спробувати себе в створенні різних графічних зображень сьогодні під силу кожному, кому це цікаво.

Для початку роботи досить провести установку програмного забезпечення на комп'ютер і навчитися працювати з ним. Для цього можна використовувати різні керівництва, яких представлена величезна кількість в мережі. З цією метою, наприклад, можна відвідати сайт YouTube. Незайвим буде також вивчити роботи інших авторів. Вони можуть стати джерелом натхнення.

Сьогодні різні графічні зображення (в тому числі рекламні) стають все більш затребуваними. Саме тому робота веб-дизайнером здатна приносити чималий дохід. Все залежить від докладених зусиль і наявних умінь.

Фахівці рекомендують починати роботу з програми Adobe Photoshop. Вивчити основи роботи з нею під силу кожному. При цьому потенціалу цієї програми цілком достатньо для непоганого старту в професії веб-дизайнера. Для початку варто шукати замовників на біржах фрілансу. Згодом, коли накопичиться достатній досвід, з'являться приклади робіт, можна приступити до пошуку прямих роботодавців.

Новачкам в веб-дизайні вдається заробляти близько 200 грн і більше в день. Згодом з ростом умінь можна істотно збільшити цей дохід.

[Спосіб 21] Заробіток на прослуховуванні музики

Рівень сучасних технологій дозволяє слухати музику, коли і де захочеться. При цьому далеко не всі знають, що любов до такого заняття може приносити дохід. Більш того, деякі впевнені, що обіцянка виплат за прослуховування музики є обманом. Але така думка в корені не вірно.

Заробляти таким способом нескладно – достатньо протягом певного часового проміжку (зазвичай приблизно півхвилини) слухати запропоновану музичну композицію на спеціальному сайті. За кожне з таких дій користувачеві нараховується винагорода.

Але варто мати на увазі, що більшість ресурсів мають обмеження за кількістю прослуховує треків на добу. Тому для підвищення доходу доведеться зареєструватися на максимальній кількості подібних сайтів.

Не всі розуміють, хто згоден платити за звичайне прослуховування треків. Перш за все це рекламодавці. Вони за певну плату розміщують треки на певних ресурсах. За прослуховування такої реклами користувачі отримують частину доходу сайту.

Слід зазначити, що великі гроші заробити таким способів навряд чи вдасться. Між тим використовувати прослуховування музики в якості додаткового джерела доходу цілком реально. Нижче описані найнадійніші сервіси, які дозволяють заробити таким способом.

Beatdek

Beatdek – англомовний ресурс. Тут прослуховування музики являє собою своєрідний серфінг. Коли композиція програє протягом заданого часового проміжку, користувачеві необхідно буде ввести капчу. Це допомагає сервісу переконатися, що трек слухав реальний користувач.

Beatdek вигідно відрізняють великий вибір композицій і найвищу винагороду в порівнянні з іншими сервісами.

[Спосіб 22] Заробіток на доменних іменах

Інакше такий спосіб доходу називають кіберсквотинг. Щоб заробити, необхідно купити або зареєструвати домен для подальшої його продажу за більш високою ціною. При правильній організації такий бізнес може приносити чималий дохід.

Купуючи домени, важливо вибирати ті, назва яких звучне, ємне і досить коротке. Цілком природно, що не користуються попитом довгі і безглузді імена. Для створення власного імені ресурсу доведеться проявити чималу фантазію. Але і вкладення в цьому випадку будуть мінімальні.

Фахівці рекомендують не нехтувати тайпсквоттингом. Він являє собою реєстрацію домену, співзвучного з будь-яким популярним. При цьому ім'я досить змінити всього на кілька символів.

Існує ще один спосіб заробити на доменних іменах. Нерідко користувачі забувають або не встигають продовжити домен. У цей період можна перекупити його. Згодом залишається знайти нового покупця або продати старому власнику ім'я домену дорожче.

Перевагою розглянутого способу заробітку є відсутність необхідності вкладати велику кількість коштів, а також витрачати багато часу для отримання прибутків.

Фінансові вкладення можуть знадобитися тільки в тому випадку, якщо кіберсквотер приймає рішення придбати ім'я для подальшого його перепродажу.

[Спосіб 23] Тестування ігор

Сьогодні багато непогано заробляють, тестуючи нові ігрові проекти. Їх творці перш ніж представити гру широкій публіці, бажають отримати тверезу незалежну оцінку свого дітища.

Щоб заробити, доведеться пройти демонстраційну версію гри. Після цього необхідно надати творцям звіт про всі виявлені недоліки.

[Спосіб 24] Ставки на спорт

Ставки на спорт є популярним способом отримання доходу серед людей всіх віків. Для отримання доходу будуть потрібні фінансові вкладення, але вони відносно невисокі. Найчастіше такий спосіб заробітку відносять до інвестицій, для яких характерний високий рівень ризику.

Щоб заробляти на ставках на спорт, будуть потрібні:

 • доступ до інтернету;
 • уміння зберігати тверезу голову в будь-якій ситуації;
 • терпіння;
 • наявність вільного часу.

Ризикованість ставок вдасться знизити, якщо розбиратися в будь-якому виді спорту. Новачки зазвичай вибирають для роботи баскетбол і футбол. Зробити ставки можна, звернувшись до посередників, в ролі яких виступають букмекерські контори. Вони за свої послуги беруть певну комісію.

Способів заробити гроші в інтернеті, не виходячи з дому, сьогодні пропонується величезна кількість. Щоб було простіше їх порівняти і вибрати оптимальний для себе, основні умови описаних вище варіантів представлені в таблиці.

 

Спосіб заробітку Короткий опис Рівень складності Коли вдасться отримати перший дохід Розмір доходу
[1] Лайки, підписки, репости Для заробітку необхідно зареєструватися на спеціальному сервісі і здійснювати нескладні дії Найпростіший варіант, підходить будь-кому Відразу Від 10 грн в день, при наявності реферальной мережі-до 500 щодня
[2] Заробіток на опитуваннях Заповнення нескладних анкет, проходження опитувань Дуже просто, не вимагає особливих навичок, підходить всім Через кілька днів після реєстрації 20-120 грн за день роботи
[3] Біржі віддаленої роботи / фрілансу (нескладні завдання) Виконання різних завдань Завдання різного рівня складності Відразу після виконання першого замовлення 100 – 1 000 грн за день роботи
[4] Копірайтинг Написання текстів різної тематики Початківцям пропонується виконувати прості недорогі замовлення Відразу після здачі першого тексту і перевірки його замовником В среднем от 60 до 400 грн в день
[5] Створення та ведення пабліків / спільнот в соціальних мережах Вакансії адміністратора спільноти можна шукати на сайтах роботи, а також безпосередньо в соціальних мережах Будуть потрібні хоча б мінімальні вміння, але можна вчитися в процесі роботи Через один-два тижні Від 80 до 600 грн ежденевно
[6] Інфобізнес (продаж курсів, тренінгів) Створення і продаж різних навчальних відео, тренінгів, курсів Середній рівень складності, доведеться в обов'язковому порядку навчатися (можна з використанням безкоштовних відео) Залежно від продукту, що продається-в середньому через 7-30 днів При успішному просуванні мінімум 15 тисяч, максимум-1-2 мільйони грн на місяць
[7] Інтернет-трейдинг Торгівля на Форексі або фондовій біржі Непросто, потрібні певні навички і знання Майже відразу Залежать від суми вкладень, в середньому 10% на місяць
[8] Криптовалюта Заробіток на різниці курсів або Майнінг Потрібні серйозні фінансові знання Залежить від обраного способу заробітку Залежить від обраного способу заробітку
[9] Заробіток на партнерських програмах Для отримання доходу необхідно зареєструватися в надійній партнерській програмі Неважко, але для отримання хорошого прибутку знадобляться певні навички Залежить від того, як просувати партнерку. В середньому через 5 днів 20 – 1 000 грн кожен день
[10] Блогінг (заробіток на своєму блозі або сайті) Потрібно в першу чергу створити власний сайт або блог. Згодом буде приносити пасивний дохід На перших порах буває непросто Зазвичай через 1-3 місяці Від 100 до 12 000 грн в день
[11] Створення сайтів на замовлення Можна шукати замовлення на біржах фрілансу або продавати готові сайти Досить складно, будуть потрібні певні навички Не менше трьох днів 15 – 100 тисяч грн щомісячно
[12] Заробіток на рекламі в соціальних мережах (створення і розкрутка спільноти) Для початку роботи необхідно створити спільноту в соціальній мережі Середній рівень складності Приблизно через місяць 40 - 4 000 грн на день
[13] Канал на YouTube Необхідно створити новий канал, регулярно наповнюваний контентом і підключити його монетизацію Доступно навіть для новачків, але досить складно Мінімум через два тижні В середньому від 6 000 на місяць, може досягати 200 тисяч
[14] Мережевий маркетинг (MLM) Реалізація та реклама товарів мережевих компаній, а також залучення до проекту нових користувачів Середня складність, потрібні чималі трудовитрати Приблизно через 10 днів Від 4 до 20 тисяч грн на місяць, можливо більше
[15] Інтернет-магазин Легко створити з використанням спеціальних сервісів Необхідні знання в інтернет-продажах В середньому через один-три тижні Від 15 000 до 500 000 грн
[16] Арбітраж трафіку Вибрати програму і купувати трафік через рекламні майданчики На початковому етапі складно Відразу 10 тисяч-1 мільйон грн на місяць
[17] Продаж фотографій Необхідно робити якісні знімки, правильно вибравши їх тематику Необхідний досвід у створенні та обробці фотографій Не менше тижня 2-12 тисяч грн щомісяця
[18] Заробіток на буксах Необхідно зареєструватися на спеціальному майданчику Дуже просто, впораються всі Відразу Від 1 до 3 тисяч грн на місяць
[19] Заробіток в Інстаграме Необхідно створити профіль в Інстаграме, розкрутити і монетизувати його Досить просто, але буде потрібно докласти зусиль Не менше місяця 4 – 150 тисяч грн
[20] Веб-дизайн Замовників можна знайти як на сайтах вакансій, так і на біржах фрілансу Необхідні навички веб-дизайну, тому досить складно В середньому 5 днів 200 – 1 500 грн щодня
[21] Заробіток на прослуховуванні музики Робота здійснюються через певні сайти Елементарно Відразу 10-50 грн щодня
[22] Заробіток на доменних іменах Купувати або створювати цікаві доменні імена для подальшого продажу Нескладно Близько місяця 4 – 20 тысяч грн
[23] Тестування ігор Необхідно пройти демо версію гри і надати її аналіз Досить просто Відразу Визначається розробником
[24] Ставки на спорт Необхідні знання в спортивній сфері Будуть потрібні певні навички Майже моментально Залежать від розміру ставки і обраного результату

Як швидко заробити гроші новачкові - 5 способів швидкого заробітку ?

В інтернеті пропонується чимало варіантів, які пропонують швидко заробити навіть новачкові. Нижче ми описали основні з них, щоб розвінчати всі страхи і сумніви.

1. Заробіток на валютному ринку Форекс, бінарних опціонах

В Інтернеті сьогодні поширена величезна кількість оголошень, які обіцяють швидко розбагатіти новачкам на торгівлі валютами і опціонами без вкладень. Однак не все так просто.

По-перше, для трейдингу потрібні певні знання фінансових основ, вміння аналізувати ринкову ситуацію.

По-друге, будуть потрібні хоча б мінімальні фінансові вкладення. 

Розмір одержуваного доходу безпосередньо залежить від інвестованої суми. Фахівці рекомендують починати торгівлю з відкриття рахунку мінімум на сто доларів. А якщо не вистачає коштів, то можна скористатися бездепозитным бонусом форекс брокерів.

Щоб почати заробляти досить великі гроші на трейдингу, слід зробити кілька дій:

 • пройти навчальний курс з основ торгівлі;
 • вибрати надійного брокера;
 • спробувати себе в ролі трейдера на демо-рахунку;
 • тільки після успіху в тестовій торгівлі можна приступити до роботи з реальними грошима.

При виборі брокера, у якого буде відкрито рахунок, важливо звертати увагу в першу чергу на тривалість роботи компанії на фінансовому ринку. Величезне значення при цьому має репутація. Також слід порівняти величину комісії, що стягується при проведенні угод. Серед обраних надійних брокерів варто віддати перевагу того, який стягує найменшу плату за торгівлю.

Як зазначалося раніше, чим більша сума буде внесена на рахунок, тим більше вдасться заробити. Однак поспішати при цьому не варто. Навіть професіонали не завжди здійснюють прибуткові угоди. В обов'язковому порядку доведеться періодично фіксувати і збитки.

На початковому етапі дохід у розмірі 4-5% на місяць від суми депозиту вважається нормальним. Але навіть досвідченим трейдерам за умови мінімального ризику вдається в місяць заробляти не більше 10-15%. Тому обіцянки швидкого збагачення не можуть бути правдою.

Щоб заробляти на Форексі, можна використовувати кілька способів:

 • самостійна торгівля на біржі;
 • трейдинг із застосуванням спеціальних радників;
 • вкладення в ПАММ-рахунки-в цьому випадку гроші передаються досвідченим трейдерам в управління;
 • використання порад інших трейдерів.

Фахівці рекомендують новачкам починати працювати з використанням радників. Такі програми дозволяють істотно скоротити кількість збиткових угод.

Ще один варіант, що дозволяє заробляти в інтернеті на фінансових ринках – торгівля бінарними опціонами. В цьому випадку досить навчитися передбачати напрямок руху обраного активу??.

Однак не варто використовувати опціони як рулетку. Щоб дійсно заробити, доведеться вивчити основи аналізу ринку.

2. Спортивні ставки

Один з варіантів досить швидко заробити гроші в інтернеті – спортивні ставки. Цей спосіб дозволяє отримати прибуток практично моментально. При цьому практично не потрібно витрачати час і сили.

Однак слід мати на увазі, що для того, щоб отримувати регулярний дохід за допомогою спортивних ставок, необхідно добре розбиратися в обраному виді спорту ⚽.

Більш того, буде потрібно відслідковувати і аналізувати новини, розбиратися в гравцях і командах.

На початковому етапі не варто відразу ставити великі грошові суми. Фахівці радять новачкам починати з невеликих ставок і не збільшувати їх, поки не стане зрозуміла вся система заробітку.

3. Продаж товарів з Китаю

Ще один варіант заробити гроші в Інтернеті, який вимагає мінімальних вкладень-продаж товарів з Китаю. Для реалізації цього способу необхідно в першу чергу знайти і замовити товар, який буде цікавий широкому колу аудиторії.

Для замовлення товарів можна використовувати популярні додатки-Аліекспресс, Джум, ТаоБао. Продажі можна здійснювати через соціальні мережі, аукціони, а також на сайтах-односторінкових.

На китайському ринку товари коштують дуже дешево. Тому накрутка може досягати 200 %. Вигідніше займатися продажем одягу, прикрас, сувенірної продукції, а також дрібних гаджетів.

При якісній роботі прибуток з одного товару може досягати більше 300 доларів в місяць.

4. Продаж речей без свого веб-ресурсу

Сьогодні багатьом вдається отримувати дохід шляхом продажу товарів на різних інтернет ресурсах. При цьому заробляти можна на реалізації як вживаних речей, так і абсолютно нових.

У першому випадку продаж приносить подвійну вигоду: крім отримання грошей вдасться позбутися від непотрібними речей і звільнити простір.

Продаж нових товарів також дозволяє домогтися непоганого прибутку. Деякі заробляють на реалізації речей через безкоштовні сайти від 6 тисяч грн на місяць.

Для продажу різних товарів можуть підійти такі способи:

 • оголошення в друкованих виданнях, соціальних мережах, на дошках оголошень;
 • публікація на спеціалізованому ресурсі;
 • продаж через торгові майданчики.

Нижче розглянуті популярні сайти, які дозволяють швидко продавати всілякі речі з максимальним прибутком.

✅ OLX

OLX дозволяє безкоштовно розмістити оголошення про продаж терміном до тридцяти днів. При цьому важливо, щоб товар і його опис перебували в суворій відповідності з правилами даного ресурсу. Якщо модератори знайдуть ознаки їх порушення, оголошення буде заблоковано.

Для публікації достатньо пройти процедуру реєстрації. Незважаючи на те, що безкоштовні оголошення непогано справляються зі своїм завданням, для прискорення продажів можна скористатися різними платними послугами.

✅ E-bay

E-bay являє собою світовий торговий майданчик. Тут є присутніми оголошення як приватних користувачів, так і великих компаній.

Реєстрація на ресурсі здійснюється абсолютно безкоштовно. Але важливо мати на увазі, що з кожної угоди їм доведеться перерахувати майданчику комісію.

5. Здача в оренду нерухомості, майна, апаратури

Здаючи в оренду особисте майно, заробити можуть навіть ті, хто жодного разу не займався бізнесом. Найчастіше в оренду здають вільну нерухомість. Це можуть бути не тільки квартири, але і кімнати в них, дачі, гаражі.

Непогано заробити можна також, здаючи в оренду різну апаратуру. Але для її придбання знадобляться певні вкладення. При цьому орендна плата за апаратуру стягується за кожну добу.

Для порівняння нижче представлена вартість придбання і оренди найбільш популярної техніки:

 • акустична система обійдеться приблизно в 450 доларів, за добу вона може приносити приблизно по 30 доларів;
 • генератор диму коштує близько 600 доларів, заробити на ньому можна приблизно 100 доларів на добу.

З прикладів видно, що вкладені кошти можуть повернутися досить швидко. При великій кількості клієнтів інвестиції окупаються досить швидко і починають приносити серйозний прибуток.

Додатковий заробіток у вільний час - 4 ідеї, де можна заробити грошей без Інтернету? 

Навіть сьогодні стабільний вихід в інтернет є далеко не у всіх. Тому вакансії про роботу вдома без доступу в мережу також користуються чималим попитом. Нижче представлені найбільш популярні способи додаткового заробітку у вільний час.

[1] виготовлення сувенірної продукції та хенд-мейд товарів

Сьогодні товари, виготовлені вручну, користуються величезною популярністю. Саме тому сувеніри та інші хенд-мейд вироби здатні приносити чималий дохід. Найкраще така робота підходить жінкам. Тому вона прекрасно підходить мамам в декреті.

Робити своїми руками можна практично все: біжутерію, мило, свічки, різні іграшки та інше. Все залежить тільки від умінь і фантазії. Щоб домогтися успіху, важливо виготовляти свої вироби з максимальною любов'ю.

Які вироби можна виготовити своїми руками, ми відзначали раніше. Але існує ще один прибутковий напрямок-створення бізнес-виробів. У цьому випадку тип продукції може бути будь-яким, основним елементом при цьому має стати наявність емблеми компанії-замовника, або її контакти. Найчастіше організації замовляють подібні сувеніри в рекламних цілях.

Для пошуку клієнтів все-таки краще скористатися інтернетом. Найбільшою популярністю користуються вироби, що рекламуються в Instagram та інших соціальних мережах.

Також для продажів можна скористатися спеціалізованими сайтами, наприклад OLX.

Однак існує можливість поширення своїх виробів і без використання інтернету. У великих містах можна знайти магазини, які займаються продажем hand-made виробів. Їм можна запропонувати свої товари під реалізацію.

Ще один спосіб реалізації продукції – створення з цією метою власного інтернет-сайту. Цей варіант можна використовувати, якщо прийнято рішення серйозно зайнятися таким бізнесом.

Якщо в планах – серйозно зайнятися продажем виготовлених вручну виробів, варто задуматися про реєстрацію підприємництва. Але не обов'язково відкривати ІП відразу, можна відкласти цю дію до тих пір, поки не підтвердиться прибутковість діяльності.

Важливо пам'ятати, що напередодні свят попит на всі вироби, в тому числі зроблені своїми руками, зростає. Тому перед Новим роком, восьмим березня, двадцять третім лютого варто заготовити запас товару відповідної тематики. До речі, все необхідне для їх виготовлення краще підготувати заздалегідь.

Хенд-мейд вироби здатні приносити чималий прибуток за умови пошуку великої кількості покупців. Вже на початковому етапі можна домогтися прибутку в розмірі 20 тисяч грн.

[2] Збірка і упаковка продукції

Такий вид заробітку досить популярний, так як не вимагає особливих знань і умінь. Цей спосіб відмінно підходить студентам і школярам, пенсіонерам, мамам в декреті. Для упаковки пропонують найрізноманітнішу продукцію. Це можуть бути насіння, сувеніри, гудзики та інші дрібні вироби.

Проте варто ретельно вибирати роботодавця, так як нерідко подібні пропозиції розміщують шахраї. Перш ніж дзвонити за номером, вказаним в оголошенні, важливо ретельно вивчити його текст. Це допоможе не попастися на вудку шахраїв.

Чесні роботодавці ніколи не вимагають від претендентів будь-яких передоплат. Наявність вимоги про внесення будь-якої суми найчастіше свідчить про те, що отримати дохід від такої роботи не вдасться.

❗ До того ж, відправивши гроші за вказаними реквізитами, можна повністю їх позбутися.

Проте, при серйозному і правильному підході до вибору роботодавця і безпосередньо до виконання обов'язків можна отримувати непоганий дохід. В середньому можна домогтися заробітної плати не менше 5-6 тисяч грн. При пошуку роботи варто звернути увагу на рівень обіцяного доходу. Якщо суми занадто високі, варто відразу відмовитися від пропозиції. Швидше за все, така робота ніякого доходу не принесе.

[3] Диспетчер, оператор

Цей спосіб заробітку прекрасно підходить тим, хто має грамотну мову і хорошу дикцію. Більшість серйозних компаній при прийнятті в штат співробітників проводять їх навчання абсолютно безкоштовно.

Операторів і диспетчерів вчать грамотно вести переговори, орієнтуватися у великому обсязі інформації.

Найчастіше подібні вакансії пропонують наступні типи організацій:

 • колл-центри;
 • торгові організації;
 • таксі;
 • деякі банки;
 • психологічна допомога громадянам.

В обов'язки оператора входить надання клієнтам по телефону інформації про різні товари і послуги, обробка заявок, консультування, організація продажів. В середньому за подібну роботу платять 6-12 тисяч грн на місяць. Однак це далеко не межа. Існують вакансії, за якими дохід оператора визначається показниками виконання плану. У цьому випадку розмір заробітної плати залежить тільки від самого оператора.

Перевагою даної роботи є вільний графік. Однак від здобувача зажадають високого рівня грамотності, стресостійкості, клієнтоорієнтованості. Крім того, для працевлаштування в деякі компанії потрібні знання в певній сфері.

[4] Написання курсових і рефератів на замовлення

Можна непогано заробити, допомагаючи студентам і школярам. Найбільш затребуване написання наступних робіт:

 • курсові;
 • реферат;
 • контрольні;
 • есе;
 • дипломні.

Подібні замовлення періодично з'являються на різних біржах для фрілансерів. Однак тут їх небагато, тому набагато краще зареєструватися на спеціальному сайті.

Існують і оффлайн-методи пошуку клієнтів. Для цього можна розклеїти оголошення недалеко від навчальних закладів. Також варто скористатися рекомендаціями знайомих, родичів і постійних замовників.

Розцінки в першу чергу визначаються типом виконуваних робіт:

 • за реферати та есе платять близько дев'яти доларів;
 • за курсову роботу вдасться отримати близько двадцяти доларів;
 • найдорожче дипломні роботи, за них заплатять близько дев'яноста доларів.

Де можна заробити гроші за один день?

Постійна робота відрізняється, в першу чергу, регулярною заробітною платою. Зазвичай, на початку і кінці місяця. Але деякі громадяни усвідомлено вибирають такі професії, де заробіток виплачують в кінці зміни — тобто день в день. Звичайно, таку роботу складно назвати постійною, легкою і престижною, але, коли потрібні гроші - чому б і ні?

1. Як працювати офіціантом

Як правило, в Україні і країнах СНД, на такі вакансії відгукуються вельми молоді люди. Вчорашні школярі або нинішні студенти. І не дивно.

Робочий день у офіціанта досить нервовий. Часто умовно нормований, в різні дні зміна триває від 7 до 14 годин, дивлячись як завантажено заклад. А заробіток залежить від спритності співробітника і деяких зовнішніх факторів. У прямі обов'язки офіціанта входять: рознос і подача готової їжі, спілкування з клієнтами, прибирання столів і брудного посуду. Крім цього, офіціант повинен підтримувати загальну чистоту в залі (секторі, де він працює), бути охайним і грамотним, знати меню закладу напам'ять і вміти користуватися сучасним касовим обладнанням.

2. Кухонний Різноробочий - вакансія з можливим кар'єрним ростом

Говорячи про офіціантів, рідко хто згадує про таку вакансії як кухонний Різноробочий. А даремно! Вона набагато цікавіше, ніж офіціант.

В обов'язки працівника зазвичай входить вся брудна і проста робота. Миття посуду, якщо немає постійного співробітника на цій посаді. Миття та чищення, заготівля і нарізка — картопля, цибуля, морква, буряк та інші овочі і фрукти. Крім цього, з досвідом, можуть довірити замішування тіста, варіння простих бульйонів, приготування напівфабрикатів і інша адекватна готування.

Цим і відрізняється вакансія кухонного працівника від офіціанта. У разі останнього, його максимальний кар'єрний ріст закінчується адміністратором залу. У кухонного більш широкі можливості. Розторопність, уважність і загальна старанність — гарантія серйозного кар'єрного росту. Згодом, кухонний працівник може перетворитися на справжнього кухаря. Пройти навчання, отримати диплом про середню спеціальну освіту. А це вже справжня професія з хорошим заробітком і великим попитом у роботодавця.

3. Як працювати продавцем

Не варто забувати, що продавець особа матеріально відповідальна, отже і нечесний роботодавець не упускає можливості списати огріхи свого бізнесу на співробітника. Тим більше, якщо останній дурний, нерозторопний і неуважний. Згідно відгуками, деякі приватники "люблять" в кінці робочого дня знайти недостачу у найнятого співробітника і, тим самим, позбавити його заробітної плати.

4. Робота вантажником. Різноробочі на будівництві. Чи вигідно?

Вакансія, яка першою спадає на думку, коли замислюєшся про підробіток. І це дуже близько до істини. Низькооплачувана, але досить затребувана. Так що проблем з пошуком такої роботи не виникає. Правда, підходить лише фізично міцним людям.

До обов'язків вантажника відноситься-перенесення важких предметів. У вантажівку, з вантажівки, по об'єкту - в будь-якому послідовності і поєднанні.

Сюди ж можна віднести різноробочих на будівництві. Робота ледь відрізняється від вантажника. Тягати тяжкості, подавати цегла, розчин, воду, цемент та інші будматеріали. Є невеликий секрет. Чим досконаліше об'єкт, тим легше робота. Так, в готовому будинку у різноробочого більше роботи з прибирання і винесення будівельного сміття. На об'єкті, де будівництво тільки починається важкої праці більше-копати, носити, вантажити і розвантажувати.

5. Робота в свята і масових заходах

Вузький, але хороший спосіб підробити. Продавці, аніматори, оператори атракціонів, технічні працівники, прибиральники та інші вакансії. Які потрібні на якомусь масовому заході типу фестивалю, Дня міста та іншому подібному.

До мінусів слід віднести короткий термін роботи, що триває стільки, скільки працює Захід. Не більше 1-3 днів. Графік на такій роботі - не менше 14 робочих годин на добу.

Типові помилки початківців ?

Багатьом буває непросто вибрати один вид заробітку з великої кількості пропозицій. Але фахівці не рекомендують розпорошуватися. Набагато краще вибрати один варіант сконцентруватися на ньому. Це допоможе придбати серйозний досвід і знайти постійних замовників. Такий підхід принесе набагато більше користі, ніж розпилення між декількома способами заробітку.

Нерідко новачки приймають рішення отримати хоч щось. Вони хапаються за найдешевші замовлення - пишуть тексти по 5 грн за тисячу символів, виготовляють дизайнерські проекти по 100 грн за сторінку.

Підсумок від подібних дій зазвичай один - на роботу витрачається величезна кількість часу, а отримати вдається копійки. Саме тому кількість розчарувалися і повернулися до роботи по найму безперервно зростає.

Не варто також вірити обіцянкам швидкого збагачення. Найчастіше для цього пропонують використовувати:

 1. бінарні опціони;
 2. спортивні ставки;
 3. казино;
 4. піраміди;
 5. взаємодопомога

Природно, стабільно заробляти таким способом не вийде. Хоча перші два варіанти реально використовувати для отримання прибутку. Останні 3 способи і зовсім в більшості випадків нелегальні.

❎ Важливо пам'ятати, що моментально розбагатіти ще не вдалося нікому. Такі обіцянки в більшості випадків дають шахраї. При цьому новачки нерідко вірять подібним запевненням. У них моментально загоряються очі, вони хапаються за гаманці і викладають чималі суми шахраям.

Згідно зі статистикою більшість спроб швидко заробити закінчуються втратою власних коштів. Тому не варто реагувати на подібні оголошення.

Чи можна заробити без вкладень великі суми грошей легко і швидко? ?

Як вже зазначалося раніше, не варто вірити хитрощам шахраїв і шукати моментального збагачення. В першу чергу не можна відправляти передоплату в якості демонстрації серйозних намірів.

Якщо від роботодавця або замовника надходить прохання перевести гроші, то варто насторожитися. Немає сенсу продовжувати спілкування, краще перервати розмову відразу і продовжити пошуки кращого заробітку.

На початковому етапі фрілансерам можна порадити вимагати оплату за кожен день роботи. При виконанні замовлення до моменту відправлення готової роботи варто попросити передоплати.

Коли немає впевненості в чесності замовника, на першому етапі співпраці має сенс перестрахуватися. Якщо не робити цього, є ризик пропрацювати безкоштовно.

❕ Нагадаємо ще раз тим, хто мріє в момент розбагатіти: гроші з неба практично ніколи не падають. Щоб дійсно багато заробити, доведеться або наполегливо працювати, або володіти незвичайним талантом. Методів швидкого збагачення без зусиль просто не існує.

Висновок + відео

Як показує практика, кожному під силу вибрати для себе варіант, який дозволить заробити гроші. Всі вони надають можливість ні від кого не залежати.

Ми бажаємо нашим читачам успіхів у будь-яких починаннях! Вірте в свої сили, і ви обов'язково зможете заробити багато грошей!


📌 Сергій Косенков

Сергій Косенков

Автор фінансового журналу «БізнесКіт.сом», в минулому керівник відомого smm-агенства. У даний час коуч, інтернет-підприємець і маркетолог, інвестор. Розповідаю: як ефективно управляти особистими фінансами, вигідно їх примножувати і більше заробляти.

На сторінках сайту Ви знайдете багато корисної для себе інформації.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 # Марк 10.05.2020, 09:46
Завдяки Інтернету багато хто зміг знайти собі заняття до душі і заробляти гроші сидячи вдома. Мій друг, наприклад, робить сайти для себе і на замовлення, моя дружина в декреті працює на дому на комп'ютері, навіть мама примудряється знаходити завдання на фрілансі і заробляти.

Я поки що маю заробіток тільки оффлайн, але думаю непогано було б і в мережі грошики знаходити.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата